Εμφάνιση 1-11 από 11
  1. #1
    Το avatar του μέλους melon_meragon
    melon_meragon Guest
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ στο Forum.

    θελω να ρωτησω επειδη ειμαι νεος χρηστης ψαχνομαι να βαλω, on telecoms στν περιοχη μου εχω δει οτι καλυπτει τα τοπικα νουμερα..το παρακατω ειναι απο την σελιδα τους...

    Ο αριθμός σας, αντιστοιχεί στο Αστικό Κέντρο: ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ που ανήκει στην ευρύτερη περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ. Θα υπάρξει κάλυψη στην περιοχή σας τον Ιούνιο του 2007.

    θα ηθελα να απαντησει οποιος εχει βαλει στην ευρυτερη περιοχη της αργυρουπολης και κατα ποσο ειναι ευχαριστημενος απο την υπηρεσια και την ταχυτητα....

  2. #2
    Εγγραφή
    27-12-2005
    Περιοχή
    Brahami City
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    256kbps - 5Mbps depending
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Linksys
    εδω αγιος δημητριος

    καθολου ευχαριστημενος

    σκεψου το καλα πριν μπεις στο λουκι

    μπορει να σου κατσουν ολα καλα αλα αλιμονο σου αν εχεισ προβληματα θα σε γραφουν κανονικα..

  3. #3
    Το avatar του μέλους aris60
    aris60 Guest
    καλημερα για ριξε μια ματια βιβοντι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aris59 : 30-05-07 στις 14:24. Αιτία: λαθος

  4. #4
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aris59 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα για ριξε μια ματια βιβοντι
    Δεν ρώτησε την γνώμη σας για την vivodi αν δεν κάνω λάθος ...

  5. #5
    Εγγραφή
    26-05-2007
    Περιοχή
    agios dimitrios
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15360/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    pirelli
    φιλε sid που κοντα μενεις στον αγιο δημητριο?εγω μενω κοντα στη δεη και μου ειπαν απο την on οτι καθυστερει η ενεργοποιηση γιατι δεν εχει βαλει ακομα τα καλωδια ο οτε...
    τους ειπα οτι εχω ηδη οτε και adsl αλλα μου ειπαν οτι χρειαζονται αλλησ τεχνολογιας καλωδια για μεγαλεσ ταχυτητεσ,και ας μην θελω φορητοτητα

  6. #6
    Εγγραφή
    19-04-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ
    Router
    PIRELLI DISCUS
    Ετσι ειναι.Ο οτε σε καποιες περιοχες περναει καινουργια ζευγη καλωδιων.Συνηθως δεν ειναι μεγαλη η καθυστερηση.Τωρα.....

  7. #7
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Συγνωμή αλλά ο χρήστης λέει
    Θα υπάρξει κάλυψη στην περιοχή σας τον Ιούνιο του 2007.
    Οπότε δεν υπάρχει "ακόμα" πρόβλημα με τα καλώδια του ΟΤΕ (και ουτε θα μπορούσε να υπάρχει μιας και είναι τεχνολογία που "¨κάθεται" πάνω στα υπάρχοντα καλώδια χαλκού ανα τον κόσμο

  8. #8
    Εγγραφή
    27-12-2005
    Περιοχή
    Brahami City
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    83
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    256kbps - 5Mbps depending
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Linksys
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nickflakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε sid που κοντα μενεις στον αγιο δημητριο?εγω μενω κοντα στη δεη και μου ειπαν απο την on οτι καθυστερει η ενεργοποιηση γιατι δεν εχει βαλει ακομα τα καλωδια ο οτε...
    τους ειπα οτι εχω ηδη οτε και adsl αλλα μου ειπαν οτι χρειαζονται αλλησ τεχνολογιας καλωδια για μεγαλεσ ταχυτητεσ,και ας μην θελω φορητοτητα
    κοντα στην εκκλησεια του Αγιο Βασιλειου

  9. #9
    Εγγραφή
    30-05-2007
    Περιοχή
    Αργυρουπολη
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    pirelli
    Παίδες καλησπέρα αυτή είναι ή πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ.Ειμαι στη λιστα αναμονησ για το πακετο της ΟΝ στα 35 ευρω με την TV την προηγουμενη βδομαδα εκανα αιτηση κα σημερα με πειραν απο τη ταχυμεταφορικη για την παραδοση του εξοπλισμου!!!Απο την ΟΝ μου ειχαν πει οτι η παραδοση θα γινει μια βδομαδα πριν την μεταφορα και κατοπιν ενεργοποιηση.Παρεπιμπτοντως κατοικω στην αργυρουπολη!!Πιστευετε οτι ηταν θετικη αυτη η ενεργεια???

  10. #10
    Εγγραφή
    28-06-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μηνύματα
    1.342
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από frankie22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες καλησπέρα αυτή είναι ή πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ.Ειμαι στη λιστα αναμονησ για το πακετο της ΟΝ στα 35 ευρω με την TV την προηγουμενη βδομαδα εκανα αιτηση κα σημερα με πειραν απο τη ταχυμεταφορικη για την παραδοση του εξοπλισμου!!!Απο την ΟΝ μου ειχαν πει οτι η παραδοση θα γινει μια βδομαδα πριν την μεταφορα και κατοπιν ενεργοποιηση.Παρεπιμπτοντως κατοικω στην αργυρουπολη!!Πιστευετε οτι ηταν θετικη αυτη η ενεργεια???


    βασικα δεν το βλεπω πολυ θετικο , μαλλον προσπαθουν να σου τσιμπισουν τα 65 ευρω και να σε εχουν δεσμιο τους μεχρι να σε ενεργοποιησουν.
    Βεβαια δικαιομα σου ειναι να περιμενεις οσο θελεις, αλλα εγω δεν θα πληρωνα δεκαρα τσακιστη για εξοπλισμο, αν πρωτα δεν εβλεπα κατι να αλλαζει στη γραμμη μου.

    Εξαλου για ποιο λογο να πρεπει να εχεισ πριν τιν αλλαγη της γραμμης τον εξοπλισμο ???? Λες αμα εχεις περιμενει ποσο καιρο δεν ξερω, για να σου φερουν τη γραμμη, να σε πειραξει να περιμενεις αλλη μια δυο μερες για να παρεις και τον εξοπλισμο????

  11. #11
    Το avatar του μέλους original21paul
    original21paul Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα δεν το βλεπω πολυ θετικο , μαλλον προσπαθουν να σου τσιμπισουν τα 65 ευρω και να σε εχουν δεσμιο τους μεχρι να σε ενεργοποιησουν.
    Βεβαια δικαιομα σου ειναι να περιμενεις οσο θελεις, αλλα εγω δεν θα πληρωνα δεκαρα τσακιστη για εξοπλισμο, αν πρωτα δεν εβλεπα κατι να αλλαζει στη γραμμη μου.

    Εξαλου για ποιο λογο να πρεπει να εχεισ πριν τιν αλλαγη της γραμμης τον εξοπλισμο ???? Λες αμα εχεις περιμενει ποσο καιρο δεν ξερω, για να σου φερουν τη γραμμη, να σε πειραξει να περιμενεις αλλη μια δυο μερες για να παρεις και τον εξοπλισμο????
    το θεμα ειναι πως δεν μπορουν να σε εχουν δεσμιο τους!δεν εχουμε χουντα!εχουν προσθεσει και την αιτηση υπαναχωρησης στο σαιτ τους!μαλλον ακουσαν το χαμο που ειχε γινει επειδη δεν δινουν αυτες της αιτησεις μαζι με τα συμβολαια!για μενα δεν ειναι κακο εαν βεβαια τυρηθουν τα χρονικα ορια 20 μερες σου λενε 20 πρεπει να ειναι!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος original21paul : 05-06-07 στις 03:28.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-08, 13:14
  2. ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ PC ΑΠΟ E-SHOP
    Από escol στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-08, 21:58
  3. Net One γνωμες απο Α.Κ Περιστεριου
    Από mpotsos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-07, 12:20
  4. Προβλήματα Συνδρομητών ΟΝ Telecoms
    Από erateinos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 108
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-07, 18:33
  5. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-06, 04:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας