PDA

Επιστροφή στο Forum : NovaGO



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ClawHammer
08-02-14, 03:06
Ναι το έλαβα κι εγώ αυτό το email. Τώρα τι σόι λανσάρισμα είναι αυτό από τη στιγμή που ακόμα λέει beta στη σελίδα δε μπορώ να καταλάβω. Επίσης, αδυνατώ να κατανοήσω το κόλλημα που έχουν φάει με τα desktop, τι ακριβώς θέμα υπάρχει; Δηλαδή αν κάποιος πχ δεν έχει laptop και έχει ένα εξοχικό στο οποίο βρίσκεται ένα παλιό desktop, γιατί να μη μπορεί να χρησιμοποιήσει την υπηρεσία; Τέλος πάντων, θα δοκιμάσω το κολπάκι που λέει ο φίλος στο προηγούμενο post αν και θυμάμαι ότι όταν είχα παλιότερη έκδοση του plugin μου έβγαζε μήνυμα ότι πρέπει να κατεβάσω την νεότερη για να συνεχίσω.

leros2004
08-02-14, 04:33
Σήμερα είπα να το δοκιμάσω και εγω.... αλλά δεν μπορώ να παω στο βήμα 2 , μου βγάζει αυτό:
134938

Έχω το περσινό Χριστουγεννιάτικο πακέτο με Novasports1 απο τα αθλητικά και τα υπόλοιπα καναλια με ντοκυμαντερ , φοξ κτλ κτλ

Φταίει ο τύπος ''συνδρομής'' ή οτι προσπαθώ να κανω εγγραφή στην υπηρεσία απο το desktop :hmm:

Rage
08-02-14, 13:03
Εμενα παιζει κανονικα σε laptop αλλα μονο σε explorer σε αλλους browser οχι και εχω το πακετο sport θα το δοκιμασω και σε smart tv.

sinclair_ql
08-02-14, 14:10
Καλησπέρα σε όλους.
Έκανα πρόσφατα εγγραφή και αυτό που θα ήθελα να σας ρωτήσω είναι αν μπορώ να κάνω download από το NOVAGO χρησιμοποιώντας κάποιο downloader.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Οχι και όλα όσα δεν επιτρέπονται είναι καθαρά λόγω δικαιωμάτων σε εκπομπές, ταινίες κ.ο.κ. Ας μην ξεχνάμε ότι όλα έχουν δικαιώματα που πληρώνονται.

ClawHammer
08-02-14, 14:21
Λοιπόν αυτό που προτείνει ο MANTHES από το άλλο φόρουμ πράγματι δουλεύει για όσους έχουν desktop. Παίζει βέβαια μόνο το ζωντανό περιεχόμενο (Live TV) και όχι το on demand (ταινίες, σειρές κλπ.) μιας και ζητάει την εγκατάσταση της νέας έκδοσης του plugin.

@leros2004: Μάλλον δε μπορείς να κάνεις εγγραφή, θέλει πακέτο με όλα τα novasports ή/και όλα τα novacinema.

potis21
09-02-14, 04:16
μπήτε στο φάκελο του "C:\Program Files (x86)\Web_TV\" ή όποιον άλλο φάκελο κάνατε εγκατάσταση και μετονομάστε το "ChkHd.exe" αρχείο σε κάτι άλλο. Το εν λόγω αρχείο κάνει interrogation τo hardware και αν αναφέρει desktop βγάζει μηνυμα "η υπηρεσία προς το παρόν δεν ειναι διαθέσιμη στην συσκευή σας", αν όμως λειπει το interrogator το plugin ξεκινά κανονικά σε εναν τετραπύρηνο desktop ενός φιλαρακου που με πήρε παρακαλετά για βοήθεια.

Με τις αηδίες τους σχεδόν σε προκαλουν να τα σκάσεις στους πειρατές. "Δεν φτάνει που τους πληρώσαμε μας φαγαν και το βόδι" κατάσταση.

cu.

MANTHES
09-02-14, 14:05
μπήτε στο φάκελο του "C:\Program Files (x86)\Web_TV\" ή όποιον άλλο φάκελο κάνατε εγκατάσταση και μετονομάστε το "ChkHd.exe" αρχείο σε κάτι άλλο. Το εν λόγω αρχείο κάνει interrogation τo hardware και αν αναφέρει desktop βγάζει μηνυμα "η υπηρεσία προς το παρόν δεν ειναι διαθέσιμη στην συσκευή σας", αν όμως λειπει το interrogator το plugin ξεκινά κανονικά σε εναν τετραπύρηνο desktop ενός φιλαρακου που με πήρε παρακαλετά για βοήθεια.

Με τις αηδίες τους σχεδόν σε προκαλουν να τα σκάσεις στους πειρατές. "Δεν φτάνει που τους πληρώσαμε μας φαγαν και το βόδι" κατάσταση.

cu.
Το δοκιμασα σε λαπτοπ συνδεδεμο με μονιτορ και δεν επιασε αυτο το κολπο

bilis41
10-02-14, 23:52
μπήτε στο φάκελο του "C:\Program Files (x86)\Web_TV\" ή όποιον άλλο φάκελο κάνατε εγκατάσταση και μετονομάστε το "ChkHd.exe" αρχείο σε κάτι άλλο. Το εν λόγω αρχείο κάνει interrogation τo hardware και αν αναφέρει desktop βγάζει μηνυμα "η υπηρεσία προς το παρόν δεν ειναι διαθέσιμη στην συσκευή σας", αν όμως λειπει το interrogator το plugin ξεκινά κανονικά σε εναν τετραπύρηνο desktop ενός φιλαρακου που με πήρε παρακαλετά για βοήθεια.

Με τις αηδίες τους σχεδόν σε προκαλουν να τα σκάσεις στους πειρατές. "Δεν φτάνει που τους πληρώσαμε μας φαγαν και το βόδι" κατάσταση.

cu.

Βοηθησε λιγο ρε φιλε να μπορουμε να μεταφερουμε την εικονα με hdmi .....και ολα τα καλα του θεου επανω σου.....

sfs1979
12-02-14, 21:30
Βοηθησε λιγο ρε φιλε να μπορουμε να μεταφερουμε την εικονα με hdmi .....και ολα τα καλα του θεου επανω σου.....

Καλησπέρα,

Πήγαινε στον πίνακα ελέγχου των windows και απεγκατέστησε το webtvplugin έκδοση 3..... (αυτό είναι το νέο plugin). Εφόσον το απεγκαταστήσεις κατέβασε την προηγούμενη έκδοση του plugin από εδώ:

http://www.easybytez.com/p6nodg8r1sv6 (Πήγαινε στο free download και περίμενε 1 λεπτό)


Κάνε την εγκατάσταση αυτής της έκδοσης χωρίς να έχεις ανοιχτό κάποιο browser. Μόλις τελιώσει μπες στο site της Novago σύνδεσε το με καλώδιο hdmi και θα σου δουλέψει.

bilis41
12-02-14, 23:14
Καλησπέρα,

Πήγαινε στον πίνακα ελέγχου των windows και απεγκατέστησε το webtvplugin έκδοση 3..... (αυτό είναι το νέο plugin). Εφόσον το απεγκαταστήσεις κατέβασε την προηγούμενη έκδοση του plugin από εδώ:

http://www.easybytez.com/p6nodg8r1sv6 (Πήγαινε στο free download και περίμενε 1 λεπτό)


Κάνε την εγκατάσταση αυτής της έκδοσης χωρίς να έχεις ανοιχτό κάποιο browser. Μόλις τελιώσει μπες στο site της Novago σύνδεσε το με καλώδιο hdmi και θα σου δουλέψει.


αυτο το εκανα αλλα ισχυει μονο για τα live για ταινιες και σειρες παλι το κοβει και ζηταει το νεο pluing...

vped
13-02-14, 00:15
Καλησπέρα,

Πήγαινε στον πίνακα ελέγχου των windows και απεγκατέστησε το webtvplugin έκδοση 3..... (αυτό είναι το νέο plugin). Εφόσον το απεγκαταστήσεις κατέβασε την προηγούμενη έκδοση του plugin από εδώ:

http://www.easybytez.com/p6nodg8r1sv6 (Πήγαινε στο free download και περίμενε 1 λεπτό)


Κάνε την εγκατάσταση αυτής της έκδοσης χωρίς να έχεις ανοιχτό κάποιο browser. Μόλις τελιώσει μπες στο site της Novago σύνδεσε το με καλώδιο hdmi και θα σου δουλέψει.

το έχω κάνει 500 φορές και με όλους τους browser και μου ζητάει συνεχώς να κατεβάσω το plug in δεν με αφήνει να δω ούτε τα live. καμιά βοήθεια ??????

bilis41
13-02-14, 00:43
το έχω κάνει 500 φορές και με όλους τους browser και μου ζητάει συνεχώς να κατεβάσω το plug in δεν με αφήνει να δω ούτε τα live. καμιά βοήθεια ??????

εγω ακολουθησα τα βηματα που αναφερονται παραπανω και μπορω και μεταφερω εικονα μονο για τα live τα αλλα δεν μου τα ανοιγει ζηταει νεο plug in

προσεξε 2 σημαντικα: σβηνεις το παλιο και με κλειστο browser κανεις εγκατασταση του παλιου που θα κατεβασεις απο το link που δινεται παραπανω

sakis1234567
13-02-14, 15:30
εγω ακολουθησα τα βηματα που αναφερονται παραπανω και μπορω και μεταφερω εικονα μονο για τα live τα αλλα δεν μου τα ανοιγει ζηταει νεο plug in

προσεξε 2 σημαντικα: σβηνεις το παλιο και με κλειστο browser κανεις εγκατασταση του παλιου που θα κατεβασεις απο το link που δινεται παραπανω

για να καταλαβω και εγω που θελω να το κανω ,η σειρα ειναι α) εγκατασταση του παλιου plugin με κλειστο broeser Β) μπαινω στο site της novago και κανω εγγραφη? Γ) παιρνω τους κωδικους και τους βαζω.? κατεβασα το plugin (δεν εχω κανει εγγραφη ακομα) αλλα αυτο πως ανοιγει?

ClawHammer
13-02-14, 18:01
Το login απαιτεί το νέο plugin. Η αναπαραγωγή των live καναλιών όχι. Επομένως η λύση είναι η εξής: βάζεις το νέο plugin και μετά κάνεις κανονικά login τσεκάροντας την επιλογή "Αυτόματη σύνδεση" στο popup που πετάει ενώ θα πρέπει να έχεις ενεργοποιημένο και το remember history/saved passwords από τα settings του browser. Κλείνεις browser, κάνεις uninstall το νέο plugin, βάζεις το παλιό, ξανανοίγεις browser, μπαίνεις στο NovaGO και πλέον σου ζητάει κωδικό μόνο για profile login, όχι για user login. Ε αν κάνεις αυτά είσαι ΟΚ.

sakis1234567
14-02-14, 10:31
Το login απαιτεί το νέο plugin. Η αναπαραγωγή των live καναλιών όχι. Επομένως η λύση είναι η εξής: βάζεις το νέο plugin και μετά κάνεις κανονικά login τσεκάροντας την επιλογή "Αυτόματη σύνδεση" στο popup που πετάει ενώ θα πρέπει να έχεις ενεργοποιημένο και το remember history/saved passwords από τα settings του browser. Κλείνεις browser, κάνεις uninstall το νέο plugin, βάζεις το παλιό, ξανανοίγεις browser, μπαίνεις στο NovaGO και πλέον σου ζητάει κωδικό μόνο για profile login, όχι για user login. Ε αν κάνεις αυτά είσαι ΟΚ.
φιλε μου σε ευχαριστω. το εκανα αυτο που ειπες ακριβως. παιζει λιγο κε μετα μου λεει κατι σαν σφαλμα. βρηκα στο παλιο plugin το αρχειο "ChkHd.exe" (μου το εμφανιζει εμενα σαν σκετο ChkHd οχι σαν "ChkHd.exe" μαζι με ενα εικονιδιο) του αλλαξα ονομασια π.χ nikos , αλλα και παλι μου κανει τα ιδια. μετα ειπα να το βαλω χωρις να το πειραξω ,τα ιδια. τι μπορει να φταιει? το κανω αυτο σε σταθερη μοναδα και οχι σε λαπτοπ.

sfs1979
14-02-14, 13:31
Παιδιά Καλησπέρα,

Αυτό που ανέφερα παραπάνω είναι μια προσωρινή λύση για τους αγώνες τουλάχιστον. Για τις σειρές και τις ταινίες δεν πάιζει. Ευελπιστώ ότι θα κερδίσουμε λίγο χρόνο μέχρι να βρεθεί κάτι πιο μόνιμο γιατί και αυτό μπορεί κάποια στιγμή να το κόψουν.

ClawHammer
14-02-14, 13:39
φιλε μου σε ευχαριστω. το εκανα αυτο που ειπες ακριβως. παιζει λιγο κε μετα μου λεει κατι σαν σφαλμα. βρηκα στο παλιο plugin το αρχειο "ChkHd.exe" (μου το εμφανιζει εμενα σαν σκετο ChkHd οχι σαν "ChkHd.exe" μαζι με ενα εικονιδιο) του αλλαξα ονομασια π.χ nikos , αλλα και παλι μου κανει τα ιδια. μετα ειπα να το βαλω χωρις να το πειραξω ,τα ιδια. τι μπορει να φταιει? το κανω αυτο σε σταθερη μοναδα και οχι σε λαπτοπ.

Χμ δεν ξέρω... δοκίμασε με κάποιον άλλο browser ίσως. Τι σφάλμα σου βγάζει; Αυτό με το ChkHd πάντως δεν λειτουργεί οπότε μην παιδεύεσαι.

nnn
21-02-14, 00:54
Μια γρήγορη ερώτηση, πρέπει να είσαι σε γραμμή Forthnet για να δεις ή παίζει και μέσω δικτύου 3ης εταιρίας εφόσον έχεις συνδρομή ?

sakels
21-02-14, 01:09
οποιονδηποτε παροχο σταθερης εντος ελλαδας

MANTHES
21-02-14, 01:30
Μονο μεσω adsl συνδεσης ανεξαρτητως παροχου

nnn
21-02-14, 01:53
Thanks.

giorg
21-02-14, 10:20
Μονο μεσω adsl συνδεσης ανεξαρτητως παροχου

Φαντάζομαι dsl γενικά εννοείς. (Τώρα που 'χουμε και vdsl στην Ελλάδα ποιος μας πιάνει :p)
Χαμός με το novago πάντως όλοι θέλουν να το βάλουν.

MANTHES
21-02-14, 13:43
Φαντάζομαι dsl γενικά εννοείς. (Τώρα που 'χουμε και vdsl στην Ελλάδα ποιος μας πιάνει :p)
Χαμός με το novago πάντως όλοι θέλουν να το βάλουν.

Μονο που με το καινουριο plugin δεν μπορεις να συνδεσεις λαπτοπ με τηλεοραση ουτε να το εχεις σε σταθερο. Επισης αν το κινητο ειναι root παλι το ξεχνας.
Γενικα βαση και της σοβαροτητας αλλα και του σεβασμου που δειχνει η φορθνετ ως προς τους συνδρομητες της με κανει να πιστευεω οτι καποια στιγμη θα το προσφερει ως υπηρεσια μονο σε κανα κινεζικο ταμπλετ που θα το φερνει για λογαριασμο της. Εχω αυτη την προαισθηση

avga
21-02-14, 15:57
Εντάξει η γκρίνια είναι λογικό να υπάρχει όταν έχει κυκλοφορήσει η υπηρεσία από beta.
Το ότι βολεύει να το χρησιμοποιείς σε λάπτοπ συνδεδεμένο σε tv, δεν σημαίνει πως είναι και ο λόγος που υπάρχει η εφαρμογή.
Το κυκλοφόρησαν για να έχεις πρόσβαση παντού, όχι για αντικατάσταση του multiview.
Το καινούριο είναι ότι μπορείς να βλέπεις νοβα και έξω από το σπίτι, το οποίο τραβάει πολύ τον κόσμο, σαν δυνατότητα.

ntenis80
23-02-14, 11:56
Καλημέρα και από μένα.
έχω και εγώ την υπηρεσία novago σε samsung galaxy s4 και παίζει πολύ καλά,το μόνο πρόβλημα είναι όταν πάω να τη συνδέσω σε τηλεόραση με αντάπτορα μέσω hdmi που ενώ κάνει mirroring κανονικά το κινητό,το novago δε παίζει.Καμιά ιδέα πώς μπορεί να φτιάξει αυτό??από laptop το έχω δει και παίζει κανονικά σε τηλεόραση.
Ευχαριστώ

MANTHES
23-02-14, 13:41
Mε το τελευταιο plugin για τους υπολογιστες δεν μπορεις να συνδεεις τον υπολογιστη με την τηλεοραση. Προφανως δεν επιτρεπει η εφαρμογη του κινητου την συνδεση και διακοπτει την υπηρεσια με το που βαζεις το hdmi. Εχεις καλωδιο usb σε hdmi ή εχει κανονικα εξοδο hdmi το κινητο;

ntenis80
23-02-14, 14:07
Mε το τελευταιο plugin για τους υπολογιστες δεν μπορεις να συνδεεις τον υπολογιστη με την τηλεοραση. Προφανως δεν επιτρεπει η εφαρμογη του κινητου την συνδεση και διακοπτει την υπηρεσια με το που βαζεις το hdmi. Εχεις καλωδιο usb σε hdmi ή εχει κανονικα εξοδο hdmi το κινητο;
Έχω το mhl της samsung που συνδέει από micro usb(θύρα φόρτισης) σε hdmi.

agelakos
23-02-14, 21:04
την εφαρμογή που μπορώ να την βρώ για Laptop , pc με windows???????

algedan
23-02-14, 22:36
την εφαρμογή που μπορώ να την βρώ για Laptop , pc με windows???????

εδώ: http://www.forthnet.gr/NovaGoElGr.aspx?a_id=7147
πηγαίνεις "πως το αποκτώ", "εγκατάσταση" (αφού κάνεις εγγραφή πιο μπροστά), διαλέγεις έκδοση (για windows είναι το σχεδιάκι με το λάπτοπ)

manolios7
24-02-14, 15:24
καλησπερα στο φορουμ εκανα αυτα που μου ζιτηθηκαν αλλα δεν μου μπαινει το plug-in εχω win7 multimate τι πρεπει να κανω. κ οθτε ο κωδικος δεν μου ηρθε ακομη μια βοιθεια ευχαριστο απαντιστε μου προσοπικα για το novago μηλαω???????????????????????????

- - - Updated - - -

γεια σου φιλε σου πεζει το novago στο pc σου????????????

- - - Updated - - -

μια βοηθεια στο novago δεν μου δεχεται το lpug-in τι πρπει να καω εχω win7-ultimate?????????????????????

jx2012
24-02-14, 15:29
Γεια σε ολη την παρεα.Εμενα μου βγαζει "20101 account does not exist" εχω iphone 4 jailbreak,εβαλα και το tsprotector αλλα τα ιδια.Αν γνωριζει καποιος κατι παρακαλω ας απαντηση.Ευχαριστω.

manolios7
24-02-14, 16:10
φιλαρακι εχω προβλιμα εμενα δεν μου το κανει εγκαταστασι το plug με το ποθ παει να το κανει πριν το τελοσ μου πεταει ενα μινιμα κ τελος τι πρεπει να κανω για να μοθ δεχτει το plyg-in ευχαριστω

tempo
24-02-14, 20:01
καλησπέρα, είμαι συνδρομητής nova με όλα τα sports και novacinema1.

Έβαλα το novago κανονικά στο ipad, λειτουργεί χωρίς προβλήματα άλλα δεν μπορώ να δω ταινία vob. Μου ζητάει τον κωδικό, βάζω κωδικό κανονικά άλλα μου λέει authentication failed. Γιατί συμβαίνει αυτό; υπάρχει κάποια επιπλέον χρέωση για ταινίες;

kokonik
24-02-14, 22:06
Με windows 8 παιζει??

Δεν ξερω τι δεν κανω καλα.Εκανα εγγραφη,ηρθε μηνυμα στο κινητο,κατεβασα και εγκατεστησα το plugin
Oταν παω και πατω συνδεση μου λεει "πρεπει να κατεβασετε" και να εγκαταστησετε το plugin πριν την προβολη.Εκανα και επανεκκινηση..Τι κανω λαθος?

MANTHES
24-02-14, 23:46
Σε 8 δεν παιζει.
Βλεπεις το πακετο που εχεις. Αν εχεις τα αθλητικα βλεπεις τα αθλητικα αλλα οχι ταινιες. Με μονο το νοβασινεμα 1 λογικα δεν μπορεις αλλα παρτε ενα τηλ στην εξυπηρετηση για σιγουρια

aenaos15
25-02-14, 10:15
καλησπέρα, είμαι συνδρομητής nova με όλα τα sports και novacinema1.

Έβαλα το novago κανονικά στο ipad, λειτουργεί χωρίς προβλήματα άλλα δεν μπορώ να δω ταινία vob. Μου ζητάει τον κωδικό, βάζω κωδικό κανονικά άλλα μου λέει authentication failed. Γιατί συμβαίνει αυτό; υπάρχει κάποια επιπλέον χρέωση για ταινίες;
Πρεπει να εχεις ολο το πακετο με τα cinema. Κι εγω το ιδιο θεμα εχω και πηρα τηλεφωνο και μου απαντησαν ετσι οπως στο λεω.

tempo
25-02-14, 16:02
Πρεπει να εχεις ολο το πακετο με τα cinema. Κι εγω το ιδιο θεμα εχω και πηρα τηλεφωνο και μου απαντησαν ετσι οπως στο λεω.

νομίζω ότι δεν είναι σωστή η τακτική τους. Το novacinema1 που έχουμε το πληρώνουμε επομένως θα έπρεπε να είναι διαθέσιμο (μόνο αυτό) μέσα απο το novago

kuka
26-02-14, 22:21
εχθες τον αγωνα το novasport στο novago δεν εδειξε τον ολυμπιακο? Εμαθα οτι εδειξε στην θεση του εναν αγωνα μπασκετ, αληθευει?

MANTHES
26-02-14, 22:24
Καλα κρασια πες σε αυτον που στο ειπε.

kuka
26-02-14, 22:28
Καλα κρασια πες σε αυτον που στο ειπε.
ok thanks

algedan
27-02-14, 01:12
Σε 8 δεν παιζει.

παίζει κανονικά! εγώ το έχω σε windows 8 και δεν έχω πρόβλημα.

MANTHES
27-02-14, 03:13
Ετσι ελεγαν οσοι ειχαν 8 και διαβαζα οτι καποιοι θα αναγκαζονταν να βαλουν τα 7. Αν αλλαξε κατι καλυτερα για ολους σας (μιλαμε παντα για το τελευταιο plugin)

kuka
27-02-14, 20:36
οταν παω να δω στο history τις "στοιχοιωμενες ιστοριες" μου ζηταει κωδικο γονικού ελέγχου και οτι και να βαλω δεν το δεχεται ξερει κανεις τι πρεπει να βαλω?

ClawHammer
27-02-14, 21:00
Δοκίμασε να πατήσεις επάνω δεξιά το Admin που σε οδηγεί στις επιλογές του προφίλ και εκεί που λέει επίπεδο γονικού ελέγχου βάλε το Χ και πάτα αποθήκευση. Έχω την εντύπωση πως μετά δε θα σου ζητάει καν κωδικό.

polakis
02-03-14, 15:18
Είμαστε λίγες ώρες πριν τα όσκαρ και κανείς δεν μπορεί να μου δώσει μια υπεύθυνη απάντηση για την ζωντανη μετάδοση των οσκαρ απο το novago. Εχω πάρει τρεις διαφορετικές απαντήσεις μέχρι τώρα απο τηλέφωνο στην forthnet! Ούτε και οι ίδιοι ξέρουν! Εφτιαξαν 2 οσκαρικά κανάλια στο novago (το novastars και το oscars 2014) και δεν ξέρουν αν θα προβάλλουν τα όσκαρς ζωντανά! Μιλάμε για ΤΗΝ οργάνωση! Ρωτώ λοιπόν με μεγάλα γράμματα μπας και το δει κανείς από την νοβα και μου απαντήσει υπεύθυνα:

ΘΑ ΜΕΤΑΔΩΘΟΥΝ ΤΑ ΟΣΚΑΡΣ ΑΠΟΨΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝOVAGO ΝΑΙ Ή ΟΧΙ;

delapo
03-03-14, 13:35
Καλημέρα,
είμαι συνδρομητής NOVA και προσπαθώ να ενεργοποιήσω την υπηρεσία NOVA GO χωρίς όμως αποτέλεσμα. Έχω δοκιμάσει να το ενεργοποιήσω και σε Υ/Η (windows 7 και firefox browser), και σε λαπτοπ (windows 7 και firefox) αλλά και σε android κινητο (sony xperia Z1, android 4.3).
Όταν πάω να κάνω την εγγραφή μου βγάζει πάντα το ίδιο μήνυμα: subscriber cannot get web tv. Ξέρει κανείς τον λόγο???

gdimako9
03-03-14, 19:48
φιλαρακι να ρωτησω κατι...στην tv που το εχεις συνδεσει με hdmi σου κανει καποια μικρα κολληματα? σαν να αργει καπως οθονη μερικες φορες

- - - Updated - - -

συμβαινει σε ολους ενα μικρο κολλημα οταν το εχεις συνδεδεμενο στην τηλεοραση με hdmi χωρις να σταματαει ομως απλα σαν να αργει καπως το σημα μερικες φορες στην τηλεοραση...η μονο σε εμενα γινεται?

MANTHES
03-03-14, 20:00
Καλημέρα,
είμαι συνδρομητής NOVA και προσπαθώ να ενεργοποιήσω την υπηρεσία NOVA GO χωρίς όμως αποτέλεσμα. Έχω δοκιμάσει να το ενεργοποιήσω και σε Υ/Η (windows 7 και firefox browser), και σε λαπτοπ (windows 7 και firefox) αλλά και σε android κινητο (sony xperia Z1, android 4.3).
Όταν πάω να κάνω την εγγραφή μου βγάζει πάντα το ίδιο μήνυμα: subscriber cannot get web tv. Ξέρει κανείς τον λόγο???
Πρεπει να εχεις πακετο με ολα τα αθλητικα ή ολα τα κινηματογραφικα καναλια για να εχεις την υπηρεσια. Αν τα εχεις τοτε καλυτερα παρτους τηλεφωνο

delapo
03-03-14, 22:46
Πρεπει να εχεις πακετο με ολα τα αθλητικα ή ολα τα κινηματογραφικα καναλια για να εχεις την υπηρεσια. Αν τα εχεις τοτε καλυτερα παρτους τηλεφωνο
Έχω το christmas offer από πέρισυ με το start pack plus to novasports1

leros2004
03-03-14, 23:14
Έχω το christmas offer από πέρισυ με το start pack plus to novasports1

Το ίδιο πακετο εχουμε... δυστυχως για εμας δεν ισχυει ...

@ ADSLgr.com All rights reserved.