Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Καλησπερα φιλοι μου...Επειδη στην καρτα VISA της ΕΤΕ που χρησιμοποιω για ολες τις συνναλαγες-και για την συνταξη μου-εχουν σχεδον οι μισοι αριθμοι μπροστα σβηστοι, δεν φαινονται καθολου & σκεφτηκα να παω, με ραντεβου εννοειται, να βγαλω μια αλλη ιδια, με τα ιδια νουμερα...Αυριο, συγκρκριμενα εχω ρανταβου με τα δικαιολογητικα που απαιτουνται να το τακτοποιησω....Ακουσα απο εναν φιλο μου οτι κανει ενα(1) μηνα η επανεκδοση & οτι θα μου την κρατησουν αυτη που εχω μεχρι να μου βγει η νεα...Γνωριζετε τι ακριβως γινεται? θα ηθελα την βοηθεια σας. Ευχαριστω.

  2. #2
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Γινεται απ το ebanking (αν εχεις visa ζητας mastercard)
    Αν γνωριζεις τα ψηφια γραψτα σε μια σημειωση, δεν υπαρχει λογος να αλλαξεις την καρτα
    Δεν κανει 1 μηνα (πιο πιθανο 1 εβδομαδα), και αμφιβαλλω οτι θα σου την κρατησουν
    Αλλα ουτως η αλλως αφου θα πας αυριο απο εκει και θα σε ενημερωσουν, τι νόημα έχει να το συζηταμε εδω;

  3. #3
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γινεται απ το ebanking (αν εχεις visa ζητας mastercard)
    Αν γνωριζεις τα ψηφια γραψτα σε μια σημειωση, δεν υπαρχει λογος να αλλαξεις την καρτα
    Δεν κανει 1 μηνα (πιο πιθανο 1 εβδομαδα), και αμφιβαλλω οτι θα σου την κρατησουν
    Αλλα ουτως η αλλως αφου θα πας αυριο απο εκει και θα σε ενημερωσουν, τι νόημα έχει να το συζηταμε εδω;
    Σ ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου..απλα ηθελα να ξερω τι με περιμενει αυριο...μακαρι για καμμια εβδομαδα να την κρατησουν. Τα ψηφια τα εχω γραψει σε ενα χαρτι. καλο βραδυ!

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας