Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Σας αρέσουν τα μεταφρασμένα ανέκδοτα;

Ψήφισαν
70. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι

    23 32,86%
  • Όχι

    17 24,29%
  • Δεν ξέρω / δεν απαντώ

    3 4,29%
  • I don't know / I don't answer

    3 4,29%
  • Δεν αντέχω τις αναλυτικές επεξηγήσεις

    9 12,86%
  • I need more thorough explanations

    15 21,43%
Σελ. 357 από 1055 ΠρώτηΠρώτη ... 337347352355356357358359362367377 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.341-5.355 από 15816
  1. #5341
    Εγγραφή
    03-12-2003
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.523
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    9.447 / 1.023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    SpeedTouch ST780WL
    SNR / Attn
    12.5(dB) / 25.5(dB)
    Ξανθιά βγαίνει στο μπαλκόνι της πολυκατοικίας και κάνει ηλιοθεραπεία και βγάζει το μαγιό της. Λίγο αργότερα από το επάνω διαμέρισμα, κατεβαίνει χαρτάκι καρφιτσωμένο σε πετονιά που φέρει το μήνυμα:
    "Είσαι απίστευτη και θέλω οπωσδήποτε να βγούμε το βραδάκι για ένα ποτό. Αν θέλεις κι εσύ, τράβα την πετονιά μία φορά. Αν δε θέλεις, τράβα την πετονιά σαράντα φορές, τις δέκα τελευταίες πιο γρήγορα..."

  2. #5342
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Tο δοχείο του καφέ, που βρίσκεταi στο Montreal!
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    77
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Zyxel 660H DSL Router
    Στο κουιζ με την αδελφη σκέφτηκα οτι ο κουκλος που είδε στο νεκροταφείο ήταν ο γκόμενος της δίδυμης αδελφής της και τον σκότωσε για να πάρει την θέση της. Δυο πιθανα τινα συμβαίνουν: είτε κάνω για δολοφόνος είτε για συγγραφέας μυστηρίου


    Στα F βρήκα 3, ωραίο νορμαλ νουμερο

    Επέλεξα μπλε κλειδί, αλλά μάλλον με επηρέασε αυτό που ειδα πρόσφατα.
    Για παρόμοιο λόγο ...
    Spoiler:
    ...μάλλον λέω να εξαιρούνται απο το τεστ όσοι πρόσφατα είδαν το βιντεο τοu another brick in the wall



    Το τεστ με το πόδι δεν δούλεψε, έχω εκπαιδεύσει καλά τους αστραγάλους μου

    Όσο για το γουρούνι μου, είναι κεντραρισμένο, κοιτάει στα δεξια, με ελάχιστες λεπτομέρειες και έχει τέσερα πόδια. Επίσης ενδιαφέρον για τον αναγνώστη ψυχαναλυτή μπορεί να είναι ότι βαρέθηκα να βρω χαρτι και στυλο και το σχεδίασα με το αίμα του τελευταίου μου θύματος εεε, το δάχτυλο στη σκόνη της οθόνης
    "If you believe in forever, then life is just a one-night stand,
    If there's a rock 'n' roll heaven, well you know they've got a hell of a band"
    ...


    Storm, by Tim Minchin

  3. #5343
    Εγγραφή
    01-06-2008
    Περιοχή
    τρίκαλα, χανιά
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    lol
    η εικονα που μου ηρθε αστραπιαια στο μυαλο ηταν σφυρι κοκκινο, κ ειπα φωναχτα "ψαλιδι, κοκκινο"
    το κοκκινο ειναι το χρωμα που μας ερχεται στον εγκεφαλο σε καταστασεις στρες (οπως ο αφηγητης φροντισε να μας στρεσαρει στο συγκεκριμενο τεστ )))
    αυτο με τον αστραγαλο τελειο, χαχα
    ολα πολυ ωραια

  4. #5344
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.509
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Breathless, bouzoukia version...μνημειο πολιτιστικης κληρονομιας πραγματικα!

    http://www.youtube.com/watch?v=adrcY...eature=related

  5. #5345
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Χάρρυ Κλυν


    * Παπακωνσταντίνου: Εξυπνότερος του Αϊνστάιν. Tον Αϊνστάιν βρεθήκανε και δέκα άνθρωποι που τον καταλάβανε, αυτόν δεν τον κατάλαβε ακόμα κανείς!


    * Θα ήθελα να σας πω την ιστορία για τους 40 κλέφτες, αλλά προφανώς δεν σας ενδιαφέρει η πολιτική...

    * Η μόνη φορά που πάμε μπροστά στην Ελλάδα είναι όταν βάζουμε τα ρολόγια μας μια ώρα μπροστά!

    * Μη στεναχωριέστε καλοί φίλοι, κανένας δεν έχει ποτέ παραπονεθεί γιατί δεν άνοιξε το αλεξίπτωτό του: «καλή μας ελεύθερη πτώση».

    * Εμείς χρωστάμε, οι επιχειρήσεις χρωστάνε, το κράτος χρωστάει. Τελικά που πήγαν τα λεφτά ρε παιδιά;

    * Ανακοινώθηκε ότι οι εργαζόμενοι στις δημόσιες υπηρεσίες θα διακόψουν την οχτάωρη στάση τους για τρίωρη προειδοποιητική εργασία!

    * Δεν ήρθαν οι εταίροι μας για να μας ελέγξουν. Για να ξεσηκώσουν το σχέδιο ήρθαν. Όλοι θέλουν να κλέψουν, αλλά δεν ξέρουν τον τρόπο!

    * Έτσι και συνεχίσει για κανένα χρόνο ακόμα τη βιόλα της λιτότητας και της άγριας φορολόγησης ο ΓΑΠ, βλέπω να ληστεύουμε τους Αλβανούς.

    * Τα φτηνά χέρια δίνουν ακριβό ξύλο!

    * Γιωργάκης Παπανδρέου... Ανοιχτό μυαλό, σαν κονσέρβα! Δέκα χρονών είπε μπαμπά και φωταγωγήθηκε το Καστρί!

    * Το ΠΑΣΟΚ Είναι σαν τον κουρασμένο σαραντάρη. Στην εφηβεία ήθελε να αλλάξει τον κόσμο και στα σαράντα θέλει να αλλάξει τα έπιπλα στη βίλα του.


    * Αισχροκέρδεια, κλεψιά και τω Θεώ δόξα. H γυναίκα μου έχει πειστεί πως μισό κιλό φέτα ζυγίζει τριακόσια γραμμάρια!

    * Στο σπίτι δεν τρώμε. Κατεβάζουμε τις μπριζόλες από το ιντερνέτ. Στην κόρη μου που μένει στην Αγγλία στείλαμε μια σπανακόπιτα με e-mail.

    * Aυτή η κυβέρνηση έχει ένα πρόβλημα για κάθε λύση.


    * Πρέπει να το παραδεχτούμε ο Παπανδρέου κάνει ότι μπορεί... Kι αυτό ρε παιδιά, είναι εκείνο που με ανησυχεί !!

    * Όσο πάει και παχαίνει το φιλαράκι μου ο 'Πάγκαλος. Tις προάλλες στο λεωφορείο, ευγενικά σηκώθηκε και παραχώρησε τη θέση του σε 4 κυρίες...
    Σε όλα τα ασανσέρ που υπάρχουν στο υπουργείο έχουν κρεμάσει ταμπέλες: ΑΤΟΜΑ 5, ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΕΝΑΣ.

    * Ο μικρός μου ο γιος είναι φτυστός εγώ, αλλά δεν πειράζει, αρκεί που το παιδί έχει την υγειά του.

    * Αν σκεφτεί κανείς πόσο στοίχισε στον Αδάμ και στην Εύα ένα μήλο, τα φρούτα σήμερα είναι πάμφθηνα.

    * Ένα μυστήριο... Έρχεσαι από το σούπερ μάρκετ με δυο τσάντες και το βράδυ έχεις τρεις σακούλες σκουπίδια!


    * H κατάστασή μας έχει φτάσει στο απροχώρητο... Χθες σφάξαμε το γουρουνάκι-κουμπαρά της κόρης μου!

    * Μην πετάτε άσκοπα τα λεφτά σας από δω κι από κει, φυλάξτε τα. Ίσως κάποτε πάρουν αξία


    * Τι γίνεται, ρε παιδιά, μ' αυτά τα χημικά και τα φυτοφάρμακα; Χθες έπλυνα μια ντομάτα και ξέβαψε!


    * Υπάρχουν πολιτικοί που δεν τους άλλαξαν χαρακτήρα τα βουλευτιλίκια και τα υπουργιλίκια. Kαραγκιόζηδες ήταν και καραγκιόζηδες παρέμειναν...

    * Αν νομίζεις ότι όλοι σε έχουν ξεχάσει, άφησε για δύο μήνες απλήρωτη την πιστωτική σου κάρτα.

    * Καλά έκανε ο ΓΑΠ και πήγε στις Ινδίες... Το άσκημο είναι που ξαναγύρισε...


    * Αν οι Έλληνες θέλουν να έχουν αυτά που δεν έχουν, πρέπει να κάνουν αυτά που δεν κάνουν...


    * Όταν λέμε ακρίβεια, εννοούμε ακρίβεια! Nα φανταστείτε εμείς το ψυγείο μας, το κάναμε παπουτσοθήκη!

    * Oι επιχειρήσεις βουλιάζουν. Tα ξενοδοχεία τώρα κλέβουν πετσέτες από τους πελάτες.

    * Δημόσιες υπηρεσίες: Τόσος πολύς κόσμος, που προσφέρει τόσα λίγα, ζητώντας διπλάσιο μισθό για να κάνει τη δουλειά του ακόμα χειρότερα!


    * Κύριε Παπανδρέου, κύριε Σαμαρά από τα κόμματά σας να αρχίσετε τον πόλεμο κατά της διαφθοράς, αυτά είναι που κυβερνούν τριάντα χρόνια τώρα.

    * Επιστήμονες της NASA, προκειμένου να μελετήσουν τα όρια της αντοχής του ανθρώπου, ζήτησαν δείγμα Έλληνα συνταξιούχου!


    * Το οργανωμένο έγκλημα έχει διαφορετικά ονόματα από χώρα σε χώρα. Στην Αμερική ονομάζεται ΜAΦΙΑ, στην Ιταλία ΚΑΜΟΡΑ και στην Ελλάδα ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ!


    * Είμαι ευτυχής που ζω σε μια δημοκρατική χώρα, όπου μπορεί κανείς να κάνει ελεύθερα οτιδήποτε θελήσει το ΔΝΤ !

  6. #5346
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.524
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πρωτο μου ποστ εδω, αν και ειμαι συχνος αναγνωστης σας



    Αναρτηθηκε απο ενα φιλο μου στο facebook και το παραθετω οπως ειναι για να μην χαθει κατι κατα την αντιγραφη.
    ديميتريس

  7. #5347
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Βιογραφικο Σημειωμα :

    ΟΝΟΜΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ
    ΕΠΙΘΕΤΟ: *********
    ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ: 28-12-1978
    ΤΟΠΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
    ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΝΕΑΠΟΛΗ
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ 1234567890

    ΣΠΟΥΔΕΣ

    ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

    ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ

    - ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ : ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
    - ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΙΓΚ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΒΟΟΚ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟ (ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΝΑΥΑΓΗΣΑΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ)
    - ΔΟΥΛΕΨΑ ΩΣ ΜΠΑΡΜΑΝ ΣΤΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ (ΕΧΩ ΑΝΑΚΗΡΥΧΘΕΙ Ο ΠΙΟ ΩΡΑΙΟΣ ΜΠΑΡΜΑΝ ΣΤΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ) ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΑΛΑΞΙΑ
    - ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ ΜΕ ΤΟΝ ΣΦΥΡΑΚΗ - ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΑΛΚΑΙΟ
    - ΦΥΛΑΞΗ ΧΩΡΟΥ - ΑΤΟΜΩΝ
    - ΣΥΝΟΔΟΣ ΚΥΡΙΩΝ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ (ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ)
    - ΨΗΤΑΣ
    - ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ
    - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ
    - ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΓΕΙΡΑ
    - ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΑΝ ΧΟΡΕΥΤΗΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΣΤΡΙΠΤΙΖ ΑΠΟ ΑΝΤΡΕΣ

    ΧΟΜΠΙ

    - ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ)
    - ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ ΣΤΟ ΚΑΡΑΤΕ (1 DAN)
    - KICKBOX 4 ΧΡΟΝΙΑ
    - ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΡΑΤΕ
    - ΠΑΙΖΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ (ΒΡΑΔΥ) ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ (DJ) ΓΙΑ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
    - ΑΠΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΑΠΟ ΠΟΠ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ, ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ, ΜΟΤΣΑΡΤ
    "Life is what happens to you when you are busy making other plans." John Lennon







  8. #5348
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.526
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Το βιογραφικό είναι για θέση Λογιστή;

  9. #5349
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.731
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βιογραφικό είναι για θέση Λογιστή;
    Διευθυντή Ορχήστρας... ακούει Μότσαρτ λέμε
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  10. #5350
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GZahos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πιανει με ολους ομως, οπως π.χ με εμενα. Μαυρο φτυαρι σκεφτηκα. Αλλα ισως να πιανει σε πολλους, γιατι το εργαλειο που χρησιμοποιει περισσοτερο ο μεσος ορος για δουλειες ειναι πραγματικα το σφυρι, το οποιο σε πολλες περιπτωσεις εχει επανω το κοκκινο χρωμα σε καποια μορφη. Εγω ομως, χρησιμοποιοω πολυ συχνα στην δουλεια μου το φτυαρι, το οποιο εχει το μαυρο χρωμα στην βαση του, οποτε ισως για αυτο να "πιανει" στους περισσοτερους.
    Ελπίζω να μην έχεις κι εσύ στη δουλειά σου 500 άτομα κάτω από τα πόδια σου, όπως στο παραπάνω γράμμα...
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  11. #5351
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.509
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    nope, maintenance works!

  12. #5352
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ήρθαν οι απόκριες. Η δασκάλα λέει στα παιδάκια να φορέσουν τα αποκριάτικά τους.
    Κάθεται στην πόρτα και τα υποδέχεται. Ξαφνικά βλέπει τον Τοτό να σκάει μύτη γυμνός και με ένα ταψί κάρβουνα στο κεφάλι. Σοκ η δασκάλα...
    -Μα καλά Τοτό, δεν είπαμε να ντυθείς αποκριάτικα? Τι χάλια είναι αυτά?
    -Μα... ντυμένος είμαι κυρία.
    -Μπα??? Και τι είσαι ντυμένος?
    -Ναργιλές κυρία, θέλετε μια τζούρα???


    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  13. #5353
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.509
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Nice1!

  14. #5354
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήρθαν οι απόκριες. Η δασκάλα λέει στα παιδάκια να φορέσουν τα αποκριάτικά τους.
    Κάθεται στην πόρτα και τα υποδέχεται. Ξαφνικά βλέπει τον Τοτό να σκάει μύτη γυμνός και με ένα ταψί κάρβουνα στο κεφάλι. Σοκ η δασκάλα...
    -Μα καλά Τοτό, δεν είπαμε να ντυθείς αποκριάτικα? Τι χάλια είναι αυτά?
    -Μα... ντυμένος είμαι κυρία.
    -Μπα??? Και τι είσαι ντυμένος?
    -Ναργιλές κυρία, θέλετε μια τζούρα???


    Χαχαχα! Πρέπει να μπαίνω πιο συχνά στο thread με τα ανέκδοτα.

    Έτσι θα αποφεύγω να λέω συνέχεια, σόρυ αν έχει ξαναμπεί....


    ===============

    Η Σερβιτόρα φέρνει τον καφέ.

    - Ξανθιά: Συγνώμη, αλλά αυτός ο καφές μυρίζει όπως ένα πέος ... Ντροπή σας!
    Η Σερβιτόρα κοκκίνισε, άρπαξε τον καφέ και πήγε στον μπάρμαν.
    - Η ξανθιά είπε ότι ο καφές μυρίζει σαν πέος ....
    Ο Μπάρμαν εξέτασε καλά το ποτήρι, το μύρισε και της λέει:
    - Πες της ξανθιάς, σε παρακαλώ, να τον πιει με το άλλο χέρι ...
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  15. #5355
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    Πάει ένας σκύλος σε ένα χασάπικο. Σπρώχνει την πόρτα, ανοίγει, πηδάει σε μια καρέκλα και αφήνει τον έκπληκτο χασάπη να πάρει από τα δόντια του το χαρτί της παραγγελίας. Ο χασάπης του δίνει την παραγγελία και ο σκύλος τα λεφτά. Κάνει μεταβολή, ανοίγει την πόρτα και φεύγει! Ο χασάπης τρελάθηκε και αποφάσισε να τον πάρει από πίσω για να δει τι θα κάνει. Ο σκύλος πάει σε ένα σταθμό του μετρό. Βγάζει εισιτήριο από το μηχάνημα, το ακυρώνει και μπαίνει σε ένα βαγόνι. Ο χασάπης πάντα από πίσω του να μην πιστεύει στα μάτια του! Μετά από 2-3 στάσεις, ο σκύλος κατεβαίνει, παίρνει τις κυλιόμενες, βγαίνει από το σταθμό και αφού διάνυσε μια απόσταση, σταματάει στην αυλόπορτα μιας βίλας. Χτυπάει το κουδούνι με το μουσούδι του και η πόρτα ανοίγει. Ο χασάπης πάντα ακολουθεί. Φτάνοντας ο σκύλος στην εξώπορτα, σταματάει για λίγο και αφήνει τα ψώνια κάτω. Μετά κάνει λίγο πίσω, παίρνει φόρα και χτυπάει πάνω στην πόρτα. Περιμένει λίγο, κάνει πίσω, παίρνει φόρα και ξανά το ίδιο. Κάποια στιγμή η πόρτα ανοίγει και τον υποδέχεται ένας με ένα ξύλο! Ο χασάπης παρακολούθησε έκπληκτος τον άνδρα να δέρνει το σκύλο!
    Μετά ο σκύλος μπήκε μέσα, αλλά ο χασάπης πρόλαβε τον άνδρα:
    - Καλά άνθρωπέ μου, γιατί χτυπάς έναν τόσο έξυπνο σκύλο;
    - Έξυπνος-έξυπνος, αλλά είναι η τρίτη φορά που ξεχνάει τα κλειδιά του ο μαλάκας!!!

Σελ. 357 από 1055 ΠρώτηΠρώτη ... 337347352355356357358359362367377 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας