PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΤΜΑΝ - O ΕΡΑΣΤΗΣ!!!



Σελίδες : [1] 2

Chris2004
31-03-07, 00:49
Η νέα φοβερή και τρομερή επιτυχία του ελληνικού πενταγράμμου.

http://www.youtube.com/watch?v=IOj_HlQu2Vc

και για να μη νομίζετε ότι αστειέυομαι, κοιτάξτε τα Charts της IFPI

http://www.ifpi.gr/chart03.htm

Νιώθω υπερήφανος για την μουσική παιδεία του έλληνα.

faithl3ss
31-03-07, 01:26
http://www.youtube.com/watch?v=G3WFEUgSHD0

no comment...

babality
31-03-07, 02:01
Nαι αφοσιωσα κανα δεκαλεπτο και τα ειδα ολα. Και τα τσαρτς και ολα. Απλα δεν γινεται. Πεταμενα φραγκααααα, ανουσιαααα:blink:

babality
31-03-07, 02:04
http://www.youtube.com/watch?v=G3WFEUgSHD0

no comment...
Xαχαχαχαχαχ ρε μην τα πετατε μαζεμενα ολα. Ρε τι σκουπιδια παιζουν ρε:rofl::rofl::rofl:

contime
31-03-07, 02:07
Παιδια πιστευω οτι αυτα τα στοιχεια ειναι ψευτικα...Στον κατελη λεει οτι η καλυτερη θεση που εχει φταση ειναι η νο1...ΕΛΕΟΣ!

Chris2004
31-03-07, 02:13
Πιστεύω να προσέξατε ότι ο ΚΑΤΜΑΝ στα μέσα μαρτίου ήταν παρακαλώ στην ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ!!! ναι καλά ακούσατε!

Η πλάκα είναι ότι το CD αυτό πρέπει να το ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ!!! Φαντάσου να σου κάνει μήνυση ο ΚΑΤΜΑΝ για πνευματικά δικαιώματα!!! επειδή κατέβασες αυτό το αριστούργημα σε mp3!

Chris2004
31-03-07, 02:14
Παιδια πιστευω οτι αυτα τα στοιχεια ειναι ψευτικα...Στον κατελη λεει οτι η καλυτερη θεση που εχει φταση ειναι η νο1...ΕΛΕΟΣ!

Στην Ελλάδα ζούμε γιατί σου φαίνεται περίεργο :p

Slammer
31-03-07, 02:19
Καλά... μόνο Κάτμαν σας πείραξε? δεν βλέπετε ότι και τα άλλα αστερια της Αννιτας εχουν ανάλογες θέσεις?.....:hmm:

Giorgos18
31-03-07, 02:21
Η τρισαθλιοτητα της ζωης αυτος και ολοι οσοι τον ακουνε.

Σορρυ κιολας, ασχολιες δεν εχουμε και κανουμε τον Κατμαν και τον καθε Βλακαμαν γνωστο.
Σε λιγο οι βλακες θα πλουτιζουν απο την μ^@&α που τους δερνει και εμεις θα παρουμε τα :whistle:

AddictedToChaos
31-03-07, 02:29
Εδώ (http://www.youtube.com/watch?v=LcUbtSFjGKc&mode=related&search=) δείτε...

Στο ρεφραίν παίζει το Leyla του Clapton από πίσω. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΟΟΟΛ. :rofl:

Και μετά κάποιους, τους πειράζουν τα σβάινς :whistle:

Chris2004
31-03-07, 02:33
Εδώ (http://www.youtube.com/watch?v=LcUbtSFjGKc&mode=related&search=) δείτε...

Στο ρεφραίν παίζει το Leyla του Claptoon από πίσω. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΟΟΟΛ. :rofl:

Και μετά κάποιους, τους πειράζουν τα σβάινς :whistle:

Ιεροσυλία σε όλο της το μεγαλείο, δεν είμαι και κανας τρελός Fan του Clapton, αλλά έλεος.

Giorgos18
31-03-07, 02:34
Εδώ (http://www.youtube.com/watch?v=LcUbtSFjGKc&mode=related&search=) δείτε...

Στο ρεφραίν παίζει το Leyla του Claptoon από πίσω. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΟΟΟΛ. :rofl:

Και μετά κάποιους, τους πειράζουν τα σβάινς :whistle:

Ολο το thrash image που εχεις κοπιασει(:p ) να μας δειξεις το καταστρεφεις δινοντας ενα τετοιο λινκ:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

IVIetaCreatoR
31-03-07, 03:03
http://www.youtube.com/watch?v=V2VI6CPL-P4

ΜΑΑΑΥΡΗΗ... :rofl:

SouthDog
31-03-07, 04:45
Aπ την στιγμή που 8α βγάλει cd και η κυρα γιαγια που ήταν
και στο τηλεφώς, η υψίφωνος, τπτ δεν 8α ναι περίεργο.

Τώρα τα charts έχω την εντύπωση ότι δεν βγαίνουν με τον
αριθμό των πουλημένων, αλλά με τον αριθμό των προς πώληση
cdιών... η κλασική ...στιά. Ποιος πάει ν' αγοράσει κατμαν??? έλεοc.

shaq141a
31-03-07, 11:39
Ελπίζω αυτοί που το αγόρασαν να είναι ραδιοφωνικοί σταθμοί και όχι απλοί πολίτες.

Slammer
31-03-07, 17:25
Θα είναι και αρκετά μαγαζιά που θα θέλουν να συμπληρώσουν το πρόγραμμα τους κατα τη διάρκεια τής ωρας "της χαράς του παιδιού"....

Gordito
31-03-07, 17:30
Η τρισαθλιοτητα της ζωης αυτος και ολοι οσοι τον ακουνε.

Σορρυ κιολας, ασχολιες δεν εχουμε και κανουμε τον Κατμαν και τον καθε Βλακαμαν γνωστο.
Σε λιγο οι βλακες θα πλουτιζουν απο την μ^@&α που τους δερνει και εμεις θα παρουμε τα :whistle:
Tι σου φταει ρε φιλε ο Κατμαν? Αυτος ειναι απλα χαμηλης νοημοσυνης και καποιοι αλλοι τα αρπαζουν απο πισω.


Ιεροσυλία σε όλο της το μεγαλείο, δεν είμαι και κανας τρελός Fan του Clapton, αλλά έλεος.
Μου θυμιζεις τη Νελλυ το Τραβελλι που βγαιναν ολοι και λεγανε "Ιεροσυλια που τραγουδαει Βουγιουκλακη".

Chris2004
31-03-07, 19:50
Δεν μας ενοχλεί ο ΚΑΤΜΑΝ, μας ενοχλούν τα ζώα που τα ακούν και τα αγοράζουν για να πλουτίζουν κάποιοι εκμεταλλεύοντας τέτοια άτομα.

Όσο για την Νέλλυ, όσοι φώναζαν έχουν δίκιο.

ysand
31-03-07, 20:52
Δε φταίνε τα ζώα που εκμεταλλεύονται τον κατέλη και τον κάθε κατέλη, ούτε φυσικά ο κατέλης και ο κάθε κατέλης, αλλά τα ζώα που αγοράζουν τα cd τους με τη δικαιολογία ότι το κάνουν για χαβαλέ και για να γελάσουν. Έτσι επιτρέπουν αυτή την κατάσταση να συμβαίνει.

k_koulos
31-03-07, 21:05
ρε παιδία, κλασσικός καρβέλας είναι τα τραγούδια αυτά, λίγο κλέψιμο απο εξωτερικό, λίγο πονηρά/πρόστυχα στιχάκια και εύκολο χρήμα.:down:

Gordito
01-04-07, 02:05
Όσο για την Νέλλυ, όσοι φώναζαν έχουν δίκιο.
Ναι ναι η τσαχπινια της Βουγικλακη ειναι ιερη και μεγαλωσε γεννιες και ειναι ιεροσυλια να την αντιγραψεις (εστω και ζωοειδώς) οπως τολμησαν και εκανα η Καλομοιρα και το συμπαθεστατο κατα τα αλλα βέλι

Nantia
01-04-07, 03:12
οκ ο Κατελης ειναι λιγο Slow... αντε να το καταλαβω
Τα υπολοιπα ζωα που πανε εκει, ( διοτι με συγχωρειτε για το χαρακτηρισμο αλλα ετσι ειναι, οταν ο αλλος δεν εχει self-respect κι εξευτελιζεται κ πανω απ ολα αφηνει να τον εξευτελισουν αυτο ειναι για μενα) θελουν κ τα παθαινουν.. Ολα για τα 15 λεπτα δημοσιοτητας οπως ειχε πει κ ο Γουορχολ

kourampies
01-04-07, 08:05
Θα είναι και αρκετά μαγαζιά που θα θέλουν να συμπληρώσουν το πρόγραμμα τους κατα τη διάρκεια τής ωρας "της χαράς του παιδιού"....
Ακριβώς. Καθημερινό φαινόμενο ατάκες του στυλ: "Γιώργο έχεις το βας βας βας?":p

grandstyle
01-04-07, 13:15
το νεο αστερι το εχετε δει ? μαλαμο - εξω απο τα δοντια !! rofl

http://www.youtube.com/watch?v=G3WFEUgSHD0

το εξω απο τα δοντια δεν εχει κυκλοφορησει ακομη στο youtube !! λολ

skyliner34
02-04-07, 03:42
Το τραγικό δεν είναι ότι ο Κατέλης πέρασε το Σφακιανάκη. Το τραγικό είναι ότι πέρασε την ΤΣΙΛΑ...

ΜΑΥΡΗ μου χεις κάνει τη ζωή...

yiapap
02-04-07, 10:47
Θυμάμαι τα παλιά χρόνια... που δεν υπήρχε ελληνικό chart... για χαβαλέ βλέπαμε τις επιλογές των Αυστρογερμανοβέλγων και γελούσαμε με τα χάλια τους...
Μετά ήρθε το Ελληνικό chart και σταματήσαμε το γέλιο.

babality
02-04-07, 14:54
Ναι ναι η τσαχπινια της Βουγικλακη ειναι ιερη και μεγαλωσε γεννιες και ειναι ιεροσυλια να την αντιγραψεις (εστω και ζωοειδώς) οπως τολμησαν και εκανα η Καλομοιρα και το συμπαθεστατο κατα τα αλλα βέλι
Ναι αλλα αλλο Βουγιουκλακη αλλο Clapton. Εχει μια μικρη διαφορα...

marilopaido
04-04-07, 18:45
ρε παιδια απορω πραγματικα με αυτα που γινονται!!!!!!!!!!!!!
η ανιτα πανια ειναι για ξυλο!!!!!!βγαζει τους ανθρωπους στο γυαλι και τους κανει σκουπιδια!!!
καλα οι ανθρωποι που πανε στην εκπομπη της!!!δεν εχουν συναισθηση!!!αλλα αυτη??αυτη ειναι να μην πω @#!$$%^&*()#%^#%!!!!!!!:worthy:

haagen
19-04-07, 00:49
Γιατί άσχημα του πέφτουν και του Κατέλη τα φράγκα που του σκάνε απο την εκπομπή και απο τις πωλησεις του cd...Εδω που τα λέμε δεν εκανε και πολύ κοπο...Μια φορα "τραγούδησε" και αυτός και μετά ακολούθησαν τα playback..:yawn:

Slammer
19-04-07, 01:29
Μια φορα "τραγούδησε" και αυτός και μετά ακολούθησαν τα playback..:yawn:

ούτε μία.... αυτός που δουλευε το sequencer πρέπει να ήταν πολύ μάστορας...
:lol:

Tar-Aldarion
20-04-07, 16:25
Μιλάμε για μια εκπομπή που χτυπάει μύριο σε τηλεθέαση..... Ο Νεοέλληνας είνια χαβαλές, θέλει τον χαβαλέ και για χαβαλέ θα αγοράσει και CD και DVD και ότι να 'ναι....

Ο Καρβέλας για άλλη μια φορά βρήκε την κότα με τα χρυσά αυγά, μετά θα βγαίνει πάλι να λέει πως είναι ο Έλληνας Μπετόβεν.

Gordito
20-04-07, 16:59
Εγω νομιζω οτι αρκετα απο τα je t'aime-hits αν τα τραγουδαγαν "σοβαροι" τραγουδιστες θα γινοντουσαν επιτυχιες.
Για τετοια προβατα μιλαμε....
Συμφωνω κατα τα αλλα με τον Aldarion

Ntavelis
21-04-07, 01:23
ΕΞΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
ΕΞΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
ΕΞΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
ΘΑ ΣΤΟ ΠΩΩΩΩ

ΕΞΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
ΕΞΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
ΕΞΩ ΑΠ' ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
ΘΑ ΣΤΟ ΠΩΩΩΩ
ΠΩΣ ΠΙΑ ΔΕΝ Σ' ΑΓΑΠΩ!


ΜΑΛΑΜΩ Σ'ΑΓΑΠΩ!!!

Garry
21-04-07, 02:02
Εγω νομιζω οτι αρκετα απο τα je t'aime-hits αν τα τραγουδαγαν "σοβαροι" τραγουδιστες θα γινοντουσαν επιτυχιες.Έχουν γίνει ήδη (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=37472):biggrin: Ε ,ρε γλέντια (http://www.zortal.gr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=2603&forum=16#forumpost43241)

Dimis
21-04-07, 22:21
Η πλάκα είναι ρε παιδιά πως η Αννίτα βγάζει 3 με κουκούλες και μάσκες και λέει οτι ΑΥΤΟΙ γράφουν τα τραγούδια αυτά...
Ενω κάνει ΜΠΑΜ πως είναι παραγωγή Καρβέλας, που εδω και κανα χρόνο είναι ζευγάρι με την Αννίτα για όσους δεν ξέρουν...
Και πλακα πλάκα αν πετάξεις τα άτομα, κρατήσεις τα τραγούδια και βάλεις στη θέση τους κάποιον ΓΝΩΣΤΟ τραγουδιστή ή τραγουδίστρια και τα αλλάξεις λίγο, τότε δε διαφέρουν και πολύ απο χιτάκια γνωστών μπουζουκλερόβιων !!

SpartanX
25-04-07, 10:10
Απλώς η Αννίτα δεν κάνει τίποτα άλλο απο το να αποδυκνείει οτι το επίπεδο μας σαν λαός έχει πιάσει πάτο ( τώρα τον ξύνει και αυτόν )

Βέβαια για να είμαστε δίκαιοι πρέπει να ομολογήσουμε οτι αυτό δεν είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο, έτσι;

la vie en rose
30-04-07, 10:49
Βέβαια για να είμαστε δίκαιοι πρέπει να ομολογήσουμε οτι αυτό δεν είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο, έτσι;

Όχι βέβαια το σκουπιδαριό είναι πανταχού παρόν!δεν είναι προνόμιο της ελληνικής tv αυτό.
Επιτέλους..βρήκε και ο Καρβέλας τον κατάλληλο χώρο να εκφράσει τις καλλιτεχνικές του ανησυχίες.:lol:

Crosstalk
30-04-07, 10:51
To σιγουρο ειναι οτι το καλοκαιρι ολα αυτα θα παιζουν συνεχεια στα μαγαζια και στα κλαμπακια!
Καρβελας με μασκα scream! :lol:

la vie en rose
30-04-07, 10:56
To σιγουρο ειναι οτι το καλοκαιρι ολα αυτα θα παιζουν συνεχεια στα μαγαζια και στα κλαμπακια!
Καρβελας με μασκα scream! :lol:

Πω πω..έρχεται και καλοκαίρι.Καρβέλας με μασκούλα..θα του κάνει και σκιά και δεν χρειάζεται να βάζει αντιηλιακό :p

tetou
30-04-07, 16:52
Ισως ο κοσμος ειχε κουραστει απο οτι εβλεπε και την εχει βρει με αυτη την μαζικη παραγωγη υποκουλτουρας και κακογουστιας.....
Εγω επειδη δεν βλεπω τηλεοραση, μονο τα τραγουδια ηξερα και κανενα βιντεακι που μου εστελνε link ενας φιλος μου, και μετα πεθαιναμε στο γελιο...
ενταξει δεν λεω, εχω συλαβει τον εαυτο μου να την βρησκει τρελα με το ''βας βας βας ο Παρασκευας'' και να χορευω...ομως πιστευω πως το ολο αυτο θεμα εχει διογκωθει και λιγακι και εχουμε ενταξει στην καθημερινοτητα μας τον Κατμαν και τους υπολοιπους...αυτοι μια χαρα τα ποιηματακια τους μαθαινουνε, η ''Κυρα-Αννιτα'' κανει νουμερα και ο Καρβελας τα κονομαει -κοινως-
Δεν βρισκω περαιτερω λογο για αυτη τη ''θεοποιηση'' και αυτη τη μαζικη τρελα...

katdoc
30-04-07, 17:08
Καλα ρε παιδια αντεχετε να το βλεπετε αυτο το πραμα?:cool:
Οσον αφορα τον Καρβελα ουτως ή αλλως δεν εχει προσφερει ποτε τιποτα στην ελληνικη μουσικη οποτε ο πατος του αρμοζει απολυτα:down:
Εγω εχω δει μονο στον Λαζοπουλο και Θεμο κατι λιγα.Μεχρι 1 λεπτο αντεχεται.
Δε ρωταω που τους βρισκει (εχει μπολικους) αλλα τουλαχιστο τους πληρωνει?:hmm:

tetou
30-04-07, 18:27
Δεν πιστευω πως ο Καρβελας δεν εχει να προσφερει κατι στην ελληνικη μουσικη..
το εχει αποδειξει πιστευω, με καποια τραγουδια του στο παρελθον...
Τωρα αν δεν σου αρεσαν εσενα και σε καποιους αλλους αυτο ειναι αλλη ιστορια..
Εχεις απολυτο δικιο ομως στο πως αντεχουν και παρακολουθουν αυτη την εκπομπη ολο το βραδυ..
Ο Καρβελας δεν πιστευω πως ειναι καποιος ΄''τιχαιος'' απλα την εχει δει τωρα με ολο αυτο το trash και κανει την πλακα του.... εξαλλου οπως την βρισκει ο καθενας...

Valandil
30-04-07, 18:31
Σήμερα ο εραστής έρχεται στο Κιλκίς χαχαχαχαχα
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!

katdoc
30-04-07, 18:37
Δεν πιστευω πως ο Καρβελας δεν εχει να προσφερει κατι στην ελληνικη μουσικη..
το εχει αποδειξει πιστευω, με καποια τραγουδια του στο παρελθον...


για πες , για πες :hmm:

Valandil
30-04-07, 18:39
για πες , για πες :hmm:

Αξέχαστη επιτυχία το Μπουμ-Μπουμ :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:respekt: στον Καρβέλα.

SpartanX
30-04-07, 18:46
Ο σκύλος μου είναι γκέι :lol:

tetou
30-04-07, 18:49
1. τελευταιος χορος
2.Εμεις
3.Κακα παιδια
και καποια αλλα..
δεν σου ειπα να σου αρεσει ο Καρβελας..
σε καποιους αρεσει...
κ ερχομαι και ξαναλεω : Οπως την βρισκει ο καθενας :P

katdoc
30-04-07, 18:52
Ο σκύλος μου είναι γκέι :lol:

To συγκεκριμενο εχει και καποια δοση χιουμορ και ετσι πρεπει να το δουμε:p:whistle:
Το γελοιο ειναι η σοβαροφανεια ορισμενων κομματιων:whistle:

tetou
30-04-07, 18:56
Τα πιο πολλα απο τα τραγουδια του εχουν δοση χιουμορ..
για να μην αναφερω το ''Γιεγιες''...
Ομως υπαρχουν και αλλα πιο ''σοβαρα''

aria
30-04-07, 18:59
Ναι, π.χ. το «Ή Το Τσιγάρο Ή Εγώ» που είναι και διδακτικό, δίνει ιδέες πώς να κάνουμε το σύντροφο και να μας κάτσει και να κόψει το κάπνισμα :mrgreen:

@ ADSLgr.com All rights reserved.