PDA

Επιστροφή στο Forum : Τσιγαρα Online



Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

InTranceWeTrust
07-04-13, 02:29
δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον καπνό σε εμένα ( 3 παραγγελίες)

Nic
07-04-13, 12:03
Με πήραν τηλέφωνο για confirm πριν λίγο εμένα.

Με το που τελείώνεις την παραγγελία:
122295
Αποθήκη στο Israel που αγοράζει τσιγάρα και καπνά από Ευρώπη και λειτουργεί με Κινέζικες τράπεζες?
Σαν να μην κολλάει το όλο πράγμα...
:whistle:

pan34
15-04-13, 20:38
το dutyfreedepot ξαναεφερε κιτρινα old holborn.Βουρ στον πατσα παλι προτου εξαφανιστουν

FuS
15-04-13, 20:49
scam
Το dutyfreedepot είναι ευρέως γνωστό ότι δίνει πολλά fake ;)

HINT (http://liwong.com/index.php?_m=mod_product&_a=view&p_id=131)

Geocheats2
15-04-13, 21:08
το dutyfreedepot ξαναεφερε κιτρινα old holborn.Βουρ στον πατσα παλι προτου εξαφανιστουν


μάλλον θα τσιμπήσω άλλο ένα

Geocheats2
17-04-13, 17:22
μάλλον θα τσιμπήσω άλλο ένα

Tην πάτησα

Order status:
Your order has been sent to the warehouse.

Product Quantity
Old Holborn Yellow Rolling Tobacco (10 pouches of 50 gr. each) 1
Registered Mail Date Shipped Status
784624 Waiting for Fresh stock

giwrgosth
18-04-13, 08:45
Tην πάτησα

Order status:
Your order has been sent to the warehouse.

Product Quantity
Old Holborn Yellow Rolling Tobacco (10 pouches of 50 gr. each) 1
Registered Mail Date Shipped Status
784624 Waiting for Fresh stock
Μου χρωστούσαν ένα πακέτο και μου το έστειλαν προχθες και σε ερώτησή μου αν έχουν στοκ απάντησαν πως παρέλαβαν μια μικρή ποσότητα για να εξυπηρετήσουν παλιές παραγγελίες και στο μέλλον θα έχουν κανονικό απόθεμα.
Κάνεις υπομονή!

pan34
18-04-13, 19:55
Tην πάτησα

Order status:
Your order has been sent to the warehouse.

Product Quantity
Old Holborn Yellow Rolling Tobacco (10 pouches of 50 gr. each) 1
Registered Mail Date Shipped Status
784624 Waiting for Fresh stock

οπως τα λεει ο giwrgosth.Kαι εμενα ετσι μου εγραφε αλλα μου το εστειλαν.

InTranceWeTrust
19-04-13, 10:23
Tην πάτησα

Order status:
Your order has been sent to the warehouse.

Product Quantity
Old Holborn Yellow Rolling Tobacco (10 pouches of 50 gr. each) 1
Registered Mail Date Shipped Status
784624 Waiting for Fresh stock

μην ανησυχείς, έχω πάρει 5 κούτες και περιμένω άλλες δύο για stock. μέχρις στιγμής είναι όλα οκ.

Just_Nikos
19-04-13, 17:23
Ρε παιδια γιατι ο old holborn ειναι εξαφανισμενος, δε τον βρισκω πουθενα!!!
Ξερεις καποιος κατι σχετικα?

Joe_s
19-04-13, 23:55
Καλησπερα και απο εμενα

Ψαχνω να παραγγειλω απ το εξωτερικο golden virginia κιτρινο αλλα δυστυχως μονο πρασινο βΡΙσκω.Ξερει κανεις?

giwrgosth
26-04-13, 11:02
Μου χρωστούσαν ένα πακέτο και μου το έστειλαν προχθες και σε ερώτησή μου αν έχουν στοκ απάντησαν πως παρέλαβαν μια μικρή ποσότητα για να εξυπηρετήσουν παλιές παραγγελίες και στο μέλλον θα έχουν κανονικό απόθεμα.
Κάνεις υπομονή!
Πάνω που σηκώθηκα να πάω για καπνό ήρθε ο ταχυδρόμος με το πακέτο ;)
Γρήγορη αποστολή και made in uk, από γεύση μια χαρά!
Έκανα και μια νέα παραγγελία, δείχνει να έχει διαθεσιμότητα, κάποια στιγμή θα έρθει!

Joe_s
28-04-13, 13:38
ρε παιδες παρηγγειλα απο το dutyfreedepot και μου ηρθε μυνημα να τους στειλω αντιγραφο της πιστωτικης και της ταυτοτητας μου.Ετσι γινεται?

giwrgosth
29-04-13, 10:32
ρε παιδες παρηγγειλα απο το dutyfreedepot και μου ηρθε μυνημα να τους στειλω αντιγραφο της πιστωτικης και της ταυτοτητας μου.Ετσι γινεται?
Δε χρειάζεται να κάνεις κάτι, το πολύ πολύ πάρε τους ένα τηλέφωνο για επιβεβαίωση, αν δε σε πήραν ήδη.

pan34
29-04-13, 20:53
ξαναεκανα παραγγελια αλλη μια δεκαδα μολις τωρα.Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι τα ακριβυναν περιπου 5 δολαρια σε σχεση με τις προηγουμενες παραγγελιες

Joe_s
08-05-13, 23:25
τελικα αφου δε δεχοντουσαν τη visa μου σημερα ειδα οτι μου τη στειλανε τη παραγγελια και πηρανε και τα λεφτα..μιλαω για το dutyfreedepot.Θα ενημερωσω μολις παραλαβω.

Ελπιζω να ειναι οντως ποιοτητας οπως αναφερουν..

npil
09-05-13, 23:43
τελικα παιδια μπορειτε να μου πειτε πιο site ειναι αξιοπιστο για old holborn κιτρινο που να μην ειναι σκαρτος?

panaeolus
16-05-13, 15:07
ορεο θεμα,το freedepot τελικα ειναι αξιοπιστο?
ευχαριστω παιδια

yiapap
16-05-13, 15:26
Μόλις παρήγειλα κι εγώ. Kανονίστε να με πάρετε στο λαιμό σας :ban:

no_logo
16-05-13, 15:53
Μόλις παρήγειλα κι εγώ. Kανονίστε να με πάρετε στο λαιμό σας :ban:

η μαύρη αγορά στην Αθήνα έχει κατακλυστεί με μαιμού μάρκες καπνού. Κάθε μέρα περνούν από εδώ προσπαθώντας να μου τηους πασάρουν σαν γνήσιους.
Βουτάμε στην παρακμή
Τους ίδιους θα σου στείλουν
Οι ηλίθιοι της κυβέρνησης κατάφεραν να στήσουν το μεγαλύτερο εμόριο μαιμού και παραοικονομίας στα βαλκάνια (τουλάχιστον) με τις πολιτικές τους
Θα πληρώσεις και μεταφορικά, δεν έβγαινες έξω να τα πάρεις από το πρώτο λαμόγιο που θα βρεις μπροστά σου;

yiapap
16-05-13, 15:57
η μαύρη αγορά στην Αθήνα έχει κατακλυστεί με μαιμού μάρκες καπνού. Κάθε μέρα περνούν από εδώ προσπαθώντας να μου τηους πασάρουν σαν γνήσιους.
Βουτάμε στην παρακμή
Τους ίδιους θα σου στείλουν
Οι ηλίθιοι της κυβέρνησης κατάφεραν να στήσουν το μεγαλύτερο εμόριο μαιμού και παραοικονομίας στα βαλκάνια (τουλάχιστον) με τις πολιτικές τους
Θα πληρώσεις και μεταφορικά, δεν έβγαινες έξω να τα πάρεις από το πρώτο λαμόγιο που θα βρεις μπροστά σου;Δεν έχει μεταφορικά. ~48€ για 10 Old Holburn (που τα παιδιά λένε ότι είναι ίδιοι στη γεύση). Δηλαδή 48€ για 500gr (9.6c στο gr). Ο 28gr πλέον έχει 6€ (21.4c στο gr)= 3 φορές ακριβότερος! Και στο κάτω-κάτω ακόμη κι έτσι να είναι θα χάσω ένα 50ρικο. Σε σχέση με τα χρήματα που θα εξοικονομίσω η διαφορά είναι τεράστια.
Για το 2ο... Πράγματι. Έιδαν ότι πολύς κόσμος πήγε στον καπνό επειδή δεν μπορούσε να αγοράζει πλέον τσιγάρα και τον βαρέσανε στ'αυτιά. Κλασσικά.

Joe_s
16-05-13, 20:54
παρελαβα και γω σημερα απο dutyfreedepot σε μολις 10 μερες απ τη παραγγελια.σχετικα ιδιος ο golden virginia σε σχεση με τον δικο μας.πηρα και κατι καρελια σλιμ για καποιον αλλον περιμενω να μου πει εντυπωσεις..παντως τα καρελια γραφουν made in greece..τωρα τι να πω.ελπιζω να ειναι original και τα 2..

npil
16-05-13, 23:00
τελικα παιδια μπορειτε να μου πειτε πιο site ειναι αξιοπιστο για old holborn κιτρινο που να μην ειναι σκαρτος?

any ideas?

InTranceWeTrust
17-05-13, 02:14
any ideas?

τα έχουμε πει τόσες φορές ... γύρνα πίσω λίγες σελίδες ...

npil
17-05-13, 08:36
τα έχουμε πει τόσες φορές ... γύρνα πίσω λίγες σελίδες ...

μη νομιζεις εχω διαβασει σχεδον ολη την συζητηση , αλλα στην αρχη καποιοι γραφανε για το freedepot οτι ο καπνος ηταν αηδια μετα 1-2 γραψανε οτι ειναι ιδιος , αλλος εγραφε οτι του στειλανε λαθος κτλ. οι αποψεις ειναι διαφορετικες . Εγω ρωταω τωρα μετα απο καποιο σχετικο χρονικο διαστημα που τα εχετε δοκιμασει, οπως και εσυ , τι θα προτεινες dutyfree η καποιο αλλο .

Atermon
17-05-13, 10:07
Σίγουρα θα σας το έχουν πει κι άλλοι, αλλά ρε παιδιά, αντί να το δείτε σαν ευκαιρία να κόψετε αυτό το δηλητήριο, ψάχνετε τρόπους να φέρνετε τσιγάρα από το εξωτερικό; :( Φιλικά πάντα

InTranceWeTrust
17-05-13, 16:27
μη νομιζεις εχω διαβασει σχεδον ολη την συζητηση , αλλα στην αρχη καποιοι γραφανε για το freedepot οτι ο καπνος ηταν αηδια μετα 1-2 γραψανε οτι ειναι ιδιος , αλλος εγραφε οτι του στειλανε λαθος κτλ. οι αποψεις ειναι διαφορετικες . Εγω ρωταω τωρα μετα απο καποιο σχετικο χρονικο διαστημα που τα εχετε δοκιμασει, οπως και εσυ , τι θα προτεινες dutyfree η καποιο αλλο .

αν δεις τα δικά μου μηνύματα, οι απόψεις μου είναι σαφέστατες...

kavadias
19-05-13, 13:20
ερώτηση.

επειδή καπνίζω εδώ και χρόνια φανατικά και αποκλειστικά craven με χαρτάκια γλυκόριζα και επειδή έχει σφίξει πολύ το πράμα πλέον οικονομικά, υπάρχει κανάς καπνός που να του μοιάζει; να μπορώ να τον βρω σε κάποιο απ' τα μαγαζιά πουχουν αναφερθεί και να είναι στο ίδιο στυλ; και να παντρεύετε εξίσου ωραία με τις γλυκόριζες;

ευχαριστώ πολύ παίδες

Vtester
19-05-13, 14:18
Δοκίμασε τον karelia

akilleas
20-05-13, 13:30
ερώτηση.

επειδή καπνίζω εδώ και χρόνια φανατικά και αποκλειστικά craven με χαρτάκια γλυκόριζα και επειδή έχει σφίξει πολύ το πράμα πλέον οικονομικά, υπάρχει κανάς καπνός που να του μοιάζει; να μπορώ να τον βρω σε κάποιο απ' τα μαγαζιά πουχουν αναφερθεί και να είναι στο ίδιο στυλ; και να παντρεύετε εξίσου ωραία με τις γλυκόριζες;

ευχαριστώ πολύ παίδες

Σαν τον craven κανένας. Τουλάχιστον στην Ελλάδα.
Ο van κάτι ο μπλε λίγο του φέρνει αλλά και πάλι...

#sent from my Amstrad CPC6128#

Geocheats2
20-05-13, 13:49
Σήμερα μου ήρθε η δεύτερη μου παραγγελία old Horbon, δεν έχω παραλάβει ακόμα αλλά δεν πιστεύω ότι έχει αλλάξει κάτι.

Sent from my U8800 running 4.2.2 using Swype

pan34
20-05-13, 20:57
σημερα παρελαβα τον κιτρινο old holborn.Ακριβως οπως και οι προηγουμενοι καπνοι.Ολα καλα.Μια ερωτηση.Οποιος εχει παρει τσιγαρα απο το dutyfreedepot ας κανει τον κοπο να ενημερωσει αν ειναι καλα.Σκεφτομαι για το κεφι να παραγγειλω και μια κουτα rothmans αλλα δισταζω

npil
26-05-13, 18:54
Με πήραν τηλέφωνο για confirm πριν λίγο εμένα.

Με το που τελείώνεις την παραγγελία:
122295
Αποθήκη στο Israel που αγοράζει τσιγάρα και καπνά από Ευρώπη και λειτουργεί με Κινέζικες τράπεζες?
Σαν να μην κολλάει το όλο πράγμα...
:whistle:

και tacking απο που μπορουμε να δουμε ? στο israel post δεν τον βρισκει το tracking number που εβαλα απο την παραγγελια. Εντςμεταξυ αυτοι μου ειπαν πως θα το παραβαλω το αργοτερο σε 21 μερες και εχει ηδη φυγει απο τις 22/5

Geocheats2
26-05-13, 19:59
και tacking απο που μπορουμε να δουμε ? στο israel post δεν τον βρισκει το tracking number που εβαλα απο την παραγγελια. Εντςμεταξυ αυτοι μου ειπαν πως θα το παραβαλω το αργοτερο σε 21 μερες και εχει ηδη φυγει απο τις 22/5

Εμένα ακόμα και όταν έφτασε το δέμα το tracking δεν είχε εμφανιστεί ούτε στο islrail post ούτε στα ΕΛΤΑ

mpetou
27-05-13, 07:53
Αν καποιος δεν μπορει να το κοψει να απαλαχτει και απο τα εξοδα και απο τις τεραστιες βλαβες που κανει το τσιγαρο
μπορει να παρει ηλεκτρονικο τσιγαρο το οποιο ειναι σχεδον τσαμπα και δεν κανει τις βλαβες στην υγεια που κανει το τσιγαρο
σε απολαυση δε ειναι ανωτερο του κλασικου τσιγαρου. Εγω ετσι γλιτωσα.Δεν με ξαναειδε ο περιπτερας.

stefp
27-05-13, 12:08
..σε απολαυση δε ειναι ανωτερο του κλασικου τσιγαρου.
τώρα αυτό σηκώνει πολύ συζήτηση.. Εγώ δοκίμασα, και χάλια μου φάνηκε. Κι επειδή είπα να κάνω "σωστή δοκιμή" , το δοκίμασα για 1 εβδομάδα, με διάφορες γεύσεις, με ένα ηλεκτρονικό των 200€ που το παιδί που το είχε μου λέει είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν. Εεε δε μου άρεσε!! Και από 5 γνωστούς που αγόρασαν ηλεκτρονικό και δοκίμασαν για κάμποσο καιρό, ο ένας μόνο το συνέχισε και οι άλλοι 4 το παρατησαν μετά από λίγο καιρό και ξαναγυρίσαν σε κανονικό.. Που ο ένας μάλιστα μη σου πω πιάνεται για 3-4, γιατί αφού δε το ήθελε πια μας είπε το'δωσε σε έναν άλλο (στον αδερφό του)δώρο, εκείνος δε του άρεσε και το'δωσε μετά σε 3ον, και ο 3ος ακόμη παραπέρα! μέχρι που χάθηκαν τα ίχνη του..
ΜΑΚΑΡΙ να'ταν πιο απολαυστικό το ηλεκτρονικό, κι εγώ πιστεύω ότι για υγεία είναι πολύ καλύτερο από το κανονικό, αλλά σε "αίσθηση" καμία σχέση..

npil
27-05-13, 15:06
τώρα αυτό σηκώνει πολύ συζήτηση.. Εγώ δοκίμασα, και χάλια μου φάνηκε. Κι επειδή είπα να κάνω "σωστή δοκιμή" , το δοκίμασα για 1 εβδομάδα, με διάφορες γεύσεις, με ένα ηλεκτρονικό των 200€ που το παιδί που το είχε μου λέει είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν. Εεε δε μου άρεσε!! Και από 5 γνωστούς που αγόρασαν ηλεκτρονικό και δοκίμασαν για κάμποσο καιρό, ο ένας μόνο το συνέχισε και οι άλλοι 4 το παρατησαν μετά από λίγο καιρό και ξαναγυρίσαν σε κανονικό.. Που ο ένας μάλιστα μη σου πω πιάνεται για 3-4, γιατί αφού δε το ήθελε πια μας είπε το'δωσε σε έναν άλλο (στον αδερφό του)δώρο, εκείνος δε του άρεσε και το'δωσε μετά σε 3ον, και ο 3ος ακόμη παραπέρα! μέχρι που χάθηκαν τα ίχνη του..
ΜΑΚΑΡΙ να'ταν πιο απολαυστικό το ηλεκτρονικό, κι εγώ πιστεύω ότι για υγεία είναι πολύ καλύτερο από το κανονικό, αλλά σε "αίσθηση" καμία σχέση..

να πω και εγω τη γνωμη μου .... το δοκιμασα για 1,5 μηνα με μια πολυ γνωστη μαρκα ηλεκτρονιων (κοστος 120€) και με γευσεις διαφορες μεχρι να βρω την καταλληλη. Τελικα μπορω να πω οτι με πειραξε αρχικα στο λαιμο και μετα ενιωθα και κατι ζαλαδες , γινομουν ρακος μετα απο πολυ ατμισμα. Σαυτο που κατεληξα ειναι οτι καπνιζα περισσοτερο νικοτινη απο τα κοινα τσιγαρα , διοτι το ειχα συνεχεια στο στομα μου , ενω με το στριφτο εχει καποια διεργασια και καπνιζω λιγοτερο, βεβαια η πισσα ειναι χειροτερη στην υγεια , αλλα δεν το αντεξα το ηλεκτρονικο. Αυτα:)

mpetou
27-05-13, 15:53
Aυτα που λετε ειναι αληθεια αλλα εχουνε απλες λυσεις και εγω τα ειχα παθει.
Φυσικα οι κινεζικες σαβουροσυσκευες (τυπου ovale/ego/σε μεγεθος απλου τσιγαρου κτλπ) και υγρα και πειραζουνε στο λαιμο και ειναι χαλια.
Αυτοι οι ατμοποιητες εχουνε μεσα κολλες πλαστικα φυτιλια υαλονηματων και βγαζουνε απιστευτη μποχα.
Λυση genesis ατμοποιητης.
Επισης οταν κανεις υγρα με πολη νικοτινη νιωθεις και ζαλαδες και ρακος γινεσε ειναι το λεγομενο overdose.
Λυση μειωνεις την νικοτινη σε mg και κανεις υγρα με λιγη η καθολου προπυλενογλυκολη.
Εγω παντως επιμενω οτι σε απολαυση και γευστικα ειναι ανωτερο το ηλ τσιγαρο τοσο που πλεον εχω σιχαθει το στριφτο και δεν μπορω
να το καπνισω καθολου απο τη βρωμα και τη γλιτσα που βγαζει.Επισης με ενοχλουνε παρα πολυ αυτοι που καπνιζουνε κανονικα τσιγαρα.

Ενας γνωστος μου με εβλεπε και ειχα το ηλεκτρονικο και μου λεει και εγω το δοκιμασα και το πεταξα απο το βηχα και ολα αυτα που λετε
οταν του εδωσα το δικο μου και το δοκιμασε μου ειπε οτι αυτο δεν ειχε σχεση με τη σαβουρα που ειχε παρει 100 ευρω και ηθελε να του πουλησω το δικο μου.

Την εξαρτηση στο τσιγαρο την κανει η νικοτινη αλλα την χοντρη ζημια την κανει η πισσα(πακετο χιλιαδων ουσιων) τα παραπροιοντα της ατελους καυσης δηλαδη.
Το ηλεκτρονικο εχει νικοτινη(ρυθμιζεις εσυ αναλογα το υγρο ποση θα βαλεις) αλλα δεν εχει την πισσα.

npil
27-05-13, 21:59
Aυτα που λετε ειναι αληθεια αλλα εχουνε απλες λυσεις και εγω τα ειχα παθει.
Φυσικα οι κινεζικες σαβουροσυσκευες (τυπου ovale/ego/σε μεγεθος απλου τσιγαρου κτλπ) και υγρα και πειραζουνε στο λαιμο και ειναι χαλια.
Αυτοι οι ατμοποιητες εχουνε μεσα κολλες πλαστικα φυτιλια υαλονηματων και βγαζουνε απιστευτη μποχα.
Λυση genesis ατμοποιητης.
Επισης οταν κανεις υγρα με πολη νικοτινη νιωθεις και ζαλαδες και ρακος γινεσε ειναι το λεγομενο overdose.
Λυση μειωνεις την νικοτινη σε mg και κανεις υγρα με λιγη η καθολου προπυλενογλυκολη.
Εγω παντως επιμενω οτι σε απολαυση και γευστικα ειναι ανωτερο το ηλ τσιγαρο τοσο που πλεον εχω σιχαθει το στριφτο και δεν μπορω
να το καπνισω καθολου απο τη βρωμα και τη γλιτσα που βγαζει.Επισης με ενοχλουνε παρα πολυ αυτοι που καπνιζουνε κανονικα τσιγαρα.

Ενας γνωστος μου με εβλεπε και ειχα το ηλεκτρονικο και μου λεει και εγω το δοκιμασα και το πεταξα απο το βηχα και ολα αυτα που λετε
οταν του εδωσα το δικο μου και το δοκιμασε μου ειπε οτι αυτο δεν ειχε σχεση με τη σαβουρα που ειχε παρει 100 ευρω και ηθελε να του πουλησω το δικο μου.

Την εξαρτηση στο τσιγαρο την κανει η νικοτινη αλλα την χοντρη ζημια την κανει η πισσα(πακετο χιλιαδων ουσιων) τα παραπροιοντα της ατελους καυσης δηλαδη.
Το ηλεκτρονικο εχει νικοτινη(ρυθμιζεις εσυ αναλογα το υγρο ποση θα βαλεις) αλλα δεν εχει την πισσα.
δηλαδη τα Ovale , ego, κλπ ειναι για πεταμα , και γιατι τα πουλανε τοσο ακριβα ορισμενα ; Μηπως γενικα και το ηλεκτρονικο εχει τα θεματα του?
Τελος παντων ξεφευγουμε απο το θεμα του post .

pakitis
28-05-13, 00:31
Χαιρετώ την παρέα. Διάβασα τις 2 τελευταίες σελίδες του θέματος για να είμαι ειλικρινής.

Μπήκα στο dutyfreedepot και δελεάστηκα από τις τιμές. Πήγα να παραγγείλω τσιγάρα ΚΑΡΕΛΙΑ. Η σελίδα μού συμπεριφέρεται πολύ περίεργα. Ξαφνικά μου άλλαξε την τιμή (τσέκαρα ποσότητα και όλα τα υπόλοιπα). Βγήκα μπήκα, η τίμη πάλι στην αρχική που είχα δει. Λέω να ρισκάρω και να παραγγείλω αλλά δεν έχει mastercard!! Έιναι αυτό δυνατό; Τελικά είναι αξιόπιστη αυτή η σελίδα;

Χαιρετώ και πάλι. :)

giwrgosth
28-05-13, 11:52
Χαιρετώ την παρέα. Διάβασα τις 2 τελευταίες σελίδες του θέματος για να είμαι ειλικρινής.

Μπήκα στο dutyfreedepot και δελεάστηκα από τις τιμές. Πήγα να παραγγείλω τσιγάρα ΚΑΡΕΛΙΑ. Η σελίδα μού συμπεριφέρεται πολύ περίεργα. Ξαφνικά μου άλλαξε την τιμή (τσέκαρα ποσότητα και όλα τα υπόλοιπα). Βγήκα μπήκα, η τίμη πάλι στην αρχική που είχα δει. Λέω να ρισκάρω και να παραγγείλω αλλά δεν έχει mastercard!! Έιναι αυτό δυνατό; Τελικά είναι αξιόπιστη αυτή η σελίδα;

Χαιρετώ και πάλι. :)
Όσο αφορά την αλλαγή τιμής, μήπως τη μια ήταν σε ευρώ και την άλλη σε δολάρια? Το κάνει αυτό.
Δυστυχώς μόνο Visa δέχονται, αλλά μέχρι στιγμής είναι 100% αξιόπιστοι και ακόμη και με καθυστέρηση τα στέλνουν κανονικά.

BOEING
28-05-13, 14:01
Παλιότερα έκανα καπνό. Υπάρχει μια σελίδα που κοίταζα και έπαιρνα ιδέες για δοκιμές : http://www.tobaccoreviews.com/browse_all.cfm

Λίγη προσοχή όταν αγοράζεις απο το εξωτερικό πάντως γιατι πολλές χώρες πουλάνε τον καπνό με την ουγγιά. Θέλει μετατροπή (1 μετρική ουγγιά Ounce (Oz) = 25 γρ)

pakitis
28-05-13, 22:24
Όσο αφορά την αλλαγή τιμής, μήπως τη μια ήταν σε ευρώ και την άλλη σε δολάρια? Το κάνει αυτό.
Δυστυχώς μόνο Visa δέχονται, αλλά μέχρι στιγμής είναι 100% αξιόπιστοι και ακόμη και με καθυστέρηση τα στέλνουν ν κανονικά.

Ευχαριστώ την απάντηση Γιώργο. Κι άλλο περίεργο περιστατικό πάντως. Ξυπνάω το πρωί και είχα sms από Google ότι μία βιετναμεζικη ip προσπάθησε να χακαρει το λογαριασμό μου! Wtf? Κι άλλο περιστατικό

- - - Updated - - -

Lol, με πήραν τηλέφωνο και με ρώτησαν αν είχα κάποιο πρόβλημα που δεν έκανα τη συναλλαγή. Τους είπα ότι έχω mastercard και πως θα ψάξω για visa και τους ευχαρίστησα για το τηλεφώνημα. Btw, βρήκα μία visa που έχω από χρεωστική που δεν έχει χρήματα μέσα. Επειδή ζητάνε αντίγραφα και τέτοια, θα χρησιμοποιήσω αυτή οπότε να είμαι καλυμένος. Θα τους τα σκανάρω σε 2 ημέρες κι από τότε αναμονή για να σας πω κι όλας.

ΥΓ: Τελικά με την τιμή που είπα πιο πριν, ναι είχε αλλάξει σε δολάρια.

- - - Updated - - -

Ρε παιδιά, όχι! Πάρα πολλά περίεργα πράγματα γίνονται εδώ πέρα! Με πήρε τηλέφωνο πάλι ο ίδιος τύπος. Του λέω πως σε 2 ημέρες θα έχω τα έγγραφα και μου απαντάει πως ΔΕΝ υπάρχει πρόβλημα και θα προχωρήσει την παραγγελία!! Αφού δεν έχω χρήματα στον λογαριασμό αυτό!! Θα με κάνει να τρέχω βραδιάτικα στα atm να δω τι παίζει; πωω.. :/

Crosswind
29-05-13, 12:03
Ρε παιδιά, όχι! Πάρα πολλά περίεργα πράγματα γίνονται εδώ πέρα! Με πήρε τηλέφωνο πάλι ο ίδιος τύπος. Του λέω πως σε 2 ημέρες θα έχω τα έγγραφα και μου απαντάει πως ΔΕΝ υπάρχει πρόβλημα και θα προχωρήσει την παραγγελία!! Αφού δεν έχω χρήματα στον λογαριασμό αυτό!! Θα με κάνει να τρέχω βραδιάτικα στα atm να δω τι παίζει; πωω.. :/

Η αλήθεια είναι πως έχουν πολύ επιθετικό sales team. Μπορεί να σε ξαναπάρουν τηλ και να σου προσφέρουν και έκπτωση ή να σε ξαναρωτήσουν αν θέλεις να προχωρήσει η παραγγελία, ή...,ή...κτλ. Πάντως απατεώνες δεν είναι, μην ανησυχείς.

pakitis
30-05-13, 00:27
Η αλήθεια είναι πως έχουν πολύ επιθετικό sales team. Μπορεί να σε ξαναπάρουν τηλ και να σου προσφέρουν και έκπτωση ή να σε ξαναρωτήσουν αν θέλεις να προχωρήσει η παραγγελία, ή...,ή...κτλ. Πάντως απατεώνες δεν είναι, μην ανησυχείς.

Κι όμως, τα περίεργα σκηνικά συνεχίζονται. Έκανα login στη σελίδα και πήγα να δω τα shipping details μου. Παραθέτω κάτω screenshot. Εκτός από τα μαυρισμένα, τα υπόλοιπα στοιχεία φυσικά και δεν είναι δικά μου. Τυχαίο επίσης πως το τηλέφωνο που έχει είναι από ΒΙΕΤΝΑΜ; Λίγο πιο πάνω είχα γράψει πως μία βιετναμέζικη ip προσπάθησε να μου χακάρει το gmail μου..

Τσέκαρα επίσης και το λογ/σμο μου που έλεγα ότι δεν είχα χρήματα, είχα μέσα 0,08€ τελικά :p

124363

ΥΓ:

h++p://downloads.joomlacode.org/trackeritem/8/0/3/80306/351.html

- - - Updated - - -

Και τα κουφά συνεχίζονται...
124405

Geocheats2
30-05-13, 09:17
Κι όμως, τα περίεργα σκηνικά συνεχίζονται. Έκανα login στη σελίδα και πήγα να δω τα shipping details μου. Παραθέτω κάτω screenshot. Εκτός από τα μαυρισμένα, τα υπόλοιπα στοιχεία φυσικά και δεν είναι δικά μου. Τυχαίο επίσης πως το τηλέφωνο που έχει είναι από ΒΙΕΤΝΑΜ; Λίγο πιο πάνω είχα γράψει πως μία βιετναμέζικη ip προσπάθησε να μου χακάρει το gmail μου..

Τσέκαρα επίσης και το λογ/σμο μου που έλεγα ότι δεν είχα χρήματα, είχα μέσα 0,08€ τελικά :p

124363

ΥΓ:

- - - Updated - - -

Και τα κουφά συνεχίζονται...
124405

κατι μου λεει οτι αγορασες απο κλονο στειλε link και 2-3 φωτο του site

pakitis
30-05-13, 14:57
Geo, δε μπορώ ακόμη λόγω ότι μπαίνω από κινητό. Υπέθεσες κλώνο γιατί έγραψα στο άσχετο ένα λινκ από joomla. Το έγραψα γιατί το βρήκα τυχαία αργότερα. Dutyfreedepot. Com

Geocheats2
30-05-13, 17:05
Geo, δε μπορώ ακόμη λόγω ότι μπαίνω από κινητό. Υπέθεσες κλώνο γιατί έγραψα στο άσχετο ένα λινκ από joomla. Το έγραψα γιατί το βρήκα τυχαία αργότερα. Dutyfreedepot. Com

οχι, γτ εμένα δεν θυμάμαι να μου έχει βγάλει μπλε πουθενά


οχι απλά δεν το θυμόμουν σωστά

npil
30-05-13, 23:23
124457

εμενα καπως ετσι μου δειχνει.....δεν φαινετε καλα γιατι το εκανα copy paste απο το site .

απο 22/5 τα στειλανε και περιμενω...........

pakitis
30-05-13, 23:45
Σου βάλανε και μεταφορικά; Εγώ πάντως έβαλα ένα 20άρι εχθές στον λογαριασμό μπας και γίνει τίποτα..

@ ADSLgr.com All rights reserved.