Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 26
  1. #1
    Εγγραφή
    26-02-2007
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    BaudTec T263R1U-A1/B1
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 24.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Question
    Από τη στιγμή που πήρα το φορητό (ένα HP G3000) μου παρουσιαζόταν μια δυσλειτουργία, αραιά και που, την οποία όμως δεν είχα αντιληφθεί πλήρως! Μέχρι σήμερα.
    Από τα Χριστούγεννα, οπότε και αγόρασα τον φορητό, μια φορά το μήνα περίπου συμβαίνει το εξής: Ο Η/Υ είναι σβηστός, πατάω το πλήκτρο να τον ανοίξω, ανάβουν τα λαμπάκια, ακούγονται οι ήχοι από το εσωτερικό της συσκευής (όχι των windows) και ξεκινά να φορτώνει. Δεν εμφανίζεται όμως τίποτα στην οθόνη! Συν τοις άλλοις ο Η/Υ δεν βγάζει τον συνηθισμένο ήχο, μόνο κάτι αμυδρό ακούγεται αν πλησιάσω στο πληκτρολόγιο και κάνω απόλυτη ησυχία. Δεν ανταποκρίνεται σε κανένα πλήκτρο και γενικά το μόνο που μπορώ να κάνω (από τη στιγμή που δεν έχει κουμπάκι reset) είναι να τραβήξω το καλώδιο τροφοδοσίας και μετά να τον ανοίξω κανονικά, χωρίς να εμφανίζεται κάποιο περαιτέρω πρόβλημα...έτσι νόμιζα τουλάχιστον...μέχρι σήμερα!
    Ήμουνα στον υπολογιστή και εκτός των άλλων, έκανα μια αναδιάρθρωση των εικονιδίων που έχω στην επιφάνεια εργασίας, μετά άφησα τον Η/Υ ανοιχτό χωρίς να κάνει τίποτα, ούτε p2p ούτε τίποτα άλλο. Εμφανίστηκε η προφύλαξη οθόνης, μετά από λίγο έσβησε η οθόνη και φαντάζομαι ότι μπήκε σε αναμονή. Ύστερα από 1-2 ώρες πήγα πάλι στον Η/Υ και αυτός ήταν κλειστός. Αρχικά δεν μπορούσα να θυμηθώ αν τον είχα κλείσει εγώ (παρεμπιπτόντως μένω μόνος), έλεγξα τα καλώδια και δεν είχε τραβηχτεί τίποτα. Ούτε διακοπή ρεύματος υπήρξε.
    Πατάω το κουμπί να ανοίξω το pc και συνέβη αυτό που περιγράφω με πλάγια γράμματα. Μόνο που τώρα αφού άνοιξα με τη δεύτερη τελικά τον υπολογιστή παρατήρησα το εξής, τα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας ήταν στη θέση που τα είχα πριν κάνω την αναδιάρθρωσή τους. Έτσι κατάλαβα ότι το laptop είχε κλείσει μόνο του. Δεν είμαι σίγουρος αν όλες τις φορές που παρουσιαζόταν αυτή η κατάσταση, έκλεινε μόνο του το pc αλλά είμαι σίγουρος ότι σε αρκετές από αυτές όντως έκλεινε μόνο του.
    Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει; Τους τελευταίους 3 μήνες τον αφήνω συχνά ανοιχτό τον υπολογιστή για p2p χωρίς να είμαι σπίτι αλλά σβήνει απλά η οθόνη χωρίς να αδρανοποιείται (μέσω μιας επιλογής που έχει το utorrent). Και πιο πριν τον άφηνα καμιά φορά ανοιχτό, αλλά όπως είπα το "φαινόμενο" άρχισε από όταν τον πήρα χωρίς όμως να δώσω σημασία. Τώρα τελευταία παρατηρώ και μια σημαντική καθυστέρηση στην ανταπόκριση του Η/Υ και υποψιάζομαι RAM πρόβλημα, σκοπεύω να τον πάω στο μαγαζί να τον κοιτάξουν αλλά θα ήθελα μια γνώμη εκ των προτέρων.
    Ευχαριστώ!

  2. #2
    Εγγραφή
    12-11-2003
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    τρέξε memtest86+ (boot cd) για να ελένξεις τις μνήμες... αν και δε νομίζω να είναι μνήμες...

    το λειτουργείς χωρίς μπαταρία? (το υποθέτω μιας και λες ότι κάνεις restart τραβώντας το καλώδιο), και μια στιγμιαία πτώση τάσης αρκεί για να κλείσει και ας μη γίνει διακοπή...

    επίσης με παρατεταμένη πίεση του πλήκτρου οn μπορείς να το κλείνεις χωρίς να τραβάς καλώδιο.

    η καθυστέρηση μπορεί να είναι οτιδήποτε, από fragmentation, ενεργά περιττά services, κάποιο antivirus σε "οργασμό" κλπ κλπ. αν δεν έχεις μπλε οθόνες κλπ δύσκολα είναι μνήμες...

    τρέχει κάποιο πρόγραμμα της hp για διαχείριση ενέργειας που ίσως παρακάμπτει τη ρύθμιση του utorrent και κλείνει από εκεί?

    το θέμα του μη ανοίγματος για γενικότερο h/w πρόβλήμα φαίνεται αλλά απροσδιόριστο χωρίς περαιτέρω έλεγχο...
    core2 6600@4500mhz prometeia cooling + 2x1gb cellshock cl4 + 8800gts w/cooled...

  3. #3
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Βάλε μια Live διανομή Linux και δούλεψε λίγο με αυτή.
    Αν δεις ότι εμφανίζονται τα ίδια συμπτώματα, το πας πίσω στην εταιρεία που το πείρες (ελπίζω να έχεις την εγγύηση).
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #4
    Εγγραφή
    26-02-2007
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    BaudTec T263R1U-A1/B1
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 24.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voudas Εμφάνιση μηνυμάτων
    τρέξε memtest86+ (boot cd) για να ελένξεις τις μνήμες... αν και δε νομίζω να είναι μνήμες...
    Μάλλον θα το αποφύγω, δεν κατάλαβα τι είναι αυτό και δεν είμαι και πολύ ειδικός και μπορεί να κάνω καμία πατάτα!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voudas Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λειτουργείς χωρίς μπαταρία? (το υποθέτω μιας και λες ότι κάνεις restart τραβώντας το καλώδιο), και μια στιγμιαία πτώση τάσης αρκεί για να κλείσει και ας μη γίνει διακοπή...
    επίσης με παρατεταμένη πίεση του πλήκτρου οn μπορείς να το κλείνεις χωρίς να τραβάς καλώδιο.
    Ναι, το έχω στην πρίζα χωρίς μπαταρία. Μικρές πτώσεις της τάσης συμβαίνουν συχνά (το καταλαβαίνω από τα φώτα) αλλά δεν έχω παρατηρήσει να κλείνει ο Η/Υ. Ίσως να είναι μια εξήγηση για τα σβησίματα! Αυτό με το κουμπί δεν το γνώριζα. Το δοκίμασα σε κανονικές συνθήκες και όντως έκλεισε, έκανε αδρανοποίηση. Αλήθεια τη διαφορά υπάρχει ανάμεσα στην αδρανοποίηση και στον τερματισμό λειτουργίας; Πάντως δεν ξέρω αν θα λειτουργήσει όταν κολλήσει. Ίδωμεν!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voudas Εμφάνιση μηνυμάτων
    τρέχει κάποιο πρόγραμμα της hp για διαχείριση ενέργειας που ίσως παρακάμπτει τη ρύθμιση του utorrent και κλείνει από εκεί?
    Δεν το νομίζω, τουλάχιστον δεν το έχω αντιληφθεί, το μόνο HP που τρέχει είναι ένα πρόγραμμα για συντομεύσεις του πληκτρολογίου. Πάντως την τελευταία φορά που μου συνέβη, δεν έτρεχα το utorrent.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από denis1276 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλε μια Live διανομή Linux και δούλεψε λίγο με αυτή.
    Αν δεις ότι εμφανίζονται τα ίδια συμπτώματα, το πας πίσω στην εταιρεία που το πείρες (ελπίζω να έχεις την εγγύηση).
    ΩΧ! Δεν έχω ιδέα από Linux. Ευχαριστώ για την πρόταση αλλά θα το αποφύγω. Την τελευταία φορά που έψαξα την εγγύηση, την βρήκα. Κάπου την έχω!

  5. #5
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η λειτουργία κάθε μήνα που περιγράφεις μου κάνει σε scheduled job, defrag, backup, antivirus scan κλπ.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  6. #6
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.675
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    89836/10996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως εμένα κάτι παρόμοιο που μου είχε τύχει σε desktop υπολογιστή αποδείχθηκε ότι ήταν πρόβλημα τροφοδοτικού.
    Τα όνειρα που κάνω από τα 20 παρκάρουν στον ακάλυπτο νωρίς. Μα εσύ που με κοιτάς σαν λύτρωση ζωή παρκαρισμένη μην δεχτείς.

  7. #7
    Εγγραφή
    26-02-2007
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    BaudTec T263R1U-A1/B1
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 24.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λειτουργία κάθε μήνα που περιγράφεις μου κάνει σε scheduled job, defrag, backup, antivirus scan κλπ.
    Το "μια φορά το μήνα περίπου" το έγραψα για να δείξω τη συχνότητα. Δεν τύχαινε πάντα τις ίδιες μέρες και ώρες, αν δεν κάνω λάθος μου έτυχε και 2 φορές μες στον ίδιο μήνα.
    Τώρα που είπες για antivirus scan να θέσω υπόψιν σας και το ακόλουθο νήμα που είχα γράψει στο παρελθόν. Μπορεί να συνδέονται;


    UPDATE- 20.15
    Τα πράγματα φαίνεται να χειροτερεύουν!
    Νωρίς το απόγευμα άφησα τον Η/Υ (όντας σε προφύλαξη οθόνης) και επέστρεψα στο δωμάτιο μετά από 1 ώρα. Τον βρήκα σβηστό, η τηλεόραση και τα φώτα ήταν ανοιχτά συνέχεια και το AC το είχα κλείσει (πληροφοριακά, σχετικά με την τάση του ρεύματος).
    Πατάω το κουμπί να τον ανοίξω...φορτώνει...αλλά δεν ανοίγει. Πατάω παρατεταμένα το κουμπί όπως είπε ο voudas και όντως έκλεισε.
    Πατάω ξανά το κουμπί για να τον ανοίξω, φορτώνει...αλλά δεν ανοίγει! Ξαναπατάω παρατεταμένα το κουμπί και ο Η/Υ σβήνει.
    Τον ξανανοίγω. Αυτή τη φορά μου εμφανίζει μια μαύρη οθόνη που με ενημερώνει ότι ο υπολογιστής έκλεισε απρόσμενα και μου ζητάει τον τρόπο εκκίνησης, επιλέγω την εκκίνηση με τις τελευταίες γνωστές ρυθμίσεις (γιατί η οθόνη ανέφερε να κάνω τη συγκεκριμένη επιλογή αν ο Η/Υ έκλεισε απρόσμενα). Φορτώνει και εμφανίζεται μια οθόνη που έμοιαζε με τις οθόνες του MATRIX! Κίτρινες και μπλέ στήλες που απαρτίζονταν από σημαδάκια άρχιζαν να τρέχουν πάνω κάτω.....! Τίποτα άλλο! Ξαναπατάω το κουμπί παρατεταμένα και κλείνει!
    Τον ξανανοίγω και αυτή τη φορά επιλέγω κανονική εκκίνηση, αλλά ενώ φόρτωσε το pc δεν μπήκα ποτέ στην κεντρική οθόνη των windows! Αυτή τη φορά αποφάσισα να τραβήξω το καλώδιο!
    Τον ξανανοίγω και τώρα επιλέγω εκκίνηση σε ασφαλή λειτουργία, μπαίνω στην κεντρική οθόνη των windows και επιλέγω Επανεκκίνηση. Επιτέλους τα windows ξεκίνησαν κανονικά και τώρα ποστάρω τις περιπέτειές μου!
    Τα πράγματα χειροτερεύουν!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ax8os.arouris : 21-08-07 στις 20:36. Αιτία: Νεότερα από το μέτωπο!

  8. #8
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κάνε του μια κανονική επανεκκίνηση.
    Από θερμοκρασίες πως πάει ?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  9. #9
    Εγγραφή
    26-02-2007
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    BaudTec T263R1U-A1/B1
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 24.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε του μια κανονική επανεκκίνηση.
    Από θερμοκρασίες πως πάει ?
    Του έκανα, είναι εντάξει...προς το παρόν! Σχετικά με τις θερμοκρασίες δεν γνωρίζω! Δεν ξέρω ούτε που να κοιτάξω, ούτε έχω κάποιο σχετικό πρόγραμμα!
    Επίσης παραθέτω τις ρυθμίσεις συνδυασμού τροφοδοσίας του laptop
    • Σβήσιμο Οθόνης Μετά από 15 λεπτά
    • Απενεργοποίηση Σκληρών Δίσκων Μετά από 30 λεπτά
    • Σύστημα σε αναμονή Μετά από 25 λεπτά
    • Σύστημα σε αδράνεια Ποτέ
    Παίζουν κάποιο ρόλο στο πρόβλημά μου;
    Επίσης σχεδόν πάντα όταν κλείνω ή επανεκκινώ τον Η/Υ μου βγάζει διάφορα μηνύματα τα οποί προκαλεί το Norton Internet Security που έχω. Μπορεί να φταίει και για αυτό;


    ΥΓ.Έκανα δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας και καθυστέρησε σημαντικά μέχρι να μου βγάλει το εικονίδιο με τις επιλογές οθόνης!!! Τα είχα ξανασυναντήσει αυτά στο παλιό μου pc που τελικά είχε χαλασμένο σκληρό!!

  10. #10
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Οι επιλογές ενέργειας είναι οκ.
    Υπάρχουν προγράμματα για έλεγχο της θερμοκρασίας, πχ Everest
    Γιατί αρχίζει και μου βρωμάει το Norton ??
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nnn : 21-08-07 στις 23:43.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  11. #11
    Εγγραφή
    12-11-2003
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    δεν μπαίνεις μία safe mode και άστο εκεί να δεις αν θα ξαναγίνει... αν όχι μπούταρε κανονικά και από start->run->msconfig αφαίρεσε όλα τα startup και βάζε τα απαραίτητα 1-1 μέχρι να βρεις κάποιο να κάνει κόμπλα

    πάντως το memtest είναι εύκολο κ ακίνδυνο. κατεβάζεις ένα iso, το καις cd και μπουτάρεις από αυτό και τεστάρει...

    πάντως παραείναι hardware related τα συμπτώματα για να είναι απλά κάποια εφαρμογή μιας και ξεκινάει το prob πρίν την εκκίνηση των windows
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος voudas : 22-08-07 στις 00:31.
    core2 6600@4500mhz prometeia cooling + 2x1gb cellshock cl4 + 8800gts w/cooled...

  12. #12
    Εγγραφή
    26-02-2007
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    BaudTec T263R1U-A1/B1
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 24.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το πρόγραμμα που προτείνεις δεν είναι δωρεάν οπότε καλύτερα να το ψάξω λίγο!
    Πάντως αναζητώντας στο google για το Norton βρήκα ότι σχετίζεται με πάμπολλα προβλήματα! Δεν τα ήξερα πιο πριν! Αν το θέμα ήταν απλά στο boot θα του έδινα ισχυρές πιθανότητες αλλά από τη στιγμή που βλέπω το computer να κλείνει μόνο του χωρίς λόγο δεν ξέρω. Δεν τα γνωρίζω καλά!

    @voudas, εννοείς να το αφήσω σε safe mode για να δω αν θα κλείσει μόνο του; Να το κάνω αλλά δεν είναι ότι κλείνει συνέχεια μόνο του. Απλά έτυχε να γίνει και σήμερα. Σχετικά με τα προγράμματα που τρέχουν στο startup, εννοείς να τα αφαιρώ ένα ένα για να δω τι; Δεν κολλάει κάθε φορά που το ανοίγω!
    Το free download του Memtest86 κάνει (και ποια από τις επιλογές που έχει στο site ή θα πρέπει να το αγοράσω;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ax8os.arouris : 22-08-07 στις 00:37. Αιτία: @voudas

  13. #13
    Εγγραφή
    12-11-2003
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    http://www.memtest.org/download/1.70...+-1.70.iso.zip και κάψε το iso σε cd. δωρεάν είναι...

    για θερμοκρασίες αν έχει σένσορες το δικό σου δες αυτό http://www.softpedia.com/get/System/...ileMeter.shtml

    και ένα άλλο που κάνει "παπάδες" και εκτός από θερμοκρασίες έχει και καλύτερη διαχείριση ενέργειας κλπ είναι το http://www.pbus-167.com/chc.htm
    core2 6600@4500mhz prometeia cooling + 2x1gb cellshock cl4 + 8800gts w/cooled...

  14. #14
    Εγγραφή
    12-11-2003
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    χμμμμ επίσης κάνε μου τη χάρη και για μερικές μέρες γύρνα το σε always on... δλδ να μην γυρνάει σε αναμονή αλλά ούτε να κλείνει η οθόνη ή ο hdd...
    core2 6600@4500mhz prometeia cooling + 2x1gb cellshock cl4 + 8800gts w/cooled...

  15. #15
    Εγγραφή
    26-02-2007
    Μηνύματα
    190
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    BaudTec T263R1U-A1/B1
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 24.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κατέβασα το memtest και το έβαλα να μπουτάρει από το cd. Μετά από 2 ώρες ακόμα δεν είχε τελειώσει και το σταμάτησα! Ποια ακριβώς είναι η διαδικασία; Είναι φυσιολογικό να κάνει τόση πολλή ώρα; Και όταν τελειώσει μετά τι;
    Από προγράμματα για θερμοκρασίες είμαι άσχετος και δεν ξέρω και σε τι χρησιμεύουν. Υπάρχει κάποιο σχετικό νήμα να ενημερωθώ; Γιατί δεν ξέρω ούτε πως να το ψάξω στο forum!
    Θα το βάλω το μηχάνημα σε always on, για να δούμε αν θα κλείσει μόνο του φαντάζομαι, ε;

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Λετε να "κάηκε" το pc? Παντως δεν ανοιγει..
    Από nickolas2005 στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-10, 21:50
  2. Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-08, 21:45
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-07-08, 08:47
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-07, 00:54
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-07, 04:18

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας