Σελ. 28 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 818232627282930333848 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 406-420 από 863
  1. #406
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Όταν το σύνδεσες το fritz, πως είχες Ίντερνετ; Έβαλες τις ρυθμίσεις χειροκίνητα ή έτρεξες τον wizard και διάλεξες provider τη Vodafone?

    Επίσης δοκίμασες να κανείς ένα backup τις ρυθμίσεις και να κανείς το fritz ένα factory reset?

  2. #407
    Εγγραφή
    12-02-2021
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    το αγόρασα απο εναν κύριο απο το insomnia και μου το ειχε σεταρισμενο, άλλαξα τους κωδικούς για το τηλέφωνο εγώ μόνο και δούλευαν όλα καλά. Δοκίμασα να ξσανατρέξω τον wizard για να δω αν έχει κάποια άλλη επιλογή να πειράξω. Factory reset δεν έχω δοκιμάσει όχι

  3. #408
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lastprince Εμφάνιση μηνυμάτων
    το αγόρασα απο εναν κύριο απο το insomnia και μου το ειχε σεταρισμενο, άλλαξα τους κωδικούς για το τηλέφωνο εγώ μόνο και δούλευαν όλα καλά. Δοκίμασα να ξσανατρέξω τον wizard για να δω αν έχει κάποια άλλη επιλογή να πειράξω. Factory reset δεν έχω δοκιμάσει όχι
    Κοίτα, μια λύση όπως είπα είναι να κάνεις backup, και να το κρατήσεις στην άκρη, και να τα ξανα κάνεις από την αρχή. Στον wizard που θα επιλέξεις σαν Provider την Vodafone, να σε ενημερώσω πως είναι μόνο για το ίντερνετ. Για να δουλέψει και η VoIP τηλεφωνία, θα πρέπει να κάνεις χειροκίνητα μετά τις ρυθμίσεις, και φυσικά να γνωρίζεις το username και password για την τηλεφωνία.
    Στο παρακάτω link μπορείς να βρεις έναν οδηγό που ανέβασε ένα μέλος εδώ μέσα για τα αναλυτικά βήματα για την Voip τηλεφωνία. https://www.adslgr.com/forum/threads...48#post6974248

    Δεν είναι φυσιολογικό να έχει τόση μεγάλη διαφορά το fritz με το ρούτερ της Vodafone. Για αυτό επιμένω να γίνει ένα factory reset και αν χρειαστεί να μπει το τελευταίο update αν δεν το έχεις, το 7.21

  4. #409
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    To 7390 (και όλη η σειρά 73xx) δεν πρόκειται να πάρει ποτέ την έκδοση 7 του firmware. Ως συσκευή είναι EOL πλέον εδώ και 2 χρόνια και το τελευταίο firmware είναι το 6.86, το οποίο μάλιστα ήταν security patch.

  5. #410
    Εγγραφή
    12-02-2021
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    καλησπέρα, ναι έκανα factory reset αλλά όντως δεν μου έχει να επιλέξω αυτόματα την vodafone, απλά δήλωσα other Internet Service Provider και το ονόμασα vodafone. Μου ζήταγε username & password απο τον πάροχο για να μπει στο δικτυο και δοκίμασα πολλά αλλά δεν γινόταν κάτι, τελικά το παρέληψα αυτό το βήμα αφήνοντας το στο username "otenet@otenet.gr" και password "otenet". Έπειτα αφού τελείωσα όλα τα βήματα του wizard επέστρεψα στην κατηγορία "internet connection" και στις ρυθμίσεις ενεργοποίησα VLAN-ID και έβαλα τον αριθμό 835. Με αυτό τον τρόπο ξανα είχα internet, βέβαια πάλι η σύνδεση πιάνει μέχρι 33 όπως πρίν και ακόμη το παλεύω με το τηλέφωνο, έχω βάλει σωστά τους κωδικούς απο το προηγούμενο ρουτερ αλλά για κάποιο λόγο δεν μου κάνει register τον αριθμό, και το σταθερο φαίνεται να λειτουργεί αλλα αν πας να πάρεις κάποιον τηλέφωνο ακούγονται συνέχεια μπιπ μπιπ σα να είναι κατειλημμένος, το ίδιο και αν πάρεις εσυ τηλέφωνο απο το κινητό στο σταθερό, καμία ιδέα;

    - - - Updated - - -

    ακολούθησα τώρα και το λινκ μπας και φτιάξει το τηλέφωνο αλλά δεν μου έβγαζε ακριβώς τις ίδιες επιλογές με αυτό στις φωτογραφίες οπότε πείραξα όσα μπορούσα, στο τέλος αν άλλαζα το VLAN-id σε 837 δε μοθ έπιανε καν σύνδεση οπότε αναγκαστηκά το ξανα έβαλα 835 για να έχω ιντερνετ αλλά τηλέφωνο ακόμη δεν

  6. #411
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lastprince Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα, ναι έκανα factory reset αλλά όντως δεν μου έχει να επιλέξω αυτόματα την vodafone, απλά δήλωσα other Internet Service Provider και το ονόμασα vodafone. Μου ζήταγε username & password απο τον πάροχο για να μπει στο δικτυο και δοκίμασα πολλά αλλά δεν γινόταν κάτι, τελικά το παρέληψα αυτό το βήμα αφήνοντας το στο username "otenet@otenet.gr" και password "otenet". Έπειτα αφού τελείωσα όλα τα βήματα του wizard επέστρεψα στην κατηγορία "internet connection" και στις ρυθμίσεις ενεργοποίησα VLAN-ID και έβαλα τον αριθμό 835. Με αυτό τον τρόπο ξανα είχα internet, βέβαια πάλι η σύνδεση πιάνει μέχρι 33 όπως πρίν και ακόμη το παλεύω με το τηλέφωνο, έχω βάλει σωστά τους κωδικούς απο το προηγούμενο ρουτερ αλλά για κάποιο λόγο δεν μου κάνει register τον αριθμό, και το σταθερο φαίνεται να λειτουργεί αλλα αν πας να πάρεις κάποιον τηλέφωνο ακούγονται συνέχεια μπιπ μπιπ σα να είναι κατειλημμένος, το ίδιο και αν πάρεις εσυ τηλέφωνο απο το κινητό στο σταθερό, καμία ιδέα;

    - - - Updated - - -

    ακολούθησα τώρα και το λινκ μπας και φτιάξει το τηλέφωνο αλλά δεν μου έβγαζε ακριβώς τις ίδιες επιλογές με αυτό στις φωτογραφίες οπότε πείραξα όσα μπορούσα, στο τέλος αν άλλαζα το VLAN-id σε 837 δε μοθ έπιανε καν σύνδεση οπότε αναγκαστηκά το ξανα έβαλα 835 για να έχω ιντερνετ αλλά τηλέφωνο ακόμη δεν
    Απάντησε και ο jkoukos παραπάνω που εγώ δεν το ηξερα ότι το ρουτερ σου δεν παίρνει το 7.21, όποτε δεν ξέρω από την έκδοση που έχεις μέχρι εδώ αν υπάρχει κάποιο θέμα.
    Αν θες να το κρατήσεις και να έχεις την τηλεφωνία, κάνε restore το backup για να σου δουλεύει τουλαχιστον

  7. #412
    Εγγραφή
    30-04-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lastprince Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα, ναι έκανα factory reset αλλά όντως δεν μου έχει να επιλέξω αυτόματα την vodafone, απλά δήλωσα other Internet Service Provider και το ονόμασα vodafone. Μου ζήταγε username & password απο τον πάροχο για να μπει στο δικτυο και δοκίμασα πολλά αλλά δεν γινόταν κάτι, τελικά το παρέληψα αυτό το βήμα αφήνοντας το στο username "otenet@otenet.gr" και password "otenet". Έπειτα αφού τελείωσα όλα τα βήματα του wizard επέστρεψα στην κατηγορία "internet connection" και στις ρυθμίσεις ενεργοποίησα VLAN-ID και έβαλα τον αριθμό 835. Με αυτό τον τρόπο ξανα είχα internet, βέβαια πάλι η σύνδεση πιάνει μέχρι 33 όπως πρίν και ακόμη το παλεύω με το τηλέφωνο, έχω βάλει σωστά τους κωδικούς απο το προηγούμενο ρουτερ αλλά για κάποιο λόγο δεν μου κάνει register τον αριθμό, και το σταθερο φαίνεται να λειτουργεί αλλα αν πας να πάρεις κάποιον τηλέφωνο ακούγονται συνέχεια μπιπ μπιπ σα να είναι κατειλημμένος, το ίδιο και αν πάρεις εσυ τηλέφωνο απο το κινητό στο σταθερό, καμία ιδέα;

    - - - Updated - - -

    ακολούθησα τώρα και το λινκ μπας και φτιάξει το τηλέφωνο αλλά δεν μου έβγαζε ακριβώς τις ίδιες επιλογές με αυτό στις φωτογραφίες οπότε πείραξα όσα μπορούσα, στο τέλος αν άλλαζα το VLAN-id σε 837 δε μοθ έπιανε καν σύνδεση οπότε αναγκαστηκά το ξανα έβαλα 835 για να έχω ιντερνετ αλλά τηλέφωνο ακόμη δεν
    Δοκίμασε και τον παρακάτω οδηγό για την τηλεφωνία
    https://www.adslgr.com/forum/threads...85#post5541185

    Το μενού του είναι λογικά πιο κοντά σε αυτό που έχεις.

  8. #413
    Εγγραφή
    12-02-2021
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    το δοκίμασα και αυτό αλλα τίποτα, να ρωτήσω, στο internet > account information > internet connection > account information έχετε βάλει username & password? Εκεί έχω το otenet@otenet.gr / otenet kai Vlan id 835 έχω ιντερνετ αλλα όχι τηλέφωνο, αν αυτο Is account information required? το βάλω στο no και βάλω Vlan id 837 έχω τηλέφωνο αλλά όχι internet :/

  9. #414
    Εγγραφή
    07-07-2012
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    https://www.adslgr.com/forum/threads...Box-7390/page3

    Δες εδώ καλύτερα.
    Έτσι το έκανα.

  10. #415
    Εγγραφή
    12-02-2021
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    τέλεια! ευχαριστώ! έτσι δουλεύουν και τα 2, τώρα μένει να δω αν μπορώ να φτιάξω την ταχύτητα γιατί και μετα το reset ακόμη 33 μου πιανει απο τα 50

  11. #416
    Εγγραφή
    15-09-2014
    Περιοχή
    ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220,0 Mbit / 22,0 Mbit/s
    ISP
    COSMOTE DSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΗΡΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    3(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για τους φίλους που αντιμετωπίζουν αποσυνδέσεις θα ήθελα κι εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου.
    Πρόσφατα αναβάθμισα τη σύνδεσή μου σε 200mbps (από 100mbps). Χρησιμοποιούσα το tp-link vr2800 το οποίο ήταν τέρας σταθερότητας και σε γέφυρα το speedport plus του ΟΤΕ για την τηλεφωνία. Επειδή δυστυχώς το vr2800 δεν υποστηρίζει το προφίλ 35b, αποφάσισα να πάρω το fritzbox 7590 και να απαλλαγώ έτσι και από το speedport του ΟΤΕ.
    Από την αρχή της αναβάθμισης διαπίστωσα ότι το απόγευμα από τις 18.00 περίπου και μετά, το ρούτερ έκανε αποσυνδέσεις και το βράδυ μέχρι και την άλλη μέρα το απόγευμα έστρωνε. Μου έκανε εντύπωση γιατί μέχρι τότε είχα μια σταθερή σύνδεση που διατηρούνταν ακόμα και για μήνες.
    Όλα τα μηχανήματα είναι πάνω σε UPS.
    Τελικά διαπίστωσα ότι το πρόβλημα το δημιουργούσε ένας προβολέας LED με ανιχνευτή κίνησης, στην είσοδο του σπιτιού. Μόλις σουρούπωνε και ο προβολέας ενεργοποιούνταν από τον αισθητήρα του όταν κάποιος έμπαινε ή έβγαινε από το σπίτι, το ρούτερ έχανε το συγχρονισμό του.
    Σήμερα το πρωί άλλαξα τον προβολέα και οι επανεκκινήσεις -μέχρι στιγμής- έχουν τελειώσει. Συμπεραίνω ότι το fritzbox έχει μεγαλύτερη ευαισθησία σε σχέση με το προηγούμενο ρούτερ μου.
    Ελπίζω να βοηθήσω κάποιον άλλο φίλο που ταλαιπωρείται με αποσυνδέσεις και να ψαχτεί προς τη σωστή κατεύθυνση.

  12. #417
    Εγγραφή
    30-10-2020
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astsar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τους φίλους που αντιμετωπίζουν αποσυνδέσεις θα ήθελα κι εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου.
    Πρόσφατα αναβάθμισα τη σύνδεσή μου σε 200mbps (από 100mbps). Χρησιμοποιούσα το tp-link vr2800 το οποίο ήταν τέρας σταθερότητας και σε γέφυρα το speedport plus του ΟΤΕ για την τηλεφωνία. Επειδή δυστυχώς το vr2800 δεν υποστηρίζει το προφίλ 35b, αποφάσισα να πάρω το fritzbox 7590 και να απαλλαγώ έτσι και από το speedport του ΟΤΕ.
    Από την αρχή της αναβάθμισης διαπίστωσα ότι το απόγευμα από τις 18.00 περίπου και μετά, το ρούτερ έκανε αποσυνδέσεις και το βράδυ μέχρι και την άλλη μέρα το απόγευμα έστρωνε. Μου έκανε εντύπωση γιατί μέχρι τότε είχα μια σταθερή σύνδεση που διατηρούνταν ακόμα και για μήνες.
    Όλα τα μηχανήματα είναι πάνω σε UPS.
    Τελικά διαπίστωσα ότι το πρόβλημα το δημιουργούσε ένας προβολέας LED με ανιχνευτή κίνησης, στην είσοδο του σπιτιού. Μόλις σουρούπωνε και ο προβολέας ενεργοποιούνταν από τον αισθητήρα του όταν κάποιος έμπαινε ή έβγαινε από το σπίτι, το ρούτερ έχανε το συγχρονισμό του.
    Σήμερα το πρωί άλλαξα τον προβολέα και οι επανεκκινήσεις -μέχρι στιγμής- έχουν τελειώσει. Συμπεραίνω ότι το fritzbox έχει μεγαλύτερη ευαισθησία σε σχέση με το προηγούμενο ρούτερ μου.
    Ελπίζω να βοηθήσω κάποιον άλλο φίλο που ταλαιπωρείται με αποσυνδέσεις και να ψαχτεί προς τη σωστή κατεύθυνση.
    Να'σαι καλά φίλε μου. Εγώ δυστυχώς ακόμα προσπαθώ να βρω την αιτία. Θα κοιτάξω και τον συναγερμό μήπως μου επηρεάζει την καλωδίωση. Καλά που το ανέφερες.

  13. #418
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Το tweak δεν προσφέρει τίποτα σε vodafone adsl με ήδη κατεβασμένο (από τη vodafone) snr στα 6dB. Αντιθέτως όποια ρύθμιση κι αν δοκίμασα με αυτό ο συγχρονισμός έπεσε δραματικά από τα 9500Kbps στα 3500-3600 με ανάλογη αύξηση του snr στα 16-18dB.

  14. #419
    Εγγραφή
    17-12-2005
    Περιοχή
    Βάμος Αποκορώνου - Νομός Χανίων
    Ηλικία
    65
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΜΟΣ
    Router
    Fritzbox 7530
    SNR / Attn
    (dB) / 25(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το tweak δεν προσφέρει τίποτα σε vodafone adsl με ήδη κατεβασμένο (από τη vodafone) snr στα 6dB. Αντιθέτως όποια ρύθμιση κι αν δοκίμασα με αυτό ο συγχρονισμός έπεσε δραματικά από τα 9500Kbps στα 3500-3600 με ανάλογη αύξηση του snr στα 16-18dB.
    Αν έχεις snr 6 δοκίμασε τιμές από -20 , πρώτα -30 , -40 και πες μου τι γίνεται.

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν σήμερα με σύνδεσαν δεν πήγε και τόσο καλά με to Fritz περίπου 27 το Down και το UP 2,8, δίνει attenuation 26 τώρα από 20 στο ADSL.
    Κοιτάξτε τώρα το κουφό, θα σας βάλω 2 screenshot to ένα είναι με VDSL VDSL profile, και μετά για δοκιμή με βάλανε VDSL με ADSL profile Το dslam through out 55/5 και τo δεύτερο 22/2,5 Τα screenshots από το Fritz είναι κλειδωμένο στο ADSL profile.
    Πώς γίνεται το Attainable throughout στο VDSL να είναι 23729/2507 και όταν κλείδωνεi σε ADSL Profile 33311/4181.
    Θα ξεχάσω και ότι ξέρω αν κάποιος ποιο έμπειρος να βοηθήσει
    Βγάζετε καμιά άκρη?Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote ADSL Profile Latest.png 
Εμφανίσεις:  66 
Μέγεθος:  73,2 KB 
ID: 224846Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote Mine ADSL Profile.png 
Εμφανίσεις:  60 
Μέγεθος:  59,1 KB 
ID: 224847Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote Mine ADSL Profile1.png 
Εμφανίσεις:  60 
Μέγεθος:  76,2 KB 
ID: 224848Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote With Filter2.png 
Εμφανίσεις:  53 
Μέγεθος:  104,8 KB 
ID: 224849

  15. #420
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leotzian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις snr 6 δοκίμασε τιμές από -20 , πρώτα -30 , -40 και πες μου τι γίνεται.

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν σήμερα με σύνδεσαν δεν πήγε και τόσο καλά με to Fritz περίπου 27 το Down και το UP 2,8, δίνει attenuation 26 τώρα από 20 στο ADSL.
    Κοιτάξτε τώρα το κουφό, θα σας βάλω 2 screenshot to ένα είναι με VDSL VDSL profile, και μετά για δοκιμή με βάλανε VDSL με ADSL profile Το dslam through out 55/5 και τo δεύτερο 22/2,5 Τα screenshots από το Fritz είναι κλειδωμένο στο ADSL profile.
    Πώς γίνεται το Attainable throughout στο VDSL να είναι 23729/2507 και όταν κλείδωνεi σε ADSL Profile 33311/4181.
    Θα ξεχάσω και ότι ξέρω αν κάποιος ποιο έμπειρος να βοηθήσει
    Βγάζετε καμιά άκρη?Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote ADSL Profile Latest.png 
Εμφανίσεις:  66 
Μέγεθος:  73,2 KB 
ID: 224846Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote Mine ADSL Profile.png 
Εμφανίσεις:  60 
Μέγεθος:  59,1 KB 
ID: 224847Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote Mine ADSL Profile1.png 
Εμφανίσεις:  60 
Μέγεθος:  76,2 KB 
ID: 224848Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote With Filter2.png 
Εμφανίσεις:  53 
Μέγεθος:  104,8 KB 
ID: 224849
    Εσύ τι σύνδεση έκανες; Vdsl 50;

    Παρόμοια στατιστικά με εμένα έχεις, όπου όταν έκανα το tweak έφτασα 35-37mbps, και 5,5 up με line attenuation στα 25.

Σελ. 28 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 818232627282930333848 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας