PDA

Επιστροφή στο Forum : Μου κλεισανε τη ΝΟΒΑ, γιατι να πληρωσω;



Σελίδες : 1 [2]

kostog
23-07-12, 12:26
ειχα προσωπικη επαφη αλλά χάθηκε , και επειδη ξερω τι συμβαινει με ολες αυτες τις εταιρειες απλα με τσαντιζει οτι μας βλεπουν σαν σκουλικια οταν παμε να ορθωσουμε το αναστημα μας . θα μπορουσαν να το κανουν καλυτερα παντως , με χαλασαν πολυ και χωρις να το θελω με εχουν κανει να σκεφτομαι την διακοπη οταν λήξει το συμβολαιο

kataras
23-07-12, 13:50
σε πολλα εχουμε κατηγορησει τη γοβα αλλα οχι κιαυτο!
υποσημ.-οι δεκτες εχουν 2 χρονια εγγυηση-

kostog
23-07-12, 14:09
δεν εχω προθεση να κατηγορησω , απλα μεταφερω οτι μου ειπαν απο το cc οταν καλεσα
εμενα μου ειπαν για ενα χρονο . αν καταλαβες κατι τετοιο λαθος ειναι

Rohas
23-07-12, 16:21
2 χρονια ειναι η εγγυηση...παρε τη συσκευη, πηγαινε σε forthnet shop με το συμβολαιο (που δειχνει ποτε πηρες τη συσκευη) και απαιτησε αντικατασταση.Κατα πασα πιθανοτητα θα σε πανε σε συνεργατη που θα το ελεγξει αυτος, οποτε καλυτερα παρε τηλ. και πες τους για συνεργατες που ελεγχουν τη συσκευη για nova και πηγαινε σε αυτους κατευθειαν.

kostog
24-07-12, 09:51
ευχαριστω θα το κανω και θα σας πω

- - - Updated - - -

καλημερα σε ολους ,
πηρα χθες τηλεφωνο στο cc και έπεσα σε ένα πολύ καλό agent που πραγματικά ηταν βοηθητικός .
μου είπε ότι μπορώ να αλλάξω τον αποκωδικοποίητή με ένα καινούργιο με 49€ χωρίς επέκταση συμβολαίου
μου έδωσε συνεργάτη στην περιοχή μου . ήταν πολύ καλός ο agent

kataras
24-07-12, 10:27
ευχαριστω θα το κανω και θα σας πω

- - - Updated - - -

καλημερα σε ολους ,
πηρα χθες τηλεφωνο στο cc και έπεσα σε ένα πολύ καλό agent που πραγματικά ηταν βοηθητικός .
μου είπε ότι μπορώ να αλλάξω τον αποκωδικοποίητή με ένα καινούργιο με 49€ χωρίς επέκταση συμβολαίου
μου έδωσε συνεργάτη στην περιοχή μου . ήταν πολύ καλός ο agent

super agent man!(αν ξερεις το τραγουδι):whistle:

kostog
24-07-12, 10:39
πραγματικά μπράβο στο παλικάρι για τον τρόπο διαχείρισης

eqvus
24-07-12, 11:25
πραγματικά μπράβο στο παλικάρι για τον τρόπο διαχείρισης

Τελικα ποτε εχει αγοραστει η συσκευη? Ποια ημερομηνια εχεις υπογραψει το συμβολαιο ?

kostog
24-07-12, 11:44
η συσκευη είναι εντο εγγυησης , ειναι απο συμβόλαιο 18μηνο που λήγει τον δεκεμβριο 1/6/11 ενεργοποιηθηκε το προνόμοιο , βάλε και 20 μέερς πριν την ενεργοπίηση του κάπου εκεί είναι

Serafeim Karakostas
24-07-12, 11:46
Αν ο δέκτης έχει ένα χρόνο εγγύηση, καλώς πλήρωσες. Αν έχει δύο, θα έπρεπε να πάρεις δωρεάν τον καινούριο.

eqvus
24-07-12, 12:23
η συσκευη είναι εντο εγγυησης , ειναι απο συμβόλαιο 18μηνο που λήγει τον δεκεμβριο 1/6/11 ενεργοποιηθηκε το προνόμοιο , βάλε και 20 μέερς πριν την ενεργοπίηση του κάπου εκεί είναι

Σε κατανοω, θελεις να παρεις τον νεο αποκωδικοποιητη και να ξεμπερδευεις, και εγω το εχω κανει παλαιοτερα για μικροποσα.
Νομιζω ομως οτι εαν το πηγαινες σε ενα καταστημα(forthnet?) και απαιτουσες αντικατασταση, θα γινοταν η δουλεια σου.

ΥΓ Δεν τους κανεις ενα τηλ ως νεος πελατης να ρωτησεις λεπτομεριες.
Ποσο ειναι το μινιμουμ συμβολαιο με δωρεαν αποκωδικοποιητη , ποσα χρονια ειναι η εγγυηση ? Μηπως εντελως τυχαια παρεις διαφορετικη απαντηση,( πχ οσο διαρκει το συμβολαιο εχεις και εγγυηση) .... λεω τωρα.

kostog
24-07-12, 12:52
αν καλέσεις στο cc φαίνονται οι κλήσεις και ας μην μίλησες με agent , την έκανα την ερευνα αγορας και μου είπαν απο κατάστημα στου ζωγραφου αν πληρώσω τον αποκωδικοποιητή θα μου κάνουν προσφορά το full pack me 31€ για 1 χρόνο
δεν θελω πορσφορές και πολλά περισσότερα απο αυτά που έχω απλα άμεση λύση στο πρόβλημα όταν υπάρχει

@ ADSLgr.com All rights reserved.