PDA

Επιστροφή στο Forum : 2play economy + start pack + novasports1 = 29.90



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

nyannaco
08-12-12, 20:37
Αλλα αμα εχεις ενεμπευστο προσωπικο...Τί σημαίνει αυτή η λέξη;

sakels
08-12-12, 21:16
Ενεμπνευστο σορρυ

kosmasdel
08-12-12, 21:19
Ενημερωτικά:
Ο εξοπλισμός NOVA θα έρθει μέσα ή τέλη Γενάρη.
Μέχρι τότε Double Play Economy στα 24 και κάτι.

Η προσφορά στην ουσία τρέχει τώρα με προκράτηση...

Τόσο αργά;; Καλά πλάκα μας κάνουν;;

makfil
08-12-12, 21:33
Ενεμπνευστο σορρυ

Μάλλον "Ανέμπνευστο" θέλεις να πεις

sakels
08-12-12, 21:42
Ναι, γραφω απο κινητο σορρυ

- - - Updated - - -


Τόσο αργά;; Καλά πλάκα μας κάνουν;;

Αμα παρηγγειλαν καμποσες χιλιαδες απο την pace θελει και καποιοχρονο να παραχθουν...

nyannaco
08-12-12, 22:03
Η πιο απλη λυση νομιζω δεν ειναι πωληση...

Στρωσιμο στη δουλεια θελει με φρεσκιες ιδεες καλες τιμες και καλο περιεχομενο. Οι συνδρομητες θα ερθουν με ολα αυτα.

Αλλα αμα εχεις ανεμπνευστο προσωπικο...Τα υπεραπλουστεύεις τα πράγματα. Αμα χρωστάς της Μιχαλούς και δεν μπορείς πια να δανειστείς, καμία έμπνευση δεν σε κρατάει στη ζωή, γιατί οι εμπνεύσεις θέλουν χρόνο για να αποδώσουν, και ο χρόνος πιέζει. Χρειάζεται χρήμα άμεσα, και ο μόνος τρόπος να μπει στο ταμείο είναι η πώληση. Κατά τη γνώμη μου δε, είναι και πολύ πιο τίμιο από την άλλη εναλλακτική (πτώχευση, άρθρο 99 κλπ) που αφήνει φέσια στην αγορά και ανθρώπους στο δρόμο. Επίσης, η εμπνευσμένη καθοδήγηση σε μία εταιρεία είναι δουλειά της κορυφής, όχι του προσωπικού.

sakels
08-12-12, 22:14
Για την κορυφη λεω...

Αμα στρωθεις και δειξεις καλα αποτελεσματα και ταση ανακαμψης αλλαζει το πραγμα

Επθσης ποιος εχει λεφτα να δωσει για αγορα εταιριας με 350.000 συνδρομητες; Δανειο λιγο δυσκολο πλεον...

nyannaco
08-12-12, 22:20
Για την κορυφη λεω...

Αμα στρωθεις και δειξεις καλα αποτελεσματα και ταση ανακαμψης αλλαζει το πραγμα

Επθσης ποιος εχει λεφτα να δωσει για αγορα εταιριας με 350.000 συνδρομητες; Δανειο λιγο δυσκολο πλεον...Αλλο κορυφή, άλλο προσωπικό. Μην πυροβολούμε ανθρώπους που είναι (δυνητικά; ) θύματα της κατάστασης.
Οσο για το να δείξεις αποτελέσματα και τάσεις, εμπίπτει σε αυτό που σου είπα και πριν, χρειάζεται χρόνο... και φαίνεται ότι χρόνος δεν υπάρχει.
Και για το ποιός έχει λεφτά, μην σκέφτεσαι μόνο εντός συνόρων.
Φύγαμε πολύ από το θέμα όμως, θα έλεγα να το αφήσουμε εδώ.

dnik
08-12-12, 22:27
Είμαι στη cyta και το 12 μήνο λήγει τον Φλεβάρη. Έχοντας ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, η cyta αναγνωρίζει ότι τα έχει κάνει πουτ@ν@ και δεν μου χρεώνει κανένα επιπρόσθετο τέλος.

Πήρα την προσφορά της forthnet, μου έδωσαν τον αποκωδικοποιητή, το router ( Thomson ) και περιμένω τον εγκατάστατη για την νόβα. Είδωμεν....

Αααα, μην το ξεχασω. Γιατί στην πορεια της αιτησης μου που βλέπω στο site της forthnet , λέει " η αίτηση σας επαναπροωθηθηκε στον ΟΤΕ";;

billstamaniac
09-12-12, 00:20
Να ενημερώσω πως το On Demand δεν είναι συμβατό με αυτό το πρόγραμμα.

To on demand ουσιασιτκα εχει ταινιες τις οποιες μπορείς να τις κατεβασεις κ να τις δεις ανα πασα στιγμη χωρις χρεωση είναι μονο στα πακετα που έχουν ταινίες δηλ. cinema + full pack και θελει δεκτη 865 αυτον με το δισκο


Είμαι στη cyta και το 12 μήνο λήγει τον Φλεβάρη. Έχοντας ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, η cyta αναγνωρίζει ότι τα έχει κάνει πουτ@ν@ και δεν μου χρεώνει κανένα επιπρόσθετο τέλος.

Πήρα την προσφορά της forthnet, μου έδωσαν τον αποκωδικοποιητή, το router ( Thomson ) και περιμένω τον εγκατάστατη για την νόβα. Είδωμεν....

Αααα, μην το ξεχασω. Γιατί στην πορεια της αιτησης μου που βλέπω στο site της forthnet , λέει " η αίτηση σας επαναπροωθηθηκε στον ΟΤΕ";;



λογικά κάποια ακυρωση φαγανε οταν ζητήσανε την γραμμη απο cyta καλου κακου κανει μια κληση στο 13831 να δεις τι παιζει

sakels
09-12-12, 00:22
Δεν μπορεις να συγκρινεις συνδρομητικη υπηρεσια με το παρανομο κατεβασμα αλλα μονο με παραπλησιες υπηρεσιες οπως πχ το oteclub του οτε

DSLaManiaC
09-12-12, 00:39
To on demand ουσιασιτκα εχει ταινιες τις οποιες μπορείς να τις κατεβασεις κ να τις δεις ανα πασα στιγμη χωρις χρεωση είναι μονο στα πακετα που έχουν ταινίες δηλ. cinema + full pack και θελει δεκτη 865 αυτον με το δισκο

Και το δέκτη με το δίσκο να πάρεις, δε γίνεται. Αυτό λέμε.

Γενικά η προσφορά είναι μη παραμετροποιήσιμη.

sakels
09-12-12, 00:52
Εχουν υπαρξει ομως ´δυνατοτητεσ´ παραματρόοιησης. Πχ.. Αν εχεις σινεμα πακ με 5 ευρω εξτρα ενεργοιιηση προσθετης υπηρεσιας σπορτ.

Αρα 49,90+ 5= 54,90(full pack+ dp eco)

billstamaniac
09-12-12, 01:59
Και το δέκτη με το δίσκο να πάρεις, δε γίνεται. Αυτό λέμε.

Γενικά η προσφορά είναι μη παραμετροποιήσιμη.

ουσιασιτκα το μονο που κερδιζεις ειναι η δυνατοτητα να γραφεις στο σκληρο
Παντως οπως ειπε κ ο φιλος παραπανω σε παλιους συνδρομητες κανει που κ που καποιες προσφορες οπως αυτο με τα +5ε τα sports

sakels
09-12-12, 02:04
ουσιασιτκα το μονο που κερδιζεις ειναι η δυνατοτητα να γραφεις στο σκληρο
Παντως οπως ειπε κ ο φιλος παραπανω σε παλιους συνδρομητες κανει που κ που καποιες προσφορες οπως αυτο με τα +5ε τα sports

το οποιο εμφανιζεται σαν επιλογη στο mynova.gr (το επιπροσθετο εννοω)

hlias_3
09-12-12, 03:07
Δεν είχα ποτέ νόβα ούτε φορθνετ. Δεν έχω ιδέα ούτε τι προγράμματα έχουν-είχαν ούτε τίποτα.
Δίνω στην ΟΝ 35 € για σταθερό και ιντερνετ 24αρι, που ο θεός να το κάνει έστω 10αρι.
Τώρα με 5 € λιγότερα θα έχω πιστεύω τις ίδιες υπηρεσίες σε σταθερό και ίντερνετ και επιπλέον τα κανάλια που δίνει. Μακάρι να είχε και cinema, αλλά και αυτά που έχει για μένα που δεν έβλεπα τίποτα, καλά είναι.
Σχετικά με την καταγγελία της σύμβασης στην ΟΝ, ΕΔΩ.
http://www.adslgr.com/forum/threads/480184-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CE%97-%CE%9F%CE%9D-%CF%87%CF%81%CE%B5%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B4%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%BF-12%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CE%BF/page12

Εάν κλείσει η εταιρεία ( φορθνετ ), να είστε σίγουροι ότι όλο και κάποιος θα την πάρει, και αν όχι ο ΟΤΕ, σίγουρα κάποιος ξένος θα βρεθεί. Όσον αφορά για νέους συνδρομητές, αυτό αφορά όλα τα προϊόντα και τις προσφορές τους π.χ. τράπεζες, κινητά κλπ.
Τα 85 € θα τα κάνω απόσβεση σε 14 μήνες περίπου. Όπως και να έχει θα μου μείνει το πιάτο ή έτσι νομίζω τουλάχιστον.

greeknick12345
09-12-12, 16:57
Γνωρίζει κάποιος όταν λέει 2 μήνες δωρεάν η υπηρεσία Nova HD, ποια HD κανάλια θα περιλαμβάνει;

sakels
09-12-12, 17:20
Ολα τα hd εκτος το cinema hd και το ns2hd

adabter
10-12-12, 11:12
Τώρα με 5 € λιγότερα θα έχω πιστεύω τις ίδιες υπηρεσίες σε σταθερό και ίντερνετ και επιπλέον τα κανάλια που δίνει. Μακάρι να είχε και cinema, αλλά και αυτά που έχει για μένα που δεν έβλεπα τίποτα, καλά είναι.


και εμένα ένα cinema κανάλι δεν θα με χάλαγε καθόλου και ας έδινα άλλα 3-4 ευρώ.
και πάλι όμως είναι καλή προσφορά

sakels
10-12-12, 11:49
και εμένα ένα cinema κανάλι δεν θα με χάλαγε καθόλου και ας έδινα άλλα 3-4 ευρώ.
και πάλι όμως είναι καλή προσφορά

πανε στη προσφορα 49,90.

antreas9
10-12-12, 12:08
και εμένα ένα cinema κανάλι δεν θα με χάλαγε καθόλου και ας έδινα άλλα 3-4 ευρώ.
και πάλι όμως είναι καλή προσφορά

ναι,με 3-4 ευρω, θα συμφωνήσω και εγω θα το ηθελα. αλλά το επόμενο σκαλί, ειναι πολύ πιο ακριβό. Δεν πειράζει!

giorgosthess
10-12-12, 12:51
Τελικά ισχύει η προσφορά τους ή όχι; Σε κάποιο κατάστημα που πήρα τηλέφωνο μου είπαν πως η προσφορά δεν ισχύει και ούτε μπορείς να κάνεις αίτηση ενώ σε άλλο μου είπαν πως προπληρώνεις τον δέκτη, κάνεις αίτηση και περιμένεις μέχρι τέλος Ιανουαρίου. Δεν υπάρχει στάνταρ οδηγία από την Forthnet;

dnik
10-12-12, 13:01
Τελικά ισχύει η προσφορά τους ή όχι; Σε κάποιο κατάστημα που πήρα τηλέφωνο μου είπαν πως η προσφορά δεν ισχύει και ούτε μπορείς να κάνεις αίτηση ενώ σε άλλο μου είπαν πως προπληρώνεις τον δέκτη, κάνεις αίτηση και περιμένεις μέχρι τέλος Ιανουαρίου. Δεν υπάρχει στάνταρ οδηγία από την Forthnet;

Το 2ο ισχύει φίλε μου. :)

maloukaki
10-12-12, 18:32
Λοιπόν πήγα το Σάββατο στο κατάστημα του Ελληνικού. Πολύ καλή εξυπηρέτηση (αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι δεν δεχόντουσαν πιστωτική ή cashcard μόνο μετρητά...) και το κυριότερο είχαν αποκωδικοποιητές. Λίγα κομμάτια (4) βέβαια αλλά πρόλαβα και το πήρα. Περιμένω τηλέφωνο τώρα από τον τεχνικό.
Σαν προσφορά είναι καλή, αλλά του ΟΤΕ αλλά είναι ποιοτικότερη (πολλά hd κανάλια).
Γιατί την πήρα: μέχρι τώρα έδινα 27 ευρώ για τηλέφωνο (8άρα + απεριόριστα αστικά υπεραστικά και χωρίς κανένα παράπονο από ΟΝ) τώρα θα δίνω 30. Μικρή διαφορά (δεν λέω για 24, αλλά τα 12 άπιαστο όνειρο, η γραμμή μου όπως την έλεγξε ο ΟΤΕ δεν πρόκειται να πάει πάνω από 9).
Δεν έχω εγκαταλείψει την περίπτωση του ΟΤΕ TV (πάντα με δορυφορικό πιάτο) αλλά όχι τώρα... ίσως αργότερα... μετά το Πάσχα.

Σημείωση: αν βάλετε την εξόφληση της Nova σε πιστωτική κάρτα έχετε επιπλέον έκπτωση 4%. Και επειδή θα είναι στάνταρ ο λογαριασμός (στο τηλέφωνο μπορεί να μην είναι σταθερός - όταν κάνεις κλήσεις πέρα των απεριόριστων εννοώ) αξίζει έστω και αυτή η μικρή έκπτωση.

sakels
10-12-12, 19:11
Λοιπόν πήγα το Σάββατο στο κατάστημα του Ελληνικού. Πολύ καλή εξυπηρέτηση (αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι δεν δεχόντουσαν πιστωτική ή cashcard μόνο μετρητά...) και το κυριότερο είχαν αποκωδικοποιητές. Λίγα κομμάτια (4) βέβαια αλλά πρόλαβα και το πήρα. Περιμένω τηλέφωνο τώρα από τον τεχνικό.
Σαν προσφορά είναι καλή, αλλά του ΟΤΕ αλλά είναι ποιοτικότερη (πολλά hd κανάλια).
Γιατί την πήρα: μέχρι τώρα έδινα 27 ευρώ για τηλέφωνο (8άρα + απεριόριστα αστικά υπεραστικά και χωρίς κανένα παράπονο από ΟΝ) τώρα θα δίνω 30. Μικρή διαφορά (δεν λέω για 24, αλλά τα 12 άπιαστο όνειρο, η γραμμή μου όπως την έλεγξε ο ΟΤΕ δεν πρόκειται να πάει πάνω από 9).
Δεν έχω εγκαταλείψει την περίπτωση του ΟΤΕ TV (πάντα με δορυφορικό πιάτο) αλλά όχι τώρα... ίσως αργότερα... μετά το Πάσχα.

Σημείωση: αν βάλετε την εξόφληση της Nova σε πιστωτική κάρτα έχετε επιπλέον έκπτωση 4%. Και επειδή θα είναι στάνταρ ο λογαριασμός (στο τηλέφωνο μπορεί να μην είναι σταθερός - όταν κάνεις κλήσεις πέρα των απεριόριστων εννοώ) αξίζει έστω και αυτή η μικρή έκπτωση.

με το -4% σου ερχεται τζαμπα το nova magazine στην ουσια ;p

maloukaki
10-12-12, 19:54
nova magazine? τι είναι τούτο? περιοδικό για το πρόγραμμα της nova υποθέτω. θα μου έρχεται σπίτι? ή πρέπει να το κατεβάζω online?

sakels
10-12-12, 20:03
nova magazine? τι είναι τούτο? περιοδικό για το πρόγραμμα της nova υποθέτω. θα μου έρχεται σπίτι? ή πρέπει να το κατεβάζω online?

στο σπιτι αλλα πρεπει να το ζητησεις. κοστιζει 1,5ε/μηνα

giorgosthess
10-12-12, 21:03
Εκτός του magazine υπάρχει και εφαρμογή για κινητά (http://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=3121)

Serafeim Karakostas
10-12-12, 21:41
Ακόμη το χρεώνουν το nova magazine; Έλεος...

maloukaki
10-12-12, 22:02
Σιγά μην τους δίνω 1,5 ευρώ για το περιοδικό. Όλη μέρα σχεδόν σ' έναν υπολογιστή είμαι. θα δω το πρόγραμμα online.
Γενικά ποτέ μου δεν έχω πάρει τηλεοπτικό περιοδικό.

antreas9
10-12-12, 23:21
με το -4% σου ερχεται τζαμπα το nova magazine στην ουσια ;p

εμενα παλι, ούτε για το magazine με ρώτησαν, ούτε για το -4% με ενημέρωσαν!!!

analyzer_GR
11-12-12, 10:37
Εγω που εχω economy και ειχα παλιοτερα nova τι γινεται???

sakels
11-12-12, 12:21
Εγω που εχω economy και ειχα παλιοτερα nova τι γινεται???

μπορεις, πανε σε κσταστημα

pskouras
11-12-12, 13:47
εμένα γράφει αυτό...
τι σημαίνει?


07/12/2012 13:40:35 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση
07/12/2012 13:40:35 Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ
10/12/2012 19:29:21 Προωθήθηκε το αίτημα φορητότητας του τηλεφωνικού σας αριθμού
10/12/2012 12:09:02 Η αίτησή σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ

hlias_3
11-12-12, 16:05
05/12/2012 12:10:40 Βρίσκεστε σε αναμονή δέσμευσης καλωδίωσης στον ΟΤΕ
10/12/2012 16:09:15 Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ
10/12/2012 16:09:15 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση

Εγώ είμαι σ’ αυτή τη φάση. Με πήραν τηλ. στο κιν πριν από 1 ώρα και επειδή μίλαγα στο σταθερό της δουλειάς, τους είπα να με πάρουν σε 20-30 λεπτά. Σάστισε λίγο ο υπάλληλος, αλλά μετά μου είπε εντάξει. Βλέπω να με παίρνουν μετά από 2-3 μέρες !!!
Έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι. Ακόμα δεν έχω αγοράσει καινούρια τηλεόραση !!!
Είμαι με το κουτί των 25΄ του 2000. SONY KD ... κάτι, trinitron 100Hz !!!!!!!!

vaggelakhs
11-12-12, 17:13
05/12/2012 12:10:40 Βρίσκεστε σε αναμονή δέσμευσης καλωδίωσης στον ΟΤΕ
10/12/2012 16:09:15 Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ
10/12/2012 16:09:15 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση

Εγώ είμαι σ’ αυτή τη φάση. Με πήραν τηλ. στο κιν πριν από 1 ώρα και επειδή μίλαγα στο σταθερό της δουλειάς, τους είπα να με πάρουν σε 20-30 λεπτά. Σάστισε λίγο ο υπάλληλος, αλλά μετά μου είπε εντάξει. Βλέπω να με παίρνουν μετά από 2-3 μέρες !!!
Έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι. Ακόμα δεν έχω αγοράσει καινούρια τηλεόραση !!!
Είμαι με το κουτί των 25΄ του 2000. SONY KD ... κάτι, trinitron 100Hz !!!!!!!!



Εγώ είμαι ακόμα σε αναμονή δέσμευσης παρόλο που είναι την ίδια ημερομηνία με την δική σου και ακόμα δεν έχει κάν προώθηθεί στον ΟΤΕ για υλοποίηση.
Οπότε για μένα είσαι απο τους τυχερούς.Τηλέφωνο και εγώ είμαι της άποψης οτι θα σε καλέσουν σε 2-3 μέρες , το πρώτο βήμα το κάνανε , τώρα στο περίμενε.

daopsi
12-12-12, 13:30
Συνδέθηκα χθες και προχθές μου έβαλαν και το πιάτο. Όλα καλά μέχρι στιγμής.

hlias_3
12-12-12, 14:26
Σήμερα με πήραν τηλέφωνο και κλείσαμε ραντεβού για εγκατάσταση το Σαββάτο.

kosmasdel
12-12-12, 14:27
Συνδέθηκα χθες και προχθές μου έβαλαν και το πιάτο. Όλα καλά μέχρι στιγμής.

Μετά από πόσο καιρό που έκανες την αίτηση;;

giorgosthess
12-12-12, 15:45
Σε τηλεφώνημα που δέχτηκα για εγκατάσταση, τους είπα πως έχω κάνει την σύνδεση σε δικιά μου κεραία και θέλω απλώς να μου φέρουν το πιάτο καλώδιο κτλ. Μου είπαν πως αυτό δεν γίνεται και αν δεν θέλω εγκατάσταση να πάω σε κατάστημα forthnet και να τα ζητήσω από 'κει. Φυσικά και δεν δέχτηκα γιατί μυρίστηκα μπλέξιμο και ζήτησα να γίνει η εγκατάσταση όπως προβλέπετε.

No_spoon
12-12-12, 15:55
επαρχια δεν υπαρχουν αποκωδικοποιητες και με ενημερωσαν τηλεφωνικα οτι πρεπει να προπληρωσω 46,80 και να περιμενω απο Ιανουαριο μαλλον για να ερθουν να μου τον περασουν

internet θα εχω σε 15-20 ημερες (τσιμπησα ενα Thomson 585 v8 οταν εκανα την αιτηση 1 εβδομαδα πριν) και περιμενω

μεχρι να μου βαλουν νοβα θα χρεωνομαι 24,90 για double play economy,οταν μπει και η νοβα 29,90

εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ολα γινονται στο ποδι,αποκλειεται να μην περιμεναν τον ογκο αυτο με τετοια προσφορα,επισης μαλλον δεν εχουν χρημα για να παραγγειλουν δεκτες εξου και η εντελως αντιεπαγγελματικη ιστορια με την προκρατηση για τους δεκτες

παντως με διαβεβαιωσαν οτι με το ιντερνετ οσος κοσμος και να παει στην φορθνετ δεν θα υπαρχει προβλημα,αιντε να δουμε

HELL_pegaSOS
12-12-12, 16:10
εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ολα γινονται στο ποδι,αποκλειεται να μην περιμεναν τον ογκο αυτο με τετοια προσφορα,επισης μαλλον δεν εχουν χρημα για να παραγγειλουν δεκτες εξου και η εντελως αντιεπαγγελματικη ιστορια με την προκρατηση για τους δεκτες

Προφανώς και δεν έχουν χρήμα...




παντως με διαβεβαιωσαν οτι με το ιντερνετ οσος κοσμος και να παει στην φορθνετ δεν θα υπαρχει προβλημα,αιντε να δουμε

Καλό...
Προτιμώ όμως εκείνο με την μικρή Αννούλα.

sakels
12-12-12, 19:04
επαρχια δεν υπαρχουν αποκωδικοποιητες και με ενημερωσαν τηλεφωνικα οτι πρεπει να προπληρωσω 46,80 και να περιμενω απο Ιανουαριο μαλλον για να ερθουν να μου τον περασουν

internet θα εχω σε 15-20 ημερες (τσιμπησα ενα Thomson 585 v8 οταν εκανα την αιτηση 1 εβδομαδα πριν) και περιμενω

μεχρι να μου βαλουν νοβα θα χρεωνομαι 24,90 για double play economy,οταν μπει και η νοβα 29,90

εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ολα γινονται στο ποδι,αποκλειεται να μην περιμεναν τον ογκο αυτο με τετοια προσφορα,επισης μαλλον δεν εχουν χρημα για να παραγγειλουν δεκτες εξου και η εντελως αντιεπαγγελματικη ιστορια με την προκρατηση για τους δεκτες

παντως με διαβεβαιωσαν οτι με το ιντερνετ οσος κοσμος και να παει στην φορθνετ δεν θα υπαρχει προβλημα,αιντε να δουμε

πως να το ξεραν ρε φιλε δλδ?

και αλλες φορες εχουν κανει προσφορε αλλα δεν γινοταν και χαμος

customer
12-12-12, 19:33
πως να το ξεραν ρε φιλε δλδ?

και αλλες φορες εχουν κανει προσφορε αλλα δεν γινοταν και χαμος

Εδω δεν προκειται περι απλης προσφορας
αλλα ειναι φως-φαναρι οτι το αφεντικο τρελαθηκε
και μοιραζει τζαμπα. Κατ' ουσιαν μιλαμε για νοβα με 6 ευρω.
Φυσικα και περιμενανε το χαμο που θα ακολουθησει.

thomNikolaou
12-12-12, 22:09
Είναι η καλύτερη προσφορά που έχει βγει μέχρι τώρα, φαντάζομαι για
κάποιους λόγους στρατηγικης της forthnet , φυσικό και επόμενο ήταν να ξεμείνουν
από εξοπλισμό.

sakels
12-12-12, 22:14
Εδω δεν προκειται περι απλης προσφορας
αλλα ειναι φως-φαναρι οτι το αφεντικο τρελαθηκε
και μοιραζει τζαμπα. Κατ' ουσιαν μιλαμε για νοβα με 6 ευρω.
Φυσικα και περιμενανε το χαμο που θα ακολουθησει.

και η ον εχει τβ με 5 ευρω.

επισης ο οτε εχει το full pack στα 19,90 εκει γιατι δεν γινεται πανικος?

HELL_pegaSOS
12-12-12, 22:56
Γιατί εκεί δεν σου μένει η κεραία και ο δορυφορικός δέκτης.

hlias_3
12-12-12, 23:03
<< Γιατί εκεί δεν σου μένει η κεραία και ο δορυφορικός δέκτης. >>

Σωστός.

vforvendetta85
12-12-12, 23:06
και η ον εχει τβ με 5 ευρω.

επισης ο οτε εχει το full pack στα 19,90 εκει γιατι δεν γινεται πανικος?

Δεν πιστεύω πως έγινε ο κακός χαμός που παρουσιάζεται.Όχι ότι δεν πούλησε ή δεν πουλάει.Περισσότερο μαρκετίστικα κόλπα μου φαίνονται περί έλλειψης εξοπλισμού κλπ. για να δημιουργηθεί ντόρος.Όλες οι εταιρίες το επιδιώκουν.Αλίμονο αν ήταν τόσο απροετοίμαστη.
Όσον αφορά για την on,πιστεύω είναι μη συγκρίσιμο μέγεθος.Από άποψη περιεχομένου και το ότι είναι IPTV.Για τον OTE (όπως και για μη προσφορές nova) ποτέ δεν πρόκειται να γίνει ο κακός χαμός.Η συνδρομητική τηλεόραση δεν είναι στο DNA μας.Ότι μας πλασάρουν τα εθνικής εμβέλειας κανάλια θα το δούμε.
Και επειδή τόσο καιρό δεν έχω πει την άποψη μου για την εν λόγω προσφορά,λέω να την πω:Είναι εξαιρετικότατη και θα ήταν ακόμα καλύτερα αν είχε το novacinema1,αντί του novasports1.Δεν είναι τόσο το triple play,όσο η δωρεάν εγκατάσταση και το +10 ευρώ(τόσο δεν κάνει;) του πιάτου.Και ο ΟΤΕ είχε δωρεάν τον εξοπλισμό+πιάτο το καλοκαίρι,αλλά τα 50 ευρώ εγκατάσταση ακουγόντουσαν άσχημα.Όταν για τηλέφωνο+ιντερνετ δίνεις 25,τα +5 ευρώ δεν σου φαίνονται τίποτα και δωρεάν όλα τα άλλα.

leros2004
12-12-12, 23:17
Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ
05/12/2012 16:23:26 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση
06/12/2012 19:01:46 Προωθήθηκε το αίτημα φορητότητας του τηλεφωνικού σας αριθμού
07/12/2012 10:25:33 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης: 20/12/2012 00:00:00
07/12/2012 18:13:02 Η αίτησή σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ

Τι εννοεί ο ποιητής με το: Η αίτησή σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ ???

@ ADSLgr.com All rights reserved.