Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Τι σκοπεύετε να ψηφίσετε στις Εκλογές στις 25 Ιουνίου

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΔ

    22 26,51%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    19 22,89%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    3 3,61%
  • ΚΚΕ

    5 6,02%
  • Βελόπουλο

    0 0%
  • ΜΕΡΑ 25

    11 13,25%
  • Πλεύση Ελευθερίας

    9 10,84%
  • ΝΙΚΗ

    2 2,41%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    1 1,20%
  • 'Αλλο Ακροδεξιό

    1 1,20%
  • Άλλο Ακροαριστερό

    0 0%
  • Λευκό

    0 0%
  • Κασιδιάρη αν κατέβει

    1 1,20%
  • Δεν έχω αποφασίσει

    4 4,82%
  • Δεν θα ψηφίσω

    3 3,61%
  • Άλλο

    2 2,41%
Σελ. 260 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 240250255258259260261262265270280 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.886-3.900 από 7437
  1. #3886
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Σίγουρα πάντως δεν θα πιστέψουμε αυτόν που είναι αποδεδειγμένα ψεύτης. Και άσχετος, σε βαθμό να ζητάει συγγνώμη κάθε τρεις και λίγο.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #3887
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα πάντως δεν θα πιστέψουμε αυτόν που είναι αποδεδειγμένα ψεύτης. Και άσχετος, σε βαθμό να ζητάει συγγνώμη κάθε τρεις και λίγο.
    Ναι αλλά το ότι ζητάει συγνώμη που το βάζεις? αυτό για μένα είναι ότι καλύτερο στον άνθρωπο.. σε βλέπει σκυμμένο .. έρχεται πααααφ... ε μετά σου λέει συγνώμη το παιντί...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #3888
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άποψη θα έχουμε αν δούμε αυτό που λες να κυβερνάει καθαρά και μόνο του. Χωρίς τρόικες ή συνασπισμους με πεθαμένους ή ακροδεξιούς. Όπως δηλαδή κυβέρνησε ο Κούλης 4 χρόνια. Παντελώς ελεύθερος μόνος του να τα κάνει σκ@τά όπως τα έκανε.Επειδή λοιπόν αυτό δεν θα γίνει ποτέ, ψηφιστε όλοι Κούλη να είστε και στην σωστή πλευρά της ιστορίας.
    Aυτα ειναι παραμυθια της χαλιμας για να δωσετε αλλη μια ευκαιρια στον Τσιπρα,οτι επειδη ειχε μνημονια,ντεμεκ ηθελε αλλα δεν μπορεσε να κυβερνησει οπως υποσχεθηκε.Οπως λοιπον προτεινετε να μην ψηφιστει ο Κουλης γιατι τα εκανε σκατα,να κανετε το ιδιο για τον Τσιπρα,να μην τον προτεινετε γιατι οταν κυβερνησε τα εκανε σκατα,οποτε γιατι να πιστεψουμε οτι θα ερθει και δεν θα τα ξανασκατωσει,ποσο μαλλον οταν δεν εχει αλλαξει καθολου ρητορικη.

    Tην πιο ενταξει τοποθετηση βρισκω στο μηνυμα του megahead13.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Είσαι και με τη βούλα προτεκτοράτο.
    2. Οι πολίτες δεν αντιδρούν σε ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ με κορυφαία στιγμή το γιαλαντζί δημοψήφισμα του απατεώνα Τζίφρα;; Για να μην πιάσουμε τα πρόσφατα του Κούλη (πετσολίστες, υποκλοπές, ακρίβεια, κτλ, κτλ).

  4. #3889
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.779
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Εγώ έχω μια απορία γενική πάντως με όλους όσους αναφέρουν συνεχώς την τραγικότητα των όσων πέρασαν επί Συριζα:
    Τι τόσο κακό έγινε ή σας επηρέασε και νιώθετε έτσι ώστε να λέτε τώρα ότι είναι πολύ καλύτερα με ΝΔ στη τωρινή κατάσταση?

    Αφήνω έξω κωλοτουμπες και λοιπά σχετικά με δημοψήφισμα. Μιλάω καθαρά ρεαλιστικά στη καθημερινότητα σας και στον περίγυρο σας. Διότι σαν υπάλληλος (και ο κύκλος μου γενικά) δεν "ζουσαμε" κάτι αρνητικό, γιαυτό και θέλω πραγματικά να μου το εξηγήσετε.

    Φαντάζομαι για όσους είναι ελεύθεροι επαγγελματίες ένα θέμα θα ήταν η 100% προκαταβολή φόρου. Τι άλλο όμως γενικά σας έχει προκαλέσει αυτή την αίσθηση?
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  5. #3890
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα πάντως δεν θα πιστέψουμε αυτόν που είναι αποδεδειγμένα ψεύτης. Και άσχετος, σε βαθμό να ζητάει συγγνώμη κάθε τρεις και λίγο.
    Πάλι που καλά που δεν είναι κι αφελής. Ε?

  6. #3891
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτα ειναι παραμυθια της χαλιμας για να δωσετε αλλη μια ευκαιρια στον Τσιπρα,οτι επειδη ειχε μνημονια,ντεμεκ ηθελε αλλα δεν μπορεσε να κυβερνησει οπως υποσχεθηκε.Οπως λοιπον προτεινετε να μην ψηφιστει ο Κουλης γιατι τα εκανε σκατα,να κανετε το ιδιο για τον Τσιπρα,να μην τον προτεινετε γιατι οταν κυβερνησε τα εκανε σκατα,οποτε γιατι να πιστεψουμε οτι θα ερθει και δεν θα τα ξανασκατωσει,ποσο μαλλον οταν δεν εχει αλλαξει καθολου ρητορικη.

    Tην πιο ενταξει τοποθετηση βρισκω στο μηνυμα του megahead13.
    Γιατί αφήνεις έξω τον σαμαρά και το ότι έκανε μύτη Πινόκιο?


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #3892
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Με έβαλαν εφορευτική επιτροπή, quelle decadence
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  8. #3893
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι που καλά που δεν είναι κι αφελής. Ε?
    Ρώτα τον Στολντενμπεργκ για να είσαι σίγουρος τύπε.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  9. #3894
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nothing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω μια απορία γενική πάντως με όλους όσους αναφέρουν συνεχώς την τραγικότητα των όσων πέρασαν επί Συριζα:
    Τι τόσο κακό έγινε ή σας επηρέασε και νιώθετε έτσι ώστε να λέτε τώρα ότι είναι πολύ καλύτερα με ΝΔ στη τωρινή κατάσταση?

    Αφήνω έξω κωλοτουμπες και λοιπά σχετικά με δημοψήφισμα. Μιλάω καθαρά ρεαλιστικά στη καθημερινότητα σας και στον περίγυρο σας. Διότι σαν υπάλληλος (και ο κύκλος μου γενικά) δεν "ζουσαμε" κάτι αρνητικό, γιαυτό και θέλω πραγματικά να μου το εξηγήσετε.

    Φαντάζομαι για όσους είναι ελεύθεροι επαγγελματίες ένα θέμα θα ήταν η 100% προκαταβολή φόρου. Τι άλλο όμως γενικά σας έχει προκαλέσει αυτή την αίσθηση?
    Δεν ήταν κάτι τόσο διαφορετικό. Έκαναν κάτι ομορφιές βέβαια με διπλοπληρωμές ασφαλιστικών εισφορών κτλ και γενικά φορολόγηση "μεσαίων". Αλλά πολλά ήταν και κομμάτι του μνημονίου.

    Το θέμα με το ΣΥΡΙΖΑ είναι ότι προφανώς ήταν άσχετοι με την εξουσία οπότε μάθανε (γρήγορα σχετικά) στου Κασίδη το κεφάλι και επίσης βρέθηκαν σε εκείνη την φάση του οικονομικού κύκλου.

    Γενικά οι κυβερνήσεις διαφημίζουν πιθανά καλά της οικονομίας που δεν έχουν σχέση με τη διακυβέρνηση ως δικά τους και τα κακά ως κακές συγκυρίες.

    Το ερώτημα που πρέπει να ρωτήσουν το εαυτό τους είναι τι διαφορετικό θα κάνουν στο κομμάτι της οικονομίας και της καθημερινότητας σε σχέση με ΝΔ. Τα περί υποκλοπών, λιστών Πέτσα κτλ είναι σημαντικά αλλά για να τα λέμε εδώ και σε άλλα φόρα. Δεν κερδίζουν εκλογές.


  10. #3895
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτα ειναι παραμυθια της χαλιμας για να δωσετε αλλη μια ευκαιρια στον Τσιπρα,οτι επειδη ειχε μνημονια,ντεμεκ ηθελε αλλα δεν μπορεσε να κυβερνησει οπως υποσχεθηκε.Οπως λοιπον προτεινετε να μην ψηφιστει ο Κουλης γιατι τα εκανε σκατα,να κανετε το ιδιο για τον Τσιπρα,να μην τον προτεινετε γιατι οταν κυβερνησε τα εκανε σκατα,οποτε γιατι να πιστεψουμε οτι θα ερθει και δεν θα τα ξανασκατωσει,ποσο μαλλον οταν δεν εχει αλλαξει καθολου ρητορικη.
    Δεν έχω ψηφίσει ποτέ τον Τσίπρα αλλά σκέφτομαι νομίζω λογικά. Πότε μπόρεσε με το πιστόλι πάνω από το κεφάλι του να κυβερνήσει όπως ήθελε? με τον Καμμένο μαζί του? ή με τον Βάστα Γερούν πάνω από το κεφάλι του? Δεν νομίζω πως είναι παράλογο αυτό που λέω.

    Το θέμα είναι όμως πως ΠΟΤΕ δεν θα κυβερνήσει αυτός ο άνθρωπος μόνος του όπως ο Κούλης. 1ον δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει ποτέ αυτοδυναμία γιατί είναι πολύ κοντά με την ΝΔ. Ειδικά με την απλή αναλογική που βγαίνει και φωνάζει πως "Ελάτε να κυβερνήσουμε όλα τα προοδευτικά κόμματα", π@π@ριές μάντολες θα πω, πάλι θα του βάζουν τρικλοποδιές.

    Αν δεν με έχεις πάρει πρέφα, απλά κάνω σύγκριση μεταξύ Κούλη και Αλ6 και αν το κάνεις αυτό θα δεις πραγματικά πόσο σκ@τ@ τα έχει κάνει ο Κούλης σε όλους τους τομείς και εκεί είναι και η ένστασή μου με τα παιδιά που τον στηρίζετε.
    Η ζωή συνεχίζετε βεβαίως βεβαίως και κουβέντα κάνουμε.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #3896
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nothing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω μια απορία γενική πάντως με όλους όσους αναφέρουν συνεχώς την τραγικότητα των όσων πέρασαν επί Συριζα:
    Τι τόσο κακό έγινε ή σας επηρέασε και νιώθετε έτσι ώστε να λέτε τώρα ότι είναι πολύ καλύτερα με ΝΔ στη τωρινή κατάσταση?

    Αφήνω έξω κωλοτουμπες και λοιπά σχετικά με δημοψήφισμα. Μιλάω καθαρά ρεαλιστικά στη καθημερινότητα σας και στον περίγυρο σας. Διότι σαν υπάλληλος (και ο κύκλος μου γενικά) δεν "ζουσαμε" κάτι αρνητικό, γιαυτό και θέλω πραγματικά να μου το εξηγήσετε.

    Φαντάζομαι για όσους είναι ελεύθεροι επαγγελματίες ένα θέμα θα ήταν η 100% προκαταβολή φόρου. Τι άλλο όμως γενικά σας έχει προκαλέσει αυτή την αίσθηση?
    Ας ξεκινήσουμε από τα πιο χοντρά:
    1. Έβαλαν την ιερή μπλούζα των Joy Division στη βουλή.
    2. Πίστευαν ότι το σήμα κατατεθέν της Φρανκφούρτης είναι τα λουκάνικα
    3. Έδειχνε η ΕΡΤ κάθε βδομάδα το 1900 και το θωρηκτό Ποτέμκιν

  12. #3897
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nothing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω μια απορία γενική πάντως με όλους όσους αναφέρουν συνεχώς την τραγικότητα των όσων πέρασαν επί Συριζα:
    Τι τόσο κακό έγινε ή σας επηρέασε και νιώθετε έτσι ώστε να λέτε τώρα ότι είναι πολύ καλύτερα με ΝΔ στη τωρινή κατάσταση?

    Αφήνω έξω κωλοτουμπες και λοιπά σχετικά με δημοψήφισμα. Μιλάω καθαρά ρεαλιστικά στη καθημερινότητα σας και στον περίγυρο σας. Διότι σαν υπάλληλος (και ο κύκλος μου γενικά) δεν "ζουσαμε" κάτι αρνητικό, γιαυτό και θέλω πραγματικά να μου το εξηγήσετε.

    Φαντάζομαι για όσους είναι ελεύθεροι επαγγελματίες ένα θέμα θα ήταν η 100% προκαταβολή φόρου. Τι άλλο όμως γενικά σας έχει προκαλέσει αυτή την αίσθηση?
    Δεν τον θέλουμε, δεν είναι άριστος ρε παιδί μου. Έταζε και κάτι νταούλια και βιολιά και στο τέλος έκανε πίσω. Αν ήταν παντελονάτος έπρεπε να πάει μέχρι τέλους... ε μαααα να δούμε και πόσο θα έκανε το χαρτί υγείας μετά, πόσο τα φάρμακα και πόσο τα καύσιμα ... ενώ τώρα είναι τσάμπα λέμεεεεεε
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #3898
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ψηφίσει ποτέ τον Τσίπρα αλλά σκέφτομαι νομίζω λογικά. Πότε μπόρεσε με το πιστόλι πάνω από το κεφάλι του να κυβερνήσει όπως ήθελε? με τον Καμμένο μαζί του? ή με τον Βάστα Γερούν πάνω από το κεφάλι του? Δεν νομίζω πως είναι παράλογο αυτό που λέω.

    Το θέμα είναι όμως πως ΠΟΤΕ δεν θα κυβερνήσει αυτός ο άνθρωπος μόνος του όπως ο Κούλης. 1ον δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει ποτέ αυτοδυναμία γιατί είναι πολύ κοντά με την ΝΔ. Ειδικά με την απλή αναλογική που βγαίνει και φωνάζει πως "Ελάτε να κυβερνήσουμε όλα τα προοδευτικά κόμματα", π@π@ριές μάντολες θα πω, πάλι θα του βάζουν τρικλοποδιές.

    Αν δεν με έχεις πάρει πρέφα, απλά κάνω σύγκριση μεταξύ Κούλη και Αλ6 και αν το κάνεις αυτό θα δεις πραγματικά πόσο σκ@τ@ τα έχει κάνει ο Κούλης σε όλους τους τομείς και εκεί είναι και η ένστασή μου με τα παιδιά που τον στηρίζετε.
    Η ζωή συνεχίζετε βεβαίως βεβαίως και κουβέντα κάνουμε.
    Όντως. Πότε κυβέρνησε ο Σαμαράς μόνος του? Με τον Βενιζέλο τι χωριό να έκανε? Πότε μπόρεσε με το πιστόλι πάνω από το κεφάλι του ο Σαμαράς να κάνει ότι ήθελε?
    Ας δώσουμε στο Σαμαρά, μια δεύτερη ευκαιρία.
    Καλά τα λέω?

  14. #3899
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως. Πότε κυβέρνησε ο Σαμαράς μόνος του? Με τον Βενιζέλο τι χωριό να έκανε? Πότε μπόρεσε με το πιστόλι πάνω από το κεφάλι του ο Σαμαράς να κάνει ότι ήθελε?
    Ας δώσουμε στο Σαμαρά, μια δεύτερη ευκαιρία.
    Καλά τα λέω?
    Δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες τώρα και συμφωνώ μαζί σου.
    Η διαφορά είναι πως ο Σαμαράς δεν βγήκε να κυβερνήσει λέγοντας αυτά που έλεγε ο άλλος. Ότι του έλεγε η Ευρώπη έλεγε YES. O Αλ6ς νόμιζε πως το να είσαι αριστερός στην συντηρητική Ευρώπη κάτι θα έκανε και ξαφνικά θα άλλαζε κάτι, Φυστίκια μάντολες... πήγε πάνω, έφαγε τις φάπες του στο τέλος ένα ολόκληρο βράδυ πόσο ξέρω γω, και στο τέλος είπε ΟΚ. Δεν έπαιζε το έργο να βγούμε από το ευρώ και σωστά έπραξε ... τουλάχιστον προσπάθησε, δεν ήταν yesman όπως ο Σαμαράς.

    Αυτό δεν είναι κάτι?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #3900
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες τώρα και συμφωνώ μαζί σου.
    Η διαφορά είναι πως ο Σαμαράς δεν βγήκε να κυβερνήσει λέγοντας αυτά που έλεγε ο άλλος. Ότι του έλεγε η Ευρώπη έλεγε YES. O Αλ6ς νόμιζε πως το να είσαι αριστερός στην συντηρητική Ευρώπη κάτι θα έκανε και ξαφνικά θα άλλαζε κάτι, Φυστίκια μάντολες... πήγε πάνω, έφαγε τις φάπες του στο τέλος ένα ολόκληρο βράδυ πόσο ξέρω γω, και στο τέλος είπε ΟΚ. Δεν έπαιζε το έργο να βγούμε από το ευρώ και σωστά έπραξε ... τουλάχιστον προσπάθησε, δεν ήταν yesman όπως ο Σαμαράς.

    Αυτό δεν είναι κάτι?
    Συγγνώμη Κρις αλλά αν ένα από τις κριτικές εναντίον Μητσοτάκη είναι ότι είναι άσχετος το έντονο για τον Τσίπρα θα έπρεπε να τον αποκλείσει από κάθε μελλοντική διαδικασία. Όχι μόνο δεν είναι κάτι αλλά είναι λόγος να εξαφανιστεί. Προτιμότερο να είναι ότι είναι απλός ψεύτης και έπαιξε αυτό το παιχνίδι για να εκλεγεί.


Σελ. 260 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 240250255258259260261262265270280 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας