Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 100
  1. #46
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.404
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ks1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για μενα προσωπικα τα καλυτερα πολυμηχανηματα είναι τα hp Officejet pro.
    Συμφωνώ και εγώ. Κάτοχος ενός HP 8600 Officejet pro με πάνω από 100.000 εκτυπώσεις στην γρήγορη ποιότητα με μία κεφαλή!!! Βέβαια μετά την εγγύηση πάντα μελάνια after market με κανένα πρόβλημα. Ίσως 1-2 φορές που είχε πρόβλημα το τσιπάκι. Κατά τα άλλα απόλυτα ικανοποιημένος και με πολλές σελίδες το κάθε μελάνι. Περίπου 2500 το μαύρο και 1300 το κάθε χρώμα (ανάλογα την πυκνότητα). Σημείωση πάντα σε κείμενο και όχι φωτογραφίες όπου έτσι και αλλιώς δεν είναι για αυτή τη χρήση. Όσον αφορά για τους inktank πρέπει να πω ότι είναι επιεικώς απαράδεκτα σε θέμα ταχύτητας και λειτουργιών όπως για παράδειγμα εκτύπωση διπλή όψης, αυτόματο τροφοδότη χαρτιών για σάρωση. Πρέπει να δώσεις 1000+ € για να πάρεις ένα πολυμηχάνημα που να κάνει τα αυτονόητα. Οι ταχύτητες δε απογοητευτικές με 5-6 σελίδες το λεπτό!!! Καλά για Epson δεν θα μιλήσω. Απόλυτο failure με αποκορύφωμα την γρήγορη εκτύπωση. Λες και έχει τελειώσει το μελάνι. Δεν έχω δει ακόμα Canon και HP με αυτό το σύστημα. Ήθελα να πάρω ένα κιτ CISS για τον εκτυπωτή μου αλλά το φοβήθηκα.

  2. #47
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, επειδη ειναι σχετική η δουλειά μου, τα μελάνια είναι χοντρή μπίζνα και βγάζουν από την μύγα ξύγκι όπως όλοι ξέρουμε.

    Το μόνο που συμφερει κατ'εμέ ειναι laser εκτυπωτης Brother, Χerox ή Samsung που να παιρνει (σιγουρα) συμβατά (ιμιτασιόν) τόνερ.

    Μακριά από φθηνούς printers του 50αρικου που παιρνουν τα 650/652 κλπ, ειναι ενα απιστευτο κλεψιμο.

    Επίσης, μακριά από συμβατά @work του Πλαισίου, είναι προβληματικά.
    Συμφωνώ απόλυτα, όταν μαζέψω τα λεφτά κάποια στιγμή θα πάρω laser έστω και για τις λίγες εκτυπώσεις που κάνω. Προς το παρόν έχω βολευτεί με μαύρο μελάνι γνήσιο και έγχρωμο από πλαίσιο μιας και υπάρχουν θέματα εκεί. Στον δικό μου εκτυπωτή η κεφαλή είναι επάνω στα μελάνια και οχι στο μηχάνημα.

  3. #48
    Εγγραφή
    30-06-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    546
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    άλλος ένας λόγος που το πήγα σε canon μιας και το έψαξα αρκετά πριν πάρω άλλον εκτυπωτή μου άρεσε ότι οι canon έχουν thermal print heads που είναι και αφαιρούμενη αν φράξει ξεβουλώνουν ποιο εύκολα με έναν normal καθαρισμό η αν είναι καλο το φράξιμο τότε βγαίνει πανεύκολα και δουλεύετε έξω από το μηχάνημα
    Στη χειρότερη μια νέα κεφαλή έχει 70-90 euro αν και στο ebay έχω δει καινούριες σφραγισμένες στα 40 euro μιία εποχή
    ακόμα και ένα κατοστάρικο να χρειαστεί για νέα κεφαλή συμφέρει σε σχέση με την αγορά νέου μηχανήματος και επαναγεμιζομενων

    οι epson έχουν piezoelectric με πολύ μικρότερης διαμέτρου ακροφύσια βουλώνουν εύκολα με κακή ποιότητα μελανιού η αν δεν χρησιμοποιούνται συχνά και παγώσει το μελάνι είιναι πολύ ποιο δύσκολο να ξεβουλώσει

    Αν θυμάμαι σωστά και οι HP θερμικές κεφαλές έχουν αλλα αλλα όχι αφαιρούμενες και μπλοκάρουν τα μη γνήσια μελάνια ποιο εύκολα όπως έχει αρχίσει να κάνει και η epson

    Οποτε εγώ ψηφίζω canon γιατί βουλώνουν ποιο δύσκολα και είναι ποιο εύκολοι στο troubleshooting όταν βουλώσουν
    Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με τα επαναγεμιζομενα και γενικά φαίνεται πως δεν έχουν τόσο advanced τσιπάκια στα μελάνια τους τουλάχιστον τα παλιότερα μοντέλα ώστε να δημιουργούν προβλήματα με μη γνήσια μελάνια
    Ακόμα και τα original που γέμισα δουλεύουν απλά και μονο δεν δείχνουν στάθμη όταν αδειάσουν δεν χρειάζονται chip reset για να ενεργοποιηθούν
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Deus : 14-10-18 στις 11:46.


  4. #49
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.201
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγώ δεν το είχα πάρει πρέφα το θέμα μέχρι πρόσφατα και έπεσε πολύ γέλιο με το Πλαίσιο...
    Έχω στη δουλειά ένα HP 500b του 2006 ενός μέτρου που παίρνει ρολά 50 μέτρων πάνω. Λόγο της φύσης της δουλειάς (τυπογραφείο) ότι βγαίνει για να τυπωθεί στο μαγαζί το βγάζω μια πρόχειρη εκτύπωση... ο συγκεκριμένος εκτυπωτής είναι σκύλος... μιλάμε πρέπει σε αυτά τα 12 χρόνια να έχω τυπώσει 10άδες χιλιόμετρα.
    Εδώ και 5-6 χρόνια έχω πάρει μελανοδοχεία με autoreset μελάνι και μελάνια παίρνω μονόλιτρα από Γερμανία...
    Το πρόβλημα που κάνει ο εκτυπωτής είναι πως χαλάει κάθε δίμηνο μια κεφαλή και την αλλάζω με αγορά από Πλαίσιο... όλα καλά και απίστευτα ποιο συμφέρον από το να παίρνω original μελάνια.
    Τα 69ml original μελάνια κάνουν 32€ το ένα ενώ το λίτρο το παίρνω 25€!!!! οπότε είμαι απίστευτα κερδισμένος.

    Ξαφνικά λοιπόν εδώ και κάνα μήνα άλλαζα κεφαλές και ο εκτυπωτής ΔΕΝ τις έπαιρνε... πω πω λέω πάει... .... σε κάποια φάση έβαλα μια παλιά κεφαλή και έπαιζε, παίρνω στο Πλαίσιο τους λέω πως οι κεφαλές δεν λειτουργούν και μου λένε θα με ειδοποιείσουν... Με τα πολλά μετά από 2 ημέρες μου λένε να τις στείλω πίσω τις κεφαλές και πως είναι πανευρωπαϊκό πρόβλημα οι παρτίδες που λένε πάνω κατασκευή Σιγκαπούρη και λήγουν το 2022 έχουν πρόβλημα και η HP τις αποσύρει ....

    Οκ λέω στείλτε μου νέες όποτε έχετε... στο ενδιάμεσο πήρα από ebay ότι παλιές κεφαλές βρήκα αλλά κάτι με έτρωγε μέσα μου και πήρα την HP. Εκεί λοιπόν με τα πολλά έφτασα σε ένα παλικάρι τεχνικό που μου είπε πως οι κεφαλές δεν έχουν κάτι αλλά πρέπει να κάνω αναβάθμιση firmware στον εκτυπωτή για να δεχτεί τις καινούργιες κεφαλές κάτι που αδυνατώ να κάνω γιατί στον εκτυπωτή έχει παραδώσει η usb και τυπώνω με παράλληλη και μόνο με USB γίνεται το update.... οπότε ο εκτυπωτής τέλος.

    Βρήκα στο ebay πλακέτα φτηνή και θα την πάρω.. αλλά νοιώθω πως αν κάνω το update θα παίξουν οι κεφαλές αλλά μετά θα σταματήσουν να παίζουν τα fake μελάνια με τα autoreset chips....

    Μεγάλες στιγμές....anyway το μαγαζί δεν γινόταν να μείνει χωρίς εκτυπωτή οπότε πήραμε καινούργιο ...

    Με λίγα λόγια ότι συζητάτε ποιο πάνω δεν είναι μόνο για μελάνια αλλά επηρεάζει και τις κεφαλές εκτύπωσης.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #50
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Deus Εμφάνιση μηνυμάτων
    άλλος ένας λόγος που το πήγα σε canon μιας και το έψαξα αρκετά πριν πάρω άλλον εκτυπωτή μου άρεσε ότι οι canon έχουν thermal print heads που είναι και αφαιρούμενη αν φράξει ξεβουλώνουν ποιο εύκολα με έναν normal καθαρισμό η αν είναι καλο το φράξιμο τότε βγαίνει πανεύκολα και δουλεύετε έξω από το μηχάνημα
    Στη χειρότερη μια νέα κεφαλή έχει 70-90 euro αν και στο ebay έχω δει καινούριες σφραγισμένες στα 40 euro μιία εποχή
    ακόμα και ένα κατοστάρικο να χρειαστεί για νέα κεφαλή συμφέρει σε σχέση με την αγορά νέου μηχανήματος και επαναγεμιζομενων

    οι epson έχουν piezoelectric με πολύ μικρότερης διαμέτρου ακροφύσια βουλώνουν εύκολα με κακή ποιότητα μελανιού η αν δεν χρησιμοποιούνται συχνά και παγώσει το μελάνι είιναι πολύ ποιο δύσκολο να ξεβουλώσει

    Αν θυμάμαι σωστά και οι HP θερμικές κεφαλές έχουν αλλα αλλα όχι αφαιρούμενες και μπλοκάρουν τα μη γνήσια μελάνια ποιο εύκολα όπως έχει αρχίσει να κάνει και η epson

    Οποτε εγώ ψηφίζω canon γιατί βουλώνουν ποιο δύσκολα και είναι ποιο εύκολοι στο troubleshooting όταν βουλώσουν
    Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με τα επαναγεμιζομενα και γενικά φαίνεται πως δεν έχουν τόσο advanced τσιπάκια στα μελάνια τους τουλάχιστον τα παλιότερα μοντέλα ώστε να δημιουργούν προβλήματα με μη γνήσια μελάνια
    Ακόμα και τα original που γέμισα δουλεύουν απλά και μονο δεν δείχνουν στάθμη όταν αδειάσουν δεν χρειάζονται chip reset για να ενεργοποιηθούν
    Και εγώ είχα Canon. Πολύ καλή ποιότητα εκτύπωσης και με αφαιρούμενη κεφαλή. Νόμιζα οτι ήμουν εντάξει αλλά όταν χάλασε η κεφαλή και το έψαξα έβρισκα παντού (ακόμα και Online) σε τιμή περίπου ίση με ολόκληρο τον εκτυπωτή. Δεν ξέρω αν απο τότε άλλαξαν τα πράγματα ή εξαρτάται απο το μοντέλο. Σίγουρα πάντως όταν παλιώσει ο εκτυπωτής κεφαλή δεν θα βρίσκεις.

  6. #51
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα και εγώ. Ώσπου μου έγιναν τσουρέκια. Δες epson ecotank αν εκτυπώνεις συχνά είναι ότι καλύτερο. https://m.youtube.com/watch?v=geZrVnnavhU

    Με 30 ευρώ παίρνεις όλα τα χρώματα και πίνεις και καφέ εκτυπωνεις 15.000 σελίδες
    τετοιον εκτυπωτη αλλα σε πολυμηχανημα wifi (με fax,copy,print,scan) εχει βγαλει η epson ξερεις?
    γιατι πηρα τον 6960 HP και τελειωνουν γρηγορα τα μελανια και ας τυπωνω παντα σε draft mode!

  7. #52
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Εκτυπωτής με μελανοδοχεία και τέρμα οι έγνοιες! Πήρα τον Epson L310 και ηρέμησα. HP δεν αγοράζω ξανά ούτε τσίχλα.

  8. #53
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Δεν το βρίσκω κακό για 2 λόγους:

    1. Να καταλάβει ο κόσμος ότι οι inkjet είναι σαβούρες και να αρχίσει να παίρνει αποκλειστικά σοβαρούς εκτυπωτές, aka laser.

    2. Να καταλάβει επίσης ότι οτιδήποτε πολύ φθηνό κάτω από ένα όριο, απλά δεν δουλεύει, είναι φτηνιάρικο, τρώει τον παρά, και τελικά σου παίρνει στην πορεία πολύ περισσότερα.

    Στην τελική να αγοράζει ο κόσμος μόνο laser, με ethernet σύνδεση και αυτόματη εκτύπωση 2πλης όψης.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  9. #54
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι το ξέρουμε, ελπίζω να κάνεις εκτυπώσεις καθημερινά γιατί σε αρκετούς τα παίζει η κεφαλή αν δεν κάνεις εκτύπωση τουλάχιστον κάθε εβδομάδα, το κόστος δε της κεφαλής είναι παραπάνω απο την αγορά του εκτυπωτή.
    Με τις νέες κεφαλές δεν ισχύει αυτό και γι' αυτό οι νέοι εκτυπωτές δεν έχουν κεφαλές που αλλάζονται. Μ' ένα καλό εκτυπωτή, η κεφαλή δεν είναι πια έγνοια.

  10. #55
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τις νέες κεφαλές δεν ισχύει αυτό και γι' αυτό οι νέοι εκτυπωτές δεν έχουν κεφαλές που αλλάζονται. Μ' ένα καλό εκτυπωτή, η κεφαλή δεν είναι πια έγνοια.
    Αναφέρεται στους eco tank. Αν δεν το χρησιμοποιείς τακτικά βουλώνει. Προσωπικά την εβδομάδα βγάζουμε γύρω στις 250 σελίδες.

    Μεγάλη διαφορά. Τα μελάνια των άλλων εκτυπωτών είναι 15 ml και αυτά είναι 70ml. Μια φορά στις 14 μέρες πατάω να καθαρίζουν οι κεφαλές και μια φορά το μήνα θα τον βάζω να κάνει δυναμική έκπλυση.

  11. #56
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τις νέες κεφαλές δεν ισχύει αυτό και γι' αυτό οι νέοι εκτυπωτές δεν έχουν κεφαλές που αλλάζονται. Μ' ένα καλό εκτυπωτή, η κεφαλή δεν είναι πια έγνοια.
    Δεν αλλάζονται απο τον χρήστη θέλεις να πεις, γιατί σαν ανταλλακτικό υπάρχουν, έχω στείλει για αλλαγή δυο epson ως τώρα μέσα στην εγγύηση. Πάντα θα είναι θέμα η κεφαλή

  12. #57
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kι' εμένα, το 8100 δε δουλεύει αν τελειώσει ένα οποιοδήποτε μελάνι.
    Κι επί τη ευκαιρία,από πού συμφέρει να αγοράζουμε μελάνια,μιας και τα μελάνια του 8100 τελειώνουν σε χρόνο dt;
    Από εδώ:
    https://www.printking.gr/el/Arxikh

    Οικονομικά και ποιοτικά. Για τον D7160 αγόραζα από εκεί μέχρι που πέθανε ο εκτυπωτής. Με τον Epson που έχω τώρα το κάθε μπουκάλι κοστίζει 5€ και πλέον δεν έχει ουσία ν' αγοράζω τρίτων.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αλλάζονται απο τον χρήστη θέλεις να πεις, γιατί σαν ανταλλακτικό υπάρχουν, έχω στείλει για αλλαγή δυο epson ως τώρα μέσα στην εγγύηση. Πάντα θα είναι θέμα η κεφαλή
    Στον L310 που έχω δεν "βουλώνει" ποτέ και γι' αυτό δεν αλλάζεται από τον χρήστη. Έχει lifetime warranty. Η πατέντα είχε αρχισει με τους HP photosmart. Καλά το πήγαινε τότε η ΗΡ αλλά τα σκάτωσε όταν τα μελάνια της είχαν ημερομηνία λήξης πέραν της οποίας δεν σ' άφηνε να τα χρησιμοποιήσεις ο εκτυπωτής.
    Στους χαμηλούς κόστους... Ότι δίνεις παίρνεις.

  13. #58
    Εγγραφή
    27-03-2003
    Περιοχή
    Greece - Athens
    Μηνύματα
    862
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    ?(dB) / ?(dB)
    ειδικά για epson, είχα παλιότερα έναν εκτυπωτή που μου τον έδωσε ο αδερφός μου (από κάπου τον τσίμπησε σαν συνοδευτικό δώρο).
    κάποια στιγμή άρχισε να μου εμφανίζει ένα περίεργο μήνυμα για κάτι που έληξε (και μου έκανε και ιδιαίτερη εντύπωση να έχει ημερομηνία λήξεως)
    και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί.... τον πέταξα κι από τότε μακριά από τους epson. ο επόμενος που πείρα Canon PIXMA MX300. τον έχω από το 2009.
    τα μελάνια που του βάζω είναι συμβατά, δεν είχα πότε προβλήματα με αυτά αν και τα τελευταία 3 χρόνια χρησιμοποιώ μόνο το μαύρο ούτε κι αυτό μου έκανε πότε πρόβλημα.
    αναγνωρίζει μεν ότι δεν είναι γνήσια άλλα τον δουλεύω κανονικά.

  14. #59
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τετοιον εκτυπωτη αλλα σε πολυμηχανημα wifi (με fax,copy,print,scan) εχει βγαλει η epson ξερεις?
    γιατι πηρα τον 6960 HP και τελειωνουν γρηγορα τα μελανια και ας τυπωνω παντα σε draft mode!
    Έχει στα 300 στο skroutz

  15. #60
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από εδώ:
    https://www.printking.gr/el/Arxikh

    Οικονομικά και ποιοτικά. Για τον D7160 αγόραζα από εκεί μέχρι που πέθανε ο εκτυπωτής. Με τον Epson που έχω τώρα το κάθε μπουκάλι κοστίζει 5€ και πλέον δεν έχει ουσία ν' αγοράζω τρίτων.

    - - - Updated - - -



    Στον L310 που έχω δεν "βουλώνει" ποτέ και γι' αυτό δεν αλλάζεται από τον χρήστη. Έχει lifetime warranty. Η πατέντα είχε αρχισει με τους HP photosmart. Καλά το πήγαινε τότε η ΗΡ αλλά τα σκάτωσε όταν τα μελάνια της είχαν ημερομηνία λήξης πέραν της οποίας δεν σ' άφηνε να τα χρησιμοποιήσεις ο εκτυπωτής.
    Στους χαμηλούς κόστους... Ότι δίνεις παίρνεις.

    Lifetime warranty; που το είδες αυτό;

    Μιλάω για τον L565, στον οποίο αλλάχτηκε κεφαλή 2 φόρες ως τώρα, σύμφωνα πάντα με την αντιπροσωπεία είναι συνηθισμένο φαινόμενο και θέλει να εκτυπώνεις τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα αλλιώς βγάζει πρόβλημα

Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τα ρομπότ δολοφόνοι και η χρήση τους θα συζητηθεί σε συνάντηση των ΗΕ
    Από 8anos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-22, 23:53
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-18, 08:59
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-18, 02:55
  4. Μηνύματα: 64
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-18, 18:34
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 19:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας