Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Τι σκοπεύετε να ψηφίσετε στις Εκλογές στις 25 Ιουνίου

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΔ

    22 26,51%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    19 22,89%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    3 3,61%
  • ΚΚΕ

    5 6,02%
  • Βελόπουλο

    0 0%
  • ΜΕΡΑ 25

    11 13,25%
  • Πλεύση Ελευθερίας

    9 10,84%
  • ΝΙΚΗ

    2 2,41%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    1 1,20%
  • 'Αλλο Ακροδεξιό

    1 1,20%
  • Άλλο Ακροαριστερό

    0 0%
  • Λευκό

    0 0%
  • Κασιδιάρη αν κατέβει

    1 1,20%
  • Δεν έχω αποφασίσει

    4 4,82%
  • Δεν θα ψηφίσω

    3 3,61%
  • Άλλο

    2 2,41%
Σελ. 430 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 410420425428429430431432435440450 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.436-6.450 από 7437
  1. #6436
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Αν ήμουν Αλέξης,θα έφευγα από το ΣΡΖ,από ένα καράβι που ήδη βουλιαζει και θα αποσυρομουν από την πολιτική σκηνή για λίγα χρόνια,μέχρι να ξεχαστούν κάποια πράγματα,όπως έκανε ο Μπούλης από τη ΝΔ,που δεν ασχολείται κανείς μαζί του,έχει μείνει στο παρασκήνιο,μακρυά από τα φώτα της δημοσιότητας.

    Αξιολογοντας την κατάσταση,θα έφτιαχνα ένα νέο κόμμα,χωρίς πασοκους και πρώην ζαιους,με στόχο το 3% για είσοδο στη Βουλή.

    Ο Γκλετσος ας μαζέψει τα κομμάτια του και τα ψευτονταηλικια του και ας αφήσει τις υπογραφές,ένας άνθρωπος πολιτικά καμμένος και φθαρμένος,για ποιο λόγο να τον διατηρείς στα πολιτικά δρώμενα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DOU : 30-06-23 στις 13:53.

  2. #6437
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    και μια από τα ίδια πάλι με τα υποτιμητικά σχόλια και την παραπληροφόρηση για όσους δεν συμφωνούν με τις πρέσπες...

  3. #6438
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.286
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήμουν Αλέξης,θα έφευγα από το ΣΡΖ,από ένα καράβι που ήδη βουλιαζει και θα αποσυρομουν από την πολιτική σκηνή για λίγα χρόνια,μέχρι να ξεχαστούν κάποια πράγματα,όπως έκανε ο Μπούλης από τη ΝΔ,που δεν ασχολείται κανείς μαζί του,έχει μείνει στο παρασκήνιο,μακρυά από τα φώτα της δημοσιότητας.

    Αξιολογοντας ην κατασταση,θα έφτιαχνα ένα νέο κόμμα,χωρίς πασοκους και πρώην ζαιους,με στόχο το 3% για είσοδο στη Βουλή.

    Ο Γκλετσος ας μαζέψει τα κομμάτια του και τα ψευτονταηλικια του και ας αφήσει τις υπογραφές,ένας άνθρωπος πολιτικά Καμμένος και φθαρμένος,για ποιο λόγο να τον διατηρείς στα πολιτικά δρώμενα.
    Εγώ θα άλλαζα και χώρα στη θέση του.. η ντροπή στο τετράγωνο μιλάμε.

    Γενικά κάνω πλάκα και δεν έχω πάρει θέση ποτέ υπερ του γιατί μου θύμιζε τον Παπανδρέου από την αρχή που τον άκουσα αλλά πρέπει να καεί στον Καιάδα για τον απλούστατο λόγο πως επί κυβέρνησής του δεν φαγώθηκε ούτε ένα € και δεν μιζώθηκε κανείς, δεν μπήκαν πλάτες για προσλήψεις δικών τους παιδιών και άκουσον άκουσον, την έπεσε και στα ΜΜΕ!!!!!!!!. Ο λαός, οι ημέτεροι, οι φίλοι του κόμματος πείνασαν και εντέλει το πλήρωσε οπότε α στα κομμάτια άνθρωπε μου, στην Ελλάδα είσαι και δεν κάνεις τίποτα έτσι με το σταυρό στο χέρι.

    - - - Updated - - -

    Έτσι...

    «Γκάζι» για τις ιδιωτικοποιήσεις συγκοινωνιών: Παραχωρούνται τα λεωφορεία της Ανατολικής και Δυτικής Αττικής



    Από σήμερα, θα σημειώνω όλα τα καλά που θα γίνονται σε ημερολόγιο, μαζί με τα λινκς.. μη μου πει κανείς τίποτα κακό για το Κούλη στο τέλος της 4ετίας, τον έσκισα με αποδείξεις
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #6439
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα άλλαζα και χώρα στη θέση του.. η ντροπή στο τετράγωνο μιλάμε.

    Γενικά κάνω πλάκα και δεν έχω πάρει θέση ποτέ υπερ του γιατί μου θύμιζε τον Παπανδρέου από την αρχή που τον άκουσα αλλά πρέπει να καεί στον Καιάδα για τον απλούστατο λόγο πως επί κυβέρνησής του δεν φαγώθηκε ούτε ένα € και δεν μιζώθηκε κανείς, δεν μπήκαν πλάτες για προσλήψεις δικών τους παιδιών και άκουσον άκουσον, την έπεσε και στα ΜΜΕ!!!!!!!!. Ο λαός, οι ημέτεροι, οι φίλοι του κόμματος πείνασαν και εντέλει το πλήρωσε οπότε α στα κομμάτια άνθρωπε μου, στην Ελλάδα είσαι και δεν κάνεις τίποτα έτσι με το σταυρό στο χέρι.

    - - - Updated - - -

    Έτσι...

    «Γκάζι» για τις ιδιωτικοποιήσεις συγκοινωνιών: Παραχωρούνται τα λεωφορεία της Ανατολικής και Δυτικής Αττικής



    Από σήμερα, θα σημειώνω όλα τα καλά που θα γίνονται σε ημερολόγιο, μαζί με τα λινκς.. μη μου πει κανείς τίποτα κακό για το Κούλη στο τέλος της 4ετίας, τον έσκισα με αποδείξεις
    Καινούργιοι Κολλάδες θα μας βρουν
    Socii stamus Cadimus dividui

  5. #6440
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα άλλαζα και χώρα στη θέση του.. η ντροπή στο τετράγωνο μιλάμε.

    Γενικά κάνω πλάκα και δεν έχω πάρει θέση ποτέ υπερ του γιατί μου θύμιζε τον Παπανδρέου από την αρχή που τον άκουσα αλλά πρέπει να καεί στον Καιάδα για τον απλούστατο λόγο πως επί κυβέρνησής του δεν φαγώθηκε ούτε ένα € και δεν μιζώθηκε κανείς, δεν μπήκαν πλάτες για προσλήψεις δικών τους παιδιών και άκουσον άκουσον, την έπεσε και στα ΜΜΕ!!!!!!!!. Ο λαός, οι ημέτεροι, οι φίλοι του κόμματος πείνασαν και εντέλει το πλήρωσε οπότε α στα κομμάτια άνθρωπε μου, στην Ελλάδα είσαι και δεν κάνεις τίποτα έτσι με το σταυρό στο χέρι.
    Δηλαδή δεν βολεύτηκε κόσμος επί ΣΡΖ,δεν διορίστηκε κόσμος επί ΣΡΖ,τότε γιατί πανηγύριζαν στις πλατειες όταν βγήκε το 2015?

    Ποια ΜΜΕ την έπεσε,ποιος τα πιστεύει αυτά,ο άνθρωπος προσπάθησε να στήσει δικό του μέσο για να περνάει την γραμμή του,αλλά οκ δεν είχε την εμπειρία του ΚΥΜ,οπότε τα σκάτωσε με τους καλογριτσες και του νικοπαπαδες,οπότε αυτοκαρφωθηκε και εκτέθηκε,μην πούμε για τους ζαιους που είχε διορίσει στην ΕΡΤ.

    Ο Τσίπρας που πολέμησε τους καναλάρχες,τους ολιγαρχες,που κατέβαινε στις διαδηλώσεις και τις διαμαρτυρίες πρώτος για το καλό του λαού του και τα εργατικά δικαιώματα.

    Όταν τον έκλεισαν στο δωματιακι ο ολαντρεου,η go back merkel,οι τραπεζίτες,τι έκανε ο Αλέξης,άλλαξε 15 χρώματα,βγήκε με έρπη,ο σβέρκος του έγινε μωβ από τις μελανιές και γύρισε πίσω...αυτός στα τέσσερα,συνθηκολογοντας στα μέτρα του 3 μνημονίου.

    Κατά τα άλλα,το καλό παιδί ο Τσίπρας που τον πολέμησαν τα πετσωμενα λυσσαλέα,που δεν τον άφησαν τα μνημόνια και οι τροικες να εφαρμόσει τα προγράμματα τύπου Θεσσαλονίκης.

  6. #6441
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    "Ας ιδιωτικοποιηθούν τα πάντα,
    ας ιδιωτικοποιηθεί η θάλασσα και ο ουρανός,
    ας ιδιωτικοποιηθεί το νερό και ο αέρας,
    ας ιδιωτικοποιηθεί η Δικαιοσύνη και ο Νόμος,
    ας ιδιωτικοποιηθεί και το περαστικό σύννεφο,
    ας ιδιωτικοποιηθεί το όνειρο,
    ειδικά στην περίπτωση που γίνεται την ημέρα και με τα μάτια ανοιχτά.

    Και σαν κορωνίδα όλων των ιδιωτικοποιήσεων,
    ιδιωτικοποιήστε τα Κράτη,
    παραδώστε επιτέλους την εκμετάλλευση υμών των ιδίων
    σε εταιρείες του ιδιωτικού τομέα με διεθνή διαγωνισμό.
    Διότι εκεί ακριβώς βρίσκεται η σωτηρία του κόσμου…
    Και μια και μπήκατε στον κόπο, ιδιωτικοποιήστε στο φινάλε και την πουτ@να τη μάνα που σας γέννησε".

    Ζοζέ Σαραμάγκου (1922-2010)

    Πηγή: https://www.tempo.gr/texnes-theamata...-jose-saramago
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  7. #6442
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.655
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    γιατι ο τσιπρας δεν παραιτηθηκε στην πρωτη τρανταχτη ηττα και περιμενε να καψει και την δευτερη ευκαιρια στις προσφατες εκλογες ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  8. #6443
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι ο τσιπρας δεν παραιτηθηκε στην πρωτη τρανταχτη ηττα και περιμενε να καψει και την δευτερη ευκαιρια στις προσφατες εκλογες ;
    Γιατί δεν τον άφηνε η γυναίκα του λένε οι φήμες.

  9. #6444
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.606
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα άλλαζα και χώρα στη θέση του.. η ντροπή στο τετράγωνο μιλάμε.

    Γενικά κάνω πλάκα και δεν έχω πάρει θέση ποτέ υπερ του γιατί μου θύμιζε τον Παπανδρέου από την αρχή που τον άκουσα αλλά πρέπει να καεί στον Καιάδα για τον απλούστατο λόγο πως επί κυβέρνησής του δεν φαγώθηκε ούτε ένα € και δεν μιζώθηκε κανείς, δεν μπήκαν πλάτες για προσλήψεις δικών τους παιδιών και άκουσον άκουσον, την έπεσε και στα ΜΜΕ!!!!!!!!. Ο λαός, οι ημέτεροι, οι φίλοι του κόμματος πείνασαν και εντέλει το πλήρωσε οπότε α στα κομμάτια άνθρωπε μου, στην Ελλάδα είσαι και δεν κάνεις τίποτα έτσι με το σταυρό στο χέρι.
    Παραιτήθηκε ο Άλεξ. Δεν πέθανε για να αρχίσουμε τους επικήδειους και την αγιοποίηση.

  10. #6445
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.260
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το νικουλάκι ούτε 4ετία αρχηγός δεν θα βγάλει, όχι υποψήφιος ΠΘ
    Αυτο το πιστευω κι εγω, μιλαμε για εναν ανθρωπο που το μονο του προσον για αρχηγος κομματος ηταν η καταγωγη του (και το επιθετο του).
    Δεν ειχε θεσεις μεχρι και στο παραπεντε της προεκλογικης περιοδου, την παρτιδα την εσωσαν οι επικοινωνιολογοι.

  11. #6446
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.173
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Πρόταγκον;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Χάρης Καρανίκας;;;;;;;;;;;;;;


    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  12. #6447
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Βάλτε από Αυγή,Εφσυν,Ντοκουμέντο,Insiders κοκ,οι άλλοι περνουν πέτσωμα.

  13. #6448
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.463
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλτε από Αυγή,Εφσυν,Ντοκουμέντο,Insiders κοκ,οι άλλοι περνουν πέτσωμα.
    Tουλάχιστον εκεί έχουν υπαρκτά πρόσωπα να γράφουν όχι χαρακτήρες φαντασίας
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  14. #6449
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τους καναλάρχες δεν τα έβαλε,γιατί προσπάθησε να στήσει δικό του μιντιακό σύστημα που να το ελέγχει,δεν τα κατάφερε εν τέλει.

    Ο Σαμαράς δεν πήδηξε από το καράβι,ο Τσίπρας με την γνωστή ιστορία του ΠτΔ ζήτησε εδώ και τώρα εκλογές για να ρίξει τον Σαμαρά και να ανέβει αυτός στον θρόνο,την πάτησε,γιατί η Δύση τον χρησιμοποιήσε σαν τον χρήσιμο ηλίθιο που θα περάσει το 3ο μνημόνιο,τα οποία δεν μπορούσαν να περάσουν οι σαμαζελοι.

    Ο λαός προτίμησε αυτά που ξέρει από τα αχαρτογραφητα νερά της μουφας αριστεράς του Τσίπρα.

    Εντάξει,είναι δύσκολο να χωνευτει όλο αυτό από τους υποστηρικτές του Τσίπρα,αλλά τον βαραίνουν αρκετά λάθη σε αυτή την θητεία,ο λαός δεν του έδωσε άλλη ευκαιρία γιατί πλέον είχε παρελθόν,ο Ανδρουλάκης ως άφθαρτος ίσως σε δύο τετραετίες να έχει μια ευκαιρία να κυβερνήσει.
    Μια χαρά τα έβαλε για αυτο και τον πολεμουσαν ακομα και πριν αναλάβει πρωθυπουργος.
    Θα τον μισουν μια ζωη διοτι για 4.5 χρονια δεν έφαγε κανεις και έφερε μια συμφωνια που το φαγοποτι πλέον ειναι δυσκολότερο και πρέπει να εργαστουν για να φάνε κάποιοι.


    Αλέξη θα λέτε και θα κλαίτε οπως έγραψα νωριτερα, αλλά νομιζετε οτι στη Ταυλάνδη της ευρωπης θα έχετε περιοπτη θέση κάποιοι.
    Ο μοναδικος πολιτικος που δεν έφαγε τιποτε. Που δε μπορεις να τον κατηγορησεις πως διορισε κτλ κτλ
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  15. #6450
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Φινλανδία: Παραίτηση-εξπρές για τον υπουργό Οικονομίας που ήταν νοσταλγός των ναζί

    Εδώ τα δικά μας αντίστοιχα δίποδα απλά ζητάνε "συγγώμη" και συνεχίζουν στο υπουργικό τους αξίωμα
    Socii stamus Cadimus dividui

Σελ. 430 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 410420425428429430431432435440450 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας