PDA

Επιστροφή στο Forum : Πως να την αντιμετωπισω (την κοπελα)?



Σελίδες : 1 2 [3]

edge_xania
26-10-06, 14:22
Να σου πω, μηπως ειναι Χανιωλα..??

Και οποιος καταλαβε, καταλαβε....;)

golity
26-10-06, 14:28
golity--> Κρητη.
....
....
Καλο απογευμα:oneup:
Εντάξει ησύχασα, είναι πανελλαδικό το φαινόμενο :p

Καλό απόγευμα :)

Tormendor
26-10-06, 14:41
Βρε !!! Για συνέλθετε που κάναμε την τρίχα τριχιά και τον 20χρονο Γιάννη καριερίστα !!! Όταν δλδ φτάσει τα 40-50 παντρεμένος τί θα κάνει αν δεν κηνυγά την καριέρα του κια τη σταθερή δουλεια... ???!!! Μικρός είναι . Τώρα πρέπει να σκέφτεται ανέμελα , να κάνει περιστασιακές δουλειές, να χαρεί τη ζωή του, να τη πέσει στη γκόμενα, να απογοητευτεί από έρωτες κτλ... Άμα από τα 20 μου δοθεί στην δουλειά και αφιερωθεί στην καριέρα και τη σταθερότητα εργασίας στα 50 θα μας πάθει τίποτα !!!

Αγαπήτε Γιάννη ζήσε, νιώσε , απόλαυσε και εργάσου περιστασιακά τώρα που μπορείς !!! Ά! κια την κοπέλα στείλτην εδώ πάνω (στους βόρειους για εκπαίδευση) και θα στην στείλουμε αρνάκι!!! (Κάτι ξέρει ο yiapap)... Έχεις άπλετο χρόνο για άγχη εύρεσης σταθερής εργασίας κι όλα τα συναφή...

manoulamou
26-10-06, 15:12
Ολο λογια, λογια, λογια... Σκετη φιλοσοφια ειμαστε.
Και καλα οι Ακροπολεις, αλλα τα πιπινια, Ημαρτον, Ελεος:mad:
Μηπως φοβαστε τη δραση περισσοτερο απ ο,τι πρεπει???

supermario
26-10-06, 15:47
Να σου πω, μηπως ειναι Χανιωλα..??

Και οποιος καταλαβε, καταλαβε....;)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Εισαι θεος!!!! Μηπως εχεις και το τραγουδακι;;; Αν ναι στειλε μου ΠΜ.

immortal1979
26-10-06, 18:08
Να θεσω ενα ευλογο ερωτημα, αν η κοπελα εντελως στην τυχη πεσει πανω στο θεμα, με την ολη περιγραφη που εχεις δωσει και τα στοιχεια, και με την περιοχη (κρητη) κανει κρα οτι ειναι για εκεινη, τι θα κανεις?
Παω την συζητηση αλλου, αλλα ποτε δεν ξερεις;)

edge_xania
26-10-06, 18:18
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Εισαι θεος!!!! Μηπως εχεις και το τραγουδακι;;; Αν ναι στειλε μου ΠΜ.

PM on the way...

Giannis_1986
26-10-06, 21:13
immortal1979 δεν νομιζω να εθιξα κανενα με οσα εγραψα. Εκανα μια ερωτηση και ελαβα μεστες και σωστες στο συνολο τους απαντησεις. Οι οποιες αν λεγονταν σαν μια φιλικη συζητηση σε μια καφετερια δεν θα ηταν παραπανω απο μια-μιαμιση ωρα. Ολα αυτα τα λογια (λογια λογια) δηλαδη...Επειδη ομως το πας αλλου το θεμα και λογικα το πας αλλου διοτι απαντηθηκε ηδη οποτε μονο αλλου μπορει να παει, λεω να το σταματησω εδω... Δεν προκειται λοιπον να απαντησω σε κατι αλλο ουτε να ρωτησω και περαιτερω μιας και καλυφθηκα.

Σας ευχαριστω πολυ.
Αντιο σας.:oneup:

immortal1979
27-10-06, 13:31
Τι ειπα? :hmm:

ypopto_mpifteki
30-10-06, 21:08
Γεια σας! Ισως το θεμα μου φανει χαζο, ισως φανει πολυ off topic για ενα τετοιο site, εγω ομως το θετω υποψιν σας και μακαρι να εχω τα φωτα σας (εστω και μαζι με το χλευασμο σας).

Στο ΙΕΚ που παρακολουθω, και στην ειδικοτητα τη συγκεκριμενη που ειμαι, ειναι γεματο κοπελες, οι οποιες πολλες φορες ειναι πραγματικα αφηνιασμενες (σε οτι εχει να κανει με τη συμπεριφορα τους στην ταξη)... Με μια απο αυτες, μια συμμαθητρια μου που φαινεται να μην σεβεται και πολλα, εχει σχηματιστει μια ενταση μεταξυ μας, εξ αιτιας του οτι εχει ενα ιδιαιτερο τροπο να με χλευαζει καθε φορα που κανω καποιο λαθος, ενω αισθανομαι και πολυ υποτιμιτικες ματιες και εχω ακουσει και γελια με φιλες της για μενα... Γελανε δηλαδη με μενα. Η κοπελα ειναι 18-19. Ειχα αρχισει και τα επαιρνα ασχημα οσο και αν προσπαθησουσα να αποφυγω ακομα και το βλεμμα της, μεχρι που σημερα ακουσα οτι ελεγε για μενα στην παρεα της οτι την αγριοκοιταζω και δεν ξερει το γιατι...Μετα εβαλε ενα αγορι να με παρει τηλεφωνο να παω επι τοπου για καφε εκει (που ηταν και αυτη).

Τι πιστευετε καλυτερο/Τι μου λετε να κανω?

1)Αυριο να παω και να της πω "Κοπελια δεν εχω τιποτα μαζι σου, σου ευχομαι οτι καλυτερο" και να μην την ξανακοιταξω ποτε.

2) Να μην την ξανακοιταξω ποτε

3) Οτι αλλο νομιζετε...

Συγνωμη για ολα αυτα, συγνωμη και για το μυνημα. Αισθανομαι πολυ χαλια με ολη αυτη τη φαση, αληθεια λεω. Η κοπελα δεν με ενδιαφερει (σαν κοπελα). Αν ηταν σωστη δεν θα ελεγα οχι σε μια φιλια... Αν θετε βοηθειστε... γιατι το κανει αυτο??

Φχαριστω.

Σε γουστάρει ρε μ@λ... Αντε κανε κανένα πέσιμο. ;)

mfds
31-10-06, 03:29
Αυτο το θεμα που ειναι εκτος θεματος κρατησε 8??!!!!!!!! σελιδες!!!!!!!! Στην θεση του Giannis_1986 ουτε για τον ερωτα της ζωης μου δεν θα ειχα το κουραγιο να καθησω να παρακολουθησω και τις 8 σελιδες. Σεβομαι απολυτα τις ανθρωπινες σχεσεις που εχουν γινει τοσο δυσκολες οσο ποτε αλλωτε αλλα ενα πραγμα που εχω καταλαβει καλα ειναι οτι οσο καθομαι να αναλυω καθε κινηση του ανθωπου που με ενδιαφερει τοσο χαμενος θα βγαινω. Λειτουργησε με το ενστικτο και να ειναι ο εαυτος σου. Αν δεν κολλατε διεγραψε την απο το μυαλο σου. Πατα DELETE.

@ ADSLgr.com All rights reserved.