Σελ. 107 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 8797102105106107108109112117127 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.591-1.605 από 1934
  1. #1591
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν πρέπει να ασχολούνται καν πλέον.
    Όποιος είναι θρασύς και τους πάρει να ρωτήσει θα του πουν πως τεχνικά δεν ήταν εφικτό στην γραμμή του γιατί θα ήταν ασταθής και θα έπεφτε συχνά, και τέλος η κοντή γιορτή.

  2. #1592
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NiKapa Εμφάνιση μηνυμάτων
    @pankostas ,
    έχεις δίκιο ..
    αν με είχαν διπλασιάσει πριν την λήξη (30.10) ,πες μέσα Οκτώβρη θα ήμουν ακόμη με δέσμευση στα 42Ε γι άλλα 2 χρόνια ..
    Απλώς φίλε μου προσπάθησε να πετύχεις καλή τιμη σε νέο συμβόλαιο. Αν δεν γίνει κάτι καλό, μεταφορά σε άλλη εταιρία και εφόσον σε κάνουν καλή αντιπροσφορα τη δέχεσαι και πληρώνεις ένα πάγιο στους άλλους. Τώρα αν θέλεις να μείνεις σε άλλη εταιρία , μένεις , και όλα καλά!

  3. #1593
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλώς φίλε μου προσπάθησε να πετύχεις καλή τιμη σε νέο συμβόλαιο. Αν δεν γίνει κάτι καλό, μεταφορά σε άλλη εταιρία και εφόσον σε κάνουν καλή αντιπροσφορα τη δέχεσαι και πληρώνεις ένα πάγιο στους άλλους. Τώρα αν θέλεις να μείνεις σε άλλη εταιρία , μένεις , και όλα καλά!
    Δυστυχώς εδώ που είμαι δεν έχω εναλλακτική η καμπίνα είναι του ΟΤΕ ,
    θα πάρω το φθηνότερο 100αρι με 32,9 και βλέπουμε ,αν στο μέλλον πέσει η τιμή της 200αρας κάτω από 40Ε ίσως την δοκιμάσω ,

    επίσης έπρεπε να μεταβιβάσω στο όνομα μου την γραμμή καθώς ήταν στο όνομα της Μητέρας μου ,που δεν βρίσκεται πια στην ζωή ,γιατί χτες το βράδυ που προσπάθησα να ανανεώσω δεν με άφηναν από το 13888 χωρίς την μεταβίβαση ,βέβαια θα μπορούσα να το κάνω από site της Cosmote αλλά και πάλι θα το έβρισκα μπροστά μου κάποια στιγμή ....
    ..το έκανα σήμερα σε κατάστημα κι όλα πήραν το δρόμο τους ..ελπίζω!

    Πάντως φύκια για μεταξωτές κορδέλες η όλη ιστορία με τους διπλασιασμούς κτλ ..όπως λέει κι ο φίλος Core2Extreme πιο πάνω ..
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  4. #1594
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NiKapa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς εδώ που είμαι δεν έχω εναλλακτική η καμπίνα είναι του ΟΤΕ ,
    θα πάρω το φθηνότερο 100αρι με 32,9 και βλέπουμε ,αν στο μέλλον πέσει η τιμή της 200αρας κάτω από 40Ε ίσως την δοκιμάσω ,

    επίσης έπρεπε να μεταβιβάσω στο όνομα μου την γραμμή καθώς ήταν στο όνομα της Μητέρας μου ,που δεν βρίσκεται πια στην ζωή ,γιατί χτες το βράδυ που προσπάθησα να ανανεώσω δεν με άφηναν από το 13888 χωρίς την μεταβίβαση ,βέβαια θα μπορούσα να το κάνω από site της Cosmote αλλά και πάλι θα το έβρισκα μπροστά μου κάποια στιγμή ....
    ..το έκανα σήμερα σε κατάστημα κι όλα πήραν το δρόμο τους ..ελπίζω!

    Πάντως φύκια για μεταξωτές κορδέλες η όλη ιστορία με τους διπλασιασμούς κτλ ..όπως λέει κι ο φίλος Core2Extreme πιο πάνω ..
    Η μεταβίβαση αργά ή γρήγορα ήταν απαραίτητη.
    Πάντως δεν έχει καμία σημασία ότι η καμπίνα είναι της Cosmote, μπορείς κάλλιστα να κάνεις συμβόλαιο με όποιο πάροχο θέλεις.

  5. #1595
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μεταβίβαση αργά ή γρήγορα ήταν απαραίτητη.
    Πάντως δεν έχει καμία σημασία ότι η καμπίνα είναι της Cosmote, μπορείς κάλλιστα να κάνεις συμβόλαιο με όποιο πάροχο θέλεις.
    Ναι το ξέρω ,απλά δεν ήθελα για μερικά ευρώ λιγότερα να μπλέξω με τους άλλους ..τουλάχιστον όσες φορές τους έχω χρειαστεί (Οτε) ήταν πολύ άμεσοι ,μέχρι και καλώδιο μου άλλαξαν από τον δρόμο ως το κουτί μου όταν τους το ζήτησα ..
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  6. #1596
    Εγγραφή
    21-12-2012
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πάντως Κοζάνη δίπλα στο LLU του ΟΤΕ, μετά από επικοινωνία που είχα μέσω chat συνεχίζουν να λένε ότι δεν ξέρουν πότε θα περαστούν οι οπτικές ίνες, η 24 θα μείνει για πολύ καιρό ακόμα και δεν βλέπω να γίνεται και τίποτα το 2023.

  7. #1597
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα παιδιά, λοιπόν πριν λίγες εβδομάδες πήγα να ελέγξω τυχαία στο site της Cosmote για διαθεσιμότητα ξαφνικά η 100άρα είναι διαθέσιμη! Με μέσος όρος (συνήθης) περίπου 71 ενώ τα στατιστικά γραμμής από router μου που είδα έβγαλε γύρω 81Mbps οπότε λίγο παραπάνω. Πήρα τηλ είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα και αναμένεται να γίνει αναβάθμιση.

    Περάσανε λοιπόν εβδομάδες περιμένοντας ακόμα δεν έγινε τίποτα λες και με ξεχάσανε και σχεδόν τελειώνει το έτος...
    Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνω;

    Και λίγες ερωτήσεις ακόμα..
    Τις τελευταίες μέρες όντως έχει ανεβεί λίγο το attainable κατά 5 με 10 με snr margin σχεδόν 1db παραπάνω και attenuation περίπου 5 παρακάτω.
    Πως γίνεται αυτό λες και μίκρυνε η γραμμή; Μήπως έχει να κάνει με καιρικές συνθήκες; ή με crosstalk;

    Όταν με το καλό γίνει αναβάθμιση, για να κερδίζω λίγο ακόμα ταχύτητα (ναι ξέρω ότι μπορεί να γίνει πιο ασταθή αλλά η δοκιμή δεν βλάβει..) το δίνουν ακόμα snr 6 σε VDSL η Cosmote; Αν θυμάμαι καλά από προεπιλογή είναι snr 8 σωστά; Και υπάρχει κάτι άλλο για βελτίωση;
    Σημειώνω ότι η απόσταση της γραμμής μου μέχρι την καμπίνα είναι κάπου 380 μέτρα όποτε θα έπρεπε να είναι λίγο καλύτερη κατάσταση..

    Και το αστείο είναι ότι στο site διαθεσιμότητας μέσω τηλ δείχνει 100άρα ενώ με τη διεύθυνση 50άρι.. Εσείς ποίο λέτε είναι σωστό; Το τηλ πάντως είναι πιο αξιόπιστο έτσι δεν είναι;
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20221229_075000.jpg  


  8. #1598
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πολύ φοβάμαι ότι έχει παγώσει η διαδικασία και ειδικότερα για τις 100ρες γραμμές σε καμπίνες που ήδη υποστηρίζουν τα 200 mbps, όπως στην δική μου περίπτωση.
    Πάει για παράταση το όλο θέμα των δωρεάν αναβαθμίσεων ή μήπως το κόψανε επειδή "τώρα δίνουμε 1 gbps" και δεν ασχολούμαστε με άλλα ;
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  9. #1599
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το αστείο είναι ότι στο site διαθεσιμότητας μέσω τηλ δείχνει 100άρα ενώ με τη διεύθυνση 50άρι.. Εσείς ποίο λέτε είναι σωστό; Το τηλ πάντως είναι πιο αξιόπιστο έτσι δεν είναι;
    To πιο σωστό είναι το url στο intranet όπου ο/η agent θα βάλει το τηλέφωνο σου, αλλά δυστυχώς εσύ σαν πελάτης δεν έχεις πρόσβαση.
    Μεταξύ των δύο παραπάνω, το πιο ακριβές είναι ο έλεγχος διαθεσιμότητας μέσω αρ. τηλεφώνου.

  10. #1600
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Οπότε ναι μέσω τηλέφωνο είναι προφανώς πιο ακριβές για διαθεσιμότητα..

    Τώρα με την παράταση από πότε είναι σε ισχύ; Κατευθείαν σε επόμενο έτος; και μέχρι πόσο κρατάει;
    Και μέχρι τότε πρέπει να κάνω κάτι;

    Αν δεν γίνει τίποτα, τότε πάω να αλλάξω ο ίδιος σε μεγαλύτερο πακέτο μίας και είναι πολύ μικρή διαφορά η τιμή έτσι κι αλλιώς, αλλά όταν πραγματοποιηθεί πριν λήξει συμβόλαιο (λήγει κάπου το καλοκαίρι) θα υπάρχει κάποια χρέωση ή μήπως όχι;

  11. #1601
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε ναι μέσω τηλέφωνο είναι προφανώς πιο ακριβές για διαθεσιμότητα..

    Τώρα με την παράταση από πότε είναι σε ισχύ; Κατευθείαν σε επόμενο έτος; και μέχρι πόσο κρατάει;
    Και μέχρι τότε πρέπει να κάνω κάτι;

    Αν δεν γίνει τίποτα, τότε πάω να αλλάξω ο ίδιος σε μεγαλύτερο πακέτο μίας και είναι πολύ μικρή διαφορά η τιμή έτσι κι αλλιώς, αλλά όταν πραγματοποιηθεί πριν λήξει συμβόλαιο (λήγει κάπου το καλοκαίρι) θα υπάρχει κάποια χρέωση ή μήπως όχι;
    Σε αναβάθμιση πακέτου απλά ανανεώνουν την υποχρέωση παραμονής. Δεν θεωρείται διακοπή, ούτε χρεώνουν για την αλλαγή.

  12. #1602
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ φοβάμαι ότι έχει παγώσει η διαδικασία και ειδικότερα για τις 100ρες γραμμές σε καμπίνες που ήδη υποστηρίζουν τα 200 mbps, όπως στην δική μου περίπτωση.
    Πάει για παράταση το όλο θέμα των δωρεάν αναβαθμίσεων ή μήπως το κόψανε επειδή "τώρα δίνουμε 1 gbps" και δεν ασχολούμαστε με άλλα ;
    Έτσι δείχνει το πράγμα... Πάντως εμένα όταν με παίρνουν για προωθητική ενέργεια τους προτείνω να υλοποιήσουν τις δεσμεύσεις τους και μετά να με καλέσουν για οτιδήποτε άλλο.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  13. #1603
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Χθεσινή δημοσίευση μου στο FB της cosmote:

    "Αξιότιμοι κύριοι,
    όπως είναι γνωστό η Cosmote με το από 16/03/2022 Δελτίο Τύπου ανακοίνωσε την εντελώς δωρεάν αναβάθμιση των ταχυτήτων internet, σε περιοχές που δεν έχει φτάσει ακόμη η οπτική ίνα μέχρι το σπίτι και την επιχείρηση και όπου αυτό είναι τεχνολογικά εφικτό. H δε σταδιακή ολοκλήρωση των αναβαθμίσεων ανακοινώθηκε ότι θα πραγματοποιηθεί μέσα στο 2022.
    Παρόλα αυτά, η γραμμή μου δεν έχει ακόμα αναβαθμιστεί δωρεάν σε 200 mbps, αν και η καμπίνα VDSL από την οποία λαμβάνω υπηρεσίες, εμφανίζει στον έλεγχο διαθεσιμότητας την δυνατότητα ταχύτητας 200 mbps.
    Σε επανειλημμένες τηλεφωνικές μου επικοινωνίες με το τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης πελατών σας, δεν κατόρθωσα να πάρω κάποια απάντηση σχετικά με τον εκτιμώμενο χρόνο υλοποίησης της δωρεάν αναβάθμισης.
    Παρακαλώ όπως ενημερωθώ για τους λόγους της μη υλοποίησης της δωρεάν αναβάθμισης της ταχύτητας μου έως τώρα, με δεδομένο το γεγονός ότι αφενός έχουν περάσει πολλοί μήνες από την αρχική ανακοίνωση και αφετέρου είναι τεχνολογικά εφικτό στην περιοχή μου.

    Με εκτίμηση,
    Xxxx xxxx

  14. #1604
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι δείχνει το πράγμα... Πάντως εμένα όταν με παίρνουν για προωθητική ενέργεια τους προτείνω να υλοποιήσουν τις δεσμεύσεις τους και μετά να με καλέσουν για οτιδήποτε άλλο.
    Ρε παιδιά μην το κάνετε αυτό το πράγμα. Όταν σας τηλεφωνούν απο τις πωλήσεις δεν έχουν εικόνα το τι γίνεται στην εξυπηρέτηση. Το λεω και το ξαναλέω στα π@π@ρι@ τους οτι τους λέτε γιατί είναι τμήμα πωλήσεων. Δεν καταγράφεται πουθενά αυτο που λέτε!!!!Το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε για να διευκολύνετε και την συζήτηση και τον πωλητή είναι να πείτε ένα ωραιότατο οχι ευχαριστώ και κλείστε το τηλέφωνο. Σας το λέω γιατί όπως έχω ξαναπεί σε άλλα θέματα εδω μέσα, ήμουν σε πωλήσεις τηλεπικοινωνιών και ρεύματος. Απλά μην το κάνετε κανείς δεν θα ακούσει στις πωλήσεις τα παράπονα σας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθεσινή δημοσίευση μου στο FB της cosmote:

    "Αξιότιμοι κύριοι,
    όπως είναι γνωστό η Cosmote με το από 16/03/2022 Δελτίο Τύπου ανακοίνωσε την εντελώς δωρεάν αναβάθμιση των ταχυτήτων internet, σε περιοχές που δεν έχει φτάσει ακόμη η οπτική ίνα μέχρι το σπίτι και την επιχείρηση και όπου αυτό είναι τεχνολογικά εφικτό. H δε σταδιακή ολοκλήρωση των αναβαθμίσεων ανακοινώθηκε ότι θα πραγματοποιηθεί μέσα στο 2022.
    Παρόλα αυτά, η γραμμή μου δεν έχει ακόμα αναβαθμιστεί δωρεάν σε 200 mbps, αν και η καμπίνα VDSL από την οποία λαμβάνω υπηρεσίες, εμφανίζει στον έλεγχο διαθεσιμότητας την δυνατότητα ταχύτητας 200 mbps.
    Σε επανειλημμένες τηλεφωνικές μου επικοινωνίες με το τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης πελατών σας, δεν κατόρθωσα να πάρω κάποια απάντηση σχετικά με τον εκτιμώμενο χρόνο υλοποίησης της δωρεάν αναβάθμισης.
    Παρακαλώ όπως ενημερωθώ για τους λόγους της μη υλοποίησης της δωρεάν αναβάθμισης της ταχύτητας μου έως τώρα, με δεδομένο το γεγονός ότι αφενός έχουν περάσει πολλοί μήνες από την αρχική ανακοίνωση και αφετέρου είναι τεχνολογικά εφικτό στην περιοχή μου.

    Με εκτίμηση,
    Xxxx xxxx
    Αυτά ναι καμιά φορά πιάνουν
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  15. #1605
    Εγγραφή
    28-10-2009
    Μηνύματα
    1.868
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219.995/21.999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Speedport Plus+RT AX 82U
    SNR / Attn
    14(dB) / 28,5(dB)
    Εγώ παντός που μίλησα μέσω chat μου απάντησαν ότι μέχρι 31/12 δείχνει ότι θα έχετε λάβει την αναβάθμισης, απαντάω δηλαδή αύριο εγώ θα έχω 200mbps και μετά από 5λεπτο ήρθε η απάντηση

    Το τηλέφωνό σας φαίνεται ότι έχει διαθέσιμη την συγκεκριμένη προσφορά, επειδή δεν πρόκειται για αλλαγή συμβολαίου αλλά για δωρεάν μετατροπή σε περίπτωση που υπάρχει καθυστέρηση στην εκτέλεση θα ενημερωθείτε σχετικά

Σελ. 107 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 8797102105106107108109112117127 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας