Σελ. 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 158
  1. #91
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Εχω δει toshiba satelite που κανένα δεν παρουσιάζει πρόβλημα με πλαστικά, βασικά ούτε τα turbox δεν παρουσιάζουν πρόβλημα σε φυσιολογική χρήση.

    Όλα τα φορητά που έχω δει έχουν recovery, το να πας να κάνεις εγκατάσταση εσύ τα windows δεν είναι φυσιολογική χρήση, πάλι όμως μπορείς αν θέλεις, απλά θα πρέπει να ξέρεις και μερικά βασικά πράγματα, για όλα τα άλλα υπάρχει το imac που τα κάνει μόνο του (recovery)

    Ναι έχουμε δουλέψει και εμείς με mac, αυτό το εμπειρία χρήσης κλπ μπορείς να το λες όταν προσπαθείς να δικαιολογήσεις το πόσο που έδωσες έξω στην παρέα, αλλά όχι εδώ

  2. #92
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.408
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Format; Τι είναι αυτό;

  3. #93
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    9.041
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Δηλαδή εμείς που κρατάμε laptop, μηχανήματα χωρίς format για καμιά δεκαετία και χωρίς φυσικά να σπάσουν οι γριλιές μήπως έχουμε mac και δεν το ξέρουμε;

  4. #94
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανείς δε νομίζω να ανέφερε πως δε μπορείς να δουλέψεις και σε laptop των 600 ευρώ όπως λες. Το θέμα είναι πόσο κολλάει σε πρώτη φάση, και σε δεύτερη με τις όσες major αναβαθμίσεις κάνουν τα προγράμματα μετά από 3-4 χρόνια, κατά πόσο θα κολλάνε και τότε, δηλαδή κοινώς πόση διαχρονικότητα θα έχει.

    Το 2012 αγόρασε η γυναίκα μου ένα Toshiba Sattellite στα 850 ευρώ. Όταν πρωτο λειτούργησε το μηχάνημα έχοντας 8gb μνήμη και εγώ ήμουν ακόμα στα 4gb στον imac, άνοιγε γρηγορότερα, και σε κατάσταση stand by ακόμα και το άνοιγμα του firefox άνοιγε και αυτό πιο γρήγορα. 1 χρόνο μετά το μηχάνημα σερνόταν σε σχέση με την αρχική του λειτουργία. Στα 2 χρόνια κάποια πλαστικά του είχαν αρχίσει να σπάνε. στα 3 χρόνια οι γρύλιες κάτω από το laptop που ήταν για να αερίζεται το εσωτερικό είχαν σπάσει σχεδόν όλες.
    Όταν αγοράσαμε καινούριο laptop προσπάθησα να του κάνω format για να το αποθηκεύσω, και επί ώρες προσπαθούσα να βάλω όλα τα drivers. Μέσα από το site της toshiba προσπαθούσα να τους κατεβάσω, και άλλα λειτουργούσαν, και άλλα όχι. Μετά έκανα άλλες πόσες ώρες μέχρι να βρω στο ιντερνετ τι γίνεται με τα drivers για την μπάρα των F για να λειτουργούν τα hotkeys.

    Με αυτά θέλω να καταλήξω πως προσωπικά δεν κοιτάω ένα μηχάνημα μόνο για τη στιγμή που θα το αγοράσω, αλλά και για το τι θα κάνει μετά από 4 χρόνια.

    Anyway, εγώ καταλήγω πως συμφωνούμε ότι διαφωνούμε. Απλά αν ποτέ τύχει και δουλέψετε επί κάποια χρόνια με ένα mac και αποκτήσετε και από εκεί εμπειρία χρήσης, θα ενδιαφερόμουν πάρα πολύ να μάθω και μετά τη γνώμη σας.
    Αν και σου πήγαν λίγο στραβά τα πράγματα, κάπως έτσι είναι.
    Ένα pc στα 4 χρόνια δείχνει σαν ένα mac στα 7-8. Και στην εξωτερική κατάσταση και πως τραβάει σε καθημερινές εργασίες.
    Τώρα βέβαια είναι και τι δουλειά κάνεις με το μηχάνημα, πόσο σε ενοχλεί να έχεις σχετικά παλιό hardware αλλά αξιοπιστία κλπ
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  5. #95
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.744
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω δει toshiba satelite που κανένα δεν παρουσιάζει πρόβλημα με πλαστικά, βασικά ούτε τα turbox δεν παρουσιάζουν πρόβλημα σε φυσιολογική χρήση.

    Όλα τα φορητά που έχω δει έχουν recovery, το να πας να κάνεις εγκατάσταση εσύ τα windows δεν είναι φυσιολογική χρήση, πάλι όμως μπορείς αν θέλεις, απλά θα πρέπει να ξέρεις και μερικά βασικά πράγματα, για όλα τα άλλα υπάρχει το imac που τα κάνει μόνο του (recovery)

    Ναι έχουμε δουλέψει και εμείς με mac, αυτό το εμπειρία χρήσης κλπ μπορείς να το λες όταν προσπαθείς να δικαιολογήσεις το πόσο που έδωσες έξω στην παρέα, αλλά όχι εδώ
    Ok όποτε καταλήξαμε. Όσοι αγοράζουν προϊόντα της Apple είναι θύματα του marketing και τους πιανουν τον κωλο επειδη τα μηχανηματα ειναι χαλια, και θα μπορουσες να κανεις επαγγελματικα τη δουλεια σου με ενα tower 10ετιας!
    Επίσης απ οτι καταλαβαίνω έμπειρος χρήστης είναι μόνο αυτός που χτίζει tower μόνος του και χρησιμοποιεί windows, και όλοι οι υπόλοιποι είμαστε θύματα.
    Αρε Apple, πως κατάφερες και έκανες 1 τρις κεφαλαιοποίηση εξαπατώντας τόσα εκατομμύρια χρήστες;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος YAziDis : 09-08-18 στις 18:42. Αιτία: ορθογραφικά

  6. #96
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    H apple έχει υψηλές τιμές πουλώντας ποιότητα (και σε software αλλά και σε hardware) αλλά και μούρη.
    Προφανώς σε πολλούς την σπάει η μούρη και παραβλέπουν κάποια από τα άλλα θετικά. Και εμένα μου τη σπάει η μούρη και ότι την πληρώνω αλλά το καταπίνω επειδή στο βάθος χρόνου έχει δει ότι κάνω πιο σωστά και ίσως και πιο οικονομικά τη δουλειά μου με αυτά τα μηχανήματα.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  7. #97
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Στο θέμα ασφάλειας τα iphone είναι καλύτερα γιατί έχουν περισσότερες ενημερώσεις για μεγαλύτερο διάστημα.

    Παρόλα αυτά θα κυκλοφορήσει το Librem 5 A Security and Privacy Focused Phone.

  8. #98
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο αλήθεια...!

    Γενικά θα υπάρχουν haters.. Για αυτούς δε μπορείς να κάνεις τίποτα. Ναι υπάρχουν στραβά, ναι έχουν γίνει λάθος κινήσεις, αλλά δε θα ξεχάσω ποτέ το ότι έπρεπε κάθε 6μηνο να περνάω το ghost γιατί τα windows τον έπιναν. Κανείς δεν ασχολείται απ'ότι καταλαβαίνω με το λειτουργικό, παρά μόνο με τα μηχανήματα. Παλαιότερα κάθε λίγο και λιγάκι έπρεπε να κάνω format και ghost όπως προείπα. Εδώ και 8 χρόνια με τον iMac έχω ξεχάσει τι σημαίνει format. Όπως επίσης κάθε λίγο και λιγάκι έπρεπε να παίρνω και κάτι για να κάνω αναβάθμιση στον πύργο, και να προσθέτω όχι κάρτα γραφικών, όχι να πρέπει να αλλάζω επεξεργαστές και στο τέλος ανα 5 χρόνια το κόστος μου έβγαινε ακριβότερο από έναν mac. Όσοι δεν έχουν δουλέψει σε τέτοιο μηχάνημα δε θα το καταλάβουν ποτέ. Όσοι δεν κρατήσουν επί 5 χρόνια για να καταλάβουν πως συνεχίζει να δουλεύει όπως τον πρωτοαγόρασες δεν θα το καταλάβει ποτέ.
    να δω τι θα λετε τωρα που η apple θα εγκαταλειψει οριστικα τα x86 και θα τα περασει ολα σε arm
    ξαφνικα αυτο το κοστος δεν θα υπαρχει πια ε...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο θέμα ασφάλειας τα iphone είναι καλύτερα γιατί έχουν περισσότερες ενημερώσεις για μεγαλύτερο διάστημα.

    Παρόλα αυτά θα κυκλοφορήσει το Librem 5 A Security and Privacy Focused Phone.
    αυτο ηταν και το motto του Linux μεχρι που αρχισε να γινεται trendy και αυτο και οι τρυπες εχουν αρχισει να βγαινουν με το κιλο...

  9. #99
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.744
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Σοβαρά τώρα; Σε τόσα post προσπαθώ να εξηγήσω πως δε πρέπει να υπάρχουν lover or haters και μου απαντάς λες και έχω εικόνισμα την Apple και ότι προϊόν βγάζει θα πρέπει να το αγοράζω, μόνο και μόνο επειδή είναι Apple; Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι που είστε χρήστες των Windows είχατε αγοράσει το Zune και είχατε στην αρχή ΜΟΝΟ Windows Phone;

    Υπάρχουν και οι συνειδητοποιημένοι καταναλωτές όπου προτού αγοράσουν κάτι το ψάχνουν. Προφανώς αν σε 5-6 χρόνια θελήσω να αγοράσω καινούριο υπολογιστή, θα διάβαζα για το τι συμβαίνει με τους καινούριους ARM επεξεργαστές και για το αν αξίζει.

    Επίσης, ΑΝ πιάσουν; Τότε τι γίνεται; Γιατί και κάποτε κάποια που λέγεται Blackberry γυρνούσε με απάθεια και έλεγε πως δε γίνεται να κάνεις full touch screen κινητό γιατί δεν μπορούν να το σηκώσουν οι μπαταρίες και όταν πρωτοβγήκε το iPhone μετά κλαίγανε και τρέχαν να δούνε τι θα κάνουνε. Επίσης λόγο design των macbook, επηρέασε τόσες εταιρίες και βγάζουν slim laptops όπου χρησιμοποιούν και οι ίδιοι αλουμίνιο επειδή κρατάει σε καλύτερη θερμοκρασία τον υπολογιστή.

    Και για να καταλάβω στο τέλος το τι γίνεται, το πρόβλημα των περισσότερων πιο είναι; Το γεγονός ότι πέτυχε μια εταιρία και πουλάει πολύ και γενικά όταν είναι κάποια πετυχημένη προσπαθούμε να πιαστούμε από κάπου; Το γεγονός ότι πουλάει τα προϊόντα της ακριβά και κάποιοι δε μπορούν να τα αγοράσουν; Ειλικρινά, χωρίς ειρωνεία, ποιο είναι το πρόβλημα;

  10. #100
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, ΑΝ πιάσουν; Τότε τι γίνεται; Γιατί και κάποτε κάποια που λέγεται Blackberry γυρνούσε με απάθεια και έλεγε πως δε γίνεται να κάνεις full touch screen κινητό γιατί δεν μπορούν να το σηκώσουν οι μπαταρίες και όταν πρωτοβγήκε το iPhone μετά κλαίγανε και τρέχαν να δούνε τι θα κάνουνε.
    Κινητά με full touch υπήρχανε και πριν το iphone, απλά δεν είχανε design και δεν ήταν φτιαγμένα για να μπορεί ο κάθε ενας να τα δουλέψει.

  11. #101
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.744
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Όντως δεν έχεις άδικο. Τότε απλά θυμάμαι που είχε διαρρεύσει απ'την Blackberry ένα έγγραφο που έλεγε κάτι παρόμοιο που είχε να κάνει με την τεχνολογία της οθόνης και την αυτονομία του.

  12. #102
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.208
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά τώρα; Σε τόσα post προσπαθώ να εξηγήσω πως δε πρέπει να υπάρχουν lover or haters και μου απαντάς λες και έχω εικόνισμα την Apple και ότι προϊόν βγάζει θα πρέπει να το αγοράζω, μόνο και μόνο επειδή είναι Apple; Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι που είστε χρήστες των Windows είχατε αγοράσει το Zune και είχατε στην αρχή ΜΟΝΟ Windows Phone;

    Υπάρχουν και οι συνειδητοποιημένοι καταναλωτές όπου προτού αγοράσουν κάτι το ψάχνουν. Προφανώς αν σε 5-6 χρόνια θελήσω να αγοράσω καινούριο υπολογιστή, θα διάβαζα για το τι συμβαίνει με τους καινούριους ARM επεξεργαστές και για το αν αξίζει.

    Επίσης, ΑΝ πιάσουν; Τότε τι γίνεται; Γιατί και κάποτε κάποια που λέγεται Blackberry γυρνούσε με απάθεια και έλεγε πως δε γίνεται να κάνεις full touch screen κινητό γιατί δεν μπορούν να το σηκώσουν οι μπαταρίες και όταν πρωτοβγήκε το iPhone μετά κλαίγανε και τρέχαν να δούνε τι θα κάνουνε. Επίσης λόγο design των macbook, επηρέασε τόσες εταιρίες και βγάζουν slim laptops όπου χρησιμοποιούν και οι ίδιοι αλουμίνιο επειδή κρατάει σε καλύτερη θερμοκρασία τον υπολογιστή.

    Και για να καταλάβω στο τέλος το τι γίνεται, το πρόβλημα των περισσότερων πιο είναι; Το γεγονός ότι πέτυχε μια εταιρία και πουλάει πολύ και γενικά όταν είναι κάποια πετυχημένη προσπαθούμε να πιαστούμε από κάπου; Το γεγονός ότι πουλάει τα προϊόντα της ακριβά και κάποιοι δε μπορούν να τα αγοράσουν; Ειλικρινά, χωρίς ειρωνεία, ποιο είναι το πρόβλημα;
    Υπερκοστολόγηση.
    Κλειδωμένο οικοσύστημα μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο.
    Σημαντικά μικρότερο pool διαθέσιμων εφαρμογών.
    Κακό, κάκιστο support και service (μιλώντας για τα μέρη μας)

    Αυτά εκ πρώτης.

  13. #103
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.744
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπερκοστολόγηση.
    Κλειδωμένο οικοσύστημα μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο.
    Σημαντικά μικρότερο pool διαθέσιμων εφαρμογών.
    Κακό, κάκιστο support και service (μιλώντας για τα μέρη μας)

    Αυτά εκ πρώτης.
    α) για την υπερτιμολόγηση συμφωνώ
    β) Κλειδωμένο το macOS από ποια άποψη; Σε τι είναι κλειδωμένο σε σχέση με τα windows; Εκτός και αν εννοείς ότι δε δουλεύει σε υπολογιστές εκτός της Apple.
    γ) Όλες οι major εφαρμογές υπάρχουν και στο macOS απ'τις μεγάλες εταιρίες, εκτός απ'τα περισσότερα παιχνίδια. Για μικρές εφαρμογές πάντα έβρισκα εναλλακτικές και έκανα τη δουλειά μου
    δ) Αν εξαιρέσεις την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη, ναι στην υπόλοιπη Ελλάδα δεν υπάρχουν τόσες πολλές εταιρίες. Από εκεί και πέρα υπάρχουν τα μεγάλα 3-4-5 εξουσιοδοτημένα (ειδικά η Document στην Αθήνα έχει τα καλύτερα σχόλια από αντιμετώπιση και εξυπηρέτηση, όπως και επίσης μετά την άνοδο των πωλήσεων τα τελευταία χρόνια έχουν βγει και πολλοί μικρότεροι, βλέπε irepair, ired και άλλα πόσα. Μόνο επίσημο Apple Store δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα.
    Microsoft, Dell, Toshiba κτλ, πόσα περισσότερα support έχουν στην Ελλάδα;

  14. #104
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    α) για την υπερτιμολόγηση συμφωνώ
    β) Κλειδωμένο το macOS από ποια άποψη; Σε τι είναι κλειδωμένο σε σχέση με τα windows; Εκτός και αν εννοείς ότι δε δουλεύει σε υπολογιστές εκτός της Apple.
    γ) Όλες οι major εφαρμογές υπάρχουν και στο macOS απ'τις μεγάλες εταιρίες, εκτός απ'τα περισσότερα παιχνίδια. Για μικρές εφαρμογές πάντα έβρισκα εναλλακτικές και έκανα τη δουλειά μου
    δ) Αν εξαιρέσεις την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη, ναι στην υπόλοιπη Ελλάδα δεν υπάρχουν τόσες πολλές εταιρίες. Από εκεί και πέρα υπάρχουν τα μεγάλα 3-4-5 εξουσιοδοτημένα (ειδικά η Document στην Αθήνα έχει τα καλύτερα σχόλια από αντιμετώπιση και εξυπηρέτηση, όπως και επίσης μετά την άνοδο των πωλήσεων τα τελευταία χρόνια έχουν βγει και πολλοί μικρότεροι, βλέπε irepair, ired και άλλα πόσα. Μόνο επίσημο Apple Store δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα.
    Microsoft, Dell, Toshiba κτλ, πόσα περισσότερα support έχουν στην Ελλάδα;
    Μην βάζεις την Dell μέσα για το service σε σχέση με την Apple, είναι κρίμα για την Apple, αντέ με την Toshiba κάτι κάνει, η ms δεν πουλούσε υπολογιστές τόσο καιρό όποτε δεν ξέρω να σου πω, αλλά σε keyboard Κλπ replace no questions asked

  15. #105
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά τώρα; Σε τόσα post προσπαθώ να εξηγήσω πως δε πρέπει να υπάρχουν lover or haters και μου απαντάς λες και έχω εικόνισμα την Apple και ότι προϊόν βγάζει θα πρέπει να το αγοράζω, μόνο και μόνο επειδή είναι Apple; Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι που είστε χρήστες των Windows είχατε αγοράσει το Zune και είχατε στην αρχή ΜΟΝΟ Windows Phone;

    Υπάρχουν και οι συνειδητοποιημένοι καταναλωτές όπου προτού αγοράσουν κάτι το ψάχνουν. Προφανώς αν σε 5-6 χρόνια θελήσω να αγοράσω καινούριο υπολογιστή, θα διάβαζα για το τι συμβαίνει με τους καινούριους ARM επεξεργαστές και για το αν αξίζει.

    Επίσης, ΑΝ πιάσουν; Τότε τι γίνεται; Γιατί και κάποτε κάποια που λέγεται Blackberry γυρνούσε με απάθεια και έλεγε πως δε γίνεται να κάνεις full touch screen κινητό γιατί δεν μπορούν να το σηκώσουν οι μπαταρίες και όταν πρωτοβγήκε το iPhone μετά κλαίγανε και τρέχαν να δούνε τι θα κάνουνε. Επίσης λόγο design των macbook, επηρέασε τόσες εταιρίες και βγάζουν slim laptops όπου χρησιμοποιούν και οι ίδιοι αλουμίνιο επειδή κρατάει σε καλύτερη θερμοκρασία τον υπολογιστή.

    Και για να καταλάβω στο τέλος το τι γίνεται, το πρόβλημα των περισσότερων πιο είναι; Το γεγονός ότι πέτυχε μια εταιρία και πουλάει πολύ και γενικά όταν είναι κάποια πετυχημένη προσπαθούμε να πιαστούμε από κάπου; Το γεγονός ότι πουλάει τα προϊόντα της ακριβά και κάποιοι δε μπορούν να τα αγοράσουν; Ειλικρινά, χωρίς ειρωνεία, ποιο είναι το πρόβλημα;
    Ότι και να λες, ούτε ένα Video από το YouTube δεν μπορούν να παίξουν σωστά, που είναι η τεχνολογία που πληρώνεις;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 7 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-18, 21:57
  2. Μηνύματα: 131
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-18, 23:19
  3. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-18, 16:00
  4. Διαθέσιμο το iOS 11 της Apple
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-17, 20:35
  5. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-17, 01:13

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας