Σελ. 9 από 235 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011141929 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 3515
  1. #121
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.756
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κατάλαβα.. κρίμα.. :-|

    Αλλά μην κολλάς.. ξαναζήτα προσφορά από OTE!
    και τους άλλους!

    Δυστυχώς απ' ότι καταλαβαίνω τώρα υπάχουν κάποιες καθυστερήσεις με την Wind..
    και αναρωτιέμαι εάν το θέμα έχει να κάνει και με το FΤΤΗ, που έχει να βάλει και σε εμάς.

    Στην Λάρισα έχει βάλει πολλές καμπίνες εκτός αυτές που έχουν να κάνουν με το FTTH..
    και εκεί είναι λιγότερες από εμάς..

    Γενικά και οι 3 πάροχοι καθυστερούν με το FTTH..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  2. #122
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Αν καθυστερούν όλοι, τότε δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα...
    Ούτε και η ΕΕΤΤ θα μπορεί να κάνει κάτι φαντάζομαι...

    Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω γιατί λένε από την αρχή μεγάλα λόγια πχ θα τελειώσουμε στο Χ διάστημα (ένα σύντομο διάστημα) ενώ ξέρουν ότι δε θα μπορέσουν...
    Μπορώ να σκεφτώ βέβαια 2 λόγους...

    1. Και καλά για να "χτυπήσει" ο ένας τον άλλον στη γρηγοράδα για να πάρει πελάτες
    2. Δεν κάθονται να σκεφτούν τι θα μπορούσε να πάει στραβά και θα τους καθυστερήσει...

    Και εμείς μετά, κάνουμε όνειρα ότι σε 1 χρόνο θα έχουμε vdsl ή ftth και όταν έρχεται το διάστημα αυτό, δεν έχουν ξεκινήσει καν τα έργα...
    Είναι κρίμα...

  3. #123
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.756
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σίγουρα θέλει να φανεί και ο καθένας καλύτερος από τον άλλο.

    Πάντως σε κάποιες περιοχές τα πράγματα φαίνεται να πήγαν όλα καλά,
    σε κάποιες άλλες όχι..

    Βέβαια μην ξεχνάμε ότι εδώ είναι Ελλάδα..
    και έχουμε και την κατάσταση που έχουμε..
    και υπάρχουν πολλοί που ανακατεύονται στην υπόθεση, οπότε τρέχα γύρευε!

    Ειδικά όμως για το FΤΤΗ φαίνεται ότι δεν είχαμε ετοιμαστεί εγκαίρως,
    ήταν γνωστό ότι οι πάροχοι ήθελαν και κάποια "βοήθεια" από το κράτος.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  4. #124
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν καθυστερούν όλοι, τότε δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα...
    Ούτε και η ΕΕΤΤ θα μπορεί να κάνει κάτι φαντάζομαι...

    Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω γιατί λένε από την αρχή μεγάλα λόγια πχ θα τελειώσουμε στο Χ διάστημα (ένα σύντομο διάστημα) ενώ ξέρουν ότι δε θα μπορέσουν...
    Μπορώ να σκεφτώ βέβαια 2 λόγους...

    1. Και καλά για να "χτυπήσει" ο ένας τον άλλον στη γρηγοράδα για να πάρει πελάτες
    2. Δεν κάθονται να σκεφτούν τι θα μπορούσε να πάει στραβά και θα τους καθυστερήσει...

    Και εμείς μετά, κάνουμε όνειρα ότι σε 1 χρόνο θα έχουμε vdsl ή ftth και όταν έρχεται το διάστημα αυτό, δεν έχουν ξεκινήσει καν τα έργα...
    Είναι κρίμα...
    Δεν λενε μεγαλα λογια στην Inalan, απλα ορισμενοι χρηστες ειναι απελπιστικα πιεστικοι.

  5. #125
    Εγγραφή
    24-01-2007
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mbps/100Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei HG8546M
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν λενε μεγαλα λογια στην Inalan, απλα ορισμενοι χρηστες ειναι απελπιστικα πιεστικοι.
    Ίσως.
    Βέβαια όταν έχεις στο κέντρο της Αθήνας adsl σύνδεση που πιάνει max 4 Mbps (τη στιγμή που ακόμα και στα χωριά πιάνουν 18-19Mbps) την περιοχή σου αναλαμβάνει η Wind, η οποία βασει προγραμματισμού θα ξεκινήσει εργασίες για Vdsl vectoring στο τέλος του 2019... Και ξαφνικά παρουσιάζεται μια εταιρεία που 50-100 μέτρα από το σπίτι σου δίνει Internet 100/100 MBPS, πιάνεσαι από την ελπίδα...

    Δυστυχώς το φυσιολογικό Internet για την περιοχή έχει καταντήσει σαν τη γραμμή 4 του μετρό.

  6. #126
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dfourt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως.
    Βέβαια όταν έχεις στο κέντρο της Αθήνας adsl σύνδεση που πιάνει max 4 Mbps (τη στιγμή που ακόμα και στα χωριά πιάνουν 18-19Mbps) την περιοχή σου αναλαμβάνει η Wind, η οποία βασει προγραμματισμού θα ξεκινήσει εργασίες για Vdsl vectoring στο τέλος του 2019... Και ξαφνικά παρουσιάζεται μια εταιρεία που 50-100 μέτρα από το σπίτι σου δίνει Internet 100/100 MBPS, πιάνεσαι από την ελπίδα...

    Δυστυχώς το φυσιολογικό Internet για την περιοχή έχει καταντήσει σαν τη γραμμή 4 του μετρό.
    Η Inalan ειναι απο τις ελαχιστες σοβαρες εταιριες που προωθουν το FTTH και την οπτικη ινα μεχρι τον πελατη χωρις πολλα λογια και με πραγματικες ταχυτητες.
    Χωρις δεσμευση και χωρις μαρκεντιστικες μπουρδες για πακετα χαλκου του τυπου "Fiber speed".
    Αν τους αφησεις μια φορμα ενδιαφεροντος, οταν τεχνικα θα ειναι εφικτη η ενεργοποιηση σου με το δικτυο τους θα σε καλεσουν πισω.
    Ετσι λειτουργουν.
    Αν σε αντιθεση με το παραπανω, εγω τους καλω καθε μερα/βδομαδα/μηνα και τους ρωταω τα ιδια και τα ιδια.... εε τι περιμενεις να γινει;
    Αφηνεις μια φορμα και θα σε καλεσουν, να εισαι σιγουρος

  7. #127
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν λενε μεγαλα λογια στην Inalan, απλα ορισμενοι χρηστες ειναι απελπιστικα πιεστικοι.
    Εγώ πάντως δεν αναφερόμουν στην INALAN...
    Ξέρω γιατί το λες σε κάθε περίπτωση, αλλά εγώ μιλάω κυρίως για Wind που είναι για να έρθει προς τα εμάς.
    Η INALAN είναι το ευχάριστο της υπόθεσης που ήρθε από το πουθενά, οπότε αν η wind δεν με καλύψει το 3Q 2019 τότε θα κάνω λίγο ακόμα περισσότερο υπομονή για να δω αν θα με καλύψει η INALAN.

    Σε κάθε περίπτωση, εγώ δε θα βιαστώ να κάνω καμία κίνηση με κανέναν...
    Μέχρι να έρθει ο ένας ή ο άλλος, παίζει η Forthnet που είμαι τώρα, να έχει γίνει Vodafone.. χαχαχα

  8. #128
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν αναφερόμουν στην INALAN...
    Ξέρω γιατί το λες σε κάθε περίπτωση, αλλά εγώ μιλάω κυρίως για Wind που είναι για να έρθει προς τα εμάς.
    Η INALAN είναι το ευχάριστο της υπόθεσης που ήρθε από το πουθενά, οπότε αν η wind δεν με καλύψει το 3Q 2019 τότε θα κάνω λίγο ακόμα περισσότερο υπομονή για να δω αν θα με καλύψει η INALAN.

    Σε κάθε περίπτωση, εγώ δε θα βιαστώ να κάνω καμία κίνηση με κανέναν...
    Μέχρι να έρθει ο ένας ή ο άλλος, παίζει η Forthnet που είμαι τώρα, να έχει γίνει Vodafone.. χαχαχα
    Σε καταλαβαινω φιλε μου!
    Εγω θα ψηφιζα Inalan σε καθε περιπτωση οχι τοσο για τις ταχυτητες, οσο για την οπτικη ινα η οποια πραγματικα κανει την διαφορα.
    Κανε υπομονη, κι οταν θα δεις τα 100αρια να κατεβαινουν θα νιωσεις αρχοντας.

    Σου μιλαω εκ πειρας - 300/30 Mbps

  9. #129
    Εγγραφή
    24-01-2007
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mbps/100Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Huawei HG8546M
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Inalan ειναι απο τις ελαχιστες σοβαρες εταιριες που προωθουν το FTTH και την οπτικη ινα μεχρι τον πελατη χωρις πολλα λογια και με πραγματικες ταχυτητες.
    Χωρις δεσμευση και χωρις μαρκεντιστικες μπουρδες για πακετα χαλκου του τυπου "Fiber speed".
    Αν τους αφησεις μια φορμα ενδιαφεροντος, οταν τεχνικα θα ειναι εφικτη η ενεργοποιηση σου με το δικτυο τους θα σε καλεσουν πισω.
    Ετσι λειτουργουν.
    Αν σε αντιθεση με το παραπανω, εγω τους καλω καθε μερα/βδομαδα/μηνα και τους ρωταω τα ιδια και τα ιδια.... εε τι περιμενεις να γινει;
    Αφηνεις μια φορμα και θα σε καλεσουν, να εισαι σιγουρος
    Για την ιστορία, αυτό ακριβώς έχω κάνει από αρχές Ιουνίου.
    Και με χαρά είδα ότι η περιοχή μου είναι πλέον στο πλάνο επέκτασης του δικτύου τους!
    Στην περίπτωση μου με κάλεσαν την επόμενη μέρα, όπου και επιβεβαίωσα την αίτηση σύνδεσης και τώρα περιμένω να με καλέσει ο τεχνικός αφού περάσει κορμός από την οδό μου. Προς τιμήν τους δεν μου έδωσαν ημερομηνία ενεργοποίησης προσπαθώντας να χρυσόσουν το χάπι. (ούτε εγώ βέβαια τους πίεσα για κάτι τέτοιο).
    Από τα post εδώ στο forum, ήλπιζα ότι η σύνδεση θα γίνει εντός του 2018, αλλά φαίνεται ότι, μάλλον, η επέκταση στην περιοχή καθυστερεί.

    Αυτό που έλεγα παραπάνω είναι ότι καταλαβαίνω και αυτούς που ίσως έχουν γίνει λίγο παραπάνω πιεστικοί προσπαθώντας να εξασφαλίσουν Internet της προκοπής το 2018..

    Όπως και να έχει, η περιοχή είναι γνωστή για τις χαμηλές ταχύτητες. Όσο πιο γρήγορα επεκταθεί σε αυτή η Inalan, τόσο περισσότερους πελάτες θα πιάσει θεωρώ. Αν την προλάβει η Wind, τότε, φοβάμαι, ότι δεν θα βάλουν και πόλλοι Inalan, πέραν όσων μπαίνουμε στο adslgr.

  10. #130
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα.
    Εγω παντως βλεπω ότι η τηλεφωνια συμφερει να μεινει με pstn σε πακετο με χρονο ομιλιας.
    Θα εξηγησω παρακατω γιατι το αναφερω αυτό καθως δεν είναι ασχετο δεδομενου του σκεπτικου μου.
    Ειχα πει στην Inalan για την Yuboto με το flex με 14 ευρω τον μηνα δινει 1500 σε σταθερα και 300 σε κινητα.
    Σε nova telephony+ με 26 δλδ 12 ευρω παραπανω εχεις απεριόριστα σταθερα, 12 ωρες κινητα και απεριόριστα υπεραστικα οποτε αξιζει περισσοτερο δεδομενου ότι στο κινητο χρησιμοποιώ το σταθερο μου και ΔΕΝ εχω βαλει ΠΟΤΕ χρονο ομιλιας!!! + ότι και αλλοι στην οικογενεια μιλανε και σε κινητα και τα 300 δεν φτανουν σιγουρα. Τα 12 ευρω παραπανω τα θεωρω ψίχουλα για αυτά που προσφερουν….
    Οποτε με inalan δεν θα βαλω ουτε τηλεφωνια, αλλα δεν εχει και τηλεοραση και πρεπει να μεινω με nova tv.

    Από τα παραπανω βλεπω ότι ΑΝ η Wind προλαβει την Inalan με συμφερει ΠΟΛΥ περισσοτερο οικονομικα να βαλω VDSL και όχι Inalan.
    Οποτε ισχυει το σκεπτικο σου. Ακομα και με 50 να είμαι και τι εγινε? δεν κατεβαζω και πολλα πραματα. Νομιζω για μενα περισσοτερο ψυχολογικος λογος είναι το VDSL vs FTTH, εκτος αν υπαρχουν καπου πρακτικοι λογοι. Εγω πχ φοβάμαι τα παλια καλωδια χαλκου γιατι ειχα προβλήματα με αυτά.
    Θα δουμε…ότι ερθει πρωτο θα βαλω.
    Παντως δε νομιζω σε καμια περιπτωση τουλάχιστον σε εμενα, να προλαβει η Wind την INALAN! μην ξεχναμε μπορει να εχουν πχ μπει ολες οι καμπινες και να μην εχουν ρευμα και να καθυστερουν μηνες! όπως εγινε σε πολλα αλλα μερη της Αθηνας και όχι μονο.

    Δυστυχως ενώ οσα εχει αναλαβει η Vodafone δλδ του ΑΚ ΑΡΗΣ, η Wind για το ΑΚ ΠΑΤΗΣΙΑ δεν φαινεται να εχει κανει ακομα την παραμικρη κινηση!!!
    ενώ η INALAN είναι στο πισω οικοδομικο τετραγωνο από εμενα και μενει να περασει ο κεντρικος κορμος στην Πυθιας.
    Απλα όπως ειπα και στο άλλο θεμα αλλα μου λεγανε και τωρα αλλα λενε….τουλάχιστον ας λεγανε δεν ξερουμε μην λενε κατι 100% σιγουρο!
    Anyway αφου με αφηνει η NOVA να είμαι σε αοριστου συνδεση με άλλες τιμες, οκ δεν πειραζει θα περιμενω οσο χρειαστεί, ισως να προλαβει να μου το κανει Χριστουγεννιατικο δωρο!

  11. #131
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.756
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μιας και τελειώνει το Q3 2018 τώρα ας υποθέσουμε ότι η Wind τρέχει να τελειώσει τις περιοχές που είναι για Q3..

    Άντε να δούμε τι θα γίνει μόλις μπει ο Οκτώβρης.

    Θυμάμαι στο Ίλιον που παρακολουθούσα είχα γίνει ψιλοχαμός μόλις άρχισε τις εργασίες της εκεί.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  12. #132
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και τελειώνει το Q3 2018 τώρα ας υποθέσουμε ότι η Wind τρέχει να τελειώσει τις περιοχές που είναι για Q3..

    Άντε να δούμε τι θα γίνει μόλις μπει ο Οκτώβρης.

    Θυμάμαι στο Ίλιον που παρακολουθούσα είχα γίνει ψιλοχαμός μόλις άρχισε τις εργασίες της εκεί.
    Για θυμησε μου η Κυψελη τι Q είναι ?

  13. #133
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.756
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στους πρώτους πίνακες που είχαν βγει πριν 1-2 χρόνια λέγανε Q2 2019.

    Όμως είχαν βγει επίσημες ανακοινώσεις φέτος που λέγανε ότι θέλουν να τελειώσουν την Αθήνα μέχρι τέλος του 2018.
    Αυτά είναι μάλλον τα σχέδια της Wind, χωρίς να υπολογίζει τι θα κάνουν τρίτοι που εμπλέκονται στις δουλειές της.

    Οπότε μένει μόνο να δούμε τι θα γίνει.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  14. #134
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το μόνο επίσημο κείμενο είναι ο εγκεκριμένος προγραμματισμός (και βάσει αυτού θα κριθεί, αν γίνει ποτέ). Τα άλλα είναι δελτία τύπου και παρουσιάσεις για το θεαθήναι.

  15. #135
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.756
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θυμάμαι jkoukos που μου είχες πει σε κάποιο A/K που μιλάγαμε ότι μπορεί να δωθεί διαθεσιμότητα κάπου και πριν το τέλος των ημερομηνιών που έχουν βγει..

    οπότε απλά εύχομαι να γίνει κανένα μικρό θαύμα να πάμε λίγο νωρίτερα και εμείς!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 9 από 235 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011141929 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL και Κυψέλη - A/K Άρης - Vodafone
    Από nxenos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1116
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-23, 10:52
  2. VDSL Πατήσια (Δήμος Αθηναίων)
    Από clioII16v στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 285
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-23, 07:26
  3. VDSL 30Mbps - A/K AΡΗΣ
    Από No-Name στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-18, 21:56
  4. A.K Πατησια ( Πλ.Αμερικης)
    Από villasg στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-17, 23:10
  5. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-17, 00:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας