PDA

Επιστροφή στο Forum : Τσιγαρα Online



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

agka8l
31-05-13, 23:25
για φιλτράκια χαρτάκια έχουμε κάποιο site?
γενικά χρησημοποιώ περισσότερο rizzla+ πρασινο & swan κιτρινα αλλα δε λεω οχι σε κατι παρεμφερες

npil
01-06-13, 02:55
Σου βάλανε και μεταφορικά; Εγώ πάντως έβαλα ένα 20άρι εχθές στον λογαριασμό μπας και γίνει τίποτα..

oxi μεταφορικα δεν βαζουν 47€ για την κουτα OldHolb. και απο οτι καταλαβα το tracking number ειναι αρχικα απο ισραηλ

pakitis
01-06-13, 09:56
Μάλιστα.. Εγώ το αφήνω ως έχει κι αν έχω νεότερα ενημερώνω..

stefp
02-06-13, 00:14
για φιλτράκια χαρτάκια έχουμε κάποιο site?
γενικά χρησημοποιώ περισσότερο rizzla+ πρασινο & swan κιτρινα αλλα δε λεω οχι σε κατι παρεμφερες
Δες νωρίτερα στο ίδιο thread, από 5η σελίδα (http://www.adslgr.com/forum/threads/635351-%CE%A4%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B1-Online/page5) , από το montecristo πήρα τελικά εγώ , πολύ γρήγορη αποστολή (παρήγγειλα τρίτη βράδυ, μου'ρθαν παρασκευή, κάτι τέτοιο) , μεγάλη ποικιλία, καλές τιμές (από 1.5 που παίρνω τα swan τα φιλτράκια περίπτερο, τα'χει 0.5€ (κι έχει και μια προσφορά τώρα είδα, 20αδα πακέτα Swan , +1.5€ -> δώρο 25 πακέτα χαρτάκια OCB.. Αν κι έχω στοκάρει εγώ από φιλτράκια-χαρτάκια, όταν παρήγγειλα είχα πάρει αρκετά για να βγάλω το έτος σχεδόν, οπότε δεν παίρνω αλλα τώρα :)

pakitis
02-06-13, 10:22
Θα γίνω γραφικός.. Κι άλλο κουφό!!
124546
Στο status έγινε από process σε post και κοιτάχτε και τη φώτο απάνω.. :)

- - - Updated - - -


τελικα αυτο http://www.discountcigarettes.in/old...-10-x-50g.html ειναι εμπιστο? εχει παραλαβει κανεις?

ναι εχουμε παραλαβει εγω και ο stakar.

Η σελίδα δεν υπάρχει πια; :hmm:
Τελικά φθηνά τσιγαράκια δεν θα βρούμε.. :/

pan34
02-06-13, 13:08
dutyfreedepot να παραγγειλεις.Μια φορα παραγγειλα απο το σαιτ το αλλο πακιτη αλλα σταματησε τα old holborn και στραφηκα στο dutyfreedepot.Εχω κανει ηδη 3 παραγγελιες εγω και 1 ο φιλος μου και ολα οκ

npil
02-06-13, 19:50
Θα γίνω γραφικός.. Κι άλλο κουφό!!
124546
Στο status έγινε από process σε post και κοιτάχτε και τη φώτο απάνω.. :)
:/

το track διπλα σε εμενα δεν το δειχνει

pakitis
02-06-13, 21:51
Με το dutyfreedepot γίνονται όλα αυτά τα κουφά. Αφού έρχονται σας εσάς, πάλι καλά.

Scorpios13
04-06-13, 02:32
Παίδες καλησπέρα

Έχω αρχίσει κι εγώ τελευταία και το ψάχνω για τσιγάρα-καπνούς απ'έξω πιο πολύ γιατί θέλω να δοκιμάσω συγκεκριμένα τσιγάρα όπως τα Sobranie cocktail και καπνό Manitou κι αν δω οτι αξίζουν να αρχίσω να παίρνω αλλά και λόγω τιμών που εδώ τους καπνούς τους έχουν ξεφτυλίσει(καπνίζω Marlboro Gold καπνό καθώς θεωρώ ότι έχει την καλύτερη ποιότητα από όλους τους υπόλοιπους ενχώριους και παλίώτερα Craven αλλά πιο βαρύς.)

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνετε μαζικές παραγγελίες και επίσης και κάποιο αξιόπιστο σάιτ που να πουλάει και Manitou και να έχετε ψωνίσει από κει γιατί το dutyfreedepot δεν έχει Manitou

Καλώς σας βρήκα και σόρυ αν σας ζάλισα για αρχή!:p

npil
05-06-13, 21:01
μου ηρθε το πακετο old holborn(freedepot) απο Ισραηλ ελεγε , o καπνος δεν δειχνει καθολου fake γιατι εχω παρει και απο duty free κανονικο , απλα το καταλαβαινω λιγο πιο ελαφρυ απο τον ελληνικο ,αλλα οχι τεραστια διαφορα.

yiapap
05-06-13, 21:10
μου ηρθε το πακετο old holborn(freedepot) απο Ισραηλ ελεγε , o καπνος δεν δειχνει καθολου fake γιατι εχω παρει και απο duty free κανονικο , απλα το καταλαβαινω λιγο πιο ελαφρυ απο τον ελληνικο ,αλλα οχι τεραστια διαφορα.Μια από τα ίδια σήμερα. Έγκριση χρέωσης 3-4 εργάσιμες και καμιά 10ρια μετά για να έρθει.
Ο καπνός είναι πιο ξηρός απ' ότι στο εμπόριο, όπως είναι πολύ συχνά στα duty free. Δεν είναι ούτε μούφα , ούτε άλλο "χαρμάνι".
Αll in all... για το 1/3 της τιμής θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και τα πλεμόνια μου μαύρα... :p

npil
05-06-13, 22:44
Μια από τα ίδια σήμερα. Έγκριση χρέωσης 3-4 εργάσιμες και καμιά 10ρια μετά για να έρθει.
Ο καπνός είναι πιο ξηρός απ' ότι στο εμπόριο, όπως είναι πολύ συχνά στα duty free. Δεν είναι ούτε μούφα , ούτε άλλο "χαρμάνι".
Αll in all... για το 1/3 της τιμής θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και τα πλεμόνια μου μαύρα... :p
να σε ρωτησω κατι.....δε σου σκαει μια γλυκια γευση στη πρωτη τζουρα του καπνου.....λιγο πιο γευστικος απο τον ελληνικο?

pakitis
05-06-13, 23:53
Εμένα επικοινώνησαν μαζί μου διότι τα στοιχεία που έχουν για μένα είναι fake και μου απάντησαν πως θα επικοινωνήσουν μαζί μου μόλις επιστραφεί το δέμα. @@ δηλαδή.. :/

Akis_P
06-06-13, 02:37
Σκεφτομαι να παρω απο dutyfreedepot,Old Holborn Yellow και Καρελια Blue.

Με προπληρωμενη καρτα (απο τραπεζα κυπρου που εχω),γραφει πανω (visa),θα μπορεσω να αγορασω?Απλα δεν ειναι χρεωστικη η καρτα.

Στα στελνουν με ταχυδρομειο?Υπαρχει αλλος τροπος πληρωμης?πχ με αντικαταβολη πληρωμη με την παραλαβη?

Εχει αγορασει κανεις με προπληρωμενη?Εχει εξτρα εξοδα?

Συνηθως σε ποσες μερες ερχονται?

Jim87
06-06-13, 08:19
Σκεφτομαι να παρω απο dutyfreedepot,Old Holborn Yellow και Καρελια Blue.

Με προπληρωμενη καρτα (απο τραπεζα κυπρου που εχω),γραφει πανω (visa),θα μπορεσω να αγορασω?Απλα δεν ειναι χρεωστικη η καρτα.

Στα στελνουν με ταχυδρομειο?Υπαρχει αλλος τροπος πληρωμης?πχ με αντικαταβολη πληρωμη με την παραλαβη?

Εχει αγορασει κανεις με προπληρωμενη?Εχει εξτρα εξοδα?

Συνηθως σε ποσες μερες ερχονται?


Αγόρασα πριν 4 μέρες με προπληρωμένη αλλά american express χωρίς πρόβλημα , οπότε το ίδιο θα ισχύει κ για visa αν μπορείς να κάνεις αγορές μέσω internet.

Στα old holborn που πήρα κ εγώ δεν έχουν stock οπότε δεν ξέρω πότε θα έρθουν.Μου έχουν τραβήξει τα λεφτά αλλά ακόμα ETA δεν υπάρχει.

Άλλος τρόπος πληρωμής δεν υπάρχει. Απ'ότι διάβασα σε προηγούμενα μηνύματα τα στέλνουν με ταχυδρομείο.

giwrgosth
06-06-13, 13:41
να σε ρωτησω κατι.....δε σου σκαει μια γλυκια γευση στη πρωτη τζουρα του καπνου.....λιγο πιο γευστικος απο τον ελληνικο?
Και μένα μου φαίνεται πιο γευστικός από τον δικό μας.
Αν είχα δυνατότητα επιλογής μεταξύ των δύο θα επέλεγα αυτόν.

npil
06-06-13, 21:45
Και μένα μου φαίνεται πιο γευστικός από τον δικό μας.
Αν είχα δυνατότητα επιλογής μεταξύ των δύο θα επέλεγα αυτόν.

ναι και εγω ....κοιτα να δεις που με τον ισραηλινο καπνο θα γουσταρουμε καλυτερα..............

yiapap
07-06-13, 15:47
Εγώ δεν παρατήρησα διαφορά (εκτός του ότι ήταν πιο ξερός) αλλά νταξ.... η γεύση δεν είναι η δυνατή μου αίσθηση

losPoulos
09-06-13, 01:35
Γεια σας κι απο μενα , διαβασα το σχετικο thread επειδη με ενδιαφερει κι εμενα , κι αποφασισα να παραγγειλω κι εγω απο το dutyfreedepot ... αποφασισα να παραγγειλω καπνο drum natural flavor καθως μου αρεσει αλλα ειναι κι σχετικα ξερος οποτε δεν θα εβλεπα μεγαλη διαφορα στην ηγρασια , αλλα ενω εδωσα σαν καρτα την χρεωστικη η συναλλαγη δεν μπορουσε να ολοκληρωθει λογω του οτι η τραπεζα μπλοκαρε την διαδικασια κι πρεπει να παω στην τραπεζα κι να πω οτι θελω να αποδεχονται συναλλαγες απο το συγκεκριμενο site . Εψαξα κι για prepaid αλλα ειδα οτι εκτος του γεγονοτος οτι θελουν να πληρωσεις κι καποιο αντιτιμο για να την αποκτησεις , θελουν κι καποιο ποσο με καθε φορτωμα της . Ποιος ,πιστευετε ,ειναι ο καλυτερος τροπος πληρωμης ? Επισης ειδα μια οτι εχουν τον drum original 50X10 gr γυρω στα 34 ευ , που ειναι παμφθηνος , αν αγορασω τετοια ποσοτητα μετα απο ποσο καιρο θα χαλασει ? Κι τελος , αν καταφερω να παραγγειλω αυτην την τεταρτη 13 Ιουνιου κι γινει η πληρωμη θα εχει φτασει το προιον στις 28 Ιουνιου (οπου κι φευγω για διακοπες)? οποιαδηποτε βοηθεια ευπρoσδεκτη κι ζητω συγνωμη για το μεγαλο ποστ



ΥΓ οταν εμφανιστηκε το προβλημα με την πληρωμη πηραν τηλεφωνο απο την εταιρια μου εξηγησαν το προβλημα(σε οχι κι τοσο καλα αγγλικα) κι ενω τους απαντησα οτι θελω να ακυρωθει η παραγγελεια κι να την ξανακανω με νεα καρτα , αυτοι συνεχιζαν επιμονα να με τηλεφωνουν σχεδον καθημερινα επι τεσσερις μερες συνεχομενα κυριοως μεσημεριανες ωρες , οσπου να μπορεσω να επικοινωνησω σωστα μεσω e-mail.

npil
09-06-13, 16:49
Γεια σας κι απο μενα , διαβασα το σχετικο thread επειδη με ενδιαφερει κι εμενα , κι αποφασισα να παραγγειλω κι εγω απο το dutyfreedepot ... αποφασισα να παραγγειλω καπνο drum natural flavor καθως μου αρεσει αλλα ειναι κι σχετικα ξερος οποτε δεν θα εβλεπα μεγαλη διαφορα στην ηγρασια , αλλα ενω εδωσα σαν καρτα την χρεωστικη η συναλλαγη δεν μπορουσε να ολοκληρωθει λογω του οτι η τραπεζα μπλοκαρε την διαδικασια κι πρεπει να παω στην τραπεζα κι να πω οτι θελω να αποδεχονται συναλλαγες απο το συγκεκριμενο site . Εψαξα κι για prepaid αλλα ειδα οτι εκτος του γεγονοτος οτι θελουν να πληρωσεις κι καποιο αντιτιμο για να την αποκτησεις , θελουν κι καποιο ποσο με καθε φορτωμα της . Ποιος ,πιστευετε ,ειναι ο καλυτερος τροπος πληρωμης ? Επισης ειδα μια οτι εχουν τον drum original 50X10 gr γυρω στα 34 ευ , που ειναι παμφθηνος , αν αγορασω τετοια ποσοτητα μετα απο ποσο καιρο θα χαλασει ? Κι τελος , αν καταφερω να παραγγειλω αυτην την τεταρτη 13 Ιουνιου κι γινει η πληρωμη θα εχει φτασει το προιον στις 28 Ιουνιου (οπου κι φευγω για διακοπες)? οποιαδηποτε βοηθεια ευπρoσδεκτη κι ζητω συγνωμη για το μεγαλο ποστ



ΥΓ οταν εμφανιστηκε το προβλημα με την πληρωμη πηραν τηλεφωνο απο την εταιρια μου εξηγησαν το προβλημα(σε οχι κι τοσο καλα αγγλικα) κι ενω τους απαντησα οτι θελω να ακυρωθει η παραγγελεια κι να την ξανακανω με νεα καρτα , αυτοι συνεχιζαν επιμονα να με τηλεφωνουν σχεδον καθημερινα επι τεσσερις μερες συνεχομενα κυριοως μεσημεριανες ωρες , οσπου να μπορεσω να επικοινωνησω σωστα μεσω e-mail.

ο καπνος δεν χαλαει διοτι ειναι σφραγισμενες συσκευασιες των 50g , οσον αφορα την αποστολη εμενα μου εκανε ακριβως 14 μερες απο την πληρωμη . θα σου προτεινα visa prepaid κια θα χρεωθεις 2-3 euro στο πρωτο γεμισμα της καρτας υποθετω. Εγω επειδη βιαζομουν εβαλα μια visa πιστωτικη που ειχα και για ευνοητους λογους μετα την πληρωμη την ακυρωσα στην τραπεζα .....

losPoulos
09-06-13, 20:13
ο καπνος δεν χαλαει διοτι ειναι σφραγισμενες συσκευασιες των 50g , οσον αφορα την αποστολη εμενα μου εκανε ακριβως 14 μερες απο την πληρωμη . θα σου προτεινα visa prepaid κια θα χρεωθεις 2-3 euro στο πρωτο γεμισμα της καρτας υποθετω. Εγω επειδη βιαζομουν εβαλα μια visa πιστωτικη που ειχα και για ευνοητους λογους μετα την πληρωμη την ακυρωσα στην τραπεζα .....

Μαλλον αυτο θα κανω ειτε θα φτιαξω νεο τραπεζικο λογαριασμο οπου θα βαζω λεφτα μονο για αγορες απο αυτο το καταστημα , θα ρωτησω την τραπεζα τι ειναι προτιμοτερο κι ποιο γρηγορο ...

pakitis
10-06-13, 23:44
Μαλλον αυτο θα κανω ειτε θα φτιαξω νεο τραπεζικο λογαριασμο οπου θα βαζω λεφτα μονο για αγορες απο αυτο το καταστημα , θα ρωτησω την τραπεζα τι ειναι προτιμοτερο κι ποιο γρηγορο ...

Δοκίμασα με μία χρεωστική visa που έχω από Εμπορική. Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως η τράπεζα αρνήθηκε την πληρωμή. Πρέπει να περάσω κι εγώ μια βόλτα να δω τι συμβαίνει..

panaeolus
13-06-13, 15:02
για μανιτου που ρωτησε καποιος φιλος ,εχει το tabak brucker ,οπως εχουν αναφερει τα παιδια
αλλα μεγαλο κοστος μεταφορικα,λιγο που εψαξα ,δεν υπαρχει αλλο πιο φτηνο,σιτε..........μπορειται να προτεινετε κατι αλλο
για μανιτου?
ευχαριστω

pan34
13-06-13, 20:59
παρηγγειλε ο αδελφος μου απο dutyfreedepot drum πριν απο 15 μερες και του γραφειι στο order posted.Tι να σημαινει αυτο;

giwrgosth
13-06-13, 21:14
παρηγγειλε ο αδελφος μου απο dutyfreedepot drum πριν απο 15 μερες και του γραφειι στο order posted.Tι να σημαινει αυτο;
Tracking Number έχει? Αν ναι το έστειλαν, αν όχι το συσκευάζουν ακόμη :p

yiapap
14-06-13, 11:20
παρηγγειλε ο αδελφος μου απο dutyfreedepot drum πριν απο 15 μερες και του γραφειι στο order posted.Tι να σημαινει αυτο;Ότι θα το έχει ~10 μέρες μετά την ημ/νία ενημέρωσης.

pan34
14-06-13, 23:05
ευχαριστω για τις απαντησεις.Αρα να μην ανησυχει:p

giwrgosth
14-06-13, 23:27
ευχαριστω για τις απαντησεις.Αρα να μην ανησυχει:p
Το ίδιο μήνυμα είχα μέχρι σήμερα το μεσημέρι και τώρα βλέπω πως το έχουν στείλει από προχθές.

pan34
14-06-13, 23:29
Το ίδιο μήνυμα είχα μέχρι σήμερα το μεσημέρι και τώρα βλέπω πως το έχουν στείλει από προχθές.

κορυφαια οργανωση εχουν.Ευτυχως σε εμενα μεχρι στιγμης ολα εχουν κυλησει ομαλα.Μονο στον αδελφο μου εγινε η κομπλα

Gordito
25-06-13, 05:04
Για χαρτακια και φιλτρακια μπορειτε να δειτε και το

http://picks4needs.gr/

Εχει τα χαρτακια 20-25 cents/πακετο και φιλτρακια swan 46 λεπτα/πακετο.

Sovjohn
25-06-13, 11:10
Για άνω των 35 € συμφέρει, για κάτω των 35 € όμως δεν θα το έλεγα (3+ € μεταφορικά)

Gordito
25-06-13, 11:32
Εγω μενω κοντα παντως, με βολευει :p

yiapap
25-06-13, 14:39
Ρε σεις... Στο dutyfreedepot εδώ και μια εβδομάδα όταν επιλέγω Old Holborn βγάζει:
No results found, please try again
Σημαίνει ότι δεν έχουν διαθεσιμότητα;

Seitman
25-06-13, 15:01
Αυτό ακριβώς.

yiapap
25-06-13, 15:02
Αυτό ακριβώς.Γμτ! Πρέπει να κάνω οικονομία :p

giwrgosth
25-06-13, 15:07
Γμτ! Πρέπει να κάνω οικονομία :p
Παρέλαβα σήμερα 2 πακετάκια. Θες να σου στείλω? Σε καλή τιμή :p

Jim87
26-06-13, 15:40
Μου ήρθαν κ εμένα απο dutyfreedepot

2 του μήνα παραγγελία , 12 έφυγαν , 26 έφτασαν.


Καμιά συμβουλή για διατήρηση του καπνού ?
Ή δεν χρειάζεται αφού είναι "σφραγισμένα" ?

tsavman
26-06-13, 18:06
Δροσιά/σκιά σίγουρα. Αν θες να τον διατηρήσεις πολύ καιρό (πχ 6μήνες και άνω) βάλτον στο ψυγείο, στην συντήρηση.

Just_Nikos
01-07-13, 03:17
Παιδες εγω το γυρισα σε ηλεκτρονικο εδω και ενα μηνα και ησυχασα...ουτε βρωμα,ουτε σταχτη και εξοικονομω πανω απο 80ευρω το μηνα.;)

giwrgosth
01-07-13, 15:14
Camel Essential υπάρχει πουθενά?
Μήπως είναι ελληνικός μόνο?

panaeolus
01-07-13, 16:04
http://pipe-shop.net/
ελα σας εφιαξα παλι
μεταφορικα 9,5 ευρω,ερχονται σπιτι με κουριερ
μανιτου-και ολα γενικα ,7 μερες παραδοση
καλες αγορες

losPoulos
07-07-13, 19:35
εγω τελικα αν ειναι να παραγγειλω απο dutyfreedepot θα το κανω τελη αυγουστου τελικως ... παρατηρησα ομως μια τεραστια αλλα η στην τιμη τους > 10 ευ , ξέρει κανεις που οφειλεται ?

stakar
07-07-13, 20:18
Eγω μολις παραγγειλα "Golden Virginia Rolling Tobacco 5 X 50" στα €32.74 απο το www.taxfreeorders.com
Το dutyfreedepot.com τον ειχε 5€ ακριβοτερα στα €37.76! Προν το παρον εχω λαβει Order Processed‏ & Order Received‏ mails
Shipping Time: 12 to 20 business days...θα σας ενημερωσω για την εξελιξη & παραλάβη!
BTW ο Ελληνικος Golden Virginia Πρασινος απο τοτε που εγινε 20γρ. ειναι πολυ χαλια...μεχρι ξερη φλυδα 8cm βρηκα μεσα ;)

npil
07-07-13, 20:43
Eγω μολις παραγγειλα "Golden Virginia Rolling Tobacco 5 X 50" στα €32.74 απο το www.taxfreeorders.com
Το dutyfreedepot.com τον ειχε 5€ ακριβοτερα στα €37.76! Προν το παρον εχω λαβει Order Processed‏ & Order Received‏ mails
Shipping Time: 12 to 20 business days...θα σας ενημερωσω για την εξελιξη & παραλάβη!
BTW ο Ελληνικος Golden Virginia Πρασινος απο τοτε που εγινε 20γρ. ειναι πολυ χαλια...μεχρι ξερη φλυδα 8cm βρηκα μεσα ;)
ο old h. ειναι ακριβουτσικος σε σχεση με το dutyfreedepot, 71€ απο 48€ που τον ειχα παρει πριν κανα μηνα. Βεβαια ειναι και στα δυο sites σε ελλειψη :(

Sovjohn
15-07-13, 20:44
Πήρα και γω εν τέλει από το dutyfreedepot μια 5δα Van Nelle, στα 30 Ε μαζί με "ασφάλιση μεταφορικών", πριν βέβαια 3 βδομάδες η παραγγελία κάπου. Προφανώς επειδή έχει πέσει το € / $ τώρα, κοστίζει 39 Ε το ίδιο ακριβώς προϊόν, οπότε για "καλές τιμές" πρέπει να χτυπάει κάποιος αλύπητα με καλή ισοτιμία, και μετά να το αφήνει το πράγμα...

Μια χαρά έφτασαν, σε κάπου 10 μέρες αφού τους παρήγγειλα, τη χρέωση την έκαναν σε 2 μέρες μετά την παραγγελία, και άλλες 7-8 για να φτάσει το δέμα.

Επίσης, δεν είναι ιδιαίτερα ξεροί όπως φοβόμουν, μικρή διαφορά από το περίπτερο.

Το θέμα βέβαια είναι ότι 12.5 καπνοί 20ρηδες από το περίπτερο, που δίνουν ακριβώς τα ίδια γραμμάρια, κοστίζουν 55 Ε, οπότε τα 30 Ε προφανώς και είναι εξαιρετική τιμή (τα 40 είναι απλά "ΟΚ, τη βγάλαμε φτηνότερα", πάνω από εκεί η όλη διαδικασία για π.χ. 5-6 Ε κέρδος στα 50+ χάνει το νόημα της, ειδικά εφόσον πρέπει να πάω στο ταχυδρομείο να παραλάβω, που έχει ένα Χ έξοδο σε χρόνο και χρήμα).

Όταν θα μου μένουν κάπου 2 από τους 5, θα κοιτάω καθημερινά την ισοτιμία για να ξαναπαραγγείλω :p

pakitis
16-07-13, 02:02
Μόνο σε εμένα φαίνεται έτυχαν τα κουφά.. Θα πάω να βγάλω καμμιά χρεωστική από Πειραιώς μου φαίνεται να ξανά δοκιμάσω..

pakitis
23-07-13, 14:55
Τελικά κατάφερα να κάνω παραγγελία από το dutyfreedepot. Εχθές το έστειλαν μου λένε με tracking number τάδε. Ακόμη δεν φαίνεται αλλά οκ, διάβασα μέσα πως αφού φύγει από τη χώρα φαίνεται.

yiapap
23-07-13, 16:26
Τελικά κατάφερα να κάνω παραγγελία από το dutyfreedepot. Εχθές το έστειλαν μου λένε με tracking number τάδε. Ακόμη δεν φαίνεται αλλά οκ, διάβασα μέσα πως αφού φύγει από τη χώρα φαίνεται.Aκόμη δεν έχουν Old Holborn και τελείωσε το απόθεμά μου. Σε email που τους έστειλα μου λένε ότι το ψάχνουν αλλά δεν ξέρουν πότε θα έχει διαθεσιμότητα. Μαμώ την τύχη μου! :wall:

npil
23-07-13, 23:55
Aκόμη δεν έχουν Old Holborn και τελείωσε το απόθεμά μου. Σε email που τους έστειλα μου λένε ότι το ψάχνουν αλλά δεν ξέρουν πότε θα έχει διαθεσιμότητα. Μαμώ την τύχη μου! :wall:

εμενα σε e-mail Μου ειπαν οτι τον Αυγουστο θα εχουν ...παντως σε καποιο αλλο site τον ειδα τον old h. 60-65
ευρω

"This product is being accepted to arrive next month.
Many customers are waiting for that exact item, and so you will need to follow trough our website daily to see if it is in stock."<sales@dutyfreedepot.com>;

StefLeon
24-07-13, 00:08
καλησπέρα στην παρέα...

παρείγγειλα κι εγώ από το direct-dutyfree και μίλησα κανονικά μέσω τηλεφώνου, επιβεβαίωση μέσω dutyfreepay.com κλπ....και πιθανή ημερομηνία παραλαβής 8-8 με 22-8....αναμένουμε κ βλέπουμε. θα ενημερώσω μόλις παραλάβω. (5χ50 golden virginia).

απλά με προβλημάτισε λίγο ο φίλος που είπε για μαϊμούδες από κίνα.....ελπίζω να μην την πατήσουμε.....επίσης αν ξέρει κανείς κάτι περισσότερο για τους καπνούς manitou, pueblo ας μας ενημερώσει, αν αξίζει το ότι είναι χωρίς πρόσθετα ή είναι απάτη....κλπ....

@ ADSLgr.com All rights reserved.