Σελ. 2953 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 29332943294829512952295329542955295829632973 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 44.281-44.295 από 51068
  1. #44281
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από frieck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το ψαχνω τοσο πολυ και δεν εχω αρκετες γνωσεις ωστε να αντιπαρελθω στο καθε τι που προβαλλουν.
    Μπορεις να μου αναφερεις δυο τρια απο αυτα τα ψεμματα? Αν θες και γιατι.
    Πας να τα βάλεις με την κατηγορία των ‘ανικητων’. Δεν υπάρχει περίπτωση να τους κερδίσεις…
    I see dead pixels

  2. #44282
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Οι ψεκασμενοι και των δυο πλευρών έχουν κάνει τρελη ζημιά στην όλη κατάσταση.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #44283
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μια πλευρα προβληματικων υπαρχει . Εχεις δει εμβολιασμενους να κανουν τετοια ντου ?

  4. #44284
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια πλευρα προβληματικων υπαρχει . Εχεις δει εμβολιασμενους να κανουν τετοια ντου ?
    Είναι σαν τη θεωρία των 2 άκρων που λένε μερικοί. Μ' αρέσει που απαντάς κι όλας...
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  5. #44285
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια πλευρα προβληματικων υπαρχει . Εχεις δει εμβολιασμενους να κανουν τετοια ντου ?
    Έχω δει εμβολιασμένους να ζητάνε διάφορα. Πιο light ειναι τα ντου απο τους ψεκασμενους που ζητανε τιμωριες στους ανεμβολιαστους.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #44286
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να μη πεθανουν ζητανε - αυτοι και οι οικογενειες τους αλλα δε συνεχιζω γιατι θα εκνευριστω ....

  7. #44287
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μη πεθανουν ζητανε - αυτοι και οι οικογενειες τους αλλα δε συνεχιζω γιατι θα εκνευριστω ....
    Τρομακτικές οι καταστάσεις που ζούμε. Και το πιο τρομακτικό είναι ότι συνηθίζουμε σε αυτό τον τρόμο και μας φαίνεται και νορμάλ.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  8. #44288
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.808
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω ΕΑΝ η μεχρι τωρα αντιμετωπιση απο την κυβερνηση μας ηταν η σωστοτερη δυνατη
    πλην ομως απο τον Σεπτεμβριο και μετα ανεβαινουμε σταδιακα θεσεις τοσο στον παγκοσμιο πινακα του ΠΟΥ επιβεβαιωμενων κρουσματων (οσο και θανατων) ανα χωρα και απο 48 καταφεραμε να φτασουμε στο 44 πλεον...
    https://longform.protothema.gr/koronoios/ - https://www.koronoios-live.gr/
    Τα κρούσματα είναι σχετικά αδιάφορα. Το σημαντικό πλέον είναι νοσηλευόμενοι, διασωληνωμένοι και νεκροί.
    Προσωπικά έχω σταματήσει να συμμετέχω σε συζητήσεις για "τα μέτρα". Μπορώ να αναφέρω πολλές πολιτικές αποφάσεις που δεν θεωρώ σωστές, αλλά αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για όσους ακόμη παραμένουν ανμεβολίαστοι ή δεν ακολουθούν μέτρα προστασίας.
    Το καλύτερο που μπορεί να κάνει ο καθένας μας είναι να προστατέψει τον εαυτό του και τους δικούς του ανθρώπους, μέχρι να αρχίσουν να αδειάζουν τα νοσοκομεία, που αργά η γρήγορα θα γίνει. Απλά προτιμάμε να γίνει εξαιτίας εμβολιασμών, παρά επειδή θα τελειώσουν με "φυσικό" τρόπο θα θύματα...

  9. #44289
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Ο Τράγκας εύχομαι να την βγάλει καθαρή ο άνθρωπος. Θα είναι πιο χρήσιμος και σαν συμπεράσματα ζωντανός αν μπορέσει να περιγράψει την περιπέτειά του.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  10. #44290
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κρούσματα είναι σχετικά αδιάφορα. Το σημαντικό πλέον είναι νοσηλευόμενοι, διασωληνωμένοι και νεκροί.
    Προσωπικά έχω σταματήσει να συμμετέχω σε συζητήσεις για "τα μέτρα". Μπορώ να αναφέρω πολλές πολιτικές αποφάσεις που δεν θεωρώ σωστές, αλλά αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για όσους ακόμη παραμένουν ανμεβολίαστοι ή δεν ακολουθούν μέτρα προστασίας.
    Το καλύτερο που μπορεί να κάνει ο καθένας μας είναι να προστατέψει τον εαυτό του και τους δικούς του ανθρώπους, μέχρι να αρχίσουν να αδειάζουν τα νοσοκομεία, που αργά η γρήγορα θα γίνει. Απλά προτιμάμε να γίνει εξαιτίας εμβολιασμών, παρά επειδή θα τελειώσουν με "φυσικό" τρόπο θα θύματα...
    Το ζήτημα είναι πως "τα μέτρα" είναι εδώ και βασιλεύουν. Πράγματα αδιανόητα, που μέχρι χθες ούτε τα φανταζόμασταν και τώρα τα έχουμε δεδομένα.

    Χαρτιά για είσοδο, αποκλεισμός, υποχρεωτικοτητες.

  11. #44291
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κρούσματα είναι σχετικά αδιάφορα. Το σημαντικό πλέον είναι νοσηλευόμενοι, διασωληνωμένοι και νεκροί.
    Προσωπικά έχω σταματήσει να συμμετέχω σε συζητήσεις για "τα μέτρα". Μπορώ να αναφέρω πολλές πολιτικές αποφάσεις που δεν θεωρώ σωστές, αλλά αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για όσους ακόμη παραμένουν ανμεβολίαστοι ή δεν ακολουθούν μέτρα προστασίας.
    Το καλύτερο που μπορεί να κάνει ο καθένας μας είναι να προστατέψει τον εαυτό του και τους δικούς του ανθρώπους, μέχρι να αρχίσουν να αδειάζουν τα νοσοκομεία, που αργά η γρήγορα θα γίνει. Απλά προτιμάμε να γίνει εξαιτίας εμβολιασμών, παρά επειδή θα τελειώσουν με "φυσικό" τρόπο θα θύματα...
    Αυτό ακριβώς. Προσπαθούσα να το εξηγήσω σε οικογένεια ανεμβολίαστων στην πολυκατοικία.. όμορφα και κόσμια και δεχόμουν ατάκες από είπε ο τάδε πως το εμβόλιο κάνει κακό εκεί και εκεί και λοιπά, πως θάβουν τα μέσα τις πραγματικές μελέτες κοκ. Ρε παιδιά τους λέω.. ούτε ο ΕΜΑ ούτε η Ουψάλα μπορεί να κάνει τέτοιο πράγμα, αν είναι δυνατόν.. τέτοιο παγκόσμιο μαγείρεμα είναι αδύνατον γιατί τα στατιστικά είναι αδιαμφισβήτητα...

    Επειδή μου έχουν τύχει τελευταία πολλοί τέτοιοι στον κύκλο μου ξαφνικά γιατί άνοιξαν το στόμα τους με τον υποχρεωτικό εμβολιασμό των 60+, συν ότι πλέον πχ κάποιες από τις μαμάδες ξαφνικά δεν μπορούν να κάτσουν ούτε έξω στην καφετέρια το πρωί που αφήνουν τα παιδιά για καφέ .. έχουν ξεσαλώσει. Για αυτούς θα πω πως ο υποχρεωτικός εμβολιασμός είναι μονόδρομος γιατί ΔΕΝ καταλαβαίνουν τίποτα ότι και να πει οποιαδήποτε κυβέρνηση. Για τους άλλους που είτε από φόβο κυρίως δεν θέλουν να εμβολιαστούν, δεν θέλω υποχρεωτικό εμβολιασμό.. αλλά πως τους ξεχωρίζεις σαν κράτος? δύσκολη άσκηση.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #44292
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ζήτημα είναι πως "τα μέτρα" είναι εδώ και βασιλεύουν. Πράγματα αδιανόητα, που μέχρι χθες ούτε τα φανταζόμασταν και τώρα τα έχουμε δεδομένα.

    Χαρτιά για είσοδο, αποκλεισμός, υποχρεωτικοτητες.
    Κώδικας οδικής κυκλοφορίας, δίπλωμα, ταυτότητα

  13. #44293
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς. Προσπαθούσα να το εξηγήσω σε οικογένεια ανεμβολίαστων στην πολυκατοικία.. όμορφα και κόσμια και δεχόμουν ατάκες από είπε ο τάδε πως το εμβόλιο κάνει κακό εκεί και εκεί και λοιπά, πως θάβουν τα μέσα τις πραγματικές μελέτες κοκ. Ρε παιδιά τους λέω.. ούτε ο ΕΜΑ ούτε η Ουψάλα μπορεί να κάνει τέτοιο πράγμα, αν είναι δυνατόν.. τέτοιο παγκόσμιο μαγείρεμα είναι αδύνατον γιατί τα στατιστικά είναι αδιαμφισβήτητα...

    Επειδή μου έχουν τύχει τελευταία πολλοί τέτοιοι στον κύκλο μου ξαφνικά γιατί άνοιξαν το στόμα τους με τον υποχρεωτικό εμβολιασμό των 60+, συν ότι πλέον πχ κάποιες από τις μαμάδες ξαφνικά δεν μπορούν να κάτσουν ούτε έξω στην καφετέρια το πρωί που αφήνουν τα παιδιά για καφέ .. έχουν ξεσαλώσει. Για αυτούς θα πω πως ο υποχρεωτικός εμβολιασμός είναι μονόδρομος γιατί ΔΕΝ καταλαβαίνουν τίποτα ότι και να πει οποιαδήποτε κυβέρνηση. Για τους άλλους που είτε από φόβο κυρίως δεν θέλουν να εμβολιαστούν, δεν θέλω υποχρεωτικό εμβολιασμό.. αλλά πως τους ξεχωρίζεις σαν κράτος? δύσκολη άσκηση.
    Τι πάει να πει ότι για αυτούς ο υποχρεωτικός εμβολιασμός είναι μονόδρομος. Ποιος είσαι εσύ και εγώ που θα το ζητήσουμε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #44294
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κώδικας οδικής κυκλοφορίας, δίπλωμα, ταυτότητα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι πάει να πει ότι για αυτούς ο υποχρεωτικός εμβολιασμός είναι μονόδρομος. Ποιος είσαι εσύ και εγώ που θα το ζητήσουμε.
    Εδώ διαφωνούμε. Υπάρχουν άλλα πράγματα στη καθημερινότητά μας που έχει αποδειχτεί πως είναι σοβαρά για τη διασφάλιση της ζωής μας όπως σου παραθέτει ο Σπύρος από πάνω.
    Με αυτά τι κάνουμε? και εγώ δεν γουστάρω τη ζώνη στο αυτοκίνητο γιατί με ενοχλεί.. όπως και το κράνος που το καλοκαίρι λειώνω ... νοιώθω λοιπόν πως είμαι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ οδηγός όλων των εποχών και δεν έχω τρακάρει ποτέ... τι πάει να πει όμως αυτό? Σέβομαι τους νόμους, αντιλαμβάνομαι γιατί υπάρχει υποχρέωση στη ζώνη και φοράω και ζώνη και κράνος πάντα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #44295
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.092
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ διαφωνούμε. Υπάρχουν άλλα πράγματα στη καθημερινότητά μας που έχει αποδειχτεί πως είναι σοβαρά για τη διασφάλιση της ζωής μας όπως σου παραθέτει ο Σπύρος από πάνω.
    Με αυτά τι κάνουμε? και εγώ δεν γουστάρω τη ζώνη στο αυτοκίνητο γιατί με ενοχλεί.. όπως και το κράνος που το καλοκαίρι λειώνω ... νοιώθω λοιπόν πως είμαι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ οδηγός όλων των εποχών και δεν έχω τρακάρει ποτέ... τι πάει να πει όμως αυτό? Σέβομαι τους νόμους, αντιλαμβάνομαι γιατί υπάρχει υποχρέωση στη ζώνη και φοράω και ζώνη και κράνος πάντα.
    Τι σχέση έχει η ζώνη με το υποχρεωτικό τρύπημα και τον αποκλεισμό από την κοινωνία. Μην ξεχάσουμε κι αυτά που ξέραμε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 2953 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 29332943294829512952295329542955295829632973 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας