PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδήλατο κανεις; Ποδηλατικός χαβαλές και ποδηλατοβόλτες



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

dantouan
29-11-10, 03:04
Κρανη παιζουν απο 20 ευρω μεχρι και 200 αναλογως τι ψαχνεις, καλυτερα παρε κατι ελαφρυ και αποφυγε τα full face κρανη σαν αυτα που φορανε στο downhill και στο motocross, καθως επισης και αυτα που φορανε στο skateboard καθως ειναι πιο βαρια (βεβαια ειναι και πιο ζεστα τον χειμωνα :p).

Ενα μετριο κρανος (35-45 ευρω) κανει μια χαρα την δουλεια του, φιλος εσωσε το κεφαλι του το Σαββατο το πρωι που κατεβαιναμε την "Καλοπουλα" στον Υμηττο αμ και το πρωτο που θα χτηπησεις αν πεσεις ποτε (φτου φτου) ειναι ο ωμος σου...
(εγω φοραω ενα των 15 ευρω :whistle:)

........Auto merged post: dantouan πρόσθεσε 5 λεπτά και 29 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Παρε και μια ιδεα εδω :

http://www.tsirikosbikes.gr/protectors/helmets.html

και εδω για πιο φτηνα

http://www.bigstore.gr/main.php?cPath=471

ardi21
29-11-10, 03:05
Eγω εχω αυτο (http://www.tsirikosbikes.gr/protectors/helmets/casco-ventec-mountain.html) το οποιο ειναι εξαιρετικο για τα λεφτα του. Πουπουλο σκετο (240 gr...) και μια χαρα εξαερισμος τα οποια ειναι πολυ βασικα στοιχεια για ενα κρανος. Επισης εχει πολυ καλο συστημα για να το ρυθμιζεις στο κεφαλι σου.

Βεβαια δεν εχει αφαιρουμενο γεισο οπου ειναι πιο βολικο στο πλυσιμο αλλα οκ...

dantouan
29-11-10, 03:05
btw πια ειναι η γνωμη σας γι'αυτο εδω?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220699178826&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

ardi21
29-11-10, 03:13
btw πια ειναι η γνωμη σας γι'αυτο εδω?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220699178826&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Eλα ρε Gary.. Παρε και 'συ να γινουμε δυο:p

Mια χαρα το βλεπω εγω

dantouan
29-11-10, 03:21
εχει 100mm μπροστινο αυτο με χαλαει μονο (και βεβαια ελπιζω να μην παει στα 2000)... πιο εχεις εσυ ?

ardi21
29-11-10, 03:28
εχει 100mm μπροστινο αυτο με χαλαει μονο (και βεβαια ελπιζω να μην πει 2000)... πιο εχεις εσυ ?

Ναι ειναι ενα μειον αυτο με τα 100mm

Ενα ταπεινο HT εχω

miltmaster
29-11-10, 11:04
Για το τελευταίο που λές πάντως ο ξαδερφός μου το ρίσκαρε και πήρε ένα κράνος της giro απο wiggle που είναι unisize ( ελπίζω να το λέω καλά:p) και είναι φοβερό και οικονομικό κοντά στα 40 απότι θυμάμαι αν θες infos πες μου...

εγω το κεφαλι μου το εχω για πολλα ευρω ! πρωτα δες πιστοποιητικα μετα εφαρμογη και στο τελος τιμη ΚΑΡΝΟΣ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ !

ardi21
29-11-10, 14:53
εγω το κεφαλι μου το εχω για πολλα ευρω ! πρωτα δες πιστοποιητικα μετα εφαρμογη και στο τελος τιμη ΚΑΡΝΟΣ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ !

Aν δεν κανω λαθος τα απαραιτητα πιστοποιητικα για την ασφαλεια τα εχουν ολα τα κρανη. Αλλιως δεν θα εβγαιναν στην παραγωγη.

Απο 'κει και περα η διαφορα τιμων εγκειται σε αλλους παραγοντες οπως χαμηλοτερο βαρος, καλυτερος αεροδυναμικος σχεδιασμος, καλυτερος εξαερισμος, καλυτερο συστημα ρυθμισης για το κεφαλι σου, πιο ανετο κτλ.

vamvakoolas
29-11-10, 15:48
Για να δωσω τη γνωμη μου σε αρκετα θεματα
1)Φωτακια χωριζονται σε 2 κατηγοριες

-αυτα που θες για να κυκλοφορεις στη πολη και να σε βλεπουν, οποτε εχουν απο 1-5 led και ισχυρη στιγμιαια λαμψη και εχουν απο 10 ευρα το σετ (praktiker) και 3 ευρα απο ebay (εγω εκει πηρα)

-αυτα που θες για να πας νυχτα στο μονοπατι και να βλεπεις οποτε θες δεκαπλασια leds και τιμες απο 30 ευρα

σε καθε περιπτωση προτεινω επαναφορτιζομενες μπαταριες

2)Το εχω ξαναγραψει, εγω προσωπικα αλλα και αναριθμητοι αθλητες εκμεταλευονται ευκαιριες σε αγγελιες ειτε για ποδηλατα ειτε ανταλλακτικα απο χομπιστες που τα παρατανε και τα ξεπουλανε!;) απλως θελει υπομονη και ψαξιμο!:whistle: εναλλακτικα για χομπιστες προτεινω αγορα απο μαγαζι μιας και πλεον αρκετοι προσφερουν δωρεαν service ενω εχεις πλεονεκτημα σε αγορες (αφου και ο μαγαζατορας θελει να κρατησει το πελατη)

3)Καθε επωνυμο κρανος ειναι ασφαλες. Παντα αγορα καινουργιου και σε καθε χτυπημα το αλλαζουμε

Εξαιρουνται φθηνα κρανη απο jumbo carrefour comfuzio που και μονο που τα βλεπεις...φοβασαι

dantouan
30-11-10, 03:52
Θα ηθελα την γνωμη σας γι'αυτο εδω το ποδηλατακι ;)

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290499477703&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

μοντελο 2007

dantouan
01-12-10, 12:56
Τι εγινε ρε'σεις κανεις δεν ξερει τα SantaCruz????

miltmaster
01-12-10, 16:02
Τι εγινε ρε'σεις κανεις δεν ξερει τα SantaCruz????

πες μας για τι ακριβος χρηση το θες στον αερα τι να πουμε? (cyclist θα το κανουμε)

dantouan
01-12-10, 16:49
αν δεν εχεις διαβασει και τα πιο παλια μηνυματα τι να σου πω, βαριεμαι να τα ξαναγραφω :cool:

ardi21
01-12-10, 17:17
Οι 18 ταχυτητες που εχει μου χτυπανε πολυ ασχημα προσωπικα. Θα σε δυσκολεψει πολυ στην ανηφορα. Εκτος και αν πηγαινεις ελαχιστα

Mouse Potato
01-12-10, 17:19
Οι 18 ταχυτητες που εχει μου χτυπανε πολυ ασχημα προσωπικα. Θα σε δυσκολεψει πολυ στην ανηφορα. Εκτος και αν πηγαινεις ελαχιστα

Το ζήτημα προφανώς είναι η κατηφόρα σε αυτά! Στην ανηφόρα έχουμε και πλάτες να το πάρουμε. :lol:

ardi21
01-12-10, 17:25
Το ζήτημα προφανώς είναι η κατηφόρα σε αυτά! Στην ανηφόρα έχουμε και πλάτες να το πάρουμε. :lol:

Ναι ομως το ποδηλατο δεν ειναι κατηγοριας downhill να πεις οτι πας μονο σε καταβασεις οποτε δικαιολογεις τις 18 ταχυτητες.

Ειναι κατι αναμεσα σε XC και AM στα οποια θα χρειαστεις να ανεβεις κιολας;)

Τωρα αν ο dantouan σκοπευει να ανεβαινει πιο πολυ με αλλα μεσα παω πασο. Αν οχι, θα φτυσει αιμα...

dantouan
02-12-10, 03:15
Βασικα απο οτι ξερω το 3ο γραναζι μπροστα που λειπει ειναι το μεγαλυτερο οποτε ουτως η αλλως δεν το χρησημοποιουμε σχεδον ποτε (τουλαχιστον στην δικια μου περιπτωση αντε να το εχω κουμπωσει 1 φορα) οποτε μικρο το κακο :)

Υ.Γ.: αντε να φτυσω αιμα μπας και χασω και κανα κιλο :p

vamvakoolas
02-12-10, 12:35
βρεσυ το βασικο με το ποδηλατο ειναι να γουσταρεις να βγαινεις εξω, να ερχεσαι κοντα με τη φυση, να γνωριζεις "τρελαμμενους" σα και εσενα και να περνας καλα....

Τα κιλα ερχονται μετα, να μην ειναι ο βασικος σκοπος. Στο λεω γιατι οσοι αγοραζουν για να χασουν κιλα....καταληγουν τα ποδηλατα ειτε σε ακαλυπτο ειτε στη χωματερη..

Υ.Γ Για το υποψηφιο ποδηλατο, δε τη ξερω καν τη μαρκα (σκελετο) αλλα σα συνολο, μετριοτατο value for money

George978
02-12-10, 14:00
κιλα με το ποδηλατο για να χασεις λιγο δυσκολο δεν ειναι ρε παιδια? ποιο πολυ αντοχη νομιζω οτι δινει...τεσπα συμφωνω με τον βαμβακουλα

ipo
02-12-10, 22:30
Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους για τη βοήθειά τους στη μικρή έρευνα αγοράς που έκανα για κράνους. Ιδίως τους Mouse_Potato, ardi21 και Nikosanagn για το χρόνο που αφιέρωσαν για να με κατευθύνουν. :)

Τελικά αγόρασα αυτό που πρότεινε ο ardi21, σε άλλο χρώμα. Casco Ventec (http://ecx.images-amazon.com/images/I/51hDf-g7O-L.jpg).

ardi21
02-12-10, 23:44
Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους για τη βοήθειά τους στη μικρή έρευνα αγοράς που έκανα για κράνους. Ιδίως τους Mouse_Potato, ardi21 και Nikosanagn για το χρόνο που αφιέρωσαν για να με κατευθύνουν. :)

Τελικά αγόρασα αυτό που πρότεινε ο ardi21, σε άλλο χρώμα. Casco Ventec (http://ecx.images-amazon.com/images/I/51hDf-g7O-L.jpg).

Mε γεις και....αγρατζουνιστο:p

Πολυ καλη επιλογη:)

Mouse Potato
02-12-10, 23:49
Μεγεια! Όπως λέει και ο ardi... αγρατζούνιστο! ;)

crypter
02-12-10, 23:52
Α, να μοιραστω και εγω την χαρα μου :D, εδωσα σημερα το "παλιο" ποδηλατο σε ενα μαγαζι να μου το φτιαξουν (σαββατο πρωι το παραλαμβανω και παω αμεσως βολτα η στην πεντελη η στο αλσος συγγρου :mrgreen: ). Η λιστα με τις αλλαγες ειναι: νεα λαστιχα, σαμπρελες, πισω φρενα (ολος ο μηχανισμος), μπροστα τα τακακια, ακτινολογηση μπρος-πισω, νεα ανετη σελα, νεο συρμα σε ταχυτητες και τελος ενα νεο κρανος. :p I can't wait.

Επισης ξερετε πουθενα καποιο μαγαζι που να νοικιαζουν ποδηλατα; Θελω να παω βολτα με κατι φιλους αλλα μονο με ενοικιαση βρισκουν τωρα "ροδες".:motor:

ipo
03-12-10, 00:02
Ορίστε και μία φωτογραφία εν δράσει. :p

80620

Crypter, αν θέλεις πάμε Άλσος Συγγρού την Κυριακή. Το Σάββατο δεν μπορώ.

ardi21
03-12-10, 00:07
Mε γειες crypter.

Για κανα Αλσος ψηνομαι και 'γω αν ειναι μεσημεριανες ωρες (αν και εχω μαθει οτι το εχουν χαλασει καπως).

Δεν ξερω κανετε κανενα μονοπατακι που εχει εκει η ειστε του "δασικου"?

ipo
03-12-10, 00:20
Για κανα Αλσος ψηνομαι και 'γω αν ειναι μεσημεριανες ωρες (αν και εχω μαθει οτι το εχουν χαλασει καπως).

Δεν ξερω κανετε κανενα μονοπατακι που εχει εκει η ειστε του "δασικου"?
Μια χαρά είναι το άλσος. Έχει μονοπάτια για όλα τα γούστα. Συνήθως παίρνω τους βατούς χωματόδρομους στην κατηφόρα και τους πολύ ομαλούς χωματόδρομους/ασφαλτόδρομους στην ανηφόρα.

ardi21
03-12-10, 00:27
Μια χαρά είναι το άλσος. Έχει μονοπάτια για όλα τα γούστα. Συνήθως παίρνω τους βατούς χωματόδρομους στην κατηφόρα και τους πολύ ομαλούς χωματόδρομους/ασφαλτόδρομους στην ανηφόρα.

To ξερω εχω παει κανα δυο φορες. Εχει αρκετα βατα μονοπατια και μπορεις να "παιξεις".

Απλα ειχα ακουσει οτι εχουν χαλασει καποια απο αυτα. Αλλα μαλλον δεν ξερεις να μου πεις:)

Παντως γενικα ειμαι μεσα για ΣΚ και μεσημεριανη συναντηση αν βολευει

dantouan
03-12-10, 04:00
Ισως σας κανω κι εγω παρεα το ΣΚ, αν και ειμαι λιγο μακρια (Παγκρατι), αλλα το Σαββατο μονο απογευμα λογω δουλειας, ενω την Κυριακη δεν παιζει προβλημα :)

ipo
03-12-10, 04:19
Το Άλσος Συγγρού απέχει 600m περίπου (πρακτικά μία ευθεία είναι, ελαφρώς ανηφορική) από το σταθμό ΚΑΤ του Ηλεκτρικού. Αν κάποιος έχει πρόσβαση σε Ηλεκτρικό με το ποδήλατο, μπορεί να έρθει έτσι.

ardi21
03-12-10, 04:28
Ισως σας κανω κι εγω παρεα το ΣΚ, αν και ειμαι λιγο μακρια (Παγκρατι), αλλα το Σαββατο μονο απογευμα λογω δουλειας, ενω την Κυριακη δεν παιζει προβλημα :)

Και 'γω στου διαολου την μανα ειμαι:cool: Αττικη και μετα ηλεκτρικος

vamvakoolas
03-12-10, 12:50
να σας προσγειωσω λιγο
http://www.runnermagazine.gr/html/ent/118/ent.162118.asp οποτε αυτη τη κυριακη τουλαχιστον μεχρι το μεσημερι ξεχαστε το

Και σαββατο αποτι ξερω θα εχει κοσμο για προπονησεις οχι οτι δε θα κανετε αλλα θα εχει γκρινια!


Ο ardi21 το ξερει ηδη, ετοιμαζω τρελη βολτα ενα σαββατο πρωι! Η διαδρομη ειναι για λιγους δηλαδη ειτε θα αγαπησετε τρελα το ΜΤΒ ειτε...θα σπασει κανενας σκελετος:p

Νikosanagn
03-12-10, 12:57
Ο ardi21 το ξερει ηδη, ετοιμαζω τρελη βολτα ενα σαββατο πρωι! Η διαδρομη ειναι για λιγους δηλαδη ειτε θα αγαπησετε τρελα το ΜΤΒ ειτε...θα σπασει κανενας σκελετος

Δώσε Infos σε περικαλώ :p

vamvakoolas
03-12-10, 13:19
Δώσε Infos σε περικαλώ :p

Δε θα πω που και τι αλλα θελω να ερθουν πολλοι φιλοι και επειδη δεν εχει συγκοινωνιες εκει προσπαθω να βρω διαδρομη για να παμε ολοι μαζι απο καπου κεντρικα!:whistle:


Ενα ειναι σιγουρο οτι θα ειναι αρκετα πρωι εκτος αν χαλασει ο καιρος:rainy:

δε μπορω να πω ποτε μιας και ο σκοπος της βολτας ειναι να "βαφτισω":bless: το (νεο) ΜΤΒ που τωρα ειναι σε κουτες:blink:

Παντως οποτε ανεβαινω εκει εχει τρελο χαβαλε:iloveyou:

Νikosanagn
03-12-10, 13:22
δεν εχει συγκοινωνιες εκει


αρκετα πρωι


ανεβαινω

Καλά να περάσετε και να βγάλετε και φωτογραφίες :p:lol:

vamvakoolas
03-12-10, 13:55
Καλά να περάσετε και να βγάλετε και φωτογραφίες :p:lol:

αν βγαλεις το σημερινο freeday τοτε δε δικαιολογεισαι να μην ερθεις:whistle:
(ασε που οτι ανεβαινεις...κατεβαινεις!:p)

Τωρα για το πρωι σιγουρα δε θα ειναι 8.00 το πρωι ενω αν εχει συννεφιες παμε και 13.00;)

(αν παμε 13.00 με ηλιοφανεια....θα με :hammered:)

cranky
03-12-10, 14:45
.....να "βαφτισω":bless: το (νεο) ΜΤΒ που τωρα ειναι σε κουτες:blink:
Να το βγάλεις "Μπάμπη". :biggrin:

dantouan
03-12-10, 15:46
Δε θα πω που και τι αλλα θελω να ερθουν πολλοι φιλοι και επειδη δεν εχει συγκοινωνιες εκει προσπαθω να βρω διαδρομη για να παμε ολοι μαζι απο καπου κεντρικα!:whistle:


Ενα ειναι σιγουρο οτι θα ειναι αρκετα πρωι εκτος αν χαλασει ο καιρος:rainy:

δε μπορω να πω ποτε μιας και ο σκοπος της βολτας ειναι να "βαφτισω":bless: το (νεο) ΜΤΒ που τωρα ειναι σε κουτες:blink:

Παντως οποτε ανεβαινω εκει εχει τρελο χαβαλε:iloveyou:

Προτεινω γυρο λιμνης Μαραθωνα, μια αρκετα mixed διαδρομη μηκους 24 περιπου km, ψησου :cool:

ipo
03-12-10, 16:45
να σας προσγειωσω λιγο
http://www.runnermagazine.gr/html/ent/118/ent.162118.asp οποτε αυτη τη κυριακη τουλαχιστον μεχρι το μεσημερι ξεχαστε το
Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι στις 12 περίπου θα έχει τελειώσει ο αγώνας. Οπότε αν πάμε στις 3 το μεσημέρι, δε θα έχει μείνει κανένας από τους συμμετέχοντες και τους διοργανωτές.

dantouan
03-12-10, 18:31
το κακο ειναι οτι αν παμε στις 3 δεν θα εχουμε πολυ χρονο γιατι θα νυχτωσει πολυ γρηγορα μετα (ασε που αν πουμε 3 θα μαζευτουμε κατα τις 3.30-4.00) :p

ipo
03-12-10, 18:37
Νυχτώνει λίγο μετά τις 5. Πιστεύω ότι δύο ώρες είναι καλά.

Εγώ θα είμαι έτσι κι αλλιώς στις 3 εκεί. Όποιος θέλει να καθίσει περισσότερο, μπορεί να πάει νωρίτερα κι εγώ θα τον συναντήσω πιο μετά. Αν αργήσει, θα κάνει λιγότερη ώρα ποδήλατο, οπότε ας υπολογίσει νωρίτερα για να είναι στην ώρα του. :p

Η συνάντηση είναι ελεύθερη, δεν είναι πιεστική. Καθένας κάνει όση ώρα του αρέσει ή όσο αντέχει, ώστε να το ευχαριστηθεί, απλά προσπαθούμε να συντονιστούμε, διότι με παρέα είναι πάντοτε καλύτερα. :)

Να φέρουμε κεφτεδάκια για να κάνουμε πικ-νικ. :p

ardi21
03-12-10, 18:47
Για κυριακη λετε ετσι? Αν ειμαι οκ (εκατσε γερη βολτουλα αυριο μαλλον) θα 'ρθω και 'γω

vamvakoolas
03-12-10, 18:50
Για κυριακη λετε ετσι? Αν ειμαι οκ (εκατσε γερη βολτουλα αυριο μαλλον) θα 'ρθω και 'γω

ασε τα Αιγαλεα και πηγαινε με τα παδια:rofl::rofl::rofl::rofl:

ardi21
03-12-10, 18:57
ασε τα Αιγαλεα και πηγαινε με τα παδια:rofl::rofl::rofl::rofl:

:p:p:p

dantouan
04-12-10, 01:36
Εχει και αναβαση Σχοινο-Αλεποχωρι την Κυριακη ρε γμτ.... θα δουμε αν και για τις 3 δεν με κοβω βαριεμαι το ποδηλατο μετα το φαγητο :p

nm96027
04-12-10, 01:48
Νυχτώνει λίγο μετά τις 5. Πιστεύω ότι δύο ώρες είναι καλά.

Εγώ θα είμαι έτσι κι αλλιώς στις 3 εκεί. Όποιος θέλει να καθίσει περισσότερο, μπορεί να πάει νωρίτερα κι εγώ θα τον συναντήσω πιο μετά. Αν αργήσει, θα κάνει λιγότερη ώρα ποδήλατο, οπότε ας υπολογίσει νωρίτερα για να είναι στην ώρα του. :p

Η συνάντηση είναι ελεύθερη, δεν είναι πιεστική. Καθένας κάνει όση ώρα του αρέσει ή όσο αντέχει, ώστε να το ευχαριστηθεί, απλά προσπαθούμε να συντονιστούμε, διότι με παρέα είναι πάντοτε καλύτερα. :)

Να φέρουμε κεφτεδάκια για να κάνουμε πικ-νικ. :p

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ...;)

vamvakoolas
05-12-10, 21:01
τι εγινε συναντηθηκατε? φωτο? εντυπωσεις?

ipo
05-12-10, 21:45
Από το forum δεν ήρθε κανείς. Αλλά είχα μαζέψει παρέα από την περιοχή και ήταν πολύ καλά. Στις 3μμ είχαν φύγει οι διοργανωτές του ανώμαλου δρόμου (μόνο όσοι μάζευαν σκουπίδια και κορδέλες ήταν εκεί), οπότε το άλσος ήταν ελεύθερο για ποδηλασία.

Αυτή τη φορά πήραμε λίγο πιο κακοτράχαλους περιφερειακούς δρόμους (αχανές είναι το άλσος) και είδα μέρη που δεν είχα ξαναδεί. Το άλσος, ως συνήθως, είχε αρκετό κόσμο που έτρεχε, περπατούσε, αλλά ποδηλάτες, πέρα από την παρέα μου, δεν είδα πολλούς. Αντιθέτως, είδα αρκετούς στο δρόμο με ποδήλατα δρόμου.

Τσίμπησε λίγο το κρύο, ήθελε μακρύ μανίκι σήμερα, αλλά ο καιρός παραμένει φοβερός για ποδήλατο. Αν δε βρέχει, εκεί θα είμαι και την επόμενη Κυριακή. :)

vamvakoolas
05-12-10, 21:48
θα προσπαθησω να ερθω το σαββατο:oneup:

ipo
05-12-10, 21:53
Το Σάββατο έχω κάποιες υποχρεώσεις, οπότε δεν ξέρω αν θα μπορέσω (κι αν μπορέσω, θα είναι για μία ώρα μόνο). Αλλά Κυριακή, καιρού επιτρέποντος, θα είμαι εκεί.

vamvakoolas
05-12-10, 21:59
Το Σάββατο έχω κάποιες υποχρεώσεις, οπότε δεν ξέρω αν θα μπορέσω (κι αν μπορέσω, θα είναι για μία ώρα μόνο). Αλλά Κυριακή, καιρού επιτρέποντος, θα είμαι εκεί.

κυριακη εχω αγωνα δυστηχως

σαββατο θα κανω ΜΤΒ σιγουρα σα προπονηση στο μπαμιγκτον και ελεγα μετα να συνεχιζα Συγγρου

@ ADSLgr.com All rights reserved.