PDA

Επιστροφή στο Forum : Άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή.



Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

KyR-X
27-10-04, 17:30
Δε μένει παρά να μου υποδείξεις που αναφέρωμαι σε άλλους ανθρώπους πλην της ράτσας μου με απανθρωπιά. Για να μην μένουμε μόνο στην προπαγάνδα.

Αχα! Θεωρείς την ώρα της δουλειάς ως ώρα ύπνου..και μετά έχει άδικο ο εργοδότης σου? :twisted:

Ωραία δουλειά κάνεις..απο το πρωί ποστάρεις στο adslgr :P

Μάλλον ελεημοσύνες κάνει ο άνθρωπος..δεν εξηγήται αλλιώς.. :P

no_logo
27-10-04, 17:34
Σωστά αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα ακούμε μονόλογο και σφυριές μόνο από τη μία πλευρά! Όσο επικίνδυνα(για τους λαθρομετανάστες) μπορεί να θεωρείς εσύ κάποια από αυτά που μπορεί να λέω εγώ ή κάποιος άλλος άλλο τόσο επικίνδυνα μπορεί να αποβούν αυτά που λές εσύ για τους συγγενείς και τους φίλους μου(Εφόσον υιοθετηθούν και εφαρμοστούν από τους κυβερνώντες).

Αυτός ο τόπος(Ελλάδα)είναι ΚΑΙ δικός μου και δεν είναι δυνατόν να μην έχω άποψη και να μην μου επιτρέπεται να την εκφράσω δημοσίως. Πρωτίστως αφορά εμένα το τι μέλλον θα έχει η πατρίδα μου και μετά τον ξένο που ήρθε εδώ για να επιβιώσει από την πανέμορφη και τέλεια χώρα του...

Εχετε σκεφτεί τι θα γίνει αν εμείς οι ρατσιστές, οι εθνικιστές, οι σωβινιστές, οι χχχχχχ (βάλτε στο χχχχχχ ότι θέλετε)έχουμε λίγο παραπάνω δίκιο από εσάς στο μέλλον....τι επιπτώσεις θα υπάρξουν από την αλόγιστη είσοδο ξένων στη χώρα μας??

Μήπως γίνουμε και εμείς ... πρόσφυγες ενός μελλοντικού πολέμου ??
Μην απλοποιείτε τα πάντα και μην κολλάτε ταμπέλες σε όποιον διαφωνεί μαζί σας.

Μακάρι ρε παιδιά να είμαι ρατσιστής και να βγω ψεύτης σε αυτά που λέω :(

Μακάρι

ασε τα σενάρια ρε συ, για την ωρα μας γα**** οι κυβερνήσεις μας και μας γράφουν εκει που δεν πιάνει μελάνι τα μεγάλα κεφαλια της πατριδας μας, δεν ξερω αν προσεξες που η κ. γιαννα πήγε να βαλει φωτιά σε μια ολοκληρη περιοχη την περίοδο των ολυμπιακών γιατι θέλησε να κάνει η μεγαλοκυρία πάρτυ με βεγγαλικά.

KyR-X
27-10-04, 17:34
εννοώ οτι ο "δικός σας" (ιδεολογικά) (βλέπε λήμα: Ρώσικη ψυχοπολιτική) καθηγητής αναγκάστηκε να επιβεβαιώσει ως ορθά τα συμπεράσματα περί αυτοχθονίας των Ελλήνων

Λάθος πρώτο! Define "δικός σας"!

Δικός σας, του Ανατολικού μπλόκ και οτι αυτό συνεπάγεται..Αντίθετος με τη Δύση, κατά του Καπιταλισμού, ενάντια στο πόλεμο του Ιράκ (βλέπε επέκταση της Δύσης προς Ανατολάς) κτλπ κτλπ


αναγκάστηκε να επιβεβαιώσει ως ορθά τα συμπεράσματα περί αυτοχθονίας των Ελλήνων στη χερσόνησο που κατοικούμε.........

Λάθος δεύτερο. Ρωτάω ξανά τί σχέση έχει αυτό με το θέμα και την παραπάνω συζήτηση! ???

Τέθηκε και το υποστηρίξατε...περί μη αυτοχθονίας.

EvilHawk
27-10-04, 17:35
Σωστά αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα ακούμε μονόλογο και σφυριές μόνο από τη μία πλευρά! Όσο επικίνδυνα(για τους λαθρομετανάστες) μπορεί να θεωρείς εσύ κάποια από αυτά που μπορεί να λέω εγώ ή κάποιος άλλος άλλο τόσο επικίνδυνα μπορεί να αποβούν αυτά που λές εσύ για τους συγγενείς και τους φίλους μου(Εφόσον υιοθετηθούν και εφαρμοστούν από τους κυβερνώντες).

Μονόλογος, σφυριές? Σου απαγόρεψε κανένας να μιλήσεις!?

BTW:Για πες μου μερικά απο τα επικίνδυνα πράγματα που είπαμε!!!!

no_logo
27-10-04, 17:38
Δε μένει παρά να μου υποδείξεις που αναφέρωμαι σε άλλους ανθρώπους πλην της ράτσας μου με απανθρωπιά. Για να μην μένουμε μόνο στην προπαγάνδα.

Αχα! Θεωρείς την ώρα της δουλειάς ως ώρα ύπνου..και μετά έχει άδικο ο εργοδότης σου? :twisted:

Ωραία δουλειά κάνεις..απο το πρωί ποστάρεις στο adslgr :P

Μάλλον ελεημοσύνες κάνει ο άνθρωπος..δεν εξηγήται αλλιώς.. :P
το παρακάτω τι είναι;

Αμα το αυτί σου έχει πάρει τόσα λίγα τότε να το καθαρίσεις να ακούς καλύτερα. Αυτές που λες έχουν μια δικαιολογία οι άλλες και αυτές που αναφέρω που θα βρείς στη σελίδα οχι. Απλά έτσι έμαθαν έτσι κάνουν. Γιατί για παράδειγμα η δική μου η κόρη να μπαίνει στο πειρασμό να μετά στη λογική να κάνει οτι κάνει η αλλοδαπή απο τη Ρωσσία που στη χώρα της έμαθε να χχχ για να βγάλει τα τσιγάρα της απο τα 13 της. Αν υποθέσουμε σε ενα δείγμα 100 κορτιτσιών που κάνουν αναγκαστικά τέτοιες παρέες εφόσων βρίσκωνται στις ίδιες τάξεις είναι σίγουρο οτι το 10% θα ακολουθήσει τη τακτική που έμαθαν οι αλλοδαπές. Πες το αθέμητο ανταγωνισμό, ή ανασφάλεια για το μέλλον τους αν προέρχωνται απο χαμηλού εισοδήματος οικογένειες, ο πειρασμός θα τους χτυπήσει τη πόρτα. Δεν τίθεται έμμεσα θέμα διαπαιδαγώγησης απο τη οικογένεια εφόσων η προσέλευση μεταναστών απο τρίτες χώρες έγινε πολύ γρήγορα και χωρίς έλεγχο στην Ελλάδα. Μέσα σε 10 χρόνια άλλαξαν τα πάντα. Ακόμη με προβληματίζει το υψηλό ποσοστό αλλοδαπών "αριστούχων". Δεν εχω λάβει ακόμη ικανοποιητικές απαντήσεις τουλάχιστον απο εδω, μόνο καθυσηχασμούς και κατηγορίες για συνομωσιολογία. Μου θυμίζεις τους μπάτσους που όταν έρχεται σε αυτούς μια υπόθεση βιασμού ανήλικου ασχολούνται μαζί του σαν πρώτη βάση οτι το ίδιο "τα ήθελε" για να ξεμπερδεύουν γρήγορα και να κλείσει η υπόθεση.

no_logo
27-10-04, 17:41
εννοώ οτι ο "δικός σας" (ιδεολογικά) (βλέπε λήμα: Ρώσικη ψυχοπολιτική) καθηγητής αναγκάστηκε να επιβεβαιώσει ως ορθά τα συμπεράσματα περί αυτοχθονίας των Ελλήνων

Λάθος πρώτο! Define "δικός σας"!

Δικός σας, του Ανατολικού μπλόκ και οτι αυτό συνεπάγεται..Αντίθετος με τη Δύση, κατά του Καπιταλισμού, ενάντια στο πόλεμο του Ιράκ (βλέπε επέκταση της Δύσης προς Ανατολάς) κτλπ κτλπ


αναγκάστηκε να επιβεβαιώσει ως ορθά τα συμπεράσματα περί αυτοχθονίας των Ελλήνων στη χερσόνησο που κατοικούμε.........

Λάθος δεύτερο. Ρωτάω ξανά τί σχέση έχει αυτό με το θέμα και την παραπάνω συζήτηση! ???

Τέθηκε και το υποστηρίξατε...περί μη αυτοχθονίας.

η ανθρωπολογία με μετρήματα κεφαλιών και σωματότυπους εχει καταργηθεί και πλέον θεωρείται αντιεπιστημονική, η χρυσή της εποχή ήταν την περίοδο του ναζισμού

KyR-X
27-10-04, 17:42
Δικαιολογείτε τη στάση ενός ανεγκέφαλου αντιεπαγγελματία (και που τα είδαν στην Αλβανία τα επαγγέλματα να μάθουν και επαγγελματισμό) που μας δείχνει τα γεννητικά του όργανα στο γυαλί (υποδηλώνοντας οτι σας έχω γραμένους, αρα μπορώ και μόνος μου) φωνάζωντας "Έτσι γ@μ@ει η Αλβανία" και προφανώς εννοεί οτι με τα λεφτά που τον πληρώνουμε εμείς (η Ελλάδα) έχει πλάτες η Αλβανία και "γ@μ@ει έτσι"

Μα είναι για γέλια ο άνθρωπος :lol: :lol:

ΚΑΡΑ :lol: !

Εσείς αυτόν υποστηρίξατε θαρείς και ήταν άλλος Σπάρτακος (μη χέ..) σύμβολο της αμφισβήτησης στα Ελληνικά αφεντικά που σας καταδυναστεύουν. :lol: :lol:

Δυστηχώς αυτά τα σαχλά μυνήματα περνάτε. Χωρίς πλάκα ρε παιδιά. Ο άλλος απο το πρωί γράφει στο internet αντί αν δουλεύει και του την έδωσε που του την είπε το αφεντικό του. Δηλαδή για μπάτσες..τι να πω. :cry:

ΕΡΜΗΣ
27-10-04, 17:43
ασε τα σενάρια ρε συ, για την ωρα μας γα**** οι κυβερνήσεις μας και μας γράφουν εκει που δεν πιάνει μελάνι τα μεγάλα κεφαλια της πατριδας μας, δεν ξερω αν προσεξες που η κ. γιαννα πήγε να βαλει φωτιά σε μια ολοκληρη περιοχη την περίοδο των ολυμπιακών γιατι θέλησε να κάνει η μεγαλοκυρία πάρτυ με βεγγαλικά.

Και αυτοί που ορίζουν-σχεδιάζουν εν μέρει τη τύχη μας σαν λαό(προς το καλό ή προς το κακό μας) ... σενάρια φτιάχνουν. Υποχρέωση μου σαν Έλληνας είναι να κάνω ότι περνάω από το χέρι μου να διαψευτούν τα κακόβουλα σενάρια τους και να επισημαίνω τους κινδύνους ενδεχόμενων λανθασμένων τους κινήσεων. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν ασχολείται κανένας με τα κοινά τότε είναι που θα μας πάρει και θα μας σηκώσει ΓΕΝΙΚΩΣ

no_logo
27-10-04, 17:45
Δικαιολογείτε τη στάση ενός ανεγκέφαλου αντιεπαγγελματία (και που τα είδαν στην Αλβανία τα επαγγέλματα να μάθουν και επαγγελματισμό) που μας δείχνει τα γεννητικά του όργανα στο γυαλί (υποδηλώνοντας οτι σας έχω γραμένους, αρα μπορώ και μόνος μου) φωνάζωντας "Έτσι γ@μ@ει η Αλβανία" και προφανώς εννοεί οτι με τα λεφτά που τον πληρώνουμε εμείς (η Ελλάδα) έχει πλάτες η Αλβανία και "γ@μ@ει έτσι"

Μα είναι για γέλια ο άνθρωπος :lol: :lol:

ΚΑΡΑ :lol: !

Εσείς αυτόν υποστηρίξατε θαρείς και ήταν άλλος Σπάρτακος (μη χέ..) σύμβολο της αμφισβήτησης στα Ελληνικά αφεντικά που σας καταδυναστεύουν. :lol: :lol:

Δυστηχώς αυτά τα σαχλά μυνήματα περνάτε. Χωρίς πλάκα ρε παιδιά. Ο άλλος απο το πρωί γράφει στο internet αντί αν δουλεύει και του την έδωσε που του την είπε το αφεντικό του. Δηλαδή για μπάτσες..τι να πω. :cry:

οταν είσαι στα δύσκολα προσπαθεις να το γυρίσεις αλλα σε καταλαβαίνουν και οι υπόλοιποι, δεν καταφερνεις κάτι ετσι

WAntilles
27-10-04, 17:46
Δικός σας, του Ανατολικού μπλόκ και οτι αυτό συνεπάγεται..Αντίθετος με τη Δύση, κατά του Καπιταλισμού, ενάντια στο πόλεμο του Ιράκ...

Εδώ άρχισες πάλι να παραληρείς.

Στο Ιράκ (και το Αφγανιστάν παλαιότερα) σφάζονται χιλιάδες αθώοι για τα πετρέλαια και τις κατασκευαστικές εταιρίες των εγκληματιών πολέμου, Μπους, Τσένι, Ράμσφελντ, Γούλφοβιτς κλπ.

Στο Αφγανιστάν ήταν για το φυσικό αέριο που είναι και δίοδος και για τα πετρέλαια της Κασπίας.

no_logo
27-10-04, 17:46
ασε τα σενάρια ρε συ, για την ωρα μας γα**** οι κυβερνήσεις μας και μας γράφουν εκει που δεν πιάνει μελάνι τα μεγάλα κεφαλια της πατριδας μας, δεν ξερω αν προσεξες που η κ. γιαννα πήγε να βαλει φωτιά σε μια ολοκληρη περιοχη την περίοδο των ολυμπιακών γιατι θέλησε να κάνει η μεγαλοκυρία πάρτυ με βεγγαλικά.

Και αυτοί που ορίζουν-σχεδιάζουν εν μέρει τη τύχη μας σαν λαό(προς το καλό ή προς το κακό μας) ... σενάρια φτιάχνουν. Υποχρέωση μου σαν Έλληνας είναι να κάνω ότι περνάω από το χέρι μου να διαψευτούν τα κακόβουλα σενάρια τους και να επισημαίνω τους κινδύνους ενδεχόμενων λανθασμένων τους κινήσεων. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν ασχολείται κανένας με τα κοινά τότε είναι που θα μας πάρει και θα μας σηκώσει ΓΕΝΙΚΩΣ

υπάρχει ομως και η πραγματικότητα, που την ξεχνας

KyR-X
27-10-04, 17:48
Δε μένει παρά να μου υποδείξεις που αναφέρωμαι σε άλλους ανθρώπους πλην της ράτσας μου με απανθρωπιά. Για να μην μένουμε μόνο στην προπαγάνδα.

Αχα! Θεωρείς την ώρα της δουλειάς ως ώρα ύπνου..και μετά έχει άδικο ο εργοδότης σου? :twisted:

Ωραία δουλειά κάνεις..απο το πρωί ποστάρεις στο adslgr :P

Μάλλον ελεημοσύνες κάνει ο άνθρωπος..δεν εξηγήται αλλιώς.. :P
το παρακάτω τι είναι;

Αμα το αυτί σου έχει πάρει τόσα λίγα τότε να το καθαρίσεις να ακούς καλύτερα. Αυτές που λες έχουν μια δικαιολογία οι άλλες και αυτές που αναφέρω που θα βρείς στη σελίδα οχι. Απλά έτσι έμαθαν έτσι κάνουν. Γιατί για παράδειγμα η δική μου η κόρη να μπαίνει στο πειρασμό να μετά στη λογική να κάνει οτι κάνει η αλλοδαπή απο τη Ρωσσία που στη χώρα της έμαθε να χχχ για να βγάλει τα τσιγάρα της απο τα 13 της. Αν υποθέσουμε σε ενα δείγμα 100 κορτιτσιών που κάνουν αναγκαστικά τέτοιες παρέες εφόσων βρίσκωνται στις ίδιες τάξεις είναι σίγουρο οτι το 10% θα ακολουθήσει τη τακτική που έμαθαν οι αλλοδαπές. Πες το αθέμητο ανταγωνισμό, ή ανασφάλεια για το μέλλον τους αν προέρχωνται απο χαμηλού εισοδήματος οικογένειες, ο πειρασμός θα τους χτυπήσει τη πόρτα. Δεν τίθεται έμμεσα θέμα διαπαιδαγώγησης απο τη οικογένεια εφόσων η προσέλευση μεταναστών απο τρίτες χώρες έγινε πολύ γρήγορα και χωρίς έλεγχο στην Ελλάδα. Μέσα σε 10 χρόνια άλλαξαν τα πάντα. Ακόμη με προβληματίζει το υψηλό ποσοστό αλλοδαπών "αριστούχων". Δεν εχω λάβει ακόμη ικανοποιητικές απαντήσεις τουλάχιστον απο εδω, μόνο καθυσηχασμούς και κατηγορίες για συνομωσιολογία. Μου θυμίζεις τους μπάτσους που όταν έρχεται σε αυτούς μια υπόθεση βιασμού ανήλικου ασχολούνται μαζί του σαν πρώτη βάση οτι το ίδιο "τα ήθελε" για να ξεμπερδεύουν γρήγορα και να κλείσει η υπόθεση.

Είναι η αλήθεια Xtouloyp με 8000 posts στο pravda.ru επίτρεψε μου να εχω καλυτερη άποψη απο εσένα για το πρώην Ανατολικό μπλόκ. Εχω πολλούς διαδυκτιακούς φίλους που κατάγωνται απο Ανατολικά όπως και απο Αμερική και Ασία. Το κοινό συμπερασμα δικό μου και δικό τους ήταν οτι μόνο οι άχρηστοι έφυγαν μόνιμα απο τη χώρα τους. Ειδικά οι Ρώσοι είναι ενας λαός που οσο εμπνεώμαστε απο πατριωτισμό σε ίδιο ποσοστό εμπνεωνται και αυτοί. Οι περισσότεροι που έχουν έρθει εδω για μόνιμα είναι δυστυχώς για του πού***. Sad but True
Επίσης μπορώ να σου πω και ποιές διαδρομές ακολούθησαν ανάλογα με τη "κοινωνική τους υποδομή" δυστηχώς στην Ελλάδα κατέληξαν οι χειρότεροι. Πολύ βρώμικα ποινικά μητρώα για να πάνε στην Ευρώπη, πολύ αντιπαθείς για να ξαναγυρίσουν πίσω.

EvilHawk
27-10-04, 17:50
Ρε διαλέξτε τι θέλετε να συζητησουμε για τον κακό επαγγελματία ή για τίς φοβίες σας για το μέλλον! :lol: :lol: :lol:


Εσείς αυτόν υποστηρίξατε θαρείς και ήταν άλλος Σπάρτακος (μη χέ..) σύμβολο της αμφισβήτησης στα Ελληνικά αφεντικά που σας καταδυναστεύουν.

Δυστηχώς αυτά τα σαχλά μυνήματα περνάτε. Χωρίς πλάκα ρε παιδιά. Ο άλλος απο το πρωί γράφει στο internet αντί αν δουλεύει και του την έδωσε που του την είπε το αφεντικό του. Δηλαδή για μπάτσες..τι να πω.

Αυτό ονομάζεται στρίβειν δια του παραμιλητού!

Όσο και να ψάξεις 13 σελίδες, δεν πρόκειται να βρείς κάτι που να στηρίζει αυτά που λές!

Και κάνουμε και μια προσωπική επιθεσούλα στο τέλος για να καλύψουμε τα ίχνη μας!

blizard
27-10-04, 17:50
ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΝΟΧΗ ΣΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ & ΦΑΣΙΣΜΟ! :wink: :wink:
Κάτι τέτοια με μηδενικές ανοχές, μην τα λέτε τόσο εύκολα γιατί γυρνάνε και μπούμερανγκ.

Είναι γενικό γνώρισμα φασιστικών αντιλήψεων, κυρίως όταν γίνονται πράξη με την κάθε ελάχιστη "ευκαιρία" !
Οπότε θα πρέπει κάποιοι να χτυπήσετε το κεφάλη σας στον τοίχο ώς ένδειξη της μηδενικής ανοχής σας... :)

no_logo
27-10-04, 17:52
Δε μένει παρά να μου υποδείξεις που αναφέρωμαι σε άλλους ανθρώπους πλην της ράτσας μου με απανθρωπιά. Για να μην μένουμε μόνο στην προπαγάνδα.

Αχα! Θεωρείς την ώρα της δουλειάς ως ώρα ύπνου..και μετά έχει άδικο ο εργοδότης σου? :twisted:

Ωραία δουλειά κάνεις..απο το πρωί ποστάρεις στο adslgr :P

Μάλλον ελεημοσύνες κάνει ο άνθρωπος..δεν εξηγήται αλλιώς.. :P
το παρακάτω τι είναι;

Αμα το αυτί σου έχει πάρει τόσα λίγα τότε να το καθαρίσεις να ακούς καλύτερα. Αυτές που λες έχουν μια δικαιολογία οι άλλες και αυτές που αναφέρω που θα βρείς στη σελίδα οχι. Απλά έτσι έμαθαν έτσι κάνουν. Γιατί για παράδειγμα η δική μου η κόρη να μπαίνει στο πειρασμό να μετά στη λογική να κάνει οτι κάνει η αλλοδαπή απο τη Ρωσσία που στη χώρα της έμαθε να χχχ για να βγάλει τα τσιγάρα της απο τα 13 της. Αν υποθέσουμε σε ενα δείγμα 100 κορτιτσιών που κάνουν αναγκαστικά τέτοιες παρέες εφόσων βρίσκωνται στις ίδιες τάξεις είναι σίγουρο οτι το 10% θα ακολουθήσει τη τακτική που έμαθαν οι αλλοδαπές. Πες το αθέμητο ανταγωνισμό, ή ανασφάλεια για το μέλλον τους αν προέρχωνται απο χαμηλού εισοδήματος οικογένειες, ο πειρασμός θα τους χτυπήσει τη πόρτα. Δεν τίθεται έμμεσα θέμα διαπαιδαγώγησης απο τη οικογένεια εφόσων η προσέλευση μεταναστών απο τρίτες χώρες έγινε πολύ γρήγορα και χωρίς έλεγχο στην Ελλάδα. Μέσα σε 10 χρόνια άλλαξαν τα πάντα. Ακόμη με προβληματίζει το υψηλό ποσοστό αλλοδαπών "αριστούχων". Δεν εχω λάβει ακόμη ικανοποιητικές απαντήσεις τουλάχιστον απο εδω, μόνο καθυσηχασμούς και κατηγορίες για συνομωσιολογία. Μου θυμίζεις τους μπάτσους που όταν έρχεται σε αυτούς μια υπόθεση βιασμού ανήλικου ασχολούνται μαζί του σαν πρώτη βάση οτι το ίδιο "τα ήθελε" για να ξεμπερδεύουν γρήγορα και να κλείσει η υπόθεση.

Είναι η αλήθεια Xtouloyp με 8000 posts στο pravda.ru επίτρεψε μου να εχω καλυτερη άποψη απο εσένα για το πρώην Ανατολικό μπλόκ. Εχω πολλούς διαδυκτιακούς φίλους που κατάγωνται απο Ανατολικά όπως και απο Αμερική και Ασία. Το κοινό συμπερασμα δικό μου και δικό τους ήταν οτι μόνο οι άχρηστοι έφυγαν μόνιμα απο τη χώρα τους. Ειδικά οι Ρώσοι είναι ενας λαός που οσο εμπνεώμαστε απο πατριωτισμό σε ίδιο ποσοστό εμπνεωνται και αυτοί. Οι περισσότεροι που έχουν έρθει εδω για μόνιμα είναι δυστυχώς για του πού***. Sad but True
Επίσης μπορώ να σου πω και ποιές διαδρομές ακολούθησαν ανάλογα με τη "κοινωνική τους υποδομή" δυστηχώς στην Ελλάδα κατέληξαν οι χειρότεροι. Πολύ βρώμικα ποινικά μητρώα για να πάνε στην Ευρώπη, πολύ αντιπαθείς για να ξαναγυρίσουν πίσω.

το χαρακτηριστικό του post σου είναι η συλλογική ευθυνη, χαρακτηριστικό γνώρισμα του ναζισμού. ενας κακος όλοι κακοί. η νορμαλ λειτουργια μιας κοινωνίας είναι πως όλοι είναι σωστοί μέχρι την απόδειξη του αντίθετου, εσύ ξεκινάς ανάποδα ολοι είναι εγκληματίες και πρεπει να αποδείξουν πως δεν είναι :shock:

KyR-X
27-10-04, 17:53
Δικός σας, του Ανατολικού μπλόκ και οτι αυτό συνεπάγεται..Αντίθετος με τη Δύση, κατά του Καπιταλισμού, ενάντια στο πόλεμο του Ιράκ...

Εδώ άρχισες πάλι να παραληρείς.

Στο Ιράκ (και το Αφγανιστάν παλαιότερα) σφάζονται χιλιάδες αθώοι για τα πετρέλαια και τις κατασκευαστικές εταιρίες των εγκληματιών πολέμου, Μπους, Τσένι, Ράμσφελντ, Γούλφοβιτς κλπ.

Στο Αφγανιστάν ήταν για το φυσικό αέριο που έχει και τα πετρέλαια της Κασπίας.

Μήπως σφάζωνταν γιατί το Ισραήλ δεν μπόρεσε να βάλει στο χέρι τα πετρέλαια του Ιράκ μετά απο τόσα χρόνια προσπάθειας? Για ψάξτο. Ποιός άνοιξε τη πόρτα σε αυτούς που λες? Γιατί όπλιζε ο Bush το Shadam? Για να τον κάνει μάγκα η να καθυστερεί τους εβραίους απο το να μπουν στο Ιράκ? Απο πολιτική γνωρίζουμε μόνο οτι μ@λ@κίες μας λένε οι ξυνές στα Ant1 και στα MEGA? Έχεις και πρόσβαση στο internet. Μόνο τα γυαλαντζί και κατευθυνόμενα του Indymedia διαβάζεις?

ΕΡΜΗΣ
27-10-04, 17:55
Μονόλογος, σφυριές? Σου απαγόρεψε κανένας να μιλήσεις!?
Αφού έκλεισες το thread που άνοιξα για ρατσισμό-ξενοφοβία με την δικαιολογία ότι το συζητάμε σε άλλο thread. Στη συνέχεια πήγα να γράψω στο παρόν thread και μου έκανες σύσταση να επικεντρωθώ μόνο στο ζήτημα του συγκεκριμένου thread μονο(τη χειρονομία του αλβανού παίχτη).

Δεν είναι ότι καλύτερο να γυρίζεις σαν το πλανόδιο τόση ώρα για να καταλάβεις που θα πρέπει να πας να γράψεις.
Αυτό το εξέλαβα σαν αποθάρυνση από το να γράψω το οτιδήποτε για ξένους και για μεταναστευτική πολιτική. Εν συνεχεία βέβαια έγραψαν και άλλα άτομα για το ίδιο ζήτημα και ξαφνικά όλοι ξεφύγαμε από το θέμα του thread γιατί πολύ απλά το άλλο είχε κλειδωθεί και γι αυτό στη συνέχεια έγραψα για => ελευθερία λόγου.

Ελπίζω η όλη αυτή κατάσταση να δημιουργήθηκε από παρεξήγηση ... και όχι από ρεβανσισμό εναντίον μου επειδή διαφωνούμε.

no_logo
27-10-04, 17:55
Δικός σας, του Ανατολικού μπλόκ και οτι αυτό συνεπάγεται..Αντίθετος με τη Δύση, κατά του Καπιταλισμού, ενάντια στο πόλεμο του Ιράκ...

Εδώ άρχισες πάλι να παραληρείς.

Στο Ιράκ (και το Αφγανιστάν παλαιότερα) σφάζονται χιλιάδες αθώοι για τα πετρέλαια και τις κατασκευαστικές εταιρίες των εγκληματιών πολέμου, Μπους, Τσένι, Ράμσφελντ, Γούλφοβιτς κλπ.

Στο Αφγανιστάν ήταν για το φυσικό αέριο που έχει και τα πετρέλαια της Κασπίας.

Μήπως σφάζωνταν γιατί το Ισραήλ δεν μπόρεσε να βάλει στο χέρι τα πετρέλαια του Ιράκ μετά απο τόσα χρόνια προσπάθειας? Για ψάξτο. Ποιός άνοιξε τη πόρτα σε αυτούς που λες? Γιατί όπλιζε ο Bush το Shadam? Για να τον κάνει μάγκα η να καθυστερεί τους εβραίους απο το να μπουν στο Ιράκ? Απο πολιτική γνωρίζουμε μόνο οτι μ@λ@κίες μας λένε οι ξυνές στα Ant1 και στα MEGA? Έχεις και πρόσβαση στο internet. Μόνο τα γυαλαντζί και κατευθυνόμενα του Indymedia διαβάζεις?

κανε μας μια εκτενή ανάλυση, μπορεί να μαθουμε και τίποτα

ZoltriX
27-10-04, 17:56
ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ PRAVDA.RU!

Αυριο ΣΤΟ ΚΑΡΦΙ, ο ΚΥΡ-Χ αποκαλυπτει τις μυστικες διαδρομες που ακολουθουν οι χειροτεροι εγκληματιες της Ρωσιας για να ερθουν στην Ελλαδα και να διαφθειρουν τις κορες μας να γινουν βιζιτουδες... Φοβερα στοιχεια δειχνουν οτι μονο αχρηστοι εχουν φυγει απο τη ρωσια. Εκει εμειναν μονο οι καλοι.

Αραγε και οι ελληνες μεταναστες που φευγαν στη γερμανια ηταν και αυτοι οι χειροτεροι αχρηστοι εγκληματιες της ελλαδας? και τοτε πως διαπρεψανε παντου οπου πηγανε (οπως μας λενε) ?

οπα ξεχασα, δε γινεται συγκριση ελληνων με αλλους λαους, ειναι γνωστο απο τα αυτοχθονα γονιδια μας οτι υπερτερουμε εναντι ολων. οι συγκρισεις περιττευουν...

KyR-X
27-10-04, 17:57
το χαρακτηριστικό του post σου είναι η συλλογική ευθυνη, χαρακτηριστικό γνώρισμα του ναζισμού. ενας κακος όλοι κακοί. η νορμαλ λειτουργια μιας κοινωνίας είναι πως όλοι είναι σωστοί μέχρι την απόδειξη του αντίθετου, εσύ ξεκινάς ανάποδα ολοι είναι εγκληματίες και πρεπει να αποδείξουν πως δεν είναι :shock:

Δηλαδή και οι εκθέσεις που διάβαζα στο internet κάνωντας έρευνα για τη κατάσταση της γυναίκας στις Ανατολικές χώρες και (έτσι έφτασα στο site που υπέδειξα διότι είχε keywords που θα του επέτρεπε να περάσει σε αυτή την κατα τα άλλα αθώα κατηγορία), είναι και αυτοί ρατσιστές? Ιδρύματα με σοβαρούς επιστήμονες? Μερικοί απο αυτούς δεν ανήκουν και στις κινητοποιήσεις για την αντιπαγκοσμιοποίηση που είσαι μέλος? Ρωτώ εγω τώρα..

Και ρατσιστής είμαι εγω και οχι τα καθίκια που τις εκμεταλεύωνται και βρίσκουν άσυλο στην Ελλάδα?

Μη λες βλακείες Zoltrix έψαξες να δεις πόσο είναι σε έκταση η ρωσία στο χάρτη ποτέ? Έχει καμιά σχέση με την Ελλάδα? Εχει τις ίδιες ανάγκες/συνθήκες? Αυτή η καραμέλα με τους μετανάστες στη Γερμανία δε πάλιωσε πια?

KyR-X
27-10-04, 18:02
Xtouloyp αφού δε σου αρέσει η μασημένη τροφή ρε συ...θα κάνεις εμετό μετα... :P

no_logo
27-10-04, 18:05
το χαρακτηριστικό του post σου είναι η συλλογική ευθυνη, χαρακτηριστικό γνώρισμα του ναζισμού. ενας κακος όλοι κακοί. η νορμαλ λειτουργια μιας κοινωνίας είναι πως όλοι είναι σωστοί μέχρι την απόδειξη του αντίθετου, εσύ ξεκινάς ανάποδα ολοι είναι εγκληματίες και πρεπει να αποδείξουν πως δεν είναι :shock:

Δηλαδή και οι εκθέσεις που διάβαζα στο internet κάνωντας έρευνα για τη κατάσταση της γυναίκας στις Ανατολικές χώρες και (έτσι έφτασα στο site που υπέδειξα διότι είχε keywords που θα του επέτρεπε να περάσει σε αυτή την κατα τα άλλα αθώα κατηγορία), είναι και αυτοί ρατσιστές? Ιδρύματα με σοβαρούς επιστήμονες? Μερικοί απο αυτούς δεν ανήκουν και στις κινητοποιήσεις για την αντιπαγκοσμιοποίηση που είσαι μέλος? Ρωτώ εγω τώρα..

Και ρατσιστής είμαι εγω και οχι τα καθίκια που τις εκμεταλεύωνται και βρίσκουν άσυλο στην Ελλάδα?

Μη λες βλακείες Zoltrix έψαξες να δεις πόσο είναι σε έκταση η ρωσία στο χάρτη ποτέ? Έχει καμιά σχέση με την Ελλάδα? Εχει τις ίδιες ανάγκες/συνθήκες? Αυτή η καραμέλα με τους μετανάστες στη Γερμανία δε πάλιωσε πια?

δεν ξερω για τι εκθεσεις μιλάς.
αυτό που σου λέει ο zoltrix εχει βάση, μια και ελληνες και ρωσοι εχουν το ιδιο επίπεδο πατριωτισμού (υπάρχει μεζούρα;) αρα λόγω του πατριωτισμού τους δεν ξενιτευονταν πως από την ρωσία μεταναστευσαν τα τερατα και από την ελλαδα τα αστερια;

ZoltriX
27-10-04, 18:06
ειδες που συμφωνουμε. οι ελληνες ειναι υπερανω συγκρισεων. η ρωσια ειναι πιο μεγαλη, δε συγκρινεται. η αλβανια ειναι πιο μικρη, δε συγκρινεται. οτι σε βολευει βλεπεις...

no_logo
27-10-04, 18:08
Xtouloyp αφού δε σου αρέσει η μασημένη τροφή ρε συ...θα κάνεις εμετό μετα... :P
η εκτενης αναφορα δεν είναι μασημένη τροφή.
μασημένη τροφή= γραφή με γελοίο τρόπο για να σε καταλαβαίνει και ενας ηλίθιος :roll:

ΕΡΜΗΣ
27-10-04, 18:09
Αραγε και οι ελληνες μεταναστες που φευγαν στη γερμανια ηταν και αυτοι οι χειροτεροι αχρηστοι εγκληματιες της ελλαδας? και τοτε πως διαπρεψανε παντου οπου πηγανε (οπως μας λενε)

Φίλε για να προσπαθούσες να μπεις στη Γερμανία με όποιο τρόπο ήθελες (προ Ε.Ε.) και δεν θα το έλεγες αυτό. Είδες ΠΩΣ μπήκαν και ειδικά ΠΟΙΟΙ(οι φυλακές τους άδειασαν...) μπήκαν στην Ελλάδα και νομίζω ότι είναι εύκολο να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για όμοια πράγματα. Επίσης με ποιά κριτήρια πήραν οι Γερμανοί τους Έλληνες και με ποιά εμείς τους Αλβανούς. Καμία σχέση.

Έχεις μπει καμία φορά στο hotmail.com την ελληνική έκδοση. Αν θέλεις σου προσφέρουν εργασία και αργότερα και πολιτικά δικαιώματα(Αμερική). Μην νομίζεις ότι θα πάρουν όμως όποιον και όποιον ... εκεί θα πάς αν γνωρίζεις αγγλικά και εαν έχεις τα προσόντα που απαιτούν. Ποιό θα βάλουν μέσα στη χώρα τους ... τον Ρωχάμη ;;;;

Έγινε αυτό σε εμάς .... ΟΧΙ . ΟΧΙ . ΟΧΙ

no_logo
27-10-04, 18:15
Αραγε και οι ελληνες μεταναστες που φευγαν στη γερμανια ηταν και αυτοι οι χειροτεροι αχρηστοι εγκληματιες της ελλαδας? και τοτε πως διαπρεψανε παντου οπου πηγανε (οπως μας λενε)

Φίλε για να προσπαθούσες να μπεις στη Γερμανία με όποιο τρόπο ήθελες (προ Ε.Ε.) και δεν θα το έλεγες αυτό. Είδες ΠΩΣ μπήκαν και ειδικά ΠΟΙΟΙ(οι φυλακές τους άδειασαν...) μπήκαν στην Ελλάδα και νομίζω ότι είναι εύκολο να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για όμοια πράγματα. Επίσης με ποιά κριτήρια πήραν οι Γερμανοί τους Έλληνες και με ποιά εμείς τους Αλβανούς. Καμία σχέση.

Έχεις μπει καμία φορά στο hotmail.com την ελληνική έκδοση. Αν θέλεις σου προσφέρουν εργασία και αργότερα και πολιτικά δικαιώματα(Αμερική). Μην νομίζεις ότι θα πάρουν όμως όποιον και όποιον ... εκεί θα πάς αν γνωρίζεις αγγλικά και εαν έχεις τα προσόντα που απαιτούν. Ποιό θα βάλουν μέσα στη χώρα τους ... τον Ρωχάμη ;;;;

Έγινε αυτό σε εμάς .... ΟΧΙ . ΟΧΙ . ΟΧΙ

για να το πιασουμε με την λογική και αυτό
η αλβανία σύμφωνα με την τελευταια απογραφη του 1994 είχε 3.374.000 κατοίκους άρα πόσους φυλακισμένους; ποσοι από αυτούς ήταν στην φυλακή για εγκληματα;
ποσοι αλβανοι στην ελλαδα σήμερα; περίπου 700.000 με 800.000. αρα εχουμε μια χωρα που είχε απο 3,374.000 κατοίκους 800.000 εγκληματίες. γρήγορα στείλε το στο βιβλίο γκίνες να πάρει βραβείο

KyR-X
27-10-04, 18:15
Σωστός ο ΕΡΜΗΣ, εγω οτι θέλω συκγρίνω η εσείς Zoltrix και Xtouloyp?

Για απαντήστε του?

Το μεγαλύτερο ποσοστό εξαγωγής μεταναστών απο χώρες του πρώην Σοβ. μπλόκ ήταν Καγκεμπίτες και βρίσκωνται πίσω απο σχεδόν το σύνολο των παρανόμων δραστηριοτήτων στα Βαλκάνια.

Γιατί η Αμερική έβαλε γρήγορα και αποτελεσματικά δικλείδες για να μην περάσουν, γιατί η ευρωπαϊκή Interpoll έκανε καλά τη δουλειά της. Ενω οι δικές μα υπηρεσίες είναι μικρομάγαζα με διορισμένους που προτίμησαν τι? Να τα παίρνουν.

Ποιόν πετρελαΙκό μεγιστάνα ζήτησε την έκδοση του πρόσφατα ZoltrixXtouloyp απο την Ελλάδα και ποιά χώρα?
Τι σχέσεις είχε αυτός με την Ελλάδα και σε ποία χώρα τελικά βρήκε άσυλο? Γιατί ζήτησε την έκδοση του στη χώρα αυτή και γιατί αυτός ήρθε στην Ελλάδα να κρυφτεί? Αντε να δω..Θα απαντηθούν μόνα τους τα ερωτήματα σας..

Ducklord
27-10-04, 18:17
KyR-X, δεν με έχεις εντάξει ακόμη ανάμεσα στους "δικούς μας" και έχω αρχίσει να ανησυχώ! :-)

Τέλος πάντων...

Καταρχάς για το θέμα της δουλειάς. Και εμένα, προσωπικά, η εργασία μου με βοηθά να μπορώ ταυτόχρονα να βρίσκομαι και εδώ μα και να δουλεύω δίχως προβλήματα. Είμαι αποδεδειγμένα ΤΟΣΟ καλός ώστε να μπορώ ΚΑΙ να ολοκληρώνω τις υποχρεώσεις μου σε κλάσματα του χρόνου που θα χρειαζόταν άλλος, και έτσι να έχω χρόνο ώστε ΚΑΙ να ποστάρω εδώ, ΚΑΙ να διαβάζω όσα λέτε, ΚΑΙ ενίοτε να βαράω ρόλο μοντεράτορα. Πάραυτα, πλερώνομαι κατιτίς παραπάνω απο το βασικό. Αν φώναζα και εγώ, "αλήτες εργοδότες" και πόσταρα όπως ποστάρω, θα με κατέκρινες; Να ξεκαθαρίσουμε πως η εργασία μου μετριέται με δεδομένες ευθύνες, με "ποσότητα εργασίας" - που απο τη στιγμή που θα παραχθεί, δεν υπάρχει πρόβλημα. Εγώ φταίω αν κρίνω πως θα έπρεπε να πληρώνομαι περισσότερα για τη δουλειά μου, άσχετα με το αν την ολοκληρώνω το ίδιο και καλύτερα μέσα σε μισή ώρα απο κάποιον που θα χρειαζόταν οχτάωρο;

Όσο για το ιδεολογικό θέμα, και εσένα ποιός σου είπε πως δεν είμαστε (εγώ, ο Γουάν, ο Ήβιλ, οι "ουδέτεροι" της παρέας) εναντίον της μη-ελεγχόμενης εισόδου ξένων στη χώρα μας; Ποιός σου είπε πως θέλουμε να ανοίξουμε τα σύνορα δίχως έλεγχο ώστε να γίνει η κατάσταση μπάτε σκύλοι αλέστε; Ποιός σου είπε πως δικαιολογούμε τους ξένους στα λάθη τους, πως θα τρέξουμε να υπερασπιστούμε την κάθε βλακεία τους; Απλώς, δεν θα τρέξουμε να φάμε με καραμπίνα ένα λαθρομετανάστη, δεν θα χαρακτηρίσουμε ως "κωλοαλβανό" έναν μεροκαματιάρη που ακόμη και αν μπήκε παράνομα στη χώρα μας δουλεύει σα σκυλί, δεν θα θεωρήσουμε "αλητεία" μα "ντροπή" το να βάζει ένας Αλβανός μαθητής τα γυαλιά στους έλληνες συμμαθητές του (να χέσω γονίδιά μας αν δεν υπάρχει προσπάθεια)... Κατάλαβες τη διαφορετική προσέγγιση; Ή, τουλάχιστον, θέλω να πιστεύω, απο όσο έχω μιλήσει και με τα άλλα παιδιά, πως αυτή είναι η νοοτροπία τους.

Δεν διαφέρουμε τόσο όσο ίσως φαντάζεσαι "ιδεολογικά". Απλώς "απέχουμε απο τα άκρα".

Φιλικά
Παπιάρχοντας

KyR-X
27-10-04, 18:21
Xtouloyp 800.000/3=200.000 αφαίρεσε το 1/3 οτι είναι γυναίκες κάνε τώρα τις 500.000 με 600.000 (δια 4 ) = 150.000 και κάτι, αφαίρεσε φυλακισμένους και ήδη εκλειπώντες (είναι δύσκολο το επάγγελμα) έχεις γύρω στις 100.000 βάλε οτι πηγαινοέρχωνται στα Βαλκάνια αρκετοί αφού σύνορα δεν έχουμε ίσως περίπου 50 με 60.000 απο αυτούς διαβιούν στην Ελλάδα. Υπολόγισε οτι δεν έχει μείνει σπίτι εξωχικό ή σε προάστειο χωριό απείραχτο. Είναι σχεδόν το νούμερο για το οποίο μιλάμε. Οι γενικεύσεις σου δείχνουν εκτός απο αμάθεια και άρνηση να κατανοήσεις.

no_logo
27-10-04, 18:21
Σωστός ο ΕΡΜΗΣ, εγω οτι θέλω συκγρίνω η εσείς Zoltrix και Xtouloyp?

Για απαντήστε του?

Το μεγαλύτερο ποσοστό εξαγωγής μεταναστών απο χώρες του πρώην Σοβ. μπλόκ ήταν Καγκεμπίτες και βρίσκωνται πίσω απο σχεδόν το σύνολο των παρανόμων δραστηριοτήτων στα Βαλκάνια.

Γιατί η Αμερική έβαλε γρήγορα και αποτελεσματικά δικλείδες για να μην περάσουν, γιατί η ευρωπαϊκή Interpoll έκανε καλά τη δουλειά της. Ενω οι δικές μα υπηρεσίες είναι μικρομάγαζα με διορισμένους που προτίμησαν τι? Να τα παίρνουν.

Ποιόν πετρελαΙκό μεγιστάνα ζήτησε την έκδοση του πρόσφατα ZoltrixXtouloyp απο την Ελλάδα και ποιά χώρα?
Τι σχέσεις είχε αυτός με την Ελλάδα και σε ποία χώρα τελικά βρήκε άσυλο? Γιατί ζήτησε την έκδοση του στη χώρα αυτή και γιατί αυτός ήρθε στην Ελλάδα να κρυφτεί? Αντε να δω..Θα απαντηθούν μόνα τους τα ερωτήματα σας..

αυτό τι σχέση εχει με την συλλογική ευθυνη που ρίχνεις σε ολόκληρους πληθυσμούς; αν μας διαβαζε καμιά γιαγιά που εχει ρωσίδα οικιακη βοηθό, μετά από οσα γραφεις θα επρεπε να προσέχει τον λαιμουδάκο της.
προφανώς υπάρχουν παλοιχαρακτηρες παντού και σε όλα τα εθνη, αλλο αυτό όμως και αλλα αυτά που λες και γενικευεις σε αλλα post σου

no_logo
27-10-04, 18:23
Xtouloyp 800.000/3=200.000 αφαίρεσε το 1/3 οτι είναι γυναίκες κάνε τώρα τις 500.000 με 600.000 (δια 4 ) = 150.000 και κάτι, αφαίρεσε φυλακισμένους και ήδη εκλειπώντες (είναι δύσκολο το επάγγελμα) έχεις γύρω στις 100.000 βάλε οτι πηγαινοέρχωνται στα Βαλκάνια αρκετοί αφού σύνορα δεν έχουμε ίσως περίπου 50 με 60.000 απο αυτούς διαβιούν στην Ελλάδα. Υπολόγισε οτι δεν έχει μείνει σπίτι εξωχικό ή σε προάστειο χωριό απείραχτο. Είναι σχεδόν το νούμερο για το οποίο μιλάμε. Οι γενικεύσεις σου δείχνουν εκτός απο αμάθεια και άρνηση να κατανοήσεις.

50000 εγκληματίες δεν εχει η ελλαδα (με τους αλβανους μεσα) που είναι και χωρα με 10000000. και μιλάω για εγκληματίες και οχι για οικονομικά χρεη για παραδειγμα. πρεζόνια κτλ

WAntilles
27-10-04, 18:28
Γιατί όπλιζε ο Bush το Shadam?

Πολύ πριν το Μπους (το μπαμπά, όχι τον τωρινό), ο Σαντάμ έπαιρνε όπλα από τους αμερικάνους για να ρίξει τους Χομεϊνήδες στο Ιράν.

Ο πόλεμος 80-90 Ιράκ-Ιράν υποκινήθηκε από τους αμερικάνους για να επαναφέρουν τους Σάχηδες που είχαν ανατραπεί το 78.

KyR-X
27-10-04, 18:34
Κοίταξε Ducklord η διαφορά του ύφους σου σε σχέση με τις δεξιότητες σου φαίνεται κακά τα ψέματα, λίγο πολύ ο καθένας καταλαβαίνει.
Για τα ανάλογα "ιδεολογικά στρατηγεία" που αναφέρθηκα, δυστηχώς όταν στο 80% των απαντήσεων είναι flaming και μόνο το 20% είναι προτάσεις για λύση, και επίδοση στο σπόρ "κυνηγήστε το φασίστα" ε, ο άλλος τι θα καταλάβει? Και σημασία εχει τι θα δώσεις στον άλλον να καταλάβει. Μιλώ σωστά? Τι να το κάνω εγω οτι κάπου στο πίσω του μέροςυ του κεφαλιού ο καθένας έχει μια ιδέα, αν η πράξεις του τον δείχνουν 80% αντίθετο, μάγος δεν είμαι να καταλάβω. Εμένα ακόμη με χαρακτίρησαν φασίστα, απλά είμαι ενημερωμένος και δεν παίρνω πληρ. επιδερμικά απο τις πηγές που παίνρουν αυτοι. Το βρήκαν αδιανόητο,. οπότε να μαι κι εγω στη συνομωταξία του φασίστα. Πολλοί άλλοι επίσης το ίδιο. Χωρίς να που τίποτα.."Είσαι φασίστας" Τελικά αυτοί τους δημιουργούν τους φασίστες, κανείς άλλος. Κάνουν διαφήμιση στο κάθε ηλίθιο που την έχει δει Ελληναράς στη TV με αυτό το τρόπο.

Κανείς δεν διαφώνησε για τους αλλοδαπούς που προσπαθούν. Μάλιστα δε διαφωνούν καθόλου σε οτι αναφέρω εγω και άλλοι. Θέλουν να ξεσκαρτάρει το πράγμα. Απλά δεν μιλούν δημόσια, είναι ωχ αδερφέ! Αυτό να μας κάνει να ψιλιαστούμε οτι κάτι μεγάλο κρύβεται πίσω απο τη αθρώα λαθρομετανάστευση. ¨ημαρτον. 14 χρόνια βρίσκωνται εδω, πρέπει να φωνάζει κάποιος το αυτονόητο? Κινδυνεύει η απαθής ωχαδερφιστική Ελληνική κοινωνία αυτή τη στιγμή απο το φασισμό? Το μόνο που πετυχαίνουμε δεν είναι απλά και αυτούς που φωνάζουν ακόμη να τους δημιουργούμε πρόβλημα και να μη συμμετέχουν? Εξήγησε μου τι καλό θα βγει απο αυτό.

WAntilles
27-10-04, 18:41
Όσο για το ιδεολογικό θέμα, και εσένα ποιός σου είπε πως δεν είμαστε (εγώ, ο Γουάν, ο Ήβιλ, οι "ουδέτεροι" της παρέας) εναντίον της μη-ελεγχόμενης εισόδου ξένων στη χώρα μας; Ποιός σου είπε πως θέλουμε να ανοίξουμε τα σύνορα δίχως έλεγχο ώστε να γίνει η κατάσταση μπάτε σκύλοι αλέστε; Ποιός σου είπε πως δικαιολογούμε τους ξένους στα λάθη τους, πως θα τρέξουμε να υπερασπιστούμε την κάθε βλακεία τους; Απλώς, δεν θα τρέξουμε να φάμε με καραμπίνα ένα λαθρομετανάστη, δεν θα χαρακτηρίσουμε ως "κωλοαλβανό" έναν μεροκαματιάρη που ακόμη και αν μπήκε παράνομα στη χώρα μας δουλεύει σα σκυλί, δεν θα θεωρήσουμε "αλητεία" μα "ντροπή" το να βάζει ένας Αλβανός μαθητής τα γυαλιά στους έλληνες συμμαθητές του (να χέσω γονίδιά μας αν δεν υπάρχει προσπάθεια)... Κατάλαβες τη διαφορετική προσέγγιση; Ή, τουλάχιστον, θέλω να πιστεύω, απο όσο έχω μιλήσει και με τα άλλα παιδιά, πως αυτή είναι η νοοτροπία τους.

Δεν διαφέρουμε τόσο όσο ίσως φαντάζεσαι "ιδεολογικά". Απλώς "απέχουμε απο τα άκρα".

Για άλλη μια φορά ένα ποστ που με εκφράζει πλήρως.

giwrgosth
27-10-04, 18:46
Ίσως μέσα στα "μπουμπούκια" που λες να είμαι και εγώ και δες τι γράφω πιο πάνω:

"...που σίγουρα και είναι απαράδεκτο να το κάνεις σε μια χώρα που βγάζεις το ψωμί σου και δεν νομίζω αν δεν υπήρχε η ποδοσφαιρικά ανύπαρκτη Ελλάδα ότι ο Μουράτι θα μπορούσε να αγωνιστεί σε άλλη χώρα! Άρα λοιπόν αυτό θα έπρεπε να το σεβαστεί..."

Απαράδεκτος είναι και ο "ελληναράς" αν το κάνει, αλλά ο ξένος απαράδεκτος Χ2 λόγω του ότι δεν δείχνει κανένα σεβασμό απέναντι στη χώρα που βγάζει το ψωμάκι του. Αυτό δεν έχει να κάνει μόνο με τον Μουράτι, αλλά και με τον Ολισαντέμπε, με τον Σινιόρι, με τον Ριβάλντο και με όποιον άλλο κάνει την ίδια χειρονομία λέγοντας τα ίδια με τον Μουράτι. Απαράδεκτος Χ2 θα είναι και ο "ελληναράς" Χαριστέας αν το κάνει στη Γερμανία.

δεν ξέρω αν δουλευεις αλλα την ίδια ακριβώς αντιμετώπισει εχουν ΟΛΟΙ οι εργοδότες απέναντι στον εργαζόμενο, εχουν την λογική χάρη του κάνω του μαμακα που μου δουλευει και τον πληρώνω. το ζω καθημερινά και στην δικιά μου δουλεία πχ κάποια στιγμή ο ανόητος ο εργοδότης μου με τουπέ 1000 καρδιναλίων αρχισε να ρωτά όλα τα παιδια τι αμάξι εχουνε, οταν τους ρώτησε όλους αρχισε να γκαρίζει πως αυτός μας τα αγόρασε και μου τρώτε τα λεφτά και τέτοιες μαμακίες, η πραγματικότητα είναι όμως πως του εχουμε δουλέψει του ηλίθιου και του εχουμε δουλέψει σκληρά, οτι εχουμε πάρει το εχουμε πάρει με την αξία μας και θα επρεπε να παίρνουμε ακόμα παραπάνω. το ίδιο ακριβώς ισχυει για όλους τους εργαζόμενους, χάρες δεν υπάρχουν, τίποτα δεν χαρίζετε.
Δουλεύω από τα 16 μου και έχω φτάσει 37 και αυτά που γράφεις ισχύουν, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχουν με αυτό που συζητάμε και πιο πολύ με αυτό που έγραψα :)

KyR-X
27-10-04, 18:47
Μπορείς πολύ εύκολα να βρείς πόσοι εγκληματίες υπάρχουν στην Ελλάδα ακριβώς, αν πάρεις τη στατιστική του αστυνομικού δελτίου και βρείς την αναλογία με τους φυλακισμένους, (1/10 1/15 δε γνωρίζω ακριβώς) αλλά το νούμερο είναι μεγάλο για τη χωρα μας! Στα 10.000.000 Ελλήνων (9.300.000 + - 300.000) πολίτες(με υπηκοότητα) ελληνικής καταγωγής είναι κάτω απο τα 9.000.000 , ίσως και πολύ λιγότερο.
Λες 10.000.000 είναι Έλληνες, αλλά τα νούμερα των "αριστούχων" σε ποσοστά δε σε προβληματίζουν? Τα ποσοστά των ξένων νομιμοποιημενων εργατών δε σε προβληματίζουν? τα ποσοστά των παράνομων? τα ποσοστά των ξένων οικογενειών που βλέπεις γύρω σου στα σπίτια που 1 στους (συνήθως 5) ή 2 στους 5 συνήθως εργάζωνται απο ολη την οικογένεια και είναι καταγεγραμένοι δε σε προβληματίζουν? Πόσοι είμαστε τελικά οι Έλληνες? Στη θεσ/νίκη για παράδειγμα καταγεγραμένοι είμαστε 1.100.000 1.200.000 η κίνηση που παρατηρούμε κάθε μέρα αναλογεί φυσιολογικα στα 2.000.000.

Για κάνε μια σούμα?

Σίγουρα αυτά τα έχεις ακούσει κι απο αλλού αλλά παρ ολα αυτά ρατσιστής και ρατσιστής ο άλλος..Και τι πρέπει να κάνει δηλαδή να φέρνει ενα μακρινάρι στοιχεία να αποδυκνείει οτι δεν είναι, απλά οτι η δεδομένη κατάσταση στη χώρα είναι πέραν απο ανυσηχητική είναι απελπιστική?

Είμαστε σοβαροί μωρε? :evil:

Απλά ξέρεις τι γίνετε? Σου λένε εσένα να λες τα ανάλογα(ΜΜΕ Μedia κτλπ) Θα βαρεθώ εγω να τα λέω συνέχεια αφού κανείς δε καταλαβαίνει, θα σταματήσω κι αυτοί θα κάνουν τη δουλειά τους. Ποιοί δηλαδή? Αυτοί που σας κυνηγάνε με τις μάνικες στις πορείες εντός και εκτός Ελλάδας, εκεί που σας θέλουν ελεγχώμενα κάτω απο ενα γκλόμπ και μια μάνικα, να καίτε το αμάξι του περαστικού γιατί δε βρήκατε τίποτα άλλο. Μέχρι να τα πάρει ο κόσμος να λάβουν μέτρα οταν θα βολέψει τη φράξια που σε κινητοποιεί και θα σε καταργήσουν κι εσένα όπως θα καταργήσουν κι εμένα.

Ωραία ε?

ZoltriX
27-10-04, 20:18
Κανείς δεν διαφώνησε για τους αλλοδαπούς που προσπαθούν.
Kyr-x
ε οχι! τωρα φασκεις και αντιφασκεις. εδω και 19 σελιδες εχετε συρει τα εξ αμαξης στους αλλοδαπους. οτι ειναι μονο αχρηστοι, εγκληματιες, χαραμοφαηδες, νταβατζηδες, οτι δεν κανουν μια σωστη δουλεια. εσυ ο ιδιος δε παραδεχοσουν οτι υπαρχει η πιθανοτητα οι μαθητες που αριστευουν να κερδιζουν κατι με το σπαθι τους, και στα ισια ελεγες οτι ολα τα "κρουσματα" ειναι κατευθυνομενα και και και και... τι μας τα γυριζεις τωρα.

διευκρινισε το σχολιο σου και εξηγησε μου ποιοι ειναι οι αλλοδαποι που προσπαθουν (και για ποιο πραμα προσθαπουν).

xxxxx
27-10-04, 20:43
gassim xtouloyp WAntilles EvilHawk DrWho το Ανατολικό μπλόκ! :P

Κάτι τέτοιο το περίμενα απο τον xxxxx και όχι απο εσένα! Κρίμα εδειχνες λίγο ποιο σοβαρός! :lol:

quiz: βρές τι ιδεολογικά κοινό μπορεί να έχουμε ο xtouloyp, WAntilles, DrWho & εγώ και πές το μας!

Ξανατονίζω ότι δεν πέφτω στο επίπεδο του wantilles
αλλά ΠΡΕΠΕΙ να πω αυτό που λέω για ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ της
αλήθειας.

Δεν θα πέσω στο γλοιώδες επίπεδο του wantilles που
σχολιάζει την ελληνικότητα κάποιου από τον αριθμό
των ορθογραφικών λαθών που κάνει και από τον αριθμό
των συνθετικών της λέξης "έθνος" που χρησιμοποιεί,

αλλά μόλις έχεις κάνει τουλάχιστον 6 λάθη στις δύο
γραμμές που έγραψες και ο ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ σου o wantilles
δεν λέει τίποτα, ενώ εάν το έλεγε κάποιος από εμάς
θα μας πρήζατε τα ΟΥΜΠΑΛΑ.

Έχεις ξεχάσει ένα πλήθος τόνων, έχεις βάλει τόνους
εκεί που δεν πρέπει και έχεις γράψει λάθος το "ποιο".

Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά.
Το λέω για να δεις με τι μ@λ@κιες
ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ εσύ και η παρεούλα σου.

ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ όσο είναι καιρός.

KyR-X
27-10-04, 20:44
Αν εσυ απομόνωσες μόνο τα αχρηστοι, εγκληματιες, χαραμοφαηδες, νταβατζηδες, οτι δεν κανουν μια σωστη δουλεια απο ολα αυτά που ειπώθηκαν τότε να κόψουμε τις συζητήσεις και απλά να γκαρίζουμε, για να περνά το μύνημα μας, βέβαια εαν συμβεί αυτό θα έχουμε στερηθεί πλέον τη λογική και τη νοημοσύνη και δεν θα υπάρχει καμιά ουσία να περνάμε μυνήματα. Δεν έχουμε αποροφήσει και το καλύτερο κομμάτι της πίτας των αλλοδαπών που μοιράστηκε στο κόσμο μετά τη πτώση του ανατολικού μπλόκ. "Πεδίο δοκιμών που ασκούνται βρίζωντας ξένοι φαντάροι" έχουμε καταντήσει όπως λέει και το τραγούδι, χωματερή.

Βρες μου τους Ρώσους προγραμματιστές και μηχανικούς.
Τους Πολωνούς γιατρούς.
Τους Βούλγαρους φυσιοθεραπευτές (οχι φυσικοθεραπευτές έχει διαφορά)
Τους Ούγκρους και Ρουμάνους μπαλετίστες, μουσικούς κλασικού ρεπερτορίου.

Για να δείξω μερικά απο τα παραδείγματα.

Τι έχουμε δίπλα μας? Το Καζακστανό που ψιλομαθαίνει υδραυλικός, τη Βουλγάρα και Ρουμάνα κονσομασιονίστ, τον Αλβανό σκαφτιά, τον Αζερμπαϊτζανό που κλέβει τσάντες.

Τα καλά τα πήρε η Αμέρικα και η Ευρώπη γιατί προφανώς είχε και τρόπο να εκμεταλευτεί τις υπηρεσίες τους. Εγω τώρα πρέπει να είμαι ευχαριστημένος? Ούτε χαμάλης δεν θα μπορείς να είσαι που λέει ο λόγος σε λίγο. Τους είχα εγω ανάγκη? Εσείς δεν μιλάτε οτι πρέπει να συνετιστεί ο νεοελληναράς που ολα του έχουν έρθει βολικά τις τελευταίες δεκαετίες? Πως θα γινώταν αυτό όταν σε κάθε γειτονιά θα έβρισκε πλέον έυκολα το χαμάλι, τη π@υτάνα και το τσουτσέκι του?

Αυτός ο αυθόρμητος αντιρατσισμός στην ουσία βοηθά να παραμείνει το καθεστώς του νεοέλληνα ως έχει και ταυτόχρονα να παράγει πραγματικό ρατσισμό απο την αδικημένη μάζα.

xxxxx
27-10-04, 20:45
Κάτι τέτοιο το περίμενα απο τον xxxxx και όχι απο εσένα! Κρίμα εδειχνες λίγο ποιο σοβαρός!

Μπα EvilHawk.

Εγώ δεν εξεπλάγην.

Ίδια συνομοταξία είναι και οι 2 τους.

Συνομοταξία; ΕΜΕΙΣ;

:lol:

xxxxx
27-10-04, 20:47
ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΝΟΧΗ ΣΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ & ΦΑΣΙΣΜΟ! :wink: :wink:

Συμφωνώ με αυτό που λες.

Φώναξέ το πιο δυνατά, μήπως και το ακούσεις ΕΣΥ ο ίδιος.

xxxxx
27-10-04, 20:55
η ανθρωπολογία με μετρήματα κεφαλιών και σωματότυπους εχει καταργηθεί και πλέον θεωρείται αντιεπιστημονική, η χρυσή της εποχή ήταν την περίοδο του ναζισμού

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ.

Φυσική Ανθρωπολογία λέγεται το αντικείμενο
και διδάσκεται σε πολλές ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
αυτή τη στιγμή που μιλάμε π.χ. Ιατρική

Και ΝΑΙ, περιλαμβάνει την ανάλυση οστών.

Μήπως να καταργήσουμε το μάθημα αγαπητοί "ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ";
Εσείς που είστε υπέρ του πνεύματος και της γνώσης
μήπως θέλετε ΧΟΥΝΤΙΚΑ να καταργήσετε αυτά τα
"ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΑ" μαθήματα;

xxxxx
27-10-04, 20:57
Μονόλογος, σφυριές? Σου απαγόρεψε κανένας να μιλήσεις!?
Αφού έκλεισες το thread που άνοιξα για ρατσισμό-ξενοφοβία με την δικαιολογία ότι το συζητάμε σε άλλο thread. Στη συνέχεια πήγα να γράψω στο παρόν thread και μου έκανες σύσταση να επικεντρωθώ μόνο στο ζήτημα του συγκεκριμένου thread μονο(τη χειρονομία του αλβανού παίχτη).

Δεν είναι ότι καλύτερο να γυρίζεις σαν το πλανόδιο τόση ώρα για να καταλάβεις που θα πρέπει να πας να γράψεις.
Αυτό το εξέλαβα σαν αποθάρυνση από το να γράψω το οτιδήποτε για ξένους και για μεταναστευτική πολιτική. Εν συνεχεία βέβαια έγραψαν και άλλα άτομα για το ίδιο ζήτημα και ξαφνικά όλοι ξεφύγαμε από το θέμα του thread γιατί πολύ απλά το άλλο είχε κλειδωθεί και γι αυτό στη συνέχεια έγραψα για => ελευθερία λόγου.

Ελπίζω η όλη αυτή κατάσταση να δημιουργήθηκε από παρεξήγηση ... και όχι από ρεβανσισμό εναντίον μου επειδή διαφωνούμε.

ΕΑΝ ισχύει..

ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΥΝΤΑ.

EvilHawk
27-10-04, 21:01
Στη συνέχεια πήγα να γράψω στο παρόν thread και μου έκανες σύσταση να επικεντρωθώ μόνο στο ζήτημα του συγκεκριμένου thread μονο(τη χειρονομία του αλβανού παίχτη).
Εχετε κανένα σύνδρομο καταδίωξης??
Καμμία σύσταση δεν έκανα σε εσένα προσωπικά!

Αυτό που είπα είναι "Η συζήτηση έπρεπε να γίνεται για το συγκεκριμένο περιστατικό και μόνο γιαυτό!"

Οποιαδήποτε προσπάθεια να συνδεθεί με εθνικότητα κλπ είναι "κατασκέυασμα" για να βρεθεί ευκαιρία μερικοί να σπέρνουν την ξενοφοβία & τον ρατσισμό!

Αν εσύ αυτό το έλαβες σαν προσπάθεια να φιμώσουν την γνώμη σου, τί να πώ! :shock:

Κάτι παραπάνω απο εμένα ξέρεις σίγουρα! :twisted:


Δεν είναι ότι καλύτερο να γυρίζεις σαν το πλανόδιο τόση ώρα για να καταλάβεις που θα πρέπει να πας να γράψεις. Δεν χρειάζεται να ψάξεις πολύ, μπορείς απλά να κοιτάξεις σε ποια thread συχνάζει ο xxxxx! :twisted:

EvilHawk
27-10-04, 21:14
Όσο για το ιδεολογικό θέμα, και εσένα ποιός σου είπε πως δεν είμαστε (εγώ, ο Γουάν, ο Ήβιλ, οι "ουδέτεροι" της παρέας) εναντίον της μη-ελεγχόμενης εισόδου ξένων στη χώρα μας; Ποιός σου είπε πως θέλουμε να ανοίξουμε τα σύνορα δίχως έλεγχο ώστε να γίνει η κατάσταση μπάτε σκύλοι αλέστε; Ποιός σου είπε πως δικαιολογούμε τους ξένους στα λάθη τους, πως θα τρέξουμε να υπερασπιστούμε την κάθε βλακεία τους; Απλώς, δεν θα τρέξουμε να φάμε με καραμπίνα ένα λαθρομετανάστη, δεν θα χαρακτηρίσουμε ως "κωλοαλβανό" έναν μεροκαματιάρη που ακόμη και αν μπήκε παράνομα στη χώρα μας δουλεύει σα σκυλί, δεν θα θεωρήσουμε "αλητεία" μα "ντροπή" το να βάζει ένας Αλβανός μαθητής τα γυαλιά στους έλληνες συμμαθητές του (να χέσω γονίδιά μας αν δεν υπάρχει προσπάθεια)... Κατάλαβες τη διαφορετική προσέγγιση; Ή, τουλάχιστον, θέλω να πιστεύω, απο όσο έχω μιλήσει και με τα άλλα παιδιά, πως αυτή είναι η νοοτροπία τους.


Έτσι ακριβώς!

Και φυσικά το στύλ φτιάχνω ένα θέμα με τίτλο "Άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή" δεν μπορεί να έχει την λογική μιας δημοκρατικής, ισόνομης και δίκαιης προσέγγισης του προβλήματος!

Μόνο τυφλο μίσος μπορεί να εκφράσει ένας τέτοιος τίλος και τίποτα άλλο!

ZoltriX
27-10-04, 21:26
Βρες μου τους Ρώσους προγραμματιστές και μηχανικούς.
Τους Πολωνούς γιατρούς.
Τους Βούλγαρους φυσιοθεραπευτές (οχι φυσικοθεραπευτές έχει διαφορά)
Τους Ούγκρους και Ρουμάνους μπαλετίστες, μουσικούς κλασικού ρεπερτορίου.


πολυ ευκολα θα τους βρεις. χτιζουν τα σπιτια μας και φροντιζουν τους γερους μας.
πραγματικα πιστευεις οτι οσοι εχουν ερθει εδω ειναι ολοι αμορφωτοι και αγραμματοι; προφανως δεν ειναι ολοι τους μορφωμενοι. αλλα τα πραγματα δεν ειναι οπως τα παρουσιαζεις.



Τι έχουμε δίπλα μας? Το Καζακστανό που ψιλομαθαίνει υδραυλικός, τη Βουλγάρα και Ρουμάνα κονσομασιονίστ, τον Αλβανό σκαφτιά, τον Αζερμπαϊτζανό που κλέβει τσάντες.

κρινεις απο τα αποτελεσματα και γενικευεις επικινδυνα. εννοεις οτι ειναι ολες οι βουλγαρες κονσομασιονιστ, ολοι οι αζερμπαιτζανοι κλεφτες κλπ... καμια σχεση με την πραγματικοτητα. και το τι καταληγουν να κανουν στην ελλαδα δεν προεξοφλει οτι το ιδιο καναν και στη χωρα τους. οι συνθηκες δεν ειναι ιδιες ξερεις.

σου προτεινω να διαβασεις το stupid white men του michael moore. τα ιδια επιχειρηματα με σενα εχει ο μεσος αμερικανος για να ερμηνευσει το γιατι οι μαυροι και οι αλλοδαποι ειναι εγκληματιες. αναποδη λογικη...

sdikr
27-10-04, 21:27
Για να καταλαβαίνουμε, το πρόβλημα είναι οτι ο παίκτης μας έδιξε τα τέτοια του; Τιμωρήστε τον.
Οι υπόλοιποί τι φταίνε;

Απορώ τι θα έπρεπε να κάνει η πορτογαλία σε όλους τους έλληνες που ζούνε εκεί, η τσεχία κλπ κλπ.

EvilHawk
27-10-04, 21:30
Για να καταλαβαίνουμε, το πρόβλημα είναι οτι ο παίκτης μας έδιξε τα τέτοια του; Τιμωρήστε τον.
Οι υπόλοιποί τι φταίνε;

Απορώ τι θα έπρεπε να κάνει η πορτογαλία σε όλους τους έλληνες που ζούνε εκεί, η τσεχία κλπ κλπ.

Έλα ντε! Αυτή την απορία έχουμε 20 σελίδες τώρα!

xxxxx
27-10-04, 22:19
Ζητώ την ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ κάθε μέλους του forum που έχει την έννοια της ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
μες στην καρδιά του. Από τις λίγες φορές που ανοίγω εγώ ένα thread, κοιτάξτε
και γίνετε μάρτυρες του ΦΑΣΙΣΜΟΥ κάποιων ατόμων εδώ μέσα:

http://www.adslgr.com/forum/thread10618-156650.html#156650

Είναι ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ και παραθέτω ένα κείμενο που δεν προκαλεί κανέναν
(μιλάω μόνο για Ελλάδα. Ούτε για Αλβανία ούτε για τίποτα άλλο).
Επ' ευκαιρία της ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΟΡΤΗΣ που είναι μία φορά το χρόνο, γράφω
ένα κείμενο αυτή ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ και αρνούνται να το δημοσιεύσουν,
δίνοντάς μου μια απάντηση που συνοδεύεται από επιχειρήματα του τύπου

"Δεν σε αντέχω" και στη συνέχεια emoticons του τύπου :twisted:

Εκλιπαρώ για ΙΧΝΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ από κάθε δημοκρατικό και ελεύθερο ον
που ακούει το λόγια ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ που αναγκάζομαι να γράφω αυτή τη στιγμή.
Είναι ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ και γράφω ένα κείμενο για να τιμήσουμε τη μέρα
όπως ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ.

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ.

sdikr
27-10-04, 22:21
Ζητώ την ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ κάθε μέλους του forum που έχει την έννοια της ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
μες στην καρδιά του. Από τις λίγες φορές που ανοίγω εγώ ένα thread, κοιτάξτε
και γίνετε μάρτυρες του ΦΑΣΙΣΜΟΥ κάποιων ατόμων εδώ μέσα:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Μεχρι πρίν απο λίγο μας έλεγες άλλα
Αλλά ότι μας συμφέρει



Εκλιπαρώ για ΙΧΝΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ από κάθε δημοκρατικό και ελεύθερο ον
που ακούει το λόγια ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ που αναγκάζομαι να γράφω αυτή τη στιγμή.
Είναι ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ και γράφω ένα κείμενο για να τιμήσουμε τη μέρα
όπως ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ.

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ.

ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ......ΟΧΙ ΠΕΡΊΜΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΩΡΑ

@ ADSLgr.com All rights reserved.