Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 58
  1. #1
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    Ε,να πουμε και τίποτ'αλλο εκτός από adsl επιτέλους!
    Θα μου πειτε τώρα,"καλά 30φευγα χρονών μαντράχαλος και μου θες αμάξι για καυ@#γκαζους 18χρονους?" .Εχω όμως "αλοθι". Το πρόβλημα είναι ότι εδω και πολλά χρόνια, οδηγώ ένα Polo του '76(!!!!) με 800 και κατι κιλά βάρος, το οποίο ομως φοράει έναν G40 (1300 kompressor με 115hp και με κάτι μετατροπουλες πήγε στα 130+hp...) .Οπως καταλαβαινεται,ύστερα από αυτό, ότι "συμβατικό" και να οδηγήσω μου φαίνεται σαν παχύσαρκος 200 κιλών!!
    Μετά λοιπόν από 31 χρόνια,και λόγω του ότι δεν έχει κλιματισμο (και δεν μπορεί να μπει,γιατί δεν χωράει!!!) και ότι πλέον χωρις "αρκουδισιον" ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ποια το καλοκαιρι σε αυτοκινητο, πήρα την μεγάλη αποφαση: Θα πάρω καινούριο αυτοκινητο! (για άλλα 20-30 χρονια...). Επισης το αμάξι πρέπει να είναι μικρό γιατί στα γκέτο των πολυκατοικιών (χωρίς κανένα υπογειο Parking ή πυλωτή) που μένω, και οι 10 πόντοι λιγότερο μήκος έχουν αξία!
    Υπάρχει βεβαια και το οικονομικό οπως και η εγγυηση όπου σε σχέση με τον ανταγωνισμό (207rc, clio rs, cooper s) είναι το φτηνότερο(21990, το 207 ΄γυρω στα 22500 ενώ τα άλλα 2 ξεφευγουν πολύ, πανω απο 26-27 χιλιαρικα) και με την μεγαλύτερη εγγυηση (6 χρονια). Κατόπιν "ωρίμου" σκέψεως λοιπόν, λέω να το "χτυπήσω", και θα ήθελα και την γνώμη σας.
    "Electric power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels."
    Nikola Tesla
    Discover the facts: http://www.free-energy-info.com/

  2. #2
    Το avatar του μέλους Delijohn
    Delijohn Guest
    Προσωπική μου άποψη και πολύ ταπεινή, είναι να πάρεις το 207rc ασυζητητή! Δεν συγκρίνεται νομίζω... άσε που απ'ότι μου έχουν πει άτομα που το έχουν οδηγήσει στρίβει με τα 1000 σαν τρένο... Αν το οικονομικό σε καίει τόσο πάρε το GT. Ή θα συζητούσα για το Fiesta ST με 19.100€. Για το corsa άκουσα καλά λόγια, αλλά ότι δεν...στρίβει! Πάντως το RC ειναι κλάσεις ανώτερο από όλα της κατηγορίας στα λεφτά του!

  3. #3
    Το avatar του μέλους tomasss
    tomasss Guest
    Δες το MINI S.
    Διαφορετικά μονόδρομος το Pegeuot 207 RC

  4. #4
    Το avatar του μέλους kafao1
    kafao1 Guest
    Πολυ καλο αυτοκίνητακι αλλα καλο θα ήταν να μας πεις την χρήση που θες να κάνεις... Αν θές ευθειες και πουλ-μουρ, ναι, παρε corsa, αν θες στροφες, clio rs, αν θες και χωρους πάρε το ibiza cupra, αν θες πολυ καλη αισθηση στο τιμονι και το καλυτερο σε overall παρε το mini cooper s... Αυτα τα ολιγα για τωρα..... Παντως, αν δεν το οδηγήσεις -το οποιοδήποτε αυτοκίνητο- δεν θα είσαι 100% σίγουρος για την επιλογή σου....

  5. #5
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    To 207rc έχει δυστηχώς καποια μειον σε σχέση με το opc, οπώτε, όντας στα ιδια λεφτά περίπου, χάνει αρκετά σε "απόδοση/τιμή". Συγκεκριμένα:
    Exει 2 χρόνια εγγυηση μηχανικα μέρη (το Opc 6)
    Εχει 5ταχυτο κιβώτιο (το opc 6τάχυτο)
    ΔΕΝ εχει radio cd με mp3(ημαρτον, εν ετι 2007 αυτό θα έπρεπε να είναι στον βασικό εξοπλισμό ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ αυτοκινητα!)
    ΔΕΝ ΕΧΕΙ τα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ recaro καθίσματα του opc,που οποιος κάτσει δεν θέλει να σηκωθεί!
    Τέλος, οπως όλα τα γαλλικά, έχει ακριβότερα ανταλλακτικά.
    Τώρα τα "στρίβει σαν τρένο και γυρνάει σε νταλίκα", είναι και λιγο υποκειμενικά, μιας και στο θέμα κράτημα και οδήγηση σημαντικό ρόλο παιζει και ο οδηγος. Δεν είναι λίγες οι φορές που διαβάζεις τεστ για το ιδιο αυτοκινητο απο διαφορετικά άτομα τα οποία λένε ΑΡΚΙΒΩΣ τα αντίθετα! Πάντως σε 5-6 δοκιμές και τεστ που διάβασα μεχρι τώρα για το Opc, όλοι λένε οτι έχει φοβερο στήσιμο και κρατηματα σιγουρα εφάμιλα με του 207rc.
    Τώρα τα clio rs και cooper s κατα πρωτον ξεφευγουν ΠΟΛΥ σε τιμή (5000 euro επιπλέον, δεν είναι λιγα, άσε που με 27 χιλιάρικα πλησιάζεις ποια κατηγορίες Leon cupra, και golf gti...). Το cooper s είναι "ξεβράκωτο" από extra σε σχέση με τα άλλα, και προσωπικά πιστευω ότι το πρήξαν και το φουσκόσαν τόσο πολύ που έχασε όλη την μαγεία του παλιού μινι. Μοιάζει σαν να πήραν το παλιο θρυλικό μίνι και να το κάναν χρόνοια θεραπευτική αγωγή με... κορτιζόνη! Κοινώς από design το χε@#αν από λιγο έως πολυ! Υστερα, παρα είναι μικρό και σε χώρους αποσεκευών. Το clio rs τέλος έχει κατ'εμε ένα ΠΟΛΥ μεγάλο μειον: πουσαρισμένο ατμοσφαιρικό μεγάλου κυβισμού αντι για υπερτροφοδοτούμενο.Αποτέλεσμα: αυξημένη καταναλωση, ψοφιο στα χαμηλο μεσαια λογω έλλειψης ροπής (οχι τόσο μέγιστης οσο σε ευρος στροφών=πολύ χειροτερη καμπύλη ροπής απ'οτι ένα συγχρονο τουρμπάτο) και φυσικά με 2000cc πληρώνεις υπερ 2πλάσια τέλη και ασφάλειες σε σχέση με τα 1600ρια τουρμπατα κάτι το οποίο είναι ΠΟΛΥ σημαντικό γιατί τα πληρώνεις συνέχεια!!
    Για το ibiza cupra, δυστηχώς πάσχει και αυτό απο έλλειψη εγγυησης (2 χρόνια), σχεδιαστικά είναι λιγο πισω σε σχέση με τα υπολοιπα, ενώ ο 1800 20vT κινητήρας του, αν και καλός άρχισε πλέον να δειχνει τα χρόνια του (αν το έβγαζε με τον tfsi, ισως και να το σκεφτόμουνα). Τέλος την seat (οπως και την vw τώρα τελευταια) δεν τις έχω και πολύ σε υπόληψη όσον αφορά το service,και την αξιοπιστία.Ειδικά αυτή η ΕΤΕΑ, μαυραγοριτες σκέτοι!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ikonsgr : 21-07-07 στις 00:43.
    "Electric power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels."
    Nikola Tesla
    Discover the facts: http://www.free-energy-info.com/

  6. #6
    Εγγραφή
    05-08-2004
    Περιοχή
    N. Smirni
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    αν και αργοπορημένος σου προτείνω το colt czt. Μικρό με γονίδια πολυμορφικού και 150 hp δεν είναι λίγοι + 7 χρόνια εγγύηση. Το πήρα 5/1/2007 έχω κάνει 13.000 χλμ και έχω μείνει ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές δεν είναι τέλειο αλλά έχει το μεγάλο ατού τις τιμής. (τα bucket στο κορσα χρεώνονται έξτρα κανά χιλιάρικο)

  7. #7
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από squib Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και αργοπορημένος σου προτείνω το colt czt. Μικρό με γονίδια πολυμορφικού και 150 hp δεν είναι λίγοι + 7 χρόνια εγγύηση. Το πήρα 5/1/2007 έχω κάνει 13.000 χλμ και έχω μείνει ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές δεν είναι τέλειο αλλά έχει το μεγάλο ατού τις τιμής. (τα bucket στο κορσα χρεώνονται έξτρα κανά χιλιάρικο)
    Χμμμμ, λες ε? Και μένα μ'αρέσει,είναι και αρκετά φτηνότερο (18 και κάτι δε βγαίνει?). Είναι επίσης μικρότερο ,ελαφρύτερο (=ευκολοτερο παρκάρισμα + μικρότερη κατανάλωση). Οταν ομως το έψαχνα διάβασα αρκετά αρνητικά σχόλια οσον αφορά στήσιμο και κρατήματα, οχι από τεστ αλλά από άτομα που το είχαν. Από την άλλη 150hp σε αμάξι 1000-1100 κιλά φοβάμαι ότι θα μου φανεί λίγο "αδύναμο", αν σκεφτείς ότι ο "παπούς" που οδηγώ τώρα είναι με 6 και κάτι κιλά ανα ίππο...Αν το έβγαζε με 1600ρι και 170-175 άλογα θα το σκεφτόμουν πολύ ποιο σοβαρά να το πάρω. Αnyway, η mitsubishi τι λέει από service,υποστήριξη, κόστος ανταλλακτικών κτλ? Επισης, απο εξοπλισμό radio cd με Mp3 έχει, είναι extra ή όχι? (ΠΟΛΥ βασικό για μένα, μιας και ακούω σχεδόν αποκλειστικά Mp3 στο αυτοκινητο ). Τέλος, ξέρεις αν σηκώνει καθόλου "φτιάξιμο" και με τι κοστος? Τα υπερτροφοδοτούμενα γενικά "περνουν" επιπλέον ισχυ+ροπή πολύ ποιο εύκολα και με χαμηλό κόστος σε σχέση με τα ατμοσφαιρικά,( απλώς αλλάζωντας την χαρτογράφηση του εγκεφάλου με το ανάλογο τίμημα βέβαια σε κατανάλωση). Αν και μετά από τόσα χρόνια με αλλαγές, μετατροπές βελτιώσεις κτλ θα ήθελα να πάρω ένα αμάξι "φτιαγμένο" απο τη μάνα του σε όλα και να ξενοιάσω ρε γμτι μου!

    Υ.γ Τα recaro στην έκδοση Opc του corsa είναι στον standard εξοπλισμό, και είναι από τα πράγματα για τα οποία όπου και αν είδα και άκουσα,ΟΛΟΙ συμφωνούν: είναι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ καθίσματα(στίρηξη,ανατομικά,άνεση) στην κατηγορία!
    "Electric power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels."
    Nikola Tesla
    Discover the facts: http://www.free-energy-info.com/

  8. #8
    Εγγραφή
    08-04-2007
    Περιοχή
    Καβάλα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    linksys wag200g
    corsa opc ασυζητητη!!
    .Συζητούν δυο φαντάσματα:
    -Να σε ρωτήσω κάτι
    -Λεγε
    -Πιστεύεις στους ανθρώπους?

  9. #9
    Το avatar του μέλους tomasss
    tomasss Guest
    To Daihatsu YRV Turbo το έχεις δει; 1300cc 130PS, χαμηλή κατανάλωση, αλλαγή ταχυτήτων από το τιμόνι (+, -) και αυτόματο για να οδηγείς σαν άρχοντας στην πόλη. Βέβαια, η παραγωγή του σταμάτησε το 2006, αλλά το βρίσκεις μεταχειρισμένο με 12000 ευρώ. Πρόσθεσε και την αξιοπιστία της ιαπωνικής εταιρείας και είσαι ο καλύτερος. Έχασα μια τέτοια ευκαιρία ( 13500 μοντέλο 04') πριν 1 χρόνο και ακόμη μουτζώνομαι.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails yrv3.bmp  

    yrv1.bmp  

    yrv2.bmp  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tomasss : 26-07-07 στις 16:27.

  10. #10
    Εγγραφή
    20-04-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8947/770
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    10.1(dB) / 25.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Delijohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπική μου άποψη και πολύ ταπεινή, είναι να πάρεις το 207rc ασυζητητή! Δεν συγκρίνεται νομίζω... άσε που απ'ότι μου έχουν πει άτομα που το έχουν οδηγήσει στρίβει με τα 1000 σαν τρένο... Αν το οικονομικό σε καίει τόσο πάρε το GT. Ή θα συζητούσα για το Fiesta ST με 19.100€. Για το corsa άκουσα καλά λόγια, αλλά ότι δεν...στρίβει! Πάντως το RC ειναι κλάσεις ανώτερο από όλα της κατηγορίας στα λεφτά του!
    Αν είναι να δώσει 19000 ας πάρει το Ibiza Fr και αν βάλει άλλα 2000 παίρνει το Ibiza Cupra!!!

  11. #11
    Εγγραφή
    18-02-2005
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    Router
    ΟΝΤ + Fritz!Box 7590
    Μακριά από Opel (ταπεινή μου άποψη και προσωπική εμπειρία)..! Το οτι έχει μεγαλύτερη εγγύηση δεν σημαίνει οτι δεν θα μπαινοβγαίνεις στο συνεργείο (και πάλι ταπεινή μου άποψη και προσωπική εμπειρία)... Από την άλλη είμαι ενθουσιασμένος με το 106 Rallye 1.6 16v που έχω απο το 1999 με σχεδόν 140.000χλμ στο κοντέρ και δεν μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό! Εγώ θα πήγαινα για το 207 με κλειστά τα μάτια...

  12. #12
    Εγγραφή
    16-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    TG 585 V8
    Παιδιά ευχαριστώ για το ενδιαφερον σας, αλλά η υπόθεη έκλεισε. Πήρα το corsa opc! (το πήρα τρόπος του λεγειν δηλαδή, καλά χριστούγεννα και βλέπουμε....) .
    Το ibiza ήταν ίσως μία καλή εναλλακτική, αλλά είναι πλέον λίγο γερμασένο και σε σασί-εμφάνιση-στήσιμο αλλά και σε κινητήρα (φοβερός ο 1.8 20VT αλλά κυκλοφορει εδώ και 7-8 χρόνια,η τεχνολογία οσο ναναι εξελισεται και σίγουρα δεν μπορεί να συγκριθεί σε οικονομία και απόδοση με τους νέας γεννιάς τουρμπάτους όπως του 207rc και του corsa opc). Τέλος, δυστηχώς βγαινει με 5αρι σασμαν, ενώ του Opc με 6αρι=καλυτερες επιδοσεις και μεγαλυτερη οικονομία σε ταξίδια.
    PatriN αυτοκινητα σαν το rallye που αναφέρεις ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ ΠΛΕΟΝ.Δυστηχώς ΔΕΝ υπάρχουν ποια, και ουτε προκειται να ξαναβγούν!Δες στο πρωτο μου Post τι οδηγώ τώρα, και θα καταλάβεις....
    Tώρα για το 207rc, επειδή έβγαινε και σχεδον στα ιδια χρηματα τελικά με το corsa opc ήταν ένας από τους υποψήφιους. Πήγα στο opc ομως για τους εξής λόγους:
    1) 6αρι σασμάν (207 5αρι και επειδή το δοκίμασα κι'ολας από αισθηση και κουμπωμα είναι ΧΑΛΙΑΑΑ!)
    2)6ετης εγγυηση στα μηχανικά μέρη του Opc (που καλύπτει ΚΑΙ την τουρμπίνα),στο 207 2ετής
    3)To γενικότερο στήσιμο του Opc είναι ποιο "αγωνιάρικο" (π.χ. στο πάτημα μπρος πισω το opc, οπως και το clio rs ήταν "κουτσουρο",το 207rc είχε σαφώς ποιο μαλακή ανάρτηση=μεγαλύτερς κλησεις σε στροφές)
    4) Το εσωτερικό του,κυρίως λόγω του υφασματος αλκανταρα στις επενδύσεις,έδινε μία ποιο "κυριλέ" αίσθηση από το opc, αλλά ταυτόχρονα η όλη σχεδίαση έβγαζε κάπως ποιο "γυναικειο" προσανατολισμό,το Opc αποπνέει πολύ περισσοτερο αντρική αισθηση κατ'εμε! αν μπεις και στα 2 θα καταλάβεις τι θέλω να πω!
    5)Ανταλλακτικά ως γαλλικό,πιάνουν ολιγο τον πωπω σωστά? Και αυτό έχει σημασία σε βάθος χρονου,μιας και δε είμαι απο αυτούς που αλλάζουν αμαξι κάθε 2 χρόνια, το προηγούμενο το οδηγω 15 χρονια!
    "Electric power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels."
    Nikola Tesla
    Discover the facts: http://www.free-energy-info.com/

  13. #13
    Εγγραφή
    18-02-2005
    Περιοχή
    Βριλήσσια
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    Router
    ΟΝΤ + Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ikonsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά ευχαριστώ για το ενδιαφερον σας, αλλά η υπόθεη έκλεισε. Πήρα το corsa opc! (το πήρα τρόπος του λεγειν δηλαδή, καλά χριστούγεννα και βλέπουμε....) .
    Το ibiza ήταν ίσως μία καλή εναλλακτική, αλλά είναι πλέον λίγο γερμασένο και σε σασί-εμφάνιση-στήσιμο αλλά και σε κινητήρα (φοβερός ο 1.8 20VT αλλά κυκλοφορει εδώ και 7-8 χρόνια,η τεχνολογία οσο ναναι εξελισεται και σίγουρα δεν μπορεί να συγκριθεί σε οικονομία και απόδοση με τους νέας γεννιάς τουρμπάτους όπως του 207rc και του corsa opc). Τέλος, δυστηχώς βγαινει με 5αρι σασμαν, ενώ του Opc με 6αρι=καλυτερες επιδοσεις και μεγαλυτερη οικονομία σε ταξίδια.
    PatriN αυτοκινητα σαν το rallye που αναφέρεις ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ ΠΛΕΟΝ.Δυστηχώς ΔΕΝ υπάρχουν ποια, και ουτε προκειται να ξαναβγούν!Δες στο πρωτο μου Post τι οδηγώ τώρα, και θα καταλάβεις....
    Tώρα για το 207rc, επειδή έβγαινε και σχεδον στα ιδια χρηματα τελικά με το corsa opc ήταν ένας από τους υποψήφιους. Πήγα στο opc ομως για τους εξής λόγους:
    1) 6αρι σασμάν (207 5αρι και επειδή το δοκίμασα κι'ολας από αισθηση και κουμπωμα είναι ΧΑΛΙΑΑΑ!)
    2)6ετης εγγυηση στα μηχανικά μέρη του Opc (που καλύπτει ΚΑΙ την τουρμπίνα),στο 207 2ετής
    3)To γενικότερο στήσιμο του Opc είναι ποιο "αγωνιάρικο" (π.χ. στο πάτημα μπρος πισω το opc, οπως και το clio rs ήταν "κουτσουρο",το 207rc είχε σαφώς ποιο μαλακή ανάρτηση=μεγαλύτερς κλησεις σε στροφές)
    4) Το εσωτερικό του,κυρίως λόγω του υφασματος αλκανταρα στις επενδύσεις,έδινε μία ποιο "κυριλέ" αίσθηση από το opc, αλλά ταυτόχρονα η όλη σχεδίαση έβγαζε κάπως ποιο "γυναικειο" προσανατολισμό,το Opc αποπνέει πολύ περισσοτερο αντρική αισθηση κατ'εμε! αν μπεις και στα 2 θα καταλάβεις τι θέλω να πω!
    5)Ανταλλακτικά ως γαλλικό,πιάνουν ολιγο τον πωπω σωστά? Και αυτό έχει σημασία σε βάθος χρονου,μιας και δε είμαι απο αυτούς που αλλάζουν αμαξι κάθε 2 χρόνια, το προηγούμενο το οδηγω 15 χρονια!
    Άντε αφού το αποφάσισες...καλορίζικο και καλοτάξιδο τότε! Η αναμονή σκοτώνει όμως...

  14. #14
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  15. #15
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    35840/3072
    ISP
    OTE
    Πριν 5 μήνες ήμουνα στην ίδια φάση.
    Έψαχνα νέο αμάξι.
    Είχα δει το opc σε ένα περιοδικό και είχα σκοπό να το περιμένω αλλά ερωτεύτικα άλλο και πλέων είμαι κάτοχος RX-8.
    Πάντως το opc είναι ωραίο αμάξι. Καλορίζικο και καλοτάξιδο.

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Συναγερμός αυτοκινήτου? (opel corsa)
    Από sculper στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-08, 12:03
  2. ΑΓΟΡΑ ΝΕΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ OPEL (CORSA-ASTRA)
    Από opener στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 77
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-02-08, 00:02
  3. opel corsa ή mazda2;
    Από adok13 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-07, 08:14
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-05, 12:20

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας