Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Τι σκοπεύετε να ψηφίσετε στις Εκλογές στις 25 Ιουνίου

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΔ

    22 26,51%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    19 22,89%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    3 3,61%
  • ΚΚΕ

    5 6,02%
  • Βελόπουλο

    0 0%
  • ΜΕΡΑ 25

    11 13,25%
  • Πλεύση Ελευθερίας

    9 10,84%
  • ΝΙΚΗ

    2 2,41%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    1 1,20%
  • 'Αλλο Ακροδεξιό

    1 1,20%
  • Άλλο Ακροαριστερό

    0 0%
  • Λευκό

    0 0%
  • Κασιδιάρη αν κατέβει

    1 1,20%
  • Δεν έχω αποφασίσει

    4 4,82%
  • Δεν θα ψηφίσω

    3 3,61%
  • Άλλο

    2 2,41%
Σελ. 326 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 306316321324325326327328331336346 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.876-4.890 από 7437
  1. #4876
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    15ωρη εργασία, χωρίς ασφάλιση, με διαμονή σε τσίγκινα καταλύματα και φαγητό έξτρα. Ζησε τον μύθο σου δουλεύοντας σεζόν. Μετά διαμαρτύρονται πως δεν βρίσκουν κόσμο.
    Σωστό και να συμπληρώσω πως εργάζονται οι μισοί κοιτώντας τους τουρίστες στο TurkAegean
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #4877
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλά, από τέτοια, έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια ιδιοκτήτη μπιτσόμπαρου στη Σαντορίνη να απολύει σερβιτόρο που τον είχε ξυπόλυτο επειδή πάτησε σε γυαλί, έσκισε το πέλμα και ποτάμι το αίμα και τρόμαξαν οι πελάτες...

    Άστο...

    Το δια ταύτα για τους εποχικούς του τουρισμού είναι:

    Α) Ζωή πλέον σχεδόν παράτυπου μετανάστη ως διαβίωση μιας και δεν υπάρχουν καταλύματα να μείνουν (και να πληρώνουν οι εργοδότες απλά δεν υπάρχουν ελεώ AirBnB)

    B) Μισθοί ικανοποιητικοί (που μπορεί να είναι έως καλοί δεν λέω - δεν βάζω τίποτε τρελά μεροκάμματο στο Jackie O' στη Μύκονο, εκεί μιλάμε για 100 άτομα σε εκατομμύρια άλλων) αλλά που πλέον δεν αρκούν για να καλύψουν το μη εποχικό

    Γ) Επειδή είναι ικανοποιητικοί οι μισθοί, μπαίνει ο άλλος σε doom loop μιας και καλύτερα να κονομά χιλιάρικο το μήνα παρά να δουλεύει σε κάτι πιο σταθερό για 500

    Δ) Σίγουρα πλέον ΔΕΝ είναι μόνο για κάτω των 30 (δεν ξέρω αν ήταν και ποτέ), έχουμε στρατιές ανθρώπων που ζουν οικογένειες από τουριστικά επαγγέλματα μισθωτών
    Pop κάνεις λάθος μεγάλο.

    Εχω δύο φίλους που........ ( συμπληρώστε όποιο αφήγημα βολεύει )
    Socii stamus Cadimus dividui

  3. #4878
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Τι κι αν δεν υπάρχουν σπίτια;
    Ας μείνουν σε σκηνές.
    https://www.politispress.gr/ellada/e...inei-se-skini/

  4. #4879
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλά, από τέτοια, έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια ιδιοκτήτη μπιτσόμπαρου στη Σαντορίνη να απολύει σερβιτόρο που τον είχε ξυπόλυτο επειδή πάτησε σε γυαλί, έσκισε το πέλμα και ποτάμι το αίμα και τρόμαξαν οι πελάτες...

    Άστο...

    Το δια ταύτα για τους εποχικούς του τουρισμού είναι:

    Α) Ζωή πλέον σχεδόν παράτυπου μετανάστη ως διαβίωση μιας και δεν υπάρχουν καταλύματα να μείνουν (και να πληρώνουν οι εργοδότες απλά δεν υπάρχουν ελεώ AirBnB)

    B) Μισθοί ικανοποιητικοί (που μπορεί να είναι έως καλοί δεν λέω - δεν βάζω τίποτε τρελά μεροκάμματο στο Jackie O' στη Μύκονο, εκεί μιλάμε για 100 άτομα σε εκατομμύρια άλλων) αλλά που πλέον δεν αρκούν για να καλύψουν το μη εποχικό

    Γ) Επειδή είναι ικανοποιητικοί οι μισθοί, μπαίνει ο άλλος σε doom loop μιας και καλύτερα να κονομά χιλιάρικο το μήνα παρά να δουλεύει σε κάτι πιο σταθερό για 500

    Δ) Σίγουρα πλέον ΔΕΝ είναι μόνο για κάτω των 30 (δεν ξέρω αν ήταν και ποτέ), έχουμε στρατιές ανθρώπων που ζουν οικογένειες από τουριστικά επαγγέλματα μισθωτών
    Ναι, μπορεί να είναι έτσι όπως λες. Αυτές είναι και οι πραγματικότητες που αλλάζουν από τόπο σε τόπο.
    Δεν έχω άποψη.

  5. #4880
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, μπορεί να είναι έτσι όπως λες. Αυτές είναι και οι πραγματικότητες που αλλάζουν από τόπο σε τόπο.
    Δεν έχω άποψη.
    Κοίτα, σε κανένα ξεχασμένο νησί εκεί έξω (δεν ξέρω αν υπάρχει και αν υπάρχει θα είναι το εξής ένα ή δύο ή άντε τρία το πολύ), μπορεί να έχεις μόνο οικογενειακές επιχειρήσεις, κατά πλειοψηφία οι εργαζόμενοι είναι φοιτητάκια που πάνε για κανένα 2μηνο για να μαζέψουν χρήμα που θα τους βγάλει μέχρι τα Χριστούγεννα και περνάνε και όμορφα κλπ κλπ, και άντε και κάμποσους λίγους "μόνιμους" εποχικούς που δουλεύουν στις εκεί επιχειρήσεις και ζουν αυτοί και οι οικογένειές τους για χρόνια.

    Ό,τι δλδ ήταν τα ελληνικά νησιά (και όχι μόνο) μέχρι βαριά αρχές των 2000...

    Αλλά, αυτά πλέον (εκτός από το ένα ή δύο ή τρία νησιά που ανέφερα) είναι παλιές ιστορίες στα βάθη των χρόνων. Η πραγματικότητα για τους εποχικούς του τουρισμού, φευ, είναι πλέον άλλη
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #4881
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι κι αν δεν υπάρχουν σπίτια;
    Ας μείνουν σε σκηνές.
    https://www.politispress.gr/ellada/e...inei-se-skini/
    Λολ, έχω μείνει σε σκηνή (22 χρονω) δουλεύοντας σε ένα μπιτσομπαρο στη Χαλκιδική για ενα μήνα. Βέβαια όλο το προσωπικό έμενε σε σκηνές, αλλά ήταν κάτω από κάτι πολύ ψηλά πεύκα και ήταν και γαμω.
    Φυσικά όλοι ήμαστε 1 ώρα από τα σπίτια μας στη Θεσσαλονίκη

  7. #4882
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα, σε κανένα ξεχασμένο νησί εκεί έξω (δεν ξέρω αν υπάρχει και αν υπάρχει θα είναι το εξής ένα ή δύο ή άντε τρία το πολύ), μπορεί να έχεις μόνο οικογενειακές επιχειρήσεις, κατά πλειοψηφία οι εργαζόμενοι είναι φοιτητάκια που πάνε για κανένα 2μηνο για να μαζέψουν χρήμα που θα τους βγάλει μέχρι τα Χριστούγεννα και περνάνε και όμορφα κλπ κλπ, και άντε και κάμποσους λίγους "μόνιμους" εποχικούς που δουλεύουν στις εκεί επιχειρήσεις και ζουν αυτοί και οι οικογένειές τους για χρόνια.

    Ό,τι δλδ ήταν τα ελληνικά νησιά (και όχι μόνο) μέχρι βαριά αρχές των 2000...

    Αλλά, αυτά πλέον (εκτός από το ένα ή δύο ή τρία νησιά που ανέφερα) είναι παλιές ιστορίες στα βάθη των χρόνων. Η πραγματικότητα για τους εποχικούς του τουρισμού, φευ, είναι πλέον άλλη
    Η εμπειρία μού είναι από το #3 ή #4 προορισμό στην Ελλάδα, ξέρω τι γράφω. Η Σαντορίνη/Μύκονος είναι σε άλλο επίπεδο.
    Προφανώς υπάρχουν και οι επαγγελματίες της εστίασης, το έγραψα.

  8. #4883
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Αφού προσθέτουμε datapoints, να προσθέσω ένα κι εγώ. Λόγω της μεγάλης έλλειψης προσωπικού και της ανόδου του τουρισμού, τουλάχιστον κάποιοι εργοδότες έχουν ανεβάσει αρκετά τον πήχη.

    Για παράδειγμα έχω γνωστό που πήγε σε νησί στο Ιόνιο για σεζόν με 1800 μισθό και τους καλούς μήνες 1800 από tips το μήνα.

    Βέβαια για να λέμε και τα υπόλοιπα, ψάχνεις για διακοπές σε νησί, και δεν υπάρχει εύκολα δωμάτιο κάτω από 100-150 την βραδιά. Και σε αυτά τα επίπεδα δεν μιλάμε καν για πολυτελή δωμάτια, πρωϊνά κλπ.
    Τα airbnb πλέον είναι ακριβότερα από ξενοδοχεία. Γεύμα για δύο άτομα χαλαρά από 40-50 ευρώ και όσο πάει. Σε οργανωμένη παραλία να πας και χαλαρά χρειάζεσαι από 30-40 ευρώ για δύο άτομα.

    Προφανώς υπάρχουν και τα αντιπαραδείγματα με χαμηλούς μισθούς, αλλά πλέον είναι τόσο επικερδές το τουριστικό προϊόν που τουλάχιστον οι έξυπνοι επιχειρηματίες δεν θα παίξουν με το προσωπικό.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  9. #4884
    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περιοχή
    Ελλάδα
    Μηνύματα
    1.073
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/512
    ISP
    HOL
    Router
    Fritz!
    Επιστροφή στη δημοσιονομική πειθαρχία
    Οι συστάσεις της Ε.Ε. προετοιμάζουν το έδαφος για το νέο Σύμφωνο Σταθερότητας και πρωτογενή πλεονάσματα 2%-2,5% του ΑΕΠ, από το 2024

    Mε δύο εκθέσεις της για την Ελλάδα, τη 2η αξιολόγηση μετά το τέλος της ενισχυμένης εποπτείας, αλλά και τις συστάσεις της στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Εξαμήνου, η Ευρωπαϊκή Επιτροπή προσγειώνει σήμερα το εκλογικό σκηνικό της Αθήνας στην ευρωπαϊκή πραγματικότητα, που επιβάλλει σφιχτή δημοσιονομική πολιτική και επίσπευση των μεταρρυθμίσεων....
    Περίεργα πράματα, νόμιζα ότι με όλα αυτά

    Η Ελληνική οικονομία αναπτύσσεται με διπλάσιους ρυθμούς από ότι ο μέσος ευρωπαϊκός όρος καλύπτοντας τις απώλειες της πανδημίας, η ανεργία έχει μειωθεί σε επίπεδα προ μνημονίων , ο τουρισμός το 2022 προσέγγισε το υψηλό του 2019 και ενδέχεται φέτος να το ξεπεράσει, οι επενδύσεις – υποβοηθούμενες και από τους πόρους του Ταμείου Ανάκαμψης αυξάνονται.
    δεν έχουμε ανάγκη τέτοιες μπούρδες απο τους βελανιδοφάγους στις Βρυξέλλες..

  10. #4885
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NT1G Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περίεργα πράματα, νόμιζα ότι με όλα αυτά



    δεν έχουμε ανάγκη τέτοιες μπούρδες απο τους βελανιδοφάγους στις Βρυξέλλες..
    Τι ζοριζεσαι; Πάλι η ιδεολογική ηγεμονία της αριστεράς θα φταίει.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  11. #4886
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Καθίστε ρε παιδιά να βγει πρώτα με 299 βουλευτές τον Ιούνιο και μετά ενημερώστε μας. Δεν μπορούμε δλδ 1 μήνα να είμαστε ήρεμοι? Πρέπει οι λαγοί να τα λέτε από τώρα?

    Κομισιόν: Στον «πάγο» οι τριετίες για τουλάχιστον δύο χρόνια ακόμη

    Προϋπόθεση για να ξεπαγώσουν οι τριετίες είναι το ποσοστό της ανεργίας μεσοσταθμικά σε ετήσια βάση να πέσει κάτω από 10%
    https://www.kathimerini.gr/economy/l...chronia-akomi/
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #4887
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθίστε ρε παιδιά να βγει πρώτα με 299 βουλευτές τον Ιούνιο και μετά ενημερώστε μας. Δεν μπορούμε δλδ 1 μήνα να είμαστε ήρεμοι? Πρέπει οι λαγοί να τα λέτε από τώρα?


    https://www.kathimerini.gr/economy/l...chronia-akomi/
    Δώσε λίγο χρόνο στην ΕΛΣΤΑΤ, στην επόμενη έκθεσή της λογικά η ανεργία θα είναι κάπου στο 5-6% και με πρόβλεψη για αρνητικά νούμερα (θα μας πληρώνουν οι εργοδότες για να δουλεύουμε...) σύντομα.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  13. #4888
    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περιοχή
    Ελλάδα
    Μηνύματα
    1.073
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/512
    ISP
    HOL
    Router
    Fritz!
    Γερμανία: Μείωση του χρέους των ευρωπαϊκών κρατών ζητά ο Σολτς
    Η «απεριόριστη» αύξηση του χρέους «δεν είναι καλή απάντηση» στις επενδυτικές ανάγκες της οικονομίας, δηλώνει ο Γερμανός καγκελάριος

    Η «απεριόριστη» αύξηση του χρέους «δεν είναι καλή απάντηση» στις επενδυτικές ανάγκες της οικονομίας, δήλωσε σήμερα ο γερμανός καγκελάριος Όλαφ Σολτς ενώπιον των αντιπροσώπων των ευρωπαϊκών συνδικάτων, οι οποίοι εκφράζουν φόβους για επιστροφή της λιτότητας.
    Ρε τους πουθενάδες τους Γερμανούς που νομίζουν ότι θα μας πουν τι θα κάνουμε , εμείς εδώ έχουμε,

    Η Ελληνική οικονομία αναπτύσσεται με διπλάσιους ρυθμούς από ότι ο μέσος ευρωπαϊκός όρος καλύπτοντας τις απώλειες της πανδημίας, η ανεργία έχει μειωθεί σε επίπεδα προ μνημονίων , ο τουρισμός το 2022 προσέγγισε το υψηλό του 2019 και ενδέχεται φέτος να το ξεπεράσει, οι επενδύσεις – υποβοηθούμενες και από τους πόρους του Ταμείου Ανάκαμψης αυξάνονται.


    ώπα κάτσε, γίνεται ακόμα καλύτερο,
    Το Σύμφωνο Σταθερότητας, το οποίο απαιτεί από τα κράτη μέλη να έχουν δημοσιονομικό έλλειμμα κάτω του 3% και δημόσιο χρέος κάτω του 60% του ΑΕΠ, έχει ανασταλεί από το 2020 λόγω της Covid. Πρόκειται να τεθεί και πάλι σε εφαρμογή στο τέλος του 2023.
    Το υψηλότερο δημόσιο χρέος στην Ευρωπαϊκή Ένωση ως ποσοστό του ΑΕΠ είχε η Ελλάδα στο τέλος του τρίτου τριμήνου του 2022, αν και ταυτόχρονα κατέγραψε τη μεγαλύτερη μείωση.

    Αναλυτικότερα, σύμφωνα με τα στοιχεία της ευρωπαϊκής στατιστικής υπηρεσίας Eurostat, το χρέος ανήλθε στο 178,2% του ΑΕΠ και ήταν το υψηλότερο στην ΕΕ.
    και ο κόζμος θα περιμένει επιδόματα και pass από Σεπτέμβριο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NT1G : 24-05-23 στις 18:33.

  14. #4889
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Κούλη δώσε pass στο λαό ρε φίλε!!!! Άνοιξε το Dentist Pass σήμερα.
    Εγώ περιμένω το ΝυχιPass να πάω για τριμαρισμα
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #4890
    Εγγραφή
    05-01-2021
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    cosmote
    Και εγώ γκαβό στην Ν.Δ θα το ρίξω τώρα, κοροΐδο είμαι να παλεύω για ιδεολογίες και κουραφέξαλα. Ειδικά από την στιγμή που κομματόσκυλο της Ν.Δ στο χωριό μου μου προσφέρει γαμάτη δουλειά στον Ιδ τομέα αν παραλάβω φακελάκι σφραγισμένο έτοιμο και ζεστό ζεστό για την κάλπη.

    Έχω δυο παιδιά να συντηρήσω και μια σύζυγο που λέει ότι πάλεψα αρκετά και καιρός να σταματήσω να είμαι αφελής, και να κοιτάξω το συμφέρον μου πια.Thanks σε όλους όσους ψήφισαν Ν.Δ και την έφτασαν 40% μου άνοιξαν τα μάτια. Ελπίζω να πάμε για 50% τώρα .Κούλη γερά είμαστε μαζί σου.

Σελ. 326 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 306316321324325326327328331336346 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας