Σελ. 23 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 31318212223242528 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 331-345 από 466
  1. #331
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέτυχα πριν από λίγο 2 τεχνικούς στην μεγάλη καμπίνα FTTH στην Γερουλάνου απέναντι από τον ΑΒ. Ήταν ορθάνοιχτες όλες οι πόρτες, συνδεδεμένη με ρεύμα και σε κανονική λειτουργία.
    Έκαναν ελέγχους με ένα laptop και σε σχετική ερώτηση ανέφεραν ότι μετά από μία βλάβη που είχαν, η καμπίνα είναι καθόλα έτοιμη και συνδεδεμένη με το κέντρο. Σε περίπου 2 βδομάδες θα δοθεί επίσημα σε υπηρεσία, αλλά άγνωστο σε αυτούς πότε θα δοθεί υπηρεσία καθώς δεν έχουν περαστεί πουθενά οπτικές ίνες από τις καμπίνες προς τις οικοδομές.
    Ο ένα μάλιστα χαρακτηριστικά αγκαλιάζοντας την καμπίνα μου είπε πως ξέρει και γνωρίζει για τα δικά του παιδιά που τα προσέχει και τα φροντίζει και δεν έχει ιδέα για τα υπόλοιπα που δεν είναι δικιά του δουλειά.

    τους ειδα και εγω χθες αλλα και σημερα. Ηταν στη μεγαλη καμπινα απεναντι απο τον βασιλοπουλο και δουλευαν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiannouG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήραν εχθές τηλέφωνο και με ενημέρωσαν πως η αίτησή μου δε μπορεί να προχωρήσει γιατί το κύκλωμα δεν είναι ενεργό (δε θυμάμαι ακριβώς πως το είπε γιατί ήμουν σε meeting και βγήκα σκαστός). Η πρόταση του υπαλλήλου ήταν να προχωρήσουμε με ADSL, γέλασα (μου ξέφυγε), είπα όχι και τους ζήτησα να ακυρώσουν την αίτηση.

    Στα άλλα νέα έχει βγάλει διαθεσιμότητα και η Cosmote πλέον για FTTH.

    Συνημμένο Αρχείο 243028

    Σύμφωνα με το site τους το δίνουν στα 44,90€ το μήνα, 10 ευρώ πάνω από Vodafone... Δε ξέρω τι ισχύει με "επιδοτήσεις" όμως γιατί δεν πήρα (ακόμη) τηλέφωνο.


    ναι ειδα και εγω που μου εβγαλε διαθεσιμοτητα. Μονο ομως επιλεγοντας διευθυνση και οχι τηλεφωνο. Δεν εχω δει τιμες ακομα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mike80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε για Δεκέμβριο - Ιανουάριο και μετά δηλαδή για διαθεσιμότητα. Για να δούμε αν θα έχει βγει μέχρι τότε και το giga voucher scheme.

    το giga voucher δεν ισχυει σε περιοχες που εχουν ηδη καλυψη απο οπτικες ινες. Οποτε αστο. Πηγαμε στον κουβα, χασαμε και το sfbb χανουμε και το giga voucher.

    Μονο αν δωσει η κοσμοτε επιδοτηση στην διασυνδεση οπως κανει η βοντα κατι θα γινει. Αλλιως δεν βλεπω να προχωρανε οι συνδεσεις κοσμοτε στην περιοχη μας

    - - - Updated - - -

    Μολις μιλησα με κοσμοτε. Εχει και αυτη επιδοτηση τα 50 ευρω της εγκαταστασης για τις οπτικες ινες στην πολυκατοικια που θα πιστωθουν στον πρωτο λογαριασμο.

    Εγω θα βαλω fiber 100. Θα κανω αλλαγη προγραμματος με τα ιδια λεφτα, τωρα τοσα πληρωνω, σε 2 μηνες μου λεει θα ολοκληρωθει η εγκατασταση, και τελος.

    Θα δωσω το ονομα της διαχειριστριας και το τηλεφωνο της για να μιλησει με τον μηχανικο και τελος.

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ


  2. #332
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    το giga voucher δεν ισχυει σε περιοχες που εχουν ηδη καλυψη απο οπτικες ινες
    Υπάρχει πηγή γι' αυτό; Ανακοινώθηκαν cover points;

  3. #333
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mike80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει πηγή γι' αυτό; Ανακοινώθηκαν cover points;


    Ωφελούμενοι της δράσης είναι όλοι οι πολίτες (φυσικά πρόσωπα συμπεριλαμβανομένων των επιτηδευματιών) και οι μικρομεσαίες επιχειρήσεις που βρίσκονται εντός των περιοχών παρέμβασης και δεν διαθέτουν ήδη ευρυζωνική σύνδεση με ταχύτητα download μεγαλύτερη των 100 Mbps.

    https://techmaniacs.gr/gigabit-voucher-scheme/


  4. #334
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    το giga voucher δεν ισχυει σε περιοχες που εχουν ηδη καλυψη απο οπτικες ινες. Οποτε αστο. Πηγαμε στον κουβα, χασαμε και το sfbb χανουμε και το giga voucher.
    Λάθος το έχεις καταλάβει. Μια χαρά θα επωφεληθούμε από αυτή την δράση. Δεν καλυπτόμαστε με συνδέσεις πάνω από 50Mbps και βρισκόμαστε εντός των περιοχών παρέμβασης και φυσικά δεν έχουμε ενεργοποιήσει κουπόνι του SFBB.
    Spoiler:
    7. Πληθυσμός στόχος και περιοχές παρέμβασης
    Ωφελούμενοι της δράσης είναι όλοι οι πολίτες (φυσικά πρόσωπα συμπεριλαμβανομένων των επιτηδευματιών) και οι μικρομεσαίες επιχειρήσεις που βρίσκονται εντός των περιοχών παρέμβασης και δεν διαθέτουν ήδη ευρυζωνική σύνδεση με ταχύτητα download μεγαλύτερη των 100 Mbps. Όσον αφορά στους επιτηδευματίες και τις μικρο-μεσαίες επιχειρήσεις, προκειμένου να είναι ωφελούμενοι της δράσης θα πρέπει να δραστηριοποιούνται στους τομείς του πεδίου εφαρμογής του άρθρου 1 του Κανονισμού (ΕΚ) 1407/2013 τηρουμένων, επίσης, των ορίων για τις ενισχύσεις ήσσονος σημασίας).

    Η δράση είναι τεχνολογικά ουδέτερη και η ενίσχυση θα διατίθεται σε συνδέσεις οποιασδήποτε τεχνολογίας που καλύπτει τις ελάχιστες απαιτήσεις της υπηρεσίας. Δικαιούχοι της δράσης θα είναι τα φυσικά πρόσωπα και οι μικρο-μεσαίες επιχειρήσεις υπό την προϋπόθεση ότι δεν έχουν λάβει επιδότηση στο πλαίσιο της δράσης SFBB.

  5. #335
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λάθος το έχεις καταλάβει. Μια χαρά θα επωφεληθούμε από αυτή την δράση. Δεν καλυπτόμαστε με συνδέσεις πάνω από 50Mbps και βρισκόμαστε εντός των περιοχών παρέμβασης και φυσικά δεν έχουμε ενεργοποιήσει κουπόνι του SFBB.
    Spoiler:
    7. Πληθυσμός στόχος και περιοχές παρέμβασης
    Ωφελούμενοι της δράσης είναι όλοι οι πολίτες (φυσικά πρόσωπα συμπεριλαμβανομένων των επιτηδευματιών) και οι μικρομεσαίες επιχειρήσεις που βρίσκονται εντός των περιοχών παρέμβασης και δεν διαθέτουν ήδη ευρυζωνική σύνδεση με ταχύτητα download μεγαλύτερη των 100 Mbps. Όσον αφορά στους επιτηδευματίες και τις μικρο-μεσαίες επιχειρήσεις, προκειμένου να είναι ωφελούμενοι της δράσης θα πρέπει να δραστηριοποιούνται στους τομείς του πεδίου εφαρμογής του άρθρου 1 του Κανονισμού (ΕΚ) 1407/2013 τηρουμένων, επίσης, των ορίων για τις ενισχύσεις ήσσονος σημασίας).

    Η δράση είναι τεχνολογικά ουδέτερη και η ενίσχυση θα διατίθεται σε συνδέσεις οποιασδήποτε τεχνολογίας που καλύπτει τις ελάχιστες απαιτήσεις της υπηρεσίας. Δικαιούχοι της δράσης θα είναι τα φυσικά πρόσωπα και οι μικρο-μεσαίες επιχειρήσεις υπό την προϋπόθεση ότι δεν έχουν λάβει επιδότηση στο πλαίσιο της δράσης SFBB.


    α δηλαδη ειναι απλα για οσους δεν εχουν βαλει προγραμμα μεγαλυτερο του fiber 100, παρολο που τους δινεται η δυνατοτητα απο την περιοχη?

    Εαν ισχυει αυτο τοτε οκ.


  6. #336
    Εγγραφή
    09-04-2019
    Μηνύματα
    641
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps down/ 100mbps up
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Station Wi-Fi 6
    Έτσι έχω καταλάβει και εγώ jkoukos και για αυτό μου έκανε εντύπωση το post του farcry.

    Επιπροσθέτως από αυτά που διαβάζουμε:

    Ο ακριβής καθορισμός των κτιρίων / διευθύνσεων που είναι επιλέξιμα για ενίσχυση θα πραγματοποιηθεί μέσω διαδικασίας χαρτογράφησης που θα περιλαμβάνει την υφιστάμενη κάλυψη δικτύων που πληρούν τις ελάχιστες απαιτήσεις της υπηρεσίας.

    Η χαρτογράφηση θα πραγματοποιηθεί με βάση τη μορφή των στοιχείων που περιλαμβάνεται στο παράρτημα «3β. Σημείο κάλυψης (CoverPoint)» που αφορά στο Χάρτη Ευρυζωνικότητας και Μητρώου Δικτύων, έτσι όπως θα οριστικοποιηθεί στη σχετική Υπουργική Απόφαση που πρόκειται σύντομα να εκδοθεί

  7. #337
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Αρα με αλλα λογια μπορει καποιος να βαλει τωρα fiber 100, πχ οπως εγω, και οταν ερθει η επιδοτηση να κανει αλλαγη προγραμματος σε fiber 200 με την χρηση της επιδοτησης?

    Το καταλαβα σωστα? Γιατι λεει ταχυτητα μεγαλυτερη των 100.


  8. #338
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αναφέρει ταχύτητες πάνω από 100Mbps δηλαδή 200άρες, άρα ίδια σχεδόν ταχύτητα από την ελάχιστη 250άρα της δράσης, οπότε δεν έχει διαφορά πέραν ότι οι μεν είναι οι μέγιστες σε FTTC εώ οι άλλες δυνητικά μέχρι Gigabit σε FTTH.
    Η δράση αφορά συνδέσεις μεγάλες εκεί που δεν υπάρχουν FTTC καμπίνες.

    Λογικά (δεν γνωρίζω) αν μπεις τώρα σε σύνδεση FTTH, μετά δεν θα μπορείς να ζητήσεις ένταξη στην δράση.
    Από χθες σκέφτομαι να κάνω αίτηση για FTTH, αλλά μου βγαίνει 4-5€ ακριβότερη (τιμή ιστοσελίδας) συνολικά με IPTV που έχω τώρα. Σκεφτόμουν να το αφήσω για αργότερα (αρχές Μάρτη που λήγει η IPTV) όταν ενεργοποιηθεί η δράση, αλλά από την άλλη πιθανόν να το έχουν τότε ακριβότερα και να έρχεται μία ή άλλη με την έκπτωση (έτσι έκαναν με το SFBB).
    Μάλλον θα πάρω αύριο τηλέφωνο και αν μου το αφήνουν στην ίδια τιμή θα το προχωρήσω άμεσα.

    - - - Updated - - -

    Πήρα σήμερα και έκανα αίτημα σύνδεσης. Τελική τιμή 52,17€ για 100άρα XL (απεριόριστα σταθερά + 500' κινητά) και Full Pack TV. Ακριβώς στα ίδια με το 50άρι που έχω τώρα (35Mbps λόγω απόστασης).
    Σε επόμενο λογαριασμό θα φανεί η πίστωση των 50€ της ενεργοποίησης που είναι δωρεάν και κάποια στιγμή θα έρθει ο Router και το ΟΝΤ.

    Εντός 24 ωρών θα στείλουν με email τα χαρτιά για υπογραφή και υποβολή πίσω σε αυτούς, Σε 4-5 μέρες αργότερα θα έχω κλήση από τεχνικό για κλείσιμο ραντεβού προς έλεγχο της οικοδομής και υπογραφή του διαχειριστή (θα τον ενημερώσω εκ των προτέρων), το όνομα και το τηλέφωνο του οποίου ήδη το έδωσα.
    Εκτιμώμενη προς το παρόν ενεργοποίηση της σύνδεσης σε περίπου 2 μήνες (μικρό καλάθι). Από την ενεργοποίηση και μετά ξεκινά το νέο πρόγραμμα με δέσμευση 24 μηνών, ενώ μέχρι τότε εξακολουθεί να ισχύει το υπάρχον.

  9. #339
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πήρα σήμερα και έκανα αίτημα σύνδεσης. Τελική τιμή 52,17€ για 100άρα XL (απεριόριστα σταθερά + 500' κινητά) και Full Pack TV. Ακριβώς στα ίδια με το 50άρι που έχω τώρα (35Mbps λόγω απόστασης).
    Σε επόμενο λογαριασμό θα φανεί η πίστωση των 50€ της ενεργοποίησης που είναι δωρεάν και κάποια στιγμή θα έρθει ο Router και το ΟΝΤ.

    Εντός 24 ωρών θα στείλουν με email τα χαρτιά για υπογραφή και υποβολή πίσω σε αυτούς, Σε 4-5 μέρες αργότερα θα έχω κλήση από τεχνικό για κλείσιμο ραντεβού προς έλεγχο της οικοδομής και υπογραφή του διαχειριστή (θα τον ενημερώσω εκ των προτέρων), το όνομα και το τηλέφωνο του οποίου ήδη το έδωσα.
    Εκτιμώμενη προς το παρόν ενεργοποίηση της σύνδεσης σε περίπου 2 μήνες (μικρό καλάθι). Από την ενεργοποίηση και μετά ξεκινά το νέο πρόγραμμα με δέσμευση 24 μηνών, ενώ μέχρι τότε εξακολουθεί να ισχύει το υπάρχον.

    Τα ιδια ακριβως που ειπαν και σε μενα. Παντως για να πιανεις 35 τωρα εισαι πολυ καλα. Εγω ειμαι στα 25, που ειναι και η μεση τιμη της περιοχης πριν τις οπτικες. Θα κανω και εγω αιτηση σημερα. Απλα θελω να μαθω εαν μπορω να μεταβω σε φθηνοτερο προγραμμα, δηλαδη fiber 50 ή τιμολογιακα πρεπει να ακολουθησω οτι πληρωνω και τωρα και να βαλω fiber 100.


  10. #340
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στην διαθεσιμότητα μου έδινε και το 50άρι σε FTTH αλλά δεν μ' ενδιέφερε και δεν ρώτησα για προσφορά (τιμή ιστοσελίδας στα 27,90€ με το 100άρι στα 32,90€).
    Δεν θα έμενα ούτως ή άλλως στο 50άρι καθώς ήθελα το 100άρι που το upload με καλύπτει προς το παρόν έναντι του 200άρι (που ανεβαίνει αρκετά παραπάνω (+12€).

  11. #341
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα σήμερα και έκανα αίτημα σύνδεσης. Τελική τιμή 52,17€ για 100άρα XL (απεριόριστα σταθερά + 500' κινητά) και Full Pack TV.
    Ζήτησες κάποια προσφορά γι' αυτό ?
    Αν και δεν πιστεύω να κάνουν τίποτα σε "νορμάλ" συζητήσεις για αναβάθμιση..

    ...

    Πρίν λίγο καιρό είχαν βάλει προσφορά το Cinema Pack στο 100 FTTH..
    Τους έστειλα μήνυμα να μου το κάνουν προσφορά και στο 100 VDSL μου, εξηγώντας τους τις τιμές που είχανε βάλει στο σχετικό (κρυφό) μενού τους..

    Τελικά με παίρνει ένας τηλ. και μου λέει σας συνδέω με το τάδε τμήμα..
    Βγαίνει μία... μου λέει τι ακριβώς θέλετε.. ?
    της λέω διαβάσατε το μήνυμα μου.. μου λέει όχι δεν μπορώ να το δω..

    Της λέω δείτε το και πάρτε να μου πείτε εάν γίνεται..
    Τελικά δεν ξαναπήρε..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 10-11-22 στις 20:58.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  12. #342
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Η τιμή χωρίς την TV στην ιστοσελίδα είναι 32,90€. Εγώ όμως έχω την 50άρα μαζί με IPTV, οπότε ρώτησα τι προσφορά έχουν για μένα. Δόθηκε συνολικά 52,17€ όταν τώρα πληρώνω 52,18€ (1 ολόκληρο σεντ κέρδος).
    Το όφελος είναι ότι στην ίδια τιμή έχω 2πλάσια ταχύτητα στην σύνδεση και με ίνα έναντι χαλκού από Α/Κ. Η διαφορά στις υπηρεσίες είναι ότι θα έχω 500' κινητά (δεν κάνω τόσα) όταν τώρα έχω 120' για κινητά + διεθνή (αδιάφορο).

  13. #343
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αυτό είναι.. τους λες δώστε μου μία προσφορά..
    και σου δίνουν τις τιμές στο site τους!

    Ok, κερδισμένος πάντως!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  14. #344
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Καλύτερη τιμή μου έδωσε κατά 7€ έναντι της προσφοράς στην ιστοσελίδα. Για την ακρίβεια 5€ αν συνυπολογίσουμε και το δώρο του παγίου 2 μηνών.
    https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/configurator.jsp?productId=prod3100042_prod&gclid=Cj0KCQiA37KbBhDgARIsAIzce16JFB6nz_9PnwZ_whQ6g7XTxdOjZXjcQiMgMdIt0j94dw XKQvLPzO4aAvgiEALw_wcB

  15. #345
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 23 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 31318212223242528 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας