Σελ. 1 από 9 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 122
  1. #1
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Λοιπόν παλουκάρια, τελικά κατάφερα να μετατρέψω το SAGEM 1540WG (ISDN) σε 1500WG (PSTN) .....

    Eκανα μετατροπή της γραμμής μου από ISDN σε PSTN και μου έμειναν στο χέρι 4 MODEM....
    1) USR9108A (ISDN) το οποίο και γύρισα σε (PSTN) με την γνωστή διαδικασία του Firmware
    2) SPEEDTOUCH 585i V6
    3) D-LINK DSL-380t
    4) SAGEM 1540WG ROHS

    Kατεβασα τα 2 Firmware 1500WG_SP_FW3_0_6_c.bin (PSTN) & 1540WG_SP_FW3_0_6_c.bin (ISDN) και τα δύο για ROHS
    - Tα έβαλα για επεξεργασία χρησιμοποιώντας έναν ΗΕΧ EDITOR όπως το Νotepad++.
    - Bρήκα το σημείο στο οποίο γίνεται ο έλεγχος ορθότητας του firmware από το Upgrade Utility του Modem.
    - Εκανα τις αλλαγές που έπρεπε στο BIN αρχείο.....
    - Ξεκίνησα το UPGRADE μεσα από το WEB Interface του ΜΟDEM..
    - Oλοκληρώθηκε η διαδικασία ΟΜΑΛΟΤΑΤΑ και χρόνισε κανονικότατα στα 22081/1023 σε γραμμή PSTN, και όλα δουλεύουν κανονικότατα....

    Θα εξαντλήσω όλους τους ελέγχους που πρέπει να βεβαιωθώ ότι όλα είναι όπως πρέπει να είναι, και το πολύ εως αύριο το απόγευμα θα έχω ανεβάσει το Firmware σε RAPID SHARE για να το πάρετε όσοι ενδιαφέρεστε....

    Η διαδικασία Firmware Upgrade είναι απλούστατη και μάλιστα μπορείτε ανά πάσα στιγμή να γυρίσετε πίσω στο κανονικό Firmware όποτε θελήσετε....

    Προφανώς το ίδιο μπορώ να κάνω σε όλους τους τύπους των ΜΟDEM τις ϊδιας σειράς 1500 - 1540 και θα φτιάξω Firmware για μετατροπή από 1500 σε 1540 (PSTN => ISDN)

    To επόμενο βήμα μου είναι να καταφέρω την μετατροπή του SPEEDTOUCH 585i V6 (ISDN) σε 585 V6 (PSTN).....


    Mείνετε συντονισμένοι και θα σας έχω νεώτερα......

    Πριν το Flash.....


    Mετά το Flash...


    Γίνεται και η ανάστροφη διαδικασία.... ΑΠΟ PSTN(1500WG) σε ISDN(1540WG) ... εχω ετοιμάσει και το Σχετικό Firmware....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dagalidis : 21-02-08 στις 21:43.

  2. #2
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Λοιπόν φίλοι μου, όλα είναι έτοιμα και τα Firmwares έχουν ανέβει στο RAPIDSHARE...

    Δοκιμάστηκαν ήδη σε 2 SAGEM 1540WG ROHS και δουλεύουν ΑΨΟΓΑ....

    Αργότερα ίσως ανεβάσω και FIRMWARE για NON ROHS MODEMs....

    Tι πρέπει να κάνετε ?

    ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ROHS modem αυτό με τον παραλληλόγραμμο διακόπτη ON/OFF και ΟΧΙ αυτόν με τον στρόγγυλο PUSH BUTTON (ΝΟΝ ROHS)

    1) Kατεβάστε τα δύο FIRMWARES

    Για να γυρίσετε ένα 1540WG (ISDN) σε 1500WG (PSTN) κατεβάστε το http://rapidshare.com/files/93718424/1500WG.bin

    Για να γυρίσετε ένα 1500WG (PSTN) σε 1540WG (ISDN) κατεβάσετε το http://rapidshare.com/files/93720316/1540WG.bin

    Eαν αργότερα θέλετε να γυρίσετε Πίσω στο παλιό Firmware θα πρέπει να πάρετε πάλι το αντίστοιχο Firmware και ΜΟΝΟ, γιατί ΜΟΝΟ με το σπασμένο Firmware μπορείτε να αναστρέψετε την διαδικασία...

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ FLASH με Αυτά τα FIRMWARES YΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΤΕ ΖΗΜΙΑ στην ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ FLASH.....

    EAN ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΣΑΣ....
    ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ....


    2) Κάνουμε BACKUP όλων των ρυθμίσεων που έχουμε κάνει μέσα από το WEB INTERFACE
    3) Γυρίζουμε σε FACTORY DEFAULTs SETTINGS
    4) Προχωρούμε σε FIRMWARE UPGRADE μέσα από το WEB INTERFACE επιλέγοντας το κατάλληλο Firmware....
    5) Οταν ολοκληρωθεί η διαδικασία επαναφέρουμε τα SETTING που είχαμε κάνει BACKUP με την διαδικασία RESTORE μέσα από το WEB INTERFACE....

    6) Oταν τελειώσουν όλα αυτά είμαστε έτοιμοι να χαρούμε το νέο μας MODEM ROUTER....

    Oσοι από εσας ολοκληρώσετε την διαδικασία, ενημερώστε μας για να καταγράψουμε τις παρατηρήσεις σας.....

    Τα Firmware προέρχονται από το τελευταίο διαθέσιμο FW3_0_6_c

    UPDATE :......

    Eτοιμα και τα Firmware για τα Non ROHS 1540WG & 1500WG ......

    Για να γυρίσετε ένα (Νon ROHS = αυτό με το στρόγγυλο PUSH BUTTON) 1540WG (ISDN) σε 1500WG (PSTN) κατεβάστε το http://rapidshare.com/files/93788524/1500WG_nonRohs.bin

    Για να γυρίσετε ένα (Νon ROHS = αυτό με το στρόγγυλο PUSH BUTTON) 1500WG (PSTN) σε 1540WG (ISDN) κατεβάσετε το http://rapidshare.com/files/93788898/1540WG_nonRohs.bin

    Φυσικά ακολουθήστε την ίδια διαδικασία όπως περιγράφετε παραπάνω, και δημοσιεύστε τις παρατηρήσεις σας.....

    Αυτά τα ολίγα για σήμερα.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dagalidis : 22-02-08 στις 00:36.

  3. #3
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Aκόμη δεν επιχείρησε κανείς να Flashάρει το modem του ?

    Μη φοβάστε, η διαδικασία είναι απλή .... τόσο απλή όσο ένα κανονικό Flash με Firmware...
    Aπο το μόνο που κινδυνεύετε είναι από την ΔΕΗ, μη κάνει καμμιά διακοπή κατά την διάρκεια του FLASH....

  4. #4
    Εγγραφή
    25-12-2004
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΑΦΗΝΑ Α
    Απιστευτος θα το δοκιμασω αυριο και θα σου γραψω αποτελεσμα !!!Ευχαριστω!!!!

  5. #5
    Εγγραφή
    25-12-2004
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΑΦΗΝΑ Α
    Φιλε μου εσενα δουλεψε η μετατροπη?

  6. #6
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Και φυσικά δούλεψε...

    Αντιμετωπίζεις κανένα πρόβλημα ?

  7. #7
    Εγγραφή
    01-02-2007
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αγαπητέ φίλε να ήξερες πόσο πολύ με βοήθησες.

    Εκανα περίπου 250 χλμ. ταξίδι στον αδερφό μου για να του συνδέσω ένα adsl router που δανείστηκα από την εταιρεία που εργάζομαι, διότι αν και είχε ενεργοποιηθεί η PSTN γραμμή από το 134 λόγω έλλειψης εξοπλισμού θα αργούσε να έρθει το δωρεάν modem.

    Ηξερα ότι το πακέτο που πήγαινα είναι connx@work, όμως δεν σκέφτηκα ότι θα έμπαινα σε τόσο μεγάλη ταλαιπωρία. Απλά νόμιζα ότι δεν θα χρησιμοποιούσα το isdn splitter και θα κούμπωνα το τηλεφωνικό καλώδιο απευθείας στο SAGEM 1540 μια και το αντίστοιχο pstn φίλτρο που δίνεται είναι μόνο για τα ακουστικά και όχι απαραίτητο για τα ίδια τα router.

    Οταν είδα το ALARM να ανάβει σκέφθηκα ότι υπάρχει πρόβλημα από την otenet, αφού και το πρόγραμμα εγκατάστασης μου έβγαζε ότι ο συγχρονισμός ADSL απέτυχε παρόλο τις επαναλήψεις.

    Πήρα το γνωστό 801 της otenet και 2 φορές το 1242. Τους είπα ακριβώς το πρόβλημά μου και τι συσκευή είχα. Κανείς δεν μου είπε ότι το router που προσπαθούσα να βάλω δεν έκανε.

    Κάλεσα και το 121, ανέφερα το πρόβλημα συγχρονισμού και μου είπανε θα το κοιτάξουνε.

    Πως μου έκατσε και κάποια στιγμή ξαναπαίρνω το 1242 εκμετταλευόμενος το γεγονός ότι κάθε φορά βγαίνει νέος υπάλληλος της otenet, άρα ίσως έχει κάτι διαφορετικό να μου πει/προτείνει

    Με το που του λέω "sagem 1540" αμέσως του φάνηκε περίεργο, του εξήγησα ότι δεν μας είχατε στείλει το δικό του λόγω έλλειψης και ότι το συγκεκριμένο το είχα δανειστεί από μια άλλη σύνδεση isdn adsl.

    Μου ξεκαθάρισε ότι δεν υπάρχει καμία απολύτως περίπτωση να δουλέψει διότι το συγκεκριμένο ρούτερ είναι για isdn γραμμή. Αφού έκλεισα το τηλέφωνο το διαπίστωσα και εγώ βλέποντας στο κάτω μέρος του router να γράφει σε αυτοκόλλητο "sagem 1540wg conn@work ISDN".

    Αχα, τώρα μάλιστα..... "250 χλμ ταξίδι τσάμπα, τα καταστήματα κλειστά τέτοια μέρα...", ήμουνα έτοιμος να φύγω πριν αρχίσω να ακούω τα μπινελίκια του αδερφού μου.

    Ωσπου το γλυκύτατο google μου έβγαλε το thread αυτό στις μαγικές λεξούλες που έβαλα "sagem 1540 pstn" !!!

    Τι άλλο να πω, ευχαριστώ πολύ!

    Υ/Γ
    Παρατηρησα δυο πραγματα (πρωτη φορα δουλευω με sagem router) τα οποια δεν νομιζω να εχουν σχεση με την μετατροπη:

    α) χρονιζει οχι παντα στα ιδια νουμερα uplink,downlink. Μετα απο on-off μου βγαζει 253 / 1021, αλλες φορες 254 / 1023 κτλ. Οπως καταλαβατε εχω μικρη S2 συνδεση.

    β) το restore απο το backup.bin που εκανα απετυχε βγαζοντας το μηνυμα οτι δεν ειναι συμβατο το αρχειο. Ομως πολυ μικρο το κακο, απλα ξαναεκανα τις ρυθμισεις με το χερι (username,password,virtual server κτλ).

    Ηταν μια στο εκατομμυριο καποιος να εχει λυση για το προβλημα αυτο, και ομως αυτη την φορα ο Μερφυ δεν εκανε την εμφανιση του. Ευχαριστω πολυ φιλε dagalidi.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eXJey : 24-02-08 στις 01:58.

  8. #8
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Nα'σαι καλά φίλε μου...
    Μέχρι τώρα μετράμε 5 επιτυχημένα Flashaρίσματα και ανεβαίνουμε....
    Εχει και την διεθνή αποκλειστικότητα το ADSLgr αφού δεν έχω δώσει σε κανένα άλλο forum τα Firmwares.....

  9. #9
    Εγγραφή
    01-02-2007
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αν καταφέρεις το ίδιο με το SPEEDTOUCH 585i v6 ρίξε αμέσως μήνυμα!

    Ο μόνος λόγος που δεν υποβαθμίζω την σύνδεσή μου στο γραφείο από isdn σε pstn είναι ότι δεν θέλω να δίνω πάλι χρήματα για router. Αν το καταφέρεις όμως να δουλεύει σε pstn, θα είναι μια χαρούλα.

    Υπομονή στο ψάξιμο

  10. #10
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    UPDATE No 2 .....

    Exει διαπυστωθεί πως είναι ουσιαστικά καλύτερο να μη γυρίσετε σε Factory Defaults πριν το Flash αφού μερικές φορές το backup.bin αρχείο που δημιουργεί δε μπορεί να το ξανακάνει Restore.

    Aυτό βέβαια δεν είναι πρόβλημα....

    ΜΗΝ ΓΥΡΙΖΕΤΕ FACTORY DEFAULTS πριν το FLASH....

    Kάνετε το FLASH με το Firmware που σας ενδιαφέρει και αμέσως μετά ένα RESTART - REBOOT το μηχανάκι σας και είστε OK...
    ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ και έχετε το ΑΝΝΕΧ που θέλετε...

  11. #11
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Θα σας παρακαλέσω εαν κάποιοι από εσάς ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ την μετατροπή του ROUTER σας, να μας το γνωστοποιήσετε και να γράψετε τις εντυπώσεις σας - παρατηρήσεις σας.

    ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ να έχουν κάνει DOWNLOAD 72 φορές τα αρχεία που έκανα UPLOAD και ΣΧΕΔΟΝ κανένας να μην έχει αναφέρει ΤΙΠΟΤΑ για το αποτέλεσμα...

    ΒΟΗΘΗΣΤΕ να γίνουν όποιες βελτιώσεις χρειάζονται και ψηφίστε αυτό το THREAD με στόχο να γίνει STICKY...

    Εαν κάποιοι από εσάς ΘΕΛΟΥΝ να φτιάξουμε FIRMWARE και σε άλλους ROUTER όπως PHILIPS - BAUTEQ etc. ας το αναφέρουν ωστε να το κάνω με την βοήθειά τους ....

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ....

  12. #12
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Τελικά σε όλους εσάς που πήρατε τα Firmware και κάνατε την μετατροπή υπήρξε κανένα πρόβλημα ?

    75 άτομα έχετε πάρει τα Firmware ..... KANEΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ?

  13. #13
    Εγγραφή
    23-10-2007
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    SAgem F@st 1540WG
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Εγώ το κατέβασα για να υπάρχει.Έχω το 1540WG και η γραμμή μου είναι ακόμα ISDN,αλλά αν κάνω τη μετάβαση στη forthnet,
    θα το χρειαστώ.Πόλυ καλή προσπάθεια πάντως και συγχαρητήρια!!!

  14. #14
    Εγγραφή
    01-02-2007
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δημήτρη αφού το firmware λειτούργησε και σε εμένα, τότε δεν νομίζω να μην λειτουργεί γενικότερα στο 1540 ISDN.

    Οπως λέει ο φίλος παραπάνω όλα τα downloads μπορεί να έγιναν "για παν ενδεχόμενο" και για μελλοντική υποβάθμιση της γραμμής από isdn σε pstn.

    Πάντως η προσπάθεια του εθελοντισμού σε τέτοιου είδους καλοπροαίρετου hacking επιβραβεύεται με την επέμβαση που έκανες στο firmware, κάτι που δεν έχει κάνει η ίδια η εταιρεία κατασκευής του modem.

    Πολύ καλή προσπάθεια και συγχαρητήρια.

    P/S: Μην ξεχνάμε το speedtouch 585i v6!

    Αστειεύομαι φυσικά, όποτε μπορέσεις και αν γίνεται κάτι τέτοιο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eXJey : 07-03-08 στις 12:39.

  15. #15
    Εγγραφή
    26-11-2004
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    15324/1021
    ISP
    Double Play Unlimited
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    D-Link DSL-2640B
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 14,5(dB)
    Ωραία, τουλάχιστον ξέρουμε ότι μέχρι τώρα δεν έχει κολλήσει σε κανέναν η διαδικασία FLASH και όλα δουλεύουν κανονικότατα..

    Οσο για το SPEEDTOUCH, δεν είχα τον χρόνο να ασχοληθώ λόγω φόρτου εργασίας.
    Βέβαια αυτό που έκανα μέχρι τώρα είναι να φορτώσω FIRMWARE άλλου μοντέλου, γεγονός που σημαίνει πως τουλάχιστον κατάλαβα και έσπασα τον έλεγχο του PART NUMBER τις συσκευής.
    Ομως το FIRMWARE IMAGE είναι ενιαίο για ISDN & PSTN MODEM και είναι ΔΥΣΚΟΛΟ να βρώ τα HEADERS στα ADSL SEGMENTS (Image LOADER) αλλά ΟΧΙ ακατόρθωτο...
    ΑΛΛΩΣΤΕ η ελπίδα πεθαίνει τελευταία, ΠΡΩΤΑ θα ψωφίσει το SPEEDTOUCH και μετά θα τα παρατήσω....

Σελ. 1 από 9 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Mετατροπή WAG200G Annex-A σε Αnnex-B και το ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ...
    Από Dagalidis στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-18, 14:01
  2. [Sagem] Eίναι εφικτή η μετατροπή ISDN Sagem 1540wg σε PSTN;
    Από nikosgav στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-08, 04:11
  3. [Sagem] Λιγη βοήθεια με το Sagem F@st 1500WG-1540WG
    Από kostas_8 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-07, 04:18

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας