Σελ. 47 από 74 ΠρώτηΠρώτη ... 2737424546474849525767 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 691-705 από 1102
  1. #691
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JERY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγουρα θα εχουμε και αναλογα φαινομενα στην ελλαδα, οταν υπαρχουν τετοια στο λονδινο, που σαν πολυ ειναι πολυ φιλικη σε καθε ξενο , σκεφτητε τι θα κανουν οι δικοι μας λαθρομεναστες των γκετο
    Θα επανιδρύσουμε την ΚΚΚ και θα τους φάμε

  2. #692
    Εγγραφή
    11-08-2010
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα επανιδρύσουμε την ΚΚΚ και θα τους φάμε
    ποτε υπηρξε ΚΚΚ στην ελλαδα για να την επανιδρυσουμε ?

  3. #693
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    γενικά το 'πα, είμαστε ενωμένοι παγκοσμίως

  4. #694
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Ευτυχως που υπαρχει και το wikileaks...νεα διαρροη 600,000 απορρητων εγγραφων

    Wikileaks
    H Τουρκία βοήθησε την αλ- Κάιντα στο Ιράκ και οι ΗΠΑ το PKK στην Τουρκία


    Διαβάστε περισσότερα: http://www.tovima.gr/default.asp?pid...#ixzz16Oem2V78

    Η τουρκια να χρησιμοποιήσει τριτοκοσμικους μουσουλμανους στην ελλαδα?
    Μα πως σας περασε απο το μυαλο?
    Κυριοι της κοινωνικης ενταξης των λαθρομεταναστων τι εχετε να πειτε για αυτα?
    Η εσωτερικη ασφαλεια μπορει να σας ειναι αγνωστη λεξη αλλα ο κινδυνος ειναι υπαρκτος,
    αντιθετα με τις θεωριας σας περι κοινωνικης ενταξης κ ενσωματωσης
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος JERY : 26-11-10 στις 17:10.

  5. #695
    Εγγραφή
    11-08-2010
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JERY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχως που υπαρχει και το wikileaks...
    Η τουρκια να χρησημοποιησει τριτοκοσμικους μουσουλμανους στην ελλαδα?
    Μα ποτε πως σας περασε απο το μυαλο?
    Κυριοι της κοινωνικης ενταξης των λαθρομεταναστων τι εχετε να πειτε για αυτα?
    Η εσωτερικη ασφαλεια μπορει να σας ειναι αγνωστη λεξη αλλα ο κινδυνος ειναι υπαρκτος,
    αντιθετα με τις θεωριας σας περι κοινωνικης ενταξης κ ενσωματωσης
    αυτο δικαιωνει καποιον που ελεγε περι ταλιμπαν εδω μεσα . δεν το βρισκω ποιος το ελεγε

  6. #696
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Εγω το ειχα γραψει,
    φυσικα δεν περιμενω καμια απαντηση απο τους αντιρατσιστες,
    απο μπλα μπλα και απο θεωριες μπουχτησαμε, εδω μιλαμε για υπαρκτους κινδυνους
    που εχουν αρχισει να γινονται ορατοι και στη χωρα μας , απο τις μινι εξεργεσεις των πεινασμενων
    μουσουλμανων,με οδηγο το Κ. του Ανταρσυα (δερνουν μεχρι και εκπροσωπο τους)
    αλλα οι αντιρατσιστες το βιολι τους.Οταν το προβλημα αποκτησει πολλα κεφαλια τοτε να σας δω.
    Αλλα ξεχασα , στην ευρωπη , εκαλη και κολωνακι δεν θα εχετε προβλημα

  7. #697
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    troll mode on (όχι ότι ήταν off)
    Να διαχωρίσω την θέση μου,εγώ δεν είμαι αντιρατσιστής,μιας και Μικρασιάτης θεωρώ πχ τους Ελλαδίτες υπανάπτυκτους και κατώτερους,στο μοτίβο του όταν εμείς δημιουργούσαμε προηγμένες ευρωπαϊκού επιπέδου πόλεις εσείς είχατε ακόμη πρόβατα,το σπίτι ήταν δίπλα απ' το μαντρί και το δημοτικό κάτι σαν phd,απλή διευκρίνιση.

    Συμφωνώ να διώξουμε και τα δύο "είδη",και τους εξωτερικούς πράκτορες που υπονομεύουν την εσωτερική ασφάλεια και τους εσωτερικούς πράκτορες που υπονομεύουν την πνευματική ανάπτυξη της χώρας

  8. #698
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να διαχωρίσω την θέση μου,εγώ δεν είμαι αντιρατσιστής,μιας και Μικρασιάτης θεωρώ πχ τους Ελλαδίτες υπανάπτυκτους και κατώτερους,στο μοτίβο του όταν εμείς δημιουργούσαμε προηγμένες ευρωπαϊκού επιπέδου πόλεις εσείς είχατε ακόμη πρόβατα και το σπίτι ήταν δίπλα απ' το μαντρί,απλή διευκρίνιση.

    Συμφωνώ να διώξουμε και τα δύο "είδη"
    Εδω μιλαμε με στοιχεια και για προβληματα εσωτερικης ασφαλειας,
    αν εχεις να γραψεις κατι σοβαρο πανω στο θεμα γραψε,
    αλλα στα δυσκολα πετατε ασχετα και ειρωνιεςσυνεχισε

  9. #699
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Να διαχωρίσω την θέση μου,εγώ δεν είμαι αντιρατσιστής,μιας και Μικρασιάτης θεωρώ πχ τους Ελλαδίτες υπανάπτυκτους και κατώτερους,στο μοτίβο του όταν εμείς δημιουργούσαμε προηγμένες ευρωπαϊκού επιπέδου πόλεις εσείς είχατε ακόμη πρόβατα,το σπίτι ήταν δίπλα απ' το μαντρί και το δημοτικό κάτι σαν phd,απλή διευκρίνιση.
    Από τη Τουρκία μπούκαρες και εσύ στην Ελλάδα δηλαδή.

  10. #700
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    τα στοιχεία για την Ελλάδα ποια είναι και δεν τα δα;
    Δεν χρειάζεται να στείλει Ταλιμπάν η Τουρκία,τους δημιουργεί η Ελλάδα μόνη της,πχ βάζοντας μπάρες(τι ς έβγαλαν πριν αλλάξει ο αιώνας,πρόοδος) προς τα χωριά όπου υπάρχουν μειονότητες(θρησκευτικές,εθνικές δεν παίρνω θέση) ή μη διαχωρίζοντας πχ Πομάκους,Τούρκους αλλά βάζοντας τους στο ίδιο καζάνι λόγω θρησκείας,η χώρα του μεγάλου συνθήματος "Εμείς(χριστιανοί) και οι άλλοι(whatever θρησκεία).

    Σου απάντησα τώρα;

    mach:Nαι απο εκεί κι εγώ,δεν κατεβήκαμε απο Σλαβο-Αλβανίες εμείς όπως οι σημερινοί αυτοαποκαλούμενοι ντόπιοι

  11. #701
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα στοιχεία για την Ελλάδα ποια είναι και δεν τα δα;
    Δεν χρειάζεται να στείλει Ταλιμπάν η Τουρκία,τους δημιουργεί η Ελλάδα μόνη της,πχ βάζοντας μπάρες(τι ς έβγαλαν πριν αλλάξει ο αιώνας,πρόοδος) προς τα χωριά όπου υπάρχουν μειονότητες(θρησκευτικές,εθνικές δεν παίρνω θέση) ή μη διαχωρίζοντας πχ Πομάκους,Τούρκους αλλά βάζοντας τους στο ίδιο καζάνι λόγω θρησκείας,η χώρα του μεγάλου συνθήματος "Εμείς(χριστιανοί) και οι άλλοι(wahtever θρησκεία).

    Σου απάντησα τώρα;

    mach:Nαι απο εκεί κι εγώ,δεν κατεβήκαμε απο Σλαβο-Αλβανίες εμείς όπως οι σημερινοί αυτοαποκαλούμενοι ντόπιοι
    α) εχεις κανει κουρελι την συζητηση

    β) θελεις να πεις τα δικα σου αδιαφορωντας επιδεικτικα για ολους τους υπολοιπους μην καταλαβαινοντας πως εδω γινονται ανοιχτες και δημοσιες συζητησεις

    γ) πετας ρατσιστικα, υβριστικα και προσβλητικα μηνυματα και χαρακτηρισμους.

    Αναφερω το τελευταιο σου μηνυμα στους διαχειριστες ελπιζοντας παρεμβαση

  12. #702
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα στοιχεία για την Ελλάδα ποια είναι και δεν τα δα;
    Δεν χρειάζεται να στείλει Ταλιμπάν η Τουρκία,τους δημιουργεί η Ελλάδα μόνη της,πχ βάζοντας μπάρες(τι ς έβγαλαν πριν αλλάξει ο αιώνας,πρόοδος) προς τα χωριά όπου υπάρχουν μειονότητες(θρησκευτικές,εθνικές δεν παίρνω θέση) ή μη διαχωρίζοντας πχ Πομάκους,Τούρκους αλλά βάζοντας τους στο ίδιο καζάνι λόγω θρησκείας,η χώρα του μεγάλου συνθήματος "Εμείς(χριστιανοί) και οι άλλοι(whatever θρησκεία).

    Σου απάντησα τώρα;

    mach:Nαι απο εκεί κι εγώ,δεν κατεβήκαμε απο Σλαβο-Αλβανίες εμείς όπως οι σημερινοί αυτοαποκαλούμενοι ντόπιοι
    H μουσουλμανικη μειονοτητα ειναι μεγαλο θεμα, που για τη διαχειριση της δεν ευθυνεται η ελλαδα αλλα ο ψυχρος πολεμος, ειναι πολυ μεγαλη κουβεντα
    για το πως εγιναν οι βουλγαρικοι πλυθησμοι τουρκοι μεσα σε 4 δεκαετιες,
    και γιατι κατεβηκαν οι μπαρες το 93 μετα τη ληξη του ψυχρου πολεμου

    Φυσικα οι τουρκοι εχουν αλλη γλωσσα απο τους πομακος και οι ρομα επισης, δεν θελουν ολοι το τουρκικο προξενειο πανω απο το κεφαλι τους.Οι πομακοι θελουν να μαθαινουν πομακικα οχι τουρκικα, το ιδιο και οι ρομα

    Θέμα: Είμαστε Έλληνες Πομάκοι. Tούρκους δεν μπορούν να μας κάνουν με το ζόρι...
    http://www.diktyo21.gr/item.asp?ReportID=878

  13. #703
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    γ)σε ενοχλεί ο ρατσισμός σε βάρος σου αλλά όχι σε βάρος άλλων,απαντώ με τον τρόπο σας(ποτέ δεν με εξέφραζε αυτός ο τρόπος αλλά τον χρησιμοποίησα για να δείξω ακριβώς αυτό),στον οποίο χαρακτηρίζεται τους μετανάστες Ταλιμπάν,πράκτορες και 1002 άλλα,αστείο δεν είναι να προσβάλλεσαι με τα ίδια σου τα λόγια όταν αυτά λέγονται για σένα;

    Τες πα συνεχίστε,θα απέχω,αρκετά είπα που δεν πιστεύω μόνο και μόνο για να δείξω κάτι,thanks που πόσταρες

  14. #704
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    HOL
    Router
    FRITZ box
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    γ)σε ενοχλεί ο ρατσισμός σε βάρος σου αλλά όχι σε βάρος άλλων,απαντώ με τον τρόπο σας(ποτέ δεν με εξέφραζε αυτός ο τρόπος αλλά τον χρησιμοποίησα για να δείξω ακριβώς αυτό),στον οποίο χαρακτηρίζεται τους μετανάστες Ταλιμπάν,πράκτορες και 1002 άλλα,αστείο δεν είναι να προσβάλλεσαι με τα ίδια σου τα λόγια όταν αυτά λέγονται για σένα;

    Τες πα συνεχίστε,θα απέχω,αρκετά είπα που δεν πιστεύω μόνο και μόνο για να δείξω κάτι,thanks που πόσταρες
    Φιλε μου δεν ειπα οτι ολοι οι λαθρομεταναστες ειναι πρακτορες,αλλα οτι μπορουν να γινουν ευκολα, επειδη ειναι αγραμματοι ,πεινασμενοι φανατικοι μουσουλμανοι και εχουν ερθει απο το βουνο,
    για αυτο το λογο και δεν τους συνοριζομαι οτι και να κανουν.
    Οι προβες εχουν γινει με το κυριο του ΑΝΤΑΡΣΥΑ που αν και η ιδεολογια του λεει οτι η θρησκεια ειναι το οπιο του λαου, οργανωνει μουσουλμανους ωστε να κανουν επισοδεια.
    Τοσα βιντεο και δεν εχεις να πεις τιποτα?

    Ειναι τυχαιο οτι ο συγκεκριμενος του ΑΝΤΑΡΣΥΑ δεν καταφερε ποτε να οργανωσει βαλκανιους σε τετοιες διαμαρτηριες αλλα τα κατεφερε ευκολα με μουσουλμανους του τριτου κοσμου?
    Το δεκεμβρη του 2008 σε αλλη χωρα ησουν? δεν ειδες τι εγινε? και μην ακουσω οτι εφταιγε ο κακος ψυχασθενης μπατσος,
    γιατι οταν πεθανε ο αφγανος απο τη βομβα δεν κουνηθηκε φυλο
    Βελουδινη επανασταση το λενε...

  15. #705
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JERY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου δεν ειπα οτι ολοι οι λαθρομεταναστες ειναι πρακτορες,αλλα οτι μπορουν να γινουν ευκολα, επειδη ειναι αγραμματοι ,πεινασμενοι φανατικοι μουσουλμανοι και εχουν ερθει απο το βουνο,
    για αυτο το λογο και δεν τους συνοριζομαι οτι και να κανουν.
    Οι προβες εχουν γινει με το κυριο του ΑΝΤΑΡΣΥΑ που αν και η ιδεολογια του λεει οτι η θρησκεια ειναι το οπιο του λαου, οργανωνει μουσουλμανους ωστε να κανουν επισοδεια.
    Τοσα βιντεο και δεν εχεις να πεις τιποτα?

    Ειναι τυχαιο οτι ο συγκεκριμενος του ΑΝΤΑΡΣΥΑ δεν καταφερε ποτε να οργανωσει βαλκανιους σε τετοιες διαμαρτηριες αλλα τα κατεφερε ευκολα με μουσουλμανους του τριτου κοσμου?
    Το δεκεμβρη του 2008 σε αλλη χωρα ησουν? δεν ειδες τι εγινε? και μην ακουσω οτι εφταιγε ο κακος ψυχασθενης μπατσος,
    γιατι οταν πεθανε ο αφγανος απο τη βομβα δεν κουνηθηκε φυλο
    Βελουδινη επανασταση το λενε...
    Φίλε μου,δεν είπα ότι κάποιοι απο αυτούς δεν μπορούν να γίνουν,αλλά δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις όλη τη μάζα έτσι και να τσουβαλιάζεις με αυτό σκεπτικό,ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.
    Μερίδιο ευθύνης για αυτό έχει και η Ελλάδα,δεν μπορεί να πηγαίνει κάποιος στις ΗΠΑ και μέσα σε 1 μήνα να αισθάνεται Αμερικάνος και στην Ελλάδα μετά απο 10 χρόνια να μην αισθάνεται Έλληνας,τους περιθωριοποιούμε και αυτό είναι το τίμημα,εξάλλου οι περισσότεροι δεν θέλουν να μείνουν εδώ,απλά είναι η πόρτα προς την ανεπτυγμένη Ευρώπη,όλοι να φύγουν θέλουν.
    Δεν θέλω να μπλέξω κόμματα μέσα σε αυτά που γράφω.
    Προφανώς δεν σε κατακρίνω αν και διαφωνώ,και προς διευκρίνιση δεν είμαι ρατσιστής προς τους Ελλαδίτες,απλά περίμενα κάποιος να τσιμπήσει με τα ρατσιστικά σχόλια.

    Τέλος απο εμένα,δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη και το παραδέχομαι ότι δεν είμαι καλός στα γραπτά για να πω ακριβώς αυτό που θέλω,καλή συνέχεια

Σελ. 47 από 74 ΠρώτηΠρώτη ... 2737424546474849525767 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Vodafone "για το σπίτι", αποτίμηση δύο χρόνια μετά...
    Από gtl στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-09, 20:54
  2. Μηνύματα: 109
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-08, 01:15
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-07, 19:09
  4. Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια
    Από dantouan στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-05, 15:27
  5. Καλή χρονιά, χρόνια πολλά! Καλορίζικο και το νέο μας website
    Από NeK στο φόρουμ Αρχείο Ανακοινώσεων
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-04, 19:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας