PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδήλατο κανεις; Ποδηλατικός χαβαλές και ποδηλατοβόλτες



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

jdtech
24-02-11, 12:07
Εγω οταν συμβαινει κατι αντιστοιχο απλά τους σφυρίζω σαν να τα καλώ κοντά μου και συνήθως σταματάνε το γάβγισμα και ηρεμούν. Πιάνει 9 στις 10 φορες για μενα. :p :p

Τι δέκατη τι έκανες :rofl: ??
Και σε μένα σε κάτι πεσίματα που έχω δεχτεί από το σκυλολόι το σταμάτημα και το "που είσαι βρε" πιάνει.

stavpal
24-02-11, 12:29
επειδη μαλλον δεν εχετε κανει σοβαρο dh:rofl::rofl::rofl:

λοιπον καθε σαββατο πρωι εδω και χρονια ξεκινανε ΜΤΒαδες στον Υμμητο (σημειο συναντησης πυροθυλακειο/γεφυρα κατεχακη)και τα φορτωνουν ειτε στο γνωστο Datsun και τα ανεβαζει πανω και μετα τους ξαναμαζευει απο το ιδιο σημειο. Επισης υπαρχει και δευτερο group με ford transit αλλα αυτο ταπαιξε η μηχανη του και ψαχνουν τα παιδια μηχανη για να το φτιαξουν. Ο οδηγος δε κανει ΜΤΒ.

(βεβαια η διαδρομη που κανουν....δεν υπαρχει:worthy:)
λες για το μονοπάτι 10?

ipo
24-02-11, 13:12
ΟΚ, καταλήξαμε.

Κάνουμε διαδοχικά τα ακόλουθα, μέχρι να πιάσει κάποιο:

1) Μείωση ταχύτητας και σφύριγμα.
2) Σταμάτημα και "Πού 'σαι βρε;"
3) Περπάτημα μέχρι να απομακρυνθούμε.
4) Οριστικό σταμάτημα μέχρι να βαρεθούν και να φύγουν.

Εναλλακτικά, αν δούμε και μας παίρνει, πολύ γρήγορο πετάλι από την αρχή, με προσοχή στο πεζοδρόμιο. :p

kostantis
24-02-11, 13:47
Εγώ χρησιμοποιώ υπερηχητικό απωθητή.
Πιάνει στις περισσότερες περιπτώσεις.
Στα μοναδικά σκυλιά που δεν πιάνει αλλά όχι μόνο δεν πιάνει αλλά τα εξαγριώνει περισσότερο είναι τα σκυλιά φύλακες που φυλάνε εργοστάσια κλπ που τα εκπαιδεύουν να είναι τρομερά άγρια.

Mouse Potato
24-02-11, 14:33
Εγώ χρησιμοποιώ υπερηχητικό απωθητή.
Πιάνει στις περισσότερες περιπτώσεις.
Στα μοναδικά σκυλιά που δεν πιάνει αλλά όχι μόνο δεν πιάνει αλλά τα εξαγριώνει περισσότερο είναι τα σκυλιά φύλακες που φυλάνε εργοστάσια κλπ που τα εκπαιδεύουν να είναι τρομερά άγρια.

Κανένα χημικό υγρό που τα απωθεί σαν τα κουνούπια υπάρχει; :p

Νikosanagn
24-02-11, 14:33
Εναλλακτικά, αν δούμε και μας παίρνει, πολύ γρήγορο πετάλι από την αρχή, με προσοχή στο πεζοδρόμιο.

A, να χαθείς! :p


Εγώ χρησιμοποιώ υπερηχητικό απωθητή.
Πιάνει στις περισσότερες περιπτώσεις.
Στα μοναδικά σκυλιά που δεν πιάνει αλλά όχι μόνο δεν πιάνει αλλά τα εξαγριώνει περισσότερο είναι τα σκυλιά φύλακες που φυλάνε εργοστάσια κλπ που τα εκπαιδεύουν να είναι τρομερά άγρια.
Απάντηση με παράθεση Που το βρήκες αυτό ωρέ?

Και τώρα που λέμε για σκυλιά διάβαζα τις προάλες ένας, του επιτέθηκε ένας σκύλος στο ποδήλατο, αλλά είχε άγριες διαθέσεις κι ο άλλος κατέβηκε κάτω τό έπιασε απο τον λαιμό τον σήκωσε στον αέρα και το έπνιξε το σκυλ(αρο)κι :(

ipo
24-02-11, 14:43
Είπαμε να μην τα χτυπάμε τα ζώα, αλλά κάπως πρέπει να φοβηθούν ώστε να μην κάνουν τη ζωή δύσκολη στους ποδηλάτες.

Το κακό με τα αδέσποτα είναι ότι ξεθαρρεύουν και μερικά προσπαθούν να δαγκώσουν, ειδικά ότι βλέπουν ότι προσπαθείς να φύγεις. Στην περίπτωση που σε δαγκώσει σκύλος πρέπει να τον αρπάξεις επί τόπου και να τον πας για εξετάσεις για να δεις αν έχει λύσσα. Αν ο σκύλος εξαφανιστεί, τότε πρέπει να κάνεις προληπτικά αντιλυσσικό εμβόλιο, που δε θέλετε να ξέρετε πόσο επώδυνο είναι. Έχει κάνει γνωστός μου και του έχει μείνει τραυματική εμπειρία από το εμβόλιο, όχι από το δάγκωμα.

Νikosanagn
24-02-11, 14:49
Ενημερωτικά και μόνο γιατί είναι επώδυνο?

vamvakoolas
24-02-11, 15:14
παιδια το θεμα με τα σκυλια δεν ειναι απλο (σε φορουμ υπαρχει τοπικ με σεντονια επι σεντονιων :rofl:).


Υπαρχουν 2 βασικες εκδοχες
1)περνας πολυ γρηγορα (δε χρειαζεται πανικος μετα απο 10 μετρα εγκαταλειπουν)
2)ειτε με φωνες ειτε με σφυριγματα προσπαθεις να τα ηρεμισεις..

Οποιος θελει ας ερθει Υμμητο οταν νυχτωνει να χαιδεψουμε τα σκυλακια στο αναψυκτηριο (αρκετοι ποδηλατες εχουν σημαδια απο αυτα:down:)

Τελικα κανενα χρεπι (συγνωμη ποδηλατακι) υπαρχει για αυριο? θα του φερθω με καλοσυνη και θα το επιστρεψω στο ιδιο σημειο παραλαβης;)


Υ.Γ:Τα σαββατα κανουν και το 10 αλλα και αλλα μονοπατια

Giorgos18
24-02-11, 15:19
Εγώ χρησιμοποιώ υπερηχητικό απωθητή.
Πιάνει στις περισσότερες περιπτώσεις.
Στα μοναδικά σκυλιά που δεν πιάνει αλλά όχι μόνο δεν πιάνει αλλά τα εξαγριώνει περισσότερο είναι τα σκυλιά φύλακες που φυλάνε εργοστάσια κλπ που τα εκπαιδεύουν να είναι τρομερά άγρια.

Ινφο πλιζ:cool:

ipo
24-02-11, 15:29
Vamvakoola, γιατί δεν παίρνεις το mountain που έχεις στη freeday; Ρωτάω, διότι είμαι σίγουρος ότι θα έχεις ένα καλό λόγο να μην το κάνεις, αλλά δεν τον καταλαβαίνω.

Απ' όσο ξέρω τα mountain (ακόμα κι αυτά με οπίσθια ανάρτηση), κουράζουν περισσότερο τον ποδηλάτη σε σχέση με ποδήλατα δρόμου ή πόλης. Αλλά εσύ που έχεις καλή φυσική κατάσταση, δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα να κάνεις 50km με τέτοιο ποδήλατο σε άσφαλτο και να ακολουθείς άνετα το ρυθμό των άλλων.

TechManiac
24-02-11, 15:45
Ήρθα και 'γω ο καμένος, πως μου είχε ξεφύγει το συγκεκριμένο τόπικ... :P έχω φάει τα χρόνια μου στις βόλτες σε όλη τη βορειοανατολική αθήνα και περιμένω πως και πως να φτιάξει ο καιρός για την μεγάλη επιστροφή :)

kostantis
24-02-11, 15:53
Η συσκευή που ανέφερα πιο πάνω είναι συσκευή παλάμης,μικρή σε μέγεθος και τρομερά χρήσιμη σε τέτοιες περιπτώσεις.

Αυτό που κάνει αυτή η συσκευή είναι να παράγει συχνότητες υψηλές που αντιλαμβάνονται μόνο τα ζώα με αποτέλεσμα να τρελένονται και να το βάζουν στα πόδια.

Η συσκευή δεν έχει κάποια επίδραση στον χρήστη,δεν ακούει τίποτα γιατί όπως προείπα παράγει συχνότητες υψηλές που μόνο τα αυτία ζώων ακούνε.

Είχε αγοραστεί από κατάστημα που έχει είδη ορειβασίας,επιβίωσης κλπ λεπτομέρειες δεν θυμάμαι γιατί έχουν περάσει αρκετά χρόνια.

Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία το βραδάκι εάν θέλει να το δει κάποιος.

ardi21
24-02-11, 16:01
Nαι ρε vamvakoola γιατι δεν παιρνεις το scottακι? Μακαρι να ειχα εδω Αθηνα το ποδηλατο που εχω στο χωριο να στο εδινα για οσο καιρο θελεις.

Οσον αφορα την συσκευη υπερηχων ενα ψαξιμο στο skroutz θα σας βγαλει πολλα αποτελεσματα.

Το θεμα ειναι οτι δεν πιανει σε ολα τα σκυλια, δοκιμασμενο...

Νikosanagn
24-02-11, 16:07
Η συσκευή που ανέφερα πιο πάνω είναι συσκευή παλάμης,μικρή σε μέγεθος και τρομερά χρήσιμη σε τέτοιες περιπτώσεις.

Αυτό που κάνει αυτή η συσκευή είναι να παράγει συχνότητες υψηλές που αντιλαμβάνονται μόνο τα ζώα με αποτέλεσμα να τρελένονται και να το βάζουν στα πόδια.

Η συσκευή δεν έχει κάποια επίδραση στον χρήστη,δεν ακούει τίποτα γιατί όπως προείπα παράγει συχνότητες υψηλές που μόνο τα αυτία ζώων ακούνε.

Είχε αγοραστεί από κατάστημα που έχει είδη ορειβασίας,επιβίωσης κλπ λεπτομέρειες δεν θυμάμαι γιατί έχουν περάσει αρκετά χρόνια.

Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία το βραδάκι εάν θέλει να το δει κάποιος.

Ναι αμέ να ανεβάσεις, απο περιέργια και μόνο.

........Auto merged post: Νikosanagn πρόσθεσε 3 λεπτά και 30 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Βρήκα μια τέτοια συκευή http://www.smart-tech.com.gr/details2.php?lang=1&wh=1&theid=100&thepid=622&page=1

kostantis
24-02-11, 16:09
Nαι ρε vamvakoola γιατι δεν παιρνεις το scottακι? Μακαρι να ειχα εδω Αθηνα το ποδηλατο που εχω στο χωριο να στο εδινα για οσο καιρο θελεις.

Οσον αφορα την συσκευη υπερηχων ενα ψαξιμο στο skroutz θα σας βγαλει πολλα αποτελεσματα.

Το θεμα ειναι οτι δεν πιανει σε ολα τα σκυλια, δοκιμασμενο...


Το ξεκαθάρισα ότι δεν πιάνει σε όλα όπως δεν πιάνει σε όλα τα σκυλιά το να κάτσεις ήρεμος κλπ.
Από τα τόσα χρόνια που το χρησιμοποιούμαι(για την ιστοριά και μόνο) εγώ και ο πατέρας μου,μία φορά μόνο δεν έπιασε σε σκυλιά που φύλαγαν ιχθυοτροφείο που το είχαν κατακλέψει.Όχι μόνο δεν έπιασε εκείνα αλλά τα εξαγρίωσε περισσότερο κόντεψαν να ρίξουν τα κάγκελα,αλλά τα σκυλιά τα είχανε εκπαιδεύσει πολύ άγρια σίγουρα γιατί είχανε βαρεθεί οι άνθρωποι να τους κλέβουν

Νikosanagn
24-02-11, 16:10
Γκαιζ! Βρήκα αυτό, πολύ καλό. http://www.cyclist-friends.gr/showpost.php?p=113982&postcount=17

vamvakoolas
24-02-11, 16:29
Nαι ρε vamvakoola γιατι δεν παιρνεις το scottακι? Μακαρι να ειχα εδω Αθηνα το ποδηλατο που εχω στο χωριο να στο εδινα για οσο καιρο θελεις.

Οσον αφορα την συσκευη υπερηχων ενα ψαξιμο στο skroutz θα σας βγαλει πολλα αποτελεσματα.

Το θεμα ειναι οτι δεν πιανει σε ολα τα σκυλια, δοκιμασμενο...

παιδια δεν εχω και δεκαδες ποδηλατα!
το πιο πιθανο ηταν να επαιρνα το ΜΤΒ με αλλους βεβαια τροχους (ηδη προσθερθηκαν σε ξεφτυλα τιμη αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω μια:p). Οπως ειναι δε γινεται γιατι αν τυχει βλαβη/πτωση κλοπη δε θα ηθελα να το σκεπτομαι (υποχρεωσεις σε συλλογο/οχι προπονηση/κοστος κοκ). Ηδη τη προηγουμενη εβδομαδα παρασυρθηκα και περα οτι εγινε ζημια στο ποδηλατο (απο @#$@ια αλλου) την αλλη μερα ετρεξα αγωνα με δανεικο ΜΤΒ με τραγικα αποτελεσματα (τουριστας:rofl:)

ardi21
24-02-11, 16:33
Σε βλεπω να παιρνεις ενα φθηνο super market bike για να πηγαινεις freeday:p

Οταν παει ο πατερας μου στο χωριο (οχι πολυ συντομα βεβαια...) και δεν εχεις βρει λυση θα του πω να φερει το ποδηλατο

vamvakoolas
24-02-11, 17:26
πλακα πλακα ο αλλος μου δινει τροχους σκετους 60 ευρα (αρα θελω κασσετα) και απο 90 δε βρισκω κανενα ποδηλατο απο σουπερ μαρκετ? (καλα θα γινει η ομαδα alexpack /carrefour/praktiker τουμπανο;))

αυτο που ειχα για fun δυστηχως το πουλησα (τα λεφτα δεν ερχονται απο τη μαμα/μπαμπα)

kostantis
24-02-11, 22:13
Πήγα red zeppelin και δοκίμασα το Acid 20''.

Τα λίγα λεπτά που το έκανα test drive δεν ξέρω αλλά έμεινα κατενθουσιασμένος:biggrin:

Οι ειδικοί επί του θέματος μου είπανε εκεί ότι στην θέση μου θα πέρνανε το 20αρη γιατι θα είναι πιο παιχνιδιάρικο στο βουνό διοτί θα είναι μικρότερο σε σχέση με το 22αρη που θα μου είναι ''τσίτα''.

Άλλο ενα ποδηλατάκι της cube που μου πρότεινε διότι ήτανε σε προσφορά είναι αυτό (http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=57263).
Το δίνει στα 1000 ευρώ από τα 1570 που έχει.
Προσφορά που αξίζει νομίζω...

Ακολουθούν φωτογραφίες από το μαραφέτι:....

Νikosanagn
24-02-11, 22:15
Ντάξει το cube είναι κάτι παραπάνω ωραίο.

ardi21
24-02-11, 22:20
20αρι με 1.93 υψος και 95 καβαλο?? Jesus Christ super star...

Το δοκιμασες και σου ηταν οκ? Το 22αρι το ειχανε η στα ειπανε ολα αυτα για να σου πασαρουν το ετοιμοπαραδοτο?

Τα ποδηλατα πρεπει να τα παιρνεις στο νουμερο σου. Αν ειναι παρε και 18αρι θα ειναι ακομα πιο παιχνιδιαρικο:p

To AMS ειναι γαμω τα ποδηλατακια. Βεβαια για να κανει τετοια εκπτωση λογικα ειναι το μοντελο τοου '10 αλλα δεν εχει καμια σημασια..

kostantis
24-02-11, 22:25
20αρι με 1.93 υψος και 95 καβαλο?? Το δοκιμασες και σου ηταν οκ? Το 22αρι το ειχανε η στα ειπανε ολα αυτα για να σου πασαρουν το ετοιμοπαραδοτο?

Τα ποδηλατα πρεπει να τα παιρνεις στο νουμερο σου. Αν ειναι παρε και 18αρι θα ειναι ακομα πιο παιχνιδιαρικο:p

Το δοκίμασα και μου φάνηκε οκ!
Ύψωσα την σέλα και έφτασα σε ένα σημείο που ακουμπούσα τα πόδια μου στα πηδάλια και το γόνατο λύγιζε λίγο και έτσι πρέπει να είναι σύμφωνα με αυτά που μου είπε αν κατάλαβα καλά.Πρέπει να έχει λίγο λύγισμα το γόνατο και να μην είναι τεντωμένο τελείως το πόδι.

Δυστηχώς όλα τα cube που είχανε στο μαγαζί ήτανε 20αρια.

ardi21
24-02-11, 22:27
Δυστηχώς όλα τα cube που είχανε στο μαγαζί ήτανε 20αρια.

Το φανταστηκα...:whistle:

Εγω θα σου ελεγα να δοκιμασεις και το 22αρι. Βεβαια δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι αυτο.

Το 20 η cube το δινει για υψος 1.87 στο περιπου. 6 ποντοι ειναι σεβαστη διαφορα.

Νikosanagn
24-02-11, 22:28
Όντως ρε συ ντερέκι(:p) kostanti δες πως θα σου είναι και το 22ρι...

kostantis
24-02-11, 22:29
Έλα μου ντε πώς θα γίνει να δοκιμάσω και το 22αρη...

ardi21
24-02-11, 22:33
Ρωτα τον μπας και φερει σχετικα συντομα. Παντως βαζω στοιχημα οτι και 2 μετρα να πηγαινε καποιος το 20αρι θα του ελεγε να παρει. Κατι που δεν τιμα εναν ποδηλατα διοτι μπαινει στην μεση και η υγεια του αναβατη

Νikosanagn
24-02-11, 22:35
Ardi?

Ardi?

ARDI???


Θα ρθεις αυριο freeday?

:p

ardi21
24-02-11, 22:37
Ardi?

Ardi?

ARDI???


Θα ρθεις αυριο freeday?

:p

Μπααα λεω να βαλω τα ποδηλατικα και να παω σε ενα μασκε παρτακι:cool:

Νikosanagn
24-02-11, 22:39
Kαλά...:princess2

:p

kostantis
24-02-11, 22:41
Ρωτα τον μπας και φερει σχετικα συντομα. Παντως βαζω στοιχημα οτι και 2 μετρα να πηγαινε καποιος το 20αρι θα του ελεγε να παρει. Κατι που δεν τιμα εναν ποδηλατα διοτι μπαινει στην μεση και η υγεια του αναβατη

Πώς έκατσε η φάση να είναι όλα 20αρια πάντως,τέρμα γκαντεμιά.
Καλά μην φανταστείς επέμενε να το πάρω κιόλας,μην το παρατραβάμε απλά μου είπε ότι μου είναι καλό και πως αν θέλω 22αρη το δίνουμε παραγγελία και σε 2 μέρες θα το έχουνε.

Αν του πω ότι πχ θα πάρω το acid αλλά με την προυπόθεση να μου φέρει το 22αρη και να διαλέξω ποιο από τα 2 με βολεύει λέτε να δεχτεί;
Έτσι το 1 θα το πάρω εγώ και το άλλο θα του μείνει βιτρίνα.
Χμμμ...

ardi21
24-02-11, 22:45
Δεν νομιζω να δεχτει διοτι τα 22αρια τα παιρνουν πολυ λιγοι και το πιο πιθανο ειναι να του μεινει στο ραφι για πολυ καιρο. Γι'αυτο δεν ειχε κιολας. Παντως δοκιμασε.

kostantis
24-02-11, 22:51
Για να δούμε αν θα καταφέρω κάτι!
Έτσι και αλλιώς η αγορά θα γίνει τέλη μαρτιού οπότε ίσως παίξει κανά 22αρη μέχρι τότε.

Το ύψος μου μέσα μαμώ..

........Auto merged post: kostantis πρόσθεσε 5 λεπτά και 3 δευτερόλεπτα αργότερα ........

http://www.energotech.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=68

http://www.securetech.gr/index.php?target=products&product_id=29881

vamvakoolas
25-02-11, 14:28
20αρι με 1.93 υψος και 95 καβαλο?? Jesus Christ super star...

Το δοκιμασες και σου ηταν οκ? Το 22αρι το ειχανε η στα ειπανε ολα αυτα για να σου πασαρουν το ετοιμοπαραδοτο?

Τα ποδηλατα πρεπει να τα παιρνεις στο νουμερο σου. Αν ειναι παρε και 18αρι θα ειναι ακομα πιο παιχνιδιαρικο:p

To AMS ειναι γαμω τα ποδηλατακια. Βεβαια για να κανει τετοια εκπτωση λογικα ειναι το μοντελο τοου '10 αλλα δεν εχει καμια σημασια..

εχει δικιο εγω με 1.90 και παω για 22αρι στανταρ! Σε γνωστο μου (ασχετο με ποδηλατα) πηγαν να του πουλησουν μικροτερο focus. Περνω τηλ στο μαγαζι και απλως τους ειπα
"κοψτε τις #@$ιες και δωστε του το σωστο ποδηλατο" και με υφος χηρας που εχασε τον αντρατης μου ειπε οτι οντως επρεπε να γινει παραγγελια και οτι αν δε το θελει θα του μεινει στοκ και αλλες τετοιες λαμογιες:evil:

Νikosanagn
25-02-11, 14:30
Έλα ρε Κωστή κι εσύ focus να ναι κι ότι να ναι! :p

kostantis
25-02-11, 14:41
Εφόσον μου λες ότι και με 1.90 είσαι 22αρη τότε δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω το 20αρη χωρίς να δοκιμάσω το 22αρη.

Καλά για το AMS απλά μου έπεσε το σαγόνι κάτω.Ειδικά όταν μου είπε ότι έχει 100 ευρώ διαφορά από το Acid.
Μοντέλο 2010 πρέπει να ήτανε όντως αλλά και πάλι...:hearts::tooth

Νikosanagn
26-02-11, 23:04
Kωστήηηηηηη βγήκαμε στην τηλεόρασηηηηηηηηηη να σου πω σε ποιο δευτερόλεπτο είσαι δημόσια ή να στείλω πμ!?!?!?!?!?! http://www.youtube.com/watch?v=-rf9BRd0mzw&feature=player_embedded

ardi21
26-02-11, 23:12
Που εισαι εσυ? Τον Κωστη παντως δεν τον ειδα:hmm:

vamvakoolas
26-02-11, 23:30
Στο 30'' ως 33'' αν δε κανω λαθος...νομιζω οτι μετα απο αυτο πρεπει να παρουσιαζω κανενα πρωιναδικο.

Τα παιδια που φαινονται ειναι ο Κ Παπαμιχελακης η ψυχη του freeday ντυμενος τν
http://www.cartecoshop.gr/el/1073/designer.aspx

και ο φυλακισμενος αν και με ξερει εγω δε θυμαμαι το ονομα του:oops: αλλα ξερω οτι μετα εγινε....πιτα:drunk::drunk:

και το ελεγα να ρθειτε

ardi21
26-02-11, 23:32
Ωπ ναι! Σουπερ!

Ομορφυνες ρε και δεν σε γνωρισα!:p

Αντε και στο Νησι!:lol:

kostantis
26-02-11, 23:33
Ποδηλατικό καρναβάλι ε;
Κορυφαία φάση πρέπει να ναι.
Να μην έχω τον ''κύβο'' στα χέρια μου να πάρω μέρος στο ποδηλατικό της Θεσσαλονίκης:(

ipo
26-02-11, 23:38
Ωραίοι! Μπράβο τους!

Νikosanagn
27-02-11, 00:18
Ρε συ Κωστή σου έχει κάνει γ@αμώ τα πλάνα, εντωμεταξύ είσαι και πολύ cool μασας τσιχλίτσα κι ετσι :cool:

Αrdi δεν έχω τόσο κοντινό πλάνο όσο ο κύριος :mad: οπότε είναι δύσκολο να με διακρίνεις:p

Ο Παπαμιχελάκης δεν υπάρχει. :lol:

Νikosanagn
27-02-11, 00:29
Eπειδή όμως όλοι διψάτε να με δείτε:p

Είμαι στην πρώτη (ντάξει λογικο κιόλας :p) σειρά το πιο δυνατό λαμπάκι.

kostantis
27-02-11, 00:51
Ο σκύλος γιατί χωρίς ποδήλατο;:p

Νikosanagn
27-02-11, 00:54
Eνημερωτικά και μόνο 2-3 σκύλοι, ένας μάυρος κυρίος εδώ και πόοοσα freeday ακολουθεί όλη την διαδρομη απο την αρχή μέχρι το τέλος.

ardi21
27-02-11, 00:59
Αυτος ο σκυλος εχει πλακα. Τον θυμαμαι στο μεγαλο καλοκαιρινο freeday των 100χλμ να ακολουθει. Τουλαχιστον μεχρι τα 60 που πηγα!

ipo
27-02-11, 01:29
Πόσοι μαζεύτηκαν περίπου; Το video αφαιρέθηκε.

Νikosanagn
27-02-11, 01:55
Ήταν πολλοί βέβαια έχουν υπάρξει και πολλοί περισσότεροι σε άλλα Freday το καλοκαιρι πραγματικά δεν ξέρω τι θα γίνει...

Το βίντεο το ξανανέβασαν συγχρονισμένο. http://www.youtube.com/watch?v=c8kIrzFP8ZA

@ ADSLgr.com All rights reserved.