Σελ. 60 από 76 ΠρώτηΠρώτη ... 40505558596061626570 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 886-900 από 1132
  1. #886
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Οι ελεγχοι πλεον θα περιοριζονται στο να γινετε ταυτοποιηση της καρτας με το ατομο που την εχει. Να μην δωσω εγω την δικια μου δηλαδη σε καποιον αλλο και χρησιμοποιει μισο. Το οποιο ειναι τραβηγμενο. Περαν αυτου δεν χρειαζεται να υπαρχει κανενας ελεγχος αφου για να βγαλεις καρτα που θα φορτιζει με μισα θα πρεπει να εχεις δωσει ολα τα δικαιολογητικα εξαρχης. Οσον αφορα τα λεωφορεια οταν μπαινουν απο την πρωτη πορτα ολοι θα λυθει και αυτο το θεμα. Ελπιζω να γινει.

    Και οχι να πηγαινει ο καθενας να παιρνει απο το περιπτερο οτι εισιτηριο γουσταρει, χωρις να το δικαιουται, και αν τυχει και το πιασει καποιος ελεγκτης τον επιασε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ardi21 : 21-07-18 στις 22:27.
    No Justice - No Peace

  2. #887
    Εγγραφή
    16-04-2009
    Μηνύματα
    247
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Δεν μιλησα για το κυκλωμα εισιτηριων το οποιο φυσικα και ειναι κλοπη. Ειναι 2 διαφορετικα θεματα και δεν καταλαβαινω πως τα συνδεεις.

    2. Η προσωποποιημενη καρτα ειναι ο μοναδικος τροπος για να μην πηγαινω εγω στο περιπτερο και να παιρνω μισα εισιτηρια ενω δεν τα δικαιουμαι. Γι'αυτο ειναι απαραιτητο να βγαλουν αυτες οι κοινωνικες ομαδες καρτα. Μας αρεσει δεν μας αρεσει. Εκτος και αν θες εσυ να πληρωνεις κανονικα το εισιτηριο σου και εγω να στο παιζω πονηρος, πληρωνοντας παρανομα μισο. Και σε λιγα χρονια θα συμφερει καλυτερα το αυτοκινητο γιατι το εισιτήριο του μετρο θα εχει παει 3 ευρω.
    Εσύ λες πως το εισιτήριο θα ανέβει γιατί υπάρχουν οι πονηροί που παίρνουν το μισό εισιτήριο ενώ δεν το δικαιούνται κι εγώ σου λέω πως η τιμή επηρεάζεται περισσότερο από άλλα φαινόμενα.

    Επίσης από θέμα ποσοστού πραγματικά πόσοι είναι αυτοί που δεν δικαιούνται μισό και το αγοράζουν; Άμα θες να γλυτώσεις δεν αγοράζεις καν εισιτήριο, αφού και στο μισό πάλι πρόστιμο θα πληρώσεις.
    Οπότε όσοι το κάνουν υπέρ του ΟΑΣΑ είναι, γιατί η εναλλακτική θα ήταν να μην πλήρωναν...
    Αρα αφαιρουν μια ευκολία για τον κόσμο, λόγω ενός μικρου ποσοστου του επιβατικού κοινού. Πώς αυτό το ποσοστό είναι ικανό να επηρεάσει τα οικονομικά του ΟΑΣΑ είναι απορίας άξιο.

  3. #888
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bang Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ λες πως το εισιτήριο θα ανέβει γιατί υπάρχουν οι πονηροί που παίρνουν το μισό εισιτήριο ενώ δεν το δικαιούνται κι εγώ σου λέω πως η τιμή επηρεάζεται περισσότερο από άλλα φαινόμενα.

    Επίσης από θέμα ποσοστού πραγματικά πόσοι είναι αυτοί που δεν δικαιούνται μισό και το αγοράζουν; Άμα θες να γλυτώσεις δεν αγοράζεις καν εισιτήριο, αφού και στο μισό πάλι πρόστιμο θα πληρώσεις.
    Οπότε όσοι το κάνουν υπέρ του ΟΑΣΑ είναι, γιατί η εναλλακτική θα ήταν να μην πλήρωναν...
    Αρα αφαιρουν μια ευκολία για ένα μικρό ποσοστό του επιβατικού κοινού. Πώς αυτό το ποσοστό είναι ικανό να επηρεάσει τα οικονομικά του ΟΑΣΑ είναι απορίας άξιο.
    Το οτι πλεον δεν μπορεις να μην αγορασεις καθολου δεν σε κανει να σκεφτεσαι την περιπτωση της αγορας μισου απο τους πρωην τζαμπατζηδες? Τουλαχιστον για το μετρο. Ελπιζω να περασει το θεμα με την μπροιστινη πορτα στα λεωφορεια για να να λυθει και εκει το θεμα κατα ενα μεγαλο ποσοστο. 100% δεν προκειται να λυθει ποτε.

    Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως πολλοι σκεφτονται την βολεψη τους απο το να γινετε παρτι εις βαρος τους. Εδω ειχαμε μεχρι και αντιδρασεις απο πολιτες για το ηλεκτρονικο εισιτηριο, γενικα. Του στυλ "τι ειναι αυτα τωρα τα ηλεκτρονικα", "θα ξεβολευτουμε", "τι θα κανει η ηλικιωμενη κυρια με τα μηχανηματα" κτλ κτλ.

    Ετσι και προσπαθουσαμε να τοςυ αφησουμε ολους ικανοποιημενους θα καναμε ακομα φορολογικη δηλωση με το τεφτερι.
    No Justice - No Peace

  4. #889
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Τα κολλητήρια καλά κρατούν. Στο καπάκι τρία άτομα στο σταθμό Αργυρούπολη μπήκαν π'ισω από μένα μου αν και προσπάθησα να τους αποφύγω. Τώρα από που πετάχτηκαν δεν ξέρω.
    Κατέβηκα Ακρόπολη. Από πίσω μια τύπισα όπου τις τα έχωσα και μου λέει. Τώρα θες να σου πάρω καμιά π@πα για να ισιώσεις; Μάλιστα μου το είπε με τέτοια φυσικότητα.
    Μετά στην Ομόνοια. Το κόλπο με το χρησιμοποιημένο άκυρο εισιτήριο που έχουν βρει και κρατάνε απέξω.
    Το χτυπάνε τάχα και φταίει το μηχάνημα που δεν το δέχεται. Αρχίζουν να λένε διάφορα, μα πως είναι δυνατόν, τι έγινε και κάτι τέτοια και εκεί πάνω στον κόσμο καταφέρνουν να ξεγλυστρούν γιατί κάποιος βιάζετε και περνάει την κάρτα του ή το
    εισιτήριο του. Αυτό το βλέπω ότι αυξάνεται πολύ τελευταία. Πέραν από τους λαθρομετανάστες στατιστικά δικές μου βέβαια παρατηρήσεις είναι αυτές ότι οι περισσότερες είναι γυναίκες που με διάφορα κόλπα προσπαθούν να περάσουν στο έτσι.

  5. #890
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    100% δεν προκειται να λυθει ποτε. Και στο εξωτερικο υπαρχουν αυτα τα φαινομενα. Αλλα πλεον η διαφορα ειναι χαωδης σε σχεση με παλιοτερα.
    No Justice - No Peace

  6. #891
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    739
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Είδα προχτές ένα λεωφορείο με μεγάλη ταμπέλα "Είσοδος Μόνο από Μπροστά"!!

    Και θυμήθηκα τα νιάτα μου τότε που μπαίναμε μόνο από Μπροστά και σε μερικά τρόλεϊ κλπ είχε και στην τελευταία πόρτα εισπράκτορα για να πληρώσεις.
    Μια χαρά! Ωραίες εποχές! Δούλευε το σύστημα σωστά.

    Τώρα που κόπηκε η κρατική επιδότηση, ο τζάμπας θα πεθάνει... Ίσως γίνουμε και καλύτεροι άνθρωποι... Ίσως βελτιωθεί και η κατάσταση!

  7. #892
    Εγγραφή
    25-11-2005
    Μηνύματα
    674
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    none
    Ωπα μισο λεπτο.
    Ποιο εξωτερικο μιλαμε;
    Εγω θυμαμαι στο Λονδινο οτι σε καθε σταθμο ειχε ανθρωπους στα μηχανηματα και βοηθουσαν οποιος ειχε αναγκη και γενικα επεβλεπαν. Πως θα περασεις κολλητα με τον προηγουμενο;
    Στο Βερολινο για 4 ημερες μας ελεγξαν τα εισητηρια δυο φορες (οχι μονο εμας σε οποιον ηταν μεσα).
    Τι λεμε τωρα;
    Εδω οσες φορες εχω κανει χρηση ΜΜΜ εχω δει τους περισσοτερους υπαλληλους καθισμενους πισω απο τα τζαμια να κοιταζουν τους επιβατες σαν να ειναι σε ενυδρειο που κοιτας τα ψαρια..

    Παμε αλλη μια φορα παρακαλω; Σε εμφανος ανηλικους (6-10 χρονων) τι χαρτια θελουν για προσωποποιημενη;

  8. #893
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωπα μισο λεπτο.
    Ποιο εξωτερικο μιλαμε;
    Εγω θυμαμαι στο Λονδινο οτι σε καθε σταθμο ειχε ανθρωπους στα μηχανηματα και βοηθουσαν οποιος ειχε αναγκη και γενικα επεβλεπαν. Πως θα περασεις κολλητα με τον προηγουμενο;
    Στο Βερολινο για 4 ημερες μας ελεγξαν τα εισητηρια δυο φορες (οχι μονο εμας σε οποιον ηταν μεσα).
    Τι λεμε τωρα;
    Εδω οσες φορες εχω κανει χρηση ΜΜΜ εχω δει τους περισσοτερους υπαλληλους καθισμενους πισω απο τα τζαμια να κοιταζουν τους επιβατες σαν να ειναι σε ενυδρειο που κοιτας τα ψαρια..

    Παμε αλλη μια φορα παρακαλω; Σε εμφανος ανηλικους (6-10 χρονων) τι χαρτια θελουν για προσωποποιημενη;
    Εγω παντως θυμαμαι στο Αμστερνταμ, το μακρινο 2009, που περνουσαν αρκετοι 2-2 απο τις μπαρες...
    No Justice - No Peace

  9. #894
    Εγγραφή
    25-11-2005
    Μηνύματα
    674
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    none
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως θυμαμαι στο Αμστερνταμ, το μακρινο 2009, που περνουσαν αρκετοι 2-2 απο τις μπαρες...
    Κοιτα, δεν αμφιβαλλω οτι μπορει και αλλου να ειναι μπαχαλο (ειδες οτι δεν ειπα τιποτα για Ρωμη, τα ιδια σκατα με εμας ειναι, μονο η γλωσσα αλλαζει).
    Αλλα οταν εισαι τελευταιος και εχεις την πολυτελεια να δεις πως το κανουν καποιοι αλλοι και δουλευει λογικο ειναι να αντιγραψεις αυτον που εχει ενα καλο συστημα και οχι αυτον που τα εχει ολα μπαχαλο.
    Ποσο δυσκολο ειναι να πανε τα στελεχη ενα ταξιδι στο Λονδινο να δουνε τι γινεται; 19,90 με ryanair

  10. #895
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Δεν νομιζω οτι ειναι κατι δυσκολο. Απλα θελει και αλλα ατομα που σημαινει προσληψεις. Αν γινουν, ο ελεγχος θα ειναι οπως πρεπει.

    Αλλα και χωρις τους ελεγχους το προβλημα της μη επικυρωσης εισιτηριου εχει λυθει κατα 90% νομιζω. Τα εισιτηρια εχουν εκτοξευθει.

    "Ο Οργανισμός έχει εκδώσει περισσότερες από 800.000 προσωποποιημένες κάρτες ATH.ENA Card και 350.000 ανώνυμες κάρτες, κάτι το οποίο σημαίνει ότι περισσότεροι από 1,15 εκατ. επιβάτες μετακινούνται με κάρτα.

    Μετά το κλείσιμο των πυλών σε μετρό και ηλεκτρικό εκδίδονται περισσότερα από 110.000 τεμάχια πολλαπλών εισιτηρίων την ημέρα, από 70.000 τεμάχια που εκδίδονταν πριν το κλείσιμο των πυλών.

    Αντίστοιχα, μετά την εφαρμογή του μέτρου επιβίβασης επιβατών από τη μπροστινή θύρα στα λεωφορεία και τα τρόλεϊ, η αύξηση των επικυρώσεων στα οχήματα ανήλθε στο 200% και η αύξηση των εσόδων στο 30% ανά ημέρα, σε σύγκριση με την περίοδο πριν την εφαρμογή του μέτρου."
    No Justice - No Peace

  11. #896
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    υπομονη

    ερχονται οι ελεγχοι οι οποιοι θα εχουν και τα αναλογα προστιμα

    ερχεται η υποχρεωτικη εισοδος απο μπροστα στα λεωφορεια/τρολει

    κτλ

    δυστυχως τα "ζωντοβολα" μονο με αυτο τον τροπο καταλαβαινουν

    εγω παντως δεν αφηνω κανεναν να περναει μαζι μου αν δω ατομο να περιμενει να χτυπησω εγω για να περασει απλα καθομαι στην πυλη χωρις να κανω τιποτα...

  12. #897
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Ανάμεσα σε Sentry Gun και Dispenser
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.444
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χώρια που αυτά που λες δεν γίνονται πρακτικά, το μισό υπόκειται σε έλεγχο, όπως και το ολόκληρο. Το θέμα είναι ότι δεν γίνονταν και δεν γίνονται έλεγχοι, δεν βλέπω σε τι θα βοηθήσει η κατάργηση των χάρτινων μισών.

    Σαν οικογένεια κάνουμε λίγες μετακινήσεις, παρ' όλα αυτά έβγαλα στα παιδιά μου προσωποποιημένες κάρτες αφού δικαιούνται μισό. Αλλά ξαναλέω δεν χρησιμοποιούμε μετρό, με το που έληξαν οι αρχικές φορτίσεις κινούνται με χάρτινα που έχουν τα περίπτερα της γειτονιάς μας και όχι μόνο. Ούτε κινητό με nfc έχουμε στην οικογένεια. Δεν καταλαβαίνω πώς μερικοί επειδή ισχύει κάτι για τον εαυτό τους υποθέτουν αυτόματα πως ισχύει για όλο τον κόσμο.
    Σε κάποιον που έχει μισό χωρίς να το δικαιούται ο έλεγχος μπορεί να έχει πολύ μπλα-μπλά: "ξέχασα το δικαιολογητικό", "το μπέρδεψα με του Χ συγγενή μου που βγάζει μειωμένα γιατί είναι ίδιο". Στην κάρτα τι θα πει; Νόμιζα ότι αυτή είναι η φάτσα μου;

    Αντίστοιχα με τις πύλες: δεν μπορούν να σταματήσουν κάποιον που θα μπει σφήνα, αλλά παράλληλα εξαφανίζουν ενστάσεις τύπου "ξεχάστηκα, αλλά έχω εισητήριο στην τσάντα", "άη αμ τούριστ" κλπ.
    And how can we win, when fools can be kings ISO-approved?
    [MUSE: Knights of Cydonia]

  13. #898
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Κι εγώ δεν έχω αντίρρηση για τις προσωποποιημένες. Ειδικά για τα παιδιά, δεν κυκλοφορούν με ταυτότητα και στις ηλικίες των 15-17 είναι εύκολο ο ελεγκτής να αμφισβητήσει αν δικαιούνται, με τη φωτό στην κάρτα λύνονται όλες οι απορίες. Να είναι εύκολη η φόρτιση θέλω χωρίς να πηγαίνεις σε σταθμό μετρό ή να χρειάζεσαι τηλέφωνο nfc.

    Για τα nfc, επειδή τελικά διαπίστωσα ότι έχουμε ένα στην οικογένεια, είναι άραγε εύκολο με ένα τηλέφωνο να διαχειρίζεσαι τρεις κάρτες; Αν δεν ξέρει κανείς θα το ψάξω τέλος Αυγούστου-Σεπτέμβρη που θα επιστρέψουν στην έδρα τους και οι ενδιαφερόμενοι.

    Για τις πύλες κι αυτό που αναφέρετε ότι γίνεται είναι προφανώς προβληματική η σχεδίαση των πυλών/η πρόβλεψη για χρόνους/ο χρόνος ανταπόκρισης της κάρτας κ.λπ. Αλλά τώρα ξοδεύτηκαν τα μύρια για τα συστήματα.
    hnesne

  14. #899
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Ανάμεσα σε Sentry Gun και Dispenser
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.444
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ δεν έχω αντίρρηση για τις προσωποποιημένες. Ειδικά για τα παιδιά, δεν κυκλοφορούν με ταυτότητα και στις ηλικίες των 15-17 είναι εύκολο ο ελεγκτής να αμφισβητήσει αν δικαιούνται, με τη φωτό στην κάρτα λύνονται όλες οι απορίες. Να είναι εύκολη η φόρτιση θέλω χωρίς να πηγαίνεις σε σταθμό μετρό ή να χρειάζεσαι τηλέφωνο nfc.

    Για τα nfc, επειδή τελικά διαπίστωσα ότι έχουμε ένα στην οικογένεια, είναι άραγε εύκολο με ένα τηλέφωνο να διαχειρίζεσαι τρεις κάρτες; Αν δεν ξέρει κανείς θα το ψάξω τέλος Αυγούστου-Σεπτέμβρη που θα επιστρέψουν στην έδρα τους και οι ενδιαφερόμενοι.

    Για τις πύλες κι αυτό που αναφέρετε ότι γίνεται είναι προφανώς προβληματική η σχεδίαση των πυλών/η πρόβλεψη για χρόνους/ο χρόνος ανταπόκρισης της κάρτας κ.λπ. Αλλά τώρα ξοδεύτηκαν τα μύρια για τα συστήματα.

    Ένα λεπτό δουλειά είναι το logout-login. Επίσης, μπορείς να κάνεις την αγορά στον υπολογιστή (με μεγάλη οθόνη, autocomplete σε κωδικούς/ κάρτα κλπ) και τη φόρτιση στο κινητό.

    Οι προσωποποιημένες, αντίθετα με τα πολλαπλά, μπορούνε να κρατάνε και πιο πολλά εισητήρια και χρηματικό υπόλοιπο, οπότε και ποιό αραιά να τις φορτίζεις είσαι οκ. Αυτό βέβαια δε διορθώνει το ότι το δίκτυο εκτός σταθμών Μετρό είναι λίγο ανύπαρκτο.
    And how can we win, when fools can be kings ISO-approved?
    [MUSE: Knights of Cydonia]

  15. #900
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Πύρρος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα λεπτό δουλειά είναι το logout-login. Επίσης, μπορείς να κάνεις την αγορά στον υπολογιστή (με μεγάλη οθόνη, autocomplete σε κωδικούς/ κάρτα κλπ) και τη φόρτιση στο κινητό.
    εννοείται από PC ό,τι γίνεται σε PC. Αν παίξει λέω να βγάλω κι εγώ ακόμα προσωποποιημένη (δεν δικαιούμαι τίποτα) αφού είναι πλαστικές και δεν τσαλακώνουν.
    hnesne

Σελ. 60 από 76 ΠρώτηΠρώτη ... 40505558596061626570 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-10-17, 22:21
  2. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-17, 09:16
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 22:07
  4. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-17, 13:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-17, 00:08

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας