Σελ. 2800 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 27802790279527982799280028012802280528102820 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 41.986-42.000 από 51068
  1. #41986
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tigra23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Anon περαστικά. Μην ξεχάσετε όλοι να κάνετε την ενισχυτική δόση.
    Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να πείσω τους δικούς μου
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #41987
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.187
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Δεν μου εμφανίζει κάτι για 3η δοση, θα εμφανιστεί λογικά μόλις κλείσω 6μηνο από τις 14 Δεκεμβρίου και μετά ε?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #41988
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    @anon περαστικά.

    Να προσέχεις το οξυγόνο του αίματος. Οταν το πέρασα τον Γενάρη ειχα μόνιμα οξύμετρο μαζι μου. Κι εγω από τον πιτσιρικά το τσίμπισα που το τσιμπισε απο νοσοκομείο. Εμένα ηταν μονιμα στο 94-95 (βέβαια τοτε δεν ειχαμε κάνει ακομα εμβολια)
    Εννοείται μιλάς συνέχεια με τον γιατρό σου.

    Όσο για τους Yolo εμβολιασμένους, ειναι η σιγουριά που μας δωθηκε από τη κυβέρνηση και τους εκάστοτε τηλεμαιντανούς. Προσωπικά επειδή το πέρασα προσέχω οσο δεν πάει. Στη δουλειά που βρισκομαι ομως (πολυεθνικη με πολυ κόσμο), οχι μονο δεν γινεται έλεγχος αλλά μπαίνει μέσα οποιος νά ναι.
    Προσωπικά ειχα αισθανθει μια ασφάλεια με διπλή δοση και με τα υποτιθεμενα αντισωματα που το ειχα περάσει αλλά προφανως ολα αυτά δεν παιζουν ιδιαίτερο ρολο. Έχω αρχισει να αμφιβάλω πλέον και κατά το πόσο ανοσια σου δινει η ασθένεια όταν τη περάσεις, πχ σε άλλα στελέχη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου εμφανίζει κάτι για 3η δοση, θα εμφανιστεί λογικά μόλις κλείσω 6μηνο από τις 14 Δεκεμβρίου και μετά ε?
    Ναι το περιμένω κι εγω τωρα για συγγενείς μου. Αν έκανες β δοση 14 Ιουνίου θα σου εμφανισει τη 3η στις 15 Δεκέμβρη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cassander : 05-11-21 στις 10:09.

  4. #41989
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω κάνει 4 σελφ τεστ απο το ΣΚ μέχρι σήμερα (αυτά για κάποιους που λένε οτι οι εμβολιασμένοι ειναι YOLO). YOLO είναι νοοτροπία και μενταλιτέ και δεν έχει να κάνει με το εμβόλιο αλλά με την προσωπικότητα του καθενός. Φαίνεται εξάλλου απο τα γραφόμενα ποιοί είναι YOLO ή wannabe YOLO.
    Περαν αυτών, για να σας πω την ιστορία μου, εγώ το κόλλησα απο τον γιό μου. Ο μκρός είχε κάτι συμπτωματα, αλλα έκανε δυο ραπιντ τεστ, την προηγούμενη Παρασκευή και Σάββατο και ήταν αρνητικό, συν δυο σελφ τεστ. Δεν εμβολιάστηκε γιατί έχει αλλεργία στο συστατικό (έχω ξαναγράψει για αυτό). Ηρθαμε Ελλάδα, και δευτέρα βράδυ ο μικρός σε σελφ τεστ βρέθηκε πλέον θετικός. Εννοείται ότι για επιβεβαίωση δεν κάναμε μόνο ένα. Ολοι οι υπόλοιποι στην οικογένεια αρνητικοί. Εκτοτε κάνουμε κάθε πρωί σελφ τεστ όλοι. Σήμερα μου έκατσε σε μένα να βγώ θετικός. Η υπόλοιπη οικογένεια είναι αρνητική προς το παρόν. Εννοείται ότι εφαρμόζουμε απομόνωση και τα πάντα. Και να φανταστείς ότι θα έκανα την δόση μπούστερ απο βδομάδα. και για την καλύτερη προστασία μας, χρησιμοποιούμε μάσκες όλοι μας. Πως κόλλησε ο μικρός; Ε, παιδιά είναι. Γι αυτό λέμε, ότι τα σχολεία είναι εκκολαπτήρια, δεν το γλυτώνεις. Οσοι δεν έχουν παιδιά, έχουν καλύτερες πιθανότητες με προσωπική προσοχή, να μην κολλήσουν.

    Παιδιά μην αμελείτε να κάνετε την μπούστερ δόση.
    Γρήγορα περαστικά, σιδερένιος!

  5. #41990
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Θα γίνει ένα ψιλομπαχαλο όταν ανοίξει η 3η δόση moderna,διότι αυτοί που θα έχουν κλείσει ήδη 3η δόση ραντεβού με pfizer,θα θέλουν να το ακυρώσουν και να το αλλάξουν με moderna.

    Γιατί η μονοδοσιακη του johnson θεωρείτο ότι έχει τόσο μικρή κάλυψη,τότε ποιος ο λόγος να είναι μονοδοσιακη,πίστεψαν δλδ οι αυτοί που επέλεξαν αυτό το εμβόλιο ότι ξεμπερδεψαν και δεν θα χρειαστουν άλλη δόση.


    Η 3η δόση μου θα βγει μετά τις 25 Δεκέμβρη,οπότε έχω ακόμα.

  6. #41991
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω κάνει 4 σελφ τεστ απο το ΣΚ μέχρι σήμερα (αυτά για κάποιους που λένε οτι οι εμβολιασμένοι ειναι YOLO). YOLO είναι νοοτροπία και μενταλιτέ και δεν έχει να κάνει με το εμβόλιο αλλά με την προσωπικότητα του καθενός. Φαίνεται εξάλλου απο τα γραφόμενα ποιοί είναι YOLO ή wannabe YOLO.
    Περαν αυτών, για να σας πω την ιστορία μου, εγώ το κόλλησα απο τον γιό μου. Ο μκρός είχε κάτι συμπτωματα, αλλα έκανε δυο ραπιντ τεστ, την προηγούμενη Παρασκευή και Σάββατο και ήταν αρνητικό, συν δυο σελφ τεστ. Δεν εμβολιάστηκε γιατί έχει αλλεργία στο συστατικό (έχω ξαναγράψει για αυτό). Ηρθαμε Ελλάδα, και δευτέρα βράδυ ο μικρός σε σελφ τεστ βρέθηκε πλέον θετικός. Εννοείται ότι για επιβεβαίωση δεν κάναμε μόνο ένα. Ολοι οι υπόλοιποι στην οικογένεια αρνητικοί. Εκτοτε κάνουμε κάθε πρωί σελφ τεστ όλοι. Σήμερα μου έκατσε σε μένα να βγώ θετικός. Η υπόλοιπη οικογένεια είναι αρνητική προς το παρόν. Εννοείται ότι εφαρμόζουμε απομόνωση και τα πάντα. Και να φανταστείς ότι θα έκανα την δόση μπούστερ απο βδομάδα. και για την καλύτερη προστασία μας, χρησιμοποιούμε μάσκες όλοι μας. Πως κόλλησε ο μικρός; Ε, παιδιά είναι. Γι αυτό λέμε, ότι τα σχολεία είναι εκκολαπτήρια, δεν το γλυτώνεις. Οσοι δεν έχουν παιδιά, έχουν καλύτερες πιθανότητες με προσωπική προσοχή, να μην κολλήσουν.

    Παιδιά μην αμελείτε να κάνετε την μπούστερ δόση.
    Περαστικά Σάββα

  7. #41992
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cassander Εμφάνιση μηνυμάτων

    Όσο για τους Yolo εμβολιασμένους, ειναι η σιγουριά που μας δωθηκε από τη κυβέρνηση και τους εκάστοτε τηλεμαιντανούς. Προσωπικά επειδή το πέρασα προσέχω οσο δεν πάει. Στη δουλειά που βρισκομαι ομως (πολυεθνικη με πολυ κόσμο), οχι μονο δεν γινεται έλεγχος αλλά μπαίνει μέσα οποιος νά ναι.
    Προσωπικά ειχα αισθανθει μια ασφάλεια με διπλή δοση και με τα υποτιθεμενα αντισωματα που το ειχα περάσει αλλά προφανως ολα αυτά δεν παιζουν ιδιαίτερο ρολο. Έχω αρχισει να αμφιβάλω πλέον και κατά το πόσο ανοσια σου δινει η ασθένεια όταν τη περάσεις, πχ σε άλλα στελέχη.
    Το παρατηρείς κι από τους φανατικότερους των φανατικών. Δεν έχουν το παραμικρό θετικό πρόσημο να δείξουν για την τραγωδία που ζήσαμε και συνεχίζουμε να ζούμε. Αυτά που αναλώνονται εδώ και μήνες λίγο πολύ είναι τα επόμενα.

    Χα, του την φέραμε του ανεμβολίαστου και περιμένει σε άλλη ουρά στο αεροδρόμιο.
    Χα, του την φόρεσε του αναρχοάπλυτου ο πλεύρης μας με την ΚΥΑ του, οπότε τώρα μπορεί να ζητάει ταυτότητες κι ο κάθε πικραμένος.
    Χα, εγώ πληρώνω το ποτό 7 ευρώ και η παρακατιανή 17 γιατί χρειάζεται και rapid.
    Χα, την πήρα την αστυνομία γιατί το έπαιζε μαγκιά στο σούπερ μάρκετ ένας ανεμβολίαστος.
    Μικρές, ανόητες και αδιάφορες "νίκες" του εγωισμού των φανατικών.

    Στο αν όλα τα από πάνω και στο αν η πραγματικότητα έχουν την παραμικρή λογική, είναι ανούσιο. Αρκεί να νιώσει ανώτερος και εξυπνότερος και καθαρός, αυτός που "έκανε το σωστό". Πέτσες και πορτοσάλτηδες δίνουν τον ρυθμό και από κάτω βαράνε παλαμάκια.

    Έπρεπε να κάνουν το εμβόλιο περισσότεροι? --> ΝΑΙ
    Είναι ασφαλές το εμβόλιο? --> Παρότι έχει πέσει ομερτά να μην μιλάνε για παρενέργειες και παρουσιάζουν μία τσίχλα μπαμπαλού πιο επικίνδυνη από ένα βιαστικό εμβόλιο, τουλάχιστον βραχυπρόθεσμα φαίνεται να είναι ασφαλές.
    Το έκανε η συντρηπτική πλειοψηφία? --> Καλώς ή κακώς όχι.
    Ξέρουμε πόση ανοσία δίνει το εμβόλιο στον κάθε οργανισμό η νόσηση κλπ? --> Σύμφωνα με τις 500 χιλιάδες έρευνες που είναι της μόδας, παίζεται.
    Κολλάνε, μεταδίδουν, μπαίνουν νοσοκομείο, πεθαίνουν και εμβολιασμένοι?? --> Καλώς ή κακώς ΝΑΙ.
    Έχει νόημα να αναλωνόμαστε σε διαχωρισμούς όταν ισχύουν τα από πάνω? --> Κανένα απολύτως.
    Έχει νόημα να διαχειρίζεσαι μία κατάσταση με αν και ίσως και θεωρίες? --> Κανένα απολύτως.

    Συνεχίστε να δίνεται συγχαρητήρια στο απόλυτο τίποτα κάποιον επικίνδυνων, που ανάθεμα και αν μπορούν να διαχειριστούν ένα περίπτερο και τα επόμενα κύματα και οι επόμενοι covid είναι κοντά. Θα πέσετε για πολοστή φορά από τα σύννεφα.

    Και για ΥΓ. Άρχισε από σήμερα το ποιηματάκι της στρατιωτικής απαγόρευσης να παίζει. Καλως τα δεχτήκαμε

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι απλά έτσι όπως διατυπώνεται, δίνεται η εντύπωση πως δεν είναι yolo από εξαναγκασμό αλλά από επιλογή.

    Προφανώς, γιατί είναι ο αποτελεσματικότερος και ταυτόχρονα φτηνότερος τρόπος λύσης.
    Πάλι δεν σε καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Κάποιες φορές νομίζω ότι μου απαντάς απλά για να απαντήσεις και λες κάτι obvious που δεν ξέρω πως να το σχολιάσω.

    Anyway, αν Κυριακή βράδυ μπω σε ένα μπαρ ο πιο ασφαλής εκεί μέσα θα είναι ο τύπος που έκανε test για να μπει. Period. Για εξαναγκασμούς και θεωρίες δεν ξέρω τι θέλεις να πεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  8. #41993
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εξαναγκασμούς και θεωρίες δεν ξέρω τι θέλεις να πεις.
    Γράφεις ότι οι ανεμβολίαστοι δεν είναι yolo γιατί κάνουν τακτικά τεστ κι εμμέσως φαίνεται ότι τους επαινείς, σε αντίθεση με τους απρόσεκτους εμβολιασμένους.

    Σου λέω ότι αυτό το κάνουν (τα τακτικά τεστς) επειδή τους αναγκάζουν κι όχι επειδή το θέλουν. Πως είναι στη θρησκεία που είσαι καλός μόνο και μόνο επειδή σου τάζουν ανταμοιβή ή επειδή σε απειλούν με τιμωρία αν είσαι κακός, μια τέτοια φάση.

  9. #41994
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράφεις ότι οι ανεμβολίαστοι δεν είναι yolo γιατί κάνουν τακτικά τεστ κι εμμέσως φαίνεται ότι τους επαινείς.

    Σου λέω ότι αυτό το κάνουν επειδή τους αναγκάζουν κι όχι επειδή το θέλουν. Πως είναι στη θρησκεία που είσαι καλός μόνο και μόνο επειδή σου τάζουν ανταμοιβή ή επειδή σε απειλούν με τιμωρία αν είσαι κακός, μια τέτοια φάση.
    Εμένα με νοιάζει το τελικό αποτέλεσμα, η ουσία του πράγματος που είναι κι αυτό που μετράει στην τελική. Όλα τα υπόλοιπα είναι παντελώς αδιάφορα. Έτσι έχω μάθει στη ζωή μου.

    Ούτε τον εμβλολιασμένο επαινώ ούτε τον ανεμβολίαστο. Όσο συνεχίζουμε να αναλωνόμαστε σε θεωρίες για αγρίους, σε διαχωρισμούς, σε καλός και κακός, σε καθαρός και μίασμα το τελικό αποτέλεσμα θα είναι πάντα ένα τεράστιο FAIL.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #41995
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι αν είμασταν όλοι εμβολιασμένοι όπως έγραψε κι ο anon χθες, θα ήταν τρεις κι κούκος στις ΜΕΘ και δεν θα ίδρωνε κανείς, που λέει ο λογος.

  11. #41996
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι αν είμασταν όλοι εμβολιασμένοι όπως έγραψε κι ο anon χθες, θα ήταν τρεις κι κούκος στις ΜΕΘ και δεν θα ίδρωνε κανείς, που λέει ο λογος.
    Όχι αυτό δεν είναι κανένα τελικό συμπέρασμα. Αυτό είναι ας το πούμε μία ευχή. Οπότε δεν πορεύεσαι με αυτή την ευχή. Η πραγματικότητα είναι άλλη πως να το κάνουμε τώρα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  12. #41997
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι αν είμασταν όλοι εμβολιασμένοι όπως έγραψε κι ο anon χθες, θα ήταν τρεις κι κούκος στις ΜΕΘ και δεν θα ίδρωνε κανείς, που λέει ο λογος.
    Και που να δεις αν ήμασταν όλοι νεκροί.
    Ούτε κρύο ούτε ζέστη

    Το άλλο με την γιαγιά μου αν είχε @@, το ξέρεις ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #41998
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που να δεις αν ήμασταν όλοι νεκροί.
    Ούτε κρύο ούτε ζέστη

    Το άλλο με την γιαγιά μου αν είχε @@, το ξέρεις ?
    Φαντάσου έναν εργαζόμενο να λέει στον team lead ναι, είναι λάθος το αποτέλεσμα του project αλλά αν γινόταν αυτό που επιθυμώ και με βολεύει, θα ήταν σωστό. Πόσο καιρό θα έμενε στο πόστο?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #41999
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα γίνει ένα ψιλομπαχαλο όταν ανοίξει η 3η δόση moderna,διότι αυτοί που θα έχουν κλείσει ήδη 3η δόση ραντεβού με pfizer,θα θέλουν να το ακυρώσουν και να το αλλάξουν με moderna.

    Γιατί η μονοδοσιακη του johnson θεωρείτο ότι έχει τόσο μικρή κάλυψη,τότε ποιος ο λόγος να είναι μονοδοσιακη,πίστεψαν δλδ οι αυτοί που επέλεξαν αυτό το εμβόλιο ότι ξεμπερδεψαν και δεν θα χρειαστουν άλλη δόση.


    Η 3η δόση μου θα βγει μετά τις 25 Δεκέμβρη,οπότε έχω ακόμα.
    Eγω έκανα το εμβόλιο Λουξεμβουργο. Εκεί δεν είχες / έχεις δικαιωμα επιλογής. Πας και όποιο σου κάτσει. Κυριολεκτκά. Για να μπορέσουν να διώξουν τα ΑΖ και τα Τζόνσον Τζόνσον.

  15. #42000
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι αυτό δεν είναι κανένα τελικό συμπέρασμα. Αυτό είναι ας το πούμε μία ευχή. Οπότε δεν πορεύεσαι με αυτή την ευχή. Η πραγματικότητα είναι άλλη πως να το κάνουμε τώρα.
    Έχεις κουράσει Zus.
    Πάνε δες τι γίνεται Νορβηγία όπου είναι τρεις και ο κούκος.

    920 deaths
    Ελλάδα 16.000+
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

Σελ. 2800 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 27802790279527982799280028012802280528102820 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας