Σελ. 25 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 515202324252627303545 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 361-375 από 832
  1. #361
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

    Το χρειάζομαι μόνο για φραπέ, επομένως δε με πειράζει να χρειάζεται να κρατάω το κουμπί, αφού απαιτείται μονοψήφιος αριθμός δευτερολέπτων για να γίνει. Από την άλλη με πειράζει ότι θα χρειαστεί να πληρώσω τον ανοξείδωτο κάδο που δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσω.
    Εμενα με βολεύει τρελά γιατι τον αφήνω στην κατάψυξη μονιμα και ειναι παγωμένος για το αφρόγαλα Αν δεν σε ενδιαφέρει αυτό παίρνεις και κάτι φθηνότερο....
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  2. #362
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα με βολεύει τρελά γιατι τον αφήνω στην κατάψυξη μονιμα και ειναι παγωμένος για το αφρόγαλα Αν δεν σε ενδιαφέρει αυτό παίρνεις και κάτι φθηνότερο....
    Δεν έχω ιδέα πόσο κοστίζουν. Απλά σκέφτηκα το ενδεχόμενο να αγοράσω αντίστοιχης ποιότητας αναδευτήρι, που να κοστίζει λιγότερο, αν έχει αφαιρεθεί από το κόστος κατασκευής ο κάδος. Μπορεί στο τέλος να διαπιστώσω ότι βγαίνει πιο φτηνά η συσκευή που προτείνεις, από άλλες υποδεέστερες χωρίς κάδο.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  3. #363
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ιδέα πόσο κοστίζουν. Απλά σκέφτηκα το ενδεχόμενο να αγοράσω αντίστοιχης ποιότητας αναδευτήρι, που να κοστίζει λιγότερο, αν έχει αφαιρεθεί από το κόστος κατασκευής ο κάδος. Μπορεί στο τέλος να διαπιστώσω ότι βγαίνει πιο φτηνά η συσκευή που προτείνεις, από άλλες υποδεέστερες χωρίς κάδο.
    Ναι ψάξτο λίγο, μπες τιποτα κωτσόβολους κλπ, μεγάλα super markets εχουν ποικιλία...

    Το πιο φθηνο που λέω εννοώ αυτο πχ αλλά μου κάνει πολυ υποδεέστερο σε ποιότητα από κάτι τέτοιο ας πούμε. Βεβαια κάνει και τα μισά λεφτά αλλά δεν ξερω τι κάνει από λειτουργία!

    Αυτό επίσης πολύ καλό δοκιμασμένο σε φίλο, (χωρις το disney βέβαια!!!) με 2 ταχύτητες δουλεύει μόνο του και στις 2, αλλά εχει μικρότερο κάδο από το δικό μου...

    Επίσης τρελα καλό φραπέ κάνει το αναδευτήρι χειρός (με ρεύμα) που δίνει μαζί ο nescafe κάθε καλοκαίρι! Εχω παρει 2 και εχω καβάντζα και στο άλλο σπίτι!
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  4. #364
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης τρελα καλό φραπέ κάνει το αναδευτήρι χειρός (με ρεύμα) που δίνει μαζί ο nescafe κάθε καλοκαίρι! Εχω παρει 2 και εχω καβάντζα και στο άλλο σπίτι!
    Αυτό ήταν μεγάλη ρήση! Χρησιμοποιούσα επί χρόνια, που έπινα σπάνια φραπέ, είτε σέικερ, είτε αναδευτήρι χειρός με μπαταρίες (είναι χαμηλής ισχύος αυτά και δεν έχουν καλό αποτέλεσμα). Κάποια στιγμή πάω στο σπίτι μιας φίλης που είχε αυτό που ανέφερες. Έπαθα πλάκα με τον αφρό που κάνει. Σε λίγες μέρες πήγα και αγόρασα αντίστοιχο ηλεκτρικό (όχι με μπαταρίες, αλλά με ρεύμα δικτύου [όχι poe ]), το οποίο μου φάνηκε υποδεέστερο, αλλά αρκούντως καλό (6 ευρώ από το Jumbo). Πλέον δε μου κάνει, διότι αφενός έχει αρχίσει να χαλάει και μειώνεται η ωφέλιμη ισχύς του, αφετέρου έμαθα στο στρατό με καλό επιτραπέζιο, οπότε όλα τα άλλα μου φαίνονται χάλια.

    Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα ψάξω σε διάφορα πολυκαταστήματα. Απ' ό,τι κατάλαβα βρήκες στο carrefour ένα ariete, φτηνότερο και καλύτερο από αυτά που δίνεις στα 2 τελευταία links. Σωστά;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 27-05-09 στις 01:34.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  5. #365
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ήταν μεγάλη ρήση! Χρησιμοποιούσα επί χρόνια, που έπινα σπάνια φραπέ, είτε σέικερ, είτε αναδευτήρι χειρός με μπαταρίες (είναι χαμηλής ισχύος αυτά και δεν έχουν καλό αποτέλεσμα). Κάποια στιγμή πάω στο σπίτι μιας φίλης που είχε αυτό που ανέφερες. Έπαθα πλάκα με τον αφρό που κάνει. Σε λίγες μέρες πήγα και αγόρασα αντίστοιχο ηλεκτρικό (όχι με μπαταρίες, αλλά με ρεύμα δικτύου [όχι poe ]), το οποίο μου φάνηκε υποδεέστερο, αλλά αρκούντως καλό (6 ευρώ από το Jumbo). Πλέον δε μου κάνει, διότι αφενός έχει αρχίσει να χαλάει και μειώνεται η ωφέλιμη ισχύς του, αφετέρου έμαθα στο στρατό με καλό επιτραπέζιο, οπότε όλα τα άλλα μου φαίνονται χάλια.

    Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα ψάξω σε διάφορα πολυκαταστήματα. Απ' ό,τι κατάλαβα βρήκες στο carrefour ένα ariete, φτηνότερο και καλύτερο από αυτά που δίνεις στα 2 τελευταία links. Σωστά;
    Απο το izzy δεν ξερω αν ειναι καλυτερο, δείχνει και ομορφο και στιβαρό στις φωτογραφιες αλλά αν δεν το δεις από κοντά

    Το δικό μου απο carefour το πηρα περισυ ομως, δεν εχω τσεκάρει τελευταίως να σου πω σίγουρα αν υπαρχει ακόμα σαν μοντέλο...
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  6. #366
    Το avatar του μέλους G.S
    G.S Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Patentman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυπογραφικο λαθος.
    Ξυνο ηθελα να γραψω αντι για "κυνο".

    Ειναι αυτο που βαζεις στα μεσα στα μαγειρευτα φαγητα αντι για λεμονι. Νομιζω κανει και για γλυκα.

    Θα βαλω τετοιο που ειναι και φθηνο αλλά και ασφαλες για τον οργανισμο.
    Μπορεί να καθαρίσει από τα άλατα, αλλά μπορεί επίσης και να καταστραφεί! Πρέπει χρησιμοποιούμε προϊόντα με συγκεκριμένες προδιαγραφές. Τουλάχιστον αυτό έχω διαβάσει και μου έχουν πει.

  7. #367
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Aυτο αναφερει στο manual.
    Αφαιρεση των αλατων

    • κιτρικό ή τρυγικό οξύ
    http://www.krups.gr/NR/rdonlyres/62C...604/XP4020.pdf
    http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%...BF%CE%BE%CF%8D

    http://www.sunspices.gr/product.php?pid=14&cid=1

  8. #368
    Το avatar του μέλους G.S
    G.S Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Patentman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, φαίνεται ότι όντως κάνει το προϊόν. Στην δικιά μου μηχανή λέει να χρησιμοποιώ αυστηρά συγκεκριμένα προϊόντα. Ίσως το λέει για να μην βάζει ο καθένας ότι θέλει. Ας πούμε το ξύδι απαγορεύεται. Θα το έχω και εγώ υπόψιν.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vagel7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα είναι και το άλλο...αφαλάτωση όντως δεν έχω κάνει ακόμα και την έχω πάνω από 3 μήνες με πιάσατε το ομολογώ...αλλά πάλι αν πούμε ότι φταίει αυτό, πως όταν το βάζω να τρέξει σκέτο νερό τρέχει κανονικά? λογικά δεν θα έπρεπε να μην έτρεχε από τα άλατα? λέω εγώ τώρα έτσι...
    Το νερό δεν χρειάζεται πίεση για να τρέξει! Να ξέρεις ότι την καφετιέρα πρέπει να την συντηρούμε-καθαρίζουμε. Αλλιώς υπάρχει και θέμα υγιεινής. Διάβασε το manual της μηχανής σου και ακολούθησε τις οδηγίες. Καθάρισε καλά όλα τα εξαρτήματα, μήπως έχει βουλώσει κάτι από τον καφέ. Ο υγρός καφές μπορεί να πιάσει μούχλα και σε 1-2 μέρες...

    Τέσταρε και κάτι άλλο. Ρίξε νερό σε μια κούπα. Αν δεις ότι βγάζει και αέρα, σημαίνει ότι το boiler έχει πάρει αέρα, άρα και δεν έχει σωστή πίεση. Άσε να τρέξει ένα ποτήρι νερό να φύγει ο αέρας. Αυτό το κάνεις και όταν έχεις αφήσει αχρησιμοποίητη την μηχανή για μέρες.

  9. #369
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    not in your heart
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Netfaster IAD
    Απλα το κιτρικο οξυ που θα βρεις για μαγειρικη χρηση διαλυεται μονο σε ζεστο νερο.
    Οποτε πριν γεμισεις το δοχειο θα πρεπει να το εχεις ανακατεψει μεσα σε ζεστο νερο με το οποιο και θα γεμισεις την δεξαμενη.

    Μια απο αυτες τις μερες θα την καθαρισω.

  10. #370
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Πήγα στο carrefour για ψώνια και είπα να ρίξω μία ματιά στους αναδευτήρες. Διαπίστωσα ότι χρησιμοποιείται ο όρος "φραπιέρα". Είχε λοιπόν 3-4 φραπιέρες () United (η κλασσική φτηνή μάρκα που φέρνουν τα carrefour σε διάφορες ηλεκτρικές/ηλεκτρονικές συσκευές, όπως και η bluesky) με ισχύ περί τα 60watt και τιμές 15-20 ευρώ. Τόσο η χαμηλή ισχύς τους, όσο και η χαμηλής ποιότητας κατασκευή, δε με κέρδισε. Είχε και την Ariete Disney (δε μου άρεσε σχεδιαστικά) που ανέφερε ο and64, αλλά δυστυχώς δεν είχε τη mulinex που είχα βάλει στο μάτι. Κατέληξα να αγοράσω τη Singer DM100 silver με 25 ευρώ, μιας και μου φάνηκε σχετικά καλή κατασκευή και με ισχύ 100 Watt, όπως οι καλές που πρότεινε ο and64.

    Διαπίστωσα λοιπόν ότι η ισχύς των 100 Watt είναι οριακά επαρκής για να κάνεις καλό φραπέ. Σημαντικοί παράγοντες βέβαια είναι και το σχήμα και το μέγεθος του δίσκου ανάδευσης, το πλήθος τους (ένας ή δύο), αλλά και η ωφέλιμη ισχύς. Εν τέλει, μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά ευχαριστημένος από την αγορά μου, με δεδομένο ότι είχα συνηθίσει στο στρατό να χρησιμοποιώ επαγγελματικού τύπου συσκευή, η οποία πιθανώς ήταν πιο ισχυρή. Next time...
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  11. #371
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα στο carrefour για ψώνια και είπα να ρίξω μία ματιά στους αναδευτήρες. Διαπίστωσα ότι χρησιμοποιείται ο όρος "φραπιέρα". Είχε λοιπόν 3-4 φραπιέρες () United (η κλασσική φτηνή μάρκα που φέρνουν τα carrefour σε διάφορες ηλεκτρικές/ηλεκτρονικές συσκευές, όπως και η bluesky) με ισχύ περί τα 60watt και τιμές 15-20 ευρώ. Τόσο η χαμηλή ισχύς τους, όσο και η χαμηλής ποιότητας κατασκευή, δε με κέρδισε. Είχε και την Ariete Disney (δε μου άρεσε σχεδιαστικά) που ανέφερε ο and64, αλλά δυστυχώς δεν είχε τη mulinex που είχα βάλει στο μάτι. Κατέληξα να αγοράσω τη Singer DM100 silver με 25 ευρώ, μιας και μου φάνηκε σχετικά καλή κατασκευή και με ισχύ 100 Watt, όπως οι καλές που πρότεινε ο and64.

    Διαπίστωσα λοιπόν ότι η ισχύς των 100 Watt είναι οριακά επαρκής για να κάνεις καλό φραπέ. Σημαντικοί παράγοντες βέβαια είναι και το σχήμα και το μέγεθος του δίσκου ανάδευσης, το πλήθος τους (ένας ή δύο), αλλά και η ωφέλιμη ισχύς. Εν τέλει, μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά ευχαριστημένος από την αγορά μου, με δεδομένο ότι είχα συνηθίσει στο στρατό να χρησιμοποιώ επαγγελματικού τύπου συσκευή, η οποία πιθανώς ήταν πιο ισχυρή. Next time...
    Μεγειά!! Αυτό με τους δίσκους ξέχασα να το αναφέρω! Το δικό μου πάντως εχει δυο, αυτό που πήρες τι έχει;;

    Αυτό που έψαχνες προφανώς και ήταν αμιγώς επαγγελματικό, μόνο σε εξοπλισμούς εστιατορίων θα το εβρισκες ή μεταχειρισμένο από κανενα μαγαζί που εκλεισε!!
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  12. #372
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγειά!! Αυτό με τους δίσκους ξέχασα να το αναφέρω! Το δικό μου πάντως εχει δυο, αυτό που πήρες τι έχει;;

    Αυτό που έψαχνες προφανώς και ήταν αμιγώς επαγγελματικό, μόνο σε εξοπλισμούς εστιατορίων θα το εβρισκες ή μεταχειρισμένο από κανενα μαγαζί που εκλεισε!!
    Ευχαριστώ. Ένα δίσκο έχει αυτό που αγόρασα. Δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία στο ζήτημα δίσκος, καθότι η καλή μηχανή που χρησιμοποιούσα είχε έναν. Ίσως και να ήταν λάθος μου που το αγνόησα.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  13. #373
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τελικά δεν θα πιστέψετε τι έφταιγε και δεν μου έβγαζε σωστά τον καφέ...
    Το πρώτο βήμα ήταν να κάνω αφαλάτωση, πήγα λοιπόν και αγόρασα από ΑΒ όχι σκόνη αλλά σε υγρή μορφή ένα για αφαλάτωση που μου έδωσε μια κοπέλα που δούλευε εκεί, και εκτός από αυτό πήρα και καφέ, μόνο που αυτή την φορά αντί για Lavazza πήρα έναν illy κόκκινο που βρήκα.

    Και πάμε στα πειράματα τώρα...

    Μετά την αφαλάτωση λοιπόν έβαλα να φτιάξω καφέ με τον illy, το αποτέλεσμα? Ο καφές έτρεχε σαν την πρώτη μέρα που πήρα την μηχανή, όπως πρέπει δηλαδή!
    Λέω αυτό ήταν....στο καπάκι λοιπόν βάζω να κάνω άλλον ένα με τον Lavazza αυτή τη φορά που μου είχε περισέψει για να δώ ακριβώς τι έφταιγε (πάντα στις τελευταίες 4-5 δόσεις τον πετάω και παίρνω καινούργιο, αυτή την φορά τον είχα κρατήσει πάλι καλά) το αποτέλεσμα?
    Το γνωστό πρόβλημα...δεν έτρεχε σχεδόν καθόλου ...αμέσως μου πήγε στο μυαλό ένας φίλος από εδώ μέσα που μου είπε για σωστό κόψιμο του καφέ...ακόμα και με το μάτι φαινόταν ότι ο illy ήταν πιο χοντροκομένος από τον Lavazza..τώρα τι να πώ, να έπεσα άραγε σε διαφορετική παρτίδα, μπορεί.. το σίγουρο είναι ότι ναι μεν με τον illy δεν έχω κανένα πρόβλημα αλλά σαν τον Lavazza δεν είναι με τίποτα!
    Οπότε θα δοκιμάσω να ξαναπάρω Lavazza και βλέπουμε.

  14. #374
    Το avatar του μέλους G.S
    G.S Guest
    Αφού βρήκες το πρόβλημα, μια χαρά. Όντως, πρέπει να έπεσες σε ιδιαίτερη παρτίδα...

    (πάντα στις τελευταίες 4-5 δόσεις τον πετάω και παίρνω καινούργιο, αυτή την φορά τον είχα κρατήσει πάλι καλά)
    Τι εννοείς, στις 4-5 δόσεις;!

  15. #375
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από G.S Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού βρήκες το πρόβλημα, μια χαρά. Όντως, πρέπει να έπεσες σε ιδιαίτερη παρτίδα...


    Τι εννοείς, στις 4-5 δόσεις;!
    Τις τελευταίες 4-5 δόσεις πριν αδειάσει το κουτί τις πετάω και παίρνω άλλο, φρέσκο!

    Πείτε μου κάτι ακόμα, εκτός από Lavazza που είναι καλός έχετε να προτείνετε να δοκιμάσω κάποιον άλλο εξίσου καλό? και που θα τον βρώ!
    Αυτός ο illy δεν πίνετε πάντως!

Σελ. 25 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 515202324252627303545 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηχανές Espresso
    Από katafitos στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 207
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-09, 15:43

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας