PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορά tablet



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

mindtrapper
10-02-14, 17:06
δεν υπάρχει λόγος για χ86 Android, ειδικά με παλιό μοντέλο Atom.

Τι πρόβλημα υπάρχει; Γιατί αυτόν φοράει και ένα κινητό που θέλω να πάρω (Zte V975).

blade_
11-02-14, 01:07
το tegra note 7 τι σας λεει?βλεπω πολυ καλα λογια και σε καλη τιμη(προς το παρον απο εξω μονο)

netlag
11-02-14, 10:29
Τι πρόβλημα υπάρχει; Γιατί αυτόν φοράει και ένα κινητό που θέλω να πάρω (Zte V975).

Απλα εχουμε ηδη Bay Trail Atom, το οποιο ειναι ενα καταπληκτικο chip!

blade_
11-02-14, 15:55
το tegra note 7 τι σας λεει?βλεπω πολυ καλα λογια και σε καλη τιμη(προς το παρον απο εξω μονο)

το πηρα τελικα,κυριως για xbmc που θελω,φαινεται πολυ γρηγορο,θα μεταφερω εντυπωσεις

thenetpoet
11-02-14, 17:56
το πηρα τελικα,κυριως για xbmc που θελω,φαινεται πολυ γρηγορο,θα μεταφερω εντυπωσεις

το μόνο του "μείον" είναι οτι δεν έχει full hd οθόνη.

blade_
11-02-14, 18:14
φανταζομαι σε τετοιες διαστασεις δεν ενοχλει

nfotis
11-02-14, 20:14
φανταζομαι σε τετοιες διαστασεις δεν ενοχλει

Μη σε ενοχλεί, εδώ το 10ιντσο Μ9 το βασικό που έχω είναι μια χαρά χωρίς full HD οθόνη.
Εδώ σου γράφω απο ένα Thinkpad T60 με οθόνη 13.4 ιντσών και ανάλυση 1024*768, και είναι άνετο...

Ν.Φ.

blade_
11-02-14, 20:36
ειναι η πρωτη μου αποπειρα,ελπιζω να μη το μετανιωσω :p

blade_
12-02-14, 23:05
Το ταμπλετ είναι απλά φανταστικό.. Η δε γραφίδα πολύ βολική.. Και το SwiftKey βοηθάει τρομερά... Antutu 35000..είπατε τίποτα?

RASTAVIPER
13-02-14, 09:26
Το ταμπλετ είναι απλά φανταστικό.. Η δε γραφίδα πολύ βολική.. Και το SwiftKey βοηθάει τρομερά... Antutu 35000..είπατε τίποτα?
Φοβερό σκοράκι! :)
Τιμή τελικά;
Από ήχο τι λέει; Πόσα ηχεία;

blade_
13-02-14, 12:33
Φοβερό σκοράκι! :)
Τιμή τελικά;
Από ήχο τι λέει; Πόσα ηχεία;

Αυτή τη στιγμή μόνο Αμερική το βρίσκω στα 150 ευρώ και Ευρώπη στα 200...αξίζει όμως. Μόνο μειονέκτημα το 1ραμ.οχι ότι κολλάει, αλλά νομίζω κλείνει εφαρμογές γρήγορα...

2 ηχεία μπροστά και ένα πίσω, φοβερός ήχος.. Σχεδόν πλησιάζει το λαπτοπ μου που έχει ίσως τα καλύτερα στην αγορά.. Μέχρι και ταινία είδα άνετα

vgiozo
14-02-14, 15:08
Έφτασε η ταμπλέτα (Onda V975M), έφτασε!! Αλλά δυστυχώς την ώρα που την έφερε το ταχυδρόμος είχα πάει βόλτα τον κόπρο και τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δευτερα..
:cry:

blade_
14-02-14, 15:11
Έφτασε η ταμπλέτα (Onda V975M), έφτασε!! Αλλά δυστυχώς την ώρα που την έφερε το ταχυδρόμος είχα πάει βόλτα τον κόπρο και τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δευτερα..
:cry:

τρεχα ταχυδρομειο!!με ταυτοτητα!!εχεις 20 λεπτα :p

vgiozo
14-02-14, 15:15
τρεχα ταχυδρομειο!!με ταυτοτητα!!εχεις 20 λεπτα :p

Μα πήγα...δυστυχώς ο ταχυδρόμος πρέπει να το έφερε κατευθείαν από τη Μονάδα Διανομής και το επέστρεψε εκεί...στο τοπικό υποκατάστημα θα έρθει τη Δευτέρα...
Πήρα και στη ΜΔ να ρωτήσω μήπως μπορώ να το παραλάβω από αυτούς, λέει δεν γίνεται γιατί έχει "κλείσει" για μεταφορά στο υποκατάστημα...

Κρίμα και μου ήρθε και η νέα MicroSD μνημούλα Samsung UHS-I class10 32gb κι ήθελα να τη δοκιμάσω...

RASTAVIPER
14-02-14, 15:16
Όχι μην τρέξεις !
Θα λείπω ΣΚ και θα χάσω από πρώτο χέρι τις εντυπώσεις σου!!
:-P :-P

blade_
14-02-14, 15:19
Μα πήγα...δυστυχώς ο ταχυδρόμος πρέπει να το έφερε κατευθείαν από τη Μονάδα Διανομής και το επέστρεψε εκεί...στο τοπικό υποκατάστημα θα έρθει τη Δευτέρα...
Πήρα και στη ΜΔ να ρωτήσω μήπως μπορώ να το παραλάβω από αυτούς, λέει δεν γίνεται γιατί έχει "κλείσει" για μεταφορά στο υποκατάστημα...

Κρίμα και μου ήρθε και η νέα MicroSD μνημούλα Samsung UHS-I class10 32gb κι ήθελα να τη δοκιμάσω...

υπομονη..δευτερα καφεδακι..χαχα

- - - Updated - - -

αντε μια μικρη γευση μεχρι τη δευτερα


http://www.youtube.com/watch?v=t1WS3oLTkWc

nfotis
14-02-14, 22:58
Έφτασε η ταμπλέτα (Onda V975M), έφτασε!! Αλλά δυστυχώς την ώρα που την έφερε το ταχυδρόμος είχα πάει βόλτα τον κόπρο και τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δευτερα..
:cry:

Λίγο καθυστερημένο, αλλά ίσως χρήσιμο:

Σίγουρα το ταχυδρομείο δεν είναι ανοιχτό μέχρι τις 8:30μμ;
Τουλάχιστον εδώ στο Χαλάνδρι μέχρι τότε είναι ανοιχτό, εδώ και αρκετούς μήνες.
Επειδή λίγοι το έχουν συνειδητοποιήσει, θα μπορούσες να αποφύγεις τις μεγάλες ουρές του πρωϊνού έτσι.

Ν.Φ.

sdikr
14-02-14, 23:18
Λίγο καθυστερημένο, αλλά ίσως χρήσιμο:

Σίγουρα το ταχυδρομείο δεν είναι ανοιχτό μέχρι τις 8:30μμ;
Τουλάχιστον εδώ στο Χαλάνδρι μέχρι τότε είναι ανοιχτό, εδώ και αρκετούς μήνες.
Επειδή λίγοι το έχουν συνειδητοποιήσει, θα μπορούσες να αποφύγεις τις μεγάλες ουρές του πρωϊνού έτσι.

Ν.Φ.

Δεν είναι όλα απο όσο έχω δει

blade_
14-02-14, 23:30
εχει και θεσσαλονικη κανα 2 και ενα ανοιχτο το σαββατο(νομιζω και κυριακη)

christoi
16-02-14, 00:27
Μόνο τα κεντρικά είναι ανοιχτά μέχρι αργά και Σάββατο (και νομίζω και κάποιες Κυριακές).
http://www.elta.gr/el-gr/εύρεσηταχκαταστήματος.aspx

vgiozo
16-02-14, 00:58
Λίγο καθυστερημένο, αλλά ίσως χρήσιμο:

Σίγουρα το ταχυδρομείο δεν είναι ανοιχτό μέχρι τις 8:30μμ;
Τουλάχιστον εδώ στο Χαλάνδρι μέχρι τότε είναι ανοιχτό, εδώ και αρκετούς μήνες.
Επειδή λίγοι το έχουν συνειδητοποιήσει, θα μπορούσες να αποφύγεις τις μεγάλες ουρές του πρωϊνού έτσι.

Ν.Φ.

Όπως είπα πήγα και στο ταχυδρομείο, αλλά δεν το είχαν παραλάβει...πρέπει να ήρθε ο ταχυδρόμος κατευθειαν από τη Μονάδα Διανομής κατευθείαν...κι αφού δεν με βρήκε ή αφού άφησε το χαρτί, το δέμα έκλεισε για μεταφορά στο τοπικό υποκατάστημα...μόνο που λόγω ΣΚ, θα το έχουν Δευτερα.

Αυτή η μετακίνηση, από τη ΜΔ στο κατάστημα, φαίνεται πλέον και στο tracking.

RASTAVIPER
17-02-14, 17:23
Το πηρες τελικα;

blade_
17-02-14, 19:40
μαλλον γιατι ειναι εξαφανιζολ.. :p

vgiozo
17-02-14, 21:20
Τη παρέλαβα ψαρούκλες, τα μαλλιά μου κάνω μπούκλες...
Τη παρέλαβα στραβάδια, δεν κοιμάμαι πια τα βράδια...

Φοβερή συσκευασία απο Geekbuying, ξέχασαν ομως να στείλουν τον φορτιστή.
Πετάει γενικά το εργαλείο, η οθόνη σπέρνει, η μπαταρια μάλλον εξαντλείται σχετικά γρήγορα όταν τρέχουν βαριές εφαρμογές, αλλά στο χαμηλό φόρτο ριχνει πολύ την κατανάλωση (με 33% μου βγάζει 4:30 ώρες ακομη, στην χαλαρή πλοήγηση).
Ποιοτική κατασκευή, δεν αφηνει περιθώρια για παράπονα, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ wifi, βλέπει περισσότερα δίκτυα σε σχέση με τον φορητο μου (lenovo l520 με ασύρματη καρτα intel centrino n και διπλή κεραία), τα ηχεία επίσης αξιοπρεπέστατα, δεν προβληματίζουν καθόλου...χαμήλωσα μάλιστα την ισχύ τους γιατι ηταν πολυ-πολυ δυνατά για ατομική χρήση και κοντινή απόσταση (ανάγνωσης).

Υπερευχαριστημένος...

Ανησυχώντας μαλιστα για την αυτονομία βάσει κάποιων σχολίων, παρήγγειλα και μια powerbank Xiaomi 10000mAh. Σπάνια θα μου χρειαστει πιστευω τελικα (πάνε και τα τελευταια γκαφρα που είχα μαζεψει απο τις πωλήσεις παλιου υλικού), εκτός του καλοκαιριού στο χωριο κι ίσως σε κάποια ολονυχτια με βίντεο στο πλοίο για Χανιά.

Επίσης ζεσταίνεται πολυ λίγο και πουθενά συγκεκριμενα δε συσσωρύεται περισσότερη θερμότητα...είναι μοιρασμένη...ένα απο τα καλά του αλουμινένιου πίσω καλύμματος.

Επίσης μου ήρθε με προστατευτικό οθόνης, πολυ καλοδεχούμενο.

blade_
17-02-14, 21:25
με γεια!εντυπωσεις σε παιχνιδια browsing?

vgiozo
17-02-14, 21:29
με γεια!εντυπωσεις σε παιχνιδια browsing?
Κανένα πρόβλημα σε πλοήγηση...παιχνίδια δεν παιζω για να σου πω...

Ξέχασα να πω πωσ είμαι με τη ΡΟΜ 1.0.3 και δεν έχω κάποιο προβλημα που να με ωθεί να αναβαθμίσω στην 1.0.5 που είναι η νεώτερη.

blade_
17-02-14, 22:10
4.4.2 φοραει?

nfotis
17-02-14, 23:38
@vgiozo: Με γειά, άμα κατεβείς Αθήνα να κανονίσουμε συγκρίσεις με το Μ9 που έχω.
Πως και ξεχάσανε τον φορτιστή ρε συ; Μάλλον πρέπει να πάρεις έναν 1.5 Αμπέρ καλού-κακού, γιατί μέχρι να έρθει ο άλλος...

Πάντως, αν δεν θέλεις το powerpack, ενδιαφέρομαι (για να τροφοδοτώ μια Mobius actioncam για timelapse) - έχει έξοδο ρεύματος USB;

Ν.Φ.

vgiozo
18-02-14, 11:13
4.4.2 φοραει?

Όχι, την 4.3.10

Έκανα μια μικρή χαζομαρούλα πάντως...ήθελα να δω το μενού boot (ή πώς λέγεται) και ξέχασα ότι είχα βάλει στην MicroSD την νεώτερη έκδοση του firmware μήπως και θέλω να κάνω αναβάθμιση...όμως το σύστημα την εντόπισε και αναβάθμισε αυτόματα, χωρίς να με ρωτήσει...έτσι πάει ό,τι εργασία στησίματος/παραμετροποίησης/εγκατάστασης εφαρμογών είχε προηγηθεί χθες...

Είμαι τώρα με την έκδοση firmware 1.0.5v1

@vgiozo: Με γειά, άμα κατεβείς Αθήνα να κανονίσουμε συγκρίσεις με το Μ9 που έχω.
Πως και ξεχάσανε τον φορτιστή ρε συ; Μάλλον πρέπει να πάρεις έναν 1.5 Αμπέρ καλού-κακού, γιατί μέχρι να έρθει ο άλλος...

Πάντως, αν δεν θέλεις το powerpack, ενδιαφέρομαι (για να τροφοδοτώ μια Mobius actioncam για timelapse) - έχει έξοδο ρεύματος USB;

Ν.Φ.
Πήρα την ακόλουθη powerbank
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-Original-Xiaomi-Portable-Power-Bank-10400mAh-For-Xiaomi-M2-M2S-M3-Red-Rice-Smartphone/1619542837.html

Αλλά μάλλον θα τη κρατήσω...

Έχω ένα φορτιστή που είχα αγοράσει για το mp3 player στην Κύπρο όσο ήμουν στον στρατό, δεν έχω κοιτάξει τί voltage δίνει...προς το παρόν φορτίζω το ταμπλετάκι από τον φορητό μέσω usb

blade_
18-02-14, 12:20
αυτο που σβηνουμε ρομ αμεσως μετα την εγκατασταση καπου το εβλεπα συνεχεια παλαιοτερα αλλα δε θυμαμαι που..

nfotis
18-02-14, 14:35
Έχω ένα φορτιστή που είχα αγοράσει για το mp3 player στην Κύπρο όσο ήμουν στον στρατό, δεν έχω κοιτάξει τί voltage δίνει...προς το παρόν φορτίζω το ταμπλετάκι από τον φορητό μέσω usb

Αν θέλεις να φορτίζεις μεγάλες ταμπλέτες, θέλεις 99% παροχή 1.5 Αμπέρ απο τα 5 Volt του USB.
Για αυτό και συνήθως είναι αργή η φόρτιση απο τη USB του laptop, η οποία παρέχει συνήθως 1 Αμπέρ (και τα περισσότερα MP3 players έχουν μόνο μισό Αμπέρ παροχή στον φορτιστή τους).

Για να βεβαιωθείς, πάρε ένα USB βολτόμετρο-αμπερόμετρο, σαν αυτό (με το που συνδέσεις κάτι, δείχνει εναλλάξ Βόλτ και Αμπέρ):
http://www.ebay.de/itm/131024087526?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Ν.Φ.

tsavman
18-02-14, 16:46
Το USB port ενός laptop/PC νομίζω έχει max amperage τα 0.5Α.

christoi
18-02-14, 17:19
5V-2A / 15V-1,2A
Asus transformer
Αν έχεις καινούριο λάπτοπ/πισι, ίσως να έχει θύρα usb φόρτισης με μεγάλο ρεύμα. Αλλιώς, χρησιμοποιείς κανενός κινητού.

RASTAVIPER
19-02-14, 21:21
Vgiozo δώσε καμία ακόμα πληροφορία

Δώσε κανένα score Antutu
Επίσης πόση ώρα κάνει για φόρτιση και πόση ώρα κρατάει, τώρα που έχει κάνει μερικούς κύκλους φόρτισης η μπαταρία

vgiozo
20-02-14, 03:10
Vgiozo δώσε καμία ακόμα πληροφορία

Δώσε κανένα score Antutu
Επίσης πόση ώρα κάνει για φόρτιση και πόση ώρα κρατάει, τώρα που έχει κάνει μερικούς κύκλους φόρτισης η μπαταρία

Αντουτου γύρω στα 30600

Δεν ξέρω να σου πω αξιόπιστα για την μπαταρία, γιατί χρειάζεται μια χρήση με κάπως συστηματικό τροπο και μέτρηση του χρονου που αφιερώνεται σε κάθε ασχολία.

Τώρα το βράδυ χρησιμοποίησα τη ταμπλέτα για πλογηση, δοκιμή των διαφορων browser σε σελιδες με flash και εγκατάσταση / απεγκατάσταση εφαρμογών πλοηγητών, με τη φωτεινοτητα γυρω στο 20% και μετα απο 3:55 ώρες είναι στο 38% από κατάσταση πλήρους φόρτισης.

Όσον αφορά τους πλοηγητες κατεληξα, με την έκδοση ROM 1.0.6 στον Chrome, παρά τις αναφορές για κολλήματα της συγκεκριμένης ταμπλέτας με αυτη την εφαρμογή, που εγώ δεν συνάντησα.
Λοιπον
- Firefox: πολύ καλός, αλλά βαρυς
- Dolphin: πολύ προβληματική αναπαραγωγή flash, σπαστά βίντεο κτλ. Δοκίμασα όλες τις εκδόσεις με όλες τις δοαθέσιμες ρυθμίσεις flash. Καλύτερα τα πάει ο dolphin mini, αλλά πάντα προβληματικά.
- Opera: κι εδώ η mini εκδοχή ειναι ίσως η καλύτερη. Στις σελιδες με flash στέλνει το βιντεο στην αντίστοιχη εφαρμογη YouTube, αλλά κάνει κάτι περιεργα, όπως να αφηνει κενές περιοχές σε κάποιες σελίδες.
Η κυρια εφαρμογή opera ειναι καλη, αλλά και πάλι υπάρχει πρόβλημα με το flash. Ανοίγει τα ενσωματωμένα βίντεο YouTube χωριστά και σε πλήρη οθονη, αλλά το seek δεν λειτουργει καθολου και η αναπαραγωγή κολλάει τελειως.
- Chrome: καμία ασυμβατοτητα μεχρι στιγμης, πιο βαρυς απο opera / dolphin, αλλά χωρις επιμέρους προβλήματα.
- Ucbrowser, επίσης προβληματα με flash, το βίντεο μπορει να φόρτωνε σε άλλο προσανατολισμο απο αυτό της οθονης, η να φορτων κολλημενο σε ενα σημείο της σελιδας και με μικρο σκρολλάρισμα να χανοταν και άλλα τέτοια.

Θα προτιμουσαν να ήταν πιο ελαφρυς ο Firefox, καθως τον χρησιμοποιώ σε σταθερο και φορητο και συγχρονιζω μέσω xmarks σελιδοδείκτες και ετικέτες σελιδοδεικτών.

Gordito
20-02-14, 04:14
Γιατι τοσο κολημα να παιζει καλα flash o browser?

RASTAVIPER
20-02-14, 09:13
Γιατι τοσο κολημα να παιζει καλα flash o browser?
Αυτό με παραξενεύει και μένα.
Εδώ έπαιζε μια χαρά με Dolphin και Flash το κινεζίκο διπυρηνο που είχα.
Αυτό που είναι κτήνος, δεν θα έπρεπε να υπήρχε δυσκολία σε κανένα πρόγραμμα.

vgiozo
20-02-14, 15:06
Γιατι τοσο κολημα να παιζει καλα flash o browser?
Γιατί στην πολυμεσική εποχή του διαδικτύου είναι άτοπο να χρησιμοποιείς πλοηγητή που δεν μπορεί να παίξει σωστά φλας, όταν οι σελίδες πλέον έχουν γεμίσει με βιντεάκια


Αυτό με παραξενεύει και μένα.
Εδώ έπαιζε μια χαρά με Dolphin και Flash το κινεζίκο διπυρηνο που είχα.
Αυτό που είναι κτήνος, δεν θα έπρεπε να υπήρχε δυσκολία σε κανένα πρόγραμμα.
Αντιφατικές προτάσεις:
- άλλο πραγμα η ένσταση επί της επιμονής χρήσης ενός πλοηγητή που παίζει σωστά φλας
- άλλο πράγμα η απορία γιατί ένα τέτοιο τέρας επιδόσεων δεν παίζει σωστά φλας

Προφανώς θέμα σχέσης λογισμικού-υλικού...

Σε προηγούμενες εκδόσεις ΡΟΜ ο Chrome ήταν, διαβάζω, ο χειρότερος...κι εγώ με την 1.0.3 έκδοση ΡΟΜ δεν θυμάμαι να είχα τέτοια θέματα με τον Dolphin όσο τον έψαξα...μόλις αναβάθμισα σε νεώτερες εκδόσεις, προέκυψε εντονότερα το πρόβλημα

Πάντως αφού μου λειτουργεί τώρα κανονικά, δεν ανησυχώ...θα προτιμούσα τον dolphin γιατί υπάρχει firefox addon για τον συγχρονισμό των σελιδοδεικτών, αλλά δεν πειράζει...ελπίζω να βελτιωθεί η κατάσταση μελλοντικά...
Και πράγματι η υποστήριξη που έχει προσφέρει η εταιρεία στη ταμπλέτα είναι αξιοθαύμαστη για μόλις 1 περίπου μήνα κυκλοφορίας.

blade_
20-02-14, 15:20
εγω οσο κ αν προσπαθω δε μπορω να αντικαταστησω τον chrome..πως θα γινει να μπλοκαρουμε το auto refresh gmt?

tsavman
20-02-14, 16:32
Δεν έχω παρατηρήσει auto refresh στον chrome.
Δοκίμασες να τον βγάλεις τελείως και να περάσεις ξανά νέο από το store;

mrsaccess
20-02-14, 16:53
Δοκίμασες τον beta; Παρακολουθώ το παρακάτω bug εδώ και αρκετούς μήνες και νομίζω δεν το έλυσαν ποτέ τελικά. Σε εμένα μάλλον έφυγε όταν πήγα σε συσκευή με 2GiB RAM. Από την άλλη στο κινητό με 1GiB δεν το είχα ποτέ.
https://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=171316

tsavman
20-02-14, 19:08
Δηλαδή το refresh εξαρτάται από την RAM;
Δεν το καταλαβαίνω αυτό, και είχα chrome και σε συσκευή με 512ΜΒ. Σερνόταν μεν, αλλά refresh δεν έκανε.

blade_
21-02-14, 05:31
Τον beta έχω.. Πετάει γενικά όπως και όλη η ταμπλέτα αλλά αυτό με έχει εκνευρίσει.. Και δε με βολεύει κανένας άλλος browser... Να είναι από το ένα gb ram? Τι να πω.. Δεν υπάρχει λόγος να γίνεται αυτό.



ΣΤο κινητό νομίζω δε συμβαίνει..

RASTAVIPER
21-02-14, 12:26
Τον beta έχω.. Πετάει γενικά όπως και όλη η ταμπλέτα αλλά αυτό με έχει εκνευρίσει.. Και δε με βολεύει κανένας άλλος browser... Να είναι από το ένα gb ram? Τι να πω.. Δεν υπάρχει λόγος να γίνεται αυτό.



ΣΤο κινητό νομίζω δε συμβαίνει..

Για μενα δεν δικαιολογειται λογω μνημης.
Δοκιμασε αλλο browser, ετσι για να δεις τι γινεται.

blade_
21-02-14, 13:57
135564

Δεν το πιστεύω! Μπράβο Nvidia! Σε 2 μήνες μέσα από την κυκλοφορία του..

- - - Updated - - -

ασχετο,ειναι το μοναδικο ταμπλετ που την πηρε επισημα οτα?

netlag
21-02-14, 14:04
καλη ξηγα η nvidia

blade_
21-02-14, 14:11
δε ξερω ειμαι πολυ εντυπωσιασμενος...βλεπω οτα σημερα,λεω κανενα φιξ της 4.3 θα ειναι..ανοιγω..4.4.2:clap:

prodromosfan
21-02-14, 14:11
ποιο μοντελο εχεις;

blade_
21-02-14, 14:14
Nvidia Tegra 7

βγαινει σε διαφορες εκδοχες,απο gigabyte εως advent

prodromosfan
21-02-14, 14:15
γιαυτο ρωτησα
επειδη εχω να παρακολουθησω το νημα αρκετα δεν θυμαμαι πιο ακριβως ειχες παρει και ποσο :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.