PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανταμοιβή από NOVA με δωρεάν αποκωδικοποιητή Novabox HD 831



Σελίδες : 1 [2]

ZhenXlogic
18-04-13, 10:50
Σωστός, αλλά και τα HD είναι καλή φάση....
Σιγά τα HD που δίνει η Nova έχεις δει SkyItalia? να δεις για ποσά HD μιλάμε...


Το ότι τα χρεώνουν επιπλέον πάλι, καθόλου.
:oneup:


Με παγια εντολη τα δινουν δωρεαν πλεον

Η σελίδα άλλα λέει ακόμα...



Βασική Υπηρεσία
Τιμή Υπηρεσίας HD
Κανάλια High Definition


Full Pack
4,99 €
Novacinema HD, Novasports 1 HD, Novasports 2 HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD


Sports Pack
4,99 €
Novasports 1 HD, Novasports 2 HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD


Cinema Pack
4,99 €
Novacinema HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD


Start Pack
4,99 €
Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD

sakels
18-04-13, 10:57
Σιγά τα HD που δίνει η Nova έχεις δει SkyItalia? να δεις για ποσά HD μιλάμε...


:oneup:



Η σελίδα άλλα λέει ακόμα...



Βασική Υπηρεσία
Τιμή Υπηρεσίας HD
Κανάλια High Definition


Full Pack
4,99 €
Novacinema HD, Novasports 1 HD, Novasports 2 HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD


Sports Pack
4,99 €
Novasports 1 HD, Novasports 2 HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD


Cinema Pack
4,99 €
Novacinema HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD


Start Pack
4,99 €
Eurosport HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD Showcase, ΕΡΤ HD



Κοιταξτε το τιμολογιο για τα 3play. Οποιος διαλεγει ολα τα σινεμα η τα σπορτς η τα τα δυο και επιλεγει παγια εντολη ειναι δωρεαν για 12 μηνες. Αλλα μαλλον απο 1/1/2014 η υπηρεσια hd θα δινεται σε ολους καθως οι sd εκδοχες των hd καναλιων θα καταργηθουν.

neshtar
18-04-13, 12:06
Κοιταξτε το τιμολογιο για τα 3play. Οποιος διαλεγει ολα τα σινεμα η τα σπορτς η τα τα δυο και επιλεγει παγια εντολη ειναι δωρεαν για 12 μηνες. Αλλα μαλλον απο 1/1/2014 η υπηρεσια hd θα δινεται σε ολους καθως οι sd εκδοχες των hd καναλιων θα καταργηθουν.

αλλο τα δινει δωρεαν αλλο τα δινει δωρεαν στο 3Play. Εγω πχ ουτε εχω ουτε θελω να παρω 3 play, σκετη νοβα εχω

sakels
18-04-13, 19:41
αλλο τα δινει δωρεαν αλλο τα δινει δωρεαν στο 3Play. Εγω πχ ουτε εχω ουτε θελω να παρω 3 play, σκετη νοβα εχω

εχεις την επιλογη να βαλεις 3play. αν δεν θες να βαλεις εινα δικη σου επιλογη να συνεχισεις. αλλιως μαλλον περιμενεις 1/1/14

@ ADSLgr.com All rights reserved.