Σελ. 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 125
  1. #91
    Εγγραφή
    02-02-2005
    Περιοχή
    Data Center
    Μηνύματα
    851
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Πάντως στο Ψυχικό τις τελευταίες μέρες πάνω από το Φάρο μπαίνουν καμπίνες ΟΤΕ και σκάβονται αυλάκια οπτικών με ταχύτατους ρυθμούς!

  2. #92
    Εγγραφή
    11-11-2008
    Μηνύματα
    1.758
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50 VDSL Cosmote
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειπα την αποψη μου
    η ΕΕΤΤ πρεπει να απελευθερωσει εντελως τις τηλεπικοινωνιες (σταθερη-κινητη-διαδικτυο)

    τοτε θα δουμε ποιος κανει τι.
    Βήμα 1: Ο ΟΤΕ θα κατεβάσει τις τιμές τόσο ώστε να αρχίσουν μαζικές μεταφορές απο εναλλακτικούς παρόχους στον ΟΤΕ
    Βήμα 2: Όσοι προλάβουν θα δημιουργήσουν συνασπισμούς που θα επιτρέπουν δωρεάν τηλεφωνήματα μεταξύ διαφορετικών τηλεφωνικών δικτύων
    Βήμα 3: Ο ΟΤΕ θα ρίξει τελείως τις τιμές με αποτέλεσμα να κλείσουν όλες οι εταιρίες.
    Βήμα 4: VDSL? ADSL? ISDN? θα είναι λέξεις που δεν πρόκειται να ξανακούσεις. Αντί για αυτό θα ακούς συνέχεια την φράση dial up και θα μάθεις απο έξω τους ήχους που θα κάνει το modem σου για να συνδεθεί.
    I admit to the possibility of the impossible.
    What i am having trouble is accepting the probability of the possibility.

  3. #93
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειπα την αποψη μου
    η ΕΕΤΤ πρεπει να απελευθερωσει εντελως τις τηλεπικοινωνιες (σταθερη-κινητη-διαδικτυο)

    τοτε θα δουμε ποιος κανει τι.
    Στα πρώτα 2-3 χρόνια θα είναι όλα καλύτερα μιας και ο ΟΤΕ θα ρίξει τις τιμές και θα πάρει πίσω πάρα πολλούς πελάτες.

    Οι εναλλακτικοί έχοντας ρίξει και άλλο τις τιμές για να γίνουν ανταγωνιστικοί (αλλά λόγω και της κρίσης) θα βάλουν λουκέτο ή θα συγχωνευθούν σε 1-2 και μετά το 2015 θα έχουμε ένα ωραίο (σχεδόν) μονοπώλιο με τις τιμές στα ύψη.

  4. #94
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειπα την αποψη μου
    η ΕΕΤΤ πρεπει να απελευθερωσει εντελως τις τηλεπικοινωνιες (σταθερη-κινητη-διαδικτυο)

    τοτε θα δουμε ποιος κανει τι.
    μα στην κινητη ειναι ηδη. βλεπεις να βγαινεις ωφελημενος?

    ισχυει αυτο που λεει ο φιλος πιο πανω.

    ριχνει εξευτελιστικα τις τιμες ωστε να κλεισουν οι αλλοι και μετα κανει παλι οτι θελει.

    οτι συμβαινει ηδη δλδ στον κλαδο γαλατος κλπ... εχουν μεινει μονο οι μεγαλεσ διοτι μολις βγει κατι μπορουν να κλεισουν πχ αγοραζει οσο οσο ολο τα γαλα απο τουσ παραγωγους μονο και μονο για να μην το παιρνει καποιος αλλος. τον αναγκαζουν να κλισει και μετα παιζουν παλι μονο αυτοι.

  5. #95
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειπα την αποψη μου
    η ΕΕΤΤ πρεπει να απελευθερωσει εντελως τις τηλεπικοινωνιες (σταθερη-κινητη-διαδικτυο)
    τοτε θα δουμε ποιος κανει τι.
    Μπερδεύεις την ελεύθερη αγορά με την ασύδοτη αγορά.
    Αυτό δεν το κάνουν ούτε οι πιο φανατικοί του καπιταλισμού
    (αν και δεν το αποκλείω εντελώς)!

  6. #96
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ep103855 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βήμα 1: Ο ΟΤΕ θα κατεβάσει τις τιμές τόσο ώστε να αρχίσουν μαζικές μεταφορές απο εναλλακτικούς παρόχους στον ΟΤΕ
    Βήμα 2: Όσοι προλάβουν θα δημιουργήσουν συνασπισμούς που θα επιτρέπουν δωρεάν τηλεφωνήματα μεταξύ διαφορετικών τηλεφωνικών δικτύων
    Βήμα 3: Ο ΟΤΕ θα ρίξει τελείως τις τιμές με αποτέλεσμα να κλείσουν όλες οι εταιρίες.
    Βήμα 4: FTTx? VDSL? ADSL? ISDN? θα είναι λέξεις που δεν πρόκειται να ξανακούσεις. Αντί για αυτό θα ακούς συνέχεια την φράση dial up και θα μάθεις απο έξω τους ήχους που θα κάνει το modem σου για να συνδεθεί.
    Fixed.

    Ακριβώς όπως τα είπες.
    Μερικοί πρέπει να το "νιώσουν" για να το καταλάβουν.

  7. #97
    Εγγραφή
    09-05-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι -Αθήνα- Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    454
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Oxygen Hpv1500
    SNR / Attn
    9.5(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν με καταλαβες ουτε εσυ φιλε μου

    ειναι ξεκαθαρο τι λεω νομιζω....

    δεν με ενδιαφερει το VDSL αν και τηρω τις προυποθεσεις της CYTA αλλα και του ΟΤΕ αν τελικα βαλει....

    με ενδιαφερει μονο η αναβαθμιση των καφαο (καμπινων) που θα κανει ο ΟΤΕ

    το FTTH με ενδιαφερει αν ποτε ερθει....γιατι δεν πιστευω να εισαι απο αυτους που πιστευουν οτι η FORTHnet εχει βαλει οπτικες ινες στην περιοχη οπως και η HOL κτλ γιατι μου θυμιζεις τα "ψεμματα που λενε κατι πωλητες που σου χτυπανε την πορτα του διαμερισματος σου για να σε κανουν πελατη....και αν δεις οπτικη ινα ειλικρινα στο λεω εγω θα γινω δορυφορος".
    οπτικες ινες απλωνωνται στην Ελλαδα απο το 1984 Το μεγαλυτερο μερος του κορμου του δικτιου καθεται πανω σε δικτυο οπτικων ινων. Το ιδιοκτητο δικτυο ολων των παροχων καθεται σε οπτικη ινα και μονο forthnet,hol-Aττικες τηλεπικοινωνιες,Wind-δικτυο Δεη, cyta κλπ
    Θέματα παρόχων Δικτύων τηλεφωνίας- ίντερνετ,Συμβάσεις παρόχων τηλεφωνίας με ειδικές τιμές και όρους ,Τηλεφωνικές εγκαταστασεις ,τηλ κέντρα Συστήματα ασφαλείας

  8. #98
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athenaum Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπτικες ινες απλωνωνται στην Ελλαδα απο το 1984 Το μεγαλυτερο μερος του κορμου του δικτιου καθεται πανω σε δικτυο οπτικων ινων. Το ιδιοκτητο δικτυο ολων των παροχων καθεται σε οπτικη ινα και μονο forthnet,hol-Aττικες τηλεπικοινωνιες,Wind-δικτυο Δεη, cyta κλπ
    να υποθεσω οτι εχεις δικιο σε αυτο που λες χωρις να θελω να σε αμφισβητησω

    αν το ιδιοκτητο δικτυο τους ειναι πανω σε οπτικες ινες οπως λες

    γιατι τοτε πελατες τους σε διαφορες περιοχες της αθηνας και πειραια που δεν απεχουν ουτε 500μ απο το κεντρο τους και ανηκουν στο ιδιοκτητο δικτυο τους αντιμετωπιζουν ...μυρια προβληματα (αποσυνδεσεις-χαμηλους συγχρονισμους κτλ....)

    και η απαντηση τους ειναι "κυριε φταιει η καλωδιωση σας".

    μηπως καποιος λεει ψεμματα?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ep103855 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βήμα 1: Ο ΟΤΕ θα κατεβάσει τις τιμές τόσο ώστε να αρχίσουν μαζικές μεταφορές απο εναλλακτικούς παρόχους στον ΟΤΕ
    Βήμα 2: Όσοι προλάβουν θα δημιουργήσουν συνασπισμούς που θα επιτρέπουν δωρεάν τηλεφωνήματα μεταξύ διαφορετικών τηλεφωνικών δικτύων
    Βήμα 3: Ο ΟΤΕ θα ρίξει τελείως τις τιμές με αποτέλεσμα να κλείσουν όλες οι εταιρίες.
    Βήμα 4: VDSL? ADSL? ISDN? θα είναι λέξεις που δεν πρόκειται να ξανακούσεις. Αντί για αυτό θα ακούς συνέχεια την φράση dial up και θα μάθεις απο έξω τους ήχους που θα κάνει το modem σου για να συνδεθεί.
    δεν συμφωνω με την απαντηση σου και με την απαντησεις των αλλων φιλων

    γιατι η απελευθερωση των τηλεπικοιωνιων (με ορους και κανονες) απλα θα δειξει την πραγματικη αληθεια και καποιοι δεν το θελουν αυτο.

  9. #99
    Εγγραφή
    03-12-2005
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    8.296
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10999
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    23(dB) / 3.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    να υποθεσω οτι εχεις δικιο σε αυτο που λες χωρις να θελω να σε αμφισβητησω

    αν το ιδιοκτητο δικτυο τους ειναι πανω σε οπτικες ινες οπως λες

    γιατι τοτε πελατες τους σε διαφορες περιοχες της αθηνας και πειραια που δεν απεχουν ουτε 500μ απο το κεντρο τους και ανηκουν στο ιδιοκτητο δικτυο τους αντιμετωπιζουν ...μυρια προβληματα (αποσυνδεσεις-χαμηλους συγχρονισμους κτλ....)

    και η απαντηση τους ειναι "κυριε φταιει η καλωδιωση σας".

    μηπως καποιος λεει ψεμματα?
    Το last mile είναι χαλκός.

    Αλλά τα από πίσω (DSLAM, BRAS κλπ.) συνδέονται με οπτικές ίνες.

  10. #100
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι η απελευθερωση των τηλεπικοιωνιων (με ορους και κανονες) απλα θα δειξει την πραγματικη αληθεια και καποιοι δεν το θελουν αυτο.
    Αν μας έλεγες και ποιος θα ορίσει αυτούς τους όρους
    και τους κανόνες καλά θα ήταν...

  11. #101
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μας έλεγες και ποιος θα ορίσει αυτούς τους όρους
    και τους κανόνες καλά θα ήταν...
    αυτο ειναι ευκολο ξερεις

    η αρμοδια ανεξαρτητη αρχη που λεγεται Ε.Ε.Τ.Τ. με την συνεργασια ολων των εταιρειεων και των ευρωπαικων αρχων.

  12. #102
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ειναι ευκολο ξερεις
    η αρμοδια ανεξαρτητη αρχη που λεγεται Ε.Ε.Τ.Τ. με την συνεργασια ολων των εταιρειεων και των ευρωπαικων αρχων.
    Μπράβο! Η ΕΕΤΤ αυτό κάνει!

  13. #103
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ownagE_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το last mile είναι χαλκός.

    Αλλά τα από πίσω (DSLAM, BRAS κλπ.) συνδέονται με οπτικές ίνες.
    εμενα μην μου τα λες

    τα ξερω και συμφωνω απολυτα

    αλλα για πες μου την δικη σου αποψη οταν πελατες εταιρειων (που συνδεονται στο ιδιοκτητο δικτυο τους ) και η αποσταση τους ειναι 500μ και κατω σε περιοχες της αθηνας και πειραια πραγμα που σημαινει οτι οι ταχυτητες που πιανουν οσο και χαλια καλωδιωση να εχουν δεν δικαιολογουν την παρουσα κατασταση που αντιμετωπιζουν + οτι αντιμετωπιζουν την κοροιδια - ειρωνια κτλ και στο κατω κατω της γραφης δεν εχουν τις υπηρεσιες που πληρωνουν....

    αληθεια εχει κοιταξει κανεις το παρων φορουμ τα νηματα των ευρυζωνικων συνδεσεων που λενε οι συνομιλητες μας τι προβληματα εχουν?

    γιατι ολα αυτα που εχουν δει τα ματια μου + οτι αναφερω πιο πανω δεν δικαιολογουν καθολου τις χαμηλες ταχυτητες ουτε τους αποσυγχρονισμους ουτε τις αποσυνδεσεις και το υψηλο ping (lag)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο! Η ΕΕΤΤ αυτό κάνει!
    δυστυχως δεν το κανει ομως (ειλικρινα εγω πιστευω οτι δεν ειναι καθολου ανεξαρτητη αρχη αλλα τα "παιρνει απο καποιους")

    επιβαλει μετρα και κανονες σε μια ιδιωτικη εταιρεια που ειναι ο ΟΤΕ + DT

    και δεν επιβαλει τιποτα απολυτως στις αλλες ιδιωτικες εταιρειες που υπαρχουν ...μυρια προβληματα σε πελατες τους και οφειλονται καθαρα στην ελλατωματικη παροχη υπηρεσιων που προσφερουν με την δικαιολογια μην τυχον κλεισουν και παψει η ελευθερη αγορα-ανοικτη αγορα-ανταγωνισμος και εχουμε μονοπωλια ξανα

    οχι φιλε μου να κλεισουν οσοι δεν ειναι ενταξει στις υποχρεωσεις τους οπως οφειλουν

    αυτη ειναι η ενσταση μου στο θεμα που λεγεται ΕΕΤΤ

    καθως αυτο που εχουμε μονο απελευθερωση τηλεπικοινωνιων δεν λεγεται

  14. #104
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δυστυχως δεν το κανει ομως (ειλικρινα εγω πιστευω οτι δεν ειναι καθολου ανεξαρτητη αρχη αλλα τα "παιρνει απο καποιους")
    επιβαλει μετρα και κανονες σε μια ιδιωτικη εταιρεια που ειναι ο ΟΤΕ + DT
    και δεν επιβαλει τιποτα απολυτως στις αλλες ιδιωτικες εταιρειες που υπαρχουν ...
    Μαφία λοιπόν η ΕΕΤΤ...

  15. #105
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα μην μου τα λες

    τα ξερω και συμφωνω απολυτα

    αλλα για πες μου την δικη σου αποψη οταν πελατες εταιρειων (που συνδεονται στο ιδιοκτητο δικτυο τους ) και η αποσταση τους ειναι 500μ και κατω σε περιοχες της αθηνας και πειραια πραγμα που σημαινει οτι οι ταχυτητες που πιανουν οσο και χαλια καλωδιωση να εχουν δεν δικαιολογουν την παρουσα κατασταση που αντιμετωπιζουν + οτι αντιμετωπιζουν την κοροιδια - ειρωνια κτλ και στο κατω κατω της γραφης δεν εχουν τις υπηρεσιες που πληρωνουν....

    αληθεια εχει κοιταξει κανεις το παρων φορουμ τα νηματα των ευρυζωνικων συνδεσεων που λενε οι συνομιλητες μας τι προβληματα εχουν?

    γιατι ολα αυτα που εχουν δει τα ματια μου + οτι αναφερω πιο πανω δεν δικαιολογουν καθολου τις χαμηλες ταχυτητες ουτε τους αποσυγχρονισμους ουτε τις αποσυνδεσεις και το υψηλο ping (lag)

    - - - Updated - - -



    δυστυχως δεν το κανει ομως (ειλικρινα εγω πιστευω οτι δεν ειναι καθολου ανεξαρτητη αρχη αλλα τα "παιρνει απο καποιους")

    επιβαλει μετρα και κανονες σε μια ιδιωτικη εταιρεια που ειναι ο ΟΤΕ + DT

    και δεν επιβαλει τιποτα απολυτως στις αλλες ιδιωτικες εταιρειες που υπαρχουν ...μυρια προβληματα σε πελατες τους και οφειλονται καθαρα στην ελλατωματικη παροχη υπηρεσιων που προσφερουν με την δικαιολογια μην τυχον κλεισουν και παψει η ελευθερη αγορα-ανοικτη αγορα-ανταγωνισμος και εχουμε μονοπωλια ξανα

    οχι φιλε μου να κλεισουν οσοι δεν ειναι ενταξει στις υποχρεωσεις τους οπως οφειλουν

    αυτη ειναι η ενσταση μου στο θεμα που λεγεται ΕΕΤΤ

    καθως αυτο που εχουμε μονο απελευθερωση τηλεπικοινωνιων δεν λεγεται

    Χωρίς παρεξήγηση, με τα γραφόμενα σου προφανώς δεν ξέρεις πως δουλεύει το xDSL, καθώς και τα μειονεκτήματα του, δεν είναι κακό αυτό.
    Όταν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα στην καλωδίωση, τότε μπορείς και να μην έχεις xDSL ή να έχεις προβληματικές υπηρεσίες.
    Ξέρεις, εκτός από το last mile και τα προβλήματα του, υπάρχει και η καλωδίωση μέσα στο σπίτι, εταιρεία κ.τ.λ. που δεν είναι καλή πολλές φορές, και φταίει και αυτό, αλλά "εμείς" ως γνήσιοι Ελληνάρες, τα ισοπεδώνουμε όλα και ρίχνουμε το φταίξιμο σε άλλους.
    Όσο για την "κοροϊδία - ειρωνεία" αυτά τα βρίσκεις παντού, ακόμα και στον ΟΤΕ.
    Αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με ΟΤΕ, άλλοι είναι ευχαριστημένοι αλλού.
    Φυσικά γνώμη σου είναι .....................
    Όσο για την απελευθέρωση κ.τ.λ. που λες, ήδη σου απαντήσανε κάποιοι παραπάνω.
    Φιλικά πάντα και χωρίς παρεξήγηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefkon : 13-10-12 στις 13:25.

Σελ. 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δεν εγκρίθηκαν τα τιμολόγια VDSL του ΟΤΕ από την ΕΕΤΤ
    Από tdouk στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-12, 00:38
  2. Μηνύματα: 88
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-10, 13:01
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-07-09, 17:46
  4. Μηνύματα: 54
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-08, 15:01
  5. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-07, 17:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας