Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 32
  1. #1
    Εγγραφή
    17-05-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19600/1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΡΗΣ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Unhappy
    Έχω ένα Zyxel 662 HW-D3 με το τελευταίο διαθέσιμο firmware. Το αγόρασα για να αντικαταστήσω το παλιό καταπονημένο μου SMC που δεν είναι ADSL2+. Τα προβλήματα μου άρχισαν μόλις εγκατέστησα το Ζyxel και μπήκα στο ιδιόκτητο δίκτυο της Forthnet.

    Συμπτώματα:
    • Συνεχείς αποσυγχρονίσεις
    • Συνεχή reset της συσκευής σε συνδυασμό με το παραπάνω. Η συσκευή είναι σαν χριστουγεννιάτικο δέντρο. Κάτι ώρες τρελλαίνεται εντελώς και κάνει reset (πως λέμε την έσβησα ή έδωσα sys reboot στο CLI) μόνη της και εκεί που κάθεσαι και προσπαθείς να κάνεις κάτι χάνεται εντελώς όλο το δίκτυο.
    • Απουσία μενού στο CLI (μήπως το έβγαλαν; )
    • Κανένα command δεν δίνει feedback. Π.χ. Πας στο 660 HW και στο CLI δίνεις wan adsl rate on και σου λέει ότι το έβαλε on. Στο 662 είτε wan adsl rateadap on γράψεις είτε wan adsl rateadap kala krasia η συσκευή έχει την ίδια αντίδραση. Την απολύτως καμία.
    • Οι αλλαγές δεν φαίνεται να σώζονται στο autoexec.net. Η παραπάνω εντολή μετά από save θα έπρεπε λογικά να έχει σωθεί και να την βλέπω στο autoexec.net αλλά δεν την προσθέτει. (εκτός και αν έχω καταλάβει κάτι λάθος)
    • Η εντολή wan adsl targetnoise ενώ λειτουργεί στο 660 στο 662 δεν κάνει απολύτως τίποτα. (βλέπε παραπάνω).
    Έχω μιλήσει με την Forthnet να μου ρυθμίσουν λίγο το profil. Όταν όμως έχει κέφια το Zyxel όσα db και να έχω στο noise δεν κάνει κάποια διαφορά. Όπως διαφορά δεν κάνει και το gdmt, ADSL και ADSL2+. Επίσης διαφορά δεν κάνει και η μετακίνηση πιο κοντά στον splitter με πιο καλό shielded καλώδιο και άλλη πρίζα ρεύματος. Η Forthnet έχει φάει χώσιμο και τεστάρει τη γραμμή μήπως και είναι από αυτό. Α ναι σημείωση... αγοράσαμε 2 Zyxel ίδια. Έχουμε και οι δύο τα ίδια προβλήματα ακριβώς. Στο ίδιο δίκτυο, ο ένας στην Δάφνη και ο άλλος στα Πατήσια. Απόσταση από το κέντρο το πολύ 1.5km.

    Έχω στείλει email στην Zyxel και έχω αποπειραθεί να γραφτώ στο forum τους. To email έφαγε γείωση και στο forum περιμένω από το Σάββατο να φιλοτιμηθεί κάποιος Admin να με κάνει approve. Μέχρι στιγμής το support τους δεν με έχει ενθουσιάσει.

    Κάποια γνώμη; Φταίει ο router; Η γραμμή; Τα μαγνητικά πεδία στον Άρη; Αν έχει κανείς το συγκεκριμένο μοντέλο μπορεί να μου πει συμπεριφορά του CLI και να έχει το CLI του μενού;

    Ευχαριστώ,

    Ιωάννα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος joannaex : 07-08-07 στις 00:53.

  2. #2
    Εγγραφή
    17-01-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Wag354 rulez......
    SNR / Attn
    8(dB) / 40(dB)
    Μπορεις να μπεις με telnet, να δωσεις
    wan adsl driver setphyfeature (δωστο ετσι οπως ειναι-λειτουργεί σαν path ενα πραγμα)
    και πες μου τι υπάρχει.

    εκει πρέπει να υπαρχουν κάποιες εξτρα επιλογες που γινονται apply απευθείας στο Line interface.
    Για πες τι υπάρχει.Στο 662 αυτό εκανε την διαφορά.....


    Δες και εδω....
    ftp://ftp.zyxel.com/P-662HW-D3/firmware/

    Να φανταστώ πως έχεις το Anc3?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lazy : 07-08-07 στις 08:51.

  3. #3
    Εγγραφή
    17-05-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19600/1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΡΗΣ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα

    Εννοείται ότι όχι απλώς δοκίμασα το ANC3 C0 αλλά δοκίμασα και το ελβετικό ANC3 D1. Μα καμία διαφορά όμως. Η εντολή που έδωσες είχε το παρακάτω αποτέλεσμα:

    QUICKY> wan adsl driver setphyfeature
    disp feature_enable feature_disable phy_enable
    phy_disable reset
    QUICKY>
    Τι ακριβώς κάνουν αυτές οι εντολές;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος joannaex : 07-08-07 στις 09:07.

  4. #4
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ιωνια
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Netgear dgn2000
    SNR / Attn
    15.1(dB) / 19(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από joannaex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ένα Zyxel 662 HW-D3 με το τελευταίο διαθέσιμο firmware. Το αγόρασα για να αντικαταστήσω το παλιό καταπονημένο μου SMC που δεν είναι ADSL2+. Τα προβλήματα μου άρχισαν μόλις εγκατέστησα το Ζyxel και μπήκα στο ιδιόκτητο δίκτυο της Forthnet.

    Συμπτώματα:
    • Συνεχείς αποσυγχρονίσεις
    • Συνεχή reset της συσκευής σε συνδυασμό με το παραπάνω. Η συσκευή είναι σαν χριστουγεννιάτικο δέντρο. Κάτι ώρες τρελλαίνεται εντελώς και κάνει reset (πως λέμε την έσβησα ή έδωσα sys reboot στο CLI) μόνη της και εκεί που κάθεσαι και προσπαθείς να κάνεις κάτι χάνεται εντελώς όλο το δίκτυο.
    • Απουσία μενού στο CLI (μήπως το έβγαλαν; )
    • Κανένα command δεν δίνει feedback. Π.χ. Πας στο 660 HW και στο CLI δίνεις wan adsl rate on και σου λέει ότι το έβαλε on. Στο 662 είτε wan adsl rateadap on γράψεις είτε wan adsl rateadap kala krasia η συσκευή έχει την ίδια αντίδραση. Την απολύτως καμία.
    • Οι αλλαγές δεν φαίνεται να σώζονται στο autoexec.net. Η παραπάνω εντολή μετά από save θα έπρεπε λογικά να έχει σωθεί και να την βλέπω στο autoexec.net αλλά δεν την προσθέτει. (εκτός και αν έχω καταλάβει κάτι λάθος)
    • Η εντολή wan adsl targetnoise ενώ λειτουργεί στο 660 στο 662 δεν κάνει απολύτως τίποτα. (βλέπε παραπάνω).
    Έχω μιλήσει με την Forthnet να μου ρυθμίσουν λίγο το profil. Όταν όμως έχει κέφια το Zyxel όσα db και να έχω στο noise δεν κάνει κάποια διαφορά. Όπως διαφορά δεν κάνει και το gdmt, ADSL και ADSL2+. Επίσης διαφορά δεν κάνει και η μετακίνηση πιο κοντά στον splitter με πιο καλό shielded καλώδιο και άλλη πρίζα ρεύματος. Η Forthnet έχει φάει χώσιμο και τεστάρει τη γραμμή μήπως και είναι από αυτό. Α ναι σημείωση... αγοράσαμε 2 Zyxel ίδια. Έχουμε και οι δύο τα ίδια προβλήματα ακριβώς. Στο ίδιο δίκτυο, ο ένας στην Δάφνη και ο άλλος στα Πατήσια. Απόσταση από το κέντρο το πολύ 1.5km.

    Έχω στείλει email στην Zyxel και έχω αποπειραθεί να γραφτώ στο forum τους. To email έφαγε γείωση και στο forum περιμένω από το Σάββατο να φιλοτιμηθεί κάποιος Admin να με κάνει approve. Μέχρι στιγμής το support τους δεν με έχει ενθουσιάσει.

    Κάποια γνώμη; Φταίει ο router; Η γραμμή; Τα μαγνητικά πεδία στον Άρη; Αν έχει κανείς το συγκεκριμένο μοντέλο μπορεί να μου πει συμπεριφορά του CLI και να έχει το CLI του μενού;

    Ευχαριστώ,

    Ιωάννα.
    Καλημερα,

    Εγω εχω το zyxel 660h-61 και εχω σχεδον παρομοιο πρόβλημα. Μεχρι προχθες δεν ειχε κανενα προβλημα το zyxel πηγαινε σφαιρα, συγχρονιζα στα 17-18μβ και απο ftp κατεβαζε μεxri 1.50μβ και σε καποια torrent με 1μβ. Απο το Σάββατο ξεκινησε να μην συχγρονιζει και καθε δευτερολεπτο πεφτει η γραμμη και αναβοσβήνουν και εμενα σαν χριστουγεννιατικο δεντρο ολα τα λαμπακια ωρες ωρες. Βαρεθηκα να περιμενω απο 4νετ που μιλησα με ΤΥ και μου αλλαξε λιγο το pρofile και εβαλα χθεςτο usr9112 που μου ειχαν στειλει και δουλευει μια χαρα σταθερα. Να χαλασε ξαφνικα το zyxel γινετε? Μπορεις να δεις και το post μου που εκανα εγω http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=120470 Αν βρεις καποια ακρη πες μου. Δοκιμασε να βαλεις και εσυ καποιο αλλο αν εχεις.

  5. #5
    Εγγραφή
    17-05-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19600/1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΡΗΣ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι ναι ακριβώς αυτό παρουσιάζουν και τα δύο. Ένα 660 ΗW που έχει ο άλλος δεν κολλάει σχεδόν καθόλου. Το θέμα είναι τώρα το εξής: Έχει πρόβλημα ο router; Το γυρίζω πίσω λοιπόν και παίρνω κάτι άλλο; Υπάρχει περίπτωση να βρω άκρη; Γιατί μέχρι στιγμή το support της Zyxel είναι άφαντο. 250 ευρώ είναι πολλά για πω ότι θα το αφήσω στην άκρη και δεν τρέχει κάτι.

  6. #6
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ιωνια
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Netgear dgn2000
    SNR / Attn
    15.1(dB) / 19(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από joannaex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ναι ακριβώς αυτό παρουσιάζουν και τα δύο. Ένα 660 ΗW που έχει ο άλλος δεν κολλάει σχεδόν καθόλου. Το θέμα είναι τώρα το εξής: Έχει πρόβλημα ο router; Το γυρίζω πίσω λοιπόν και παίρνω κάτι άλλο; Υπάρχει περίπτωση να βρω άκρη; Γιατί μέχρι στιγμή το support της Zyxel είναι άφαντο. 250 ευρώ είναι πολλά για πω ότι θα το αφήσω στην άκρη και δεν τρέχει κάτι.
    Τι να σου πω δεν ξερω. Εγω δεν μπορω να το γυρισω το εχω πανω απο χρονο και δεν ξερω αν φταει 100% το ρουτερ ακομα. Παντως το usr δουλευει. Εσενα ποσο καιρο στα κανει αυτα? Και ποσο καιρο το ειχες πριν και δουλευε καλα? Εβαλες αλλο ρουτερ στην γραμμη σου να δεις αν δουλευει και δεν ειναι θεμα γραμμης?

  7. #7
    Εγγραφή
    17-05-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19600/1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΡΗΣ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το έχω από την Τρίτη. Κάποιες μέρες ήταν σταθερό άλλες έκανε όλα αυτά. Με παίρνει χαλαρά να το επιστρέψω. Ακόμα και πρόβλημα της γραμμής να είναι γιατί δεν κάνουν όλες οι συσκευές reset ρε συ. Γιατί ο SMC που έχω μεν αποσυγχρόνιζε αλλά σαν router έπαιζε;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος joannaex : 07-08-07 στις 17:24.

  8. #8
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ιωνια
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Netgear dgn2000
    SNR / Attn
    15.1(dB) / 19(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από joannaex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω από την Τρίτη. Κάποιες μέρες ήταν σταθερό άλλες έκανε όλα αυτά. Με παίρνει χαλαρά να το επιστρέψω. Ακόμα και πρόβλημα της γραμμής να είναι γιατί δεν κάνουν όλες οι συσκευές reset ρε συ. Γιατί ο SMC που έχω μεν αποσυγχρόνιζε αλλά σαν router έπαιζε;
    Τι να σου πω, δεν ξερω και πολλα τεχνικα θεματα. Ισως καποιος αλλος μπορει να βοηθησει.

  9. #9
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Έχω και εγώ το 662HW – 63 over isdn, έχω παρατηρήσει ότι η συσκευή ζεσταίνεται ... αν θες να δεις reset Πολύ απλά βάλε να κρατάει log για πολλά events θα τα δει όλα...

    εγώ τo έχω σε τέτοια θέση ώστε από κάτω και πάνω το router να αερίζετε , την 24ρα την περιμένω ακόμα, πάντως που το δοκίμασα σε adsl 2+ γραμμή δεν κλείδωνε σε καλές ταχύτητες μέχρι 8 είδα , ενώ άλλα router συγχρονίζουν σε 12+. Το firmware είναι πολύ παλιό και πολύ φοβάμαι ότι αυτό φταίει δυστυχώς δεν υπάρχει ποιο καινούργια έκδοση. Όταν κάλεσα Στην digital sima και τους έθεσα την ερώτηση γιατί συγχρονίζει μέχρι 8 ενώ αλλά ποιο απλά router σε μεγαλύτερες ταχύτητες μου ανέφεραν ότι πιθανότατα να έχει ασυμβατότητα με το dslam ?!


    662HW-63 reset , overheat?
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=98144
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lagman : 13-08-07 στις 21:21.

  10. #10
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Το χρησιμοποιώ χωρίς προβλήματα 8 μήνες. Δεν υπερθερμαίνεται δεν κάνει reset μόνο του. Μερικές ημέρες παρατήρησα πολλαπλές αποσυνδέσεις οι οποίες όλες προέρχονταν από τους πάροχους ή τον ΟΤΕ. Δεν το έχω δοκιμάσει σε ταχύτητες > 2Mpbs ούτε UPnP. Έχω ρυθμίσει να σβήνει το log όταν γεμίσει και αυτό λειτουργεί τέλεια.
    Δεν υπάρχει menu στο CLI.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konenas : 14-08-07 στις 10:09.

  11. #11
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χρησιμοποιώ χωρίς προβλήματα 8 μήνες. Δεν υπερθερμαίνεται δεν κάνει reset μόνο του. Μερικές ημέρες παρατήρησα πολλαπλές αποσυνδέσεις οι οποίες όλες προέρχονταν από τους πάροχους ή τον ΟΤΕ. Δεν το έχω δοκιμάσει σε ταχύτητες > 2Mpbs ούτε UPnP. Έχω ρυθμίσει να σβήνει το log όταν γεμίσει και αυτό λειτουργεί τέλεια.
    Δεν υπάρχει menu στο CLI.


    Κοίταξε εάν έχεις πολλούς κανόνες και έχεις βάλει να κρατάει Logγια το οτιδήποτε και να το σβήνει όταν γεμίζει ,να σου τα στέλνει και με e-mailδεν υπάρχει περίπτωση ... δοκίμασε το.

  12. #12
    Εγγραφή
    10-02-2006
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    35
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Δοκιμαστε να βάλετε DMZ και Multicast και τα βλέπει όλα.
    Το πειραματίστικα σε 3 652 και κάθε φορά έχει τα ίδια συμπτώματα. Με κλειστό το firewall παιζουν όλα μια χαρά. Μόλις μπει subnet στην dmz τρελαινεται εντελως. Αν του ανοιξεις το multicast ερχεται στα ίσα του και βλέπεις το dmz αλλα μπουτάρει καθε 5 λεπτά. Κλείνεις το firewall και όλα μια χαρά.
    Περιμένω να μιλήσω με τον τεχνικό της, αν μπορεί να κάνει κάτι αλιώς και τα 3 πίσω και να δούμε τι θα πάρουμε για να κάνουμε την ίδια δουλειά.
    Από ταχύτητα πάντως κλειδώνει όσο και το Siemens, περίπου στα 18 18.5 με snr 6.5
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος atomgr : 14-08-07 στις 22:41.

  13. #13
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    λοιπον εγω έχω την έκδοση ZyNOS F/W Version: V3.40(SC.3) | 11/30/2005 και απο οσο έχω ψάξει δεν υπάρχει ποιο καινούργια.

    το CLI υπάρχει δίνοντας 24. System Maintenance και 8 εμφανίζει το Command Interpreter Mode



    wan adsl driver setphyfeature




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικές ημέρες παρατήρησα πολλαπλές αποσυνδέσεις οι οποίες όλες προέρχονταν από τους πάροχους ή τον ΟΤΕ.
    Πως καταλαβαίνεις οτι οι πολλαπλές αποσυνδέσεις προέρχονταν απο τους πάροχους η τον ΟΤΕ ??
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lagman : 15-08-07 στις 12:35.

  14. #14
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    1) ΝΑΙ δουλεύει θαύμα με πολλά firewall rules και ρύθμιση των logs και αποστολή τους όταν γεμίσει.
    2) Οι αποσυνδέσεις φαίνονται ότι δεν οφείλονται από τον router όταν α) το πρόβλημα είναι γενικό της περιοχής και β) ο router ξαναπροσπαθεί να συνδεθεί και συνδέεται σε κάποια χρονικά διαστήματα πχ 5 - 10 λεπτών και μετά χωρίς reset συνδέεται κανονικά.

    Νομίζω ότι είναι θέμα ρύθμισης ή γραμμής (DSLAM).

    Ο ΟΤΕ γενικά έχει πάμπολλα προβλήματα που οφείλονται στο προσωπικό του, στην πίεση των παρόχων, στην αύξηση του δικτύου και τις συχνές αναβαθμίσεις. Μην ξεχνάμε πως πριν από μερικά χρόνια δεν έδινε τηλεφωνικές γραμμές για μήνες (ΟυτεΤηλεφωνοΕχουμε). Μην τα θέλουμε όλα

  15. #15
    Εγγραφή
    10-02-2006
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    35
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Εμένα πάντως δεν βγάζει μενού στο τελνετ.
    Εκτός αυτού όταν έχω κλειστό το firewall ή το multicast μe το dmz δεν έχω καμία αποσύνδεση οπότε πως μπορεί να φταίει η γραμμή?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος atomgr : 16-08-07 στις 11:46.

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 927
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-10, 12:11
  2. Σοβαρά προβλήματα με Teledome
    Από cos_dr στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-07, 10:43
  3. Σοβαρά Προβλήματα Με FORTHNET
    Από oekab1992 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-07, 16:15
  4. LFS κσι 2(3) σοβαρά προβλήματα
    Από sakisf στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-06, 02:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας