PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξεκινάει η νέα δορυφορική τηλεόραση OTE TV με 19.9€/μήνα για το Full Pack



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6

DaveMurray
18-10-11, 15:57
Εγώ παίδες πάντως απολαμβάνω καλύτερο πράμα από cablenet (Καλωδιακή) μόνο με 49 ευρώ μαζί με 10mbps download γραμμή και σταθερό.

το ίδιο πακέτο είχαμε στην Cablenet αλλά εγώ είχα 12mbps :)

Ήντα που κάνει η Κύπρος; Ελάλησαν και ετούτοι κάτω; :p

Με χαλάει αρκετά που η nova δεν έχει το Discovery Science... Ήταν το αγαπημένο μου κανάλι.... Το έβλεπα με τις ώρες... :(

ntzanos
18-10-11, 16:00
* Σε οποιοδήποτε πακέτο που δίνουν υπάρχει κάποιο Αγγλόφωνο κανάλι που να μεταδίδει F1???

Αγγλόφωνο απ' όσο ξέρω δεν υπάρχει, υπάρχει ελληνόφωνη μετάδοση σε HD

Revolution
18-10-11, 16:05
Eχω διαβάσει όλα τα ποστ μέσα σε αυτό το Τοπίκ
Διακρίνω μια κόντρα άνευ προηγούμενου για το ΑΝ
Αξίζει να βάλει ΟΤΕ sat η όχι…
μόνο και μόνο που υπάρχει ανταγωνισμός επιτέλους πρέπει να πω ένα μπράβο
τώρα οκ η nova έχει καλύτερο πρόγραμμα μην ξεχνάμε όμως ότι είναι περισσότερα
χρόνια στην αγορά που έπαιζε στην ουσία μόνο του
και συγκρίνουμε μια υπηρεσία που ξεκάνει τώρα με μια υπηρεσία που ειδή
είναι 5 χρόνια κα…

Κανεις δεν θελει να απορυχει ο ΟΤΕ, ο ανταγωνισμος ωφελει εμας τους καταναλωτες.
Εγω ειμαι περισσοτερο απογοητευμενος γιατι ηλπιζα οτι θα δω μια σοβαρη ενναλακτικη αντι NOVA που ψαχνομαι να φυγω εδω και καιρο.

morpheusgr
18-10-11, 16:25
Καλη κινηση απο τον ΟΤΕ, ο (σωστος) ανταγωνισμος παντα ωφελει τον πελατη, αντε μπας και κατεβουν οι τιμες της nova.

2048dsl
18-10-11, 16:31
Ουτε εγω το βλεπω το βγαζω τους περισσοτερους μηνες (-10€) και το βαζω μονο τους μηνες που εχει τα ντερμπι η στους τελικους CL.


Εχει ο ΟΤΕ
- History
- Disc.HD
- Nat.Geo
- Nat.Geo HD
- Animal.Planet
?
Αν ναι να φυγω αμεσα γιατι μονο αυτα βλεπω κατα κορον χωρις Cinema και Sports ζω.

´Εχει ο ΟΤΕ

Discovery channel
Discovery ID
Discovery science
National Geo Wild HD

Εφύγες ακόμη κάθεσε ; :P

silegav
18-10-11, 16:31
Δε νομίζω πως θα κατέβει και δε νομίζω πως έχει λόγο να κατέβει η nova για την ώρα. Είναι σα να ρίχνει τιμές η Lexus επειδή βγήκε καινούργιο Volvo.


Υπομονή και ηρεμία να δούμε που θα βγάλει αυτή η νέα προσπάθεια
Και σε κάνα χρόνο με κάνα 6 μηνώ κρίνουμε
Συμφωνώ απόλυτα. Κάτσε να δούμε τι θα λένε και αυτά τα νέα κανάλλια και πως θα κινηθεί η νέα πλατφόρμα και κρίνουμε σε κάνα 6μηνο.

sdikr
18-10-11, 16:46
Δε νομίζω πως θα κατέβει και δε νομίζω πως έχει λόγο να κατέβει η nova για την ώρα. Είναι σα να ρίχνει τιμές η Lexus επειδή βγήκε καινούργιο Volvo.


Συμφωνώ απόλυτα. Κάτσε να δούμε τι θα λένε και αυτά τα νέα κανάλλια και πως θα κινηθεί η νέα πλατφόρμα και κρίνουμε σε κάνα 6μηνο.

:lol:

Δηλαδή το sky πχ είναι το enterprize;


ξέρεις η νόβα με τα start pack κλπ προσπαθεί να κρατήσει κόσμο που τον ενδιαφέρουν μόνο λίγα πράγματα, αυτούς θα τους χάσει πολύ εύκολα μόλις μπούνε και τα αλλά κανάλια (επίγεια).

οι μόνοι που θα έχει θα είναι η του cl

Revolution
18-10-11, 16:46
´Εχει ο ΟΤΕ

Discovery channel
Discovery ID
Discovery science
National Geo Wild HD

Εφύγες ακόμη κάθεσε ; :P
Ρε δεν κανω χωρις Disc.HD και History λεμε :lol:
Ο μονο λογος που το σκεφτομαι παντως ειναι το Disc.Science το καναλι τα σπαει θα μογγολιασω αν το βαλω.

2048dsl
18-10-11, 16:57
Ρε δεν κανω χωρις Disc.HD και History λεμε :lol:
Ο μονο λογος που το σκεφτομαι παντως ειναι το Disc.Science το καναλι τα σπαει θα μογγολιασω αν το βαλω.

Παντος χωρις πλακα και το discovery ID ειναι πολυ ωραιο που ασχολειται με εγληματα ιατροδικαστες και παραφυσικα φαινομενα :)


Την Nova θα την κοψω μολις μπουν τα OTE Cinema 1-2-3-HD και θα κρατησω μονο το Sky HD διοτι με ενδιαφερει το αγγλικο πρωταθλημα

thodoris31
18-10-11, 17:39
Με 3-4 βαριές προσθήκες θα γίνει τέλειο ....

Zer0c00L
18-10-11, 17:59
προσωπικα βρισκω παρα πολυ καλη αυτη την κινηση του ΟΤΕ και με αρκετα λιγοτερα λεφτα 19.90 ευρω / μηνα (φουλ πακετο) ενω η NOVA το δινει το φουλ πακετο της στα 61.92 ευρω / μηνα.

πιστευω οτι τωρα θα δουμε ανταγωνισμο αναμεταξυ τους (με οφελος την δικη μας τσεπη)

βεβαια προσωπικα εμενα δεν με ενδιαφερει αυτη την στιγμη κανενα πακετο
βλεπω οτι δειχνει η αναλογικη τηλεοραση και η ψηφιακη (digea+ert)

καθως ειμαι ανεργος και δεν περισσευουν χρηματα για δορυφορικη η συνδρομητικη τηλεοραση

εχω ακυρωσει την NOVA και ετσι γλυτωσα 62 ευρω το μηνα (φυσικα τωρα αν ποτε την ξαναενεργοποιησω θα χρειαστω και δεκτη γιατι ο παλιος Panasat τα επαιξε εντελως)

το μονο που μου εχει μεινει ειναι το πιατο 1.2μ + Lnb + καλωδιο.

θα δειξει στο μελλον αν χρησιμοποιηθουν πουθενα...

sakels
18-10-11, 18:10
Τα νούμερα των ενεργοποιήσεων τις 2 πρώτες μέρες επίσημης έναρξης άλλα λένε σε σχέση με τους πολλούς που λένε ότι θα παέι Απατο το πακέτο ΟΤΕ.

1)Υπάρχει πλυθυσμός που δεν το νοιάζει το Ελληνικο ποδόσφαιρο αλλά το Ιταλικό-Γερμανικό-Ισπανικό και το Αγγλικό αλλά εκτός ΝΟVΑ που του έρχετε πολύ πιο φτηνά απο το να δίνεις 52€ πάντα μιλάμε νόμιμα (http://www.sky.com/quickbuy/build) και όχι παράνομα.

2)Μην ξεχνάμε και των πλυθυσμό που θέλει απλά τα ντοκιμαντέρ και τα παιδικά κανάλια και όχι να δίνει 30,90€ για να τα δει ενω μπορεί με 19.90€ εαν ειναι συνδρομητής ΟΤΕ.

3)Μην μου πείτε ότι το value pack τις NoVA ότι έχει 6 μουσικά κανάλια γιατί πολυ απλά για τους δορυφομανείς που γνωρίζουν μέσω Eurobird 9 υπάρχει ελεύθερο το TRACE URBAN που δεν συγκρίνεται με κανένα μουσικό καναλί πανευρωπαικά και πάνε Απατα τα κανάλια τις ΝΟVA αλλά ουτε να μου συγκρίνετε το Ρουμανικό MTV (SD) με το ελληνικό MTV (HD).

το ρουμανικο ΜΤV, γιατι το αναφερεις...?

........Auto merged post: sakels πρόσθεσε 2 λεπτά και 36 δευτερόλεπτα αργότερα ........


προσωπικα βρισκω παρα πολυ καλη αυτη την κινηση του ΟΤΕ και με αρκετα λιγοτερα λεφτα 19.90 ευρω / μηνα (φουλ πακετο) ενω η NOVA το δινει το φουλ πακετο της στα 61.92 ευρω / μηνα.

πιστευω οτι τωρα θα δουμε ανταγωνισμο αναμεταξυ τους (με οφελος την δικη μας τσεπη)

βεβαια προσωπικα εμενα δεν με ενδιαφερει αυτη την στιγμη κανενα πακετο
βλεπω οτι δειχνει η αναλογικη τηλεοραση και η ψηφιακη (digea+ert)

καθως ειμαι ανεργος και δεν περισσευουν χρηματα για δορυφορικη η συνδρομητικη τηλεοραση

εχω ακυρωσει την NOVA και ετσι γλυτωσα 62 ευρω το μηνα (φυσικα τωρα αν ποτε την ξαναενεργοποιησω θα χρειαστω και δεκτη γιατι ο παλιος Panasat τα επαιξε εντελως)

το μονο που μου εχει μεινει ειναι το πιατο 1.2μ + Lnb + καλωδιο.

θα δειξει στο μελλον αν χρησιμοποιηθουν πουθενα...


Οι τιμές τιμοκαταλόγου για την OTE TV Μέσω Δορυφόρου για πελάτες που δεν είναι κάτοχοι οικιακής τηλεφωνικής σύνδεσης ΟΤΕ είναι: Family Pack: €21,13/μήνα

& Full Pack: € 28,00/μήνα.

oχι 19,90 αυτο ειναι προσφορα.

2048dsl
18-10-11, 18:15
το ρουμανικο ΜΤV, γιατι το αναφερεις...?


Γιατί δεν έχει καμια σχέση με το αγγλικο MTV καθώς και με το ελληνικό MTV με αλλα λόγια είναι τελειως χαλια.

Zer0c00L
18-10-11, 18:22
σορρυ δεν εγινα κατανοητος εγω μιλησα για τις τιμες μεσω Conn-X (αλλωστε οποιος μπει στις ιστοσελιδες του ΟΤΕ μπορει να βρει αμεσα ποσο θα του κοστισει.

δεν μιλησα για τις τιμες μεσω δορυφορου (ασχετα που εχω ηδη πιατο)
(ο δορυφορικος δεκτης παντως ειναι καλος που δινουν)

γιατι αν δεις καλυτερα εφοσον επιλεξεις μεσω δορυφορου θα πρεπει να πληρωσεις εργασια και εγκατασταση αν δεν εχεις δορυφορικο πιατο.

υπολογισε τα λεφτα που δινεις για την NOVA το μηνα

+ τα λεφτα για εγκατασταση και εργασια που θα σου παρουν την πρωτη φορα

και υπολογισε τι λεφτα θα δωσεις για τον ΟΤΕ το μηνα + λεφτα για την εγκατασταση.

πιστευω οτι εν κρισης ειναι πολυ καλυτερος ο ΟΤΕ αρκει να μεινουν οι τιμες σε αυτα τα επιπεδα και να μην ανεβουν οπως την NOVA.

προσωπικα απο αθλητικα δεν με ενδιαφερει το ελληνικο πρωταθλημα παρα μονο το CL που το δειχνει στο MEGA και το EL που το δειχνει ο ΑΝΤ1.

παντως προς το παρων απο το θεμα τηλεορασης (λογω ανεργιας και κρισης) βλεπω τα αναλογικα και ελευθερα ψηφιακα καναλια

δεν μου περισσευουν χρηματα ουτε για το δορυφορικο πακετο ΟΤΕ ουτε για μεσω Conn-X ηδη ειμαι στο οριο.

sakels
18-10-11, 18:25
Γιατί δεν έχει καμια σχέση με το αγγλικο MTV καθώς και με το ελληνικό MTV με αλλα λόγια είναι τελειως χαλια.


και μας νοιαζει? και η νοβα το ελληνικο εχει

Zer0c00L
18-10-11, 18:27
το ρουμανικο ΜΤV, γιατι το αναφερεις...?

........Auto merged post: sakels πρόσθεσε 2 λεπτά και 36 δευτερόλεπτα αργότερα ........




Οι τιμές τιμοκαταλόγου για την OTE TV Μέσω Δορυφόρου για πελάτες που δεν είναι κάτοχοι οικιακής τηλεφωνικής σύνδεσης ΟΤΕ είναι: Family Pack: €21,13/μήνα

& Full Pack: € 28,00/μήνα.

oχι 19,90 αυτο ειναι προσφορα.

κανεις λαθος δεν ειναι προσφορα φιλε μου η τιμη αφορα ειτε OTE TV μεσω δορυφορου ειτε μεσω Conn-X

οι τιμες που αναφερεις ειναι σωστες αλλα αφορουν ΟΤΕ TV μεσω δορυφορου για πελατες που δεν εχουν ΟΤΕ (τηλεφωνικη γραμμη)

φυσικα ολα αυτα τα αναφερουν στην ιστοσελιδα του ΟΤΕ παρα πολυ καθαρα και πιστευω κατανοητα.

sakels
18-10-11, 18:30
κανεις λαθος δεν ειναι προσφορα φιλε μου η τιμη αφορα ειτε OTE TV μεσω δορυφορου ειτε μεσω Conn-X

οι τιμες που αναφερεις ειναι σωστες αλλα αφορουν ΟΤΕ TV μεσω δορυφορου για πελατες που δεν εχουν ΟΤΕ (τηλεφωνικη γραμμη)

φυσικα ολα αυτα τα αναφερουν στην ιστοσελιδα του ΟΤΕ παρα πολυ καθαρα και πιστευω κατανοητα.

και το 61,92 της νοβα ειναι για μη συνδρομητες forthnet. αν εισαι σε dp βγαινει 41,29 το full nova

Gordito
18-10-11, 21:38
Oταν ολοκληρωθει το πακετο, θα το χτυπησω αμεσα!!

Λεγοντας 'ολοκληρωθει', εννοω ελευθερα ελληνικα καναλια, καναλια με ταινιες και on demand.

Ελπιζω με ολα αυτα η τιμη του full pack να ειναι λογικη (~30-40€). Τη διελυσε τη Nova!!

sdikr
18-10-11, 21:45
και το 61,92 της νοβα ειναι για μη συνδρομητες forthnet. αν εισαι σε dp βγαινει 41,29 το full nova

Αν δεν θέλεις τηλέφωνο και αν δεν σε καλύπτει το ιδιόκτητο (που έχει πολύ κόσμο που δεν καλύπτει) τότε τι συμφέρει;

ΥΓ όχι 41,29 είναι 51,07

sakels
18-10-11, 22:31
Βαλε και την εκπτωση απο το παγιο forthnet dp. Τοσο βγαινει. -20% ΚΑΙ στις δυο υπηρεσιες.

Ε βαζεις οτε τιβι τοτε και σε δυο μηνες θα το εχεις βαρεθει. Οτι πληρωνεις παιρνεις.

Zer0c00L
18-10-11, 22:35
οπως και να εχει ειναι διαφορετικα να πληρωνεις 20 ευρω για τηλεοραση
και διαφορετικα να πληρωνεις 40-60+ ευρω για τηλεοραση.

οπως και να εχει το αποτελεσμα θα ειναι καλυτερο για τον τελικο καταναλωτη-πελατη οταν υπαρχει ανταγωνισμος.

γιατι αν υπαρχει μονοπωλιο (θυμαστε μια εποχη που η προσβαση στο διαδικτυο ηταν μονο απο ΟΤΕ)

δεν ειναι καλο.

βεβαια καλο ειναι να υπαρχει υγειης ανταγωνισμος αλλα και σωστη οργανωση και αναπτυξη (οχι οπως κανουν πολλες φορες οι εναλλακτικοι παροχοι συνδεσεων διαδικτυου.

sdikr
18-10-11, 22:35
Βαλε και την εκπτωση απο το παγιο forthnet dp. Τοσο βγαινει. -20% ΚΑΙ στις δυο υπηρεσιες.

Ε βαζεις οτε τιβι τοτε και σε δυο μηνες θα το εχεις βαρεθει. Οτι πληρωνεις παιρνεις.

Δεν θέλω να βάλω forthnet κάποια άλλη λύση;

ΥΓ το έχω το ote πάνω απο 1 χρόνο

sakels
18-10-11, 22:41
Δεν θέλω να βάλω forthnet κάποια άλλη λύση;

ΥΓ το έχω το ote πάνω απο 1 χρόνο

Βαλε ΟΝ. Καλο ΟΝΤV εχει..

Εγω δυο καναλια παρακολουθουσα στο τελος...

sdikr
18-10-11, 22:43
Βαλε ΟΝ. Καλο ΟΝΤV εχει..

Εγω δυο καναλια παρακολουθουσα στο τελος...

Καμία σχέση όμως

sakels
18-10-11, 22:45
Το εχεις ενα χρονο καθαρα και μονο λογω χαμηλοτερης συνδρομης. Αν σε ενδιεφερε το περιεχομενο θα ειχες nova

........Auto merged post: sakels πρόσθεσε 0 λεπτά και 49 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Καμία σχέση όμως

Αυτο ακριβως λεω και γω. Καμια σχεση ote tv και nova.

netrinos
18-10-11, 23:11
κάποτε ακούγαμε για ΟΤΕ και λέγαμε ΠΟΤΕ...
εγώ δεν ξεχνάω λοιπόν που πλήρωνα 80 ευρώ το μήνα για ADSL 384 και άλλα 70 για τηλέφωνο επειδή δεν έιχε ανταγωνισμό.
nova+forthnet μαζί με το 20% που δίνουν είναι καλή τιμή (σίγουρα μπορεί να πέσει άλλα 5 -10 ευρώ )και δεν έχω αισθανθεί ότι με κλέβουν
ΟΤΕ? ΠΟΤΕ!!!

sdikr
18-10-11, 23:50
κάποτε ακούγαμε για ΟΤΕ και λέγαμε ΠΟΤΕ...
εγώ δεν ξεχνάω λοιπόν που πλήρωνα 80 ευρώ το μήνα για ADSL 384 και άλλα 70 για τηλέφωνο επειδή δεν έιχε ανταγωνισμό.
nova+forthnet μαζί με το 20% που δίνουν είναι καλή τιμή (σίγουρα μπορεί να πέσει άλλα 5 -10 ευρώ )και δεν έχω αισθανθεί ότι με κλέβουν
ΟΤΕ? ΠΟΤΕ!!!

Και για θυμήσου πόσο σε χρεώνανε οι άλλοι ;)

Ρε παιδιά αφού δεν έχει φόβο η νόβα γιατί έχει τρελαθεί;

Erwdios
19-10-11, 02:59
Πόσο βγαίνει ρε παιδιά το Nova Full pack με db μόνο για internet, xωρίς κινητά και απεριόριστες αρλούμπες?

Και τι το διαφορετικό έχει το OTE tv από το ConnX Tv που είχαμε so far?

silegav
19-10-11, 09:39
Πόσο βγαίνει ρε παιδιά το Nova Full pack με db μόνο για internet, xωρίς κινητά και απεριόριστες αρλούμπες?
Νομίζω βγαίνει κοντά στο 70ρι, αλλά δε ξέρω πόσο πέφτει αν προπληρώσεις το internet (που στο κάνει 17 ευρώ το μήνα)


Και τι το διαφορετικό έχει το OTE tv από το ConnX Tv που είχαμε so far?
Τίποτε. Απλά το ένα είναι δορυφορικό και το άλλο IP TV.

2048dsl
19-10-11, 10:32
Πόσο βγαίνει ρε παιδιά το Nova Full pack με db μόνο για internet, xωρίς κινητά και απεριόριστες αρλούμπες?

Και τι το διαφορετικό έχει το OTE tv από το ConnX Tv που είχαμε so far?
Τα κανάλια HD του ΟΤΕ sat είναι διαθέσιμα σε SD μεσω Conn-x

........Auto merged post: 2048dsl πρόσθεσε 3 λεπτά και 31 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Όλα δείχνουν ότι το συνδρομητικό κανάλι Conn-X TV θα συμφωνήσει με τη διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος της Football League

Ο πρόεδρος της Ένωσης Β',Γ' Εθνικής, Σπύρος Καλογιάννης είχε σημειώσει στο περιθώριο της κλήρωσης ότι υπάρχουν συζητήσεις με το Conn-X TV, όμως όχι και συμφωνία. Περίπου δύο εβδομάδες, λοιπόν, πριν ξεκινήσει η αγωνιστική περίοδος 2011-12, οι δύο πλευρές δείχνουν ότι βρίσκονται κοντά, ώστε να δώσουν τα χέρια για τα τηλεοπτικά δικαιώματα. Φυσικά, η συμφωνία θα ανακοινωθεί όταν - με το καλό - αποφασιστεί πότε θα πραγματοποιηθεί η πρεμιέρα.

Νικαετός
19-10-11, 10:41
Το μπάσκετ ποιος το μεταδίδει?

2048dsl
19-10-11, 11:01
Το μπάσκετ ποιος το μεταδίδει?

Η NOVA νομιζω το εχει

Νικαετός
19-10-11, 11:10
Νομίζω ότι για την Α1 δεν υπάρχει συμφωνία. Ή δεν ισχύει κάτι τέτοιο?

Revolution
19-10-11, 11:18
Novasports3 το εχει, τουλαχιστον συμφωνα με το site της Nova

Νικαετός
19-10-11, 11:30
Δεν νομίζω :

http://sports.in.gr/basketball/a1andrwn/article/?aid=1231133692

2048dsl
19-10-11, 11:34
Νομίζω ότι για την Α1 δεν υπάρχει συμφωνία. Ή δεν ισχύει κάτι τέτοιο?

Ναι τελικά έχεις δίκιο

http://www.gazzetta.gr/article/item/233536-tzabol-sta-tuphla

Revolution
19-10-11, 11:38
Ενδιαφερον..
Στο site της nova παντως στην ενοτητα με τα καναλια και κλικαρεις το Novasports3 η περιληιψη αναφερει
"Οι θεαματικοτεροι αγωνες μπασκετ απο A1"
http://www.nova.gr/el-gr/products/584-.cmt?#novasports2

silegav
19-10-11, 12:10
Νομίζω δεν έχουν αποφασίσει ακόμα και παίζουν ακόμα όλοι για την Α1. Για να το λένε όμως στο site, ε μάλλον θα το έχουν πάρει και δε θα το πήρα χαμπάρι.
Τη Euroleague, αν θυμάμαι καλά, την έχει πάρει η ΝΕΤ, εκτός από τα παιχνίδια του Βαζ... εεεε του Παναθηναϊκού.

gatoulas
19-10-11, 12:18
Το παιχνίδι παίζεται βασικά στο αθλητικό περιεχόμενο.
Η nova παίζει δυνατά με ελληνικό, αγγλικό και CL της Τρίτης (το 2012-13 δε θα υπάρχει mega). Ο ΟΤΕ από την άλλη έχει Ισπανικό, Γερμανικό και F1 σε HD. Μην υποτιμάτε και τη β εθνική (αν την πάρει).

Πάντως μόνο για την F1 full τριήμερο χωρίς διαφημίσεις αξίζει το 120άρικο το χρόνο!

kopriniotis
19-10-11, 12:20
Αν μιλας για φετος μονο το σαββατο εδειχνε F1 το connx-tv

gatoulas
19-10-11, 12:23
Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή.
3 περιόδους ελεύθερων, κατατακτήριες, αγώνας.
Χωρίς διαφημίσεις.

Δε ξέρω τι έβλεπα;

manicx
19-10-11, 14:02
Κανονικότατα όλο το τριήμερο η F1.

2048dsl
19-10-11, 14:49
Οπως τα λεει ο gatoulas ειναι.ευχαριστηθηκα κορεα το παρασκευο-σαβατοκυριακο που περασε.

babarum
19-10-11, 16:35
Το παιχνίδι παίζεται βασικά στο αθλητικό περιεχόμενο.
Η nova παίζει δυνατά με ελληνικό, αγγλικό και CL της Τρίτης (το 2012-13 δε θα υπάρχει mega). Ο ΟΤΕ από την άλλη έχει Ισπανικό, Γερμανικό και F1 σε HD. Μην υποτιμάτε και τη β εθνική (αν την πάρει).

Πάντως μόνο για την F1 full τριήμερο χωρίς διαφημίσεις αξίζει το 120άρικο το χρόνο!

νομίζω πως έχει πάρει και europa η nova. γενικά, όσον αφορά τους ποδοσφαιρόφιλους, νοβα - οτε = 1 - 0

gatoulas
19-10-11, 17:06
νομίζω πως έχει πάρει και europa η nova. γενικά, όσον αφορά τους ποδοσφαιρόφιλους, νοβα - οτε = 1 - 0

Έχει, αλλά τα ελληνικά θα τα έχει ο αντ1 (προτιμηση) ή ο ΟΤΕ αν ο ΑΝΤ1 θελήσει να τα ξεφορτωθεί.

kopriniotis
19-10-11, 18:01
Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή.
3 περιόδους ελεύθερων, κατατακτήριες, αγώνας.
Χωρίς διαφημίσεις.

Δε ξέρω τι έβλεπα;Α οκ λαθος μου,απλα την Κυριακη τον αγωνα τον εδειχνε και ο alpha για αυτο μπερδευτηκα.

rexdimos
19-10-11, 19:10
το μπασκετ το εχει η νοβα αλλα μονο τα παιχνιδια ολυμπιακου και παναθηναικου οι υπολοιποι ακομα παρακαλανε την νετ για αυτο και υπηρξε αναβολη της πρωτης αγωνιστικης

Zus
19-10-11, 19:46
Νομίζω δεν έχουν αποφασίσει ακόμα και παίζουν ακόμα όλοι για την Α1. Για να το λένε όμως στο site, ε μάλλον θα το έχουν πάρει και δε θα το πήρα χαμπάρι.
Τη Euroleague, αν θυμάμαι καλά, την έχει πάρει η ΝΕΤ, εκτός από τα παιχνίδια του Βαζ... εεεε του Παναθηναϊκού.

Έχει euroleague η Nova. Όχι μόνο του Παναθηναικού, αλλά και άλλων ομάδων.

Lapetr
19-10-11, 23:53
Νετ και νόβα έχουν τη euroleague. Ο ΟΤΕ δεν υποτίθεται ότι πήρε την Α1 εκτός Ολυμπιακού και Παναθηναικού (τίποτα δηλαδή κατά τη γνώμη μου), αλλά για κάποιο λόγο η Α1 ξεκινάει χωρίς μετάδοση την πρώτη αγωνιστική.

paradox21
20-10-11, 18:33
Νετ και νόβα έχουν τη euroleague. Ο ΟΤΕ δεν υποτίθεται ότι πήρε την Α1 εκτός Ολυμπιακού και Παναθηναικού (τίποτα δηλαδή κατά τη γνώμη μου), αλλά για κάποιο λόγο η Α1 ξεκινάει χωρίς μετάδοση την πρώτη αγωνιστική.

1.Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός σε χχχ κανάλι 2 ματς σε κανονική περίοδο.

2.υπόλοιπο Α1 εκτός Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού σε άλλο κανάλι 22 ματς σε κανονική περίοδο.


εγώ εάν ήμουν Ολυμπιακός ή Παναθηναϊκός ή το χχχ κανάλι θα ήθελα το 2

@ ADSLgr.com All rights reserved.