Σελ. 46 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 2636414445464748515666 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 676-690 από 1200
  1. #676
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το manchild κάνει δημοψήφισμα λέει, για το αν πρέπει να μείνει τσεο στο Twitter
    Γενικά προσπαθεί καθημερινά να κρατάει την επισκεψιμότητα ψηλά, να δω για πόσο καιρό θα το κάνει αυτό με επιτυχία.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  2. #677
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ό,τι πεις.

    Όλοι άχρηστοι.

    Όλα βαίνουν καλώς.

  3. #678
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dslsub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φθόνος είναι κακό πράγμα φιλαράκι. Σε τρώει μέσα σου και σε κάνει να φαίνεσαι μικρότερος από ότι ήδη είσαι.

  4. #679
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φθόνος είναι κακό πράγμα φιλαράκι. Σε τρώει μέσα σου και σε κάνει να φαίνεσαι μικρότερος από ότι ήδη είσαι.
    Ποιος φθόνος; Μάλλον να σε ρωτήσω εγώ τι πίνεις και δεν μας λες;

    Το ότι έχει οικονομήσει τα κέρατά του μπράβο του αφού βρίσκει άτομα που τιμούν αυτό που κάνει.
    Είναι επιχειρηματίας επιτυχημένος.

    Αλλά δεν παύει να κάνει κλοουνίστικα καραγκιοζιλίκια, δες λίγο και το βίντεο.
    Να μην πούμε και για τα χρυσαφένια μπριζολίκια.

  5. #680
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dslsub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος φθόνος; Μάλλον να σε ρωτήσω εγώ τι πίνεις και δεν μας λες;

    Το ότι έχει οικονομήσει τα κέρατά του μπράβο του αφού βρίσκει άτομα που τιμούν αυτό που κάνει.
    Είναι επιχειρηματίας επιτυχημένος.

    Αλλά δεν παύει να κάνει κλοουνίστικα καραγκιοζιλίκια, δες λίγο και το βίντεο.
    Να μην πούμε και για τα χρυσαφένια μπριζολίκια.
    Φυσικά. Πρέπει να βρεις κάτι να πεις.

    Αν ήταν εργένης, θα έλεγες "ναι αλλά δεν έχει οικογένεια". Αν ήταν οικογενειάρχης, θα έλεγες είναι κλασικός τύπος με οικογένεια και λεφτά που σίγουρα ξενοπ***άει. Αν ήταν gay, θα τον έλεγες επιτυχημένο αλλά αδερφή. Αν ήταν όλη μέρα με γυναίκες όπως ο bilzerian θα τον έλεγες επιτυχημένο αλλά καβαλημένο.

    Αν είχε δύο μαγαζιά θα έλεγες για έναν φίλο σου απο το χωριό που έχει τρία μαγαζιά ΚΑΙ οικογένεια/είναι gay/έχει γυναίκες κλπ.

    Γι'αυτό σου λέω, άσ'το καλύτερα. Δούλεψε με τον εαυτό σου και φρόντισε να μην φθονείς όταν βλέπεις κάτι/κάποιον να είναι χαρούμενος με αυτά που έχει καταφέρει.

    Οι άνθρωποι είναι πλάσματα που μπορούν να κάνουν και να είναι 1000 πράγματα ταυτόχρονα. Και επιτυχημένος επιχειρηματίας, και μία persona που κάνει καραγκιοζιές, και 1002.

    Όπως μία γυναίκα μπορεί να είναι καλή μαμά και να απολαμβάνει το σεξ, και πάει λέγοντας.

    Προχώρα με τη ζωή σου.

  6. #681
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά. Πρέπει να βρεις κάτι να πεις.

    Αν ήταν εργένης, θα έλεγες "ναι αλλά δεν έχει οικογένεια". Αν ήταν οικογενειάρχης, θα έλεγες είναι κλασικός τύπος με οικογένεια και λεφτά που σίγουρα ξενοπ***άει. Αν ήταν gay, θα τον έλεγες επιτυχημένο αλλά αδερφή. Αν ήταν όλη μέρα με γυναίκες όπως ο bilzerian θα τον έλεγες επιτυχημένο αλλά καβαλημένο.

    Αν είχε δύο μαγαζιά θα έλεγες για έναν φίλο σου απο το χωριό που έχει τρία μαγαζιά ΚΑΙ οικογένεια/είναι gay/έχει γυναίκες κλπ.

    Γι'αυτό σου λέω, άσ'το καλύτερα. Δούλεψε με τον εαυτό σου και φρόντισε να μην φθονείς όταν βλέπεις κάτι/κάποιον να είναι χαρούμενος με αυτά που έχει καταφέρει.

    Οι άνθρωποι είναι πλάσματα που μπορούν να κάνουν και να είναι 1000 πράγματα ταυτόχρονα. Και επιτυχημένος επιχειρηματίας, και μία persona που κάνει καραγκιοζιές, και 1002.

    Όπως μία γυναίκα μπορεί να είναι καλή μαμά και να απολαμβάνει το σεξ, και πάει λέγοντας.

    Προχώρα με τη ζωή σου.
    Άρα είσαι σύμφωνος με τα χρυσαφένια μπριζολίκια, εντάξει πάω πάσο, δεν περιγράφω άλλο.

    Θα γίνει όπου να ΄ναι και καμία παρατήρηση από διαχειριστή και θα γράφουμε τσάμπα όχι τίποτα άλλο

  7. #682
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Καλά, ας είχα και εγώ στο ξεκίνημά μου μπαμπά με ορυχείο σμαραγδιών στη Ν. Αφρική και κατόπιν ας κριθώ για το πόσο επιτυχημένος επιχειρηματίας είμαι.

    Θέλω να πω, σιγά μην καθόμαστε κιόλας να κουνάμε το δάχτυλο σε όσους λένε ότι ο Μασκ καραγκιοζίζει επειδή και καλά είναι φθόνος..
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #683
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.721
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, ας είχα και εγώ στο ξεκίνημά μου μπαμπά με ορυχείο σμαραγδιών στη Ν. Αφρική και κατόπιν ας κριθώ για το πόσο επιτυχημένος επιχειρηματίας είμαι.

    Θέλω να πω, σιγά μην καθόμαστε κιόλας να κουνάμε το δάχτυλο σε όσους λένε ότι ο Μασκ καραγκιοζίζει επειδή και καλά είναι φθόνος..
    H 2η γενιά τα τρώει (ιστορικά)
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #684
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dslsub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα είσαι σύμφωνος με τα χρυσαφένια μπριζολίκια, εντάξει πάω πάσο, δεν περιγράφω άλλο.

    Θα γίνει όπου να ΄ναι και καμία παρατήρηση από διαχειριστή και θα γράφουμε τσάμπα όχι τίποτα άλλο
    Τι σημαίνει είμαι σύμφωνος με τα χρυσαφένια μπριζολάκια; Είμαι δεν είμαι δεν έχει σημασία γιατί δεν με αφορά, δεν είμαι σε αυτό το target group.

    Αφήνω αυτούς που τους αρέσει αυτή "πρόταση" ( γευστική ή απλά για χαβαλέ/ποζεριά ) να την απολαύσουν.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, ας είχα και εγώ στο ξεκίνημά μου μπαμπά με ορυχείο σμαραγδιών στη Ν. Αφρική και κατόπιν ας κριθώ για το πόσο επιτυχημένος επιχειρηματίας είμαι.

    Θέλω να πω, σιγά μην καθόμαστε κιόλας να κουνάμε το δάχτυλο σε όσους λένε ότι ο Μασκ καραγκιοζίζει επειδή και καλά είναι φθόνος..

    Το να κουνάς το δάχτυλο στον Μασκ επειδή καραγκιοζίζει ενώ έχει καταφέρει όσα έχει καταφέρει, και ο κάθε Μασκ, είναι ο ορισμός του ρητού "ό,τι δεν φτάνει η αλεπού..."

    Δεκτό αυτό με το ορυχείο με τα διαμάντια. Όμως, υπάρχουν άπειρες περιπτώσεις ανθρώπων που κληρονόμησαν ένα κάρο λεφτά, περιουσίες, επιχειρήσεις κλπ και τώρα είναι είτε νεκροί από υπερβολική δόση, είτε μπατίρηδες, είτε άστεγοι, είτε κατεστραμμένοι γενικώς.

    Άλλο να διαχειριστείς 100 ευρώ και άλλο 1-10-100 εκατομμύρια.

    Δεν γίνεται να κρίνεται κάποιος και να ακυρώνεται το όποιο έργο του, επειδή τυχαίνει να έχει μία πτυχή που δεν μας αρέσει. ( και καλά κάνει και δεν μας αρέσει ).

  10. #685
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Όποιος καραγκιοζίζει είναι καραγκιόζης και ζαμανφού και αν έβγαλε 10 τρισεκατομμύρια.

    Τρανή απόδειξη του πόσο τελικά ο Μασκ είναι γκιόζης είναι το τελευταίο "κόλπο" με την ψηφοφορία που ανακήρυξε για να τον αποδεχτεί ή απορρίψει το κοινό του Twitter ως CEO.

    Και..... τον απέρριψαν

    Τώρα, άραγες, τι θα κάνει, θα παραιτηθεί; Και τι μέλλει γενέσθαι; Αυτά είναι γκιοζιλίκια και μάλιστα του χειρίστου είδους, εκτός και αν ο άνθρωπος πλέον έχει κόψει καπίστρι και τότε ας αποσυρθεί και ας κοιτάξει τον εαυτό του μιας και είναι και τόσο νέος.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #686
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος καραγκιοζίζει είναι καραγκιόζης και ζαμανφού και αν έβγαλε 10 τρισεκατομμύρια.

    Τρανή απόδειξη του πόσο τελικά ο Μασκ είναι γκιόζης είναι το τελευταίο "κόλπο" με την ψηφοφορία που ανακήρυξε για να τον αποδεχτεί ή απορρίψει το κοινό του Twitter ως CEO.

    Και..... τον απέρριψαν

    Τώρα, άραγες, τι θα κάνει, θα παραιτηθεί; Και τι μέλλει γενέσθαι; Αυτά είναι γκιοζιλίκια και μάλιστα του χειρίστου είδους, εκτός και αν ο άνθρωπος πλέον έχει κόψει καπίστρι και τότε ας αποσυρθεί και ας κοιτάξει τον εαυτό του μιας και είναι και τόσο νέος.
    Γιατί είναι καραγκιόζης;

    Επειδή ψήφισαν ( οι άλλοι ) να φύγει από CEO του Twitter;

    Αν ψήφιζαν να μείνει, θα έλεγες ότι στο Twitter έχει μπει ο συφερτός του alt-right και πως τα bots έπιασαν δουλειά, οπότε πάλι καραγκιόζης θα έβγαινε ο Musk.

    Καραγκιόζης θα είναι αν δεν σεβαστεί την ψηφοφορία και δεν κρατήσει τον λόγο του.

    Μέχρι τότε, αν σου βρεθούν μερικά εκατομμύρια στην άκρη, περιμένουμε να δούμε τη δική σου Tesla, SpaceX και πάει λέγοντας.

  12. #687
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά. Πρέπει να βρεις κάτι να πεις.

    Αν ήταν εργένης, θα έλεγες "ναι αλλά δεν έχει οικογένεια". Αν ήταν οικογενειάρχης, θα έλεγες είναι κλασικός τύπος με οικογένεια και λεφτά που σίγουρα ξενοπ***άει. Αν ήταν gay, θα τον έλεγες επιτυχημένο αλλά αδερφή. Αν ήταν όλη μέρα με γυναίκες όπως ο bilzerian θα τον έλεγες επιτυχημένο αλλά καβαλημένο.

    Αν είχε δύο μαγαζιά θα έλεγες για έναν φίλο σου απο το χωριό που έχει τρία μαγαζιά ΚΑΙ οικογένεια/είναι gay/έχει γυναίκες κλπ.

    Γι'αυτό σου λέω, άσ'το καλύτερα. Δούλεψε με τον εαυτό σου και φρόντισε να μην φθονείς όταν βλέπεις κάτι/κάποιον να είναι χαρούμενος με αυτά που έχει καταφέρει.

    Οι άνθρωποι είναι πλάσματα που μπορούν να κάνουν και να είναι 1000 πράγματα ταυτόχρονα. Και επιτυχημένος επιχειρηματίας, και μία persona που κάνει καραγκιοζιές, και 1002.

    Όπως μία γυναίκα μπορεί να είναι καλή μαμά και να απολαμβάνει το σεξ, και πάει λέγοντας.

    Προχώρα με τη ζωή σου.
    Απ' ότι φαίνεται, κάνουν και αλλού την ίδια συζήτηση

  13. #688
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ' ότι φαίνεται, κάνουν και αλλού την ίδια συζήτηση
    Εφόσον από όλο αυτό το post που έγραψα απομόνωσες και αντιλήφθηκες αυτό που αποτυπώνεται στο screenshot, συνέχισε. Ο φθόνος είναι το καλύτερο καύσιμο στο μυαλό ενός ακαμάτη.

  14. #689
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Καλά όλα αυτά περί του ποιού του Μασκ αλλά η σιγή ιχθύος για τα εσωτερικά έγγραφα του τουίτερ συνεχίζεται.


  15. #690
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Έλον Μασκ κάνει δημοσκόπηση για το αν θα παραιτηθεί από επικεφαλής του Twitter

    https://www.newsit.gr/kosmos/o-elon-...itter/3665389/
    Δεν τον βλέπω να μένει

    https://twitter.com/elonmusk/status/1604617643973124097

Σελ. 46 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 2636414445464748515666 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας