PDA

Επιστροφή στο Forum : Άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή.



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

no_logo
28-10-04, 23:35
ο kyr-x εγραψε

Απαντώ σε εσένα και μαζί συνεχίζω να απαντώ και στον gassim

Εμένα επειδή κάποιος Πλεύρης το πήρε και το έκανε σημαία δεν με ενδιαφέρει! Ακόμη και το είχε ανακαλύψει ο ίδιος εγω ωφείλω να το εξετάσω και να δω αν στέκει, με κατάλαβες? Παράδειγμα: Εσύ ο Α βγάζεις μια έρευνα και ανακαλύπτεις κάτι ανατρεπτικό! Εγω πληρώνω τον Β με βρώμικο παρελθόν που τον γνωρίζουν ολοι να ιδρύει κόμμα και να κάνει την θεωρία σου σημαία. Ο άσκεπτος Γ δεν θα δώσει σημασία στην ουσία της επιστημονικής έρευνας αλλά θα δράσει με τη λογική του όχλου. θα απορρίψει την θεωρία του Α επειδή ο βαλτός Β την κάνει σημαία και ο Γ δεν θέλει να έχει σχέση με τον Β που στην ουσία κάνει quote τον Α για δικό του ώφελος. Αυτό μου είπες τώρα, εσυ ο gassim και αυτό το κείμενο.


δεν βλέπω να σε προβληματιζει το γεγονός της κοινης χρησης επιχειρημάτων παντως.

xxxxx
28-10-04, 23:36
και τι θα τους εμποδίσει να ξαναέρθουν?

Η ΣΩΣΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΑΣ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ ΤΟΥΣ.

KyR-X
28-10-04, 23:37
Δεν τους ενδιαφέρει ρε συ xxxx τι κάνουμε. Είναι αλλού νυχτωμένοι.
Δε τη παλεύουμε φίλε..
Ο Θεός βοηθός.. :cry:

KyR-X
28-10-04, 23:40
Xtouloyp στην Ελλάδα ζούμε. Ποιά Κυβέρνηση θα νοιαστεί να πιάσει το Πουλιανό να διανθήσει τις απόψεις του να τις διαδώσει προς τα έξω και απο εκεί να έχουμε κέρδος? Ευκαιρία να χτυπούσαμε και τις παπαριές των παπαγάλων της παγκοσμιοποίσης, αλλά που μυαλό?

no_logo
28-10-04, 23:42
ο kyr-x ξαναγραφει

Ρε συ Ducklord που ζείς? Εδω Βορειηπειρώτες ακόμη κάνουν αμάν να πάρουν υπηκοότητα. Εδω ακόμη εσυ κι εγω έχουμε άλυτα προβλήματα. Αμερική είμαστε? Καλά δε μπορείτε να καταλάβετε τι γίνετε γύρω σας? Τι ρατσισμός και κουραφέξαλα, αν δεν έχει η χώρα να τον ταίσει, εφόσων δε ταίζει ούτε εμένα δεν εχει! Απλά θα τον χρησιμοποιεί σαν φόβητρο να μη ζητάω εγω πολλά! Πείτε τη λέξη ρατσιστής όσες φορές θέλετε, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Αυτος Φιλιπινέζα..κι εγώ πινέζα απ τη πείνα! Αμάν!

τα λεφτά δεν εξανεμίζονται, λεφτα υπάρχουν, το θεμα είναι σε τι χερια πηγαίνουνε. μπλεκεις δύο εντελως διαφορετικά θεματα, τους μετανάστες και την λιτότητα/ακριβεια που εχουμε.
για τους μετανάστες το κρατος δεν μπορεί να κάνει τίποτα εκτός και αν αρχίσουνε να τους πυροβολούνε στα σύνορα
για την οικονομική μας κατάσταση ευθυνονται οι πολιτικες επιλογες των κυβερνησεων μας, οταν πολιτική επιλογη εγιναν οι ολυμπιακοι όχι μονο βρήκανε λεφτά, βρήκανε ποταμια χρηματων.

gassim
28-10-04, 23:43
Εσυ kyr-x πεινάς και δεν έχει η ελλάδα να σε θρέψει ε;
Ψάχνεις για δουλειά και δεν βρίσκεις;
Ήθελες να πας να δουλέψεις εργάτης και δεν σε πήραν επειδή προτίμησαν αλβανό;
Πες μας το προσωπικό σου δράμα που σε ώθησε στον ρατσισμο.
:cry:

no_logo
28-10-04, 23:46
Xtouloyp στην Ελλάδα ζούμε. Ποιά Κυβέρνηση θα νοιαστεί να πιάσει το Πουλιανό να διανθήσει τις απόψεις του να τις διαδώσει προς τα έξω και απο εκεί να έχουμε κέρδος? Ευκαιρία να χτυπούσαμε και τις παπαριές των παπαγάλων της παγκοσμιοποίσης, αλλά που μυαλό?

δεν μου απαντας. η χρηση από εσενα και από τον δηλωμένο φασιστα πλευρη τετοιου ειδους πηγών δεν σε προβληματίζει;

gassim
28-10-04, 23:52
Xtouloyp στην Ελλάδα ζούμε. Ποιά Κυβέρνηση θα νοιαστεί να πιάσει το Πουλιανό να διανθήσει τις απόψεις του να τις διαδώσει προς τα έξω και απο εκεί να έχουμε κέρδος? Ευκαιρία να χτυπούσαμε και τις παπαριές των παπαγάλων της παγκοσμιοποίσης, αλλά που μυαλό?


δηλαδή εσυ πιστεύεις στην θεωρία του πουλιανού ή θέλεις να χρησιμοποιήσουμε την θεωρία του για εθνικούς σκοπούς ακόμα και αν δεν στέκει πουθενά;
Σε περίπτωση που ισχύει το πρώτο είσαι απλά αμαθής, βάλε στο google "γονιδιακός χάρτης" διάβασε για τις εξελίξεις στον τομέα της γενετικής και ξεστραβώσου.

Σε περίπτωση που ισχύει το δεύτερο μάθε οτι "εθνικό είναι οτι είναι αληθινο", κανείς δεν πρόκειται να σε πάρει στα σοβαρά οταν λες βλακείες που δεν στέκουν.

gassim
28-10-04, 23:56
(ασχετο: αυτο το τοπικ νομίζω οτι είναι εθιστικό, ολο λέω τελευταίο post, τελευταίο post και ολο εδω είμαι) :?

KyR-X
28-10-04, 23:57
τα λεφτά δεν εξανεμίζονται, λεφτα υπάρχουν, το θεμα είναι σε πια χερια πηγαίνουνε. μπλεκεις δύο εντελως διαφορετικά θεματα, τους μετανάστες και την λιτότητα/ακριβεια που εχουμε.
για τους μετανάστες το κρατος δεν μπορεί να κάνει τίποτα εκτός και αν αρχίσουνε να τους πυροβολούνε στα σύνορα
για την οικονομική μας κατάσταση ευθυνονται οι πολιτικες επιλογες των κυβερνησεων μας, οταν πολιτική επιλογη εγιναν οι ολυμπιακοι όχι μονο βρήκανε λεφτά, βρήκανε ποταμια χρηματων.

Μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου pleasssssse!

Ποιά λεφτά?! Με δανεικά τους κάνανε! Πάρε μάτι το εξωτερικό χρέος! Το 1996, 1999 και τώρα! Έλεος βρε!
Τι μου λες για τα σύνορα?
Συγνώμη, η Αμερική είναι ακόμη σε άλλο πλανήτη για σένα? Η Ιταλία?..Οι άλλοι?
Τι μας λες σοβαρά? Δεν γίνεται να φυλαχτούν τα σύνορα ε?
Ξέρεις ε? Για να μη ερχωνται δε χρειάζεται καν να φυλάξεις τα σύνορα, πας στη κολοκυβέρνηση τους και τους γ@μ@ς το κέρατο! Σωστός ο παίχτης?
Να σε ρωτήσω περί στο που κινείται η ιδεολογία σου? Είσαι ομιχλώδης με αρκετές νεφώσεις. Οχι τίποτα άλλο αλλά δεν σε εχω ακούσει να ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ! Πέρα απο το διώχτε τους ρατσιστές. Κι αν δεν είχε ρατσιστές τι θα έλεγες? θα ανακάλυπτες μερικούς μόνος σου? Όπως κάνεις τώρα ε?

gassim


Εσυ kyr-x πεινάς και δεν έχει η ελλάδα να σε θρέψει ε;
Ψάχνεις για δουλειά και δεν βρίσκεις;
Ήθελες να πας να δουλέψεις εργάτης και δεν σε πήραν επειδή προτίμησαν αλβανό;
Πες μας το προσωπικό σου δράμα που σε ώθησε στον ρατσισμο.

Ναι ρε xxxxxxx πεινάω!
xxxxxxxxxxxx

KyR-X
29-10-04, 00:02
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΒΟΛΕΜΕΝΑ ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ ΕΙΣΤΕ

Ο ΑΛΛΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ.

Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΘΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΖΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΒΟΛΕΨΕΙ.

ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΗ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΚΑΤΩ!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ!

gassim
29-10-04, 00:05
Ναι ρε μαλάκα πεινάω!
Δεν είμαι ρατσιστής. Στο κάτω κάτω δε γαμιέσαι? μαλάκας είσαι. Τι σκατά τόσο καιρό μιλάω με επιχειρήματα τι πας να μου πεις οτι είσαι τυφλός? ¨Αει στο διάτανο βλάκα. Επειδή σου κάτσε καμια αλλοδαπή γιατί ελληνίδα δε σε κοίταζε είμαι με το ζόρι ρατσιστής. Πληρωμένο τσουτσέκι είσαι, δε γαμιέσαι κι εσυ και οι κανονισμοί του φόρουμ. Άι σιχτίρ.

λολ

gassim
29-10-04, 00:05
Ναι ρε μαλάκα πεινάω!
Δεν είμαι ρατσιστής. Στο κάτω κάτω δε γαμιέσαι? μαλάκας είσαι. Τι σκατά τόσο καιρό μιλάω με επιχειρήματα τι πας να μου πεις οτι είσαι τυφλός? ¨Αει στο διάτανο βλάκα. Επειδή σου κάτσε καμια αλλοδαπή γιατί ελληνίδα δε σε κοίταζε είμαι με το ζόρι ρατσιστής. Πληρωμένο τσουτσέκι είσαι, δε γαμιέσαι κι εσυ και οι κανονισμοί του φόρουμ. Άι σιχτίρ.

λολ, αν πεινάς κοψε την dsl :guitar

WAntilles
29-10-04, 00:06
Το ότι ΔΕΝ συμβαίνει το παραπάνω {ο λόγος? 2.5000.000 λόγοι ;)} είναι δεδομένο, είναι γεγονός. Το ότι το σημερινό δράμα με τα 2.500.000 παράσιτα, συναντά θερμούς υποστηρικτές είναι απαράδεκτο και τρισάθλιο όπως και οι υποστηρικτές του. Εξαιρούνται για λόγους βλακείας οι γνωστοί μας (του forum) άθεοι και ανθέλληνες. Όλοι αυτοί απλά προσθέτονται στο 2.500.000 :)

Όταν κατέβεις australopithicus robustus από τα δέντρα, όπου τρώς βαλανίδια, και ατροφήσει η ουρά, σε μερικές χιλιετίες, ξαναγράψε στο forum.

Αν φυσικά γίνουν όλα αυτά με σένα ειδικά, διότι λόγω της φυσικής επιλογής του Darwin (και όχι κάποιου ηλιθιότατου παραμυθακίου με θεούς και παραδείσους), μπορεί τελικά να μην γίνει και να εξαφανιστείς (extinction).

Σε μια τέτοια περίπτωση, καλό θα κάνεις στην πόλη σου και στο νομό σου σίγουρα, στη χώρα, αλλά και σε ολόκληρο τον πλανήτη.

Ένας ανεγκέφαλος λιγότερο.

no_logo
29-10-04, 00:10
τα λεφτά δεν εξανεμίζονται, λεφτα υπάρχουν, το θεμα είναι σε πια χερια πηγαίνουνε. μπλεκεις δύο εντελως διαφορετικά θεματα, τους μετανάστες και την λιτότητα/ακριβεια που εχουμε.
για τους μετανάστες το κρατος δεν μπορεί να κάνει τίποτα εκτός και αν αρχίσουνε να τους πυροβολούνε στα σύνορα
για την οικονομική μας κατάσταση ευθυνονται οι πολιτικες επιλογες των κυβερνησεων μας, οταν πολιτική επιλογη εγιναν οι ολυμπιακοι όχι μονο βρήκανε λεφτά, βρήκανε ποταμια χρηματων.

Μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου pleasssssse!

Ποιά λεφτά?! Με δανεικά τους κάνανε! Πάρε μάτι το εξωτερικό χρέος! Το 1996, 1999 και τώρα! Έλεος βρε!
Τι μου λες για τα σύνορα?
Συγνώμη, η Αμερική είναι ακόμη σε άλλο πλανήτη για σένα? Η Ιταλία?..Οι άλλοι?
Τι μας λες σοβαρά? Δεν γίνεται να φυλαχτούν τα σύνορα ε?
Ξέρεις ε? Για να μη ερχωνται δε χρειάζεται καν να φυλάξεις τα σύνορα, πας στη κολοκυβέρνηση τους και τους γ@μ@ς το κέρατο! Σωστός ο παίχτης?
Να σε ρωτήσω περί στο που κινείται η ιδεολογία σου? Είσαι ομιχλώδης με αρκετές νεφώσεις. Οχι τίποτα άλλο αλλά δεν σε εχω ακούσει να ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ! Πέρα απο το διώχτε τους ρατσιστές. Κι αν δεν είχε ρατσιστές τι θα έλεγες? θα ανακάλυπτες μερικούς μόνος σου? Όπως κάνεις τώρα ε?

gassim


Εσυ kyr-x πεινάς και δεν έχει η ελλάδα να σε θρέψει ε;
Ψάχνεις για δουλειά και δεν βρίσκεις;
Ήθελες να πας να δουλέψεις εργάτης και δεν σε πήραν επειδή προτίμησαν αλβανό;
Πες μας το προσωπικό σου δράμα που σε ώθησε στον ρατσισμο.

Ναι ρε μαλάκα πεινάω!
Δεν είμαι ρατσιστής. Στο κάτω κάτω δε γαμιέσαι? μαλάκας είσαι. Τι σκατά τόσο καιρό μιλάω με επιχειρήματα τι πας να μου πεις οτι είσαι τυφλός? ¨Αει στο διάτανο βλάκα. Επειδή σου κάτσε καμια αλλοδαπή γιατί ελληνίδα δε σε κοίταζε είμαι με το ζόρι ρατσιστής. Πληρωμένο τσουτσέκι είσαι, δε γαμιέσαι κι εσυ και οι κανονισμοί του φόρουμ. Άι σιχτίρ.

κοίτα τα οικονομικά στοιχεία είτε του ΣΕΒ είτε από το ΙΝΕ-ΓΣΕΕ για το που πηγαίνουνε τα λεφτά.
οσο για τους ολυμπιακούς, εγώ ανοιξα πρωτος thread για την ολυμπιαδα εδώ, από την αρχή δήλωσα την αντιθεση μου και οχι μονο διαδικτυακά.
θα το επαναλάβω λεφτά δεν εχουν αλλά σε εξοπλιστικες δαπάνες εχουμε τα πρωτεία, το ίδιο και σε δαπάνες για την αστυνομία. δεν εχουμε λεφτά αλλα μπορούμε στο φετεινό προυπολογισμό να κανουμε μειωση κατα 10% στις κρατησεις των επιχειρήσεων.
ζούμε σε εποχή λιτότητας για τον πολύ κόσμο ( κουπί στην γαλέρα), γιατί τα φραγκα μεταφερονται στις τσεπες ολο και λιγότερων, πετάνε και μια ψευτοθεωρία για τους μετανάστες για προπέτασμα καπνού και τσιμπάνε διάφοροι, η ευκολη λύση.
οσο για την πολιτική μου τοποθέτηση είναι συγκεκριμένη και κάτι πιο γενικό εχω γράψει σε αλλο thread

gassim
29-10-04, 00:13
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΒΟΛΕΜΕΝΑ ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ ΕΙΣΤΕ

Ο ΑΛΛΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ.

Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΘΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΖΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΒΟΛΕΨΕΙ.

ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΗ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΚΑΤΩ!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ!


λόγια μεγάλων ανδρών!!!!

xxxxx
29-10-04, 00:23
Xtouloyp στην Ελλάδα ζούμε. Ποιά Κυβέρνηση θα νοιαστεί να πιάσει το Πουλιανό να διανθήσει τις απόψεις του να τις διαδώσει προς τα έξω και απο εκεί να έχουμε κέρδος? Ευκαιρία να χτυπούσαμε και τις παπαριές των παπαγάλων της παγκοσμιοποίσης, αλλά που μυαλό?


δηλαδή εσυ πιστεύεις στην θεωρία του πουλιανού ή θέλεις να χρησιμοποιήσουμε την θεωρία του για εθνικούς σκοπούς ακόμα και αν δεν στέκει πουθενά;
Σε περίπτωση που ισχύει το πρώτο είσαι απλά αμαθής, βάλε στο google "γονιδιακός χάρτης" διάβασε για τις εξελίξεις στον τομέα της γενετικής και ξεστραβώσου.

Σε περίπτωση που ισχύει το δεύτερο μάθε οτι "εθνικό είναι οτι είναι αληθινο", κανείς δεν πρόκειται να σε πάρει στα σοβαρά οταν λες βλακείες που δεν στέκουν.

Τι να κάνουμε ρε κουλτουριάρηδες, αφού είναι
επισήμως αναγνωρισμένο μάθημα που διδάσκεται
στο Πανεπιστήμιο, να το καταργήσουμε;

Η Φυσική Ανθρωπολογία είναι ΕΠΙΣΤΗΜΗ.

no_logo
29-10-04, 00:27
ο kyr-x ξαναγραφει

Τι μου λες για τα σύνορα?
Συγνώμη, η Αμερική είναι ακόμη σε άλλο πλανήτη για σένα? Η Ιταλία?..Οι άλλοι?
Τι μας λες σοβαρά? Δεν γίνεται να φυλαχτούν τα σύνορα ε?
Ξέρεις ε? Για να μη ερχωνται δε χρειάζεται καν να φυλάξεις τα σύνορα, πας στη κολοκυβέρνηση τους και τους γ@μ@ς το κέρατο! Σωστός ο παίχτης?

λαθος ο παικτης, στην αμερική δεν εχουνε δωσει καμιά λύση, στα σύνορα απο το μεξικό γίνεται χαμός και όχι μονο μπαίνει κοσμος αβέρτα αλλά η καταστολή σε κάτι που δεν μπορεί να σταματήσει (το εχω γραψει ξανα, αν πεινάς θα πας σε αλλη χωρα ακομα και μεσα από τρυπα βελόνας αν χρειαστεί) εχει γεννησει εξυπνους επιχειρηματίες που εχουν γεμίσει τα σύνορα από την πλευρα της αμέρικα με εργοστάσια, τα περιφημα sweat shops που κόσμος πηγαίνει το πρωί από το μεξικό δουλευει και οταν σχολάει περνα ξανά τα σύνορα (ολα αυτά παράνομα) πληρωνεται σε νόμισμα μεξικού χαμηλά ψς αθλια μεροκάματα κτλ
οσο για την ιταλία που λες ούτε και αυτοί εχουνε δωσει λύση, το "καλο" για την ιταλία είναι πως την χωρίζει ωερό απο την αλβανία και σε αρκετες περιπτωσεις εχουν αναφερθεί ναυαγια πλοίων γεμάτα μετανάστες, η θάλασσα της αδριατικής είναι γεμάτη νεκρούς.
αν το παραπάνω είναι λύση για σενα πες το καθαρά, επίσης πες το και στο πνευματικό σου αλλα γραψε μας τι θα σου πει, με ενδιαφερει η θεση της εκκλησίας :lol:

gassim
29-10-04, 00:30
Τι να κάνουμε ρε κουλτουριάρηδες, αφού είναι
επισήμως αναγνωρισμένο μάθημα που διδάσκεται
στο Πανεπιστήμιο, να το καταργήσουμε;

Η Φυσική Ανθρωπολογία είναι ΕΠΙΣΤΗΜΗ.


ναι ρε κουλτουριάρη αλλά αυτή η επιστήμη δεν έχει αποδείξει οτι ο πρώτος άνθρωπος έζησε στον γεωγραφικό χώρο που σήμερα ξέρουμε σαν Ελλάδα.
Αντίθετα εχει αποδείξει οτι έζησε στην αφρική...τι να κάνουμε τώρα;

no_logo
29-10-04, 00:30
Xtouloyp στην Ελλάδα ζούμε. Ποιά Κυβέρνηση θα νοιαστεί να πιάσει το Πουλιανό να διανθήσει τις απόψεις του να τις διαδώσει προς τα έξω και απο εκεί να έχουμε κέρδος? Ευκαιρία να χτυπούσαμε και τις παπαριές των παπαγάλων της παγκοσμιοποίσης, αλλά που μυαλό?


δηλαδή εσυ πιστεύεις στην θεωρία του πουλιανού ή θέλεις να χρησιμοποιήσουμε την θεωρία του για εθνικούς σκοπούς ακόμα και αν δεν στέκει πουθενά;
Σε περίπτωση που ισχύει το πρώτο είσαι απλά αμαθής, βάλε στο google "γονιδιακός χάρτης" διάβασε για τις εξελίξεις στον τομέα της γενετικής και ξεστραβώσου.

Σε περίπτωση που ισχύει το δεύτερο μάθε οτι "εθνικό είναι οτι είναι αληθινο", κανείς δεν πρόκειται να σε πάρει στα σοβαρά οταν λες βλακείες που δεν στέκουν.

Τι να κάνουμε ρε κουλτουριάρηδες, αφού είναι
επισήμως αναγνωρισμένο μάθημα που διδάσκεται
στο Πανεπιστήμιο, να το καταργήσουμε;

Η Φυσική Ανθρωπολογία είναι ΕΠΙΣΤΗΜΗ.

καλά τραγούδα εσύ

gassim
29-10-04, 00:32
λαθος ο παικτης, στην αμερική δεν εχουνε δωσει καμιά λύση, στα σύνορα απο το μεξικό γίνεται χαμός και όχι μονο μπαίνει κοσμος αβέρτα αλλά η καταστολή σε κάτι που δεν μπορεί να σταματήσει (το εχω γραψει ξανα, αν πεινάς θα πας σε αλλη χωρα ακομα και μεσα από τρυπα βελόνας αν χρειαστεί) εχει γεννησει εξυπνους επιχειρηματίες που εχουν γεμίσει τα σύνορα από την πλευρα της αμέρικα με εργοστάσια, τα περιφημα sweat shops που κόσμος πηγαίνει το πρωί από το μεξικό δουλευει και οταν σχολάει περνα ξανά τα σύνορα (ολα αυτά παράνομα) πληρωνεται σε νόμισμα μεξικού χαμηλά ψς αθλια μεροκάματα κτλ
οσο για την ιταλία που λες ούτε και αυτοί εχουνε δωσει λύση, το "καλο" για την ιταλία είναι πως την χωρίζει ωερό απο την αλβανία και σε αρκετες περιπτωσεις εχουν αναφερθεί ναυαγια πλοίων γεμάτα μετανάστες, η θάλασσα της αδριατικής είναι γεμάτη νεκρούς.
αν το παραπάνω είναι λύση για σενα πες το καθαρά, επίσης πες το και στο πνευματικό σου αλλα γραψε μας τι θα σου πει, με ενδιαφερει η θεση της εκκλησίας Laughing


Βρε σε μας τα λες; τα ξέρουμε, τα ξέρουμε :D
Ο δικός σου τα βρόντηξε και έφυγε :D

no_logo
29-10-04, 00:33
Xtouloyp στην Ελλάδα ζούμε. Ποιά Κυβέρνηση θα νοιαστεί να πιάσει το Πουλιανό να διανθήσει τις απόψεις του να τις διαδώσει προς τα έξω και απο εκεί να έχουμε κέρδος? Ευκαιρία να χτυπούσαμε και τις παπαριές των παπαγάλων της παγκοσμιοποίσης, αλλά που μυαλό?


δηλαδή εσυ πιστεύεις στην θεωρία του πουλιανού ή θέλεις να χρησιμοποιήσουμε την θεωρία του για εθνικούς σκοπούς ακόμα και αν δεν στέκει πουθενά;
Σε περίπτωση που ισχύει το πρώτο είσαι απλά αμαθής, βάλε στο google "γονιδιακός χάρτης" διάβασε για τις εξελίξεις στον τομέα της γενετικής και ξεστραβώσου.

Σε περίπτωση που ισχύει το δεύτερο μάθε οτι "εθνικό είναι οτι είναι αληθινο", κανείς δεν πρόκειται να σε πάρει στα σοβαρά οταν λες βλακείες που δεν στέκουν.

Τι να κάνουμε ρε κουλτουριάρηδες, αφού είναι
επισήμως αναγνωρισμένο μάθημα που διδάσκεται
στο Πανεπιστήμιο, να το καταργήσουμε;

Η Φυσική Ανθρωπολογία είναι ΕΠΙΣΤΗΜΗ.

καλά τραγούδα...
τα xxxxx που εχεις στο αβαταρ σου είναι οτι πρεπει
προσοχη
μυαλό ακαταλληλο για ανθρωπους

no_logo
29-10-04, 00:36
λαθος ο παικτης, στην αμερική δεν εχουνε δωσει καμιά λύση, στα σύνορα απο το μεξικό γίνεται χαμός και όχι μονο μπαίνει κοσμος αβέρτα αλλά η καταστολή σε κάτι που δεν μπορεί να σταματήσει (το εχω γραψει ξανα, αν πεινάς θα πας σε αλλη χωρα ακομα και μεσα από τρυπα βελόνας αν χρειαστεί) εχει γεννησει εξυπνους επιχειρηματίες που εχουν γεμίσει τα σύνορα από την πλευρα της αμέρικα με εργοστάσια, τα περιφημα sweat shops που κόσμος πηγαίνει το πρωί από το μεξικό δουλευει και οταν σχολάει περνα ξανά τα σύνορα (ολα αυτά παράνομα) πληρωνεται σε νόμισμα μεξικού χαμηλά ψς αθλια μεροκάματα κτλ
οσο για την ιταλία που λες ούτε και αυτοί εχουνε δωσει λύση, το "καλο" για την ιταλία είναι πως την χωρίζει ωερό απο την αλβανία και σε αρκετες περιπτωσεις εχουν αναφερθεί ναυαγια πλοίων γεμάτα μετανάστες, η θάλασσα της αδριατικής είναι γεμάτη νεκρούς.
αν το παραπάνω είναι λύση για σενα πες το καθαρά, επίσης πες το και στο πνευματικό σου αλλα γραψε μας τι θα σου πει, με ενδιαφερει η θεση της εκκλησίας Laughing


Βρε σε μας τα λες; τα ξέρουμε, τα ξέρουμε :D
Ο δικός σου τα βρόντηξε και έφυγε :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :beer :beer :beer

Undertow
29-10-04, 00:36
Και για να επανερχόμαστε στο θέμα γιατί ξεφύγαμε λίγο , το topic δε θα έπρεπε να λέγεται "Άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή" αλλά "Ασεμνότατη συμπεριφορά οπαδών σε ποδοσφαιριστή".Ξέρετε ότι πριν την χειρονομία του εν λόγω ποδοσφαιριστή οι οπαδοί του έβριζαν τη μάνα;;η οποία μάλιστα έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας.Δεν τονίζω την υπηκοότητα διότι δεν έχει κανένα νόημα.Τέτοια πρωτοσέλιδα βλέπουμε στα Μ.Μ.Ε και μετά λέμε από πού προήλθε η ξενοφοβία!

gassim
29-10-04, 00:38
(Τελικά μπορεί οι "συζητήσεις" αυτές να φαίνονται άσκοπες με μια πρώτη ματιά, αλλά αν το καλοεξετάσει κανείς απο αναζητήσεις που έκανα για να γράφω εδω έμαθα τι είναι το ραμαζάνι, οι λαοί της βίβλου, ο πουλιανός, τα κρυφά σχολειά και κανα δυο πράγματα για το dna. Πολύ καλύτερα απο το τσάτ που έκανα τόσο καιρό. Ασε που βγάζεις και το άχτι σου)

gassim
29-10-04, 00:41
Και για να επανερχόμαστε στο θέμα γιατί ξεφύγαμε λίγο , το topic δε θα έπρεπε να λέγεται "Άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή" αλλά "Ασεμνότατη συμπεριφορά οπαδών σε ποδοσφαιριστή".Ξέρετε ότι πριν την χειρονομία του εν λόγω ποδοσφαιριστή οι οπαδοί του έβριζαν τη μάνα;;η οποία μάλιστα έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας.Δεν τονίζω την υπηκοότητα διότι δεν έχει κανένα νόημα.Τέτοια θέματα βλέπουμε στα Μ.Μ.Ε και μετά λέμε από πού προήλθε η ξενοφοβία!


πολύ σωστός :P
αντε παω για ύπνο σιγά σιγά γιατί αύριο εμείς οι βολεμένοι κουλτουριάρηδες θα ξυπνήσουμε στις 6:30 :D

no_logo
29-10-04, 00:44
(Τελικά μπορεί οι "συζητήσεις" αυτές να φαίνονται άσκοπες με μια πρώτη ματιά, αλλά αν το καλοεξετάσει κανείς απο αναζητήσεις που έκανα για να γράφω εδω έμαθα τι είναι το ραμαζάνι, οι λαοί της βίβλου, ο πουλιανός, τα κρυφά σχολειά και κανα δυο πράγματα για το dna. Πολύ καλύτερα απο το τσάτ που έκανα τόσο καιρό. Ασε που βγάζεις και το άχτι σου)

και τώρα τί θα κάνουμε χωρίς kyr-x;
gassim ανακάλυψα πως είσαι κρυφοφασίστας :mrgreen: :mrgreen:
α συγνωμη το παίρνω πίσω εχουμε ακόμα τον πόρνο τον xxxxx :twisted:

gassim
29-10-04, 00:46
και τώρα τί θα κάνουμε χωρίς kyr-x;
gassim ανακάλυψα πως είσαι κρυφοφασίστας Mr. Green Mr. Green
α συγνωμη το παίρνω πίσω εχουμε ακόμα τον πόρνο τον xxxxx Twisted Evil


εγω λέω να ανοίξουμε ενα thread με τίτλο "ομοφυλόφιλοι ώρα μηδέν, τους θέλουμε στην Πατρίδα μας;"
θα τσιμπήσει σίγουρα και θα τον έχουμε και πάλι κοντά μας :D

no_logo
29-10-04, 00:51
και τώρα τί θα κάνουμε χωρίς kyr-x;
gassim ανακάλυψα πως είσαι κρυφοφασίστας Mr. Green Mr. Green
α συγνωμη το παίρνω πίσω εχουμε ακόμα τον πόρνο τον xxxxx Twisted Evil


εγω λέω να ανοίξουμε ενα thread με τίτλο "ομοφυλόφιλοι ώρα μηδέν, τους θέλουμε στην Πατρίδα μας;"
θα τσιμπήσει σίγουρα και θα τον έχουμε και πάλι κοντά μας :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xxxxx
29-10-04, 00:54
Τι να κάνουμε ρε κουλτουριάρηδες, αφού είναι
επισήμως αναγνωρισμένο μάθημα που διδάσκεται
στο Πανεπιστήμιο, να το καταργήσουμε;

Η Φυσική Ανθρωπολογία είναι ΕΠΙΣΤΗΜΗ.


ναι ρε κουλτουριάρη αλλά αυτή η επιστήμη δεν έχει αποδείξει οτι ο πρώτος άνθρωπος έζησε στον γεωγραφικό χώρο που σήμερα ξέρουμε σαν Ελλάδα.
Αντίθετα εχει αποδείξει οτι έζησε στην αφρική...τι να κάνουμε τώρα;

Κουλτουριαρούλη μου εσύ,
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ του πλανήτη ήταν ο άνθρωπος
του σπηλαίου των Πετραλώνων = Ελληνικός χώρος.

Αυτό ήταν, την κάνω κι εγώ.

xxxxx
29-10-04, 00:56
(Τελικά μπορεί οι "συζητήσεις" αυτές να φαίνονται άσκοπες με μια πρώτη ματιά, αλλά αν το καλοεξετάσει κανείς απο αναζητήσεις που έκανα για να γράφω εδω έμαθα τι είναι το ραμαζάνι, οι λαοί της βίβλου, ο πουλιανός, τα κρυφά σχολειά και κανα δυο πράγματα για το dna. Πολύ καλύτερα απο το τσάτ που έκανα τόσο καιρό. Ασε που βγάζεις και το άχτι σου)

και τώρα τί θα κάνουμε χωρίς kyr-x;
gassim ανακάλυψα πως είσαι κρυφοφασίστας :mrgreen: :mrgreen:
α συγνωμη το παίρνω πίσω εχουμε ακόμα τον πόρνο τον xxxxx :twisted:

Πάρε πίσω το "πόρνο" μη σε γαμήσω εντάξει;

no_logo
29-10-04, 00:59
(Τελικά μπορεί οι "συζητήσεις" αυτές να φαίνονται άσκοπες με μια πρώτη ματιά, αλλά αν το καλοεξετάσει κανείς απο αναζητήσεις που έκανα για να γράφω εδω έμαθα τι είναι το ραμαζάνι, οι λαοί της βίβλου, ο πουλιανός, τα κρυφά σχολειά και κανα δυο πράγματα για το dna. Πολύ καλύτερα απο το τσάτ που έκανα τόσο καιρό. Ασε που βγάζεις και το άχτι σου)

και τώρα τί θα κάνουμε χωρίς kyr-x;
gassim ανακάλυψα πως είσαι κρυφοφασίστας :mrgreen: :mrgreen:
α συγνωμη το παίρνω πίσω εχουμε ακόμα τον πόρνο τον xxxxx :twisted:

Πάρε πίσω το "πόρνο" μη σε γαμήσω εντάξει;

μην μιλάς ασχημα. το ξέρει ο πνευματικός σου; φωτιά θα σε κάψει

gassim
29-10-04, 01:00
Κουλτουριαρούλη μου εσύ,
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ του πλανήτη ήταν ο άνθρωπος
του σπηλαίου των Πετραλώνων = Ελληνικός χώρος.

Αυτό ήταν, την κάνω κι εγώ


δεν έχεις δίκιο, ψάξτο

WAntilles
29-10-04, 01:24
Κουλτουριαρούλη μου εσύ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ του πλανήτη ήταν ο άνθρωπος
του σπηλαίου των Πετραλώνων = Ελληνικός χώρος.

Στον φανταστικό σου κόσμο του Γκ(οέ)μπελς (με 3 umlaut) και της Χαλκιά μπορεί.

Στην πραγματικότητα όχι.

Ο άνθρωπος προέρχεται από την Αφρική.

blizard
29-10-04, 02:21
Στον φανταστικό σου κόσμο του Γκ(οέ)μπελς (με 3 umlaut) και της Χαλκιά μπορεί.
Συγνώμη , αλλά ο Γκεμπελς δεν ήταν ο επικεφαλής προπαγάνδας του Χίτλερ ? ή κάνω λάθος ?
Δηλαδή το χαρακτηριστηκό του ήταν ότι έκανε περίπου αυτό που προσπαθείς να κάνεις εσύ και κάποιοι άλλοι εδώ, και όχι τόσο οι Ναζιστικες απόψεις του.
Δηλαδή να κολάει "έξυπνα" προσβλητικές ετικέτες , να συκοφαντεί, να καπελώνει την συζήτηση αν δεν τον συμφέρει, και γενικά εφάρμοζε μια μέθοδο για να "επιβάλει" κάποια αντίληψη χωρίς να βασίζεται σε επειχηρήματα για το κάθε θέμα.

Εχεις κάτι να πεις για αυτό? καταλαβαίνεις τι σου λέω ?
Από παραδρομή αναφέρεις τον Γκέμπελς ως παράδειγμα ή απλά έψαχνες για ένα εύηχο κακό όνομα και ότι ναναι?

ΥΓ
Τεσπα, ας αναγνωρίσουμε την εξυπνάδα του πρώτου διδάξα αφού ήταν πολύ μπροστά από την εποχή του, αλλά ας σταματίσουμε σιγά -σιγά αυτές τις τακτικές όλοι μας, γιατί έχουν ανοίξει πολλά σημαντικά θέματα που θα μπορούσαμε να συζητησουμε σοβαρά...
Σύμφωνοι ?



Ο άνθρωπος προέρχεται από την Αφρική.
Οι μακρινοί πρόγονοι του ανθρώπου λένε οι επιστήμονες ότι προέρχονται από την Αφρική("πίθηκοι")... ο σύγχρονος άνθρωπος δεν ξέρουν από που ακριβός προήλθε αφού εμφανίστηκε σχεδόν ταυτόχρονα σε όλο τον κόσμο και δεν έχουν καταλήξει.
Το σίγουρο είναι ότι ΔΕΝ προήλθε από τον Νεαντερταλ, με τον οποίον ζήσανε για πολλά χρόνια ειρηνικά αλλά ήταν γενετικά πολύ διαφορετικοί και δεν πολλαπλασιάζονταν μεταξύ τους.
(τα πράγματα δεν έχουν ξεκαθαρίσει επιστημονικά ακόμα,υπάρχει κενό , και δεν μπορείτε να μιλάτε λες και είναι κάτι σίγουρο)


τα λεφτά δεν εξανεμίζονται, λεφτα υπάρχουν, το θεμα είναι σε τι χερια πηγαίνουνε. μπλεκεις δύο εντελως διαφορετικά θεματα, τους μετανάστες και την λιτότητα/ακριβεια που εχουμε.
Λεφτά υπάρχουν , και κάθε χρόνο τα τελευταία 60 χρόνια η Ελλάδα βγάζει περισσότερα μάλιστα, οπότε το θέμα είναι που πηγαίνουν.

Αυξάνουν οι μισθοί μας και οι πρόνοια κάθε χρόνο? και αν ναι πόσο? περισσότερο από την αυξηση του συνολικού πλούτου που βγάζει η χώρα μας , ή λιγότερο?
Με την είσοδο μάλιστα πολλών φτηνών εργατών, ο συνολικός πλούτος αυξήθηκε ακόμα περισσότερο... αυτό το είδαμε στους μισθούς και την κρατική προστασία, ή οχι?

Η "ανακατανομή" του εισοδήματος προς τους φτωχότερους και η αυξηση των μισθών είναι πιο εύκολη όσο έχουμε ανοιχτά τα σύνορα, ή πιο δύσκολη ?

Ducklord
29-10-04, 09:49
Blizard, δε γνωρίζω πολλές λεπτομέρειες για το θέμα, μα θυμάμαι γνωστό μου να αναφέρει πως είναι πολύ μπλεγμένη η υπόθεση. Στην Αφρική έχουν βρει ένα σκελετό θηλυκού που θα μπορούσε να θεωρηθεί "συνδετικός κρίκος" ανάμεσα στους προγόνους του σημερινού ανθρώπου σε σχέση με τη σημερινή του μορφή, μα απο την άλλη στην Ελλάδα έχει όντως βρεθεί σκελετός όμοιος με τους μοντέρνους ανθρώπους ο οποίος είναι χρονικά παλαιότερος απο τον Αφρικάνικο!

Όσο για τα υπόλοιπα που έχουν λεχθεί εδώ, παρακαλώ όχι μόνο να συμμαζευτούν λίγο μερικοί όσον αφορά στον τρόπο ομιλίας / συγγραφής μηνυμάτων τους προς τους λοιπούς συμμετέχοντες στη συζήτηση μα, κυρίως, να... κατουρούν και λίγο (με το συμπάθειο) γιατι θα πάθουν τίποτα!

Τώρα βέβαια, τι έχουν να κάνουν όοοολα τα παραπάνω με την άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή, δεν ξέρω. Μήπως να αλλάζαμε το τόπικ σε "Άσεμνη εξέλιξη άγνωστου αυστραλοπίθηκου";;; ;-)

Φιλικά
Παπιάρχοντας

gassim
29-10-04, 09:57
τα πράγματα δεν έχουν ξεκαθαρίσει επιστημονικά ακόμα,υπάρχει κενό , και δεν μπορείτε να μιλάτε λες και είναι κάτι σίγουρο


συμφωνώ μαζί σου, αν και δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με την ανθρωπολογία η πρόταση σου μοιάζει λογική.
Εγω απλά αντέδρασα στον χχχχχ που με το παρακάτω του ποστ μιλάει για τον ανθρωπο του σπηλαίου των πετραλώνων λες και ήταν κανένας συμμαθητής του απο το δημοτικό.



Κουλτουριαρούλη μου εσύ,
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ του πλανήτη ήταν ο άνθρωπος
του σπηλαίου των Πετραλώνων = Ελληνικός χώρος

EvilHawk
29-10-04, 11:04
Δεν έχει και άδικο για τον άνθρωπο των Πετραλώνων είναι όντως ένα απο τα πλαιότερα απολιθώματα που έχει βρεθεί σε τόσο καλή κάτάσταση! Αλλά ξέχασε να αναφέρει και το φυσικό περιβάλλον του που τότε το αποτελούσαν μαμουθ, λιοντάρια, τίγρεις ... ! Μια επίσκεψη στο Παλαιοντολογικό Μουσείο θα βοηθούσε (αλήθεια λειτουργεί?? Εγω τα είχα δεί μαθητής ακόμα, σε κατι υπόγεια απέναντι απο τίς αφετηρίες των λεωφορειων στην Ακαδημιας)!

EvilHawk
29-10-04, 11:11
Αααα επίσης είστε σίγουροι για το χρώμα της ομάδας ότι είναι κόκκινο?
Εμένα διαβάζοντας μέσα απο τα μηνύματα πιο πολύ για ντεγκραντέ απο ροζ μέχρι μαύρο, με μπλέ και πράσινους κόκκους μου φαίνεται! 8)

mavlok
29-10-04, 11:44
Για να καταλαβω... εαν τελικα αποδειχθει οτι ο πρωτος ανθρωπος βρεθηκε - σε εκεινη την φαση της εξελιξης του - στο χωρο που σημερα ειναι η Ελλαδα και μετα εξαπλωθηκε παντου, τι ακριβως θα σημαινει?
Οτι για μια ακομα φορα δωσαμε τα φωτα του πολιτισμου σε ολο τον κοσμο? :shock:

gassim
29-10-04, 13:39
οχι απλά νομίζω οτι το θέμα με τον ποδοσφαιριστή το εξαντλήσαμε

gassim
29-10-04, 13:42
Αααα επίσης είστε σίγουροι για το χρώμα της ομάδας ότι είναι κόκκινο?
Εμένα διαβάζοντας μέσα απο τα μηνύματα πιο πολύ για ντεγκραντέ απο ροζ μέχρι μαύρο, με μπλέ και πράσινους κόκκους μου φαίνεται!


γεγονός που καταρρίπτει την θεωρία της "ομάδας" γενικότερα

xxxxx
29-10-04, 15:10
(Τελικά μπορεί οι "συζητήσεις" αυτές να φαίνονται άσκοπες με μια πρώτη ματιά, αλλά αν το καλοεξετάσει κανείς απο αναζητήσεις που έκανα για να γράφω εδω έμαθα τι είναι το ραμαζάνι, οι λαοί της βίβλου, ο πουλιανός, τα κρυφά σχολειά και κανα δυο πράγματα για το dna. Πολύ καλύτερα απο το τσάτ που έκανα τόσο καιρό. Ασε που βγάζεις και το άχτι σου)

και τώρα τί θα κάνουμε χωρίς kyr-x;
gassim ανακάλυψα πως είσαι κρυφοφασίστας :mrgreen: :mrgreen:
α συγνωμη το παίρνω πίσω εχουμε ακόμα τον πόρνο τον xxxxx :twisted:

Πάρε πίσω το "πόρνο" μη σε γαμήσω εντάξει;

μην μιλάς ασχημα. το ξέρει ο πνευματικός σου; φωτιά θα σε κάψει

Ο πρώτος που μίλησε άσχημα είσαι εσύ.
Δέχεσαι να πάρεις πίσω το ΑΠΡΟΚΛΗΤΟ "πορνό" που είπες;

xxxxx
29-10-04, 15:16
Κουλτουριαρούλη μου εσύ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ του πλανήτη ήταν ο άνθρωπος
του σπηλαίου των Πετραλώνων = Ελληνικός χώρος.

Στον φανταστικό σου κόσμο του Γκ(οέ)μπελς (με 3 umlaut) και της Χαλκιά μπορεί.

Στην πραγματικότητα όχι.

Ο άνθρωπος προέρχεται από την Αφρική.

Ο φανταστικός κόσμος της Χαλκιά;
:lol: Αφού υπάρχει πραγματικά!
Γιατί λες φανταστικό; :lol:

Στο 'πα. Ζεις ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ.

Εδώ δεν έχεις τα @ρχίδια να πεις την άποψή
σου για τη θρησκεία, τι να λέμε τώρα.

WAntilles
29-10-04, 15:37
Εδώ δεν έχεις τα @ρχίδια να πεις την άποψή σου για τη θρησκεία, τι να λέμε τώρα.

Δεν είναι θέμα άποψης.

Είναι θέμα καταπάτησης ατομικών ελευθεριών και θεμελιωδών ανθρώπινων δικαιωμάτων. Και του ότι δεν εφαρμόζεται το Σύνταγμα και οι νόμοι.

Undertow
29-10-04, 15:57
Πού είναι οι admins να βάλουν τάξη εδώ μέσα;

xxxxx
29-10-04, 20:32
Τάξη στο χάος;

Ducklord
31-10-04, 01:20
Παίδες, το ξαναείπα: συμμαζευτείτε. Η διαφωνία απόψεων είναι δεδομένη και σεβαστή - διαφορετικοί άνθρωποι είμαστε. Νομίζει όμως κανείς πως ρίχνοντας το επίπεδο των μυνημάτων του καταφέρνει κάτι πλήν του να μειώσει τον εαυτό του;

xxxxx:
Ο Wantilles έχει εξηγήσει τις απόψεις του περί θρησκείας σε ένα άλλο θρέντ που, προφανώς, "έχασες". Δεν υπάρχει λόγος να του ζητάς, με τέτοιο τρόπο, να επαναλάβει όσα έχει ήδη πει, ειδικά σε ένα θρέντ με θέμα "Άσεμνη χειρονομία Αλβανού ποδοσφαιριστή".

Undertow:
Υπάρχει ανοχή και έχει και τα όριά της. Η συζήτηση, μέχρι τώρα, κινούταν σε κάποια λογικά πλαίσια. Όταν άρχισε να παρεκλίνει (χοντρά) έπεσε η πρώτη παρατήρηση. Τώρα, όπως βλέπεις, αυτή είναι η δεύτερη. Μην ανησυχείς...

Όλοι οι συμμετέχοντες:
Τρίτη παρατήρηση δεν θα υπάρχει. Θα πέσει lock, και ξέρετε πως ΔΕΝ είμαι "lock-happy", ούτε θα προσπαθήσω να... "φιμώσω την άλλη άποψη". Απλώς, ΣΥΜΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ.

Φιλικά
Παπιάρχοντας

giwrgosth
31-10-04, 01:34
Καλά ακόμη με τον Πλατινί της Αλβανίας ασχολείστε? Και δεν κατάλαβα, γιατί που να τα διαβάσω όλα, η Χαλκιά που κολάει? Μήπως έχει τoν ίδιο προπονητή με τον Μουράτι??? Μπα δε νομίζω γιατί αν είχαν τον ίδιο προπονητή ο Μουράτι θα έπαιζε σε καμιά Real, έστω στη Δυναμό Δρέσδης, όχι στο ανύπαρκτο ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα της Ελλάδας και στον ανύπαρκτο ποδοσφαιρικά Ηρακλή!
Ξεκολάτε βρε, είπαμε ότι είναι απαράδεκτος που το έκανε, αν θέλετε να συζητήσουμε τα περί Ελληνικού αθλητισμού και μεταναστών ανοίξτε άλλα thread...

xxxxx
31-10-04, 05:37
Σωστά giorgwsth,
Aρκετά ασχοληθήκαμε με αυτό το αλβανοειδές ανθρωπάκι.

@ ADSLgr.com All rights reserved.