Σελ. 115 από 371 ΠρώτηΠρώτη ... 95105110113114115116117120125135 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.711-1.725 από 5556
  1. #1711
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το αν λύθηκε το θέμα, εσύ το γνωρίζεις. Πάντως που συνδέεται το καλώδιο που φέρνει το σήμα με τα αντίστοιχα 4 των άλλων πριζών, ακόμη είναι άγνωστο.

  2. #1712
    Εγγραφή
    30-03-2010
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν λύθηκε το θέμα, εσύ το γνωρίζεις. Πάντως που συνδέεται το καλώδιο που φέρνει το σήμα με τα αντίστοιχα 4 των άλλων πριζών, ακόμη είναι άγνωστο.

    Η αληθεια ειναι οτι ειναι της γυναικας μου οποτε δεν ημουν παρων οταν ο ηλεκτρολογος εβαζε τα καλωδια. Παντως ο ηλεκτρολογος που εχει βαλει τα καλωδια ειχε πτυχιο απο τα Lidl. Ακομα και εγω που ειμαι ασχετος μπορω να διακρινω πολλα λαθη. Ειναι BTW ειναι ενα κουτι στο δωματιο μεσα το οποιο δεν εχει μπριζα καθετα απο κατω. Με τρωει το χερι να το ανοιξω να δω που σκατα ειναι τα καλωδια ολα συνδεδεμενα.

  3. #1713
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τέτοια κουτιά υπάρχουν ακριβώς από πάνω ψηλά στον τοίχο, σε κάθε πρίζα είτε τηλεφωνική είτε ρεύματος. Οι σωλήνες με τα καλώδια περνούν οριζόντια ψηλά και μέσω αυτών των κουτιών γίνεται η διακλάδωση κάθετα προς κάθε πρίζα. Δεν αποκλείεται σε κάποια από αυτές να γίνεται οι σύνδεση όλων των τηλεφωνικών καλωδίων.

  4. #1714
    Εγγραφή
    30-03-2010
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέτοια κουτιά υπάρχουν ακριβώς από πάνω ψηλά στον τοίχο, σε κάθε πρίζα είτε τηλεφωνική είτε ρεύματος. Οι σωλήνες με τα καλώδια περνούν οριζόντια ψηλά και μέσω αυτών των κουτιών γίνεται η διακλάδωση κάθετα προς κάθε πρίζα. Δεν αποκλείεται σε κάποια από αυτές να γίνεται οι σύνδεση όλων των τηλεφωνικών καλωδίων.
    Βιάστηκα να μιλήσω τελικά πάλι μου το έκανε αυτό με το downgrade της γραμμής. Θα πρέπει να ανοίξω τα κουτιά ένα ένα τώρα και ποιος την ακούει τη γυναίκα. τα κουτιά αυτά έχουν κάποια βιδα που ανοίγουνε ή απλά με το κατσαβιδι τα σκαλίζεις γύρω-γύρω;

    Btw σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου

    Edit:
    Λοιπον αυτο που εκανα ειναι το εξης. Αποσυνδεσα το καλωδιο απο τον οτε που πηγαινε μεσα στις μπριζες τους σπιτιου και εβαλα μονο αυτο που παει κατω στο υπογειο. Ετσι το σημα δεν περναει πλεον καθολου μεσα απο το σπιτι παρα μονο στη μπριζα του υπογειου κατευθειαν. Δηλαδη απο τη πηγη κατευθειαν στο ρουτερ. Οποτε εκει συνδεσα το ρουτερ και εβαλα το pc κατω. Μεχρι στιγμης ειχει κλειδωσει στα 50 σταθερα. Δε βιαζομαι να μιλησω ομως γιατι και πριν ετσι εκανε και μετα εκανε downgrade.

    Θα σε ενημερωσω οπως και να εχει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alekasas : 22-03-20 στις 18:22.

  5. #1715
    Εγγραφή
    27-02-2019
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Επανερχομαι παλι μετα απο καιρο που ειχα γραψει περιπου πριν 15 μερες.Τοτε ειχα θεμα με τις αποσυνδεσεις.Τελικα ηταν το καλωδιο του ΟΤΕ και ηρθε και το αλλαξε ο ιδιος ο ΟΤΕ και δεν ηταν η καλωδιωση του σπιτιου μου οπως μου ειπαν καποιοι εδω μεσα.Συνεχιζω στα επομενα που συνεβησαν τις επομενες μερες.Μολις ξεκινησε ολο αυτο με τον ιο απο την Παρασεκυη 13 του μηνα ξεκινησε η Vodafone και μου εκοβε ταχυτητα τις ωρες αιχμης 2 το μεσημερι μεχρι 2 το βραδυ ειχα το πολυ μεχρι 10 mbps.Τους παιρνω Σαββατο 14 του μηνα και μου λενε ειναι δικο μας τεχνικο ζητημα και το δουλευουν οι μηχανικοι μας και αυριο θα δουλεψουν κτλ.Τον ρωταω εισαι σιγουρος οτι θα δουλεψουν αυριο Κυριακη ? ναι μου λεει. Καλα λλεω θα τον αφησω μεχρι Δευτερα κι αν δεν γινει κατι ξαναπαιρνω.Δευτερα παλι τα ιδια.Παιρνω παλι τηλεφωνο στο 13840 και μιλαω με εναν τεχνικο ο οποιος δεν ειχε ιδεα αν ειχε θεμα στην περιοχη μου οπως μου ειπε ο προηγουμενος το Σαββατο και με εβαλε να κανω speedtest κτλ και η ταχυτητα που εβγαζα ηταν 6mbps για 50αρα γραμμη.Μου λεει θα το δηλωσω βλαβη στον ΟΤΕ.Ποιος ΟΤΕ παιδια δεν δηλωσε τιποτα ? ψεμματα.Με παιρνουν Τεταρτη τηλεφωνο και μου λενε καναμε καποιες ενεργειες τωρα ποσο εχετε.Κανω speedtest 8mbps.Περναει λιγη ωρα με παιρνει αλλος τεχνικος να με ενημερωσει και να μου πει αληθεια μετα απο 4 μερες οτι εχουν βαλει κοφτη οι ιδιοι για τις ωρες αιχμης πραγμα που ΟΤΕ στις γραμμες μεχρι στιγμης δεν το εχει κανει αποδεδειγμενα απο αλλο ατομο που εχει 50αρα διπλα μου.Πεμπτη πρωι τηλεφωνικη αιτηση COSMOTE σπασιμο συμβολαιο και ΓΕΙΑ ΣΑΣ
    Αν προσπαθεισετε με ΕΕΤ δεν κανετε τιποτα διοτι εμενα με πηραν απο VODAFONE και μου ειπαν γιατι θελω να φυγω και οτι θα πληρωσω 80 ευρω να φυγω.Του λεω για τεχνικο ζητημα που ο ιδιος ζητησα απο δυο τεχνικους σας να το δηηλωσουν και να με αφησουν να φυγω χωρις ρητρα.Κανενας τεχνικος τους δεν περασε τιποτα διοτι ετσι τους συμφερες.Πουθενα δεν γραφτηκε αυτο που ζητησα εκτος απο τα παλια τυος τα παπουτσια.Οποτε αν πας να κανεις καταγγελια στο ΕΕΤ και ο ΕΕΤ ζητησει απο τη VODAFONE θα δωσει την εξηγησει οτι δεν υπαρχει κανενα θεμα και οτι η ταχυτητα σε εμας ειναι 50 απο το συστημα μας.Αυτα απο εμενα σε δυο μερες ειμαι στον ΟΤΕ μπας και ηρεμησω απο αυτη τη σαπια εταιρια

  6. #1716
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από soupis88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επανερχομαι παλι μετα απο καιρο που ειχα γραψει περιπου πριν 15 μερες.Τοτε ειχα θεμα με τις αποσυνδεσεις.Τελικα ηταν το καλωδιο του ΟΤΕ και ηρθε και το αλλαξε ο ιδιος ο ΟΤΕ και δεν ηταν η καλωδιωση του σπιτιου μου οπως μου ειπαν καποιοι εδω μεσα.
    Μέχρι εκεί διάβασα, δηλαδή κάποιοι από εδώ μέσα κάθισαν και ασχολήθηκαν με το πρόβλημα σου και τους την λες κιόλας;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #1717
    Εγγραφή
    27-02-2019
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι εκεί διάβασα, δηλαδή κάποιοι από εδώ μέσα κάθισαν και ασχολήθηκαν με το πρόβλημα σου και τους την λες κιόλας;;
    Δεν λεω τιποτα σε κανεναν φιλε μου.Απλα λεω οτι καποιοι με κατηγορησαν γιατι ειπα οτι δεν ειναι θεμα καλωδιωσης και ειχα πει οτι δεν φταει καμια καλωδιωση και τελικα βρηκα σωστος.Μαλιστα αν θυμαμαι καλα και εσυ ο ιδιος ειχες γραψει.Δεν εχω με κανεναν προβλημα απλα θα πω μην προδικαζουμε κατι απο την αρχη με καλωδιωσεις κτλ.Καλη συνεχεια παιδια και αλλη φορα να τα διαβαζεις ολα οχι οτι σε συμφερει

  8. #1718
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από soupis88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν λεω τιποτα σε κανεναν φιλε μου.Απλα λεω οτι καποιοι με κατηγορησαν γιατι ειπα οτι δεν ειναι θεμα καλωδιωσης και ειχα πει οτι δεν φταει καμια καλωδιωση και τελικα βρηκα σωστος.Μαλιστα αν θυμαμαι καλα και εσυ ο ιδιος ειχες γραψει.Δεν εχω με κανεναν προβλημα απλα θα πω μην προδικαζουμε κατι απο την αρχη με καλωδιωσεις κτλ.Καλη συνεχεια παιδια και αλλη φορα να τα διαβαζεις ολα οχι οτι σε συμφερει
    Δεν είχα απαντήσει αλλά και να είχα απαντήσει τώρα θα ήσουν από μένα Black List, κάθεται ο άλλος και χαλάει τον χρόνο του και φαιά ουσία για να σου δώσει λύσεις και εσύ απλά τους λες διάφορα, ωραία συμπεριφορά.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #1719
    Εγγραφή
    05-04-2010
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    1.495
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε την δοκιμή με τον FTP Server και όχι με το Ookla και να το αφήνεις λίγα λεπτά για να παρακολουθείς την διακύμανση.
    Aφου με οτι και να κανω τις μετρησεις δεν θα βγαλω τιποτε , προτιμησα το πιο γρηγορο speedtest ookla για να εχω μια ιδεα. Στο τελευταιο τεστ πριν λιγα λεπτα , εβαλα και τον αδελφο μου να κανει το αντιστοιχο τεστ στα 30 μετρα αποσταση απο μενα με cosmote 24Mbps και εχει download 20Μbps
    και εγω με Vodafone 50Mbps εχω μονο 8Mbps.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ιστορικο speedtest ookla 22-03-2020.GIF 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  594,5 KB 
ID: 212863

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά η Vodafone δεν τα πάει καλά τον τελευταίο καιρό. Δεν είναι καθολικό το πρόβλημα, αλλά εμφανίζεται συχνά σε διάφορες περιοχές. Μάλλον για μπούκωμα στο δίκτυο πρόκειται.
    Πραγματι μπουκωσε η Vodafone
    Θα ενημερωνω μεχρι να ξεμπουκωσει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gba : 23-03-20 στις 00:28.
    :scratch dualboot win 7pro 64b -win 10 pro 64b ,AMD Phenom II X6 1055T , M4A89GTD-PRO/USB3 (AM3) , 12,0GB Dual-Channel DDR3 @ 535MHz (8-8-8-20) , crossfire 2x ATI AMD Radeon HD 5850 Series (Sapphire/PCPartner) , 119GB SAMSUNG SSD 830 Series SATA Disk Device (SSD),
    111GB SanDisk SDSSDX120GG25 SATA Disk Device (SSD) , 931GB Western Digital WDC WD10 02FAEX-00Z3A0 SATA Disk Device (SATA) ,lg W2486

  10. #1720
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφου με οτι και να κανω τις μετρησεις δεν θα βγαλω τιποτε , προτιμησα το πιο γρηγορο speedtest ookla για να εχω μια ιδεα. Στο τελευταιο τεστ πριν λιγα λεπτα , εβαλα και τον αδελφο μου να κανει το αντιστοιχο τεστ στα 30 μετρα αποσταση απο μενα με cosmote 24Mbps και εχει download 20Μbps
    και εγω με Vodafone 50Mbps εχω μονο 8Mbps.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ιστορικο speedtest ookla 22-03-2020.GIF 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  594,5 KB 
ID: 212863

    - - - Updated - - -


    Πραγματι μπουκωσε η Vodafone
    Θέμα περιοχής είναι, έκανα μόλις τώρα δοκιμή και έχω Down 874 ΚΒ/s, όσο έχω περίπου όλες τις τελευταίες φορές που έχω κάνει το test.

    O FTP Server σου δίνει την δυνατότητα να παρακολουθείς την πορεία και την διακύμανση.

    - - - Updated - - -

    Το άφησα μέχρι τώρα, αυτή είναι η πορεία του
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  87,7 KB 
ID: 212865
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #1721
    Εγγραφή
    30-03-2010
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από soupis88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν λεω τιποτα σε κανεναν φιλε μου.Απλα λεω οτι καποιοι με κατηγορησαν γιατι ειπα οτι δεν ειναι θεμα καλωδιωσης και ειχα πει οτι δεν φταει καμια καλωδιωση και τελικα βρηκα σωστος.Μαλιστα αν θυμαμαι καλα και εσυ ο ιδιος ειχες γραψει.Δεν εχω με κανεναν προβλημα απλα θα πω μην προδικαζουμε κατι απο την αρχη με καλωδιωσεις κτλ.Καλη συνεχεια παιδια και αλλη φορα να τα διαβαζεις ολα οχι οτι σε συμφερει
    Εντάξει το λιγότερο τραγικό αυτό που λες. Λες και έχεις πληρώσει κανέναν εδώ μέσα να σου βρει τη λύση και δε το έκανε.

    Αν θες να κράζεις κάποιον πάρε ηλεκτρολόγο φέρτον σπίτι να σου τσεκαρει τι παίζει σκαστου ένα 40αρι και αν δε στο βρει τι είναι τότε κραξτον.

  12. #1722
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφου με οτι και να κανω τις μετρησεις δεν θα βγαλω τιποτε , προτιμησα το πιο γρηγορο speedtest ookla για να εχω μια ιδεα. Στο τελευταιο τεστ πριν λιγα λεπτα , εβαλα και τον αδελφο μου να κανει το αντιστοιχο τεστ στα 30 μετρα αποσταση απο μενα με cosmote 24Mbps και εχει download 20Μbps
    και εγω με Vodafone 50Mbps εχω μονο 8Mbps.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ιστορικο speedtest ookla 22-03-2020.GIF 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  594,5 KB 
ID: 212863

    - - - Updated - - -


    Πραγματι μπουκωσε η Vodafone
    Θα ενημερωνω μεχρι να ξεμπουκωσει
    Έχω διαβάσει και αλλού ότι η Vodafone σέρνεται αυτές τις μέρες, κυρίως σε περιοχές της Αττικής... Στην Σπάρτη πάντως, πιάνουμε κανονικά 45 Mbps (με το H300s).

  13. #1723
    Εγγραφή
    30-03-2010
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν λύθηκε το θέμα, εσύ το γνωρίζεις. Πάντως που συνδέεται το καλώδιο που φέρνει το σήμα με τα αντίστοιχα 4 των άλλων πριζών, ακόμη είναι άγνωστο.
    Λοιπον τελικα το ξαναεκανε και με το αλλο το καλωδιο που πηγαινε στο υπογειο. Οποτε δε παιζει να ειναι η καλωδιωση στο σπιτι. Μετα εκατσα και σκεφτικα οτι μηπως θα ηταν καλο να εκοβα τις ακρες απο τα καλωδια απο το καλωδιο του ΟΤΕ και το καλωδιο απο του σπιτιου στη πηγη εκει που γινεται η ενωση. Το ξανασυνδεσα και τωρα φενεται να δουλευει ρολοι. Παλι ομως κραταω μικρο καλαθι γιατι και πριν ετσι ελεγα και μου το ξανα εκανε.

  14. #1724
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.916
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω διαβάσει και αλλού ότι η Vodafone σέρνεται αυτές τις μέρες, κυρίως σε περιοχές της Αττικής... Στην Σπάρτη πάντως, πιάνουμε κανονικά 45 Mbps (με το H300s).
    Κι εδώ Πεντέλη, 90+ στους ίδιους servers με το screenshot, multi or single connection το ίδιο.

  15. #1725
    Εγγραφή
    30-03-2010
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αν καλεσεις στη Vodafone σου αναφερει το ηχητικο μυνημα οτι υπαρχει πτωση γραμμης λογου αυξημενου φορτου στις γραμμες. Οταν μιλησα με εναν τεχνικο και τον ρωτησα τι παιζει με αυτο που λεει στο μυνημα μου ειπε οτι σε ελαχιστες περιοχες την Ελλαδα εχουν θεμα υπερφορτωσης.

Σελ. 115 από 371 ΠρώτηΠρώτη ... 95105110113114115116117120125135 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας