PDA

Επιστροφή στο Forum : 2play economy + start pack + novasports1 = 29.90



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

billstamaniac
14-11-12, 11:44
Καλημέρα ειχα επικοινωνησει σημερα το πρωι με τα κεντρικα για ενα λογαριασμο που ηθελε να ρωτησω κατι και μου ειπαν για μια καινουρια προσφορα που οτι ειχε βγει
και ουσιαστικα εχεις με 29,90
απεριοριστα αστικα - υπεραστικα
απεριοριστο ιντερνετ ως 24
και το start pack + novasports1
με δωρεαν εγκατασταση κ τον δεκτη στα 49ε με την τιμη να ειναι για παντα

haniabal
16-11-12, 00:54
Σε άλλο φόρουμ διάβασα ότι είναι χριστουγεννιάτικη προσφορά. Η τιμή φαίνεται καλή. Εάν είναι να την δεχτείς καλύτερα να δεις μέχρι πότε ισχύει.

adok13
16-11-12, 14:02
η τιμη αποτι εχω ακουσει ειναι για παντα και η προσφορα ισχυει μεχρι 31-12-2012.

petap
16-11-12, 20:28
με πήραν χτες 16/11 για την προσφορά και τους είπα να με πάρουν σήμερα 17/11 για να το σκεφτώ.
Πήραν λοιπόν σήμερα, η προσφορά είναι όντως στα 29.90 αφορά δορυφορική και όχι επίγεια μόνη χρέωση 49.90 του
αποκωδικοποιητή δωρεάν το πιάτο και τέλος ενεργοποίησης γραμμής.
Όταν τους είπα οτι έχω ήδη double play economy μου είπαν οτι η προσφορά αφορά νέους πελάτες.

kotsosb
16-11-12, 21:44
Στο start-pack δεν περιλαμβανονται τα Nova cinema ε?

vforvendetta85
16-11-12, 22:12
Στο start-pack δεν περιλαμβανονται τα Nova cinema ε?
Όχι,τα ντοκιμαντέρ,foxlife,fox,τα παιδικά κ.ά.

billstamaniac
16-11-12, 22:33
με πήραν χτες 16/11 για την προσφορά και τους είπα να με πάρουν σήμερα 17/11 για να το σκεφτώ.
Πήραν λοιπόν σήμερα, η προσφορά είναι όντως στα 29.90 αφορά δορυφορική και όχι επίγεια μόνη χρέωση 49.90 του
αποκωδικοποιητή δωρεάν το πιάτο και τέλος ενεργοποίησης γραμμής.
Όταν τους είπα οτι έχω ήδη double play economy μου είπαν οτι η προσφορά αφορά νέους πελάτες.

αφόρα νέους πελάτες νοβα αν εχεις μονο forthnet την παιρνεις κανονικοτατα .

Lapetr
19-11-12, 22:31
άρα αν έχεις το 2play economy ήδη τότε με ένα 5ευρω επιπλέον παίρνεις startpack kai ns1? για 12 μήνες ή για περισσότερο?

billstamaniac
19-11-12, 22:41
άρα αν έχεις το 2play economy ήδη τότε με ένα 5ευρω επιπλέον παίρνεις startpack kai ns1? για 12 μήνες ή για περισσότερο?

ναι με +5, έχει ελαχιστη παραμονη 12 μηνες αλλα ως τιμη ειναι για πάντα

g_kor
20-11-12, 11:23
Καλη προσφορα φαινεται...Εγω που εχω 2play economy + nova επιγεια απο την προσφορα της Real news το καλοκαρι που παρεμπιμπτωντος ληγει τελη του μηνα να παω σε αυτη την λυση η να επιλεξω την προσφορα τους για 15€ τα 2 επιγεια καναλια αλλα χωρις καποια δεσμευση;;;

pat122
20-11-12, 11:36
5 ευρώπουλα για τόσα κανάλια ακούγεται πολύ καλό deal

Lapetr
20-11-12, 21:41
30 ευρώ μόνιμα? καλή φαση γιατί το 2play economy από μόνο του πήγαινε στα 35 μετά το χρόνο.

FSHOPAXD
21-11-12, 02:50
H προσφορά είναι για πάντα ως τιμή 29,90€ ισχύει μόνο μέχρι 31/12:
Περιλαμβάνει όλο το Start Pack (Ελεύθερα, Ντοκιμαντέρ, Μουσικά, Ειδησεογραφικά, Παιδικά, FOX & Foxlife, E! κλπ)
+ NOVA SPORT 1 κανάλι (έχει 4 από τους 8 αγώνες της Κυριακής + Πολλές ακόμη αθλητικές διοργανώσεις π.χ. Premier Link)
Δωρεάν : Forthnet 2PLAY Economy (Internet έως 24Mbps και απεριόριστη τηλεφωνία) (0€ λογαριασμός εαν δεν κάνεις έξτρα κλήσεις)
Ισχύει για τον ίδιο συνδρομητή και στις δύο υπηρεσίες και βασική προϋπόθεσή αφορά ΜΟΝΟ νέους στην NOVA.
Προσφέρετε ΔΩΡΕΑΝ εγκατάσταση δορυφορικού πιάτου, ενώ σε ειδική τιμή δίνεται ο NOVA HD 831 υψηλής ποιότητας αποκωδικοποιητής από 129 στα 49€ λόγω προσφοράς, δωρεάν και το δορυφορικό πιάτο-καλώδια-Lnb κλπ.
Ισχύει για όλους τους παλαιούς πελάτες Forthnet & για νέους πελάτες που δεν είχανε καμία υπηρεσία!
Ισχύει δωδεκάμηνη δέσμευση μόνο σε ιδιόκτητο δίκτυο, αλλά η τιμή αφορά υπηρεσία για πάντα (μόνο πληρωμή 29,90€ σε NOVA και δωρεάν Forthnet).
Εκτός ιδιόκτητου δικτύου ισχύει η ίδια τιμή και προσφορά NOVA, χωρίς όμως τις υπηρεσίες τηλεφωνίας-internet.

g_kor
21-11-12, 10:43
Καλημερα,
Υπαρχει η συγκεκριμενη προσφορα αναρτημενη στο site της forthnet γιατι τις προηγουμενες μερες δεν την βρηκα...

adabter
21-11-12, 12:22
δελεαστική προσφορά.
το καλό είναι ότι η προσφορά ισχύει για αυτούς που δεν είχαν nova.
αν μπορούσαμε να αλλάζαμε και το novasport με novacinema θα ήταν super

pskouras
21-11-12, 13:13
Γιατι δεν βλεπω στο site τους πουθενα την προσφορα?

pat122
22-11-12, 12:31
ουτε και εγω δεν τη βρίσκω.
λογικά θα την πρότειναν τηλεφωνικά στον topic starter.
αξίζει πάντως να τους πάρεις τηλέφωνο και να τους ρωτήσεις

Mondler
22-11-12, 14:17
Πηρα τηλ και ειναι ετσι ακριβω οπως περιγραφηκε παραπανω και μαλλον θα ο δοκιμασω καθως τα 5€ παραπανω το μηνα μπορω να τα δωσω.

sgatz
22-11-12, 17:54
Ισχύει και το έκανα ήδη.Μόνη προυπόθεση να μην είχες ποτέ ως κάτοχος της γραμμής στο παρελθόν nova

adabter
23-11-12, 10:58
γίνεται και τηλεφωνικώς να το κάνεις ή πρέπει να περάσεις από κατάστημα?
τα 5 ευρώ για start pack και sport 1 είναι φιλότιμα για αυτό τον καιρό

Digik
23-11-12, 11:06
Μόνο φιλότιμα; Πολύ καλή προσφορά και με 30 ευρώ με βλέπω να την κάνω την αμαρτία!

haniabal
23-11-12, 17:13
Ξέρει κανείς εάν ισχύει ότι για τους παλιούς συνδρομητές θα πρέπει πρώτα να διακόψουν την παλιά υπηρεσία και να κάνουν καινούργια για να πάρουν την προσφορά?

Serafeim Karakostas
23-11-12, 17:25
http://www.adslgr.com/forum/threads/677467-2play-economy-start-pack-novasports1-29-90?p=4887218#post4887218

pirobola
23-11-12, 20:49
Σε δύο μήνες λήγει το πακέτο μου και πήρα τηλέφωνο αν μπορώ να μπω σε αυτό το πακέτο και μου είπαν ότι δεν μπορώ , μόνο νέοι συνδρομητές. Κανένας παλιός το έχει πάρει γιατί τους είπα άντε γεια !, πάω στην hol που με παρακαλάνε.

darax
23-11-12, 23:08
Σε δύο μήνες λήγει το πακέτο μου και πήρα τηλέφωνο αν μπορώ να μπω σε αυτό το πακέτο και μου είπαν ότι δεν μπορώ , μόνο νέοι συνδρομητές. Κανένας παλιός το έχει πάρει γιατί τους είπα άντε γεια !, πάω στην hol που με παρακαλάνε.

Tελικά οι καλές προσφορές είναι μόνο γιά τούς νέους ...οι παλιοί στο πηγάδι .....:whistle:

g_kor
23-11-12, 23:13
Σε δύο μήνες λήγει το πακέτο μου και πήρα τηλέφωνο αν μπορώ να μπω σε αυτό το πακέτο και μου είπαν ότι δεν μπορώ , μόνο νέοι συνδρομητές. Κανένας παλιός το έχει πάρει γιατί τους είπα άντε γεια !, πάω στην hol που με παρακαλάνε.

Καλησπέρα,
Σου είπαν ότι αφορά νέους συνδρομητές Nova ή & γενικότερα πελάτες που έχουν forthnet σύνδεση ???

pirobola
24-11-12, 01:13
Η προσφορά αφορά μόνο νέους συνδρομητές εμείς η παλιοί ας προσέχαμε που γίναμε συνδρομητές.

Τους πήρα τηλέφωνο δύο φορές την πρώτη μου είπαν μόνο για νέους συνδρομητές , σήμερα που πήρα ένας υπάλληλος μου είπε ότι μπορείς να αλλάξει πακέτο και με έδωσε σε άλλον υπάλληλο αλλά αυτή ήταν κάθετη μόνο νέοι συνδρομητές και κακώς ο προηγούμενος μου είπε ότι γίνεται και κακώς πήρα δεύτερο τηλέφωνο για το ίδιο θέμα.
Της είπα να σημειώσει στην καρτέλα μου το παράπονό μου και σε δύο μήνες θα τα πούμε που λήγει το συμβόλαιό μου αλλά μου είπε ότι δεν είναι δικό της πρόβλημα αλλά σαφώς δικό μου και φάνηκε ότι δεν την ενδιέφερε αν μείνω ή αν φύγω. Στην πολιτική της εταιρείας όταν μου είπε της απάντησα γιατί τότε κάνετε σιωπηλή ανανέωση του δωδεκάμηνου ενώ το συμβόλαιο λέει ότι δεν γίνεται αλλά μου απάντησε ότι δεν είναι ότι δεν θέλω να σου το δώσω αυτό το πακέτο αλλά έτσι είναι η πολιτική της εταιρείας.
Δυστυχώς αυτοί θα χάσουνε από συνδρομητές με αυτήν την πολιτική αλλά αν τυχών μάθει κάποιος κάτι διαφορετικό ας ενημερώσει και εμάς το τι παίζεται.

Big Lebowski
24-11-12, 14:17
Παιδιά, ισχύει και για τους παλιούς συνδρομητές! Είχα διαβάσει για την προσφορά και σε άλλο φόρουμ αλλά επειδή δεν το είχα δει στο σάιτ δεν είχα δώσει σημασία.
Είχα forthnet + nova με 20% έκπτωση, και πριν λίγες μέρες έκανα αίτηση για το πακέτο forthnet 2play + nova start pack με 41,24€. Έλαβα τα ανάλογα μηνύματα πριν 2-3 μέρες πως το αίτημα μου έγινε δεκτό. Πριν λίγη ώρα, γυρνώντας τυχαία στο novasports1, προς μεγάλη μου έκπληξη, είχα εικόνα!:oneup:
Για ψάξτε το λίγο οι παλιοί συνδρομητές!

kataras
24-11-12, 16:33
μεχρι 31/12 οσοι εχουν σταρτ-πακ βλεπουν δωρεαν και το νσπ1 ωποτε μην ενθουσιαζεσαι ακομα
παρτους τηλ.και ενημερωσου ξανα

g_kor
24-11-12, 17:03
Παιδιά, ισχύει και για τους παλιούς συνδρομητές! Είχα διαβάσει για την προσφορά και σε άλλο φόρουμ αλλά επειδή δεν το είχα δει στο σάιτ δεν είχα δώσει σημασία.
Είχα forthnet + nova με 20% έκπτωση, και πριν λίγες μέρες έκανα αίτηση για το πακέτο forthnet 2play + nova start pack με 41,24€. Έλαβα τα ανάλογα μηνύματα πριν 2-3 μέρες πως το αίτημα μου έγινε δεκτό. Πριν λίγη ώρα, γυρνώντας τυχαία στο novasports1, προς μεγάλη μου έκπληξη, είχα εικόνα!:oneup:
Για ψάξτε το λίγο οι παλιοί συνδρομητές!

Αυτο πρεπει λογικα να ισχυει , δεν εχει σχεση ομως με την προσφορα των 29.90 που αναφερουμε στο συγκεκριμενο θεμα...

pirobola
25-11-12, 01:25
Εμένα όμως με πείραξε γιατί έπεσα σε κακή υπάλληλο και μου την είπε τρεις φορές, την πρώτη γιατί ενώ μου είχαν πει ότι δεν γίνεται τους πήρα άλλη ημέρα τηλέφωνο για το ίδιο θέμα,την δεύτερη γιατί μίλαγα σε πρώτο ενικό μαζί της και την τρίτη ότι είναι δικό μου πρόβλημα το τι θα κάνω που λήγη το συμβόλαιο αν θα φύγω ή αν μείνω ( αυτό το έβγαλα από την μεταξύ μας επικοινωνία).

Το ποιο απλό θα ήταν να μου πει ότι θα το σημειώσω στην καρτέλα σας και θα σας ενημερώσουμε το τι μπορούμε να σας προσφέρουμε όχι τέτοια επιθετική συμπεριφορά από την αρχή της επικοινωνίας.

kataras
25-11-12, 01:36
μαλλον θα επεσες σε νεα υπαλληλο που εργαζοταν πριν σε εισπρακτικη εταιρια!

mintzax
25-11-12, 02:04
Παιδιά, ισχύει και για τους παλιούς συνδρομητές! Είχα διαβάσει για την προσφορά και σε άλλο φόρουμ αλλά επειδή δεν το είχα δει στο σάιτ δεν είχα δώσει σημασία.
Είχα forthnet + nova με 20% έκπτωση, και πριν λίγες μέρες έκανα αίτηση για το πακέτο forthnet 2play + nova start pack με 41,24€. Έλαβα τα ανάλογα μηνύματα πριν 2-3 μέρες πως το αίτημα μου έγινε δεκτό. Πριν λίγη ώρα, γυρνώντας τυχαία στο novasports1, προς μεγάλη μου έκπληξη, είχα εικόνα!:oneup:
Για ψάξτε το λίγο οι παλιοί συνδρομητές!

Καλησπέρα... 1ο POST ΣΤΟ SITE!
Σήμερα πήρε ένας φίλος μου στη NOVA να ρωτήσει για το πακέτο με το double play economy+start pack+novasports1 (νέος συνδρομητής για nova) και του είπαν πως για novasports1 δεν ισχύει!!!! Ρώτησε και για την δική μου περίπτωση που εχω double play+start pack και του ειπε πως τρεχει μια προσφορά απο 20% εκπτωση σε 33% εως τελος Νοεμβρίου (έχω περάσει το 1 ετος δέσμευσης που ειχα). Μετά ανακαλύπτω , όπως ανέφερες big lebowski, πως δουλευει το novasports1...!!! Αν βάλω την 33% έκπτωση, θα μου αφαιρεθεί το novasports1????

pirobola
25-11-12, 12:43
Ισχύει για νέους συνδρομητές το economy+30 λεπτά προς κινητά+start pack+novasports1. Μέχρι τέλος του μήνα το novasports1 το έχουν ενεργοποιήση στο πακέτο double play+start pack (το έχω γραπτός στον λογαριασμό μου). Ο καθένας υπάλληλος τους όμως λέει ότι θέλει κάνε όμως υπομονή στην ανανέωση γιατί αυτή έχουν την ανάγκη μας όχι εμείς αυτούς και παζάρεψέ τους.

kataras
25-11-12, 17:41
ειπαμε ξανα οτι ολοι οσοι εχουν σταρτ-πακετο εχουν δωρακι μεχρι 31/12 το νσπ1

pskouras
25-11-12, 20:04
εγω αν παω απο τελλας σε αυτο το πακετο (πληρωνω τωρα 78 ευρω για DP Economy) σε ποσο καιρο θα με συνδεσουν? και αν εχουν προβληματα στην τηλεφωνια?

Lapetr
25-11-12, 20:50
βασικά όπως και πέρσι τα χριστούγεννα σε όσους έχουν start τους ανοίγουν το ns1 καθώς και σε όσους έχουν το cinema, ενώ όσοι έχουν το sport τους ανοίγουν το nc1.

sakels
25-11-12, 21:57
εγω αν παω απο τελλας σε αυτο το πακετο (πληρωνω τωρα 78 ευρω για DP Economy) σε ποσο καιρο θα με συνδεσουν? και αν εχουν προβληματα στην τηλεφωνια?

20 μερες και νοβα αμα εχεις πιατο γινεται αμεσα. 29,90 ειναι πολυ καλη τιμη για ολα αυτα! Go for it

thomNikolaou
26-11-12, 13:07
βασικά όπως και πέρσι τα χριστούγεννα σε όσους έχουν start τους ανοίγουν το ns1 καθώς και σε όσους έχουν το cinema, ενώ όσοι έχουν το sport τους ανοίγουν το nc1.

Την έχουν ανακοινώσει επίσημα αυτή την δυνατότητα ?

pat122
26-11-12, 14:31
θυμάμαι και εγώ πέρσι αυτό το δωράκι. δεν μας είχε χαλάσει καθόλου.
και η πιο πάνω προσφορά καλή είναι.
(προσφορά για sport pack μακάρι να βγάλουν :/ )

sakels
26-11-12, 18:19
εχει dpeco + sports στα 53,90

Big Lebowski
26-11-12, 18:38
Πέρσι πάντως το είχαν ανακοινώσει, είχαν ανοίξει για όλο το Δεκέμβρη το cinema για εμάς με το start pack. Φέτος, επίσημη ανακοίνωση δεν υπάρχει.

Iordan
26-11-12, 18:43
30 euros για όλα; Είναι μια χαρά η προσφορούλα...λες αντί για το vdsl να πάω εκεί (και ας παίζω και με 10 - 15ΜΒ, χαλάλι!)

pat122
27-11-12, 11:33
εχει dpeco + sports στα 53,90

ναι την ξέρω αυτή τη προσφορά. δεν λέω καλή φαίνεται αλλά θα ήθελα κάτι καλύτερο.
κάτι σαν αυτή την τελευταία που έχουν βγάλει αλλά να έχει κάτι από cinema

haniabal
27-11-12, 17:09
30 euros για όλα; Είναι μια χαρά η προσφορούλα...λες αντί για το vdsl να πάω εκεί (και ας παίζω και με 10 - 15ΜΒ, χαλάλι!)


Βασικά στο vdsl λένε ότι μπορείς με 10 ευρώ να αναβαθμίσεις και τις προσφορές που δίνει σε συνδυασμό με νόβα. Οπότε πιστεύω ότι εάν κάνεις πρώτα αυτή την προσφορά και μετά βάλεις και vdsl θα έχεις με 40 ευρώ και τα δυο μαζί. Καθόλου άσχημα πιστεύω.

Iordan
27-11-12, 18:07
δε νομίζω ότι θα το αφήσουν αυτό. Πολλές προσφορές μαζεμένες και τους κόβω να βάζουν όρους και προϋποθέσεις για να πάρεις την προσφορά των 30

pat122
28-11-12, 13:39
δε νομίζω ότι θα το αφήσουν αυτό. Πολλές προσφορές μαζεμένες και τους κόβω να βάζουν όρους και προϋποθέσεις για να πάρεις την προσφορά των 30

η προσφορά των 30 είναι για αυτούς που δεν έχουν nova και πιστεύω είναι ένα καλό πακέτο για να τη δοκιμάσεις.
τώρα αν "κουμπώνει" και vdsl πάνω στη προσφορά, more than welcome

kosmasdel
28-11-12, 23:40
Καλησπέρα! Όποιος έχει Nova και έχει εμπειρία ας μας πει την άποψή του αν το Novasports1 δείχνει αξιόλογα ματς ή μόνο του χωρίς τα άλλα novasports δεν αξίζει. Ξέρω πάντως ότι ευρωλίγκα δεν δείχνει ποτέ.

sakels
29-11-12, 00:08
Καλησπέρα! Όποιος έχει Nova και έχει εμπειρία ας μας πει την άποψή του αν το Novasports1 δείχνει αξιόλογα ματς ή μόνο του χωρίς τα άλλα novasports δεν αξίζει. Ξέρω πάντως ότι ευρωλίγκα δεν δείχνει ποτέ.

τι εννοεις αν αξιζει? αν χωρουσαν οι αγωνεσ ολοι το 1 θα τους εβαζαν εκει. δεν μπορει να τα δειχνει ολα live. σε μαγνητοσκοπηση ναι. παντως ειναι απο τ βασικοτερα καναλια του πακετου και στο δινει δωρεαν στο start pack. αλλιως πας στην προσφορα 53,90

kosmasdel
29-11-12, 00:15
τι εννοεις αν αξιζει? αν χωρουσαν οι αγωνεσ ολοι το 1 θα τους εβαζαν εκει. δεν μπορει να τα δειχνει ολα live. σε μαγνητοσκοπηση ναι. παντως ειναι απο τ βασικοτερα καναλια του πακετου και στο δινει δωρεαν στο start pack. αλλιως πας στην προσφορα 53,90

Εννοώ αν αξίζει πχ. μπορεί να δείχνει τα ματς με τις πιο "μικρές" ομάδες στο novasports1 (που έχουν δλδ πιο μικρή τηλεθέαση, για να μη θίξω καμιά ομάδα :p ) αφού προσφέρεται σε πιο φθηνά πακέτα και πιο σημαντικά ματς σε άλλα novasports. πχ Με ενδιαφέρουν τα ματς του ΠΑΟ και στην Αγγλία δεν θέλω να βλέπω πχ Σαουθάμπτον-ΚΠΡ αλλά τις πιο μεγάλες ομάδες. Γι' αυτό ρωτάω αν κάποιος ξέρει πάνω κάτω τι ματς παίζει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.