PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδήλατο κανεις; Ποδηλατικός χαβαλές και ποδηλατοβόλτες



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

senkradvii
08-12-11, 18:24
Αρκεί να μη σου μείνει κουσούρι ή βγάλεις γκόμενο. :p

:tooth:tooth:tooth:tooth:tooth :respekt:

Kάτσε να βρω κάτι και επανέρχομαι..

........Auto merged post: senkradvii πρόσθεσε 17 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Επανήλθα λοιπόν! Να ο Νικουλάκης μας (http://www.youtube.com/watch?v=Cm9vBuTlQXk&feature=player_detailpage#t=131s)!!!! :lol:

Mouse Potato
08-12-11, 18:34
:lol::lol:

manicx
08-12-11, 21:45
Και πάνω που έλεγα και αναρωτιόμουν ότι την έχω βγάλει 'καθαρή' με ποδήλατο, από το τρίκυκλο που είχα στα 2.5 μου χρόνια μέχρι σήμερα, έγινε το κακό. 65+ χρονών γυναίκα, με Colt ΟΥΤΕ καν με είδε και με βρήκε. 2 τυχερά:

α) Με βρήκε πίσω και οι τσάντες που έχω προστάτεψαν το αριστερό πόδι.
β) Δεν έχασα το ποδήλατο και το κράτησα όρθιο.

Αν σκεφτεί κανείς ότι για να το κρατήσεις όρθιο δεν ήταν δυνατό το χτύπημα, έχει δίκιο μιας και μόλις είχε ξεκινήσει από διασταύρωση έχοντας stop. Από την άλλη, η πινακίδα του αυτοκινήτου στράβωσε σε σημείο που με άφησε μ@κ@κ@.

Ζημιές σωματικές: Πόνος στον αριστερό αντίχειρα λόγω του ότι άλλαζα ταχύτητα και χτύπησα στο shifter. Μια ελαφριά γρατσουνιά στο δεξί πόδι από το πετάλι καθώς το πόδι μου είχε φύγει προς τον δρόμο για να ισορροπήσω το ποδήλατο.

Ζημιές υλικές: Μια μικρή τρύπα στο κολάν από το πετάλι μαζί με γδαρσίματα στο ύφασμα. Μια γρατσουνιά 1cm στο πίσω ψαλίδι, προφανώς από την πινακίδα που έγινε φυσαρμόνικα.

Την γυναίκα την σταμάτησα, δεν την έβρισα λέγοντας της μόνο ότι είναι ακατάλληλη για οδήγηση, της είπα ότι αν το ποδήλατο έχει ζημιά θα φωνάξουμε τροχαία (τα ψιλοέπαιξε όταν της το είπα) και το μόνο που επαναλάμβανε είναι ότι δεν με είδε και ας φωσφορίζω από πάνω μέχρι κάτω μαζί με τα απαραίτητα φωτάκια. Στο τέλος της ευχήθηκα Καλές Γιορτές και ας ανάψει και μια λαμπάδα γιατί θα τις κάνω (ελπίζω) κι εγώ ενώ της είπα να διπλοκοιτάζει γιατί τα ποδήλατα πολλαπλασιάζονται.

Πάω για ντουζ τώρα, να πιω κι ένα τσίπουρο να ηρεμήσω λίγο... Αύριο συνεχίζουμε, πάλι ποδήλατο, δεν μασάμε, δεν απογοητευόμαστε. Δίνουμε το στίγμα μας ακόμη και σε ανθρώπους που δεν πρέπει να πιάνουν τιμόνι. Πάντα με ευγένεια. (μάλλον θα με περνάτε για τρελό ε; )

ipo
08-12-11, 22:00
Συγχαρητήρια για την ψύχραιμη αντίδραση!

Mouse Potato
08-12-11, 22:15
Τυχερός μέσα στην ατυχία σου... Σωστότατη αντίδραση εκ μέρους σου...

senkradvii
08-12-11, 23:14
Μικρό το κακό ευτυχώς. Αν σε μάζευε για τα καλά δεν ξέρω αν θα κρατούσες την ίδια ψυχραιμία και ευγένεια πάντως.

leros2004
08-12-11, 23:28
Περαστικά ... πταίσματα είναι αυτά ....

Colt & θεία -> no go... να σημειωθεί στα πρακτικά παρακαλώ. Ελπίζω αύριο στο freeday να δώσει ρεπό στον εαυτό της και να μην μας πετύχει πουθενά

ipo
09-12-11, 19:44
6°C αναμένεται η θερμοκρασία το βράδυ στα βόρεια που θα πάει το Freeday. Ντυθείτε καλά.

Ποιος από δώθε θα να 'ρθει; :p


Χρόνια πολλά Νικουλάκη!

leros2004
09-12-11, 19:46
Παρών !!!!

Έλα να βλέπω κίνηση ....
Για Freeday στα αριστερά - Για τα γενέθλια του Νικουλάκη.... δεξιά :p

ipo
09-12-11, 20:19
Δεν βλέπω συμμετοχή. Τον Νικουλάκη τον έφαγαν οι γκόμενες, ο Mouse κάνει τον πάπιο, ο nec ασχολείται με το GPS του, ο ermoulis το ξαναγύρισε στο μπάσκετ, ο νούμερος κάνει κληρώσεις. Για ξυπνάτεεεεε! :clap:

ermoulis
09-12-11, 21:35
ερχομαι λεμεεεε.αν και με τρομαζει η 40 λεπτη ξεκουραση.δεν θα γινουμε παγακια;:rofl:

Mouse Potato
10-12-11, 01:54
Περιμένω νέα σέλα (και οσονούπω νέο ποδήλατο [άντε να δούμε]) και θα σας ρημάξω στις βόλτες... :twisted:

Νικουλάκη χρόνια πολλά! :D

ipo
10-12-11, 03:41
ερχομαι λεμεεεε.αν και με τρομαζει η 40 λεπτη ξεκουραση.δεν θα γινουμε παγακια;:rofl:
Τελικά η στάση ήταν μικρή και δεν κρυώσαμε ιδιαίτερα. Είχαμε ζεσταθεί άλλωστε από την ανηφόρα πιο πριν και αντέχαμε τα πρώτα λεπτά. Ωραία διαδρομή, με λίγες παρατεταμένες ανηφόρες που κούρασαν τους αρχάριους. Πολύς κόσμος σήμερα.

Το πρόβλημα ήταν στην επιστροφή, για όσους αφήσαμε το Freeday να πάει νότια και κατευθυνθήκαμε βόρεια προς Βαρυμπόμπη. Η θερμοκρασία ήταν περί τους 5°C, η διαδρομή κατηφορική και είχε υγρασία. Τέτοιο κρύο με το ποδήλατο δεν έχω ξαναφάει. Άρχισα να νιώθω καλά τα χέρια μου (φορούσα γάντια fleece) μετά από 10 λεπτά στο σπίτι, ενώ τα δάχτυλα των ποδιών είναι ακόμα παγωμένα. Ευτυχώς στο σώμα φρόντισαν τα ισοθερμικά να με κρατήσουν σε ανεκτά επίπεδα.

Αφού κάποια στιγμή φτάσαμε Κηφισιά που είχε 8°C και έλεγαν όλοι "Ευτυχώς εδώ παλεύεται το κρύο". :lol: Πιο πάνω κατεβαίνοντας από Βαρυμπόμπη είχε πει κάποιος χαρακτηριστικά "Σαν να είσαι για σκι ψηλά στο βουνό και να σου σκάει η ριπή του ανέμου, χωρίς να φοράς τίποτα στο κεφάλι."


Λέρε, χάρηκα για τη γνωριμία από κοντά! :)

ermoulis
10-12-11, 05:26
Ωραία βόλτα σημερα,αλλά το κρύο αφόρητο.Φοβηθηκα για κρυοπαγηματα στα δαχτυλα.Ο κορμος ενταξει την εβγαλε μια χαρα,αλλα τα δαχτυλακια δεν την βγαζουν με τιποτα στους 5 βαθμους.

leros2004
10-12-11, 05:44
Παρών και ο έτερος καππαδόκης ... μόλις επέστρεψα . Πραγματικά στην επιστροφή το κρύο ήταν πολύ δυνατό, έκανα το λάθος να βγάλω το γάντι και πάγωσε στο δευτερόλεπτο το χέρι μου .....
Ωραία διαδρομή !!! με τα όλα της !!!

Εκκίνηση: http://www.sportypal.com/Workouts/Details/1792270

Επιστροφή στα Νότια με στάση Καλλιθέα για μπουγάτσα Θεσσαλονίκης: http://www.sportypal.com/Workouts/Details/1792484

Ps: Μεγάλη μας τιμή κύριε Ipo :p

Ps2: ermouli μας την έσκασες σήμερα ....την επόμενη Meeting επίσημο :p

Φανερός Πράκτωρ
10-12-11, 12:18
αντε ρε, έβαλε 5 βαθμούς και κρυώνετε :p

nm96027
10-12-11, 14:29
Προχθές μετά από πολύ πίεση στο γραφείο, είπα να βγω για μία σύντομη βόλτα στο κέντρο (της τάξης των 45 λεπτών). Έβαλα όλη την σχετική εξάρτηση και βγήκα. Κάπου στην Καισαριανή βλέπω μπλόκο της αστυνομίας και τον αστυφύλακα να μου κάνει νόημα να σταματήσω...Δεν νομίζω να έχει καταγραφεί ξανά, αλλά πρέπει να είμαι από τους λίγους ποδηλάτες που τους σταμάτησε η αστυνομία για έλεγχο!:lol: Μου ζήτησαν ταυτότητα (ευτυχώς όχι άδεια ή δίπλωμα ποδηλάτου...:rolleyes: ) και με άφησαν να φύγω. Πάντως όποιος πέρασε από το σημείο και είδε το μπλόκο της αστυνομίας και με έμενα σταματημένο, πρέπει να έριξε πολύ γέλιο....

Mouse Potato
10-12-11, 14:30
:lol::lol:

ipo
10-12-11, 14:42
Σε ένα από τα Freeday του περασμένου μήνα κατεβαίναμε καμιά 30αριά ποδηλάτες τη Βασιλίσσης Σοφίας για να πάμε στο Θησείο για την εκκίνηση του Freeday. Η αστυνομία είχε κάνει μπλόκο πριν τη βουλή, επειδή υπήρχαν κάτι συγκεντρώσεις μερικών κομμάτων και ήθελαν να αποφύγουν επεισόδεια. Αμάξια και μηχανές εννοείται ότι δεν περνούσαν, έκοβαν μέχρι και τους πεζούς, αλλά με εντολή του αξιωματικού υπηρεσίας οι ποδηλάτες περνούσαμε κανονικά. Έστελναν τους πεζούς πίσω, αλλά άφηναν τους ποδηλάτες να περνάνε το μπλόκο των ΜΑΤ. :lol:

Γενικά αστυνομία και τροχαία αντιμετωπίζει με επιείκεια τους ποδηλάτες. Βοηθούν στις ποδηλατοπορείες, διευκολύνουν την κυκλοφορία. Πέτυχα μία φορά την ομάδα των Ποδηλατών Ηρακλείου με συνοδεία περιπολικού στη βραδινή της βόλτα, ενώ ήταν κάτω από 30 άτομα. Όταν τους ρώτησα, μου είπαν: "Ζητήσαμε από την τροχαία συνοδεία και μας έστειλαν ένα περιπολικό".

senkradvii
10-12-11, 15:47
Moυ θύμισε όταν είχα κατέβει Αθήνα και είχαμε κάνει βόλτα με Νικουλάκι και Ποντικοπατάτα, πηγαίνοντας να συναντηθούμε στο Θησείο με τον Γιώργο, σε κάτι φανάρια και ενώ ήμασταν κανονικά σταματημένοι σε κόκκινο ένα περιπολικό ανάβει τον φάρο και πατάει κόρνα χωρίς όμως να κινείται. Με το που ανάβει πράσινο ξεκινάμε εγώ με τον Νικουλάκι, που ήμασταν και μπροστά και το περιπολικό να είναι από πίσω μας και να βάζει και σειρήνα. Πέρα ότι μας ψάρωσαν εντελώς, εγώ σκεφτόμουν: "Kοίτα να δεις που τόσα χρόνια οδηγός δεν έχω φάει κλήση, θα φάω σαν ποδηλάτης επειδή δεν φοράω κράνος!" :lol:

Φανερός Πράκτωρ
10-12-11, 18:00
εσύ δεν μένεις Βόλο;

ipo
10-12-11, 18:15
Ποδήλατα στους λεωφορειόδρομους 20.06.2011 (http://www.youtube.com/watch?v=HtuvQ0BkUgk)

nm96027
10-12-11, 18:35
Θα αδικούσα την κουβέντα αν μιλούσα προσωπικά για τον Παπαδάκο, ο οποίος είναι εξπέρ στην καταπάτηση των ορίων ταχύτητας στους αυτοκινητοδρόμους ή την παράνομη στάθμευση.

H απλή και κοινή λογική του Αμυρά, είναι σωστή: τα ποδήλατα τόσα χρόνια κυκλοφορούν στις λεωφορειλωρίδες, αφού δεν έχουν άλλη επιλογή. Μόνο ένας παράφρων θα συνιστούσε σε ποδηλάτες να κινηθούν στην μεσαία λωρίδα.

Ο δε ισχυρισμός του Παπαδάκου πως πρέπει τα ποδήλατα να έχουν την δική τους λωρίδα (αντί να μπλέκουν με τα λεωφορεία) είναι μεν σωστός με μία εξαίρεση: αυτό δεν μπορεί να γίνει παντού. Στο Λονδίνο δεν υπάρχουν παντού λωρίδες ποδηλάτων και στα περισσότερα σημεία της πόλης η κίνηση των ποδηλάτων συγχωνεύεται με αυτή των λεωφορείων.

Καλό το στέμμα του συγκοινωνιολόγου, χρήσιμη όμως και η πλήρης αλήθεια.

senkradvii
10-12-11, 19:19
εσύ δεν μένεις Βόλο;

Eίχα κατέβει Αθήνα για ένα τριήμερο και βρέθηκα με τα παιδιά. Ο καλός ο Νικουλάκης μου έδωσε το ποδήλατό του και αυτός πήρε ενός φίλου του. Βέβαια δεν ξέρω αν θα μου το ξαναπροσφέρει με την ίδια προθυμία.. :tooth:tooth:tooth

Mouse Potato
10-12-11, 19:21
Eίχα κατέβει Αθήνα για ένα τριήμερο και βρέθηκα με τα παιδιά. Ο καλός ο Νικουλάκης μου έδωσε το ποδήλατό του και αυτός πήρε ενός φίλου του. Βέβαια δεν ξέρω αν θα μου το ξαναπροσφέρει με την ίδια προθυμία.. :tooth:tooth:tooth

:lol::lol:

Νikosanagn
11-12-11, 00:43
:lol: παιδιά η φάση αυτή ήταν όλα τα λεφτά πολύ ψάρωμα μιλάμε, πήγε ακριβως απο πίσω και αναψε τις σειρήνες λες και το κανε επιτηδες εγω λεω ωχ την κάτσαμε την βάρκα, αλλα τελικα μας προσπέρσε...


Σεν αν ξανακατέβεις θα σου δώσω το παλιό μου να το κάνεις οτι θες :p


Νικουλάκη χρόνια πολλά!

Πόντικα ευχαριστω :)

Νikosanagn
15-12-11, 04:00
Παιδιά τι λεει, απο freeday ποιός ψήνετε, εγω θα παω κατα 99% , ακουω συμμετοχές.

leros2004
15-12-11, 11:02
Παιδιά τι λεει, απο freeday ποιός ψήνετε, εγω θα παω κατα 99% , ακουω συμμετοχές.

Τι δεν έχεις άλλα γενέθλια ????? :p

Θα ανηφορίσω και εγώ μάλλον αύριο για Freeday... με παρέα :)

Νikosanagn
15-12-11, 17:10
Θα συναντηθούμε; Ή θα είσαι με την μυστηριώδη παρέα σου; :p

Thomas8
15-12-11, 21:20
Προχθές μετά από πολύ πίεση στο γραφείο, είπα να βγω για μία σύντομη βόλτα στο κέντρο (της τάξης των 45 λεπτών). Έβαλα όλη την σχετική εξάρτηση και βγήκα. Κάπου στην Καισαριανή βλέπω μπλόκο της αστυνομίας και τον αστυφύλακα να μου κάνει νόημα να σταματήσω...Δεν νομίζω να έχει καταγραφεί ξανά, αλλά πρέπει να είμαι από τους λίγους ποδηλάτες που τους σταμάτησε η αστυνομία για έλεγχο!:lol: Μου ζήτησαν ταυτότητα (ευτυχώς όχι άδεια ή δίπλωμα ποδηλάτου...:rolleyes: ) και με άφησαν να φύγω. Πάντως όποιος πέρασε από το σημείο και είδε το μπλόκο της αστυνομίας και με έμενα σταματημένο, πρέπει να έριξε πολύ γέλιο....

Για κάποιο λόγο μου θύμισες αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=jvoqfddpuu8 :p

leros2004
15-12-11, 21:33
Θα συναντηθούμε; Ή θα είσαι με την μυστηριώδη παρέα σου; :p

Θα κοιτάξω το καρνέ μου πρώτα και θα σε βολέψω κάπου και σένα :p:p
Στο τελευταίο Freeday : προς ενημέρωση σου και υπό την απουσία σου χαιρετιστήκαμε με τον Ipo :twisted:

Ps: Τελικά ξέρουμε που πάμε αύριο ??? μέχρι τις 6 που είχα πρόσβαση σε FB δεν είχε βγει κάτι...

ipo
16-12-11, 19:49
Ετοιμαστείτε! Σε 3 ώρες έχει εκκίνηση. :)

Με Λέρο και Νικουλάκη δώσαμε ραντεβού στο Θησείο. Ψηθείτε και οι υπόλοιποι, θα είναι εύκολη διαδρομή σήμερα με λίγα χιλιόμετρα.

leros2004
16-12-11, 20:02
Παρακαλείται ο Νικουλάκης να φέρει και γλυκά μαζί του.. δεν θα γλιτώσει και το κέρασμα της προηγούμενης Παρασκευής :p

leros2004
17-12-11, 10:29
Τα Χθεσινά:
Θησείο -> Κορυδαλλός: http://sportypal.com/Workouts/Details/1803970

Επιστροφή: http://sportypal.com/Workouts/Details/1804022

Εύκολη, ζεστή, ωραία και όμορφη η χθεσινή βόλτα με περισσότερο κόσμο :)

Είχα και τη τύχη να γνωρίσω την αυτού μεγαλειότης Νικουλάκης και τον Βαμβακούλα εχθές....

ermoulis
17-12-11, 13:57
Δεν με ξετρέλανε η χθεσινή βόλτα αλλά δεν πειράζει πάμε για άλλα.Το σινγκλάκι μου με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο.Η αυριανή μεχρι την σαρωνίδα ξέρει κανείς τι παίζει;Δεν είναι πομπή υποθέτω...

ipo
17-12-11, 14:16
Είχα και τη τύχη να γνωρίσω την αυτού μεγαλειότης Νικουλάκης και τον Βαμβακούλα εχθές....
Μεγάλη τιμή μας έκαναν αμφότεροι. Βέβαια ο Νικουλάκης εγκατέλειψε πριν τα μισά τη διαδρομής, ενώ ο Βαμβακούλας είχε έρθει στο Freeday ...χωρίς ποδήλατο. :p

Ωραία διαδρομή, εύκολη και με 12°C μας φάνηκε ζεστή σε σχέση με τους 8°C που έχουμε συνηθίσει τις τελευταίες φορές. 80 χιλιόμετρα βγήκαν με το πήγαινε-έλα Θησείο.

alekan
17-12-11, 16:00
Μεγάλη τιμή μας έκαναν αμφότεροι. Βέβαια ο Νικουλάκης εγκατέλειψε πριν τα μισά τη διαδρομής, ενώ ο Βαμβακούλας είχε έρθει στο Freeday ...χωρίς ποδήλατο. :p

Ωραία διαδρομή, εύκολη και με 12°C μας φάνηκε ζεστή σε σχέση με τους 8°C που έχουμε συνηθίσει τις τελευταίες φορές. 80 χιλιόμετρα βγήκαν με το πήγαινε-έλα Θησείο.

Ελπίζω να μη τραυματίστηκε το παιντί....

Νikosanagn
17-12-11, 23:53
Δεν τραυματίστιστηκα ο κώλος μου με πόνεσε γιατί δεν είχα την σέλα μου, και ψηλοκρύωσα και ήμουν και δίπλα στο σπίτι οπότε την έκανα.

Χθες ήταν και ένα παιδί που έμοιαζε με τον Ιπο, αλλα δεν είμαι σίγουρος ακόμα στο αν ήταν αυτός...

Λέραε σόρυ που δεν εφερα τα γλυκλα δεν πρόλαβα :p

Seitman
18-12-11, 13:22
Δεν είχες τη σέλα σου;;;; :blink:

Δε μας τα λες καλααααααααααααααααααααααααα :scratch

Φανερός Πράκτωρ
18-12-11, 13:38
αυτό με τη σέλα σηκώνει πλάκα αλλά συγκρατούμαι :p

ipo
18-12-11, 13:47
Δηλαδή τι παραπάνω να πεις από αυτό;

ο κώλος μου με πόνεσε γιατί δεν είχα την σέλα μου
:lol:

Φανερός Πράκτωρ
18-12-11, 13:55
Σωστά :lol:

Mouse Potato
18-12-11, 14:01
Είναι βαριά η καλογερική Νικόλα ε; :p

Απομένει να γράψεις αν ήταν ευχάριστη η εμπειρία ή όχι... :p

nm96027
18-12-11, 14:35
Δεν τραυματίστιστηκα ο κώλος μου με πόνεσε γιατί δεν είχα την σέλα μου

Ο admin σας δίνει την άδεια να καταθέσετε τις δικές σας εικασίες για την παραπάνω δήλωση...:lol::lol::lol::lol:

ipo
18-12-11, 15:03
Το γεγονός ότι πόνεσε είναι ευθέως δηλωμένο. Οι εικασίες αφορούν στο αν του άρεσε ή όχι; :p

senkradvii
18-12-11, 15:12
Ο admin σας δίνει την άδεια να καταθέσετε τις δικές σας εικασίες για την παραπάνω δήλωση...:lol::lol::lol::lol:

Α ωραία! :biggrin:

Νικουλάκι τι αέρα φυσάει εκεί στην Κέρκυρα? Γιατί σαν πολλές δηλώσεις να μας έχεις κάνει τώρα τελευταία..

Φανερός Πράκτωρ
18-12-11, 15:14
ποιος θα πάρει συνέντευξη από τη σέλα; :p :lol:

senkradvii
18-12-11, 15:20
ποιος θα πάρει συνέντευξη από τη σέλα; :p :lol:

Αφού η σέλα έλειπε! Τα κίνητρα της φυγής θες να μάθεις? :lol:

Νikosanagn
18-12-11, 16:35
Tσκ τσκ τσκ όχι που δε θα σχολιάζατε :p

Δεν εχετε ακούσει αυτό που λένε, σε είδα στο ποδήλατο όλο χαρά και όλο τρέλα αλλα μετά κατάλαβα οτι σου λειπε η σέλα; :tooth

Πέρα απο την πλάκα το ποδήλατο ήταν δανικό και είχε χάλια σέλα, το παραδέχετε και ο ιδιοκτήτης του.

Ακόμα πονάω.

Υ.Γ. Πάντως σέλα στο ποδήλατο υπήρχε, υπάρχουν και μάρτυρες :oops:

vamvakoolas
19-12-11, 20:39
γυρισα Ελλαδα γιατι..ελυγε το διαβατηριο!! Ξαναφευγω (αυριο μεθαυριο ελπιζω να ειναι ετοιμο) για εξωτερικο αγωνες

Χαρηκα που ειδα ολα τα παιδια και το leros2004

Και να πω κατι που με τσαντησε:στο freeday ειχα καλεσει 1-2 δημοσιογραφους να δημοσιοποιησουν "τη καλη" αυτη πραξη μπας και συμμετεχουν περισσοτεροι (αφου να πω την αληθεια δεν ειδα και μεγαλη ...ανταποκριση)

Αντι αυτου ελαβα χλευασμο και αντιδραση "δε θελουμε δημοσιοτητα αλλα πραξη!"απο διοργανωτες

(σε εμενα που εχω τρεξει 2 φορες για φιλανθωπικο σκοπο εκτος περιοδου γιορτων αντι να καθομαι να ξεκουραζομαι ή να κανω κατι αλλο για μενα)
ΕΛΕΟΣ:down:

@ ADSLgr.com All rights reserved.