Σελ. 20 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122253040 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 286-300 από 1307
  1. #286
    Εγγραφή
    19-10-2005
    Περιοχή
    Νίκαια- Λάρισας
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    90725/9997
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΒΕΡΩΦ
    Router
    Ubiquiti EdgeMax 6P
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 10.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στον ΟΤΕ νομίζουν ότι απευθύνονται σε ζώα και όχι σε ανθρώπους..
    Και εγώ όταν είχα 100αρα είχε φτάσει να συγχρονίζει στα 70 και η απάντηση από το 13888... Μια χαρά συγχρονίζει κύριε.. Εκεί τα άκουσε κανονικά..
    Κανονικά όσοι δεν πιάνουν τουλαχιστων 90 άμεση αίτηση για υποβάθμιση στα 50 και να πάνε ........... εκεί στον ΟΤΕ..

  2. #287
    Εγγραφή
    12-05-2004
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    537
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritzbox 7590 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mythoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ΟΤΕ νομίζουν ότι απευθύνονται σε ζώα και όχι σε ανθρώπους..
    Και εγώ όταν είχα 100αρα είχε φτάσει να συγχρονίζει στα 70 και η απάντηση από το 13888... Μια χαρά συγχρονίζει κύριε.. Εκεί τα άκουσε κανονικά..
    Κανονικά όσοι δεν πιάνουν τουλαχιστων 90 άμεση αίτηση για υποβάθμιση στα 50 και να πάνε ........... εκεί στον ΟΤΕ..
    Φοβάμαι ότι μόνο έτσι θα καταλάβουν. Ειδικά αν η υποβάθμιση συνοδευτεί και με γραπτό παράπονο.

  3. #288
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.721
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    H μόνη σχεδόν σίγουρη μέτρηση είναι στην ρεγκλέτα με τεχνικό με μηχάνημα να δούνε πόσο πάει η γραμμή.

    Απο πρόσφατη εμπειρία μου με 100.αρα, το μοδεμ έδειχνε από 98 έως 68 (πολλαπλά κοιτάγματα)
    speedtest κι αυτό έπαιζε, όχι τόσο πολύ αλλά έπαιζε.

    Κατεβάσματα από Πολυτεχνείο Κρήτης και ntua, το κατέβασμα κόλλαγε στα 10 πάντα.

    Δεν πα να λέει το modem (724W)
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #289
    Εγγραφή
    16-02-2018
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Everyone
    Προερχόμενος από άλλο topic να σας πω και την δική μου ιστορία. Μόλις μπήκε στην περιοχή μου (Μαρούσι) το fiber100 με κάλεσε το 13888 τμήμα πωλήσεων και έγινε πρόταση αναβάθμισης.
    Καθώς υπάρχει τρέλα με ότι νέο, παίζω λίγο online, στιμάρω, έχω 2 παιδιά στην εφηβεία και μία σύζυγο (online και αυτή) είχα πολύ καλή δικαιολογία.

    Το λοιπόν μπήκα στο πρόγραμμα και κλείδωνε το router περίπου στα 95mbps. Φυσικά δεν το άφησα έτσι και ήθελα 100%. Μίλησα με τεχνικούς, 13888, κλπ και με έπεισαν ότι βάσει απόστασης, καλωδίωσης και τα λοιπά καλά είμαι. Μάλιστα ο τεχνικός που ήρθε στο σπίτι μου είπε ότι δεν θα μπορώ να πιάσω άνω των 75mbps… λόγω ίσως αλλοίωσης της γραμμής του χαλκού από το καφαο στο σπίτι.

    Στην συνέχεια φωνάζω δικό μου τεχνικό και εξωτερικό συνεργάτη του ΟΤΕ. Μετράει στον κατανεμητή του σπιτιού (περίπου στα 102 mbps) χωρίς πρόβλημα και θόρυβο στην χαλκογραμμή του ΟΤΕ, μετράει στην κεντρική πρίζα στο διαμέρισμα (περίπου στα 101 mbps), μετράει πριν το router (καθώς μεταφέρω το σήμα σε άλλο χώρο από την κεντρική πρίζα) και βλέπει περίπου 99 mbps. Από τότε κλειδώνει πράγματι το router στα 99.999mbps.

    Πριν 3 εβδομάδες σε κάποιο έλεγχο βλέπω να έχει πέσει τα 85mbps – και τρελαίνομαι!!! Το αφήνω για λίγο (θα φταίνε οι βροχές λέω, άσε να στεγνώσει) και μετά από 1 εβδομάδα τα βλέπω στα 65mbps!!!!!!!

    Αρχίζω τα τηλέφωνα στο 13888, παράπονα κλπ κλπ. Από τότε εκτός ότι μου άλλαξαν το router σε plus κάθε μέρα μου “στέλνουν” τεχνικό ο οποίος δεν έχει εμφανιστεί ποτέ στο σπίτι. Κάθε μέρα λαμβάνω sms για το πρόβλημα μου που θα επιλυθεί σύντομα και θα με ενημερώσουν… και το μήνυμα πλέον το αυτοματοποιημένο στο 13888 μου αναφέρει ότι υπάρχει ατομική βλάβη (λες να το λένε για μένα επειδή τους έχω τρελάνει;; και ο χειριστής του τηλεφωνικού κέντρου ζητάει την υπομονή μου.

    Εν κατακλείδι, έχω καταλάβει ότι οι ταχύτητες διαμορφώνονται και κατά βούληση ανάλογα με την ζήτηση στην περιοχή, ίσως να υπάρχουν πιο γρήγορες πόρτες στα καφαο – γιατί με μία αλλαγή σε αυτά η ταχύτητα φτιάχνει, παίζει ρόλο τι διαμοιρασμό κάνει ο τεχνικός στο καφαο και κανείς δεν σου εγγυάται ότι θα έχεις μόνιμα καλή και ικανοποιητική γραμμή – εκτός εάν έχεις γνωστό τεχνικό του ΟΤΕ στην περιοχή!!

    Παρεμπίπτοντος φίλος σε άλλη περιοχή χωρίς τηλέφωνο & internet 17 ημέρες του είπαν μάλλον κατά λάθος “… είναι και οι άδειες τώρα…”. Ραντεβού τον Σεπτέμβρη λοιπόν.

  5. #290
    Εγγραφή
    21-05-2014
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    cosmote vdsl2 100mbps
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Fritz box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Αγοράζεις ένα αυτοκίνητο σου υπόσχεται ο κατασκευαστής 300 χλμ α/ω τελική. Το πέρνεις το βγάζεις έξω και για 1 μήνα πάει 300 όπως σου υποσχέθηκαν. Μετά τον μήνα πάει με 150. Τι έγινε ρε παιδιά;
    Τηλέφωνα κακό στην αντιπροσωπεία κανένα συμπέρασμα.

    - Ξέρετε μέχρι τόσο πάει,
    - μα μέχρι χτες πήγαινε 300
    - εεε ξέρετε τελικά λόγο τεχνικών προβλημάτων και λογο του κακού μάς του καιρού η τελική περιορίζεται στα 150 . Σας δίνουμε και την δυνατότητα να επιστρέψετε το αυτοκίνητο σάς και να πάρετε ένα 1000ρακι που έχει και αυτό 150 τελική και θα σάς έρχεται και οικονομικά στην βενζίνη ..

    Απλά τραγική κατάσταση μάς κοροϊδεύουν κατάμουτρα δεν ασχολείται κάνεις πραγματικά και εμείς εξακολουθούμε και τούς πληρώνουμε.

    Sorry για το κείμενο άλλα μονο στις τηλεπικοινωνίες συμβαίνει όλο αυτό το παράδοξο (μέχρι έως κλπ) και μιλάμε για υπηρεσίες από καφαο που η απόσταση είναι μικρή στην πλειονότητά των χρηστών

  6. #291
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Η τεχνολογία xDsl έτσι δουλεύει παιδιά, δεν είναι κάτι που γίνεται εδώ, γίνεται παντού.
    Το Vectoring βοηθάει πολύ στο crosstalk αλλά δεν μπορεί να το εξαφανίσει, όσο θα μπαίνουνε νέοι χρήστες τόσο πιο έντονο θα γίνεται το πρόβλημα
    Ναι και απο 200 μπορεί να πας 150, μπορεί και παρακάτω.
    Χωρίς Vectoring θα είχες 30 και θα έλεγες και ευχαριστώ

  7. #292
    Εγγραφή
    21-05-2014
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    cosmote vdsl2 100mbps
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Fritz box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τεχνολογία xDsl έτσι δουλεύει παιδιά, δεν είναι κάτι που γίνεται εδώ, γίνεται παντού.
    Το Vectoring βοηθάει πολύ στο crosstalk αλλά δεν μπορεί να το εξαφανίσει, όσο θα μπαίνουνε νέοι χρήστες τόσο πιο έντονο θα γίνεται το πρόβλημα
    Ναι και απο 200 μπορεί να πας 150, μπορεί και παρακάτω.
    Χωρίς Vectoring θα είχες 30 και θα έλεγες και ευχαριστώ

    Δεν είναι έτσι ακριβώς υπήρχαν γραμμές με attenable rate 100000 plus με τις καμπίνες στην απέναντι γωνία και με το που ήρθε το vectoring κατέρρευσαν τα πάντα και η μόνη απάντηση των παροχων είναι μέχρι εκεί πάει η γραμμή τόσο πιάνει. Εγώ ήμουν από τούς πρώτους που έβαλα VDSL στην περιοχή, τώρα έχουν σχεδόν όλοι στην γειτονιά. Από τοτε 5 χρόνια πριν μέχρι αυτήν την στιγμή παρα την αύξηση των χρηστών δεν έχει αλλάξει τίποτα στο attenable με η χωρίς vectoring. Δηλαδή τι θα πρέπει να κάνει ο καταναλωτής για να πιάσει αυτά τα 100 και 200 mbps να βάλει τη καμπίνα μέσα στο σαλόνι του. ; αν δεις πίνακες για 35b profile δίνει 200 Mbps στα 500 μέτρα απόσταση από την καμπίνα και εδώ στα 100 150 μέτρα δεν πιάνει ούτε τα μισά.

  8. #293
    Εγγραφή
    12-05-2004
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    537
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritzbox 7590 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι έτσι ακριβώς υπήρχαν γραμμές με attenable rate 100000 plus με τις καμπίνες στην απέναντι γωνία και με το που ήρθε το vectoring κατέρρευσαν τα πάντα και η μόνη απάντηση των παροχων είναι μέχρι εκεί πάει η γραμμή τόσο πιάνει. Εγώ ήμουν από τούς πρώτους που έβαλα VDSL στην περιοχή, τώρα έχουν σχεδόν όλοι στην γειτονιά. Από τοτε 5 χρόνια πριν μέχρι αυτήν την στιγμή παρα την αύξηση των χρηστών δεν έχει αλλάξει τίποτα στο attenable με η χωρίς vectoring. Δηλαδή τι θα πρέπει να κάνει ο καταναλωτής για να πιάσει αυτά τα 100 και 200 mbps να βάλει τη καμπίνα μέσα στο σαλόνι του. ; αν δεις πίνακες για 35b profile δίνει 200 Mbps στα 500 μέτρα απόσταση από την καμπίνα και εδώ στα 100 150 μέτρα δεν πιάνει ούτε τα μισά.
    Από όσα έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό, φοβάμαι ότι η αιτία του προβλήματος είναι ότι έχουν εφαρμόσει πολύ aggressive μάσκες στις 100άρες, ώστε να μην επηρεάζονται οι απλές adsl γραμμές.

    Αυτό σε συνδυασμό του χαοτικού του τι είδους σύνδεση έχουν οι υπόλοιπες γραμμές που περνάνε μέσα από ένα καλώδιο, καθώς και σε ποιο dslam είναι αυτές συνδεδεμένες καταλήγουμε σε μια κατάσταση που το vectoring ουσιαστικά δεν έχει αποτέλεσμα, ενώ παράλληλα έχει μειωθεί και η μέγιστη δυνατή ταχύτητα.

    Αν τελικά δεν κάνω κάπου λάθος, η μόνη λύση είναι η μαζική υποβάθμιση στα 50mbit, ώστε να απαξιωθεί το προϊόν της 100άρας και να δούνε την κατάσταση με τη σοβαρότητα που πρέπει.

  9. #294
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rozak Εμφάνιση μηνυμάτων
    η μόνη λύση είναι η μαζική υποβάθμιση στα 50mbit, ώστε να απαξιωθεί το προϊόν της 100άρας και να δούνε την κατάσταση με τη σοβαρότητα που πρέπει.
    'Η να "καταργηθεί" το ADSL στις περιοχές που υπάρχουν καμπίνες και να τους γυρίσουν σε VDSL2 με κόφτη στα 24 ή σε 30αρι πακέτο...

  10. #295
    Εγγραφή
    12-05-2004
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    537
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritzbox 7590 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    'Η να "καταργηθεί" το ADSL στις περιοχές που υπάρχουν καμπίνες και να τους γυρίσουν σε VDSL2 με κόφτη στα 24 ή σε 30αρι πακέτο...
    Αυτή είναι και η ορθή λύση. Μεταξύ μας όμως, με τόσους εναλλακτικούς με δικό τους εξοπλισμό μέσα στα αστικά κέντρα δεν είναι κάτι που περιμένω να γίνει σύντομα.


    Πρακτικά μέχρι να καταργηθεί το adsl θα έχουμε οπτικές ίνες και δεν θα μας νοιάζει. Μέχρι τότε καλά είναι και τα 50.

  11. #296
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι έτσι ακριβώς υπήρχαν γραμμές με attenable rate 100000 plus με τις καμπίνες στην απέναντι γωνία και με το που ήρθε το vectoring κατέρρευσαν τα πάντα και η μόνη απάντηση των παροχων είναι μέχρι εκεί πάει η γραμμή τόσο πιάνει. Εγώ ήμουν από τούς πρώτους που έβαλα VDSL στην περιοχή, τώρα έχουν σχεδόν όλοι στην γειτονιά. Από τοτε 5 χρόνια πριν μέχρι αυτήν την στιγμή παρα την αύξηση των χρηστών δεν έχει αλλάξει τίποτα στο attenable με η χωρίς vectoring. Δηλαδή τι θα πρέπει να κάνει ο καταναλωτής για να πιάσει αυτά τα 100 και 200 mbps να βάλει τη καμπίνα μέσα στο σαλόνι του. ; αν δεις πίνακες για 35b profile δίνει 200 Mbps στα 500 μέτρα απόσταση από την καμπίνα και εδώ στα 100 150 μέτρα δεν πιάνει ούτε τα μισά.
    Τι ακριβώς να σου αλλάξει στο attainable; αυτό είναι μια απλή πράξη που κάνει το λογισμικό του router, δεν σημαίνει πως θα τα πιάσεις, αυτά που μετράνε είναι άλλα πράγματα. Το λες και μόνος σου ήσουν μόνος σου και τώρα έχουν όλοι
    Ναι αυτά τα νούμερα που βλέπεις για 200 στα 500 μέτρα μιλάνε για εργοστασιακές ιδανικές καταστάσεις, κάτι που σχεδόν ποτέ δεν θα το δεις έξω.

  12. #297
    Εγγραφή
    16-09-2008
    Μηνύματα
    212
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    199999/9999
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC68VG
    SNR / Attn
    12(dB) / 1.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mythoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ΟΤΕ νομίζουν ότι απευθύνονται σε ζώα και όχι σε ανθρώπους..
    Και εγώ όταν είχα 100αρα είχε φτάσει να συγχρονίζει στα 70 και η απάντηση από το 13888... Μια χαρά συγχρονίζει κύριε.. Εκεί τα άκουσε κανονικά..
    Κανονικά όσοι δεν πιάνουν τουλαχιστων 90 άμεση αίτηση για υποβάθμιση στα 50 και να πάνε ........... εκεί στον ΟΤΕ..
    το θεμα ποσο χρεωνουν τη μια και ποσο την αλλη. Γιατι εμενα η διαφορα ηταν 3 ευρω, οποτε δε νομιζω να κλαψουν

  13. #298
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Εγω παλι χωρις να κανω κατι, απο 99254/9998 πηγε


    DSL downstream
    99967 kBit/s
    DSL upstream
    9998 kBit/s
    System uptime
    4 days, 0 hours, 0 minutes, 19 seconds
    Transmission mode
    VDSL2-17A Annex B
    CRC errors
    2118
    FEC errors
    0
    SNR (Down/Up)
    9.3 / 30.9 dB
    Attenuation (Down/Up)
    11.5 / 16.5 dB
    φτου φτου
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  14. #299
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παλι χωρις να κανω κατι, απο 99254/9998 πηγε




    φτου φτου

    Μια χαρά είσαι φίλε ASFE, μην το λες ούτε του παπά!

    Αλλά βέβαια, αυτό που με ενδιαφέρει εμένα τουλάχιστον, είναι οι πραγματικές επιδόσεις ανεβοκατεβάσματος, και όχι αυτά που αναφέρει το router. Κι εμένα λέει το router 49,999/4,999Mbps, αλλά ποτέ δεν έχω ξεπεράσει τα 46/4,6Mbps, ούτε καν στον private tracker στα δημοφιλή αρχεία, εκεί δηλαδή που παίζουν πάντα είκοσι και τριάντα θηριώδη seedboxes με δυνατότητα upload στο 1Gbps και βάλε.

    Π.χ., έχεις καταφέρει ποτέ να πιάσεις έστω τα 12MB/s στο κατέβασμα; Ή περιορίζεσαι στα 11-11,5MB/s;

  15. #300
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.758
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ειναι σωστα τα 46/4,6Mbps, καλα εισαι, ολοι τοσο πιανουμε
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

Σελ. 20 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122253040 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2307
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-20, 17:51
  2. VDSL Vectoring 100Mbps Καλλιθεα-Παντειο, εφθασε!
    Από Fotis_Greece στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-17, 22:03
  3. VDSL Vectoring και μηνιαίος λογαριασμός
    Από Kasi86 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-17, 19:29
  4. vdsl 50/home speed booster η vdsl vectoring
    Από panosira στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-17, 14:10
  5. Μηνύματα: 177
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-17, 20:43

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας