PDA

Επιστροφή στο Forum : Amazon



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

enasdios
07-06-13, 13:30
έκανα μια παραγγελία από το .co.uk , μου είπε ότι έγινε dispatch, αλλά δεν μου ζήτησε τον τριψήφιο κωδικό CV της κάρτας. Η κάρτα προστέθηκε μόλις τώρα. Πώς θα τραβήξει τα χρήματα;

RASTAVIPER
07-06-13, 14:19
έκανα μια παραγγελία από το .co.uk , μου είπε ότι έγινε dispatch, αλλά δεν μου ζήτησε τον τριψήφιο κωδικό CV της κάρτας. Η κάρτα προστέθηκε μόλις τώρα. Πώς θα τραβήξει τα χρήματα;

Ποτέ δεν το ζητάει.

enasdios
07-06-13, 18:14
τραβάει χρήματα χωρίς το CV code?? :hmm:

phantom77
07-06-13, 18:21
Και μένα μου φαινόταν παράξενο αλλα ποτέ δεν μου ζήτησε CV code.

vothros
08-06-13, 00:02
Ναι όντως, κι εμένα μου φάνηκε παράξενο, δεν ζητάει.

andm
08-06-13, 20:53
Η προσφορά με τα δωρεάν μεταφορικά ισχύει και παραγγελία πολλών προιόντων μαζί;
Αν ναι,πώς γινεται;τα βάζω στο καλάθι;

Piparas
08-06-13, 21:02
Ναι κανονικά, αλλά πρέπει να πωλούνται ή να είναι fullfilled by amazon. Ακόμη και αν σε αυτήν την περίπτωση δεν σου βγάζει δωρεάν μεταφορικά κι εφόσον φυσικά είσαι πάνω από 20 λίρες περίπου, μπορείς να τους στείλεις επιτόπου στο chat και στο φτιάχνουν από εκεί.

andm
09-06-13, 00:16
"να πωλούνται ή να είναι fullfilled by amazon."
δηλαδή;

phantom77
09-06-13, 00:27
"να πωλούνται ή να είναι fullfilled by amazon."
δηλαδή;

http://s23.postimg.org/51zqgdk63/screenshot_2.png - http://s23.postimg.org/6ib8yin2z/screenshot_3.png

Αυτό.

andm
09-06-13, 01:33
Πώς βλέπω πόσο είναι τα μεταφορικά πριν πληρώσω;
(άσχετο με αυτό που ρώτησα πριν)

- - - Updated - - -

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις προηγούμενες απαντήσεις!

Mouse Potato
09-06-13, 03:00
Πώς βλέπω πόσο είναι τα μεταφορικά πριν πληρώσω;
(άσχετο με αυτό που ρώτησα πριν)

- - - Updated - - -

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις προηγούμενες απαντήσεις!

Πριν κάνεις την επιβεβαίωση της παραγγελίας θα σου βγάλει το συνολικό ποσό που θα πρέπει να πληρώσεις. Εκεί θα δεις και πόσα είναι (αν είναι) τα μεταφορικά.

Νikosanagn
09-06-13, 03:03
Θα στο έχει κάπως έτσι (http://prntscr.com/18yur1) και επιλέγεις το free super save delivery, εκτός και αν θες να έρθει πιο γρήγορα.

Magnum
09-06-13, 08:39
Πριν λίγες μέρες έκανα μία παραγγελία από το Amazon βάζοντας κάποια πράγματα που πουλιούνται από το ίδιο το Amazon μαζί με κάποια που είναι fullfilled by amazon.
Το ποσό για τα fullfilled by amazon ήταν 22 λίρες και τα υπόλοιπα γύρω στις 30 λίρες, όταν τα έβαλα όλα μαζί στο καλάθι δεν μου έβγαλε επιλογή για free super save delivery !

Όταν την έσπασα στα 2 μου έβγαλε κανονικά για free super save delivery για την κάθε μία ξεχωριστά (fullfilled by amazon & By Amazon).

kostas2005
10-06-13, 07:19
έβαλε πάλι Toshiba HDTB110EK3BA 1TB Stor.E Basics USB 3.0 2.5 στα 49 ευρώ

cool11
10-06-13, 19:47
Ψαχνω για αγορα μιας φτηνης compact ψηφ.φωτ.μηχανης.

Ερωτηση 1:
πως μπορω να κανω αναζητηση, γι αυτο που ψαχνω, ωστε να μου φερει αποτελεσματα που ειναι 'fulfilled/dispatch by amazon'? βρισκω διαφορα, αλλα ειναι shop in shop και δεν ξερω τι θα χρεωσουν απο μεταφορικα

Ερωτηση 2:
για να δω τυχον χρεωσεις σε μεταφορικα, πρεπει να φτασω ενα βημα πριν την ολοκληρωση της παραγγελιας; δεν μου αρεσει ετσι οπως το χειριζεται το amazon. και στο ebay υπαρχει καθε καρυδιας καρυδι απο πωλητες απο ολο τον κοσμο, αλλα αμεσως βλεπεις ποσο κοστιζουν τα μεταφορικα για ελλαδα. στο amazon? ρωτω γιατι πχ. αν στο ebay κανεις λαθος και εχεις δωσει παραγγελια, θελει σοβαρη μανουβρα να ακυρωσεις κλπ. μην παθω τα ιδια στο amazon. γι αυτο ρωτω, μεχρι που πρεπει να φτασω στη διαδικασια μιας 'υποτιθεμενης' παραγγελιας, για να δω τι στο καλο θα χρεωσει τελικα απο μεταφορικα; μεχρι που μπορω να παω, 'ακινδυνα', διχως να μπει παραγγελια και να εχω προβλημα μετα.

jap
10-06-13, 20:26
1. Ανάλογα με το εύρος των επιλογών σου, στην αριστερή στήλη σου βγάζει κάποια κριτήρια. Εκεί ή βάζεις απευθείας ως πωλητή το amazon (το τσεκάρεις και αφήνεις τα άλλα ατσεκάριστα) ή βρίσκεις και τσεκάρεις την επιλογή free super saver delivery.

2. Στο amazon γίνεται ακόμα μεγαλύτερος χαμός από πωλητές. Έχοντας επιλέξει προϊόν, μπορείς να μπεις στη σελίδα του πωλητή και να δεις και τα άλλα προϊόντα του και τις κριτικές του αλλά και τα μεταφορικά. Απλά επειδή είναι περίπλοκος ο τρόπος υπολογισμού προτείνουν όλοι να προχωρήσεις την παραγγελία, κι εγώ αυτό κάνω. Είναι σαφές το πότε οριστικοποιείς την παραγγελία (επιλέγεις ξεχωριστά προϊόντα, διεύθυνση αποστολής, τρόπο αποστολής, τρόπο πληρωμής, και μετά σε μια τελική σελίδα έχει ξεχωριστά μια τελική επιβεβαίωση) ενώ μετά είναι πανεύκολη η ακύρωσή της, καμία σχέση με το ebay. Απλά μπαίνεις στο ιστορικό με την παραγγελία και ακυρώνεις το είδος που δεν θες ή αλλάζεις ποσότητα. Ειδικά για παραγγελίες από το ίδιο το amazon, αυτό γίνεται μέχρι τελευταία στιγμή. Η διαφορά με το ebay είναι γιατί εδώ πληρώνεις το amazon κι αυτό κρατά την προμήθεια μόνο του, ενώ στο ebay πληρώνεις τον πωλητή και έχεις να κάνεις απευθείας με αυτόν.

Για φωτογραφική μηχανή της κατηγορίας αυτής, δύσκολα θα βρεις καλή ευκαιρία σε τρίτο πωλητή πάντως.

cool11
10-06-13, 21:20
jap προσπαθεις φιλοτιμα να με βοηθησεις, αλλα δεν....

Πρωτον, δεν μου βγαζει επιλογες δεξια, οκ, δεν ζητησα και τον ουρανο με τ'αστρα, digital camera, ισως δεν εχει επιλογες, μονο για αγγλια λεει delivery options κλπ. Κοινως, αυτο που λες οτι βγαζει και φυσικα δεν το αμφισβητω, δεν μπορω να το δω τωρα, και δεν υπαρχει για μενα, σε αυτη την αγορα, καν ως επιλογη. Εφαγα ενα ακυρο.

Δευτερον, αντε και προχωρησα την παραγγελια, χωρις να ολοκληρωσω, αφου λες δεν εχω φοβο για μπλεξιμο. Αλλα εκει διαπιστωσα, με διαφορους πωλητες, οτι δεν στελνουν ελλαδα... Αλλα 'ντ' αλλων δηλαδη.


Sorry, αλλα το ebay μου φαινεται πιο ευχρηστο σε αυτα.
Με μια ματια, με ενα κλικ, σορταρω συνολικο κοστος, βλεπω αν στελνει ελλαδα, κλπ.
Εδω, και ωρα χανω, και τελικα στο τελος τζιφος.
Ο λογος βεβαια που το εψαξα στο amazon, ειναι ο γνωστος, τα δωρεαν μεταφορικα.
Αλλα ειναι τοσο 'δωρεαν' που τελικα δεν τα βρηκα διαθεσιμα. Ανθρακες, και στην εν λογω αγορα, αλλα και σε πολλες αλλες...
Οπου ισχυει, ειναι αψογο. Αλλα αντε βρες το.
Αν ειναι να κανω καμια δεκαρια checkout για να δω ΑΝ στελνει Ελλαδα, και ΑΝ στελνει ΠΟΣΟ τελικα χρεωνει, ζητω που χαθηκαμε παιδες...

phantom77
10-06-13, 21:31
Λογικά θα σου βγάζει κάτι τέτοιο αριστερά. Τσεκάρεις την τελευταία επιλογή του screenshot.

124896

Με μια γρήγορη αναζήτηση για "olympus compact digital camera", έβγαλε 120 αποτελέσματα με δωρεάν αποστολή.

jap
10-06-13, 23:14
Κι εγώ αριστερά έγραψα. Αν είναι 40 πωλητές στην κατηγορία, βγάζει και τους 5-6 βασικούς και επιλέγεις amazon, αλλιώς έχει πάντα το super saver σαν επιλογή, όπως στο παραπάνω screenshot. Στη συγκεκριμένη κατηγορία όσα πουλά το amazon έρχονται Ελλάδα μια χαρά (και όσες έχουν μπαταρίες λιθίου μέσα, το amazon ξέρει πώς να τα πακετάρει και τι να γράφει απέξω!)

- - - Updated - - -



Sorry, αλλα το ebay μου φαινεται πιο ευχρηστο σε αυτα.


Φωτογραφική μηχανή δύσκολα από το ebay. Θες τουλάχιστον εγγύηση. Ψάχνεις σε amazon uk και de, Κατερέλο και βλέπεις κι αν έχει προσφορά κανένα μαγαζί τύπου Πλαίσιο ή You, εύκολα θα την εντοπίσεις στο skroutz. Πιο πολύ να ασχοληθείς και με κριτικές να μη βγει μάπα.

andm
10-06-13, 23:58
Εγώ έχω μια παραγγελία και βγαίνει γύρω στις 35 λίρες και είναι sold(ή fulfilled-ένα από τα δύο σίγουρα) από amazon....βγάζει μόνο του τα δωρεάν μεταφορικά ή θέλει κάποια ειδική ρύθμιση;

cool11
11-06-13, 00:39
124902

Εγω γιατι δεν βλεπω τιποτε ουτε αριστερα, ουτε δεξια(free super delivery)?
(εχω κανει sign in)

alekan
11-06-13, 00:44
124902

Εγω γιατι δεν βλεπω τιποτε ουτε αριστερα, ουτε δεξια(free super delivery)?
(εχω κανει sign in)
Την συγκεκριμένη θες;;

phantom77
11-06-13, 00:55
Αυτό που σου είπαμε ο jap και εγώ ήταν ο τρόπος να φιλτράρεις τα αποτελέσματα αναζήτησης για να δεις μόνο αυτά που έχουν δωρεάν αποστολή.
Η οθόνη που ανέβασες είναι λεπτομέρειες ενός είδους. Σε αυτήν, αν γίνεται δωρεάν αποστολή, δίπλα στην τιμή γράφει " this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery."

frap
11-06-13, 00:56
124902

Εγω γιατι δεν βλεπω τιποτε ουτε αριστερα, ουτε δεξια(free super delivery)?
(εχω κανει sign in)
Γιατί βλέπεις τη σελίδα ενός συγκεκριμένου προϊόντος. Ένα back, εκεί όπου σου δείχνει τα αποτελέσματα της αναζήτησης που έκανες.

cool11
11-06-13, 09:34
Αυτό που σου είπαμε ο jap και εγώ ήταν ο τρόπος να φιλτράρεις τα αποτελέσματα αναζήτησης για να δεις μόνο αυτά που έχουν δωρεάν αποστολή.
Η οθόνη που ανέβασες είναι λεπτομέρειες ενός είδους. Σε αυτήν, αν γίνεται δωρεάν αποστολή, δίπλα στην τιμή γράφει " this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery."

ok, καταλαβα, στην οθονη των αποτελεσματων της αναζητησης λες.

- - - Updated - - -


Την συγκεκριμένη θες;;

Ναι. Αλλα τελικα δεν βλεπω να την στελνουν δωρεαν ελλαδα. :(

euri
11-06-13, 11:09
Δωρεάν αποστέλλονται τα προϊόντα που πωλούνται απευθείας από το Amazon ή διεκπεραιώνονται από το Amazon (fullfilled by Amazon). Αυτό που δείχνεις πιο πάνω είναι από τρίτο πωλητή, και δεν ισχύει η πολιτική της Amazon. Ο κάθε πωλητής έχει τη δική του πολιτική.

cool11
11-06-13, 11:19
Δωρεάν αποστέλλονται τα προϊόντα που πωλούνται απευθείας από το Amazon ή διεκπεραιώνονται από το Amazon (fullfilled by Amazon). Αυτό που δείχνεις πιο πάνω είναι από τρίτο πωλητή, και δεν ισχύει η πολιτική της Amazon. Ο κάθε πωλητής έχει τη δική του πολιτική.

Ελπιζα(κακο ειναι?) μηπως το προιον το διεκπεραιωνε το αμαζον, ωστε να εχω δωρεαν μεταφορικα. Αλλα οχι δυστυχως.
Γιατι κατα τα αλλα, οι τιμες δεν παλευονται. 45 ευρω στο αμαζον(εστω, απο τριτο πωλητη), 75 στην ελλαδα.
Αλλα διχως δωρεαν μεταφορικα, δεν εχει νοημα, μία η άλλη ερχεται.

andm
11-06-13, 13:23
Θέλω μία μπαταρία (http://www.amazon.com/gp/product/B000OAHZVI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER) ....έχει δωρεάν μεταφορικά ή όχι;

- - - Updated - - -

γιατί ενώ λέει free shipping στο chkeckout βάζει μεταφορικά

8anos
11-06-13, 13:24
ειναι το com οχι το co.uk

andm
11-06-13, 13:26
Και τότε γιατί λέει free shipping?Μόνο για Αμερική;

8anos
11-06-13, 13:28
rice: $27.97 & FREE Shipping. Details (http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=mk_sss_dp_1?ie=UTF8&nodeId=527692&pop-up=1)

- - - Updated - - -

Ship your items to a single U.S. address.

andm
11-06-13, 13:29
Ευχαριστώ Θάνο

euri
11-06-13, 14:46
Ελπιζα(κακο ειναι?) μηπως το προιον το διεκπεραιωνε το αμαζον, ωστε να εχω δωρεαν μεταφορικα. Αλλα οχι δυστυχως.
Γιατι κατα τα αλλα, οι τιμες δεν παλευονται. 45 ευρω στο αμαζον(εστω, απο τριτο πωλητη), 75 στην ελλαδα.
Αλλα διχως δωρεαν μεταφορικα, δεν εχει νοημα, μία η άλλη ερχεται.

Δεν έχει σημασία τι ελπίζεις, αλλά τι λέει η σελίδα του προϊόντος. Σύγκρινε το δικό σου screenshot με το δικό μου παρακάτω και δες τις διαφορές:

124920

Αναγράφεται ρητά αν το προϊόν είναι Fullfilled by Amazon. Αν είναι τρίτου πωλητή και δεν αναγράφεται η συγκεκριμένη φράση, τότε η διεκπεραίωση γίνεται από τον εκάστοτε πωλητή.

andm
11-06-13, 15:02
Αν δεν έχεις αρκετά χρήματα στην κάρτα πότε στο λέει; Στο paypal ας πούμε δεν γίνεται καν η συναλλαγή..Εδώ τι ισχύει;

8anos
11-06-13, 16:32
θα σου τραβήξει τα χρήματα λίγο πριν την αποστολή

frap
12-06-13, 13:41
Καλό ήταν όσο κράτησε:

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=1204872

Which European countries are currently eligible for FREE Super Saver Delivery?

FREE Super Saver Delivery on eligible orders over £25 is currently available to Belgium, Denmark, Finland, Gibraltar, Iceland, Republic of Ireland, Luxembourg, Netherlands, Poland, Portugal and Sweden. FREE Super Saver Delivery to Italy, Spain, Andorra, Greece, Liechtenstein, Norway, San Marino and the Vatican City on eligible orders over £25 was available on orders placed up to and including June 11, 2013 (GMT).

cool11
12-06-13, 13:48
Η χειροτερη ειδηση....
Γιατι ετσι ρε παιδια?
ΓΙΑΤΙ???????????????????????????????????

Ειχαμε μια επιλογη, εμεις οι φτωχοι του νοτου, να παραγγελνουμε με καλη τιμη και χωρις μεταφορικα, καλα προιοντα....
Ειδικα με αυτη την κριση που περναμε, ήταν τρομερή διέξοδος.
Ακόμη ένα χτύπημα στο ελληνικο νοικοκυριό, για όσους ψάχνουν τροπους καλυτερης αξιοποίησης των λιγοστων χρηματων.... :(

jap
12-06-13, 14:42
Εντάξει, θα μειωθούν οι πωλήσεις προς Ελλάδα και Λίχτενσταϊν και θα πέσει τρομερά ο τζίρος τους και θα το επαναφέρουν. :p

Ισπανία-Ιταλία δεν μετράνε, έχουν δικό τους amazon.

Κάτι πραγματάκια που δεν τα πρόλαβα και τα είχα στο wishlist μάλλον θα τα πάρω από το ebay ή από τον εναλλακτικό φτηνότερο πωλητή. Και το ποδήλατο που ήθελα, αν δεν βγάλει καμιά προσφορά καλή το καρφούρ, από το sportsdirect.

Σοβαρά τώρα, cool11 σε καταλαβαίνω και έχεις δίκιο αλλά μην τα βάζεις με την ιδιωτικιή επιχείρηση που δεν σε υποχρεώνει να ψωνίζεις από αυτήν. Γράψε με pm τι ηλικία έχεις και πιάνουμε αν θες το offtopic με pm να σου πω με ποιον να τα βάλεις και τι να ψηφίσεις τον Οκτώβρη στις εθνικές εκλογές.

blade_
12-06-13, 14:46
δυστυχως ασχημα νεα,οτι πηραμε πηραμε

RASTAVIPER
12-06-13, 15:28
Τι λέτε ρε παιδιά...
Γιατί τέτοιο πακέτο;
Σίγουρα τον όγκο των αγορών μου καλυπτε το eBay, αλλά είχα και αρκετά πράγματα που με βόλευαν από Amazon λόγω δωρεάν μεταφορικών.

-21grams
12-06-13, 15:43
Καλό ήταν όσο κράτησε:

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=1204872Δόθηκε στην δημοσιότητα ο λόγος που τους οδήγησε σε αυτή την απόφαση;
«Έμπαινε μέσα» το μαγαζί; Πολύ αμφιβάλλω...
Κρίμα, γιατί το eBay (ως εναλλακτική αγορά) βρίθει απατεώνων και ακόμα χειρότερα το PayPal κάθε άλλο παρά προστατεύει τους πελάτες [Πλείστα παραδείγματα στο forum]

Ελπίζω να επανέλθουν στο (εγγύς) μέλλον γιατί εγώ τουλάχιστον ΔΕΝ πρόκειται να κάνω άλλες αγορές προϊόντων των οποίων η τιμή κυμαίνεται από €10 έως €20...

RASTAVIPER
12-06-13, 15:55
Δόθηκε στην δημοσιότητα ο λόγος που τους οδήγησε σε αυτή την απόφαση;
«Έμπαινε μέσα» το μαγαζί; Πολύ αμφιβάλλω...
Κρίμα, γιατί το eBay (ως εναλλακτική αγορά) βρίθει απατεώνων και ακόμα χειρότερα το PayPal κάθε άλλο παρά προστατεύει τους πελάτες [Πλείστα παραδείγματα στο forum]

Ελπίζω να επανέλθουν στο (εγγύς) μέλλον γιατί εγώ τουλάχιστον ΔΕΝ πρόκειται να κάνω άλλες αγορές προϊόντων των οποίων η τιμή κυμαίνεται από €10 έως €20...

Εγώ πάλι δεν θα ήμουν τόσο σίγουρος ότι δεν θα μπορούσε να έχει προβλήματα με Έλληνες πονηροπουλους που δήλωναν χαμένες τις παραγγελίες τους για να πάρουν τα πράγματα διπλά.
Από την άλλη βλέπω και Νορβηγία στην ίδια λίστα, που αποκλείεται να είναι εκεί για τον ίδιο λόγο.

-21grams
12-06-13, 16:17
Εγώ πάλι δεν θα ήμουν τόσο σίγουρος ότι δεν θα μπορούσε να έχει προβλήματα με Έλληνες πονηροπουλους που δήλωναν χαμένες τις παραγγελίες τους για να πάρουν τα πράγματα διπλά.
Από την άλλη βλέπω και Νορβηγία στην ίδια λίστα, που αποκλείεται να είναι εκεί για τον ίδιο λόγο.Άρα, τι συμβαίνει;
Αν αποκλείσουμε πως οφείλεται σε -συστηματικά- δόλιες τακτικές των νοτιοευρωπαίων πελατών (για τους ίδιους λόγους που στο eBay οι παραγγελίες σε συγκεκριμένες χώρες αποστέλλονται υποχρεωτικά συστημένες), ποια αιτία θεωρείς πιο πιθανή;
Γιατί δεν πάει πουθενά το μυαλό μου.
Αν το «πείραμα» επέκτασης του Free Super Saver Delivery και σε άλλα κράτη παρουσίαζε αισθητά προβλήματα, γιατί δεν το ακύρωσαν νωρίτερα και περίμεναν >2½ χρόνια;

Μεγάλη απογοήτευση, ειδικά για τους μουσικόφιλους. Το Play.com έχει μετατραπεί -ή πιο σωστά, υποβιβαστεί- εδώ και μήνες σε 3rd sellers marketplace (= κάθε καρυδιάς καρύδι)
Απομένει μόνο το Grooves-Inc του οποίου το customer care χωλαίνει μπροστά στο αντίστοιχο του Amazon - όπως πάντα, ομιλώ ως παθών.

Zus
12-06-13, 16:59
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ είδηση, έπεσε κλάμα, από τους ντόπιους κλέφτες με τις τρομερά μεγάλες τιμές!! :down:

- - - Updated - - -

Για τι έξοδα αποστολής μιλάμε πλέον?

ariadgr
12-06-13, 18:59
Θα πρότεινα να επικοινωνήσετε τη δυσαρέσκειά σας μέσω email στο
www.amazon.co.uk/contact-us

euri
12-06-13, 19:10
Για τι έξοδα αποστολής μιλάμε πλέον?

Από εδώ (http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=hp_492868_top_int?nodeId=11072981) θα τα βρεις, υπάρχει σχετικός πίνακας ανάλογα με τη χώρα προορισμού.

nnn
12-06-13, 19:13
Εγώ γιατί νομίζω πως κάποιοι είχαν κάνει επιστήμη το "χάσιμο" των πακέτων κλπ ??

Την πληρώνουμε όλοι για άλλη μια φορά :evil:

sdikr
12-06-13, 19:16
Εγώ γιατί νομίζω πως κάποιοι είχαν κάνει επιστήμη το "χάσιμο" των πακέτων κλπ ??

Την πληρώνουμε όλοι για άλλη μια φορά :evil:

Κόψανε και την Ιταλία όποτε και εμένα πάει εκεί το μυαλό μου.
Εκτός και αν σκέφτονται κάποιο ελληνικό amazon πλέον

nnn
12-06-13, 19:20
Θα πρότεινα να επικοινωνήσετε τη δυσαρέσκειά σας μέσω email στο
www.amazon.co.uk/contact-us

just did...

- - - Updated - - -


Κόψανε και την Ιταλία όποτε και εμένα πάει εκεί το μυαλό μου.
Εκτός και αν σκέφτονται κάποιο ελληνικό amazon πλέον

Ελληνικό amazon με τιμές Public ?
:scared:

sdikr
12-06-13, 19:21
just did...

- - - Updated - - -



Ελληνικό amazon με τιμές Public ?
:scared:

Εσυ το πήγες ενα level παραπέρα :ouch:

@ ADSLgr.com All rights reserved.