PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΧΟ!!!!!!!!!



blackmilk
13-04-11, 23:10
παιδια χαθηκε ο ηχος απο το pc.εκανα καποια βλακεια...γιατι ειμαι ερασιτενης.εσβησα καποιο προγραμα κατα λαθος?εχω windows xp οχι αυθεντικα.μηπως το μπλοκαρε η microsoft?αν γνωριζει κατι καποιος ας μου πειτε οσο πιο απλα γινεται ..........

baskon
13-04-11, 23:21
παιδια χαθηκε ο ηχος απο το pc.εκανα καποια βλακεια...γιατι ειμαι ερασιτενης.εσβησα καποιο προγραμα κατα λαθος?εχω windows xp οχι αυθεντικα.μηπως το μπλοκαρε η microsoft?αν γνωριζει κατι καποιος ας μου πειτε οσο πιο απλα γινεται ..........

Ισως να εσβησες τους drivers της καρτας ηχου....Κατω δεξια στο taskbar εχεις καποιο εικονιδιο (εκτος της εντασης) που ειναι για την καρτα ηχου;
Φανταζομαι δεν εχεις απλως χαμηλωσει την ενταση...;

blackmilk
13-04-11, 23:47
ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΗΧΟ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ!!!!!!!!ΜΟΝΟ Ο MEDIA PLAYER ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΧΟ........ΦΙΛΕ baskon ευχαριστω για την απαντηση......

........Auto merged post: blackmilk πρόσθεσε 9 λεπτά και 35 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ MEDIA PLAYER???OTAN ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΤΑ WINDOWS ΜΗΠΩΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ Η ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ?????

cuprakatos
14-04-11, 00:08
παιδια χαθηκε ο ηχος απο το pc.εκανα καποια βλακεια...γιατι ειμαι ερασιτενης.εσβησα καποιο προγραμα κατα λαθος?εχω windows xp οχι αυθεντικα.μηπως το μπλοκαρε η microsoft?αν γνωριζει κατι καποιος ας μου πειτε οσο πιο απλα γινεται ..........

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΕΙΡΑΤΗ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΡΟΥΣ ΕΝΟΣ SITE ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ ;
:rtfm::rtfm::rtfm:

:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:

kourampies
14-04-11, 11:23
παιδια χαθηκε ο ηχος απο το pc.εκανα καποια βλακεια...γιατι ειμαι ερασιτενης.εσβησα καποιο προγραμα κατα λαθος?εχω windows xp οχι αυθεντικα.μηπως το μπλοκαρε η microsoft?αν γνωριζει κατι καποιος ας μου πειτε οσο πιο απλα γινεται ..........

Δεν παίρνει τέτοια "δραστικά" μέτρα η Microsoft ακόμα:rofl::rofl::rofl:

cuprakatos
14-04-11, 11:25
:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:

TuRRiCaN
14-04-11, 11:27
Ηθικόν Δίδαγμα:

Η πειρατεία σκοτώνει τον... ήχο. :lol:

cuprakatos
14-04-11, 11:30
Ο τζονυ ντεπ είναι στην Καραϊβική ;
:piratewpa

@ ADSLgr.com All rights reserved.