Σελ. 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 116
  1. #46
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Μου τη δίνει αυτή η απίστευτη γραφειοκρατία του ΕΑΠ!
    Πρέπει να επικυρώσω την φωτοτυπία της ταυτότητάς μου, πρέπει να επικυρώσω την φωτοτυπία του απολυτηρίου μου, και το πιο κουλό, πρέπει και να επικυρώσω την φωτοτυπία του diploma intermedio των Ισπανικών και να το μεταφράσω.
    Γ@@@ την Ελλάδα μου.

  2. #47
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    lewton υπομονη.. μερικα χαρτια ειναι μονο

    Και τις επικυρωσεις μπορεις να τις κανεις στο ΚΕΠ , τουλαχιστον για την ταυτοτητα και το απολυτηριο λυκειου.

  3. #48
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Πήρα σήμερα το απόγευμα στο τμήμα Ισπανικής στην Πάτρα, για να ρωτήσω πού μου προτείνουν να πάω για τη μετάφραση του πτυχίου, και μου απάντησε ο υπάλληλος ότι εφόσον είναι το δίπλωμα του Cervantes δε χρειάζεται μετάφραση και απλά ένα επικυρωμένο αντίγραφο.
    Οπότε πήγα κι εγώ στο ΚΕΠ, όπου μου είπε η εκεί υπάλληλος ότι δε μπορεί να βάλει σφραγίδα του ελληνικού κράτους πάνω σε αντίγραφο μη ελληνόφωνου χαρτιού, και μου το συνέραψε μαζί με υπεύθυνη δήλωση και μου είπε να υπογράψω τη δήλωση ότι είναι αντίγραφο πρωτοτύπου.
    Εγώ πάντως δεν είμαι σίγουρος αν θα γραφτώ τελικά ή αν θα με απορρίψουν οι Πατρινοί.
    Αθάνατη Ελλάδα.

  4. #49
    Εγγραφή
    24-07-2005
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου τη δίνει αυτή η απίστευτη γραφειοκρατία του ΕΑΠ!
    Πρέπει να επικυρώσω την φωτοτυπία της ταυτότητάς μου, πρέπει να επικυρώσω την φωτοτυπία του απολυτηρίου μου, και το πιο κουλό, πρέπει και να επικυρώσω την φωτοτυπία του diploma intermedio των Ισπανικών και να το μεταφράσω.
    Γ@@@ την Ελλάδα μου.
    Εννοείται ότι χρειάζεται επικύρωση, δηλαδή η σωστή διαδικασία για εσένα για να μην "Γ@@@ την Ελλάδα" σου θα ήταν να δέχονται οποιαδήποτε φωτοτυπία σαν πρωτότυπη; Και ένα αντίγραφο εκτύπωσης από υπολογιστή; Και ένα αντίγραφο βγαλμένο από το photoshop;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε πήγα κι εγώ στο ΚΕΠ, όπου μου είπε η εκεί υπάλληλος ότι δε μπορεί να βάλει σφραγίδα του ελληνικού κράτους πάνω σε αντίγραφο μη ελληνόφωνου χαρτιού, και μου το συνέραψε μαζί με υπεύθυνη δήλωση και μου είπε να υπογράψω τη δήλωση ότι είναι αντίγραφο πρωτοτύπου.
    Λογικό, πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί διαμαρτύρεσαι. Πως μπορεί μια υπάλληλος του ΚΕΠ να επιβεβαιώσει ως ακριβές ένα αντίγραφο εγγράφου που δεν καταλαβαίνει; Και σου μιλάει άνθρωπος που έκανε παρόμοια μ@λ@κια, ζήτησα από ΚΕΠ να επιβεβαιώσουν το γνήσιο πολεοδομικών σχεδίων. ΠΩΣ θα το έκαναν αυτό τη στιγμή που δεν τα καταλάβαιναν; Με παρέπεμψαν σωστά στην πολεοδομία, ευτυχώς δε μου έδωσαν την επιλογή της υπεύθυνης δήλωσης γιατί μεσ' στη βλακεία μου θα το δεχόμουν και τα αντίγραφα θα ήταν άκυρα.

    Αν το ΕΑΠ σου είπε ότι είναι ΟΚ, πιθανότατα είσαι εντάξει, εγώ για σιγουριά θα ζητούσα αντίγραφο από την αρχή που εκδίδει το συγκεκριμένο έγγραφο.

    Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου αλλά υπάρχουν αρκετοί έγκυροι λόγοι να γκρινιάζουμε για τους μηχανισμούς του δημοσίου, οι παραπάνω δεν περιλαμβάνονται σε αυτούς.

  5. #50
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Eγω δεν εχω αρχισει ακομα να κανω τα χαρτια μου .. το αφηνω για την αλλη βδομαδα... ειμαι της τελευταιας στιγμης

  6. #51
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TTB Εμφάνιση μηνυμάτων


    Εννοείται ότι χρειάζεται επικύρωση, δηλαδή η σωστή διαδικασία για εσένα για να μην "Γ@@@ την Ελλάδα" σου θα ήταν να δέχονται οποιαδήποτε φωτοτυπία σαν πρωτότυπη; Και ένα αντίγραφο εκτύπωσης από υπολογιστή; Και ένα αντίγραφο βγαλμένο από το photoshop;


    Λογικό, πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί διαμαρτύρεσαι. Πως μπορεί μια υπάλληλος του ΚΕΠ να επιβεβαιώσει ως ακριβές ένα αντίγραφο εγγράφου που δεν καταλαβαίνει; Και σου μιλάει άνθρωπος που έκανε παρόμοια μ@λ@κια, ζήτησα από ΚΕΠ να επιβεβαιώσουν το γνήσιο πολεοδομικών σχεδίων. ΠΩΣ θα το έκαναν αυτό τη στιγμή που δεν τα καταλάβαιναν; Με παρέπεμψαν σωστά στην πολεοδομία, ευτυχώς δε μου έδωσαν την επιλογή της υπεύθυνης δήλωσης γιατί μεσ' στη βλακεία μου θα το δεχόμουν και τα αντίγραφα θα ήταν άκυρα.

    Αν το ΕΑΠ σου είπε ότι είναι ΟΚ, πιθανότατα είσαι εντάξει, εγώ για σιγουριά θα ζητούσα αντίγραφο από την αρχή που εκδίδει το συγκεκριμένο έγγραφο.

    Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου αλλά υπάρχουν αρκετοί έγκυροι λόγοι να γκρινιάζουμε για τους μηχανισμούς του δημοσίου, οι παραπάνω δεν περιλαμβάνονται σε αυτούς.
    Άρα το ελληνικό δημόσιο είναι το έξυπνο δημόσιο αφού επιμένει να θέλει τα πάντα επικυρωμένα, ενώ τόσες άλλες χώρες στον κόσμο που δεν έχουν αυτόν τον εθισμό στην επικύρωση είναι χαζές;

    Θα θεωρούσα λογικό να μην τους ενδιαφέρει να δουν ότι η φωτοτυπία του απολυτηρίου λυκείου μου έχει πάνω μια σφραγίδα (γιατί, μιας και μιλάς για photoshop, έχεις ακούσει ότι μπορεί κάποιος να φτάξει ψεύτικη σφραγίδα; ).
    Αντίθετα, αυτό που θα πρέπει να κάνουν είναι αφού παραλάβουν το αντίγραφο του απολυτηρίου λυκείου μου να ελέγξουν on-line ότι είναι έγκυρα όσα αναγράφει.
    Δηλαδή να βάλουν σε μια εσωτερική υπηρεσιακή ιστοσελίδα (η οποία πρέπει να γίνει αν δεν υπάρχει και να διαθέτει πρόσβαση σε σχετική βάση δεδομένων του ΥΠΕΠΘ) τον κωδικό του λυκείου μου και τον αριθμό πρωτοκόλλου και να δουν ότι αυτά που βγάζει είναι αυτά που λέει η φωτοτυπία.
    Έτσι γίνεται σωστή δουλειά.
    Αυτό που γίνεται σήμερα είναι η γνωστή λαγνεία του Έλληνα για τη γραφειοκρατία, και το γεγονός ότι το δικαιολογείς δείχνει ότι έχεις εθιστεί και εσύ στο να ψάχνεις να βγάλεις άκρη σε υπηρεσίες του δημοσίου.

    Τώρα όσον αφορά το πτυχίο των Ισπανικών και το γεγονός ότι του κόλλησα μια υπεύθυνη δήλωση, εννοείται ότι αύριο θα ξαναπάρω το ΕΑΠ και θα ρωτήσω αν τους κάνει.

    ........Auto merged post: lewton πρόσθεσε 3 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω δεν εχω αρχισει ακομα να κανω τα χαρτια μου .. το αφηνω για την αλλη βδομαδα... ειμαι της τελευταιας στιγμης
    Εγώ τη Δευτέρα πρωί-πρωί φεύγω από Ελλάδα οπότε πρέπει να τα κάνω όλα χρονιάρες μέρες.
    Το καλό είναι ότι τους βρίσκω αμέσως στο τηλέφωνο στο ΕΑΠ επειδή όλοι το αφήνουν για μετά τις γιορτές.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lewton : 29-12-08 στις 22:53. Αιτία: auto merged post

  7. #52
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TTB Εμφάνιση μηνυμάτων


    ευτυχώς δε μου έδωσαν την επιλογή της υπεύθυνης δήλωσης γιατί μεσ' στη βλακεία μου θα το δεχόμουν και τα αντίγραφα θα ήταν άκυρα.
    Η βεβαίωση της ακρίβειας των αντιγράφων με υπεύθυνη δήλωση είναι καθόλα νόμιμη, σύμφωνα με νόμο. Οι υπηρεσίες που δεν τη δέχονται, ή που θεωρούν άκυρα τα σχετικά έγγραφα, παρανομούν...
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  8. #53
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmakry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η βεβαίωση της ακρίβειας των αντιγράφων με υπεύθυνη δήλωση είναι καθόλα νόμιμη, σύμφωνα με νόμο. Οι υπηρεσίες που δεν τη δέχονται, ή που θεωρούν άκυρα τα σχετικά έγγραφα, παρανομούν...
    Και ποιός τον χ..ει το νόμο;

  9. #54
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Εγώ θέλω να ρωτήσω αν πιστεύετε όσοι είστε ήδη γραμμένοι στο ΕΑΠ ότι θα έχω πρόβλημα δεδομένου ότι δε μένω μόνιμα στην Ελλάδα.
    Το ΕΑΠ στέλνει υλικό και μέσω ταχυδρομείου ή γίνονται όλα ηλεκτρονικά; Υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα αν δεν είμαι μόνιμος κάτοικος Ελλάδας;

  10. #55
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Noμιζω οτι γινονται καποιες συναντησεις καπου 4-5 το χρονο σχετικα με τις εργασιες και στο τελος γινονται και οι τελικες εξετασεις.. δεν ξερω αν θα εχεις καποιο προβλημα αν δεν πας σε αυτες τις συναντησεις, καλυτερα παρε τηλεφωνο να ρωτησεις

  11. #56
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Noμιζω οτι γινονται καποιες συναντησεις καπου 4-5 το χρονο σχετικα με τις εργασιες και στο τελος γινονται και οι τελικες εξετασεις.. δεν ξερω αν θα εχεις καποιο προβλημα αν δεν πας σε αυτες τις συναντησεις, καλυτερα παρε τηλεφωνο να ρωτησεις
    Ξαναπήρα και μου είπε ο ίδιος υπάλληλος ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, αρκεί να πηγαίνω στις εξετάσεις. Δε μου ανάφερε τίποτα για συναντήσεις, πάντως θα προσπαθήσω να μη χάνω καμία όσο το επιτρέπει και η δουλειά μου φυσικά.
    Επομένως τώρα πάω στην Εθνική να πληρώσω. Η απόφαση ελήφθη: θα γραφτώ.
    Και καλό μου πτυχίο.

  12. #57
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Yπαρχουν συναντησεις μου το εχουν πει 3 ατομα που παρακολουθουν ηδη το Ανοιχτο Πανεπιστημιο, αλλα αυτες οι συναντησεις ειναι μονο για τις εργασιες

  13. #58
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    οι συναντησεις ειναι προεραιτικές, απλά δίνουν μια καλύτερη επαφή με τον εισηγητή και βοήθεια για τις εξετάσεις

  14. #59
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΘΕΜΑΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΗ12 Μαθηματικά για Πληροφορική Ι ΣΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΟΡΦΗ(PDF,WORD) ΤΟΥΣ 2 ΤΟΜΟΥΣ
    Tόμος Α': Μ. Χατζηνικολάου-Γρ. Καμβύσας: « Γραμμική Άλγεβρα », ΕΑΠ
    Tόμος Β': Γ. Δάσιος « Λογισμός μιας Μεταβλητής », ΕΑΠ, ΠΑΤΡΑ, 1999
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 2 ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΟΜΩΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ι ΟΧΙ . ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ,ΓΙΑ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ι ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΚΑΤΑΛΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ.

  15. #60
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pantagonis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΘΕΜΑΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΗ12 Μαθηματικά για Πληροφορική Ι ΣΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΟΡΦΗ(PDF,WORD) ΤΟΥΣ 2 ΤΟΜΟΥΣ
    Tόμος Α': Μ. Χατζηνικολάου-Γρ. Καμβύσας: « Γραμμική Άλγεβρα », ΕΑΠ
    Tόμος Β': Γ. Δάσιος « Λογισμός μιας Μεταβλητής », ΕΑΠ, ΠΑΤΡΑ, 1999
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 2 ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΟΜΩΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ι ΟΧΙ . ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ,ΓΙΑ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ι ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΚΑΤΑΛΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ.
    Tα βιβλια τα στελνει ταχυδρομικως το Ελληνικο Πανεπιστημιο, θα σου προτεινα να περιμενεις μεχρι τοτε αν δεν τα βρεις απο αλλου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος arial : 31-01-09 στις 16:34.

Σελ. 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ανοικτό Πανεπιστήμιο Πάτρας? ΔΜΥ?
    Από sculper στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-07, 18:10
  2. ADSL μόνο με ανοικτό τηλέφωνο
    Από feanor123 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-07, 16:00
  3. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-06, 01:07
  4. Ανοικτό λογισμικό και δημόσιο
    Από pelasgian στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-06, 20:36
  5. Πληροφορίες για το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
    Από NoYmErOs στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-06, 07:39

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας