PDA

Επιστροφή στο Forum : Τσιγαρα Online



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

FuS
12-06-14, 15:55
To serial, το barcode, και το Made In ταιριάζουν στα Old Holborn που παίρνω από dutyfree. Η συσκευασία δεν έχει ελαττώματα. Το ξανατσέκαρα μόλις τώρα.

Τότε μια χαρά :p
Δεν έχω καμία (τα τελευταία σχεδόν 15-20 χρόνια) εμπειρία με old holborn, δεν τους αγόραζα μιας και δεν τους προτιμούσα.
Πάντως είναι ενθαρρυντικό ότι είναι οκ διότι και εγώ -απ' όσους ψωνίζουν old holborn- έτσι έχω ακούσει, ότι παίζουν πολύ λίγα old holborn fake. Οι συγκεκριμένοι βέβαια λέγανε (το έχουν ψάξει πολύ περισσότερο από μένα στα καπνά) ότι είναι έτσι λόγω της χαμηλής διείσδυσης. Δεν γνωρίζω :p


Επίσης σαπάκι είσαι και φαίνεσαι :p

Aυτό το έχουν πει και άλλοι :p

yiapap
12-06-14, 16:01
Και για να προσθέσουμε και κάτι πιο παραγωγικό...
http://gepir.gs1.org/v32/xx/gtin.aspx?Lang=en-US
5000143000009
Gallaher Ltd
Virginia House
Weston Road
CW1 6GH Crewe
United Kingdom
:)

FuS
12-06-14, 16:04
yiapap :oneup:

(προσωπικά δεν το γνώριζα καν το search με βάση το barcode - εγώ τα έστελνα κατευθείαν στην imperial tobacco, ban κλπ)

Movie
18-06-14, 07:23
Προσέξτε τους τύπους στο Dutyfreedepot εμένα μου έστειλαν άλλα αντί άλλων,μάλλον ότι είχαν διαθέσιμο σε μια παραγγελία 200 ευρώ και όχι ότι έβαλα στην παραγγελιά στην αρχή το αμφισβήτησαν και όταν τους έστειλα φώτο με το αυτοκολλητο τους το αποδέχτηκαν αλλα δεν μου κάνουν την αλλαγή το μόνο λέει που μπορούν να κάνουν είναι έκπτωση στην επόμενη παραγγελία μου.. λάθος μου που δεν είδα το trustpilot νωρίτερα που πάνω από 50% έχουν κάνει κακή αξιολόγηση.με λίγα λόγια απ'οτι κατάλαβα αργά η γρήγορα όσες παραγγελίες και να έχεις κάνει δεν θα σεβαστούν τίποτα και δεν θα βγάλεις άκρη μαζί τους όταν τους χρειαστείς.. δεν τους εμπιστεύομαι τόσο πολύ πια ώστε θα καταργήσω και την prepaid που τους πλήρωνα.

Αυτό τι λέει ? υπάρχει εμπειρία από κανένα φίλο ? > http://www.azcigs.biz/
άσε που φοβάμαι μην πέσω πάνω στους ίδιους γιατί ως απατεωνισκοι έχουν πολλαπλα sites με διάφορα ονόματα.. κάποιο που έχει πολλές ομοιότητες π.χ > http://www.top-dutyfree.com/cigarettes.php

Η στραβός ειναι ο γιαλός, - η στραβός ειναι ο γιαλός. :)
Μετά απο λες αυτές τις μέρες και αφού άκουσαν τα σχολιανά τους με email εννοείται,μου έκαναν refund όλο το ποσό της αγοράς
εκεί που περίμενα το δούλεμα να συνεχιστεί αφού είχαν αρνηθεί να μου αντικαταστήσουν επίμονα την λάθος παραγγελία που το κόστος της αντικατάστασης φαντάζομαι θα ήταν κατά πολύ μικρότερο,
με ενημέρωσαν ότι θα μου κάνουν refund,εγώ φαντάστηκα ότι θα πουν 3 το λάδι 3 το ξύδι η ζημιά σου ειναι τόση βγάλε και τα μεταφορικά και πάρε κανένα 30ρικο ετσι για να διασκεδάσουμε τις εντυπώσεις,
χθες Ω τι έκπληξη τσέκαρα στην τράπεζα μου και είχαν επιστρέψει ολόκληρο το ποσό της παραγγελίας και όχι του 70% λάθους.. τι να πω ? εγώ άγαλμα.. τα συμπεράσματα δικά σας.

No_spoon
22-06-14, 18:05
δωρεαν μεταφορικα στο http://www.taxfreeorders.com/

badweed
22-06-14, 18:18
:)
ειχα παραγγειλει 3 κουτες χ 10 ζελατινες χ 50 gr drum καπνο απο duty free depot .
Ηρθανε ! πρωτα ηρθε η μια και μετα ακολουθησαν οι αλλες δυο . ολα μια χαρα .
2 εβδομαδες περιπου εκανε η ολη διαδικασια .
σε 6 μηνες παλι ψωνια για τσιγαρα εκτος αν παιξει καμια καλη προσφορα η αν αγοραστει τιποτα για κανενα γνωστο .

No_spoon
22-06-14, 19:00
στα τοσα χρονια που αγοραζω απο internet πρωτη φορα με παιρνουν τηλεφωνο για πληρη εξακριβωση στοιχειων κ επιβεβαιωση παραγγελιας (taxfreeorders)

μου ζητησαν μεχρι κωδικο επιβεβαιωσης (πισω μερια) κ τα τεσσερα τελευταια ψηφια της καρτας

να ανησυχω?

no_logo
22-06-14, 21:20
στα τοσα χρονια που αγοραζω απο internet πρωτη φορα με παιρνουν τηλεφωνο για πληρη εξακριβωση στοιχειων κ επιβεβαιωση παραγγελιας (taxfreeorders)

μου ζητησαν μεχρι κωδικο επιβεβαιωσης (πισω μερια) κ τα τεσσερα τελευταια ψηφια της καρτας

να ανησυχω?

πάτε καλά;
Δίνετε τέτοια στοιχεία τηλεφωνικά;
Αυτά μόνο στις ειδικές φόρμες visa / mastercard

InTranceWeTrust
24-06-14, 15:55
στα τοσα χρονια που αγοραζω απο internet πρωτη φορα με παιρνουν τηλεφωνο για πληρη εξακριβωση στοιχειων κ επιβεβαιωση παραγγελιας (taxfreeorders)

μου ζητησαν μεχρι κωδικο επιβεβαιωσης (πισω μερια) κ τα τεσσερα τελευταια ψηφια της καρτας

να ανησυχω?

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Ποτέ τηλεφωνικά cvv2 και άλλα.

Καλού κακού ακύρωσε τη κάρτα σου

yiapap
24-06-14, 15:58
Το CVV και τα 4 ψηφία της κάρτας είναι εμφανή στο περισσότερα συστήματα. Δε χρειάζεται να κάνει κάτι αφού δεν έδωσε τον πλήρη σριθμό.

HarrisV
02-09-14, 20:06
καλησπέρα και από μένα,

είμαι νέος στο forum και με έκανε να εγγραφώ το ότι έψαχνα κάπως να ενημερώσω για τη δική μου εμπειρία:
Καπνίζω μία δύσκολη μάρκα, Van Nelle. Στην Ελλάδα φέρνουν μόνο τον halfZware, τον ελαφρύ δηλαδή. Είχα βρει στο αεροδρόμιο της Τουρκίας (το μοναδικό σημείο πώλησης που έχω βρει-ταξειδεύω πολύ λόγω επαγγέλματος) τον Zware, τον κανονικό δηλαδή Van Nelle, και ομολογώ πως είναι υπέροχος.
Έψαξα λοιπόν, να τον βρω και τον βρήκα μόνο σε online μαγαζιά. Μετά από έρευνα κατέληξα ως το πιο έμπιστο στο www.cigs-shop.net, αφού διάβασα προσεκτικά τους όρους χρήσης και τα διάφορα. Για αρχή λοιπόν, παρήγγειλα μόνο ένα πακέτο 5Χ50γρ, 250γρ δηλαδή συνολικά. Λοιπόν, πέρα από το ότι σε 12 εργάσιμες ημέρες τα είχα στο σπίτι μου, είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί.
Καταρχάς, όπως διάβασα και σε άλλα μηνύματα, υπήρξαν πολλά τηλέφωνα εκ μέρους τους για την επιβεβαίωση των στοιχείων, μόνο όμως στην περίπτωση που κάποιο λάθος υπήρχε (στην περίπτωσή μου, με τη διεύθυνση αποστολής και τη διεύθυνση της κάρτας που ήταν διαφορετικές). Επίσης το σιτε 24/7 έχει live chat, που μπορείς να ρωτήσεις τα πάντα.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ξέρεις κανείς να μου πει, σε περίπτωση που θέλω να κάνω μεγαλύτερη παραγγελία 2 ή 3 ή 4 κούτες των 5Χ50γρ, υπάρχει πιθανότητα να τα σταματήσουν στο τελωνείο;;;

Ευχαριστώ

paiktaras
03-09-14, 23:18
καλησπέρα και από μένα,

είμαι νέος στο forum και με έκανε να εγγραφώ το ότι έψαχνα κάπως να ενημερώσω για τη δική μου εμπειρία:
Καπνίζω μία δύσκολη μάρκα, Van Nelle. Στην Ελλάδα φέρνουν μόνο τον halfZware, τον ελαφρύ δηλαδή. Είχα βρει στο αεροδρόμιο της Τουρκίας (το μοναδικό σημείο πώλησης που έχω βρει-ταξειδεύω πολύ λόγω επαγγέλματος) τον Zware, τον κανονικό δηλαδή Van Nelle, και ομολογώ πως είναι υπέροχος.
Έψαξα λοιπόν, να τον βρω και τον βρήκα μόνο σε online μαγαζιά. Μετά από έρευνα κατέληξα ως το πιο έμπιστο στο www.cigs-shop.net, αφού διάβασα προσεκτικά τους όρους χρήσης και τα διάφορα. Για αρχή λοιπόν, παρήγγειλα μόνο ένα πακέτο 5Χ50γρ, 250γρ δηλαδή συνολικά. Λοιπόν, πέρα από το ότι σε 12 εργάσιμες ημέρες τα είχα στο σπίτι μου, είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί.
Καταρχάς, όπως διάβασα και σε άλλα μηνύματα, υπήρξαν πολλά τηλέφωνα εκ μέρους τους για την επιβεβαίωση των στοιχείων, μόνο όμως στην περίπτωση που κάποιο λάθος υπήρχε (στην περίπτωσή μου, με τη διεύθυνση αποστολής και τη διεύθυνση της κάρτας που ήταν διαφορετικές). Επίσης το σιτε 24/7 έχει live chat, που μπορείς να ρωτήσεις τα πάντα.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ξέρεις κανείς να μου πει, σε περίπτωση που θέλω να κάνω μεγαλύτερη παραγγελία 2 ή 3 ή 4 κούτες των 5Χ50γρ, υπάρχει πιθανότητα να τα σταματήσουν στο τελωνείο;;;

Ευχαριστώ

Μην ανοιγεσαι τόσο πολύ, ή πες τους σπάσουν την παραγγελία σε δύο αποστολές.
Ωραίο μαγαζί φαίνεται Αλλά ακριβότερο από το dutyfreedepot

tsavman
03-09-14, 23:37
Μίλησα και εγώ μαζί τους αλλά είχαν μόνο 20gr καπνό Lucky Strike μπλε που ψάχνω και σε τσιμπημένη (για online) τιμή.

HarrisV
05-09-14, 12:21
Ναι αλλά είναι και των δύο μας καπνά που δεν υπάρχουν στην Ελληνική αγορά. Οπότε η σύγκριση της τιμής είναι άτοπη. Παρ'όλα αυτά και πάλι αναλογικά με τα καπνά και τα γραμμάρια που κυκλοφορούν εδώ, είναι καλύτερη κατά πολύ η τιμή.

tsavman
05-09-14, 13:14
Ναι, αλλά εγώ ξέρω ότι στο Βέλγιο πχ αγοράζεις τον 50άρη Lucky Strike blue με €5,60 ;)

s.s
05-09-14, 13:27
Ψήνομαι κι εγώ να αγοράσω καπνό ή και τσιγάρα απ'έξω . Αλλά λέτε ότι μερικοί είναι μούφα κτλ. Έχουμε κανένα έμπιστο site να παραγγείλω; Ενδιαφέρομαι για καπνό old holborn λευκό (έστω και κίτρινο στην χειρότερη) ή marlboro. Και κανένας pueblo δεν θα με χάλαγε. Για πείτε.

eqvus
05-09-14, 13:32
Ψήνομαι κι εγώ να αγοράσω καπνό ή και τσιγάρα απ'έξω . Αλλά λέτε ότι μερικοί είναι μούφα κτλ. Έχουμε κανένα έμπιστο site να παραγγείλω; Ενδιαφέρομαι για καπνό old holborn λευκό (έστω και κίτρινο στην χειρότερη) ή marlboro. Και κανένας pueblo δεν θα με χάλαγε. Για πείτε.

Αν υπάρχουν site με σημαντική διαφορά στην τιμή, ενδιαφέρομαι και γω.

yiapap
05-09-14, 14:53
Old Holborn κίτρινο παίρνω συνέχεια από dutyfreedepot και μια φορά πήρα από taxheaven.
Είναι οι αυθεντικοί και από Barcode (το έχω ανεβάσει σε προηγούμενο Post) και από γεύση.
Για το taxheaven δεν εγγυώμαι αλλά από dutyfree παίρνω με κλειστά μάτια πλέον.

s.s
05-09-14, 15:50
Ωραία , ευχαριστώ πολύ . Το taxheaven γιατί δεν μπορώ να το βρώ; Παίζει κάτι; Ποιο είναι το domain ακριβώς;

yiapap
05-09-14, 16:24
Ωραία , ευχαριστώ πολύ . Το taxheaven γιατί δεν μπορώ να το βρώ; Παίζει κάτι; Ποιο είναι το domain ακριβώς;Kι εγώ δεν το βρίσκω στα email μου... Προφανώς δεν το θυμάμαι σωστά :(

s.s
05-09-14, 16:26
Αφού έχεις αγοράσει τόσες φορές από το dutyfreedepot , θα πάρω από εκεί να είμαι σίγουρος. Πόσες μέρες κάνουν περίπου για να έρθουν , από που έρχονται ;

Επίσης είδα και το pipe-shop που αναφέρθηκε , μήπως πάρω pueblo . Έχεις κανείς εμπειρία από εκεί;

yiapap
05-09-14, 17:48
Αφού έχεις αγοράσει τόσες φορές από το dutyfreedepot , θα πάρω από εκεί να είμαι σίγουρος. Πόσες μέρες κάνουν περίπου για να έρθουν , από που έρχονται ;

Επίσης είδα και το pipe-shop που αναφέρθηκε , μήπως πάρω pueblo . Έχεις κανείς εμπειρία από εκεί;2-3 εβδομάδες, από Ισραήλ. Δεν παίρνω από αλλου αφού δεν βρήκα αλλού ικανά καλύτερες τιμές για να το ρισκάρω.

badweed
05-09-14, 21:16
2-3 εβδομάδες, από Ισραήλ. .

εχω αρχισει να ενοχλουμαι απο αυτο ....
τους ταιζουμε τον πολεμο ..

yiapap
06-09-14, 19:28
Παίρνοντας τσιγάρα από Κινέζικη εταιρεία; Δε νομίζω, αλλά σε κάθε περίπτωση ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ στην παγκοσμιοποιημένη οικονομία!

eqvus
06-09-14, 20:01
Είναι αυτό που λέμε Φουντικός Χασίστας;

Λευκό old δεν είδα πουθενά πάντως. Μήπως κανείς που κάπνιζε βρήκε παρόμοια γεύση σε άλλη μάρκα;

paiktaras
07-09-14, 00:46
Ή αποστολή γίνεται από Ισραήλ, η χρέωση γίνεται σε κινέζικο λογαριασμό και η εταιρία έχει έδρα στην νέα Υόρκη.
Πιάσε το αυγό καιι κούρευτο!

HarrisV
09-09-14, 14:29
www.cigs-shop.net
Έχω παραγγείλει και είμαι πλύ ευχαριστημένος

Σήμερα μάλιστα είναι η 2η φορά που παρείγγειλα. Απλά στην αρχή ίσως σε ζαλίσουν λίγο στα τηλέφωνα.

Σε 20 μέρες συνολικά, τα είχα στην πόρτα μου. Και τιμές καλές. OldHolborn 10Χ50γρ - 62€ αν θυμάμαι καλά

badweed
09-09-14, 15:23
βλεπω αλλαξανε λιγο τα πραγματα στο dutyfreedepot , εκει που ειχει πακετα drum των 10 τεμαχιων (και 50 γραμμαριων ) στα περιπου 60 ευρω , τωρα εχει πακετα των 5 τεμαχιων (και 50 γραμμαριων ) και στα 40 περιπου ευρω.

:hmm::mad:

Sleeper
09-09-14, 15:49
Άμα χρησιμοποιείς τα promotion που βγάζει το dutyfreedepot (π.χ. το 25% έκπτωση) βγαίνει πιο φθηνός ο old holborn στο dutyfreedepot.

badweed
10-09-14, 02:51
Άμα χρησιμοποιείς τα promotion που βγάζει το dutyfreedepot (π.χ. το 25% έκπτωση) βγαίνει πιο φθηνός ο old holborn στο dutyfreedepot.

δεν διαφωνω , απλως οι προσφορες του 25% , κυμαινονται διαφορετικα για την περιπτωση του drum στην τιμη των 120 ευρω που εκανε πριν το κιλο , και διαφορετικα στην τιμη των 160 ευρω που κανει τωρα το κιλο . ειναι μια αυξηση που καλυπτει ακριβως το ποσο/ποσοστο της προσφορας :mad:

paiktaras
10-09-14, 15:09
έχει συμβεί ξανά, λογικά θα ξαναφέρει 10 τεμ των 50 gr

badweed
10-09-14, 17:01
έχει συμβεί ξανά, λογικά θα ξαναφέρει 10 τεμ των 50 gr
:oneup:
ευχαριστω για την ενημερωση , γιατι με χαλασε λιγο οπως το ειδα .

yiapap
11-09-14, 17:23
Στο DFP οι τιμές πάντως έχουν τρελές διακυμάνσεις. Πήρα Old Holborn την προηγούμενη φορά ~56€ (αυτή τη φορά ~62) και το έχω δει και 70+.

giwrgosth
15-09-14, 12:31
Στο DFP οι τιμές πάντως έχουν τρελές διακυμάνσεις. Πήρα Old Holborn την προηγούμενη φορά ~56€ (αυτή τη φορά ~62) και το έχω δει και 70+.
Στα 45 ευρώ σήμερα ο Old Holborn!!!
Έριξαν την τιμή στα φυσιολογικά πλαίσια και έχουν και -15%.

mogolman
15-09-14, 13:47
Πριν από 3 εβδομάδες έκανα την πρώτη μου παραγγελία από εδώ (http://pipe-shop.net/Shop/cgi-bin/his-webshop.cgi?t=Cigarettes_1). Σε 10 ημέρες μου είχαν έρθει μέσω DHL Post (Elta courier εδώ). Τα στέλνει από Γερμανία, τιμές φυσιολογικές, μεταφορικά 9 ευρώ. Χθες έκανα δεύτερη παραγγελία, αν θέλετε περιμένετε να μου έρθει και αυτή να σας πώ εντυπώσεις :P

Για την ιστορία, είχα πάρει Manitou, American Spirit Original Blend & American Spirit Perique blend.

paiktaras
15-09-14, 15:19
ακριβός......πολύ !!!!

stefp
15-09-14, 15:19
Πριν από 3 εβδομάδες έκανα την πρώτη μου παραγγελία από εδώ (http://pipe-shop.net/Shop/cgi-bin/his-webshop.cgi?t=Cigarettes_1). Σε 10 ημέρες μου είχαν έρθει μέσω DHL Post (Elta courier εδώ). Τα στέλνει από Γερμανία, τιμές φυσιολογικές, μεταφορικά 9 ευρώ. Χθες έκανα δεύτερη παραγγελία, αν θέλετε περιμένετε να μου έρθει και αυτή να σας πώ εντυπώσεις :P

Για την ιστορία, είχα πάρει Manitou, American Spirit Original Blend & American Spirit Perique blend.
όταν λες "τιμές φυσιολογικές" εννοείς στα πόσο καταλήγει το πακέτο δηλαδή? Δεν έχω πάρει manitou π.χ. αλλη φορά αλλά επειδή ακούω από κόσμο εδώ που τον αναφέρουν συχνά, σκέφτομαι μην κάνω καμιά δοκιμή, αλλά θα πρέπει να είναι δοκιμή με 10άδα, για αυτο το σκέφτομαι ακόμη!

paiktaras
15-09-14, 15:24
όταν λες "τιμές φυσιολογικές" εννοείς στα πόσο καταλήγει το πακέτο δηλαδή? Δεν έχω πάρει manitou π.χ. αλλη φορά αλλά επειδή ακούω από κόσμο εδώ που τον αναφέρουν συχνά, σκέφτομαι μην κάνω καμιά δοκιμή, αλλά θα πρέπει να είναι δοκιμή με 10άδα, για αυτο το σκέφτομαι ακόμη!

αν είσαι από Αθήνα και το πάρεις απόφαση τελικά pm me να πάρω και εγώ να δοκιμάσω pueblo να μοιράσουμε και τα μεταφορικά ( αν θες φυσικα )

stefp
15-09-14, 15:36
αν είσαι από Αθήνα και το πάρεις απόφαση τελικά pm me να πάρω και εγώ να δοκιμάσω pueblo να μοιράσουμε και τα μεταφορικά ( αν θες φυσικα )

σαν ιδέα δε θα'χα πρόβλημα, αλλά είμαι επαρχία .. (και μιλάμε για 4-5 ώρες μακριά-επαρχία..)

mogolman
15-09-14, 17:35
Τον Manitou τον έχει 4,10 ευρώ (30gr), και όσα μου έστειλε δεν ήταν duty-free, είχαν κανονικά την ταινία από Γερμανία. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό, απλά επειδή είδα κάποια μηνύματα να αναφέρουν "ληγμένους" καπνούς απο duty free.

tsavman
15-09-14, 19:07
Αν βρει πουθενά κανείς Lucky Strike μπλε η Craven, ας το αναφέρει.

yiapap
16-09-14, 15:33
Στα 45 ευρώ σήμερα ο Old Holborn!!!
Έριξαν την τιμή στα φυσιολογικά πλαίσια και έχουν και -15%.Aν έχεις τύχη διάβαινε... Παρήγγειλα ήδη πριν 10 μέρες στα 62€ :wall:

giwrgosth
17-09-14, 09:17
Aν έχεις τύχη διάβαινε... Παρήγγειλα ήδη πριν 10 μέρες στα 62€ :wall:
Μια από τα ίδια :cry:

lacuna coil
17-09-14, 13:30
σημερα παρήγγειλα και εγω απο το dutyfreedepot για 1 φορα.. Golden Virginia 500gr 45ευρο με το κουπονι. ελπιζω ολα να πανε καλα και σε κανα 20 μερες να ερθουν.. παντως και απο το pipe-shop να παρεις ερχεται πιο φτηνα απο οτι εδω για παραγγελιες ανω των 50 ε συμφερει αν εχεις και εναν φιλο να μοιραστεις τα 10ε μεταφορικα αξιζει.

akilleas
24-09-14, 00:28
Αν βρει πουθενά κανείς Lucky Strike μπλε η Craven, ας το αναφέρει.

Craven βγαίνει μόνο για την ελληνική αγορά.
Οπότε από έξω μην περιμένεις.

agka8l
30-09-14, 14:20
επειδη χαθηκα λιγο πιο ειναι το κουπονι για DFP?
λεω να παραγγειλω old holborn π εχει αρχικ΄ 53,42 τώρα!

paiktaras
30-09-14, 14:32
επειδη χαθηκα λιγο πιο ειναι το κουπονι για DFP?
λεω να παραγγειλω old holborn π εχει αρχικ΄ 53,42 τώρα!

δεν νομίζω να έχει κουπόνι αυτές τις μέρες, τουλάχιστον σε εμένα δεν έχει στείλει

giwrgosth
30-09-14, 15:13
επειδη χαθηκα λιγο πιο ειναι το κουπονι για DFP?
λεω να παραγγειλω old holborn π εχει αρχικ΄ 53,42 τώρα!
Αριστερά ένα πράσινο κουμπάκι που λέει save money - promotion.
Όταν έχει προσφορές και κουπόνια εκεί τα βλέπεις.

lacuna coil
04-10-14, 12:23
17/9 παραγγελια , 18/9 το εστειλαν, 3/10 το πηρα. ανοιγω το δεμα το 1 που παρατηρησα ηταν η συσκευασια 500γρ ηταν σκισμενη λιγο στην ακρη σημαδι οτι ειχε ανοιχτει. μεσα κανονικα 10χ50γρ με το σελοφαν απο εξω και το zipper μεσα για να κλεινει. ανοιγω ενα μυριζει golden virginia υπερβολικα θα ελεγα. ο καπνος με καλη υγρασια τον περιμενα πιο ξερο. στα πρωτα τσιγαρα χτυπουσε πολυ λαιμο σημερα οχι τοσο αρχιζω και το συνηθιζω.γενικα καπνιζεται τωρα αν ειναι γνησιος gv η οχι δεν γνωριζω δεν καπνιζω αρκετο καιρο gv για να πω. ενα αλλο που παρατηρησα ειναι οτι και τα 10 εχουν το ιδιο bar code ενω η συσκευασια 500γρ αλλο, λογικα δεν επρεπε να ειχαν το ιδιο ? και ολα γραφουν for duty free sale only. η καπνοσακουλα ειναι αυτη 144946

ghostkon
09-10-14, 09:00
παιζει κι αυτο αλλα μονο για παρελκομενα καπνου >>> http://www.economy-shop.gr/

@ ADSLgr.com All rights reserved.