PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδήλατο κανεις; Ποδηλατικός χαβαλές και ποδηλατοβόλτες



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

kostantis
17-07-11, 10:53
Tour d atene;
Μέσα αλλά ποιο καλό παιδάκι θα με φιλοξενήσει εκεί στην Αθήνα;:p

Φανερός Πράκτωρ
17-07-11, 11:59
Tour d atene;
Tour d'Athènes ;)

kostantis
17-07-11, 12:10
Διόρθωσε τον Νικουλάκη,όχι εμένα.
Από αυτόν το έκανα copy-paste.:p

Mouse Potato
17-07-11, 12:18
Διόρθωσε τον Νικουλάκη,όχι εμένα.
Από αυτόν το έκανα copy-paste.:p

Καλά το γράφει ο Νικουλάκης... Tour d' Atene το γράφουν. Άλλο αν το σωστό ορθογραφικά (στη Γαλλική) είναι αυτό που γράφει ο zoup.

Φανερός Πράκτωρ
17-07-11, 12:41
οπότε το έγραψε ο πρώτος ανορθόγραφα και έμεινε; Το γράφετε και σε πανό; :p
Μήπως είναι στα ιταλικά (Tour di Atene - ή κάπως έτσι - δεν ξέρω ιταλικά);

Mouse Potato
17-07-11, 12:47
Δεν ξέρω:

http://www.podilates.gr/?q=node/10365

Νikosanagn
17-07-11, 13:45
Όχι ρε παιδιά, αλλα και αυτοί έτσι το γράφουν...

ardi21
17-07-11, 22:51
Θα το συζητησετε πολυ ακομα το πως γραφετε?:p

Εγω για παρασκευη θα δω τελευταια στιγμη (την ιδια μερα λογικα) και θα πω αν ειναι. Παντως οντως ειναι αρκετα βαρετο απο καποιο σημειο και μετα με τον ρυθμο που εχει. Δεν με πολυψηνει

Mouse Potato
17-07-11, 23:06
Θα το συζητησετε πολυ ακομα το πως γραφετε?:p

Εγω για παρασκευη θα δω τελευταια στιγμη (την ιδια μερα λογικα) και θα πω αν ειναι. Παντως οντως ειναι αρκετα βαρετο απο καποιο σημειο και μετα με τον ρυθμο που εχει. Δεν με πολυψηνει

Μα δεν είναι τυχαίο που <100 τερματίζουν... :p

ipo
17-07-11, 23:55
Σήμερα πήγα αργά το απόγευμα μία βόλτα στην ... (ξέρετε ποια! :p). Ποδηλάτες είδα ελάχιστους, αλλά γινόταν πανικός από αυτοκίνητα. Είναι η επιστροφή από τους εκδρομείς της Κυριακής και του Σαββατοκύριακου και δεν ένιωθα άνετα με μερικούς που με προσπερνούσαν σε μικρή απόσταση ενώ υπήρχε αντίθετα διερχόμενο αυτοκίνητο.

Μετά τις δύσκολες αναβάσεις, όπως αυτή προχτές στην Πεντέλη, πρέπει να αφήνω 2 μέρες κενές για να ανακάμπτουν οι μύες. Ελπίζω να τη γλιτώσει ο δικέφαλος που πονούσε από την αρχή της ανηφόρας. Έκανα 3 στάσεις στην ανηφόρα με διατάσεις για να τον σώσω και τώρα δεν πονάει. Θα δείξει όμως αύριο-μεθαύριο...

tsigarid
18-07-11, 19:01
http://www.citypress.gr/index.html?action=article&article=84453 :down:

senkradvii
18-07-11, 19:14
http://www.citypress.gr/index.html?action=article&article=84453 :down:

Πωωω ντροπή!!! Τόσο για την αστυνομία όσο και για τον λαό μας. Αν και πραγματικά αμφιβάλλω αν ήταν Έλληνες. Όπως και να έχει αίσχος και ξεφτίλα! :mad:

Φανερός Πράκτωρ
18-07-11, 19:21
μη γινόμαστε ρατσιστές. δεν υπάρχουν στοιχεία για την εθνικότητα του κλέφτη.

senkradvii
18-07-11, 20:55
μη γινόμαστε ρατσιστές. δεν υπάρχουν στοιχεία για την εθνικότητα του κλέφτη.

Συγνώμη που το λέω αλλά και να θέλω δεν μπορώ. Δεν είμαι απόλυτος απλά είπα πως αμφιβάλλω. Και το λέω αυτό διότι τα ποδήλατα είθισται να τα κλέβουν οι φίλοι μας οι "Πατρίκιοι", τουλάχιστον στην πόλη μου.

Επίσης το στηρίζω στο γεγονός πως θεωρώ ότι το ποδήλατο θα ήταν πολλών χρόνων και σε κακή κατάσταση (τόσα χιλιόμετρα έχει κάνει!), ώστε να κλαπεί για να μεταπωληθεί. Οπότε θεωρώ πως κλάπηκε για ιδιόχρηση και από κάποιον που θεωρεί πιο εύκολο να κλέψει από το να αγοράσει κάποιο καινούργιο και το έχει ανάγκη για να μετακινείτε. Συνεπώς, αλλά λυπάμαι που το λέω, θέλοντας και μη το μυαλό μου πάει κατά εκεί.

Και για να εξηγηθώ για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω πρόβλημα με τους αλλοδαπούς αλλά με αυτούς που τους επιτρέπουν να έρχονται εδώ, να τους εκμεταλλεύονται με τον χείριστο τρόπο στην προσπάθειά τους για μια καλύτερη ζωή και τους ωθούν/μαθαίνουν στην παρανομία. Πεινασμένοι και κατατρεγμένοι άνθρωποι είναι στη πλειοψηφία τους. Όμως αυτούς που πράττουν εγκλήματα με κόστος τραυματισμούς ή και αθώες ανθρώπινες ζωές, δεν τους δέχομαι με καμία δικαιολογία και πέρα από εθνικότητες και χρώματα.

tsigarid
18-07-11, 21:06
Εγώ νομίζω ότι το πήρε ο Μάριος :p

senkradvii
18-07-11, 21:17
Ποιός είν' τούτος μπρε? :what:

tsigarid
18-07-11, 21:29
mrsaccess ;)

Νikosanagn
18-07-11, 21:29
Ποιός είν' τούτος μπρε? :what:

Ενα τρελό μοντερειτόνι, απο τα πολλά που έχει το adslgr.com :p


Πριν λίγο γύρισα απο τον Ορθοπεδικό, έχω χοντροπάθεια της επιγονατίδας (http://www.e-rheumatology.gr/scientific-articles/xondropatheia-epigonatidas), δεν μπορώ να κάνω κάτι μου είπε ο ντόκτορ, καλό θα ήταν να κάνω μπάνια,για το ποδήλατο μου είπε να βάζω όσο το δυνατόν χαμηλές ταχύτητες για να μην το ζορίζω πολύ... μου είπε να βάζω voltaren μια 2 φορες την ημέρα και απέφυγε να μου δώσει φάρμακα λόγω του μικρού της ηλικίας μου.

Mouse Potato
18-07-11, 21:30
:lol::lol:

Quiz: Ποιος πράσινος είναι στην Κρήτη και λέγεται Μάριος; :whistle:

edit: τι είσαστε εσείς; με προλάβατε...

@Νikosanagn ευτυχώς που δεν είναι κάτι σοβαρότερο. Οι δρόμοι ανοίγουν για το last freeday! :p

senkradvii
18-07-11, 21:32
Kαι που να ξέρω εγώ μπρε πως ο Μάριος, είναι ο πράσινος, μένει στην Κρήτη και θέλει νέο ποδήλατο? :p

Nικουλάκι περαστικά και να το προσέχεις, για να το έχεις! ;)

Νikosanagn
18-07-11, 21:36
Ευχαριστώ παίδες.

Πήγα στον ποδηλατά της γειτονιάς και είχε κατι λαστιχάκια 50% ασφάλτινα (ίσως και πιο πολύ) και 50% χωμάτινα continental, 30 € και τα 2, τι λέτε?

Mouse Potato
18-07-11, 21:39
Μια χαρά φαίνεται η τιμή για Continental. Πες μας και ποια είναι;

Πριν πάρω τα ασφάλτινα Σβάλμπε μου, γλυκοκοίταζα κάτι slick continental (sport contact) (http://www.gatsoulis.gr/index.php?controller=product&path=201_222&product_id=162)...

cranky
18-07-11, 21:39
Απο το λίνκ του Νικουλάκη.

89580

:rofl: :rofl: :rofl:

senkradvii
18-07-11, 21:46
Απο το λίνκ του Νικουλάκη.

89580

:rofl: :rofl: :rofl:

Tυχαίο? :p

cranky
18-07-11, 21:47
Tυχαίο? :p
Εντελώς. :cool:

ipo
18-07-11, 22:46
Πριν λίγο γύρισα απο τον Ορθοπεδικό, έχω χοντροπάθεια της επιγονατίδας (http://www.e-rheumatology.gr/scientific-articles/xondropatheia-epigonatidas), δεν μπορώ να κάνω κάτι μου είπε ο ντόκτορ, καλό θα ήταν να κάνω μπάνια,για το ποδήλατο μου είπε να βάζω όσο το δυνατόν χαμηλές ταχύτητες για να μην το ζορίζω πολύ... μου είπε να βάζω voltaren μια 2 φορες την ημέρα και απέφυγε να μου δώσει φάρμακα λόγω του μικρού της ηλικίας μου.
Περαστικά Νικουλάκη! Στο link που έδωσες γράφει μεταξύ άλλων:


ΘΕΡΑΠΕΙΑ Στα πρώιμα στάδια, η συντηρητική θεραπεία είναι αποτελεσματική.


Ανάπαυση
Αποφυγή, βελτίωση ή διόρθωση των επιβαρυντικών παραγόντων
Αποφυγή των δραστηριοτήτων οι οποίες προκαλούν ή επιδεινώνουν τα συμπτώματα (π.χ. ανέβασμα/κατέβασμα σκάλας). Επιτρέπεται η ποδηλασία και η κολύμβηση, που δεν συνδέονται με χονδροπάθεια της επιγονατίδας (Welsh R and Hutton C, 1990).
Ασκήσεις ενδυνάμωσης των τετρακεφάλων, μετά την υποχώρηση του πόνου (Desnica Bakrac N, 2003). Οι ασκήσεις ενδυνάμωσης των κατάλληλων μυών βοηθούν στην επανευθυγράμμιση της επιγονατίδας και προοδευτικά ελαττώνουν ή εξαφανίζουν τα συμπτώματα, όταν η κακή θέση της επιγονατίδας δημιουργεί μυική ανισορροπία

Από αυτό καταλαβαίνω ότι αν η χονδροπάθειά σου βρίσκεται σε πρώιμο στάδιο, είναι καλό να κάνεις ποδήλατο.

........Auto merged post: ipo πρόσθεσε 3 λεπτά και 51 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Πριν πάρω τα ασφάλτινα Σβάλμπε μου, γλυκοκοίταζα κάτι slick continental (sport contact) (http://www.gatsoulis.gr/index.php?controller=product&path=201_222&product_id=162)...
Τα Continental Sport Contact είναι ιδιαίτερα δημοφιλή σε όσους κάνουν άσφαλτο με mountain ή trekking. Το σκεφτόμουν να αγοράσω εκείνα με πλάτος 1,6" (το 1,3" μου φαίνεται πολύ στενό για το ποδήλατό μου), μιας και τα έχουν κάποιοι γνωστοί μου και είναι πολύ ευχαριστημένοι. Αλλά μετά ξεχνάς εντελώς το χώμα, ενώ στις κριτικές διαβάζω ότι δεν είναι καλά σε βρεγμένο οδόστρωμα. Αν δεν έχεις καλή πρόσφυση σε βρεγμένο δρόμο που μπορεί να βρεθεί στο ξαφνικό μπροστά σου, τότε μειώνεις σημαντικά την ασφάλεια ακριβώς στην περίπτωση που απαιτείται. Εκτός αν τα παίρνεις μόνο για το καλοκαίρι.

Φανερός Πράκτωρ
19-07-11, 15:13
Πως θα σας φαινόταν να αποφασίσουμε και να διαλέξουμε μια κοινή πλατφόρμα για GPS tracking που να βολεύει όλους; Έτσι θα μπορούμε να χαζεύουμε ο ένας τις διαδρομές του άλλου χωρίς να τις έχουμε τελείως public (εγώ πχ είμαι στο endomondo με τον blade). Τι λέτε;

blade_
19-07-11, 16:04
ειναι καλη περιπτωση..εμεις εχουμε γινει φιλοι κ τσεκαρουμε διαδρομες,ταχυτητες,μπεργκερς :p

tsigarid
19-07-11, 18:54
Δοκίμασα το endomondo αλλά δεν παίζει καλά το GPS με το κινητό στην τσέπη μου. Αντίθετα το sportstracker είναι μια χαρά.

Βέβαια δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρουν οι... υπερατλαντικές διαδρομές μου :p

Φανερός Πράκτωρ
19-07-11, 20:31
Δοκίμασα το endomondo αλλά δεν παίζει καλά το GPS με το κινητό στην τσέπη μου. Αντίθετα το sportstracker είναι μια χαρά.

Βέβαια δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρουν οι... υπερατλαντικές διαδρομές μου :p
OK, θα το δοκιμάσω και θα σου πω τότε. Ελπίζω να μη θέλει συνέχεια σύνδεση με το internet.

υγ: και εγώ εκτός Ελλάδας είμαι ;)

tsigarid
19-07-11, 20:43
OK, θα το δοκιμάσω και θα σου πω τότε. Ελπίζω να μη θέλει συνέχεια σύνδεση με το internet.

υγ: και εγώ εκτός Ελλάδας είμαι ;)
Θέλει, αν θες να βλέπεις χάρτες, αλλά νομίζω παίζει και χωρίς. Απλά βλέπεις μια τελεία και το ίχνος της ;)

Φανερός Πράκτωρ
20-07-11, 00:12
OK, παίζει και χωρίς σύνδεση (βασικά να σε ρωτάει κάθε φορά που θέλει να κάνει κάτι). Τρώει μια εμπλοκή με τον συγχρονισμό με το site όταν πας να ανεβάσεις κάτι στην περίπτωση που του έχεις ζητήσει να σε ρωτάει (στο nokia 5230 που έχω).

Σε γενικές γραμμές η εφαρμογή για το nokia μου είναι πιο πλήρης από την αντίστοιχη του endomondo. Δηλαδή μπορώ να δω πιο πολλά γραφήματα κλπ που είναι πολύ ενδιαφέρον μια που δεν είναι ανάγκη να πας στον υπολογιστή για να τα δεις.

Αυτό που δεν μου άρεσε είναι ότι το site είναι αρκετά βαρύ και αργό σε σχέση με το endomondo χωρίς να προσφέρει κάτι παραπάνω.

tsigarid
20-07-11, 00:32
Το site είναι μια flash αηδία, αλλά δεν ασχολούμαι και ποτέ μαζί του :p Γενικά δεν ασχολούμαι με αυτό το πρόγραμμα παρά μόνο αν πάω σε καινούριες διαδρομές, οπότε πιο πολύ θέλω τον χάρτη παρά την καταγραφή.... Βασικά αυτό που με ενοχλεί (το έχω αναφέρει πρόσφατα νομίζω) είναι ότι σε 5-6 ώρες μου αδειάζει τη μπαταρία του κινητού. Οι σοβαρές βόλτες μου συνήθως κρατάνε παραπάνω...

harris
20-07-11, 01:20
To runkeeper δεν σας κάνει; :what:

Φανερός Πράκτωρ
20-07-11, 01:41
To runkeeper δεν σας κάνει; :what:
αυτό δυστυχώς δεν έχει app για nokia

kostantis
20-07-11, 23:36
42km σήμερα,έκανα πάλι την ίδια διαδρομή με την προηγούμενη φορά και αυτή την φορά δίχως καμία στάση.(εξαιρείται η στάση για αλλαγή σαμπρέλας)
Ακόμη προσπαθώ να το πιστέψω πώς το κατάφερα.Έχω βελτιωθεί αρκετά.
Είχαμε απώλειες όμως,έπαθα λάστιχο αλλά ευτυχώς είχα μαζί μου σαμπρέλα,λεβγεδάκια,τρόμπα οπότε την γλίτωσα αλλιώς αύριο το πρωί θα επέστρεφα σπίτι.:p
Ήτανε η πρώτη φορά που αλλάζω σαμπρέλα μόνος και μπορώ να πω πώς ήτανε ευκολότερο από όσο νόμιζα.

Να χτυπάει ήλιος εντομεταξύ,να στάζω,να με περιτριγυρίζουν μέλισσες,αεροπλανάκια και όλων των ειδών έντομα και να προσπαθώ να αλλάξω σαμπρέλα,κυριολεκτικά χορεύοντας για να μην με τσιμπήσει τίποτα.:tooth

Εντομεταξύ σε χθεσινή συζήτηση με φιλαράκι μου ποδηλάτη:

-Γιάννη παράγγειλα τα panaracer ποιος θα μου τα περάσει;
-Εσύ θα τα περάσεις ρε Κώστα και αν χρειαστείς βοήθεια με φωνάζεις.Εξάλλου είναι θέμα χρόνου να πάθεις λάστιχο.

Ε χθες το είπε,σήμερα έπαθα λάστιχο.
Γκαντεμόσκυλο detected.:tooth

Mouse Potato
20-07-11, 23:40
:lol::lol:

Τελικά έκανες ή δεν έκανες στάση; Γιατί ούτε ο Τσακ δεν αλλάζει λάστιχο on fly (κυριολεκτικά!)... :p

kostantis
20-07-11, 23:42
:lol::lol:

Τελικά έκανες ή δεν έκανες στάση; Γιατί ούτε ο Τσακ δεν αλλάζει λάστιχο on fly (κυριολεκτικά!)... :p

Lol με πρόλαβες την ώρα που έκανα edit.:biggrin:

Νikosanagn
21-07-11, 00:17
Για να βλέπω για χέρια για tour d atene.... Εγώ τελικά θα πάω με ένα treking p2 scottaki ενός φίλου, που εντελώς τυχαία φοράει και τα λάστιχα που θέλω να πάρω τα contentental double fighter 2 οπότε θα τα δοκιμάσω κιόλας...

ipo
21-07-11, 00:45
Σήμερα έκανα μόνο 23 σχετικά εύκολα χιλιόμετρα γιατί στην πορεία άρχισε να πονάει πάλι λίγο ο μυς πίσω από το αριστερό πόδι. Δικέφαλος, ημιυμενώδης ή ημιτενοντώδης είναι, δεν είμαι σίγουρος. Πρώτη φορά έχω (ελαφρύ) τραυματισμό σε αυτό το μυ, οπότε ξεκούραση μερικών ημερών και βλέπουμε. Κανονικά θέλει τουλάχιστον μία εβδομάδα ξεκούραση, αλλά δεν ξέρω αν θα αντέξω τόσες μέρες χωρίς ποδήλατο.

Το παράξενο είναι ότι δε με πονάει καθόλου κατά τη διάρκεια της ημέρας, παρά μόνο όταν κάνω ποδήλατο σε ανηφόρα με διάρκεια. Αυτό έχει το καλό ότι μπορώ να συνεχίσω κανονικά τις δραστηριότητές μου και αυτός να επουλώνεται, αλλά δε θα ξέρω αν έχει γίνει τελείως καλά, αν δε δοκιμάσω να κάνω μερικά χιλιόμετρα ποδήλατο. :p

Νikosanagn
21-07-11, 01:20
Περαστικά σου Ipe. :)

ipo
21-07-11, 01:22
Ευχαριστώ Νίκε.


Αλήθεια, τι παραξενιά είναι αυτή με το ψευδώνυμό σου, που έχει το πρώτο γράμμα ελληνικό και τα επόμενα λατινικά; :p

cranky
21-07-11, 01:25
Γράφτηκε κι' ο ξάδερφος (http://www.adslgr.com/forum/member.php?u=146661) του Νικουλάκη στο φόρουμ. :yahoo: :yahoo:

Νikosanagn
21-07-11, 01:31
Πραγματικά πες μου πως το κατάλαβες (:worthy:), και θα σου πω, πως και γιατι υπάχει.

cranky
21-07-11, 01:34
Σιγά το δύσκολο. :p
Στούς συνδεμένους χρήστες, φαίνεσαι απο τους τελευταίους, μαζί με τον Νικαετό. :cool:

Λέγε, τώρα. :biggrin:

senkradvii
21-07-11, 01:36
Ευχαριστώ Νίκε.


Αλήθεια, τι παραξενιά είναι αυτή με το ψευδώνυμό σου, που έχει το πρώτο γράμμα ελληνικό και τα επόμενα λατινικά; :p

Μπορείς να ξεχωρίσεις ένα ελληνικό κεφαλαίο Ν από ένα λατινικό N? :blink:

cranky
21-07-11, 01:38
Μπορείς να ξεχωρίσεις ένα ελληνικό κεφαλαίο Ν από ένα λατινικό N? :blink:
Όου γιές. :biggrin:

Νikosanagn
21-07-11, 01:40
Ε, φαίνεται οτι αυτό ήταν το σχέδιο του απο την αρχή... τι κάνει ο ανθρωπος μές στην μοναξιά του ε? :lol:

Λοιπόν ακούστε, οταν είχα πρωτογραφτεί στο forum το nickname Mου ήταν "nikosanagn" και για να αποοκτήσει λίγο κύρος :p ζήτησα απο τον Νικαετό να μου το κάνει Nikosanagn... εκείνος όμως μου το έκανε Νikosanagn, με το Ν ελληνικό, μέχρι να καταλάβω τι είχε παιχτεί μπορεί να έβαλα και 40 φορες τον κωδικό αλλα σε κάποια φάση μου καρφώθηκε οτι μπορει να είχε παιχτεί τέτοιο πράγμα...

To ποιό σπαστικό έιναι οταν θέλω να μπω απο αλλου που πρέπει να αλλαζω κλπ :p

[Μεταμεσονύχτια εμπνευση προερχόμενη απο την ατέρμονη βαρεμάρα μου mode on]Mετά όμως απέκτησε μια άλλη μια μαγεία, ένα μυστικό καλά κρυμένο (μέχρι σήμερα) στα έγκατα του nickname, αισθανόμουν αν θέλετε "περήφανος", πιο "cool" από τους υπόλοιπους... να με κοιτάνε και να λένε hey Νικος είσαι γαμ@ατος ρε φίλε (http://www.youtube.com/watch?v=No8kKiZ8ZkU), και ακόμα αισθάνομαι βέβαια... αχχ [Μεταμεσονύχτια εμπνευση προερχόμενη απο την ατέρμονη βαρεμάρα μου mode off]

Είμαι σίγουρος, οτι ο Ipo δεν είδε τίποτα απο την λίστα των συνδεδεμένων χρηστών, απλά το παρατήρησε... ο παλιό nerd! :lol:


Μπορείς να ξεχωρίσεις ένα ελληνικό κεφαλαίο Ν από ένα λατινικό N? Ipo - Τσακ σημειώσατε 1-0.

ipo
21-07-11, 01:43
Πραγματικά πες μου πως το κατάλαβες (:worthy:), και θα σου πω, πως και γιατι υπάχει.
Έψαχνα κάτι μηνύματά σου στο παρελθόν (νομίζω για να δω τι λάστιχα φοράει το focus σου) και δε μου έβγαζε αποτελέσματα στην αναζήτηση. Κι εκεί σκέφτηκα ότι μπορεί να έχεις κάνει τέτοια αλλαγή. Αλλά δε βολεύει καθόλου. Αν πας να κάνεις login πρέπει να αλλάζεις γλώσσα κατά την πληκτρολόγηση του nickname.

........Auto merged post: ipo πρόσθεσε 1 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Mετά όμως απέκτησε μια άλλη μια μαγεία, ένα μυστικό καλά κρυμένο (μέχρι σήμερα) στα έγκατα του nickname, αισθανόμουν αν θέλετε "περήφανος", πιο "cool" από τους υπόλοιπους... και ακόμα αισθάνομαι βέβαια...
Ναι, για όποιον δεν το ξέρει, είναι πιο εύκολο να βρει τον κωδικό σου, παρά το username που το βλέπει κιόλας. Μία επιπλέον δικλείδα ασφαλείας. :p

Νikosanagn
21-07-11, 01:49
Ναι, βέβαια αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά στον 3 ψήφιο κωδικό μου :lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.