PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδήλατο κανεις; Ποδηλατικός χαβαλές και ποδηλατοβόλτες



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

blade_
06-05-11, 21:47
φιλελληνων μενω...αλλα μου πεσε το κινητο στην θεσσαλονικης :p

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 2 λεπτά και 23 δευτερόλεπτα αργότερα ........

λες να τα λοκαρω..να τα βλεπω μονο εγω?

senkradvii
06-05-11, 21:52
Εδώ έχει πάρει φωτιά όλο το φόρουμ με την ανίχνευση της θέσης μέσω κινητών και για την προστασία των προσωπικών δεδομένων και εσύ τα δίνεις έτσι φόρα παρτίδα? :p :lol:

Φανερός Πράκτωρ
06-05-11, 21:55
εγώ τα έχω κλειστά πάντως (ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω). Σιγά μη δίνω στίγμα στον οποιοδήποτε για του που βρίσκομαι και τι διαδρομές κάνω.

Πολύ πολύ αφήνεις ορισμένες επιλεγμένες διαδρομές ανοιχτές πχ. αν θέλεις να δείξεις σε κανέναν φίλο σου κάτι ή εδώ στο forum

........Auto merged post: zoup πρόσθεσε 1 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Εδώ έχει πάρει φωτιά όλο το φόρουμ με την ανίχνευση της θέσης μέσω κινητών και για την προστασία των προσωπικών δεδομένων και εσύ τα δίνεις έτσι φόρα παρτίδα? :p :lol:
καλά την apple την εμπιστευόμαστε :p

αγαπάμε apple

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTiPGkHytxBM7pmvDPw-JfQ43f5tfsRRVDRErKALXr-jtgxfr_ZXQ

blade_
06-05-11, 21:59
αντε καλα με πεισατε :p

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 0 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........

τωρα μπορειτε να το δειτε? :p

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 0 λεπτά και 50 δευτερόλεπτα αργότερα ........

και τωρα πως θα κανουμε επιδειξη :p

Φανερός Πράκτωρ
06-05-11, 22:01
γι'αυτό αφήνεις κάποιες ενδεικτικές μόνο ανοιχτές. ;)

ardi21
06-05-11, 22:03
Δεν χρειαζεται να ενεργοποιειται η καταγραφη διαδρομης με το που βγαινεις απο την εξωπορτα του σπιτιου σου. Το κανεις πιο μετα.

Κατα τ'αλλα το να βλεπει ο αλλος τι διαδρομες κανω, προσωπικα, δεν με ενοχλει. Σιγα το κρατικο μυστικο...

blade_
06-05-11, 22:05
εβαλα friends που δεν εχω κανενα :p

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 0 λεπτά και 34 δευτερόλεπτα αργότερα ........

και γω με αυτο το σκεπτικο το ανεβασα..σαμπως δε ξερουν που μενουμε?τεσπα..

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 0 λεπτά και 39 δευτερόλεπτα αργότερα ........

τωρα φαινεται?

παντως αν εχει κανεις endomondo να με κανει add να συγκρινομαστε

ardi21
06-05-11, 22:07
Ρε συ blade το φορουμ δεν ειναι msn, γραφε ολο το μνμ με την μια:p

senkradvii
06-05-11, 22:10
Επίσης δεν ξέρει ο καθένας που διαβάζει το φόρουμ που μένεις.. :whistle:

Φανερός Πράκτωρ
06-05-11, 22:11
Επίσης δεν ξέρει ο καθένας που διαβάζει το φόρουμ που μένεις.. :whistle:
εγώ βρήκα και που έπεσε το κινητό του :p

senkradvii
06-05-11, 22:14
εγώ βρήκα και που έπεσε το κινητό του :p

Χα χα! Έλα ντε! :lol:

kostantis
06-05-11, 22:21
Το endomondo πώς το χρησιμοποιείται ρε παιδιά;
Υπάρχει η εφαρμογή για όλα τα κινητά που έχουνε gps;

blade_
06-05-11, 22:42
να σας πω κ που με επιασε κοψιμο ? :p

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 1 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........

πανευκολο..ανοιγεις την εφαρμογη (iphone,android ...),ανοιγεις το gps και περιμενεις να λοκαρει..επιλεγεις το αθλημα που θα κανεις..κ πατας start...

ipo
06-05-11, 22:47
να σας πω κ που με επιασε κοψιμο ? :p

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 1 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........

πανευκολο..ανοιγεις την εφαρμογη (iphone,android ...),ανοιγεις το gps και περιμενεις να λοκαρει..επιλεγεις το αθλημα που θα κανεις..κ πατας start...
Έχει επιλογή αφόδευσης; :p

blade_
06-05-11, 23:50
βεβαιως...κ σου δειχνει στο χαρτη γκομενακια κ πιθανοτητες επιτυχιας αν φορας κολαν η τσακιση :p

Φανερός Πράκτωρ
07-05-11, 11:59
@ipo: πως σου φαίνεται η σέλα; Εγώ μετά από καιρό που τη χρησιμοποιώ τη βρίσκω πιο αναπαυτική από την προηγούμενη αλλά ακόμα πιάνομαι αν κάθομαι πάνω από 5 λεπτά στην ίδια στάση. Τουλάχιστον με αυτή δεν μου μουδιάζουν τα... :p

Νikosanagn
07-05-11, 12:13
@ipo: πως σου φαίνεται η σέλα; Εγώ μετά από καιρό που τη χρησιμοποιώ τη βρίσκω πιο αναπαυτική από την προηγούμενη αλλά ακόμα πιάνομαι αν κάθομαι πάνω από 5 λεπτά στην ίδια στάση. Τουλάχιστον με αυτή δεν μου μουδιάζουν τα... :p

Έχεις δοκιμάσει κάλτσα γεμισμένη με μπαμπάκι?!
Ε?

pelasgian
07-05-11, 12:18
Λοιπόν έχω brand-name. Οι αεριζόμενες σέλλες για χαρούμενα καλαμπαλίκια θα ονομάζονται:

AEROBALLS (c) (TM)

Τα σχετικά παλουκόσελλα θα ονομάζονται:

AEROBALLISTIX (c) (TM)

senkradvii
07-05-11, 12:32
Λοιπόν έχω brand-name. Οι αεριζόμενες σέλλες για χαρούμενα καλαμπαλίκια θα ονομάζονται:

AEROBALLS

Τα σχετικά παλουκόσελλα θα ονομάζονται:

AEROBALLISTIX

Copyright it πριν στο φάει κανένας!! :p

Φανερός Πράκτωρ
07-05-11, 12:33
Έχεις δοκιμάσει κάλτσα γεμισμένη με μπαμπάκι?!
Ε?
δε θέλω να δίνω στόχο :p

pelasgian
07-05-11, 12:37
Επίσης, οι κάλτσες με το μπαμπάκι, δεν πρέπει να είναι οποιασδήποτε προδιαγραφής και για τις ειδικές αυτές κάλτσες γεμισμένες με το είδικό ΜΠΑΜΠΑ-key (key to be a father later) έχω και για αυτές εμπορικό όνομα:

socks-absorbers.

Φανερός Πράκτωρ
07-05-11, 12:39
είναι φανερό ότι το Σάββατο είναι πιο χαρούμενη μέρα από την Παρασκευή! :D

pelasgian
07-05-11, 12:40
Ερώτηση τώρα, είδα ένα παλουκάρι με ένα substantial hub motor στο ποδήλατό του.

Η μόνη μου ένσταση ήταν το radial lacing.

Καμιά ιδέα γιατί κάποιος θα βάλει 1 KW στη ρόδα του και θα την δέσει κάθετα στο τάσι ώστε μετά:
1) να του ξεβιδώνει
2) να κινδυνεύει να του σπάσει η βάση του hub
3) να τρώει τις ακτίνες σαν πασατέμπους;

Εντάξει, είχε βάλει ακτίνες 2mm gauge 13, αλλά χαίρων πολύν χαιρόνπουλος.
Κάνας ακτινολόγος ιατρός στο forum;

ipo
07-05-11, 16:58
Επίσης, οι κάλτσες με το μπαμπάκι, δεν πρέπει να είναι οποιασδήποτε προδιαγραφής και για τις ειδικές αυτές κάλτσες γεμισμένες με το είδικό ΜΠΑΜΠΑ-key (key to be a father later) έχω και για αυτές εμπορικό όνομα:
:lol: :oneup:

........Auto merged post: ipo πρόσθεσε 5 λεπτά και 55 δευτερόλεπτα αργότερα ........


@ipo: πως σου φαίνεται η σέλα; Εγώ μετά από καιρό που τη χρησιμοποιώ τη βρίσκω πιο αναπαυτική από την προηγούμενη αλλά ακόμα πιάνομαι αν κάθομαι πάνω από 5 λεπτά στην ίδια στάση. Τουλάχιστον με αυτή δεν μου μουδιάζουν τα... :p
Δε βρίσκω ιδιαίτερη διαφορά σε σχέση με την προηγούμενη. Έχω την εντύπωση ότι η παλιά (κοντά 20 ετών) ήταν ελαφρώς καλύτερη.

Μετά από 2 ώρες συνεχόμενης ποδηλασίας πονάω λίγο στο καβάλο, αλλά δεν είναι πρόβλημα. Συνήθως το προλαβαίνω με το να σηκώνομαι όρθιος στα πετάλια όταν βρίσκω μεγάλη κατηφόρα, για να ξεπιάνομαι και να αιματώνονται καλύτερα τα σημεία που πιέζονται.

Στις κατηφόρες κάνω επίσης διατάσεις στις γάμπες, αν νιώθω ότι έχω κουραστεί πολύ από ανηφόρες που προηγήθηκαν. Έτσι δε χρειάζεται να κάνω στάσεις για διατάσεις/ξεκούραση, απλώς πηγαίνω σε μερικές κατηφόρες με 15-30km/h αντί για 40km/h. Αυτά για διαδρομές πάνω από 1 ώρα.

blade_
07-05-11, 20:49
την καλησπερα μου κ τη γκαντεμια μου μεσα...

γυρνωντας απο καποια διπλανα χωρια,σε καποια φαση αρχισε να ακουγεται εντονα ο πισω τροχος...ο συγκεκριμενος ειχε καποιο τζογο εδω κ αρκετα χρονια κ επεζε λιγακι δεξια αριστερα..ομως σημερα οταν εβαζα την πιο μεγαλη ταχυτητα πισω,αρχισε να την καβαλαει(δλδ δεν κλειδωνε η αλυσιδα) με συνεπεια να γυρναει το πενταλ για λιγο κ μετα να απελευθερωνεται κ τουμπαλιν.παρατηρησα μετα οτι παιζει πολυ η κασετα πισω..τι παιζει σε αυτη τη περιπτωση?λεω να το λυσω τη δευτερα να δουμε τι κ πως..μηπως ειναι το ρουλεμαν του πισω τροχου?κοστος?

ευχαριστω :)

ipo
07-05-11, 21:24
Η κασέτα θέλει ειδικό εργαλείο για να ξεσφίξει. Κάπου είχα διαβάσει ότι στην επανατοποθέτηση δε χρειάζεται πολύ σφίξιμο διότι σφίγγει μόνη της κάνοντας πετάλι. Αν ισχύει αυτό, μου φαίνεται παράξενο που σου λασκάρισε.

Ο τζόγος του οπίσθιου τροχού μπορεί να ευθύνεται είτε σε κακό σφίξιμο του άξονα, οπότε σφίγγεις τα δύο 15mm παξιμάδια εκατέρωθεν του πιρουνιού, είτε, πιο πιθανό, εξαιτίας χαλάρωσης ενός 17mm παξιμαδιού που βρίσκεται στην εσωτερική πλευρά του πιρουνιού.

Δοκίμασε να σφίξεις πρώτα αυτό το 17mm (τουλάχιστον τέτοια διάσταση έχει στο δικό μου ποδήλατο) που βρίσκεται εφαπτομενικά στο πιρούνι, από τη μέσα πλευρά. Αν το σφίξεις πολύ, δε γυρνάει ελεύθερα ο τροχός. Αν το σφίξεις λίγο, τότε έχεις τζόγο, οπότε πρέπει να βρεις την ιδανική θέση, εκεί που σταματάει ο τζόγος, αλλά ταυτόχρονα γυρνάει ελεύθερα ο τροχός. Κατόπιν σφίγγεις το 15mm παξιμάδι που βρίσκεται έξω από το πιρούνι. Αυτά τα 2 παξιμάδια εκατέρωθεν του πίσω πιρουνιού πάνε "μαζί". Για να ξεσφίξεις το εσωτερικό (17mm), πρέπει πρώτα να ξεσφίξεις το εξωτερικό (15mm), ενώ αν σφίξεις το εσωτερικό, ακολούθως πρέπει να σφίξεις και το εξωτερικό.

Τα παραπάνω για το τζόγο του τροχού. Όσον αφορά στο πήδημα της αλυσίδας, μπορεί να είναι πολλοί οι παράγοντες. Μπορεί να είναι δύσκαμπτη κάπου η αλυσίδα, να θέλει ρύθμιση το ντεραγιέ ή να φταίει που είναι χαλαρή η κασέτα.

Αν με τη φράση "πιο μεγάλη ταχύτητα" εννοείς το μικρότερο πίσω γρανάζι, τότε πρέπει να σφίξεις 1-2 στροφές τη βίδα "H" στο πίσω ντεραγιέ. Αν κοιτάξεις προηγούμενες σελίδες, είχα δώσει ένα video στον Κωνσταντή για να κάνει τη ρύθμιση στο ντεραγιέ.

Φανερός Πράκτωρ
07-05-11, 21:31
Δε βρίσκω ιδιαίτερη διαφορά σε σχέση με την προηγούμενη. Έχω την εντύπωση ότι η παλιά (κοντά 20 ετών) ήταν ελαφρώς καλύτερη.
Σε πήρα στο λαιμό μου βρε ipo. Κρίμα.

ipo
07-05-11, 21:34
Σε πήρα στο λαιμό μου βρε ipo. Κρίμα.
Όχι ρε, είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη σέλα και σ' ευχαριστώ για την πρόταση. :)

Φανερός Πράκτωρ
07-05-11, 21:49
ναι'σαι καλά :)

ipo
07-05-11, 21:55
Αλλά έτσι και μου χαλάσει πριν από 20 χρόνια, θα σε κυνηγάω. :p

blade_
07-05-11, 23:31
thanks ipo...η κασετα απο εκεινη τ στιγμη κανει οχταρια(μικρης εκτασης ) και υποθετω γι αυτο πεταει την αλυσιδα κ κανει θορυβο..

αυριο με το φως θα δοκιμασω να τσεκαρω αυτα που λες...εχει κ 2 βδομαδες που αλλαξα τα λαστιχα οποτε μηπως εγινε κατι απο εκει..

........Auto merged post: blade_ πρόσθεσε 44 λεπτά και 55 δευτερόλεπτα αργότερα ........

btw βρηκα το βιντεακι :oneup:

επισης το σαιτ που παραπεμπει ο βαμβακουλας ειναι πραγματικα φθηνο!εχει παραγγειλει κανεις απο επαρχια να μας πει μεταφορικα?

senkradvii
08-05-11, 00:03
Σε ποιο site αναφέρεσαι?

blade_
08-05-11, 00:28
http://www.bikestation.gr/products.php?CatID=102

ipo
08-05-11, 01:24
Είχα ψωνίσει από εκεί μία φορά, αλλά μετά είδα ότι αύξησε τις τιμές, οπότε δεν ξανασχολήθηκα με το συγκεκριμένο.

pelasgian
08-05-11, 11:13
την καλησπερα μου κ τη γκαντεμια μου μεσα...

γυρνωντας απο καποια διπλανα χωρια,σε καποια φαση αρχισε να ακουγεται εντονα ο πισω τροχος...ο συγκεκριμενος ειχε καποιο τζογο εδω κ αρκετα χρονια κ επεζε λιγακι δεξια αριστερα..ομως σημερα οταν εβαζα την πιο μεγαλη ταχυτητα πισω,αρχισε να την καβαλαει(δλδ δεν κλειδωνε η αλυσιδα) με συνεπεια να γυρναει το πενταλ για λιγο κ μετα να απελευθερωνεται κ τουμπαλιν.παρατηρησα μετα οτι παιζει πολυ η κασετα πισω..τι παιζει σε αυτη τη περιπτωση?λεω να το λυσω τη δευτερα να δουμε τι κ πως..μηπως ειναι το ρουλεμαν του πισω τροχου?κοστος?

ευχαριστω :)

Αν ο τζόγος είναι στον άξονα, σφίξε τις βίδες δεξιά και αριστερά ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ του τριγώνου του σκελετού (χαλαρώνεις τις απέξω πρώτα.)

Αν όμως ο άξονας παίζει, μπορεί να έχει σπάσει. Αν με τα χέρια μπορείς να ανοίξει το πίσω τρίγωνο του ποδηλάτου χωρίς η ρόδα να ακολουθεί, τότε άξονας γιοκ.

Αν όμως ξαφνικά φύγει από την ευθείας της η ρόδα χωρίς συγκεκριμένο λόγο, δες αν στις τρύπες του hub έχει γίνει καμιά ρωγμή εκεί που δένουν οι ακτίνες.

blade_
08-05-11, 13:40
ωραιος..θα τα τσεκαρω το συνομοτερο..ο αξονας εχει μεσα κ το ρουλεμαν σωστα?

αυτα εδω?

http://shop.ebay.com/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4726&rt=nc&_nkw=rear+hub+shimano&_dmpt=Cycling_Parts_Accessories&_sticky=1&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=1&_sc=1

τιμες εντος ελλαδας?δε το βρηκα σε καποιο ελληνικο καταστημα παντως..(αχρειαστο να ειναι :) )

ειχα παρατηρησει τσογο στη πισω ροδα εδω κ πολλα χρονια..ο τζογοσ κ χθες μετα το συμβαν που το κοιταξα ειναι ο ιδιος(μικρης εκτασης αλλα εμφανης)..απλα η κασετα φαινεται να μην ειναι στερεωμενη σωστα..

kostantis
08-05-11, 14:30
Στολή ποδηλατομελισσοκόμου υπάρχει;:tooth

nmavro73
08-05-11, 16:55
Στην Αθήνα πως πήγε η ποδηλατοδρομία;Εδώ Θεσσαλονίκη ήταν πολύ ωραία. Είχαμε βέβαια μερικά παρατράγουδα με οδηγούς που φωνάζαν και απειλούσαν με μηνύσεις...Αλλά οκ, λίγοι
PS: Για να καταλάβω, σε ένα νήμα που υπάρχουν πορωμένοι με το ποδήλατο, δεν έχει κανείς να πει τίποτα για την ποδηλατοδρομία της Αθήνας;

pelasgian
09-05-11, 00:38
εγώ, έκατσα 3 ώρες κάτω από τον ήλιο και ... κάηκα στο πρόσωπο, διότι δεν έβαλα το κράνος λόγω ζέστης.

Κατά τα άλλα δεν έκλεισαν καλά τους δρόμους, όποτε δεν είχαμε συνεχή ροή και πήγαινε σταμάτα ξεκίνα με 2-5km την ώρα.

To freeday είναι πολύ πιο βολικό, η απόσταση πολύ μεγαλύτερη, όμως ο σκοπός αυτής της πορείας ήταν διαφορετικός.

Καταπληκτικός ήταν ένας αστυνομικός που όταν είπε σε σκούτερ να σταματήσει και εκείνος ξεκίνησε, του έχωσε μία γερή κλωτσιά στο πλάι και είπε κάτι ανείπωτα πράγματα :lol:

Οι οδηγοί μας εδώ είναι «εκπαιδευμένοι» και δεν φρικάρουν, έφαγαν ψιλοφρίκη με το μποτιλιάρισμα, αλλά παρόλα αυτά βλέπουν τον εαυτό τους περισσότερο ως οδηγό ποδηλάτου στο άμεσο μέλλον, παρά ως οδηγό αυτοκινήτου.

Παρασκευή βράδυ στην Αθήνα όποιος πάρει αμάξι και κατέβει κέντρο, ΤΗΝ Γ....ΣΕ!

υ.γ. επίσης εμφανίστηκε ο μαύρος σκύλος του freeday, οι skateboardάδες και νέο φρούτο καλοκαιρινό με longboard powered by cocker spaniel (είχε βάλει το σκύλο με το λουρί και τράβαγε το longboard :lol: :lol: )

υ.γ.2 τίγκα στα γκομενάκια ...

........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 9 λεπτά και 41 δευτερόλεπτα αργότερα ........


ωραιος..θα τα τσεκαρω το συνομοτερο..ο αξονας εχει μεσα κ το ρουλεμαν σωστα?

αυτα εδω?

http://shop.ebay.com/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4726&rt=nc&_nkw=rear+hub+shimano&_dmpt=Cycling_Parts_Accessories&_sticky=1&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=1&_sc=1

τιμες εντος ελλαδας?δε το βρηκα σε καποιο ελληνικο καταστημα παντως..(αχρειαστο να ειναι :) )

ειχα παρατηρησει τσογο στη πισω ροδα εδω κ πολλα χρονια..ο τζογοσ κ χθες μετα το συμβαν που το κοιταξα ειναι ο ιδιος(μικρης εκτασης αλλα εμφανης)..απλα η κασετα φαινεται να μην ειναι στερεωμενη σωστα..

Η κασέτα δεν μπορεί να «καβάλησε». Μάλλον το Hub που κάθεται η κασσέτα έφαγε χοντρή εκκεντροητα και για αυτό υποψιάζομαι ότι μπορεί να ράγισε στις τρύπες των ακτίνων.

Αν είναι αυτό και δεν σκοτώθηκες, είσαι φοβερά τυχερός.

Τώρα, δεν είναι ακριβώς ρουλεμάν αυτό που έχει. Είναι δύο μάγουλα που πατάνε απάνω μπίλιες. Το ένα είναι στο hub του τροχού (κέντρο) και το άλλο το ρεγουλάρεις εσύ με κλειδί. Αν ξεσφίξει πολύ, μετά παίζει η ρόδα. Αν σφίξει πολύ, δεν γυρνάει.

Επίσης, εκεί ΠΟΤΕ λάδι, μόνο γράσσο.

ipo
09-05-11, 00:38
υ.γ.2 τίγκα στα γκομενάκια ...
Είχε αποτέλεσμα το παντελόνι με την τσάκιση ή σου είπαν "κρίμα, δε φοράς κολάν" ; :p

blade_
09-05-11, 01:03
ευχαριστω πολυ pelasgian κ γω να σου πω την αληθεια κατι τετοιο ψυλιαζομαι..

αν το προβλημα ειναι αυτο..σωζομαι με αλλαγη αυτου?

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=60888

Νikosanagn
09-05-11, 11:07
Στην Αθήνα πως πήγε η ποδηλατοδρομία;Εδώ Θεσσαλονίκη ήταν πολύ ωραία. Είχαμε βέβαια μερικά παρατράγουδα με οδηγούς που φωνάζαν και απειλούσαν με μηνύσεις...Αλλά οκ, λίγοι
PS: Για να καταλάβω, σε ένα νήμα που υπάρχουν πορωμένοι με το ποδήλατο, δεν έχει κανείς να πει τίποτα για την ποδηλατοδρομία της Αθήνας;

Σιγά το τρομερό event αν περιμέναμε απο τη ποδηλατοδρομία αυτή, να γίνουν έργα και να κάνουμε ποδήλατο στην πόλη ζήτω που καήκαμε.

vamvakoolas
09-05-11, 12:42
οπως ειπα αν και δε κανω διαφημιση το συγκεκριμενο μαγαζι ειδικα τα ειδη της xlc (germany) τα πουλαει σχεδον χωρις καθολου κερδος!!

Αν εγιναν αυξησης ειναι γιατι η μαμα εταιρια (xlc) θα εκανε αυξηση...:evil:

παρτε ενα τηλ και αν ειναι πειτε οτι το ειχατε στο σαιτ τοσο πηρε αυξηση (ή αν εχει εκει αυτο που θελετε)?

στελνει παντου

http://www.bikestation.gr/webdoc.php?ContID=8

Νikosanagn :oneup: εχεις δικιο για την πορεια, πιο πολυ εχει γινει ενα ειδος happening

kostantis
09-05-11, 14:39
4-5 Ιουνίου 1st Megadownhill Νάουσα.
Η διαδρομή ξεκινάει από τα 3-5 Πηγάδια και καταλήγει στο πάρκο της Νάουσας.
Αναμένονται πάνω από 200 συμμετοχές από downhillάδες από όλη την Ελλάδα.

Όσοι πιστοί προσέλθετε,θα γίνει χαμός!:oneup:
Πάρτε μία γεύση (http://www.dailymotion.com/video/xim0cf_1st-megadownhill-naousa-2011-official-trailer_sport#from=embediframe) από την διαδρομή.

Νikosanagn
09-05-11, 15:35
Κωσταντή τι θα φοράς για να σε αναγνωρίσω? :lol:

kostantis
09-05-11, 15:42
Δεν σε κόβω να έρχεσαι,μακριά είσαι.:p

Νikosanagn
09-05-11, 15:43
Θα έρθω, με το ποδήλατο κιόλας :lol:

kostantis
09-05-11, 15:46
Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις γιατί τα καύσιμα έχουνε φτάσει στο θεό ενώ έτσι το μόνο που θα κάψεις είναι θερμίδες.:p

Νikosanagn
09-05-11, 15:49
Το χω για πλάκα μιλάμε... :p

kostantis
09-05-11, 15:51
Το ξέρω για αυτό και το λέω.:tooth

@ ADSLgr.com All rights reserved.