Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-56 από 56
  1. #46
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από venumis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιον δίσκο επιλέξουμε τον τοποθετούμε πάντα σε οριζόντια θέση, ποτέ στα πλάγια ή όρθια θέση για να τον κρύψουμε πίσω από κάποια τηλεόραση, ηχομπαρα κτλ.
    Toν δίσκο τον τοποθετούμε με βάση τις προδιαγραφές του κατασκευαστή και όχι όπως μας καπνίσει εμάς.
    Παράδειγμα,
    https://www.skroutz.gr/s/13677030/We...%81%CE%BF.html

    Ο κατασκευαστής τον έχει φτιάξει για να τοποθετείται όρθιος ώστε να αερίζεται καλύτερα.
    Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και σε αρκετές θήκες.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  2. #47
    Εγγραφή
    14-03-2007
    Μηνύματα
    742
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7950
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Toν δίσκο τον τοποθετούμε με βάση τις προδιαγραφές του κατασκευαστή και όχι όπως μας καπνίσει εμάς.
    Παράδειγμα,
    https://www.skroutz.gr/s/13677030/We...%81%CE%BF.html

    Ο κατασκευαστής τον έχει φτιάξει για να τοποθετείται όρθιος ώστε να αερίζεται καλύτερα.
    Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και σε αρκετές θήκες.
    Η δίκη μου πρόταση είναι αυτή, τα όπως " σου καπνίσει" να το πεις σε δικούς σου ανθρώπους. Πίσω από το πληκτρολόγιο και σε δημόσιο φόρουμ θα γράφεις πιο κόσμια. Την ψευτοξερωλιαση σου σε άλλη παραλία.

    Ο δίσκος που ποσταρες είναι μια φωτογραφία είναι πρόταση δεν είναι προδιαγραφή κατασκευαστή. Έλεος!
    Mobo: Asrock Z77 eXtreme 4 I CPU:Intel i5 3570k I GPU: Gigabyte RX 580 4gb I RAM: 16Gb DDR3 2300 Mhz Duall-Channel I Sound: Xfi Platinum I Monitor: AOC G2460VQ6 I Ηχεία: Logitech X-210 I Keyboard: Microsoft DMK 3000 Ι Case:CoolerMaster-Storm Sniper I PSU Corsair TX650v2 Ι

  3. #48
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από venumis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δίκη μου πρόταση είναι αυτή, τα όπως " σου καπνίσει" να το πεις σε δικούς σου ανθρώπους. Πίσω από το πληκτρολόγιο και σε δημόσιο φόρουμ θα γράφεις πιο κόσμια. Την ψευτοξερωλιαση σου σε άλλη παραλία.

    Ο δίσκος που ποσταρες είναι μια φωτογραφία είναι πρόταση δεν είναι προδιαγραφή κατασκευαστή. Έλεος!
    Κάνεις υποδείξεις σε τεχνολογικό forum και λες πράγματα που απλά τα βγάζεις από το μυαλό σου, υπάρχει και απόδειξη σε άλλο νήμα, δεν θέλω να την ανεβάσω.
    Όταν λοιπόν θα διατυπώνεις λάθος πράγματα δημόσια να είσαι πιο προσεκτικός και φυσικά έτοιμος να δεχτείς διορθώσεις.
    Αν δεν σου αρέσουν οι διορθώσεις φρόντισε να γράφεις πράγματα που ισχύουν και όχι ότι σου έρχεται εκείνη την στιγμή στο μυαλό.

    Ο δίσκος που υπάρχει στο post που ανέβασα έχει έτοιμα ποδαράκια και όπως είναι φυσικό και με τις αρχές που έχουμε μάθει στις σχολές μας θα πρέπει να τοποθετηθεί όρθιος ώστε να μπαίνει κρύος αέρας από την κάτω πλευρά και να σπρώχνει τον ζεστό αέρα προ τα πάνω και να αποβάλλεται από τις γρίλιες στο πάνω μέρος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από venumis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ψευτοξερωλιαση σου σε άλλη παραλία.
    Φρόντισε να μιλάς πιο κόσμια.
    Το τι ξέρει ο καθένας το αποδεικνύει καθημερινά με ότι ανεβάζει, οπότε αν αρχίσεις και μπαίνεις πιο συχνά στο forum θα καταλάβεις σε τι ακριβώς αναφέρομαι,
    προς το παρόν προσοχή σε ότι ανεβάζεις.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  4. #49
    Εγγραφή
    14-03-2007
    Μηνύματα
    742
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7950
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνεις υποδείξεις σε τεχνολογικό forum και λες πράγματα που απλά τα βγάζεις από το μυαλό σου, υπάρχει και απόδειξη σε άλλο νήμα, δεν θέλω να την ανεβάσω.
    Όταν λοιπόν θα διατυπώνεις λάθος πράγματα δημόσια να είσαι πιο προσεκτικός και φυσικά έτοιμος να δεχτείς διορθώσεις.
    Αν δεν σου αρέσουν οι διορθώσεις φρόντισε να γράφεις πράγματα που ισχύουν και όχι ότι σου έρχεται εκείνη την στιγμή στο μυαλό.

    Ο δίσκος που υπάρχει στο post που ανέβασα έχει έτοιμα ποδαράκια και όπως είναι φυσικό και με τις αρχές που έχουμε μάθει στις σχολές μας θα πρέπει να τοποθετηθεί όρθιος ώστε να μπαίνει κρύος αέρας από την κάτω πλευρά και να σπρώχνει τον ζεστό αέρα προ τα πάνω και να αποβάλλεται από τις γρίλιες στο πάνω μέρος.


    .
    Εντάξει αν έμαθες στις σχολές σου ότι ο δίσκος πρέπει να κάθεται όρθιος για κρύα και ζεστά ρεύματα και μπλα μπλα... Και περιμένεις να σε πάρει άνθρωπος στα σοβαρά με τέτοια επιχειρήματα; Εσύ είσαι αυτός που λέει ότι του κατέβει όχι εγώ.
    Αφού έβαλες φωτογραφία από το σκρουτζ κάτσε να βάλω κ εγώ μια και να την πας στους καθηγητές σου που σου έμαθαν για όρθιους δίσκους και αέριες μάζες.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-06-25-00-54-52-879_com.android.chrome-edit.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  331,5 KB 
ID: 249258

    Σου έβαλα 6 αντί για έναν, να έχω πιο ισχυρά επιχειρήματα, κανένας δεν έχει ποδαράκια ρε γαμωτο και κανένας από αυτούς δεν έχει γρίλιες για αερισμό! Τώρα εδώ τι κάνουμε μικρέ επιστήμονα; Τους πάμε πίσω και ζητάμε σκληρούς δίσκους με ποδαράκια;

    Κάτι μου λέει ότι το sweet dreams που έχεις σαν nickname δεν είναι τυχαίο!

    Καληνύχτα..
    Mobo: Asrock Z77 eXtreme 4 I CPU:Intel i5 3570k I GPU: Gigabyte RX 580 4gb I RAM: 16Gb DDR3 2300 Mhz Duall-Channel I Sound: Xfi Platinum I Monitor: AOC G2460VQ6 I Ηχεία: Logitech X-210 I Keyboard: Microsoft DMK 3000 Ι Case:CoolerMaster-Storm Sniper I PSU Corsair TX650v2 Ι

  5. #50
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από venumis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει αν έμαθες στις σχολές σου ότι ο δίσκος πρέπει να κάθεται όρθιος για κρύα και ζεστά ρεύματα και μπλα μπλα... Και περιμένεις να σε πάρει άνθρωπος στα σοβαρά με τέτοια επιχειρήματα; Εσύ είσαι αυτός που λέει ότι του κατέβει όχι εγώ.
    Αφού έβαλες φωτογραφία από το σκρουτζ κάτσε να βάλω κ εγώ μια και να την πας στους καθηγητές σου που σου έμαθαν για όρθιους δίσκους και αέριες μάζες.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-06-25-00-54-52-879_com.android.chrome-edit.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  331,5 KB 
ID: 249258

    Σου έβαλα 6 αντί για έναν, να έχω πιο ισχυρά επιχειρήματα, κανένας δεν έχει ποδαράκια ρε γαμωτο και κανένας από αυτούς δεν έχει γρίλιες για αερισμό! Τώρα εδώ τι κάνουμε μικρέ επιστήμονα; Τους πάμε πίσω και ζητάμε σκληρούς δίσκους με ποδαράκια;

    Κάτι μου λέει ότι το sweet dreams που έχεις σαν nickname δεν είναι τυχαίο!

    Καληνύχτα..
    Eπιμένεις να λες ότι σου κατέβει στο μυαλό.
    Οι κατασκευαστές δεν έχουν όλους τους δίσκους να τοποθετούνται όρθιοι,
    είπαμε,
    Toν δίσκο τον τοποθετούμε με βάση τις προδιαγραφές του κατασκευαστή και όχι όπως μας καπνίσει εμάς.

    βάσει των προδιαγραφών λοιπόν και όχι πάντα όρθια.

    Έχω δίσκο Seagate o οποίος μπαίνει οριζόντια και δίσκο 2.5αρι που δεν έχει καν γρίλιες και τον βάζεις όπως θέλεις.

    Για να καλύψεις τις ανακρίβειες που λες συνεχίζεις να λες πράγματα άσχετα και όσο επιμένεις τόσο εκτίθεσαι.
    Θα σου πρότεινα να το σταματήσεις γιατί έχουμε καταλάβει πόσα ξέρεις μετά από αυτό,
    https://www.adslgr.com/forum/threads...93#post7443393

    και τι ακριβώς προσπαθείς να κάνεις.
    Και σ' εκείνη την περίπτωση λες διάφορα για να καλύψεις το λάθος σου.
    Πιο σεμνά λοιπόν και χωρίς προσβολές, oι παλιοί και συχνοί στο forum ξέρουν πολύ καλά για τον καθένα μας και δεν μπορείς με τα λεγόμενα σου να υποβιβάσεις κανέναν.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  6. #51
    Εγγραφή
    27-12-2021
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    462
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box 5530 Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από venumis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει αν έμαθες στις σχολές σου ότι ο δίσκος πρέπει να κάθεται όρθιος για κρύα και ζεστά ρεύματα και μπλα μπλα... Και περιμένεις να σε πάρει άνθρωπος στα σοβαρά με τέτοια επιχειρήματα; Εσύ είσαι αυτός που λέει ότι του κατέβει όχι εγώ.
    Αφού έβαλες φωτογραφία από το σκρουτζ κάτσε να βάλω κ εγώ μια και να την πας στους καθηγητές σου που σου έμαθαν για όρθιους δίσκους και αέριες μάζες.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-06-25-00-54-52-879_com.android.chrome-edit.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  331,5 KB 
ID: 249258

    Σου έβαλα 6 αντί για έναν, να έχω πιο ισχυρά επιχειρήματα, κανένας δεν έχει ποδαράκια ρε γαμωτο και κανένας από αυτούς δεν έχει γρίλιες για αερισμό! Τώρα εδώ τι κάνουμε μικρέ επιστήμονα; Τους πάμε πίσω και ζητάμε σκληρούς δίσκους με ποδαράκια;

    Κάτι μου λέει ότι το sweet dreams που έχεις σαν nickname δεν είναι τυχαίο!

    Καληνύχτα..

    Αδερφέ, είσαι λάθος στο θέμα με την τοποθέτηση των σκληρών δίσκων. Δεν θα το αναλύσω όμως, δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να γράψω εδώ πληροφορία που βρίσκει κανείς εύκολα στο διαδίκτυο.

    Όπως και να 'χει όμως, δεν είναι μέρος τώρα εδώ για παρεξηγήσεις. Εντάξει, έγραψες τη δική σου εμπειρία η οποία πρέπει να είναι απολύτως σεβαστή, θα αξιοποιηθεί από τον κάθε ενδιαφερόμενο και θα χρησιμοποιηθεί ή όχι, αν κάποιος έχει να προσθέσει/διορθώσει κάτι καλώς κάνει και το πράττει.
    Από εκεί και πέρα πρέπει και εσύ να είσαι "ανοικτός" στο γεγονός ότι κάτι που λες μπορεί να έχει και διαφορετική προσέγγιση.


    Μην ειρωνεύεσαι τις σπουδές του καθενός σε παρακαλώ. Προφανώς υπάρχει λόγος οου ονομάζονται σχολές, ΤΕΙ, ΑΕΙ κλπ.

  7. #52
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Σύμφωνα με 4 κατασκευαστές σκληρών τα δεδομένα είναι τα εξής

    Hitachi:

    The drive will operate in all axes (6 directions). Performance and error rate will stay within specification limits if the drive is operated in the other orientations from which it was formatted.

    Western Digital:

    Physical mounting of the drive: WD drives will function normally whether they are mounted sideways or upside down (any X, Y, Z orientation).

    Maxtor:

    The hard drive can be mounted in any orientation.

    Samsung:

    As long as it is securely attached to the chassis, hard disk drives may be mounted either horizontally or vertically depending on how your computer's case is constructed.

    - - - Updated - - -

    Επίσης κάτι άλλο θεωρητικο που έχω διαβάσει στο παρελθόν είναι ότι αν εχεις γραμμένα δεδομένα στον δίσκο και αλλάξεις τον προσανατολισμό του δίσκου πολλές φορές λογο βαρύτητας και αλλαγής αυτής η ακίδα που διαβάζει τον δίσκο μπορεί να "χάσει" λίγο και να εμφανιστούν προβλήματα στο smart. Βέβαια επιδιορθώνεται αυτό με ένα φορμάτ του δίσκου.

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  8. #53
    Εγγραφή
    14-03-2007
    Μηνύματα
    742
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7950
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimfil.sat Εμφάνιση μηνυμάτων

    Όπως και να 'χει όμως, δεν είναι μέρος τώρα εδώ για παρεξηγήσεις. Εντάξει, έγραψες τη δική σου εμπειρία η οποία πρέπει να είναι απολύτως σεβαστή, θα αξιοποιηθεί από τον κάθε ενδιαφερόμενο και θα χρησιμοποιηθεί ή όχι, αν κάποιος έχει να προσθέσει/διορθώσει κάτι καλώς κάνει και το πράττει.
    Από εκεί και πέρα πρέπει και εσύ να είσαι "ανοικτός" στο γεγονός ότι κάτι που λες μπορεί να έχει και διαφορετική προσέγγιση.


    Μην ειρωνεύεσαι τις σπουδές του καθενός σε παρακαλώ. Προφανώς υπάρχει λόγος οου ονομάζονται σχολές, ΤΕΙ, ΑΕΙ κλπ.
    Συμφωνώ απόλυτα σε όλα τα παραπάνω.
    Mobo: Asrock Z77 eXtreme 4 I CPU:Intel i5 3570k I GPU: Gigabyte RX 580 4gb I RAM: 16Gb DDR3 2300 Mhz Duall-Channel I Sound: Xfi Platinum I Monitor: AOC G2460VQ6 I Ηχεία: Logitech X-210 I Keyboard: Microsoft DMK 3000 Ι Case:CoolerMaster-Storm Sniper I PSU Corsair TX650v2 Ι

  9. #54
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark-Side Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύμφωνα με 4 κατασκευαστές σκληρών τα δεδομένα είναι τα εξής
    Eίναι γενικές οδηγίες και αφορούν την λειτουργία του δίσκου, μην μπερδεύουμε τα πράγματα και δημιουργούμε λανθασμένες εντυπώσεις σε όσους μας διαβάζουν.
    Φυσικά και ο δίσκος μπορεί να λειτουργήσει σε οποιαδήποτε κατάσταση αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με την θήκη που τον έχουν βάλει και το πως θα ψύχεται καλύτερα.
    Τον δίσκο που έχω ανεβάσει πιο πάνω τον έχω και αν τον βάλεις οριζόντια ανεβαίνει και η θερμοκρασία του.
    Έχω και εξωτερικό Seagate που τοποθετείται οριζόντια και έχει γρίλιες από την κάτω πλευρά.
    Μάλιστα έχω προσθέσει πιο ψηλά ποδαράκια ώστε να απέχει περισσότερο από την επιφάνεια που ακουμπά και να ψύχεται καλύτερα.
    Ανάλογα λοιπόν με την θήκη πάει και η τοποθέτηση, καθαρά για την ψύξη και όχι για την γενική λειτουργία του.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  10. #55
    Εγγραφή
    14-03-2007
    Μηνύματα
    742
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/11000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7950
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark-Side Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύμφωνα με 4 κατασκευαστές σκληρών τα δεδομένα είναι τα εξής

    Hitachi:

    The drive will operate in all axes (6 directions). Performance and error rate will stay within specification limits if the drive is operated in the other orientations from which it was formatted.

    Western Digital:

    Physical mounting of the drive: WD drives will function normally whether they are mounted sideways or upside down (any X, Y, Z orientation).

    Maxtor:

    The hard drive can be mounted in any orientation.

    Samsung:

    As long as it is securely attached to the chassis, hard disk drives may be mounted either horizontally or vertically depending on how your computer's case is constructed.

    - - - Updated - - -

    Επίσης κάτι άλλο θεωρητικο που έχω διαβάσει στο παρελθόν είναι ότι αν εχεις γραμμένα δεδομένα στον δίσκο και αλλάξεις τον προσανατολισμό του δίσκου πολλές φορές λογο βαρύτητας και αλλαγής αυτής η ακίδα που διαβάζει τον δίσκο μπορεί να "χάσει" λίγο και να εμφανιστούν προβλήματα στο smart. Βέβαια επιδιορθώνεται αυτό με ένα φορμάτ του δίσκου.
    Οι κατασκευαστές δεν προτείνουν τρόπο τοποθέτησης των σκληρών δίσκων, εγώ πρότεινα τον τρόπο, όπως πολύ σωστά γράφει το παλικάρι πιο πάνω όποιος θέλει ακολουθεί την πρόταση μου , όποιος δεν θέλει δεν το κάνει.
    Mobo: Asrock Z77 eXtreme 4 I CPU:Intel i5 3570k I GPU: Gigabyte RX 580 4gb I RAM: 16Gb DDR3 2300 Mhz Duall-Channel I Sound: Xfi Platinum I Monitor: AOC G2460VQ6 I Ηχεία: Logitech X-210 I Keyboard: Microsoft DMK 3000 Ι Case:CoolerMaster-Storm Sniper I PSU Corsair TX650v2 Ι

  11. #56
    Εγγραφή
    30-11-2009
    Περιοχή
    Μυτιληνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    840
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219930/21999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΑ
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    11,2(dB) / 34,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όποιος θέλει δίσκο για ταινίες πάει σε nas εχεις πρόσβαση από παντού και κατεβάζεις ότι θες και είναι στο σπίτι έτοιμο όταν πας



    Case: coolermaster cosmos s,CPU: Core i7 920 D0 M/B: asus p6t deluxe v2, Ram:corsair dominator 1600mhz 3*4gb, VGA: msi gtx 260 twin frozr, Hds: western digital velociraptor 300gb, CPU Cooler: stock cooler, Monitor: lg 17'',PSU: seasonic m12d 850watt.

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας