PDA

Επιστροφή στο Forum : Τσιγαρα Online



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18

Sovjohn
18-01-14, 15:04
Τα ταχυδρομεία κτλ τρώνε γενικό κοκομπλόκο τις ημέρες πριν και μετά τα Χριστούγεννα. Εδώ είδα λογαριασμό που ταχυδρομήθηκε σε μένα εντός Αττικής 02/01/2014 υποθετικά, και τον πήρα στις...15

Να ανησυχήσεις μόνο εάν περάσει ο Γενάρης γενικότερα, υποθέτω.

Kpr
20-01-14, 13:06
Γενικά γνωρίζει κανείς πως μπορείς να φέρεις μεγάλη ποσότητα νόμιμα?

paiktaras
20-01-14, 13:15
Γενικά γνωρίζει κανείς πως μπορείς να φέρεις μεγάλη ποσότητα νόμιμα?

νόμιμα και μεγάλη ποσότητα!!!! δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος

yiapap
20-01-14, 13:26
Έκανα παραγγελία στο dutyfreedepot. Σάββατο σκάει τηλεφώνημα (πρώτη φορά που με καλέσανε). Προσπάθησαν να μου πουλήσουν 10 κούτες (των 10x50gr Old Holborn). Τους εξήγησα ότι είναι για προσωπική χρήση, υπάρχει ένα ενδεχόμενο στο τελωνείο και μπλαμπλαμπλα... Μου είπαν ΟΚ και αρχίσανε να επαληθευουν τα στοιχεία. Όνομα, διευθυνση κτλ. Και μετά... ζητήσανε τον αριθμό της πιστωτικής μου! Τους λέω "συγγνωμη αλλά έχω κάνει ήδη την παραγγελία στο σύστημα του dutyfreedepot γιατί ξαναζητάτε τον αριθμό;" "Τον χρειαζόμαστε" "Εμμμ δεν δίνω τηλεφωνικα τον αριθμό της πιστωτικής μου. Έχω εμπιστοσύνη στο dutyfreedepot αλλά δεν ξέρω ποιος είστε εσείς που με καλέσατε".
Οπότε ο τύπος μου λέει... "τότε θα πρέπει να ακυρώσουμε την παραγγελία σας"
Mπαίνω στο σύστημα και βλέπω ότι ακόμη και σήμερα η παραγγελία μου είναι sent με ημερομηνία 19/1
WTF?!?!?!?
Tους έστειλα mail για να δω:
1. Αν το τηλεφώνημα ήταν από αυτούς
2. Αν ήταν γιατί ζητούσαν αριθμό πιστωτικής από το τηλέφωνο. Αν δεν ήταν πως κάποιος τρίτος ήξερε για την παραγγελία μου και είχε και τα στοιχεία επαφής μου (όνομα τηλέφωνο);

pan34
20-01-14, 20:54
μου απαντησαν σημερα απο το σαιτ και μου εδειξαν οτι εχουν ερθει τα τσιγαρα απο τις 24-12.Μου ειπαν αν τους γυρισει πισω η κουτα να μου τα ξαναστειλουν η αν θελω να κανω νεα παραγγελια.Τους ειπα θα περιμενω να μου τα ξαναστειλουν και αυριο θα πεταχτω μεχρι τους αχρηστους στα ΕΛΤΑ να δω μηπως εχει ξεμεινει στα ραφια τους

yiapap
20-01-14, 23:50
Έκανα παραγγελία στο dutyfreedepot. Σάββατο σκάει τηλεφώνημα (πρώτη φορά που με καλέσανε). Προσπάθησαν να μου πουλήσουν 10 κούτες (των 10x50gr Old Holborn). Τους εξήγησα ότι είναι για προσωπική χρήση, υπάρχει ένα ενδεχόμενο στο τελωνείο και μπλαμπλαμπλα... Μου είπαν ΟΚ και αρχίσανε να επαληθευουν τα στοιχεία. Όνομα, διευθυνση κτλ. Και μετά... ζητήσανε τον αριθμό της πιστωτικής μου! Τους λέω "συγγνωμη αλλά έχω κάνει ήδη την παραγγελία στο σύστημα του dutyfreedepot γιατί ξαναζητάτε τον αριθμό;" "Τον χρειαζόμαστε" "Εμμμ δεν δίνω τηλεφωνικα τον αριθμό της πιστωτικής μου. Έχω εμπιστοσύνη στο dutyfreedepot αλλά δεν ξέρω ποιος είστε εσείς που με καλέσατε".
Οπότε ο τύπος μου λέει... "τότε θα πρέπει να ακυρώσουμε την παραγγελία σας"
Mπαίνω στο σύστημα και βλέπω ότι ακόμη και σήμερα η παραγγελία μου είναι sent με ημερομηνία 19/1
WTF?!?!?!?
Tους έστειλα mail για να δω:
1. Αν το τηλεφώνημα ήταν από αυτούς
2. Αν ήταν γιατί ζητούσαν αριθμό πιστωτικής από το τηλέφωνο. Αν δεν ήταν πως κάποιος τρίτος ήξερε για την παραγγελία μου και είχε και τα στοιχεία επαφής μου (όνομα τηλέφωνο);
Αυθημερον απάντηση:
Dear Yiannis,

Thank you for your response. Your cooperation is much appreciated.

Your order was sent.

We will check with our management about the call that you got and keep you posted.

Any way, you have done well, when you did not provide this person with your credit card details.

Best Regards,

DFD Customer support.

paiktaras
22-01-14, 12:05
εγώ ακύρωσα την παραγγελία μου στο taxfreeorders, δεν μπόρεσα να βρω άκρη μαζί τους, καθημερινά email για το πότε θα μου την στείλουν, δεν μπορούσα να μπω στο account και δεν μου έστελναν κωδικό κλπ, απαντήσεις ασαφείς. Προχώρησα σε παραγγελία μέσω dutyfreedepot, για να δούμε......

blade_
22-01-14, 15:07
Αυθημερον απάντηση:
Dear Yiannis,

Thank you for your response. Your cooperation is much appreciated.

Your order was sent.

We will check with our management about the call that you got and keep you posted.

Any way, you have done well, when you did not provide this person with your credit card details.

Best Regards,

DFD Customer support.

phishing? πολυ πιθανο μου ακουγεται.αλλιως γιατι να σου πουν για 10 κουτες?

yiapap
22-01-14, 18:36
phishing? πολυ πιθανο μου ακουγεται.αλλιως γιατι να σου πουν για 10 κουτες?Και πως ήξεραν ότι έβαλα παραγγελία στο dutyfreedepot καπνό και μου πρόσφεραν 10 κούτες από τον ίδιο;
Είπαμε:
1. Αν ήταν από το DFD τότε γιατί ζήτησαν αριθμό πιστωτικής και γιατί είπε ο τύπος ότι θα ακυρώσει την παραγγελία μου
2. Αν δεν ήταν πως ξέρανε το τηλέφωνό μου και το ότι εβαλά παραγγελία καπνό στο DFD;

Απάντηση ακόμη δεν πήρα ακόμη πάντως (αν και γενικά αργούν).

blade_
23-01-14, 00:33
εννοω μηπως υπαρχει διαρροη στα αρχεια τους..

giwrgosth
23-01-14, 10:27
Θυμάμαι καλά ότι η DFD έχει το δικαίωμα να δίνει τα στοιχεία μας σε διάφορους?
Και μήπως μαζί με τηλέφωνα και email δίνει και το τι αγοράζουμε?

BigBlack
23-01-14, 12:22
To είχα γράψει και παλιότερα. Μετά την πρώτη συναλλαγή μαζί τους (δεν έχει σημασία το όνομα, όλοι είναι το ΙΔΙΟ μαγαζί), πολλαπλασιάστηκε το spam στο email που τους έδωσα. Μιλάμε για ποταμούς spam σε ολοκαίνουργιο λογαριασμό!

kavadias
23-01-14, 14:43
@yiapap
ακούγετε σαν κάποιος μέσα απ' το DFD αποφάσισε να βγάλει ένα εξτραδάκι :p

blade_
23-01-14, 21:16
μονο κ μονο γι αυτο αξιζει ενα ωραιοτατο χ

paiktaras
27-01-14, 12:47
αναμένω λοιπόν από dutyfreedepot, ¨ηδη στο status η παραγγελία μου εμφανίζεται ως sent

teo1990
27-01-14, 15:15
Ξέρει κάποιος που θα βρω καπνό pueblo στην Αθήνα; Ενδιαφέρομαι επίσης και για manitou gold virginia.

teo1990
01-02-14, 21:51
Κανένας δεν ξέρει ρε παιδιά;

paiktaras
04-02-14, 13:10
αυτοί του taxfreeorders τελικά είναι μεγάλες απάτες, έχω ζητήσει ακύρωση της παραγγελίας την έκαναν αποδεκτή αλλά τα χρηματα ακομα να μου τα επιστρέψουν, κάθε μέρα σχεδόν τους στέλνω email για την επιστροφή του ποσού και κάνουν τα ΄΄παπιά΄΄, σήμερα πήγα στην τράπεζα και έκανα προσβολή της συναλλαγής .

Στα άλλα νέα μας... το dutyfreedepot σήμερα έβγαλε κουπόνι για όλα - 10%, το κουπόνι είναι το : 10%off

paiktaras
07-02-14, 13:29
Ολα οκ με το dutyfreedepot, η παραγγελία μου ήρθε μέσα σε 9 ημερολογιακές ημέρες από την αποστολή της και 13 ημέρες από την παραγγελία που έκανα στο ΄΄μαγαζί΄΄.
Η ποιότητα και η συσκευασία ( χάρτινο είναι μία χαρά ( drum μπλε ) ίδια ακριβώς με αυτή που ξέρω τόσο καιρό από διάφορες παραλαβές που είχα κάνει μέσω φίλων που μου έφερναν από εξωτικές χώρες :) ( Ντουμπάι - Ομαν - ΗΑΕ κλπ ). Η διαφορά τιμής σημαντικότατη , θυμίζω η τρέχουσα τιμή εδώ είναι για 500 gr είναι 110 € και εμένα μου στοίχισε 58,63 € . Οπότε από εδώ και πέρα είναι μονόδρομος η αγορά από το εν λόγω μαγαζί.

yiapap
07-02-14, 14:22
Κι εμένα μου ήρθε η παραγγελία που "ακυρώθηκε". Θα στείλω reminder επ' ευκαίρία γιατί δεν απάντησαν στο τί ήταν το τηλεφώνημα.

pakitis
09-02-14, 16:24
dutyfreedepot εγγύηση. Δεν έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο. Συνέχεια από εκεί, κάντε εγγραφή στο newsletter τους. Βγάζουν συνέχεια προσφορές..

yiapap
10-02-14, 17:20
Κι εμένα μου ήρθε η παραγγελία που "ακυρώθηκε". Θα στείλω reminder επ' ευκαίρία γιατί δεν απάντησαν στο τί ήταν το τηλεφώνημα.

This call was probably a fraudulent activity from a company that is masquerading us.

We are trying our best to take care of this issue, and we apologize for any inconvenience caused to you.

Please note that if you are not sure who called you from us, you may hang up and call our support dept, and we will help with whatever you need.
Δεν εξηγεί βέβαια πως βρήκε η fraudulent εταιρεία το τηλέφωνό μου και πως ήξερε ότι παραγγέλνω Old Holborn.

stakar
14-02-14, 01:14
Κι εγω προσφατα απο "dutyfreedepot" ολα μια χαρα! Η παραγγελία μου ήρθε μετα απο 14 ημέρες!!!
Επι τη ευκαρια για οποιον ενδιαφερεται για ακομα σουπερ τιμη εχει βαλει το dutyfreedepot προσφορα -25%
(Buy over $299 and get an amazing 25% off everything!
Your 25% Discount Coupon Number is: 25%off
Valid until February 16th at midnight!)
Εγω ετοιμαζομαι να παραγγειλω... 4 ΚΟΥΤΕΣ (5Χ50gr) θα μου βγει ο 50αρης στα 4,99€

pakitis
23-02-14, 17:00
Κι εγω προσφατα απο "dutyfreedepot" ολα μια χαρα! Η παραγγελία μου ήρθε μετα απο 14 ημέρες!!!
Επι τη ευκαρια για οποιον ενδιαφερεται για ακομα σουπερ τιμη εχει βαλει το dutyfreedepot προσφορα -25%
(Buy over $299 and get an amazing 25% off everything!
Your 25% Discount Coupon Number is: 25%off
Valid until February 16th at midnight!)
Εγω ετοιμαζομαι να παραγγειλω... 4 ΚΟΥΤΕΣ (5Χ50gr) θα μου βγει ο 50αρης στα 4,99€

Όπως είπα και λίγο πιο πάνω. Συμφέρει να περιμένεις τις προσφορές τους. Βγάζουν συνέχεια έτσι κι αλλιώς. Προσωπικά καταλήγω να παίρνω κάθε φορά 15€ την κούτα! (τσιγάρα, όχι καπνός)

delta
24-02-14, 17:53
Όπως είπα και λίγο πιο πάνω. Συμφέρει να περιμένεις τις προσφορές τους. Βγάζουν συνέχεια έτσι κι αλλιώς. Προσωπικά καταλήγω να παίρνω κάθε φορά 15€ την κούτα! (τσιγάρα, όχι καπνός)

Τι εχεις παρει με 15 €,?

pakitis
24-02-14, 23:33
Τι εχεις παρει με 15 €,?

Karelia Royal, American Legend (κι αυτά του ΚΑΡΕΛΙΑ είναι), Marble και Golden Gate. Τώρα δεν έχουν τόσο, προμηθεύτηκα όμως από την τελευταία φορά που βγάλανε 20 κούτες! Γι' αυτό λέω η καλύτερη περίπτωση είναι να γραφτείς στο newsletter τους και να περιμένεις την ανάλογη προσφορά. ;)

paiktaras
25-02-14, 12:26
Πώς περνετε έκπτωση Αφού είναι για τους πελάτες από USA ?

newplan
06-03-14, 13:39
το dutyfreedepot ειναι τιμιο οπως και το taxfreeorders.Και μενα μη πηραν τηλεφωνο και ζητησαν αριθμο καρτας(δεν τρεχει τπτ αν τον ξερουν), και μαλιστα με ενημερωσαν οτι καποια τσιγαρα που πηρα ειχαν ελλειψη και αν ηθελα να τα αντικαταστησω με αλλα. Τωρα το taxfreeorders εχει μονο cosmetics και perfumes,οχι τσιγαρα(περιεργο). Επισης, οσοι θελουν νεους καπνους (pueblo,american spirit Οπως διαβασα) μπορουν να μπουν στο Pipe-shop.net . Einai γερμανικο και τα εχει σε καλες τιμες θεωρω(οχι σαν dfreedepot/tforders), απλα τα μεταφορικα ειναι 10ευρω για παραγγελιες κατω των 150. Παντως σε 1.5 βδομαδα στα φερνουν.

yiapap
06-03-14, 13:48
το dutyfreedepot ειναι τιμιο οπως και το taxfreeorders.Και μενα μη πηραν τηλεφωνο και ζητησαν αριθμο καρτας(δεν τρεχει τπτ αν τον ξερουν), και μαλιστα με ενημερωσαν οτι καποια τσιγαρα που πηρα ειχαν ελλειψη και αν ηθελα να τα αντικαταστησω με αλλα. Τωρα το taxfreeorders εχει μονο cosmetics και perfumes,οχι τσιγαρα(περιεργο). Επισης, οσοι θελουν νεους καπνους (pueblo,american spirit Οπως διαβασα) μπορουν να μπουν στο Pipe-shop.net . Einai γερμανικο και τα εχει σε καλες τιμες θεωρω(οχι σαν dfreedepot/tforders), απλα τα μεταφορικα ειναι 10ευρω για παραγγελιες κατω των 150. Παντως σε 1.5 βδομαδα στα φερνουν.Για να μην υπάρξει παρερμηνεία:
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΡΤΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ.
ΠΟΤΕ
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΕΙ

Ο αριθμός κάρτας ΔΕΝ είναι προσβάσιμος στο όποιο ηλεκτρονικό κατάστημα. Στην καλύτερη έχουν μόνο τα πρώτα ψηφία της και το CVV (τον τριψήφιο κωδικό). Αν δοθεί τηλεφωνικά ο αριθμός κάρτας τότε αυτός που μας μιλάει στο άλλο άκρο μπορεί να χρεώσει ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ σε αυτή την κάρτα (με δεδομένο ότι έχει και τα υπόλοιπα στοιχεία μας). Επομένως ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΤΙ αν τον δώσετε!!!!

<edit>
Το taxfreeorders με κάλεσε και αυτό μια φορά που παρήγγειλα από αυτούς για να επιβεβαιώσει την παραγγελία τηλεφωνικά και ΔΕΝ ρώτησε τον αριθμό κάρτας.
Το dutyfreedeopt ποτέ δεν είχε καλέσει. Τη μια φορά που με κάλεσε αυτός που κάλεσε ζήτησε τον αριθμό κάρτας. Όπως θα δεις από την απάντηση που πήρα γραπτά από το dutyfreedepοt ΟΡΘΑ δεν του έδωσα τον αριθμό!

stakar
15-03-14, 10:46
Πώς περνετε έκπτωση Αφού είναι για τους πελάτες από USA ?
Αν και κατω απο τις εκαστοτε προσφορες του dutyfreedepot το γραφει ξεκαθαρα:
Offer valid for U.S. customers only. For non U.S. customers additional fees apply
κι εγω εκανα παραγγελια και η τελικη χρεωση εγινε με την εκπτωση!
Δεν ξερω αν επαιξε ρολο το μεγεθος της παραγγελίας... επειδη ηταν 10 κουτια (Golden Virginia tobacco (5 packs of 50 gr.)

stathis75
15-03-14, 17:02
Το http://www.taxfreeorders.com/ εχει πια μονο αρωματα... και το http://www.dutyfreedepot.com/ ειναι λιγο ακριβο ... ξερει κανεις καποιο αλλο εμπιστο για παραγγελεια Golden Virginia ... ??? αυτο με τις προσφορες που γραφει ο stakar δεν το βρισκω :hmm:

badweed
15-03-14, 17:13
εκανα μια αποπειρα σημερα να ψωνισω , ψωνισα δηλαδη , απο το dutyfreedepot ... για να δουμε ...
μισο κιλο καπνο με 59 γιουρια .. εδω 250 γραμμαρια , κανουν 53 γιουρια ..
λιγο μου τα μπερδεψε στο τελος με την καρτα , εφοσον εβαλα την καρτα σε ενα βουλγαρικο συνεργαζομενο site , με παρεπεμψε στην τραπεζα μου για πιστοποιηση της καρτας οπου ζηταγε αριθμο ταυτοτητας , εκει εκλεισα την σελιδα και γυρισα στο dutyfreedepot οπου ειδα οτι εχει καταχωρηθει η παραγκελια ...

stathis75
16-03-14, 17:10
Ξερει κανεις τιποτα για το http://www.tebanga.com/index.php η για το http://www.cheapcigarette.cc/ ... υπαρχει περιπτωση να ειναι μουφα και να χασω τα λεφτα μου???:confused::confused:

nikoslykos
16-03-14, 17:57
λιγο μου τα μπερδεψε στο τελος με την καρτα , εφοσον εβαλα την καρτα σε ενα βουλγαρικο συνεργαζομενο site , με παρεπεμψε στην τραπεζα μου για πιστοποιηση της καρτας οπου ζηταγε αριθμο ταυτοτητας , εκει εκλεισα την σελιδα και γυρισα στο dutyfreedepot οπου ειδα οτι εχει καταχωρηθει η παραγκελια ...
αν ειναι αυτο που νομιζω πλεον σχεδον ολες οι τραπεζες το εχουν αυτο....οπως και σε εμενα η eurobank οταν πηγα να αγορασω κατι απο το dhgate.com με πεταξε σε μια αλλη σελιδα της eurobank να φτιαξω λογαριασμο στο verified by visa για επιπλεον ασφαλεια.ποια τραπεζα εχεις?

tsavman
16-03-14, 18:02
αν ειναι αυτο που νομιζω πλεον σχεδον ολες οι τραπεζες το εχουν αυτο....οπως και σε εμενα η eurobank οταν πηγα να αγορασω κατι απο το dhgate.com με πεταξε σε μια αλλη σελιδα της eurobank να φτιαξω λογαριασμο στο verified by visa για επιπλεον ασφαλεια.ποια τραπεζα εχεις?


Στην Eurobank και εγώ, μου ζητάει MasterCard Secure Code όταν κάνω αγορές δίνοντας απευθείας τα στοιχεία της κάρτας.
Είναι ένα καλό επιπλέον μέτρο ασφάλειας σε περίπτωση απώλειας της κάρτας.

nikoslykos
16-03-14, 18:07
Εμενα οταν μου το εβγαλε αυτο δεν ηξερα τι ειναι,ε και λεω ας παρω τη eurobank πρωτα. Μου ειπαν οτι η πληρωμη δεν αποδεσμευεται απο το λογαριασμο αν θυμαμε καλα δηλαδη αν δεν βαλεις τα στοιχεια σου εκει.

badweed
17-03-14, 06:19
αν ειναι αυτο που νομιζω πλεον σχεδον ολες οι τραπεζες το εχουν αυτο....οπως και σε εμενα η eurobank οταν πηγα να αγορασω κατι απο το dhgate.com με πεταξε σε μια αλλη σελιδα της eurobank να φτιαξω λογαριασμο στο verified by visa για επιπλεον ασφαλεια.ποια τραπεζα εχεις?

γεια , στην αλφα .

nikoslykos
17-03-14, 15:20
γεια , στην αλφα .
παρε ενα τηλεφωνο στην alpha bank να σου πουν ακριβως αν ηταν δικο τους αυτο που σου εβγαλε.ΑΝ ναι καντο προσφερει μια εξτρα ασφαλεια στις συναλλαγες

rotting
18-03-14, 00:19
παιζει να βρω πουθενα marlboro ?

badweed
18-03-14, 09:50
παρε ενα τηλεφωνο στην alpha bank να σου πουν ακριβως αν ηταν δικο τους αυτο που σου εβγαλε.ΑΝ ναι καντο προσφερει μια εξτρα ασφαλεια στις συναλλαγες

το αντιθετο νιωθω ,οτι οσο σε λιγοτερα σαιτ , εισαγω τα στοιχεια μου, τοσο ποιο πιθανο ειναι να παιχτει προβλημα !!

tsavman
18-03-14, 17:13
το αντιθετο νιωθω ,οτι οσο σε λιγοτερα σαιτ , εισαγω τα στοιχεια μου, τοσο ποιο πιθανο ειναι να παιχτει προβλημα !!

Τα εν λόγω στοιχεία δεν τα δίνεις στο site που ψωνίζεις, αλλά στην τράπεζά σου, ώστε να γίνει authorized η συναλλαγή.

pakitis
27-03-14, 00:53
dutyfreedepot ΠΑΝΤΑ λέει για τις προσφορές ότι είναι μόνο για Αμερική αλλά ΠΑΝΤΑ δεν ισχύει αυτό. Είμαι μόνιμος πελάτης τους εδώ και 9 μήνες κι έχω πάρει ΤΙΣ κούτες. Τηλέφωνο με είχαν πάρει κι εμένα την 1η φορά γιατί είχα μόνο mastercard και δεν τι δεχόντουσαν. Μου ζήτησαν να τους στείλω και e-mail με την κάρτα. Δεν έκανα τίποτα φυσικά και πήγα κι έβγαλα μια VISA. Όλα κομπλέ. Πάντα αγοράζω όταν βγάζει προσφορά με χαμηλές τιμές κι όχι όταν έχει 10,20% κτλ προσφορά.

paiktaras
27-03-14, 01:06
dutyfreedepot ΠΑΝΤΑ λέει για τις προσφορές ότι είναι μόνο για Αμερική αλλά ΠΑΝΤΑ δεν ισχύει αυτό. Είμαι μόνιμος πελάτης τους εδώ και 9 μήνες κι έχω πάρει ΤΙΣ κούτες. Τηλέφωνο με είχαν πάρει κι εμένα την 1η φορά γιατί είχα μόνο mastercard και δεν τι δεχόντουσαν. Μου ζήτησαν να τους στείλω και e-mail με την κάρτα. Δεν έκανα τίποτα φυσικά και πήγα κι έβγαλα μια VISA. Όλα κομπλέ. Πάντα αγοράζω όταν βγάζει προσφορά με χαμηλές τιμές κι όχι όταν έχει 10,20% κτλ προσφορά.

φτου...την πάτησα και δεν πέρασα το κουπόνι στην τελευταία παραγγελία......αλλά από εδώ και πέρα θα είμαι πιο προσεκτικός....thanks!

pakitis
27-03-14, 01:26
Δεν πειράζει, με τόσες αγορές που θα κάνεις, όχι χασούρα, αλλά και τεράστιο κέρδος θα έχεις στο πορτοφόλι σου. ;)

badweed
28-03-14, 22:32
εφτασε η αγορα απο το dutyfreedepot(πρεπει να ειχε ερθει απο την τριτη ). μισο κιλο καπνος drum σε 10 πενηνταρακια .
κομπλε :)
παραγκελια στο site λοιπον ,πληρωμη στην βουλγαρια , επιβεβαιωση απο τραπεζα στην ελλαδα (skip) και αποστολη απο ισραηλ

pakitis
29-03-14, 00:19
εφτασε η αγορα απο το dutyfreedepot(πρεπει να ειχε ερθει απο την τριτη ). μισο κιλο καπνος drum σε 10 πενηνταρακια .
κομπλε :)
παραγκελια στο site λοιπον ,πληρωμη στην βουλγαρια , επιβεβαιωση απο τραπεζα στην ελλαδα (skip) και αποστολη απο ισραηλ

Ωραίοςςς ;)

pakitis
05-04-14, 00:23
Έβγαλε προσφορές μέχρι και την Κυριακή. Κάποια με 13,15 και 17€ την κούτα.

pakitis
14-04-14, 23:06
25% έκπτωση σε αγορές άνω των 149$ μέχρι μεθαύριο.

giwrgosth
15-04-14, 09:30
Γιατί δεν το βλέπω?

paiktaras
15-04-14, 12:57
Έπεσα στο σωστό timing και έκανα παραγγελία περνωντας την έκπτωση :-)

@ ADSLgr.com All rights reserved.