Σελ. 2852 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 28322842284728502851285228532854285728622872 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 42.766-42.780 από 51068
  1. #42766
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Τι ακριβώς σημαίνει υποχρεωτικός εμβολιασμός πέρα από όσα ήδη έχουν ανακοινωθεί που κάνουν τη ζωή του ανεμβολίαστου δύσκολη;

    Ποια δηλαδή η ποινή; Απόλυση, φυλακή;

  2. #42767
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ακριβώς σημαίνει υποχρεωτικός εμβολιασμός πέρα από όσα ήδη έχουν ανακοινωθεί που κάνουν τη ζωή του ανεμβολίαστου δύσκολη;

    Ποια δηλαδή η ποινή; Απόλυση, φυλακή;


    Ο Θανάσης Εξαδάκτυλος πρότεινε για τους ανεμβολίαστους πολίτες που χρειάζονται νοσηλεία, να πληρώνουν ένα μέρος αυτής.
    news24719 Νοεμβρίου 2021 12:55
    Σε μια πρωτοφανή πρόταση προέβη ο πρόεδρος του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, Θανάσης Εξαδάκτυλος.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #42768
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Μάλιστα.


    Ε ρε τι έχουμε να δούμε με την κλιματική αλλαγή.

  4. #42769
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελλάδα ?
    Νομίζω ότι είναι υπόθεση, βάσει Αυστρίας.

  5. #42770
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.426
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedportEntry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα.


    Ε ρε τι έχουμε να δούμε με την κλιματική αλλαγή.
    Κοίταξε, εγώ δεν πιστεύω πως τα κόκκινα φανάρια προστατεύουν ιδιαίτερα από ατυχήματα. Με λίγη προσοχή θα τα καταφέρναμε χωρίς τους περιορισμούς που βάζουν. Ε και να τρακάρει κανείς 'ντάξ λαμαρίνες είναι και φτιάχνονται, ειδικά οι νέοι αντέχουν περισσότερο.

    Μην είστε φασίστες λοιπόν και αφήστε μου την ελευθερία να τα περνάω όπως θέλω.

    Οh wait η κοινωνία έβαλε κανόνες για να προστατευτεί από μερικούς χαμηλού iq σαν εμένα.

    Κάπως έτσι πάει.

  6. #42771
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε, εγώ δεν πιστεύω πως τα κόκκινα φανάρια προστατεύουν ιδιαίτερα από ατυχήματα. Με λίγη προσοχή θα τα καταφέρναμε χωρίς τους περιορισμούς που βάζουν. Ε και να τρακάρει κανείς 'ντάξ λαμαρίνες είναι και φτιάχνονται, ειδικά οι νέοι αντέχουν περισσότερο.

    Μην είστε φασίστες λοιπόν και αφήστε μου την ελευθερία να τα περνάω όπως θέλω.

    Οh wait η κοινωνία έβαλε κανόνες για να προστατευτεί από μερικούς χαμηλού iq σαν εμένα.

    Κάπως έτσι πάει.
    Α γυρίσαμε στα φανάρια πάλι.


  7. #42772
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Εντάξει λίγο ηρεμία με τους χαρακτηρισμούς

  8. #42773
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan.nl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πειράζει, εκεί θα αναλάβει δράση η φυσική επιλογή. Το μόνο πρόβλημα είμαι πως αυτοί πιθανόν να χρειαστεί να νοσηλευτούν, αφού πρώτα θα έχουν κολλήσει άλλους συνομήλικούς τους.
    η φυσικη επιλογη , ειναι καποιο απο τα εργαλεια σου οπως τα 30% και 40% πληθυσμου ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #42774
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλεια. Αυτό περίμεναν και οι δικοί μας. Μόνο και μόνο, για να μην παραδεχθούν (έμμεσα) ότι απέτυχαν στη διαχείριση της πανδημίας (ξανά).

    Να δείτε που ξαφνικά, ο Covid στα ΜΜΕ θα γίνει πιο "επικίνδυνος", ενώ μέχρι τώρα όλα ήταν καλά. Κερδίζαμε.

    Υ.Γ. Από το "δεν θα γίνουμε Αυστρία" που έλεγε ο Κούλης την Τρίτη, γίναμε την Πέμπτη. Να δούμε πόσο θα κρατήσει και το "δεν θα γίνει ξανά ολικό lockdown".
    Όταν στις 31/12/2021 φτάσουμε τα 20.000 κρούσματα , 2.000 νοσηλείες στις ΜΕΘ , 200 θανάτους

    Δεν ξέρω τι θα συμβεί στις 01/01/2022

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ακριβώς σημαίνει υποχρεωτικός εμβολιασμός πέρα από όσα ήδη έχουν ανακοινωθεί που κάνουν τη ζωή του ανεμβολίαστου δύσκολη;

    Ποια δηλαδή η ποινή; Απόλυση, φυλακή;
    Αν εφαρμοστεί ο υποχρεωτικός εμβολιασμός και ο ανεμβολίαστος αρνείται να κάνει το εμβόλιο ή να πάρει το φάρμακο ή την θεραπεία

    απλά υποχρεωτική καραντίνα στο σπίτι του (Lockdown) μέχρι να αλλάξει απόφαση

    δεν χρειάζεται ούτε πρόστιμο ούτε φυλακή

    εγώ είπα το εξής απλό αλλά δεν τολμάνε να το εφαρμόσουν

    εμβολιασμένοι/ανεμβολίαστοι για να μπουν οπουδήποτε (παντού) (ΜΜΜ - Εστίαση - Σούπερ Μάρκετ - κτλ)

    πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης και υποχρεωτικό διαγνωστικό τέστ (Rapid Test) ή μοριακό

  10. #42775
    Εγγραφή
    02-11-2005
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    45
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν στις 31/12/2021 φτάσουμε τα 20.000 κρούσματα , 2.000 νοσηλείες στις ΜΕΘ , 200 θανάτους

    Δεν ξέρω τι θα συμβεί στις 01/01/2022

    - - - Updated - - -



    Αν εφαρμοστεί ο υποχρεωτικός εμβολιασμός και ο ανεμβολίαστος αρνείται να κάνει το εμβόλιο ή να πάρει το φάρμακο ή την θεραπεία

    απλά υποχρεωτική καραντίνα στο σπίτι του (Lockdown) μέχρι να αλλάξει απόφαση

    δεν χρειάζεται ούτε πρόστιμο ούτε φυλακή

    εγώ είπα το εξής απλό αλλά δεν τολμάνε να το εφαρμόσουν

    εμβολιασμένοι/ανεμβολίαστοι για να μπουν οπουδήποτε (παντού) (ΜΜΜ - Εστίαση - Σούπερ Μάρκετ - κτλ)

    πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης και υποχρεωτικό διαγνωστικό τέστ (Rapid Test) ή μοριακό
    Καθώς τεστ και εμβολιασμο και πιστοποιητικο για οποιοδήποτε αερογενως μεταδιδόμενο νόσημα και μη πχ ηπατίτιδα Επισης ο καθε πολιτης θα μπορει να σε σταματησει στο δρομο να σου κανει ελεγχο και να σου επιβάλει πρόστιμο η και να σε συλλάβει ακομα και να σε δικάσει και να σε φυλακίσει στο υπόγειο του σπιτιου του

  11. #42776
    Εγγραφή
    21-08-2007
    Περιοχή
    Φάληρο
    Μηνύματα
    1.173
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ είπα το εξής απλό αλλά δεν τολμάνε να το εφαρμόσουν

    εμβολιασμένοι/ανεμβολίαστοι για να μπουν οπουδήποτε (παντού) (ΜΜΜ - Εστίαση - Σούπερ Μάρκετ - κτλ)

    πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης και υποχρεωτικό διαγνωστικό τέστ (Rapid Test) ή μοριακό
    Έτσι μπραβο

  12. #42777
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εφαρμοστεί ο υποχρεωτικός εμβολιασμός και ο ανεμβολίαστος αρνείται να κάνει το εμβόλιο ή να πάρει το φάρμακο ή την θεραπεία

    απλά υποχρεωτική καραντίνα στο σπίτι του (Lockdown) μέχρι να αλλάξει απόφαση
    Και αν βγει, κυνήγι με απόχες όπως οι κινέζοι
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #42778
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ είπα το εξής απλό αλλά δεν τολμάνε να το εφαρμόσουν

    εμβολιασμένοι/ανεμβολίαστοι για να μπουν οπουδήποτε (παντού) (ΜΜΜ - Εστίαση - Σούπερ Μάρκετ - κτλ)

    πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης και υποχρεωτικό διαγνωστικό τέστ (Rapid Test) ή μοριακό
    Από εκεί που έλεγες κανένα μέτρο, ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει πρόβλημά του, πήγαμε σε αυτά?

  14. #42779
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από εκεί που έλεγες κανένα μέτρο, ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει πρόβλημά του, πήγαμε σε αυτά?
    προτείνω μια απλή λύση ελέγχου έτσι θα έχεις 100% αποτελέσματα αφού θα γίνεται διαγνωστικό τεστ για την είσοδο του οποιουδήποτε στο οπουδήποτε μέρος.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από serf f2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθώς τεστ και εμβολιασμο και πιστοποιητικο για οποιοδήποτε αερογενως μεταδιδόμενο νόσημα και μη πχ ηπατίτιδα Επισης ο καθε πολιτης θα μπορει να σε σταματησει στο δρομο να σου κανει ελεγχο και να σου επιβάλει πρόστιμο η και να σε συλλάβει ακομα και να σε δικάσει και να σε φυλακίσει στο υπόγειο του σπιτιου του
    δεν γίνεται αυτό που λες δικαίωμα να με σταματήσει και να μου κάνει έλεγχο έχει μόνο η αρμόδια αρχή δηλαδή η αστυνομία

    πολίτης που θα το κάνει ξέρεις που θα βρεθεί...στο νοσοκομείο με σπασμένη μύτη/σαγόνι και μερικά δόντια να λείπουν

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αν βγει, κυνήγι με απόχες όπως οι κινέζοι
    ναι και αν δεν συμμορφωθεί στις υποδείξεις τότε όπλο dart με δόση του εμβολίου και πρόστιμο 3.000 ευρώ

  15. #42780
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων

    δεν γίνεται αυτό που λες δικαίωμα να με σταματήσει και να μου κάνει έλεγχο έχει μόνο η αρμόδια αρχή δηλαδή η αστυνομία

    πολίτης που θα το κάνει ξέρεις που θα βρεθεί...στο νοσοκομείο με σπασμένη μύτη/σαγόνι και μερικά δόντια να λείπουν
    Και αν έχει μασέλα τι γίνεται;

Σελ. 2852 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 28322842284728502851285228532854285728622872 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας